سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کندرابرت فانتینا، گلوبال ریسرچ ، ترجمه بنیاد هابیلیان، یازدهم ژانویه 2021:… از سال 2013 تا 2016 و پس از سال‌ها تلاشِ دولت عراق و فعالان اجتماعی و سیاسیِ این کشور، مجاهدین از عراق اخراج شدند. کمتر کشوری حاضر به پناه‌دادن به مجاهدین بود تا این که در نهایت با حمایت ایالات متحده این گروه به آلبانی منتقل شد. این یک تحول جالب بود؛ زیرا مجاهدین خلق یک سازمان شبه نظامی است که در سال 2003 و پس از اشغال عراق، به اجبار توسط آمریکا خلع سلاح شد. افزون‌برآن، شانزده پایگاه نظامی را که صدام حسین، دیکتاتور سابق عراق، در اختیارشان قرار داده بود، از آن‌ها پس گرفتند و در اختیار نیروهای نظامی عراق قرار گرفت. سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند 

The Mujahedin-e Khalq Organization (MKO) Intrusion in AlbaniaWith Trump gone , is the MEK finished ?

سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

لینک به متن انگلیسی

The Mujahedin-e Khalq Organization (MKO) Intrusion in Albania, Threatens Regional Stability 

امنیت آلبانی و بالکان زیر چکمه تروریست ها

رابرت فانتینا، نویسنده و فعال حقوق بشر آمریکایی 

“به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، رابرت فانتینا، نویسنده و فعال حقوق بشر آمریکایی، یادداشتی درباره حجم عظیم سلاح‌های به‌سرقت‌رفته در آلبانی و خطر دسترسی گروهک تروریستی منافقین به این سلاح ها منتشر کرده است. فانتینا در این گزارش که در پایگاه تحلیلی گلوبال ریسرچ کانادا منتشر شده است، با اشاره به سابقه فعالیت‌های نظامی و تروریستی منافقین، مسئله دسترسی اعضای این گروهک به سلاح‌های به‌سرقت‌رفته در آلبانی را بسیار مهم قلمداد کرده، نسبت به تبعات امنیتی‌ای که این مسئله می‌تواند برای آلبانی و منطقه بالکان به ‌وجود آورد، هشدار می‌دهد. در ادامه متن کامل این یادداشت آمده است”.

هنگامی که صدها هزار قطعه سلاح و مواد انفجاری به‌طور غیرقانونی در دست شهروندان یک کشور کوچک باشد، به این معناست که آن کشور روی انباری از باروت قرار گرفته است و کوچک‌ترین تنش یا اشتباهی می‌تواند منجر به انفجار آن انبار باروت شود.

این وضعیتِ حال حاضر کشور آلبانی است. در جریان جنگ داخلی این کشور در سال 1997، انبارهای نظامی غارت شدند و بیش از 650 هزار قبضه انواع مختلف اسلحه، 1.5 میلیارد گلوله، 3.5 میلیون نارنجک و یک میلیون مین زمینی توسط گروه‌های تبهکار و ارتش آزادی‌بخش کوزوو به سرقت رفتند.

جرجی تاناسی محقق آلبانیایی : من عاشق کشورم هستم و مجاهدین خلق را یک تهدید امنیت ملی میدانم

دولت آلبانی درصدد برطرف‌کردن مشکل و یا دست کم کاهش آن بوده است. از سال 1997 ، این دولت به‌منظور تحویل سلاح‌های غارت‌شده، در سه نوبت اعلام عفو عمومی کرده بود (عفو عمومی چهارم اخیرا مطرح شده است). بااین‌حال تنها حدود چهل درصد (بطور دقیق نمی‌توان مشخص کرد) از سلاح‌ها را بازگردانده‌اند‌ و تخمین زده می‌شود که بین 200 هزار تا 325 هزار اسلحه همچنان در اختیار افراد و باندهای جنایتکار باشد. رسانه‌های آلبانی پیش‌از‌این خبر داده بودند که احتمالاً بخشی از سلاح‌های قاچاق‌شده به مقدونیه، کوزوو، مونته نگرو، یونان و ایتالیا از همین سلاح‌ها بوده است و معتقدند با گذشت بیش از دو دهه، همچنان این اسلحه ها از کشورهای همسایه آلبانی یعنی یونان و ایتالیا سر در می‌آورد.

