سازمان مجاهدین خلق کنونی، فرقه ای ابتر که ربطی به آرمان آن بنیانگذاران ندارد (بجای تبریک تسلیت بگویید)ا

سازمان مجاهدین خلق کنونی، فرقه ای ابتر که ربطی به آرمان آن بنیانگذاران ندارد (بجای تبریک تسلیت بگویید)ا

محمد حنیف نژادصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، ششم سپتامبر 2017:…  بنابراین چیزی بنام سازمان مجاهدین خلق با آرمان های بنیانگذارش وجود ندارد وآنچه که هست ، جریان ابتری است بنام باند رجویه با چرخش 180درجه ای که از مواضع اولیه کرده واین سازمان را تبدیل به فرقه ای با عملکرد منحط وجنایتکارانه کرده و فدا وصداقت دراین نوع جریانات ، صرفا با اطاعت محض از مراد اعظم معنی میشود وپرواضح است که … 

محمد حنیف نژاداز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

https://iran-interlink.org

سازمان مجاهدین خلق کنونی، فرقه ای ابتر که ربطی به آرمان آن بنیانگذاران ندارد

پیام تبریک جایی ندارد،  عرض تسلیت بهتر بود!

15/06/1396

چکیده ی بیانیه ای که بنام مهدی فراحی شاندیز در وبسایت های گروه رجویه آمده ، چنین است :

” اکنون ۵۲سال از پی افکندن آن بنای شکوهمند گذشته است و سازمان حنیف و سعید و بدیع زادگان با نام سازمان مجاهدین خلق ایران چون خورشیدی در آسمان سیاسی ایران می‌درخشد و در پرتو یک رهبری ذیصلاح و در سایه فدا و صداقت بی‌مانند اعضا و هوادارانش در نبرد با استبداد … به پیش می‌تازد و به دستآوردهای شگرفی دست یافته است. آری مجاهدین از روز آغاز تاکنون ققنوس وار از دل آتش هزاران توطئه و زد و بند برخاستند و اکنون آبدیده‌تر و روئین تر از همیشه عزم شان را برای وارد کردن ضربه نهایی به موجودیت سیاه استبداد جزم کرده‌اند “.

بنیانگذاران فقید سازمان مجاهدین خلق درپی آماده سازی تشکیلاتی بودند که علیرفم حسن نیت زیاد  آنان ، زندگی نشان داد که شیوه ی سازماندهی والگو برداری آنان از مبارزان آمریکای لاتین وفلسطین ،  آنطور که باید وشاید درجهت مبارزات نیم قرنی مردم ایران ، در راستای استقلال ، آزادی وعدالت اجتماعی نبوده وانها هم مثل دیگر دوستان چریک شان ، تحلیل درستی از ساختار جامعه ی ایران وآرایش قوای موجود نداشتند!

اگر انقلاب وهر تحول اجتماعی دورانساز کار مردم است ، سازماندهی متمرکز بر سانترالیزم این بنیانگذاران ، عملا مردم را درامور مربوط به خودشان شرکت نمیداد و رهبران ونخبگان بودند که میبایست رهبری جامعه را دردست میگرفتند ودربهترین حالت ، سیستمی دیوان سالار شبیه شوروی سابق پدید میاوردند که  درهر صورت سرانجام  چندان خوشی درانتظار مردم نبود!

این سیستم تشکیلاتی ، مردم که سهل است ، بلکه اعضای خود سازمان را از خلاقیت باز میداشت و بهترین مکان برای رشد کیش شخصیت و بروزجوجه دیکتاتور هایی مانند مسعود رجوی بود وچنین هم کرد!

بنابراین چیزی بنام سازمان مجاهدین خلق با آرمان های بنیانگذارش وجود ندارد وآنچه که هست ، جریان ابتری است بنام باند رجویه با چرخش 180درجه ای که از مواضع اولیه کرده واین سازمان را تبدیل به فرقه ای با عملکرد منحط وجنایتکارانه کرده و فدا وصداقت دراین نوع جریانات ، صرفا با اطاعت محض از مراد اعظم معنی میشود وپرواضح است که انس والفتی با مردمی وملی بودن ندارد .

مسلما چیزی بنام سازمان مجاهدین در آسمان ایران وجود ندارد تا درخششی هم داشته باشد وبه نویسنده ی این بیانیه توصیه میگرد بگردد تا آن چیز را که در آسمان ایران می درخشد، پیدا کرده وبما هم اطلاع دهد!

درادامه ی این بیانیه میخوانیم :

” من به‌عنوان یک زندانی سیاسی که سالهاست در جست‌وجوی آزادی میهن اسیرم از همه چیزم گذشته‌ام، سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران را تبریک می‌گویم و به مردم ایران نوید می‌دهم که با داشتن چنین پشتوانه‌ای از فدا و فداکاری، ایران فردای ما سرای زیبای آزادی و دموکراسی خواهد بود “.

دراین مورد بهتر بود که دو چیز روشن میشد:

اولا مسلم میشد که این بیانیه مال کسی است که امضای اورا درپای آن گذاشته اند تا ما اتهام او را بدانسته وسپس نظر قاطع خود را درموردش ابراز داریم!

ثانیا ، اوچگونه زندانی سیاسی ای است که هم به باند رجوی ارادت دارد وهم درجستجوی آزادی میهن که دوامر متضاد باهم اند و اجتماع نقیضین هم که محال است؟!

درزمانی که ما دیده وشنیده ایم که زندانی سیاسی از مردم ونه یک جریان ضد ملی مانند فرقه ی رجوی دفاع کرده ودموکراسی را با سیستم برده داری وحرمسرا پروری رجوی دفاع میکند!

بنابراین زندانی سیاسی بودن این فرد مورد تشکیک است و ارتباط صدور این بیانیه ازطرف او مشکوک تر!

صابر

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31093

پس قبول میکنید که توازن نیرویی درکار نبوده!ا 

 forough_javidan_10صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی ام اوت ۲۰۱۷:… اگر شما رجوی ها با دادن مشروعیت آسمانی به حکومت مخالفید ، چرا رجوی را نائب امام زمان معرفی کرده و با داغ ودرفش القائات ذهنی وفیزیکی ، پذیرفته اید که ” رجوی بجز خدا ، پاسخگوی هیچکس نیست “!! مقامی که این بنیانگذار جمهوری اسلامی هرگز برای خود قایل نشد و حتی در مواردی در بر خورد با علاقمندان آتشین اش گفت که “مرا به انسان … 

فروغ جاویدان مجاهدین خلق مسعود رجوی مریم رجویاگر اشرف را می شناختند، قدم به آنجا نمی گذاشتند!ا

https://iran-interlink.org

پس قبول میکنید که  توازن نیرویی درکار نبوده!

