سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در عراق و سوریه چه نقشی ایفا می کند؟

سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در عراق و سوریه چه نقشی ایفا می کند؟

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقبنیاد خانواده سحر به نقل از “وردنا”، بغداد، نهم ژوئیه 2014: … یک کارشناس فرانسوی فاش کرد که عناصری وابسته به گروه تروریستی خلق، به مدت 3 ماه است که در سوریه مبارزه می کنند و اکنون در عراق حضور دارند. به نقل از سایت “الفرات” “تیری میسان” کارشناس فرانسوی اظهار داشت که اخیرا نشست بزرگی با حضور مسئولان بلندپایه و اسبق ناتو و مسئولان فعلی دولت آمریکا و دولت های اروپایی …

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحس مشترک – مقایسه سازمان مجاهدین و گروههای تروریستی داعش و النصره

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
(پائولو کازاکا، آلجو ویدال کوادراس و استراون استیونسون هر سه بخاطر لابیگری برای تروریسم و رجوی کرسی هایشان در پارلمان اروپا را از دست داده اند)

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (عربی)
ما الدور الذي يلعبه مجاهدي خلق في العراق وسوريا ؟؟

سازمان مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در عراق و سوریه چه نقشی ایفا می کند؟

سایت وردنا

2014-07-07

یک کارشناس فرانسوی فاش کرد که عناصری وابسته به گروه تروریستی خلق، به مدت 3 ماه است که در سوریه مبارزه می کنند و اکنون در عراق حضور دارند.

به نقل از سایت “الفرات” “تیری میسان” کارشناس فرانسوی اظهار داشت که اخیرا نشست بزرگی با حضور مسئولان بلندپایه و اسبق ناتو و مسئولان فعلی دولت آمریکا و دولت های اروپایی در شهر پاریس در فرانسه برگزار شد که در این جلسه “مریم رجوی” ضمن انتقاد شدید از دولت عراق، از عملیات “داعش” در این کشور حمایت کرده و تجاوزهای آنان را “خشم عراقی ها” توصیف نمود.

این کارشناس فرانسوی در ادامه اظهار داشت که عناصر گروه تروریستی خلق که از سوی واشنگتن حمایت مالی می شوند، جلسه مهمی در “ویلپن” پاریس در تاریخ 27 ژوئن برگزار کردند که در این جلسه هزاران نفر حضور داشتند.

“میسان” عنوان کرد که این جلسه در ابتدا با هدف حمایت از پایگاه نظامی عناصر خلق در عراق و اردوگاه اشرف و لیبرتی برگزار شد اما مریم رجوی سرکرده این گروه از این مناسبت سوء استفاده کرده و در سخنرانی خود به شدت از نوری المالکی نخست وزیر عراق انتقاد نموده و در عین حال از “پیشروی نظامی” گروه داعش در عراق تمجید کرد.

این کارشناس فرانسوی بر این عقیده است که “سیاست فرانسه در حال حاضر از بیماری روانی شیزوفرنی رنج می برد.” وی افزود: “سیاست فرانسه همچون وضعیت ایالات متحده آمریکا است. دولت فرانسه از یک سو به طور رسمی بی ثبات و ناامن شدن یک کشور توسط گروهی تروریستی را محکوم می نماید و از سوی دیگر دولت فرانسه به همراه ایالات متحده آمریکا در جنگ پنهان خاورمیانه شرکت می کند و افسران فرانسوی را برای آموزش داعش در سوریه و عراق گسیل می دارد”.

“میسان” در ادامه خاطر نشان کرد که بیش از 600 شخصیت سیاسی از کشورهای عضو ناتو در نشست گروه تروریستی خلق در پاریس شرکت داشتند که در میان آنان افرادی همچون “هیوگ شلتن” فرمانده اسبق ستاد کل ارتش آمریکا، ژنرال “ویلیام کیسی” فرمانده سابق عملیات موسوم به آزادی عراق، “نیوت گنگریچ” رییس سابق اتاق نمایندگان آمریکا، سناتور “جوزف لیبرمن” (و دوست وی سناتور “جان مک کین” که نتوانست شخصا حضور یابد اما به صورت ویدیو کنفرانس در این نشست شرکت نمود.) ، “رودی جولیانی” شهردار سابق نیویورک، “خوزه لوئیس رودریگز” نخست وزیر سابق اسپانیا، “میشل الیو ماری” وزیر اسبق دفاع فرانسه، “برنار کوشنر” وزیر سابق امور خارجه فرانسه و “راما یاد” نائب رئیس حزب رادیکال فرانسه حضور داشتند.

“میسان” همچنین افزود: «عناصر وابسته به گره تروریستی خلق از سه ماه گذشته در کنار گروه داعش در سوریه و عراق مبارزه می کنند.» وی با اشاره به دیدار مریم رجوی با رئیس تشکیلات موسوم به ائتلاف ملی سوریه در پاریس در تاریخ 23 مه امسال عنوان کرد که دو طرف بر لزوم هماهنگی هرچه بیشتر فیما بین برای تامین اهداف خود تاکید نمودند.

***

همچنین:

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

نماینده فراکسیون الاحرار خواستار صدور حکم بازداشت بین المللی برای رهبران سازمان خلق (فرقه رجوی) شد

Massoud Rajavi and Saddam Hussainبنیاد خانواده سحر به نقل از الاحرار، هشتم ژوئیه 2014: … “عواد العوادی” نماینده فراکسیون الاحرار وابسته به جریان صدر در پارلمان عراق از دادستانی این کشور خواست تا حکم بازداشت بین المللی از طریق پلیس اینترپل برای رهبران سازمان تروریستی خلق و در راس آنان مسعود و مریم رجوی صادر شود.

تروریستها از یک آخور ارتزاق می کنند؛ خواه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و خواه داعش والقاعده و…

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمانجمن نجات، مرکز گیلان، پنجم ژوئیه 2014: …  سازمان مجاهدین خلق با پیشینه ای که مقدمتا به عرض رساندم دیگردر منجلاب ترور و آدمکشی غوطه ورشدند وهرجریان تروریستی دیگررا مورد حمایت قراردادند ودرکنارشان قرارگرفتند . طی سالیان گذشته وتاکنون

حمایت منافقین (فرقه رجوی) از عامل کشتار روز گذشته کربلا محمود الصرخی

حمایت مریم رجوی از محمود الصرخی تروریستبنیاد هابیلیان، چهارم ژوئیه 2014: … گروهک تروریستی منافقین در ادامه حمایت از تروریست‌های تکفیری در عراق و انقلابی‌خواندن تروریست‌های داعش، از روحانی‌نمای تحت تعقیب، محمود الصرخی حمایت کردند.  شب گذشته تعدادی از عناصر باند