شهروندان آلبانیایی دو دهه قبل تجربه ناگواری از جنگ و خشونت را در کشورشان تجربه کردند که به کشته‌شدن بیش از دو هزار نفر و آوارگی هزاران نفر از آنان منجر شد. شهروندان این کشور تمایلی به تکرار گذشته و تبدیل‌شدن به کانون بحران‌ساز در منطقه و تحمل عواقب سیاسی و امنیتی آن را ندارند.

در چنین شرایطی، ابی اسپاهیو، روزنامه‌نگار آلبانیایی و تحلیل‌گر مستقل امور آسیای مرکزی و غرب بالکان، نسبت به دسترسی گروه‌های تروریستی به این حجم از اسلحه هشدار داده است. این روزنامه‌نگارْ امکان دسترسی سازمان مجاهدین خلق به این سلاح‌ها و خطر مسلح‌شدن دوباره آن‌ها را مایه نگرانی دانسته بود.

سازمان مجاهدین خلق گروهکی تروریستی است که قصد دارد حکومت ایران را براندازد و آن را با حکومتی که درمقابل خواسته‌های ایالات متحده تعطیم می‌کند، جایگزین کند. سازمان مجاهدین خلق مسئول مرگ هزاران ایرانی طی سال‌های گذشته است. پایگاه این سازمان که اکنون در آلبانی است، سابقاً در عراق بوده است.

سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

اعضای مجاهدین خلق، که گمان می‌رود برخی از سلاح‌های غارت‌شده در آلبانی سال 1997 را در اختیار دارند، سابقه سرقت اسلحه از ایران را نیز دارند. آن‌ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1979، حملات متعددی به پادگان‌ها، کلانتری‌ها و مراکز نظامی داشتند و اقدام به سرقت شمار زیادی سلاح کردند که از آن‌ها برای افزایش ترورها و عملیات علیه شهروندان و مقامات ایرانی استفاده کردند.

از سال 2013 تا 2016 و پس از سال‌ها تلاشِ دولت عراق و فعالان اجتماعی و سیاسیِ این کشور، مجاهدین از عراق اخراج شدند. کمتر کشوری حاضر به پناه‌دادن به مجاهدین بود تا این که در نهایت با حمایت ایالات متحده این گروه به آلبانی منتقل شد. این یک تحول جالب بود؛ زیرا مجاهدین خلق یک سازمان شبه نظامی است که در سال 2003 و پس از اشغال عراق، به اجبار توسط آمریکا خلع سلاح شد. افزون‌برآن، شانزده پایگاه نظامی را که صدام حسین، دیکتاتور سابق عراق، در اختیارشان قرار داده بود، از آن‌ها پس گرفتند و در اختیار نیروهای نظامی عراق قرار گرفت. ایالات متحده تنها به دلیل خصومت این گروه با ایران، به حمایت از آن‌ها پرداخت.

همچنین، مجاهدین خلق در سال‌های پس از 2003 که در استان دیالی عراق، که یکی از کانون های اصلی حضور سازمان تروریستی القاعده بود، حضور داشت، در یک اردوگاه نظامی به نام اشرف مستقر بود. مجاهدین توانستند ارتباطات چشمگیری با تروریست‌های افراط‌گرای خارجی که وارد عراق شده بودند، برقرار کنند و اطلاعات میدانی زیادی را در اختیار آنان قرار دهند. آن‌ها همچنین بخشی از پادگان اشرف را به محل آموزش‌های نظامی و رزمی برای تروریست ها اختصاص دادند.

حضور مجاهدین خلق در آلبانی مذاکرت پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا را دچار مشکل کرده است

بسیار بیم آن می‌رود که اعضای مجاهدین خلق که همگی سوابق چشمگیری در به‌کارگیری آموزش‌های نظامی و استفاده از سلاح دارند، به سلاح‌های غیرقانونی موجود در آلبانی دست یابند و از آن برای اهداف خاص خود استفاده کنند.  اگرچه توانایی آن ها برای دستیابی به این اهداف بسیار ناچیز است، اما با تلاش برای رسیدن به این هدف می‌توانند آشوب و دردسر های بزرگی را به بار آورند.