۰۸/۰۶/۱۳۹۶

درقسمتی از متن  تحلیل گونه ای که با امضای فردی بنام رضا محمدی در رسانه های فرقه ی رجوی درج شده – که با انشاء وادبیات شخص رجوی مویی نمیزند – چنین میخوانیم :

” پس ازسقوط نظام پهلوی دربهمن ماه سال ۱۳۵۷ خمینی توانست با فریب و درفقدان نیروهای سیاسی و مبارزآن زمان ازجمله سازمان مجاهدین خلق ایران، رهبری انقلاب را بسرقت ببرد…پایه های حکومت ارتجاعی خود را تحت نام اسلام بنا کند “.

من بدون اینکه درصدد مخالفت ویا موافقت با بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران ونتایج حاصله ازاین انقلاب– یکی ازبزرگترین انقلاب های قرن بیستم-  باشم ، با ضرس قاطع میگویم که یکی از دلایل سقوط شاه ، قاطعیت زیاد  وبی همتای آیت اله خمینی  دربرابر شاه و رهبری کاریزماتیک ایشان بود ومشکل بتوان تصور کرد که با عدم وجود او ، شاه باین آسانی سقوط میکرد .

شخصا ، نظریه پردازان زیادی را هم دیده ام که با این عقیده من همسویند وشاید که بهتر است بگویم من با این تئوریسین های برجسته موافقم!

درهر صورت ، مشاهده ی این اظهار نظر که  طی آن پذیرفته  شده که مجاهدین نیروی قابل توجهی درایام انقلاب نداشتند ، قدری نشانه ی واقع بینی است که جای شکر دارد!

زیرا که رجوی همواره می گفت که انقلاب مال اوست و اخوندها ازدستش خارج کردند؟!

اما مسئله ی مهم عبارت ازاین است که رجوی چگونه با وجود این توازن قوای ناموجود ، دچار خیره سری شد وبه فکر کسب قدرت به هر طریق ممکن وبا توسل به هروسیله گردید؟؟!!

آیا  با قبول اینکه فرض محال ، محال نیست ، نباید با قبول نظریه ی جدیدی که باند رجوی دراین نوشته ارائه داده ، باید که یک کنگره ی حداکثری ترتیب داده وبا نقد این سیاست ها واعلام صادقانه ی؟ نتایج آن به افکار عمومی ، شخص رجوی و پیرامونی های نزدیک او را برکنار کرده واز ” خلق قهرمان ” بخاطر این ضربه ی بزرگی که به این انقلاب وارد کرده ، عذرخواهی نماید؟؟!!

درادامه :

“خمینی … پس از رفراندوم و اعلام رای نود ونه وهشت درصد برای تشکیل حکومت جدید، از دل آن رفراندوم، حکومت “ولایت فقیه” را بیرون آورد و برای خود وحکومتش مشروعیت الهی وآسمانی قائل شد وتمامی قدرت سیاسی را درخود متمرکز کرد، مشروعیتی که بدلیل عدم مراجعه به “رای مردم ” دراساس فاقد آن بوده است “.

در شرکت بی سابقه ی مردم دراین رفراندوم ودادن رای مثبت به جمهوری اسلامی ، کوچکترین شک وتردیدی وجود ندارد!

و اگر شما رجوی ها با دادن مشروعیت آسمانی به حکومت مخالفید ، چرا رجوی را نائب امام زمان معرفی کرده و با داغ ودرفش القائات ذهنی وفیزیکی ، پذیرفته اید که ” رجوی بجز خدا ، پاسخگوی هیچکس نیست ” !!

مقامی که این بنیانگذار جمهوری اسلامی هرگز برای خود قایل نشد و حتی در مواردی در بر خورد با علاقمندان آتشین اش گفت که “مرا به انسان هایی شبیه نکنید که معصوم هستند و اگر این شباهات دادن ها را ادامه دهید ، ممکن است که من بعنوان یک انسان جایز الخطا ، دچار خود بزرگ بینی ومعصیت شوم – نقل به معنی “!

کاش رجوی هم تا این حد جلو میآمد و ازتکرار پدیده ی  اشرف و فرقه گرایی خطرناک درآن جلو گیری می کرد که نکرد!

من با اینکه این انتخاب مردم درست بوده ویانه  نظری ارائه نمیدهم، اما شکی ندارم که آقای خمینی درآن زمان ، در دموکراتیک ترین انتخابات ممکن ، بعنوان شخص اول مملکت انتخاب میشد وبنابراین به سراغ دشمنی با مردمی بروید که چنین کردند والحق هم که رفتید ودرترورها ، جاسوسی برعلیه منافع ملی و تبدیل کردن سازمان به زائده ی ارتش صدام ، هرچه دشمنی با مردم داشتید ، عرضه نمودید!

ودیگر اینکه :

” … درهمین راستاست که باید مبارزه عادلانه سازمان مجاهدین خلق برای تحقق آزادی وعدالت با رژیم مستبد وجبارخمینی ومیراث داران وی را، که تحت نام واعتبار دین، استبداد برقرارکرده و به حقوق مردم تجاوزکرده وهمچنان به جنایات خود ادامه می دهند، ارزیابی کرد “.

اولا مجاهدین خلقی که بنیانگذاران فقیدش انتظارات خاصی ازآن داشتند وجود ندارد!

ثانیا با نفی حرکات شوم چهار دهه ای خود ، باید گام هایی برای کسب نظر بشدت منفی موجود مردم نسبت به این سازمان استحاله شده بردارید !

ثالثا ، این عدالت را دروهله ی اول دربین اعضای دربند خود اجرا کرده واعتبار اولیه ای برای خود کسب کنید!

 برای انجام این منظور، دروهله ی اول گام کوچکی درحد اجازه دادن به این اسرای خود به تماس تلفنی با اعضای خانواده ی خود ودوستان شان وامکان دسترسی بدون کنترل آنها را به شبکه های اجتماعی ، بردارید !