مسئله‌ای که این خطر را دوچندان می‌کند، این است که آلبانی کانون قاچاق سلاح در بالکان به شمار می‌رود و خرید حجم بالایی از سلاح توسط مجاهدین که مستقر در این کشور هستند، کاری پیچیده نیست.

دخالت مجاهدین هم در دوران صدام و هم در تنش‌های سیاسی عراقِ پساصدام نشان می‌دهد که مجاهدین خلق به هر کشوری که پا می‌گذارند، باید آنان را به عنوان خطری بالقوه، در نظر گرفت و تحت کنترل قرار داد. هرگونه اقدامات ضد امنیتیِ مجاهدین می‌تواند آثار منفی بر امنیت این منطقه برجای بگذارد.

برای فعالیت‌های خشونت‌آمیز این گروه نیز شواهد واضحی وجود دارد؛ تاجایی که توییتر برای مدتی یکی از حساب‌های کاربری رهبر این گروه را تعلیق و و فعالیت‌های آن را محدود کرده بود.

وجود افراط‌گرایان جهادی در آلبانی به ویژه مناطق جنوب شرق آن، انتشار گسترده گروه‌های مافیایی خرید و فروش اسلحه و موارد مخدر و اضافه شدن مجاهدین خلق به این ترکیب خطرناک در این کشور، امنیت همه شهروندان را بیش از پیش به خطر می‌اندازد و بی‌ثباتی بیشتری در منطقه ایجاد می‌کند.

حمایتی که ایالات متحده در حال حاضر از سازمان مجاهدین خلق به عمل می‌آورد، باید خاتمه یابد. بدون این پشتیبانی، سازمان مجاهدین خلق قادر به ادامه فعالیت‌های خود در آلبانی نخواهد بود و خطر فعالیت‌های تروریستی توسط اعضای آن بطور چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.

لینک به منبع (هابیلیان)

سازمان مجاهدین خلق در آلبانی ثبات منطقه را تهدید می کند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیوستن-آلبانی-به-اتحادیه-اروپا-نامه-سر/

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا - نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپاییآن خدابنده (سینگلتون) ایرانیان دات کام، نوزدهم ژوئیه 2020:… مریم رجوی، رهبر مجاهدین خلق، افتخار می کند که می تواند یک کنفرانس زوم zoom در آلبانی را در تاریخ 17 ژوئیه ترتیب دهد تا بتواند سخنرانانی که معمولاً برای میتینگ سالانه دعوت می کند، با هزینه کمتر دعوت نماید. در 16 ژوئیه، خانواده هایی از هر استان ایران که با زوم برای گفتگو ارتباط برقرار کرده اند پرسیدند “آیا رجوی خیلی می ترسد که ما با بمب به اردوگاه بیاییم، چرا او نمی تواند اجازه دهد عزیزان ما بتوانند با استفاده از زوم از راه دور با ما تماس بگیرند؟ اگر اتحادیه اروپا در مورد اجازه پیوستن آلبانی جدی باشد، مذاکره کنندگان از طرفین باید این موضوع را جدی بگیرند. پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی 

A Step Further Than Saddam Hussein! Albania Accession TO EUA Step Further Than Saddam Hussein!

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

سازمان مجاهدین خلق در آلبانی 

توسط آن خدابنده (سینگلتون)

16 ژوئیه 2020

لینک به متن اصلی (انگلیسی): 

خبرهایی که، علی رغم مشکلاتی که بواسطه همه گیری کوید 19 به وجود آمده است، می رسند حاکی از آن است که مذاکرات کمیسیون اروپا برای الحاق آلبانی به اتحادیه اروپا همچنان در جریان است. آلبانی، بطور خاص، در روند پیشرفت این مذاکرات مسائل جدی بسیاری دارد و این کشور برای تحقق انتظارات اتحادیه اروپا در زمینه مبارزه با جرم و فساد و همچنین ایجاد اصلاحات قضایی و سیاسی برای بهره مندی از پیوستن به اتحادیه اروپا تحت فشار می باشد.