رابعا ، رسما اعلام کنید که منبعد رجوی و دستیاران اصلی اش ، حق سوء استفاده ازدین را نداشته ودرعوض اعضای مثلا سازمان مجاهدین ، حق انتقاد دراین مورد را داشته ودچار عقوبت های بعد ازانتقاد نخواهند شد!

درغیر این صورت ، به پرت وپلا گویی ها ووعده ی بهشت دادن های خود خاتمه دهید که نه ” خلق قهرمان ” را خوش میآید ونه سودی برای این اعضای نگون بخت دارد ودرتحلیل نهائی برای رجوی ها هم وفائی نخواهد کرد!

صابر

*** 

بی بی سی، سرویس جهانی: دنیای عجیب مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30992

تحریم ها علیه مردم ایران است (در کودتای ۲۸ مرداد علیه دولت قانونی مصدق، سپاه پاسدارانی وجود نداشت)ا

Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  این تحریم ها برای چیست ؟ بخاطر مردم ایران و خوشبخت کردن آنها؟ چرا قرار است که هیئت حاکمه ی آمریکا برای مردم ایران دلسوزی کند؟! مگر در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، که امریکا وانگلستان به کمک ایادی درباری و ارتجاعی خود درایران دست به کودتا زد ، میخواست نهادی بنام ” سپاه پاسداران ” را که هنوز متولد نشده بود ، درتنگنا قرار دهد  و کاری با مردم ایران نداشت؟! … 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

مهدی خوشحال: آیا رجوی دوباره زنده خواهد شد؟

https://iran-interlink.org

تحریم ها علیه مردم ایران است (در کودتای ۲۸ مرداد علیه دولت قانونی مصدق، سپاه پاسدارانی وجود نداشت)ا

۳۰/۰۵/۱۳۹۶

یکی از مریدان رجوی که حسن باقرزاده نام دارد طی مقاله ای که رسانه های رجوی ناشر آن بوده اند نوشته است :

” چه کسی تحریم می‌شود؟زندانی، یا زندانبان؟ – دور جدیدی از تحریم‌های آمریکا علیه رژیم آخوندی اعلام شده است… در مقابل این خبر طبعاً هرکس موضعی دارد؛ اما موضع «رژیم آخوندی»، و موضع «مردم ومقاومت ایران»، مهم و قابل بررسی است. رژیم جنایتکار آخوندی از این واقعه سخت برآشفت و آن‌قدر ناراحت و هیستریک شد که سرش را به هر درودیواری می‌کوبد “.

این تحریم ها برای چیست ؟

بخاطر مردم ایران و خوشبخت کردن آنها؟

چرا قرار است که هیئت حاکمه ی آمریکا برای مردم ایران دلسوزی کند؟!

مگر در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، که امریکا وانگلستان به کمک ایادی درباری و ارتجاعی خود درایران دست به کودتا زد ، میخواست نهادی بنام ” سپاه پاسداران “ را که هنوز متولد نشده بود ، درتنگنا قرار دهد  و کاری با مردم ایران نداشت؟!

 راست آنست که این نهاد وجود نداشت و کودتا – که کودتاهای زنجیره ای دراقصی نقاط جهان وب رای سرکوب نهضت های رهائی بخش را در پی داشت- بدلایل مهم زیر انجام شده بود :

۱-  درهم شکستن مبارزات ضد استعمماری مردم ایران که در شکل ” ملی کردن صنعت نفت ” ابراز وجود میکرد و ترساندن ملت های دیگری که ایران را الگویی برای کسب استقلال خود قرار ندهند.

۲- ازبین بردن اقتصاد ناوابسته به نفت که شروع شده بود وعلیرغم مشکلاتی که مردم ایران پیدا کرده بودند ، میتوانست پایه واساس صنعت وکشاورزی ایران را مستقل ومدرنیزه کرده وآنرا از یوغ وابستگی به سلطه ورزان خارجی رها سازد.

۳- جلوگیری از ادامه ی سیاست موازنه ی منفی ( درمقابل سیاست موازنه ی مثبت ) که ایران را با تحمل زحمت زیاد هم که شده ، مجبور به دادن امتیازات به طرف های متعدد قدرت های جهانی نمیکرد ودر اینصورت ، گام های بزرگی بسوی استقلال کشور برداشته می شد.

۴- با نبود این کودتا، ایران مجبور نمیشد که قراردادهای آنچنانی با کنسرسیوم های نفتی بسته ومنافع ملی را درمعرض شدیدترین خطرها قراردهد.

۵- ایران مستقل مجبور به قبول اینهمه مستشار- که بعنوان آقا بالا سر درتمامی وزارت خانه ها حضور داشته وحقوقهای کلانی از بیت المال ضعیف ایران دریافت میکردند –  نمی شد و کار بجایی نمی رسید که یک گروهبان آمریکائی دربرابر یک ژنرال ایرانی با تی شرت و شورت حاضر شده واو را تحقیر نماید.

۶- اگر روند امور مانند روزهای قبل ازکودتای ایران برباد ده ۲۸مرداد بود ، ایران مجبور به ایفای نقش ژاندارم منطقه وزیر سایه ی اسرائیل قرار نمیگرفت و سربازان ایرانی مجبور نمی شدند که درهمکاری با ارتش آمریکا ، جنبش های رهایی بخش ویتنام و خلیج فارس را به خاک وخون بکشد.

بدین ترتیب ، زمانی میتوان به درستی این تحریم های آمریکائی فکر کرد که سران آن رسما اعلام کند که حاضر است خسارت عظیم ۳۷ سال فرماروائی خود بعد ازکودتا را پرداخته وثابت کند که انگیزه ی انسانی ؟؟!! ای ازاین تحریم ها دارد ومثلا میخواهد به مردم ایران کمک کند تادرآزادیورفاه بیشتری زندگی کنند!!

درادامه :

“مردم ومقاومت ایران اما استقبال داشتند، زیرا نزدیک به چهاردهه بود که حرف و خواسته فاشیسم مذهبی آخوندی و بازوی سرکوب آن، سپاه پاسداران، سرکوب و کشتار مجاهدین به مثابه فرزندان آزاده همین مردم، توسط قدرت‌های مماشات‌گر بود. ..”.

مردم ایران که چه عرض کنم ولی باند رجوی ازهرچیزی که استقلال ملی ما را خدشه دار کند ، موافق است واین کار را بارها به ثبوت رسانده است!

در اینجا ذکر این نکته  که درمواردی  فرق است بین دولت ، حکومت  ومنافع ملی کشور، ضروری بنظر می رسد

یک فرد باشرف ومیهن دوست ممکن است با این یا آن دولت وحکومت مخالف باشد اما نمیتواند با تقویت توان نظامی کشور مخالف باشد وباند رجوی میخواهد این دو مسئله ی مهم را عین هم معرفی کرده وخاک برچشم مردم پاشیده وبه خیانت هایش ادامه دهد !

اگر این تحریم ها مسائل دفاعی کشور را هدف قرار داده ، بطریق اولی وحتی دردرجه ی اول مردم ایران را مورد هدف قرار داده وخوشحالشان نمیکند وخوشحالی باند رجوی حکایت از ضد مردمی بودن آن دارد!

چه جمهوری اسلامی ایران باشد وچه نباشد ، ما به صنعت وکشاورزی خودکفا و منابع دفاعی لازم احتیاج داریم وکسی نمیتواند به بهانه ی مخالفت ودشمنی با جمهوری اسلامی ایران ، با تحریم هایی که این موارد را هدف قرار داده اند ، موافق باشد!

این پیر مرید رجوی درپایان نوشته اش چنین آورده است :

” انقلاب این بار به‌دلیل وجود یک رهبری ذیصلاح و به‌دلیل وجود یک بازوی پر اقتدار یعنی «ارتش آزادی‌بخش ملی ایران»، قطعاً به پیروزی خواهد رسید. از همین امروز، باید این پیروزی درراه را، به ملت ایران تبریک گفت “.

چرا نام این رهبری ذیصلاح را برزبان نمیآورید اخوی؟!

 منظورتان مسعود مجهول المکان  با طالعی نامعلوم است یا مریم خانم که از مشاطه گری باین مقام ارتقا یافته است؟

چرا زبانت تپق میزند عزیز؟

نکند اظهارات شاهزاده ی اطلاعاتی عربستان دایر بر مرحومیت مسعود رجوی، دچار شک وتردیت کرده وهنوز قادر به ذکر نام رهبرت نیستی؟!

میماند عرض تبریک ، پیغامها وپسغام های پیروزی که این یکی را بخودت برگرداندم ومیخواهی همه را به مالکیت رجوی در بیآور که صاحب اختیار مال واموال بنجل ات هستی !

آخر یک ضرب المثل قدیمی میگوید که ” مال بد به صاحبش می رسد ” .

صابر

*** 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانروز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeThe Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRICouncil of Foreign Relations, 2014: Mujahadeen-e-Khalq (MEK). Backgrounders

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30487

شما رجویست ها ، برجام را جام زهر میدانستید !ا 

Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_Terror_Americans_Tehran_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هفدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که فکر میکنید این تعهد نقض میشود و لابد جام زهری درکار نیست ، چرا برای سلامتی حکومت گرانی که مجبور به … 

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

https://iran-interlink.org

شما رجویست ها ، برجام را جام زهر میدانستید !

۲۶ تیر ماه ۱۳۹۶ خورشیدی

فرقه ی رجوی بنقل از دونالد ترامپ مینویسد :

” سیاست اعمال تحریم و ایجاد محدودیت علیه ایران باید ادامه یابد تا ما در منطقه خاورمیانه بتوانیم برنامه های خودرا به پیش ببریم “.

مناسبات وتحرکات  نامعقول وبی رحمانه ای را درجهان مشاهده میکنیم !

اصلا چراباید آمریکا از چندین هزار کیلومتر براه افتاده و به خاورمیانه بیآید وبرنامه ای برای خود داشته باشد وبرای اجرای آن ، فکرکند باید برعلیه ایران که درناف خاورمیانه قرار دارد ، اعمال محدودیت کند ؟!

این چه برنامه ایست که ترامپ فکر میکند که با اعمال محدودیت برعلیه ایران – کشوری  درمنطقه که طبیعتا بخاطر داشتن حق ” آب وگل “، ده ها بار صلاحیت بیشتری نسبت به آمریکا دارد- میتواند آنرا به پیش ببرد؟!

آیا این برنامه ها بخاطر رضای خداوند وجهت کمک به مردم خاورمیانه است ؟!

اگر اینطور باشد که ایران که خود یک کشور مهم – شاید با اهمیت ترین کشور خاورمیانه – است دارای منافع عمده ای میباشد وچرا باید درمقابل کاری که رضایت خالق ومخلوق را درپی دارد ، مانعی شمرده شود ؟!

بدی این ادعای ترامپ – که باند رجوی دنیای خوش وخرمی را درآن میبیند –  دراین است که موضوع را روشن نکرده تا ما مردم ایران درمقابل دولت خود که طبق فرضیه ی بالا درمقابل آن که دربرابر خشنودی خدا وخلق خدا ایستاده ، تکیف مان را روشن کنیم!

اما تجارب وشواهد موجود ، چیز دیگری را میگویند وثابت میکنند که دلواپسی های ترامپ ، ازموارد زیر حاصل میشود :

۱-  او دولتی را با اقلا ۲۰ تریلیون دلار بدهی تحویل گرفته که عواقب آن میتواند موجب شورش های مردمی درآمریکا باشد وترامپ ناچار است که به نیابت ازطرف چند درصدی های ثروتمندان آمریکا- که اینک برغم وعده های انتخاباتی اش تسلیم آنها شده – بادمیدن بر شیپور جنگ ، منطقه را به مسابقه ی تسلیحاتی وخرید اسلحه ی هرچه بیشتر واداشته  تا بدین طریق صنایع نظامی این کشور رونق بیشتری پیدا کرده و اشتغال بیشتری ایجاد کند!

۲- حدود یک سوم این بدهکاری به دولت چین است که هیئت حاکمه ی آمریکا تلاش دارد با دست زدن به جنگ و دشمنی ، ازپرداخت این قرض سنگین  خود به چین خود داری کند!

۳- همین کشور چین که با وجود نقش برجسته اش در پیشرفت تمدن جهانی در سده های گذشته، حدود ۷۰ سال مستعمره ی انگلستان وامریکا بود، اینک بطور آهسته وپیوسته ازآمریکا پیشی گرفته وبه اقتصاد اول جهان تبدیل میشود ، خیال غارتگران جهانی به سرکردگی اشرافیت مالی- نظامی آمریکا را آشفته کرده است!

۴- در جلوگیری ازاین آشفتگی خیال ، آن قسمت ازچرخ های اقتصادی چین که وابسته به منابع خلیج فارس هستند ، باید که با نا امن کردن خلیج فارس ازکار بیافتد!!