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا - نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

دستگیری اخیر 5 مقام ارشد اداره مرزی و مهاجرت منطقه ای آلبانی به اتهام قاچاق انسان و کمک های غیرقانونی برای عبور از مرزها، پس از تحقیقات در مورد قاچاق غیرقانونی و سوء استفاده از اسناد مهاجران، عمق مشکلات آلبانی در این رابطه را نشان می دهد. همچنین هماهنگی سازمان سیا با مدیر کل پلیس ایالتی، آردی ولیو Ardi Veliu برای این دستگیری ها به ما یادآوری می کند که یکی از مشکلات آلبانی این بوده است که از هر طریق معنی دار به عنوان یک کشور عضو ناتو در زیر کنترل ایالات متحده ظاهر می گردد.

این دستگیریها به صورت ناخواسته، اما از یک جنبه قابل توجه که به آسانی نادیده گرفته شده است، نفوذ ایالات متحده برای حضور مجاهدین خلق، یک گروه تروریستی ایرانی که به عنوان یک فرقه کنترل ذهن عمل می کند، را می رساند. مجاهدین خلق در آلبانی که توسط دولت ترامپ حمایت می شود ادعا می کند که با سازمان سیا پیوند دارد. دولت آلبانی اجازه آزادی عمل بی سابقه ای به مجاهدین خلق داده است. آزادی عملی که صدام حسین حامی سابق مجاهدین خلق هرگز به آنان اعطا نکرد. در واقع، میزان تحمل و تبانی با رفتارهای جنایتکارانه مجاهدین خلق، مانند یک شاخص برای میزان فساد نهادهای مختلف آلبانی عمل می کند.

در مورد دستگیری های پلیس، چندین عضو سابق مجاهدین خلق که در شهر تیرانا زندگی می کنند گفتند که آنها شگفت زده و البته آسوده خاطر شدند زیرا “این 5 پلیس همان پلیس هایی هستند که ما را مورد آزار و اذیت قرار داده اند و از دادن مجوز اقامت به ما و دادن حقوق اساسی ما خودداری می کنند. آنها یکی از ما را بازداشت کرده اند که تقریباً یک سال است او را بدون اتهام در حبس نگاه داشته اند. پلیس از طرف رهبران مجاهدین خلق این کار را انجام داده است”. آنچه آشکار می شود این است که سازمان مجاهدین خلق از خدمات ناعادلانه ی پلیس برخوردار است و اعضای مجاهدین خلق هیچ وضعیت قانونی مشخصی در کشور ندارند. هیچ شناسنامه، مجوز کار یا مدارک مسافرتی وجود ندارد. آنها پناهنده نیستند، آنها افرادی ناآرام و غیر قابل اتکاء هستند که خارج از چهارچوب قانون زندگی می کنند.

از زمان ورود به آلبانی در سال 2016، حضور مجاهدین خلق حتی در بهترین حالت همیشه مشکل ساز بوده است – سازمان مجاهدین خلق در امور داخلی و خارجی این کشور دخالت کرده است – و در بدترین حالت خطر امنیتی جدی را به دنبال دارد. بررسی رفتار مجاهدین خلق، فساد عمیق را در هر نهاد آلبانی آشکار می کند.

نمونه زیر طیف وسیعی از فعالیت های سازمان مجاهدین خلق در آلبانی را نشان نمی دهد که بی توجهی ساده به قوانین و هنجارهای جامعه میزبان، حتی سوء استفاده عمدی از نقاط ضعف در هر جنبه ای از کشور آلبانی از منطقه ای تا سطح ملی، را در بر می گیرد.

مجاهدین خلق:

حمایت معاون مبارزه با قاچاق کالا، دکتر الونا جبرئه Dr Elona Gjebrea از مریم رجوی را جلب نموده است، و این در حالی است که برده داری نوین مجاهدین خلق برای همه روشن شده است.

آب آشامیدنی را از یک منطقه گردشگری مهم برای اردوگاه خود منحرف کرده است.

در اولویت تأمین برق اردوگاه خود نسبت به ساکنان محلی قرار گرفته است.

مردم محلی با دفن یکی از کشته شدگان گروه در یک گورستان که در حال حاضر تراکم بالایی دارد، عصبانی شدند.

از معاینه پس از مرگ در مورد عضوی که در شرایط مشکوک درگذشت خودداری کرد.

مصاحبه های رسانه ای آن خدابنده، که فاش ساخت مجاهدین خلق جوانان آلبانی را برای مقاصد خود به خدمت می گیرند، حذف شد.