۵- برخلاف گذشته، امریکا که با بکار گیری متدهای ضد محیط زیستی قادر به استخراج نفت از خاک خود وکشورهای فرمانبردار همسایه اش میباشد ، امنیت خلیج فارس ، اهمیت گذشته را برای خلیج فارس نمیدهد  وچه  بهتر است که نا امن هم بشود!

۶- اروپا نیز که وابستگی اش به نفت وگاز خلیج فارس حیاتی است ، مجبور به تامین این مواد از آمریکا باشد وبدین ترتیب ، آمریکا بادردست گرفتن کنترل انرژی ، حاکمیت درحال ازدست رفتن خود برجهان را اعاده نماید و ….!

در اجرای این نقشه ی ضد انسانی ، ایران یکی از موانع مهم آن بوده وباید که با تحریم و شیطان سازی ازآن ، منزوی وتضعیف گردد!!!

به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که فکر میکنید این تعهد نقض میشود و لابد جام زهری درکار نیست ، چرا برای سلامتی حکومت گرانی که مجبور به سر کشیدن جام زهر نیستند ، اینهمه فداکاری میکنید ؟!

من با وجود پیش بینی احتمال وقوع  تحولات عظیم درمنطقه ، تصور نمیکنم که هرچه را که آمریکا اراده کند ، همان خواهد شد!

دیگران که من حیث المجموع قوی تر ازآمریکا هستند ، ازتماشای دیوانه بازی های ترامپ خسته خواهند شد ونتیجه آن نخواهد شد که باند رجوی با تحلیل های تک خطی خود آرزو وتصور آنرا میکند!

این هموطنان ما نمیدانند که اصرار بر زورگویی ازطرف آمریکا ، حد ومرزی دارد و دراصل از بی میلی طرف مقابل به وقوع جنگ جهانی سوء استفاده میکند!

اما صبر وبردباری طرف مقابل هم حدی دارد که اگر ازآن عبور شود ، نه جهانی باقی خواهد ماند که ترامپ آنرا تبدیل به آزمایشگاه افکار مالیخولیایی خود کند ونه جایی که بتوان مریم تابان را برتخت سلطنت نشاند!

من شخصا آرزومیکنم که ترامپ ها دست ازاین زیاده خواهی های خود برداشته وبگذارند که زندگی هم برای آنها وهم دیگران ادامه داشته باشد ودر غیر اینصورت کسی وجود نخواهد داشت وتوقعاتی هم دربین نخواهد بود!

صابر

*** 

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30464

ویلپنت فقط “خیمه شب بازی ” را برای ما تداعی میکند!!ا 

Mojahedin_Khalq_Paris_Carnaval_Terrorists_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  شما دربرابر آزادی عمل اسرای خود که به لطایف الحیل آنها را فریب داده اید ، انصافا هم مقاومت جانانه ای نشان میدهید. آفرین بر شما! بقیه ی کارهایتان ، وادار کردن اعضای خود به نیاندیشیدن وفسیل شدن است واین کار بخاطر آنست که شما مدت های مدیدی است که مردم و توان زیاد آنرا برسمیت نمی شناسید و رمز … 

حنیف حیدر نژاد، کیهان لندن: فریبکاری‌های مریم رجوی

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیظهورنیم بند امام زمان در پاریس/دکترعلیرضا نوری زاده

https://iran-interlink.org

ویلپنت فقط “خیمه شب بازی ” را برای ما تداعی میکند!!

۲۵/۰۴/۱۳۹۶

من منت بر سر ” عارف شیرازی نامی – از ادوات رجوی ) گذاشتم که سخنان خسته کننده اش را به قسمت های کوچکتر و کمتر خسته کننده تر تقسیم کردم تا  شاید خواننده ی محترم میلی به خواند ن چکیده ی نظرات او ونقد کوتاه من براین نظریات داشته باشد!

اودرمطلب بلند بالای خود که نام ” ویلپنت تجلی گاه قدرت آلترناتیو سازمان یافته و سرمایه مردم ایران در مسیر آزادی ” بر آن گذاشته ، میآورد :

” گردهمایی بزرگ مقاومت در ویلپنت پاریس با شکوهتر از همیشه برگزار شد …شکوه و عظمتی که مبیّن قدرت آلترناتیو دمکراتیک و توان تشکیلاتی آن به مثابه تنها سرمایه مردم ایران در مسیر سرنگونی رژیم آخوندی می باشد. سرمایه ای گرانبها و گنجینه ای ارزشمند برای ملت ایران در پیکار آزادی. همان حلقۀ مفقوده ای که در نهضت مشروطیت، دوران مصدق کبیر و در انقلاب پنجاه و هفت فقدان آن عامل به شکست منجر شدن جنبش گشته و راه خمینی برای دستبرد زدن به انقلاب را هموار نمود “.

بادکنک هوا کردن ، استفاده ی تمام از فنون رقص نور وشگردهای بی پایان فیلمبرداری تنها نمود این شب خیمه بازی بود که هیچ ربطی به قدرت وتوان تشکیلاتی ندارد وهر صحنه ساز ماهری با خرج یک صدم هزینه هایی که باند رجوی بحساب عربستان کرد، میتوانست چنین مراسمی را بنمایش بگذارد.

کارگردانان فیلم ها ، آنچنان صحنه هایی خلق میکنند که این سناریوی مریم رجوی ، به گرد پای آنهم نمی رسد وبنابراین این شو یا کارناوال ، احتیاج باینهمه صرف وقت وپول ، برای تبلیغ مکرر ومکرر آن ندارد!

دیگر اینکه با گفتن اینکه این خیمه شب بازی تنها سرمایه ی مردم ایران است ، ما را تحقیر ومایوس نکنید !

مبارزه ی شما ها برای هرچه باشد ، برای آزادی نمیتواند باشد که شما تجربه ای ازآن ندارید و تشکیلات تان تنها مانند روبات های برنامه ریزی شده است که میتواند ، نمایش مضحکی از آزادی ارائه نماید!

چرا که باند رجوی ، ترتیباتی در درون تشکیلات فراهم ساخته که آزادی درآن به توقعی دست نیافتنی تبدیل شده است!

دیگر اینکه خودتان را با مصدق و … مقایسه نکنید وحتی قبول کنید که ارزشی در سطح آن فراماسونر ها که انقلاب مشروطه را از مسیر خارج کرده وبلعیدند ، ندارید!!

درادامه :

” سخن از «سرمایه» مردم ایران در نبرد آزادی و رهایی است. سرمایه ای ذیقیمت و گرانبها که سرنوشت مردم و پیروزی آنها در نبرد با دیکتاتوری ضد بشری و قرون وسطایی آخوندی در گرو آن می باشد. یعنی همان تشکیلات منسجم و پولادین و آبدیده که با عبور پنجاه و چند ساله از سهمگین ترین حوادث و سونامی های سیاسی و نظامی با رهبری پاکباز و فوق العاده هوشیار، متکی به یک ایدئولوژی توحیدی وعمیقا انقلابی…و بگفته ناظران بین المللی به «یک اپوزیسیون قابل اعتماد» تبدیل شده است “.

وچه غافل اند این مردم ایران که خبری ازاین سرمایه ی خود ندارند!!

همچنین دروغ نگویید وبدانید که ما میدانیم خبری از آن تشکیلات ۵۰ سال پیش نیست  و رجوی بوالهوس وخود شیفته با همکاری دوستان نزدیکش وازجمله  ودرراس همه – مریم رجوی – آنرا استحاله کرده وتبدیل به  جریان سکتاریستی صرف نموده است !!

رهبری پاکباز وانقلابی هم دربین نیست و کسی که در تمامی برهه ها فرار را برقرار ترجیح داده ودر اقامتگاه های نرم وگرم غنوده ودرتکامل این آسایش طلبی حرمسرای بی نظیری برای خود دست وپا کرده ، هر پدر سوخته ای هم که باشد ، انقلابی نامیده نمیشود!

دیگر اینکه به حرف های این ناظرانی که پول گرفته اند تا شهادت بدهند ، توجهی نکنید که زمانی درمقابل پول بیشتر ، عکس حرف هایی را که حالا زده اند ، خواهند زد ومیزان اعتبار اظهار نظر آنها ، رابطه ی مستقیم با مقدار پولی که میگیرند یا منافعی که بدست میآورند ، مرتبط است!!!

عارف شیرازی می نویسد :

” خانم رجوی در این خصوص اظهار داشت: …ما از شما می خواهیم که «مقاومت در مقابل ستم» را به رسمیت بشناسید. همان چیزی که در اعلامیه جهانی حقوق بشر و در اعلامیه حقوق بشر و شهروندی فرانسه آمده است. همان چیزی که در بیانیه استقلال آمریکا آمده است. اینکه “وقتی حکومتی حافظ حقوق مردم نیست، مردم حق دارند آنرا برکنار سازند و به جای آن حکومت مورد علاقۀ خود را به وجود آورند “.

برسمیت شناختن اینها منوط به پذیرش قبلی ازطرف مردم ایران است پس بجای فرار به جلو ، ابتدا نظر مثبت مردم ایران را بسوی خود جلب کنید وبرای انجام این مهم ، سیستم انتخاباتی را درتشکیلات خود براه اندازید ، اعضای خود را برای مطالعه وتماس مرتب با جهان خارج ومخصوصا خانواده های همواره نگرانشان آزاد بگذارید ومنتظر باشید که ابتدا خانواده های این گروگان های رجوی به شما اعتماد کنند وآنگاه راه طولانی جلب رضایت مردم را درپیش گیرید!!

توقع این چنین بزرگ برای  محقق شدن کاری که حتی گام های اولیه را برای آن برنداشته اید ، بشدت نابخردانه است!!

همینطور :

” خانم رجوی در ادامه اضافه نمود: «وقتی ملتی یک جایگزین سیاسی را ارائه می کند یعنی به سرمایه ای بزرگ برای کسب آزادی رسیده است. از اینرو در نبرد با هیولای ولایت فقیه، ملت ایران مباهات می کند که با مقاومت و رنج و خون بسیار، یک بدیل دمکراتیک خلق کرده است. سرمایه و عامل هدایت کننده و تعیین کننده ای که در زمان شاه وجود نداشت … “.

منظور مردم ایرانند ودر مکان جغرافیایی آن زندگی میکنند؟!

این مردم ساکن در داخل کشور فعلا حضور درپای صندوق رای را برای بهبود وضع زندگی خود ارجح تر شمرده اند وسرمایه ی خود را در رای خود می بینند وابدا دچار این توهم نیستند که هدایت کننده ای بهتر ازدوران شاه دارند واساسا اعتمادی به این نوع ” هدایت کننده ” نداشته و درسطح نازل آن چنانی قرار ندارند که زمام امور خود را به گروهی افسار گسیخته وضدملی ای بنام سازمان مجاهدین خلق رجوی بشمارند!

ودر آخر کلام :

” و سرانجام خانم رجوی در قسمت دیگری از سخنان خویش تاکید نمود:«مقاومت ما کاوه و آرش و سیاوش را در خود زنده کرده است. آنقدر از آتش می گذرد، آنقدر جانِ بی تابش را در چلۀ کمان خواهد گذاشت تا بندها در دماوند از هم بگسلد. تا ایران رها شود. تا ایران گلستان آزادی و عدالت شود “.

شما دربرابر آزادی عمل اسرای خود که به لطایف الحیل آنها را فریب داده اید ، انصافا هم مقاومت جانانه ای نشان میدهید. آفرین بر شما!

بقیه ی کارهایتان ، وادار کردن اعضای خود به نیاندیشیدن وفسیل شدن است واین کار بخاطر آنست که شما مدت های مدیدی است که مردم و توان زیاد آنرا برسمیت نمی شناسید و رمز موفیت خود را بکار گرفتن این سیاهی لشکر صم وبکم ، در بند بازی وداد وستد با قهارترین دشمنان مردم ایران وجهان میدانید!!

صابر

*** 

فروغ جاویدان مرصاد رجوی مجاهدین خلقحنیف حیدر نژاد: نگاهی به فروغ جاویدان، ۲۵ سال بعد- قسمت نهم و پایانی

تقدیم لیست شهدای ضد امپریالیستی مجاهدین خلق به جان مک کین Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30417

نگاهی به یاوه سرائی های شاهزاده ترکی الفیصل (مجازات اعدام به جرم “جادوگری” را لغو کنید دموکراسی پیشکش)ا 

صابر از تبریز، امضاء محفوظ، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  بدون اینکه ادعا کنیم ایران مظهر دموکراسی است – که دراصل درحال حاضر هیچ کشوری صاحب دموکراسی واقعی نیست وتفاوت ها فقط دررعایت دموکراسی صور ( فرمال) است– ازشما میخواهیم همین دموکراسی را درکشور خودتان عربستان پیاده کنید وببینید که ازچه اقبال مردمی مواجه میگردید ومجبور نمی شوید که سه برابر … 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمماهیت متحدین مشترک باند رجوی وحکومت سعودی را بهتر درک درک کنیم!

مریم رجوی مزدور عربستان سعودی گردن زدن را تایید می کنداز «ضارب دختران» تا «اعدام ضدبشری یک زندانی»! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی

https://iran-interlink.org

نگاهی به یاوه سرائی های شاهزاده ترکی الفیصل

۲۱تیر ماه ۱۳۹۶

اوکه براستی هم لقب ” پدر خوانده ی مجاهدین خلق ” را یدک میکشد ، بازهم درخیمه شب بازی امسال مریم رجوی در ” ویلپنت پاریس ” حضور یافته وسخنرانی کرد.

 برابر نوشته ی سایت های رجوی ، ترکی الفیصل چنین گفته :

” .. این گردهمایی میعادگاهی است که همه ایرانیانی که ایران را به‌خاطر ستم رژیم ولایت‌فقیه ترک کرده‌اند، همراه با نمایندگان بسیاری از کشورهای جهان که از تروریسم این رژیم آسیب دیده‌اند، در آن گردهم می‌آیند. رژیمی که بزرگترین سردمدار تروریسم است. این گردهمایی برای این است که جنایات این رژیم علیه شهروندان خود و علیه همسایگانش و تهدید امنیت و ثبات منطقه و جهان توسط این رژیم را به دنیا یادآوری کند “.

البته تعداد کسانی که مشکلی با رژیم ایران دارند ویا برای ادامه ی تحصیل و یا زندگی درکشورهای مرفه تر ، ایران را ترک کرده اند ، به سه میلیون می رسد واگر قرار بود که  تنها تعدادی قابل توجهی از اینها در این مراسم شرکت کنند ، مردم فرانسه را هم به حیرت وا میداشتند که چنین نشد و حیرتی درکار نبود!

ثانیا ، هیچ انسان شرافتمندی درجهان پیدا نمیشود که بخواهد سیستم حکومتی ایران وعربستان را باهم مقایسه کند !

درمقام مقایسه ، اگر به  مجموعه ی عملکردهای ایران نمره ی ضعیف ۱۰ داده شود ، عربستان نمره ای نزدیک به صفر خواهد گرفت!

 شما بهتر ازمن میدانید که سردمدار تروریزم، آمریکا ومتحدینش بوده و پول عربستان در اشاعه ی این معضل بزرگ بشریت ، نقش بی بدیلی را ایفا میکند و فریاد ” آی دزد ، آی دزد ” شما شاهزاده ی دروغگو وخونخوار عربستانی ، دردی را دراین مورد دوا نمیکند !!

سخنان ترامپ  درروزهای اولیه ی ترامپ را که هنوز تسلیم نئوکان ها نشده بود ( این ایران وسوریه هستند که عملا باتروریزم مبارزه میکنند ) مزیدبرعلت است !

ایران کشوری را بمباران نمیکند و تجاوزی برعلیه همسایگانش ندارد ودر سوریه حضور محدودی دارد که این حضور موافق عقل سلیم و مصوبات سازمان ملل متحد است و ابدا قابل مقایسه با آنچه که  حکومت عربستان دریمن ، بحرین و … میکند ، نیست!

درادامه :

” من در دیدار با شما در سال گذشته گفتم که آنچه ما را به هم پیوند می‌دهد، تنها، موقعیت جغرافیایی نیست بلکه روابط انسانی است. … اضافه بر آن، آرمان لا اله الا الله، محمد رسول‌الله ما را گردهم می‌آورد. همچنین میراث تاریخی که در پیشرفت تمدن انسانی نقش داشته ما را به هم نزدیک می‌کند. کشورهای شورای همکاری در خلیج‌فارس و همسایگان ایران در همزیستی با هم بودند تا این‌که خمینی در سال ۱۹۷۹ آمد و …”.

نه شاهزاده !

آنچه این حاضرین را بهم پیوند میداد ، منافع مشترک غیر انسانی – اعم از کوچک وبزرگ – بود ودوستان خارجی شما ابدا اعتقادی به محمد رسول اله و … ندارند وشما دارید دروغ بی شرمانه ای را مطرح میکنید!

علت تشکیل چنین جلسات ، خشنود کردن دولت پنهان آمریکاست که درقالب ۵۰۰ کنسرواتیو غول پیکر برجهان حکم میراند و عطش زیاده خواهی اش ، خاموش ناپذیر است !

 دیگر اینکه  قبل از انقلاب ایران وخارج شدن جمهوری اسلامی ازمدار تابعیت آمریکا ، کشورهای خلیج فارس نمیتوانستند با همدیگر اختلاف جدی داشته باشند که ارباب مشترک گوشش شان را می کشید!

همچنین :

” …خمینی به ایرانیها دموکراسی را وعده داد، و امروز هم رژیم دم از برگزاری انتخابات می‌زند. این چه انتخاباتی است که کسی حق ندارد وارد آن شود مگر از فیلتر ولی‌فقیه بگذرد. رفتار رژیم تهران این رژیم را یک رژیم دموکراتیک معرفی نمی‌کند، بلکه یک رفتار توأم با خونریزی و دیکتاتوری است….”.

بدون اینکه ادعا کنیم ایران مظهر دموکراسی است – که دراصل درحال حاضر هیچ کشوری صاحب دموکراسی واقعی نیست وتفاوت ها فقط دررعایت دموکراسی صور ( فرمال) است– ازشما میخواهیم همین دموکراسی را درکشور خودتان عربستان پیاده کنید وببینید که ازچه اقبال مردمی مواجه میگردید ومجبور نمی شوید که سه برابر کشور بزرگی مانند روسیه بودجه ی نظامی داشته باشید!

شماهم ازاین فیلتر ها داشته باشید و تن به انتخابات بدهید!!

با این کار پیشرفت بزرگی میکنید ومنت بر سرما میگذارید که دربرابر بشریت مترقی اینهمه شرمنده نباشیم!!

کسی که با ولایت فقیه مخالفت میکند وبا ولایت شاهانه مشکلی ندارد وبلکه جزو ادوات آن است ، فتوای جهاد میدهد :

” تلاشهای شما برای رویارویی با این رژیم، مشروع است منظور جهاد شما برای رهایی مردم ایران با همه اجزاء تشکیل دهنده آن از عرب و کرد و بلوچ و آذری و فارس است که همان‌طور که خانم مریم رجوی گفتند، از ظلم ولایت‌فقیه رنج می‌برند، بنابراین به یاری خدا پیش بروید و خداوند گام‌هایتان را استوار گرداند …”.

علیرغم اینکه دولت ایران بارها ثابت کرده که اختلاف بین مسلمانان را به مصلحت خود نمیداند و حتی حاضر است بطور صاف وپوست کنده با عربستان مذاکره کند ، این وزیر سابق اطلاعات عربستان حکم جهاد برعلیه حکومت ایران صادر میکند !!

برخواننده ی محترم است که خود درمورد این شاهزاده و دوستش مریم رجوی – که مدام ازسکولاریزم دم میزند ولی دربرابر دستور جهاد یک وهابی اعتراضی هم نمیکند – قضاوت کنند!!

راستی شاهزاده جان!

چرا ازمسعود رجوی حرفی نزدی ونگفتی که غرض ازمرحوم کردن او در سال قبل  وبایکوت شدن نامش در این جلسه ، چه بوده است ؟!

صابر

*** 

Man who filmed beheading of Saudi woman reportedly arrested.

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

محمد سید المحدثین مجاهدین خلق فرقه رجویهذیان گویی های محدثین

مزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیرزومه مجاهدین برای استخدام دائم

آن خدابنده سینگلتون در مورد فرقه ها و تروریسم و مقابله با آ«Radicalisation Awareness (Presentation at the ICSA Conference, Bordeaux, July 2017)

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپاMEP Gérard Deprez claims 265 parliamentarians support Rajavi’s MEK. Really?

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

*** 

همچنین:

 •  Rajavi_Faisal_1صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیستم فوریه ۲۰۱۷:…  شرایط جهانی ومنطقه ای درست برعکس آنچه رجویه می پندارد ویا بصورت دروغین درصدد حقنه کردن آنست . شرایط منطقه ای و حتی جهانی در سوریه و … آنگونه بهم خورد که ایران یکی از برندگان آن شد و بنابراین جایی برای عقب نشینی و … ، از مواضع اصولی و دوراندیشانه اش وجود

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، چهاردهم فوریه ۲۰۱۷:…  زدن کشتی های ما درخلیج فارس ، اهدای گاز شیمیایی توسط آلمان به عراق ، جنایت کم نظیر حمله به هواپیمای مسافربری ما و … ، جنگ نیست و آیا میخواستید بمب اتمی را هم پیرایه ی آن بکنند؟؟!! البته درنقشه ی استراتژیک آمریکا ، حمله به ۷ کشور در دستور کار بود و هست که برهم خوردن

  MOSAA 19 BAHMANصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم فوریه ۲۰۱۷:…  هدف آقای ” عارف شیرازی ” ازنوشتن مقاله اش که نام ” راز بقا، رمزماندگاری ” بدان گذاشته  ستودن هرچه بیشتر اصولی بودن راه مسعود رجوی و وفدا شدن موسی خیابانی در این راه بود که سرانجامش به ترکستان رسید وکعبه ای درکار نبود! نوشته ی این

   rudy-giuliani-mojahedin-khalqصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، اول فوریه ۲۰۱۷:…  انتخاب ترامپ ، نتیجه ی شکست سیاست ۲۵ ساله ی نئولیبرالیزم اقتصادی بود که مردم کشورهای جهان را به خاک سیاه نشاند ، به مردم عادی خود آمریکا هم – بعنوان اکثریت مردم آمریکا- ضررهای زیادی را وارد کرد ودرعوض جیب وحساب های بانکی آن دسته از ثروتمندان  یک د

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  دروغ است خواننده ی عزیز! این تشکل نه شوراست و نه بخاطر کار مثبتی مبارزه و مقاومت میکند بلکه نام مستعاردهن پرکنی است برای باند رجوی که بعضی ازکارهای خود را شکل دموکراتیکی مثلابدهد! اکثریت نزدیک به اتفاق مردم ایران

  Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم ژانویه ۲۰۱۷:…  موضعگیری های ترامپ ، هیچ بارقه ی امیدی را برای شما ها نشان نداده  و احتمالا عکس آنرا نشان میدهد! راست آنست که ما هنوز نمیتوانیم پیش بینی کنیم که هسته ی مرکزی قدرت درآمریکا ، تا چه اندازه ترامپ را دراجرای برنامه هایش آزاد خواهد گذاشت! درهر صورت ،

  shabnam-maddadzadeh-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terroristsشیرین گرگری، منطقه علمدار گرر، ایران اینترلینک، بیست و چهارم دسامبر ۲۰۱۶:…  نامبرده که درسال  ۱۳۸۷باتهام وابستگی به فرقه ی رجوی دستگیر وبه۵ سال زندان محکوم شده بود ، درطول اقامت خود درزندان ازآزادی مرموزانه ای برخوردار بود ونوشته های شعار گونه اش که تلاش مینمود اورا یک عن

  شهدای 16 آذرصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۶:… با وجود فرصت زیادی که برای فراخوان دادن بمناسبت سالروز ۱۶ آذر ( بعنوان روز دانشجو) باقی مانده ، فرقه ی رجویه با عجله ی تمام فراخوانی با امضای ستاد اجتماعی داخلی جعلی اش داده که هم دراین عرصه مقام اول را کسب کند وهم مردم را متوهم کند تا بگویند، این رو

   rudi-giuliani-rudy-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terroristsصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  میدانیم که این باند جدا ازمردم ایران ومایوس ازحمایت آنها تمام سرمایه گذاری های خود را روی تاثیر عمل خارجی ودردرجه ی اول حمله ی نظامی آمریکا برایران گذاشته وبه دلایلی که روشن نیست، تصور میکنند که این حمله ی نظا

   Massoud Rajavi Saudi Arabiaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  نه عزیزان ! اینها دارند فرافکنی میکنند و نه اعلام موضع. چراکه  رئیس جمهور جدید آمریکا معتقد است که اوباما و پیشینیان او ارفاق زیادی باین قبیل کشورها کرده واونخواهد کرد؟ یعنی اینکه این سرکردگان پریشان حال شده ،  با  این نامه کاری درعمل آ