دو آکادمیسین ایرانی را به دروغ متهم کرد که تروریست هستند و از این امر به عنوان مدرک برای اخراج کارمندان دیپلماتیک سفارت ایران که آنان نیز از جانب مجاهدین خلق تروریست خوانده شدند استفاده کرد.

یک اردوگاه فراقانونی تأسیس کرد تا اعضای خود را در وضعیت برده داری نوین نگه دارد.

از برده ها برای اداره مزرعه ترول (نشستن پشت کامپیوتر و کار مستمر در فضای مجازی) علیه منافع ملی آلبانی استفاده می شد.

در امر آزادی عمل رسانه ها دخالت کرد تا مقالات مطلوب گروه منتشر شوند و مقالات انتقادی سرکوب گردند.

دسترسی به اردوگاه را ممنوع کرده و به روزنامه نگاران غربی که برای تهیه گزارش فعالیت در اردوگاه بسته در مانز نزدیک شده بودند مورد ضرب و شتم جسمی قرار دادند.

سیاستمداران و شخصیت ها را با پرداخت مبالغ هنگفت برای شرکت در جلسات خود و تبلیغ دستور کار ضد ایرانی دعوت نمود و از کشور آلبانی به عنوان سکویی برای پیش برد خواسته تغییر رژیم ایران به صورت خشونت آمیز استفاده کرد.

سازمان مجاهدین خلق در پاسخ به افشاگری های فعالیت های خود، منتقدین را به “مأمور سرویس های اطلاعاتی ایران” متهم می کند – تهاجمات فرقه به منظور ترساندن اعضا و ایجاد تفرقه در صفوف یکپارچه منتقدین و منحرف کردن توجهات از فعالیت های غیرقانونی مجاهدین خلق بود.

حتی شهروندان محترم و مشهور آلبانی نیز از کارزار توهین و ارعاب مجاهدین خلق مصون نیستند. روزنامه نگار آلبانی جرجی تاناسی Gjergji Thanasi هنوز پیگیر شکایت خود علیه عضو برجسته مجاهدین خلق بهزاد صفری است زیرا جلسه دادگاه پس از به میان آمدن بهانه های جنجالی به تعویق افتاد. فعال حقوق مدنی و مورخ اولسی یازچی Olsi Jazexhi و وکیل حقوقی میگنا بالا Migena Bala به دلیل تحقیقات و انتقاد از این فرقه توسط مجاهدین خلق مورد تهدید به خشونت قرار گرفته اند.

چه باید کرد؟

بدیهی است، اگر اتحادیه اروپا از آلبانی بعنوان یک کشور عضو استقبال کند، باید کاری انجام شود تا نفوذ مجاهدین خلق در آن کشور ریشه کن گردد. در دو سال گذشته، کشورهای عضو اتحادیه اروپا فعالیت های مجاهدین خلق در اروپا را به شدت محدود کرده اند. مریم رجوی، رهبر مجاهدین خلق، موظف شد تا از فرانسه خارج شود و مقر جدید وی در آلبانی می باشد. شکی نیست که اتحادیه اروپا در صورت ورود آلبانی، تحمل ورود دوباره گروه به خاک این اتحادیه را ندارد. اگر آلبانی آنها را با مدارک سفر به عنوان “پناهندگان” به رسمیت بشناسد دسترسی مستقیم به همه جای اتحادیه اروپا خواهند داشت.

وقت آن است که گروه را منحل کنیم.

در سال 2003 هنگامی که صدام حسین از قدرت برکنار شد، خانواده های اعضای مجاهدین خلق که عزیزان خود را به مدت دو دهه ندیده بودند، سفر خطرناک به اردوگاه اشرف را برای برقراری ارتباط با عزیزانشان انجام دادند. این خانواده ها با کمک یک سازمان غیردولتی به نام انجمن نجات به هم پیوستند و بنیاد خانواده سحر برای کمک به اعضای محروم در عراق ایجاد شد. از آن زمان آنها به صدها نفر که از مجاهدین خلق خارج شده اند کمک کرده اند تا به خانواده های خود مجدداً وصل شوند، بازپروری گردند و به زندگی عادی برگردند. در آن زمان، سازمان مجاهدین خلق از عراق به آلبانی منتقل شد، اما هنوز هم در سال 2020، بسیاری از افراد بدون اطلاع از نحوه عملکرد آنها، در دام می افتند.

در ماه اوت سال 2017، یک مقام وزارت امور داخلی در تیرانا با نمایندگان این خانواده ها ملاقات کرد و قول کمک داد. نماینده ایران اینترلینك آن خدابنده، در دیدار از تیرانا، توضیح داد كه خانواده ها چقدر برای حمایت و بازپروری و بازگشت اعضا به زندگی عادی بعد از ترک گروه مهم هستند.

از آن زمان مجاهدین خلق کمپینی را علیه خانواده های اعضای مجاهدین خلق که به آلبانی برای برقراری ارتباط با عزیزان خود مسافرت کرده یا می خواهند سفر کنند، با برچسب تروریستی و متهم کردن آنها به قصد کشتن بستگانشان، براه انداخته اند تا اطمینان حاصل نمایند که خانواده ها دستری به ویزا نداشته باشند.

درخواست خانواده ها از نخست وزیر آلبانی

در ماه مه امسال، طوماری از جانب خانواده ها خطاب به نخست وزیر آلبانی به بیش از یازده هزار امضا رسید. برای مشکلات این خانواده ها همدردی زیادی وجود دارد که بسیاری از آنها پیر هستند و ناامید از ارتباط با عزیزان خود قبل از اینکه خیلی دیر شود می باشند. در این طومار از نخست وزیر آلبانی خواسته می شود تا به خانواده ها اجازه دهد با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق تماس بگیرند. ده ها خانواده درخواست های شخصی داده و نامه های فردی نوشتند. هنوز راما پاسخی نداده است.

مریم رجوی، رهبر مجاهدین خلق، افتخار می کند که می تواند یک کنفرانس زوم zoom در آلبانی را در تاریخ 17 ژوئیه ترتیب دهد تا بتواند سخنرانانی که معمولاً برای میتینگ سالانه دعوت می کند، با هزینه کمتر دعوت نماید. در 16 ژوئیه، خانواده هایی از هر استان ایران که با زوم برای گفتگو ارتباط برقرار کرده اند پرسیدند “آیا رجوی خیلی می ترسد که ما با بمب به اردوگاه بیاییم، چرا او نمی تواند اجازه دهد عزیزان ما بتوانند با استفاده از زوم از راه دور با ما تماس بگیرند؟

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا - نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

اگر اتحادیه اروپا در مورد اجازه پیوستن آلبانی جدی باشد، مذاکره کنندگان از طرفین باید این موضوع را جدی بگیرند. همه گیری ویروس کرونا فرصتی عجیب اما واقعی برای برخورد با این مسئله به عنوان یک مسئله بشردوستانه به جای یک مسئله سیاسی یا تروریسم ارائه می دهد. اعضای مجاهدین خلق خلع سلاح می شوند، خانواده های اعضای نجات یافته آماده کمک هستند. باید از ادی راما در انجام این اقدام شجاعانه و تعیین کننده برای تأمین امنیت آینده کشور خود حمایت کرد.

به:

الیور ورهلی Olivér Várhelyi – کمیسر همجواری و گسترش اروپا

جنووا رویز کالاورا Genoveva Ruiz Calavera – مدیر بالکان غربی در کمیسیون اروپا

ایزابل سانتوس Isabel Santos – گزارشگر دائم پارلمان اروپا در خصوص آلبانی

زف مازی Zef Mazi – مذاکره کننده اصلی آلبانی برای عضویت در اتحادیه اروپا

دیوید مک آلیستر David McAllister – رئیس کمیته امور خارجه پارلمان اروپا

توسط آن و مسعود خدابنده

(پایان)

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

سازمان مجاهدین خلق در آلبانی  

***

Anne Khodabandeh ICSA Conference

Anne Khodabandeh ICSA Conference

Mapping the Cult Landscape With a New Lexicon – Why Words Matter

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

Mojahedine-E Khalq (MEK) threat in #Albania: Anne Khodabandeh – Open Minds

Anne Khodabandeh, Open Minds, De-Radicalisation Consultant, PHOTO-EXHIBITION in Bruxelles
(International Terrorism Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, Rajavi cult)

Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds)Open Minds – Explaining Radicalisation for Prevent and Channel

Prevent Suffolk Conference Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds)Anne Singleton, Prevent Suffolk Conference
From Attraction to Action — How Young People Are Radicalized 

 Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds)Expert in cultic abuse and terrorism in the MEK speaks in London charity meeting

Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds) BaghdadAnne Khodabandeh (Singleton), University of Baghdad: MEK’s Western backers are complicit in their deaths

Anne Khdabandeh Cults and Terror (Open Minds) BaghdadAnne Singleton from Iran-Interlink
visits Camp New Iraq (Formerly Ashraf)
in wake of violence by loyalists of the Rajavi cult

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/آلبانی-مانع-دیدار-خانواده-ها-با-بستگان/

آلبانی مانع دیدار خانواده ها با بستگان خود در اردوگاه مجاهدین خلق می شود. چرا؟

آن سینگلتون خدابنده آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی انجمن نجات، مرکز تهران، پنجم می 2020:… دکتر اولسی یازچی موضوع یک طومار که از جانب یک سازمان مردم نهاد ایرانی به اسم انجمن نجات خطاب به ادی راما نخست وزیر این کشور به امضا گذاشته شده است را با خانم آن سینگلتون (خدابنده) به بحث می گذارد. این طومار که توسط هزاران نفر در داخل ایران و همچنین در سطح جهان امضا شده از دولت آلبانی می خواهد تا برای خانواده های ایرانی که خواستار ملاقات با بستگان خود که به عنوان ستیزه جویان مغزشویی شده در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز در آلبانی نگهداری می شوند ویزا صادر نماید. چرا آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود؟ 

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود. چرا؟

انجمن نجات مرکز تهران15 اردیبهشت 1399

دکتر اولسی یازچی موضوع یک طومار که از جانب یک سازمان مردم نهاد ایرانی به اسم انجمن نجات خطاب به ادی راما نخست وزیر این کشور به امضا گذاشته شده است را با خانم آن سینگلتون (خدابنده) به بحث می گذارد.

این طومار که توسط هزاران نفر در داخل ایران و همچنین در سطح جهان امضا شده از دولت آلبانی می خواهد تا برای خانواده های ایرانی که خواستار ملاقات با بستگان خود که به عنوان ستیزه جویان مغزشویی شده در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز در آلبانی نگهداری می شوند ویزا صادر نماید.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

آن سینگلتون خدابنده آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی

آن خدابنده ( سینگلتون) انگلستان و دکتر اولسی یازچی آلبانی

این طومار به فرقه مجاهدین خلق و رهبرشان مریم رجوی که به خانواده های جنگجویان خود تحت عنوان مأموران ایران حمله می کنند و تلاش می نمایند تا دولت آلبانی را از دادن اجازه به آنان برای آمدن و دیدار با بستگان مغزشویی شده شان در آلبانی برحذر دارند، اخطار داده است.

دکتر یازچی و خانم سینگلتون ماهیت مجاهدین خلق، وحشت آنان از رسانه های آزاد، دموکراسی و جامعه باز و تهاجم آنان به رسانه ها از جمله بی بی سی، کانال 4 انگلستان، روزنامه نیویورک تایمز، شبکه الجزیره و کلاً خبرنگاران را مورد بحث قرار می دهند.

آنان رفتار مجاهدین خلق، دولت آلبانی و دولت آمریکا که اردوگاه مجاهدین خلق در مانز را به مرکز فعالیت های غیرقانونی تبدیل کرده اند و اردوگاه اجباری برای هزاران مجاهد خلق که محروم از آزادی و حقوق بشر هستند را تجزیه و تحلیل می نمایند.

Why is Albania prohibiting Iranian families from meeting their relatives in MEK paramilitary camp?

Dr. Olsi Jazexhi discusses with Anne Khodabandeh a petition that an Iranian NGO, Nejat Society  https://www.nejatngo.org/en/posts/10625 has sent to the Prime Minister of Albania, Edi Rama.

لینک به منبع

آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود. چرا؟

پیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا 

***

***

The Guardian: Ex members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuseThe Guardian: Ex members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuse

OLSI JAZEXHI AlbaniaAmerica is turning Albania into a safe haven for international Jihadism: an interview with Dr. Olsi Jazexhi

Anne Khodabandeh Singleton European Parliament 2018MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

al_Ahwaz_Arab_People_Democratic_Front_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Terrorists_2018Iran: US masters responsible for today terror attack in Ahvaz. (Joint “al-Ahwaz” and “MEK” terror attack)

همچنین: