سالگرد انقلاب ۲۲ بهمن ۵۷ و غیض و کین مجاهدین خلق (فرقه مریم عضدانلو، رجوی)

سالگرد انقلاب ۲۲ بهمن ۵۷ و غیض و کین مجاهدین خلق (فرقه مریم عضدانلو، رجوی)

هشدار در مورد سرازیر شدن مجاهدین خلق فرقه رجوی به آلمانراه نو، شانزدهم فوریه 2019:… دریغا اوج خوشحالی رهبران مجاهدین در این مطلب،  که مدعی تنها  «آلترناتیو»،  تنها گروهِ در «نوک پیکان تکامل»، تنها سازمانِ دارنده اسلام واقعی،  رهبر در حال ارتباط با  امام زمان و القاب ناچسب دیگر،  این است که؛  در شهر ایلام پرچم جمهوری اسلامی را وارنه نصب کرده اند. و یا اینکه «در میدان آزادی، آخوندها در گوشه‌ای از میدان جمع شدند و صحنه مقابل تریبون سخنران را هم با چند یکان نظامی پر کردند» … 

هشدار در مورد سرازیر شدن مجاهدین خلق فرقه رجوی به آلمانمجاهدین خلق (فرقه رجوی) هیچ پایگاهی در داخل ایران ندارند

لینک به منبع

سالگرد انقلاب ۲۲ بهمن ۵۷ و غیض و کین مجاهدین خلق (فرقه مریم عضدانلو، رجوی)

وقتی خودفروخته شدی و هیچ حد و مرزی در غیرت و وطن پرستی نماند. وقتی  قبح جاسوسی ریخت.  وقتی بخاطر قدرت، تروت و سکس چهار دست و پا راه رفتی. وقتی نه  تنها خون هموطنانت، بلکه اعضای خود را هم ریختی، وقتی برای کشتن سربازانی که در حال دفاع از وطن شان بودند اطلاعیه دادی و افتخار کردی،  وقتی به هر رزالتی تن دادی تا نامت در زبان بیگانهگان جاری شود. وقتی قتل نفس کردی و  وجدانت را به بهای اندکی فروختی، وقتی حتی به حریم واژگانی مثل آزادی، دموکراسی، خلق، انقلاب نیز رحم نکردی و آنان را نیز به اسارت گرفتی،  وقتی تجاوز به زنان تشکیلات عین تقدس و اسلام جا زده شد. وقتی فرد روانی و عقده ای مثل  مسعود رجوی خود را «رهبر انقلاب» خواند و نایب امام زمان شد.  وقتی زن فاسد الاخلاقی مثل مریم رجوی زنان نگون بخت تشکیلات را وادار به هم بستری با این کوتوله بی مغز کرد. وقتی درآوردن رحم زنان واجب شرعی و رسیدن به  «قله رهایی» نامیده شد، بدتر از همه وقتی تلاش کردی زیر پوشش و نقاب «مبارزه با جمهوری اسلامی» تمامی کثافت کاری ها، زشتی ها و پلیدی های چهل سال گذشته ات را توجیه و به دیگران غالب کنی؟؛ نتیجه آن مثلثی میشود که یک ضلع آن را، «رهبر عقیدتی» کفن شده و یا مفقود الاثرِ بیمار و افتاده در دخمه ای در ریاض، ضلع دیگر را ، «رئیس جمهور» بی تاج و تخت نشسته در اورسورواز و ضلع سوم  آن را مشتی سالمند و بیمار آواره در آلبانی تشکیل میدهد که البته همگی «براندازان» پوشک سوارند.

بدین ترتیب آنچه که مجاهدین را از بقیه گروههای سیاسی جدا می کند، همانا درنوردیدن مرز خیانت و وطن قروشی و صد البته ترور و آدم کشی، بی رحمی و خشونت ورزی بی حد و حصر آنان  است.

به همین دلیل تنها حرف مجاهدین در ارتباط با چهلمین سالگرد انقلاب ۲۲ بهمن نیز مشتی مزخرفاتی است که تحت عنوان «واقعیت نمایش ۲۲ بهمن آخوندها» در سایت رسمی این گروه به چشم می خورد.  محتوای مطالب در این چند ورق پاره بخوبی  اوج پیسی و خالی بودن دست مجاهدین را نشان میدهد.

دریغا اوج خوشحالی رهبران مجاهدین در این مطلب،  که مدعی تنها  «آلترناتیو»،  تنها گروهِ در «نوک پیکان تکامل»، تنها سازمانِ دارنده اسلام واقعی،  رهبر در حال ارتباط با  امام زمان و القاب ناچسب دیگر،  این است که؛  در شهر ایلام پرچم جمهوری اسلامی را وارنه نصب کرده اند. و یا اینکه «در میدان آزادی، آخوندها در گوشه‌ای از میدان جمع شدند و صحنه مقابل تریبون سخنران را هم با چند یکان نظامی پر کردند»، روحانی در نمایش حکومتی ۲۲بهمن ۹۷ گفته است: همه چیز عالیست! ما موشک داریم!، ما در تهیه سلاح به خودکفایی ۸۵ درصدی رسیدیم! و . . .

نویسنده این ورق پاره خیلی زود و با عجله مثل استراتژی های رنگارنگ رجوی که چهل سال اعضای نگون بختش را سر کار گذاشت نتیجه گیری می کند که ؛ «به این ترتیب، پایین و بالای مراسم ۲۲بهمن آخوندها در تشت واقعیت‌های موجود توسط عناصر خودشان شسته شد»

حال باید از رهبران مجاهدین پرسید با این  کثافاتی که شما آغشته به آنید می توانید بگویید در کجای این معادله  قرار می گیرید  و جایگاهتان در بین مردم  کجاست؟

اگر در خارج کشور با حمایت های مالی و سیاسی اربابان خود عرض اندام میکنید، اگر با پول اجنبی و به بهای خون جوانان ایرانی لباس های رنگارنگ پوشیده و به زندگی اشرافی خود فخر می فروشید،  ولی بدانید هرگز در میان مردم ایران جایگاهی نداشته و نخواهید داشت؟ داستان جنایات شما سینه به سینه و نسل به نسل منتقل میشود. مردم ایران علیرغم همه مشکلات مالی و معیشی و این همه فقر و بدبختی،  حتی نسل های بعد از انقلاب نیز که در دهه شصت حضور نداشتند شما را  بخاطر سابقه ترور و وطن فروشی هایتان  همچنان لعن و نفرین کرده و خائن خطاب می کنند. یعنی اینکه شما از نظر مردم ایران یک مهره سوخته سیاسی به حساب می آیید. بنابراین  این همان جایگاه ابدی شما در تاریخ معاصر ایران است.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کنفرانس-ضد-ایرانی-ورشو-در-لهستان-و-هیاه/

کنفرانس ضد ایرانی ورشو در لهستان و هیاهوی تبلیغاتی مجاهدین خلق، فرقه رجوی

راه نو، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۹:…  روز چهارشنبه روزنامه انگلیسی گاردین  در ارتباط با کنفرانس لهستان که مجاهدین جال و جنجال زیادی حول آن راه اندازی کرده اند ، نوشت: اعتراض اروپایی‌ها، آمریکا را وادار کرد تا از برنامه خود برای بهره برادری از کنفرانس دو روزه لهستان به‌ منظور ایجاد ائتلاف جهانی علیه ایران عقب ‌نشینی کند. این روزنامه افزود، این تغییر رویکرد پس ‌از آن صورت می‌گیرد که بسیاری … 

کنفراس ضد ایرانی صهیونیستها در ورشو لهستان و نوکری مریم رجوی و مجاهدین خلق برای ارباب مریم رجوی و قتل خاشقجی، لابی های اجاره ای و توهم ریاست جمهوری

لینک به منبع

کنفرانس ضد ایرانی ورشو در لهستان و هیاهوی تبلیغاتی مجاهدین خلق، فرقه رجوی

روز چهارشنبه روزنامه انگلیسی گاردین  در ارتباط با کنفرانس لهستان که مجاهدین جال و جنجال زیادی حول آن راه اندازی کرده اند ، نوشت: اعتراض اروپایی‌ها، آمریکا را وادار کرد تا از برنامه خود برای بهره برادری از کنفرانس دو روزه لهستان به‌ منظور ایجاد ائتلاف جهانی علیه ایران عقب ‌نشینی کند. این روزنامه افزود، این تغییر رویکرد پس ‌از آن صورت می‌گیرد که بسیاری از وزیران کشورهای اروپایی و «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در این نشست دو روزه که ۱۲ و ۱۳ فوریه برگزار می‌شود شرکت نخواهد کرد.

این روزها مجاهدین برای اجلاس ضد ایرانی ورشو که قرار است به سردمداری  آمریکا طی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن در لهستان برگزار شود ، یک هیاهوی تبلیغاتی گسترده راه اندازی کرده اند.

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده، در جریان سفر اخیر خود به خاورمیانه از برگزاری این کنفرانس در سطح وزرا با عنوان «پیشبرد آینده‌ای با صلح و ثبات در خاورمیانه» خبر داد.

حال اگر به سایت های خبری مجاهدین نظری بیفکنیم بیشتر متوجه این موضوع خواهیم شد که باز مجاهدین با خیالبافی های ابلهانه  خود  برگزاری این کنفرانس را گامی در راستای «سرنگونی» تحلیل و تفسیر می کنند.

از جمله سایت رسمی مجاهدین در تحلیلی تحت عنوان «نگرانی از کنفرانس لهستان و فعالیت‌های مقاومت ایران» می نویسد: «یکی از نگرانی‌های حاکمیت آخوندی، در زمینه برگزاری کنفرانس لهستان نگرانی از فعالیت‌های مجاهدین خلق و مقاومت ایران است . . . در شرایط کنونی تعادل‌قوای داخلی و بین‌المللی علیه نظام آخوندی تفاوت بسیار کیفی کرده است . . .» ؟!

یا با تیتر هایی همچون «موج جدید انزوا یا تغییر فاز در مناسبات اروپا با رژیم؟!» یا تحلیل حول «اهمیت کنفرانس ورشو» و . . . چه قلم فرسایی ها که نکرده اند.

بدیهی است علت این همه خیالبافی از موضوع یک کنفرانس که از همین حالا بوی الرحمان آن بلند شده است صرفا یک هیاهوی تبلیغاتی است و بس.

از سوی دیگر باید گفت  بیشتر  این قلم فرسایی ها مصرف داخلی نیز دارد تا رهبران مجاهدین به اعضای بیمار و  پیر یا بعبارتی دقیق تر براندازان پوشک سوار خود روحیه بدهد.  چرا که نه تنها کسی  در بیرون از مجاهدین، آنان را در قد و قواره یک اپوزیسیون جدی نمی گیرد، بلکه  بعنوان یک گروه تروریستی و فرقه ای نیز تثبیت شده اند.

به همین دلیل است تنها کار مجاهدین  چشم دوختن به دست آمریکا  و شیوخ مرتجمع عرب  است تا  شرایط موج سواری و به بازی گرفتن آنان فراهم  شود.  به همین دلیل هم رهبران این گروه  هیچوقت تعادل روحی و روانی ندارند بعبارتی با یک غوره سردیشان  میکند با یک مویز گرمیشان.

ولی واقعیت چیست ؟

روز چهارشنبه روزنامه انگلیسی گاردین  در ارتباط با کنفرانس لهستان که مجاهدین جال و جنجال زیادی حول آن راه اندازی کرده اند ، نوشت: اعتراض اروپایی‌ها، آمریکا را وادار کرد تا از برنامه خود برای بهره برادری از کنفرانس دو روزه لهستان به‌ منظور ایجاد ائتلاف جهانی علیه ایران عقب ‌نشینی کند.

این روزنامه افزود، این تغییر رویکرد پس ‌از آن صورت می‌گیرد که بسیاری از وزیران کشورهای اروپایی و «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در این نشست دو روزه که ۱۲ و ۱۳ فوریه برگزار می‌شود شرکت نخواهد کرد.

گاردین همچنین نوشت: آمریکا تلاش می‌کند اروپا را متقاعد سازد که دست از حمایت توافق هسته‌ای بردارد و از تهدید تحریم‌های ثانویه استفاده می‌کند تا شرکت‌های اروپایی را به توقف همکاری‌های تجاری با ایران وادار کند . . . عدم شرکت روسیه و سایر کشورها در این کنفرانس،  و یا حضور هیات های سطح پایین در واقع از انزوای آمریکا حکایت دارد.

تعداد دیگری از رسانه ها نیز اعلام کردند که برخی از دیپلمات‌های اروپایی گمان می‌کنند که احتمال دارد این نشست لغو شود.

قابل توجه اینکه  «جاناتان کوهن» نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل متحد هم، احتمالا در واکنش به انصراف شماری از کشورها از شرکت در این نشست، گفت قرار نیست نشست ورشو به محلی برای «بدنام کردن ایران» بدل شود، بلکه صرفا به چالش‌های پیش روی غرب آسیا می‌پردازد.

در اتفاقی دیگر یورونیوز به نقل از   «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه روز  چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود کانال ویژه مالی برای تسهیل مبادلات مالی با ایران ظرف روزهای آینده راه‌اندازی شود.

نتیجه اینکه؛  هیاهوی دستگاه تبلیغاتی مجاهدین برای موضوعات بی ارزشی  همچون کنفرانس لهستان و هزینه های میلیون  دلاری برای جلب حمایت یک شخصیت سیاسی و یا یک حزب از  این گروه تنها  میتواند  نقش مسکن را برای رهبران بی تاج و تخت  مجاهدین دربر داشته باشد.

ولی آن روی سکه این همه جار و جنجال های تبلیغاتی و قلم زدن براساس میل و رویاهای رهبران مفلوک مجاهدین  این است که روی واقعیت های دیگری را بپوشانند. از جمله اینکه:

مجاهدین هیچ پایگاه اجتماعی در داخل کشور ندارند.

مجاهدین یک گروه تروریستی شناخته شده  هستند.

مجاهدین براساس تحلیل تعداد زیادی از کارشناسان  گروههای فرقه ای بعنوان یک فرقه سیاسی – مذهبی تعریف و توصیف شده است.

مجاهدین طی چهل سال گذشته پرونده قطوری در زمینه ؛ ترور، خودسوزی، خیانت،  مزدوری، جاسوسی، وطن فروشی، تجاوز به زنان دربند تشکیلات  و . . .   را دارد.

و آخر اینکه خود رهبران مجاهدین نیز پوشک سوارند و گریزی از مرگ ذلت بار نخواهند داشت.

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : راه نو

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق،-مریم-رجوی-دستورات-اخیر-و-ت/

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

راه نو، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۹:…  عناصر مجاهدین یا بعبارتی دقیق تر پیاده نظام دشمن، به هر ترفندی روی می آورند  تا شاید به آنچه که هدف و مقصودشان است  برسند و اکنون  ترفند  بزرگنمایی از فعالیت های ضد ایرانی آمریکا  را در پیش گرفته و یک جنگ روانی  بر علیه مردم ایران راه  انداخته اند. اخیرا تعدادی از کانال های تلگرامی غیر رسمی مجاهدین تحت عنوان اخبار فوری و با آب و تاب فراوان  … 

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکاPeople’s Mujahedin (MEK), Questionable Allies Of Washington In Iran

لینک به منبع

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

سازمان مجاهدین از زمانیکه در جبهه خیانت و مزدوری به نفع دشمنان این مرز و بوم و مردم شریف ایران  پای نهادند ، به جد  سرآمد همه گروههای مزدور ، تروریست و  وطن فروش شدند.  بنحویکه  حتی حزب توده  هم که نامش با خیانت در تاریخ معاصر ایران  عجین  است، هم به گرد پای مجاهدین نمی رسد.

اگر این روزها به سایت ها ،  انواع و اقسام کانال های تلگرامی ، حساب های در توئیتر و . . . اعم از  رسمی و غیر رسمی مجاهدین نگاهی بیفکنیم بیشتر  میشود به مفهوم مزدوریِ دو آتشه و  نقش بی بدلیل مجاهدین   بعنوان پیام نظام دشمن مردم ایران یعنی  آمریکا  پی برد.

مجاهدین با رهبران توتالیتر و فرقه گرای خود  چهار نعل در دستگاه تبلیغاتی غرب  می تازنند  تا شاید در اندیشه های خیالی و بیمارگونه خود راهی به سوی ایران باز کنند.

مجاهدین نه یک اپوزیسیون بلکه تنها ابزار تبلیغاتی در دست اربابانشان  هستند که همسو با سیاست های آمریکا بکار گرفته می شوند.

مجاهدین که از پیام های منتسب به مسعود رجوی و درج سخنان برخی از شخصیت های سیاسی و  یا ادبی جهان،  در کانال هایشان برای تحریک مردم طرفی نبستند حال به تبلیغ  فعالیت های ضد ایرانی آمریکا در منطقه خاورمیانه دل بسته اند. تا بدین ترتیب مردم را از فشارهای آمریکا بترسانند .

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

عناصر مجاهدین یا بعبارتی دقیق تر پیاده نظام دشمن، به هر ترفندی روی می آورند  تا شاید به آنچه که هدف و مقصودشان است  برسند و اکنون  ترفند  بزرگنمایی از فعالیت های ضد ایرانی آمریکا  را در پیش گرفته و یک جنگ روانی  بر علیه مردم ایران راه  انداخته اند.

اخیرا تعدادی از کانال های تلگرامی غیر رسمی مجاهدین تحت عنوان اخبار فوری و با آب و تاب فراوان  نوشتند: « به گفته یک منبع کرد عراقی دو هزار نیروی نظامی آمریکایی پس از خروج از سوریه در پایگاهی در ۶۰ کیلومتری مرز عراق با ایران مستقر خواهند شد».

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

در همین رابطه گفتنی است در تاریخ ۱۸/۱۰/۹۷  نیز تعدادی از  خبرگزاریها  هم نوشتند: «محمد البلداوی نماینده ائتلاف “البناء”  در پارلمان عراق اخیراً هشدار داده است که نیروهای آمریکایی همزمان با خروج از سوریه، اعضای سازمان مجاهدین را به عراق باز گردانده‌اند.

وی افزود که پادگان‌های نیروهای آمریکایی در شمال عراق ده‌ها نفر از  اعضای سازمان مجاهدین  را مسلح کرده و آنها را با هدف رهبری توطئه علیه منطقه آموزش داده است. وی ابراز داشت که آمریکا تلاش می‌کند پس از خروج از سوریه منطقه را شعله ور کرده و ایران و ثبات خاورمیانه را هدف قرار دهد.

ضمنا این  نماینده عراقی از رهبران سیاسی  عراق خواست که نسبت به این تحولات هوشیار  بوده  و اجازه ندهند خاک عراق وسیله ای برای  هدف قرار دادن کشورهای همسایه که به عراق در نبرد ضد تروریسم کمک کرده ند، تبدیل شود.»

به نظر می‌رسد آمریکا در شرایط فعلی  به دنبال استفاده از برگه مجاهدین که توسط این کشور حمایت سیاسی و تبلیغی و توسط عربستان سعودی پشتیبانی مالی میشود، است تا هرچه بیشتر ایران را در مرزهای پیرامونی اش تحت فشار قرار دهد.

اگر دولت ترامپ هم  می خواهد مثل دولت های قبلی آمریکا بخت خود را بیازماید اشکالی ندارد ولی باید گفت : زمانیکه صدام حسین بر سر قدرت بود و ارتش باصطلاح  آزادبخش مجاهدین  تا دندان مسلح را برای حمله به نیروهای ایرانی  در مرزها وا می داشت ، نتوانستند کاری از پیش ببرند. حال که همگی در خانه سالمندان این گروه در آلبانی گرد هم آورده شده اند دیگر جای خود دارد.

ضمن اینکه باید گفت تاریخ به عقب بر نمی گردد. و تنها حاصل آن، بازهم آبروریزی بیشتر برای رهبران مجاهدین است.  و  تنها کاری که رهبران مجاهدین توانستند آنرا بخوبی پیش ببرند رونق دادن به دادوستد پوشک  در کشور فقیر  آلبانی  است.

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : راه نو

*** 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Bolton_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Payed

John Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/تحریف-تاریخ-و-تلاش-برای-هویت-دادن-به-یک/

تحریف تاریخ و تلاش برای هویت دادن به یک مرده سیاسی

راه نو، نهم ژانویه ۲۰۱۹:… علیرغم تجربه دردناک مجاهدین از  ۱۱ پیام منتسب  به مسعود رجوی  که در جریان اغتشاشات دیماه سال ۹۶  و امسال داده شد  و در حالیکه  تنها  پیامد  آن ،  بی محلی و زنده شدن خاطرات تلخ مردم از فعالیت های تروریستی این گروه و همکای تمام عیار اطلاعاتی و عملیاتی مجاهدین با رژیم صدام حسین  در طول جنگ بود ، بار دیگر این گروه در صدد زنده کردن یک مرده سیاسی به … 

مسعود رجوی تروریست معدوم مزدور صدام حسین با مریم رجوی جابجا شدشاهزاده ترکی الفیصل رئیس سابق سرویس امنیتی عربستان سعودی و ولینعمت جدید سازمان مجاهدین خلق مرگ مسعود رجوی را در پاریس اعلام کرد

لینک به منبع

تحریف تاریخ و تلاش برای هویت دادن به یک مرده سیاسی

این روزها اگر به رسانه های  مجاهدین نگاهی  بیندازیم پر  از مطالبی در ارتباط با مسعود رجوی رهبر رهبر ممنوع التصویر، ممنوع الصدا و مجهول المکان این گروه است.

علیرغم تجربه دردناک مجاهدین از  ۱۱ پیام منتسب  به مسعود رجوی  که در جریان اغتشاشات دیماه سال ۹۶  و امسال داده شد  و در حالیکه  تنها  پیامد  آن ،  بی محلی و زنده شدن خاطرات تلخ مردم از فعالیت های تروریستی این گروه در سالهای دهه شصت ،  هفتاد  و همکای تمام عیار اطلاعاتی و عملیاتی مجاهدین با رژیم صدام حسین  در طول جنگ بود ، بار دیگر این گروه در صدد زنده کردن یک مرده سیاسی به نام مسعود رجوی در سایت ها ، کانال های تلگرامی . . . رسمی و غیر رسمی این گروه برآمده است.

درج  سلسله  مطالبی  از جمله ؛ « اعلام  کاندیداتوری  مسعود رجوی  برای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۵۸ ،   «۴۰سال قیام برای آزادی»  و . . .    در قسمت های مختلف و  مطول،  بر روی سایت  مجاهدین،  از جمله این اقدامات محسوب می شود.

بنظر میرسد پخش  «مستند به نام خلق»  که در ۲۸ قسمت ۳۰ دقیقه ای تهیه شده و هر روز از ساعت ۱۸۰۰ از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی پخش میشود، عاملی برای این اقدام مضحک و خنده دار مجاهدین باشد.

این مستند  روایتی از فعالیت های تروریستی این گروه از ابتدای انقلاب تا به امروز است. این مستند نحوه شکل گیری ،فعالیت های قبل و بعداز انقلاب از جمله ؛ عملیات ترور، جاسوسی ، وارد شدن در جنگ به نفع سربازان عراقی ، تهیه اهداف عملیاتی برای ارتش عراق و همچنین  فعالیت های  در حال حاضر این گروه  در عرصه های مختلف  را به تصویر می کشد.

جعل تاریخ،  اصلی ترین ترفند مجاهدین در مطالبی  است که تحت نام  تاریخ  مجاهدین  به خورد مخاطبان این گروه  داده می شود. مجاهدین سعی می کنند  با وارونه نشان دادن حوادث و وقایع تاریخی گذشته  ، تصویری مثبت ، صلح جو و البته دموکراتیک از مجاهدین بویژه  مسعود رجوی  را به نسل جوان کشورمان نشان دهند.

در بخشی از مطلب «اعلام کاندیداتوری مسعود رجوی . . . » آمده است:

« مسعود رجوی در سرخط برنامه‌های انتخاباتی خود به موارد زیر اشاره کرد: (کنفرانس مطبوعاتی در دفتر مرکزی مجاهدین ـ عصر ۱۵دیماه ۱۳۵۸)  که ذیلا به برخی از آنها اشاره می شود:

. . .

ـ استقلال، تمامیت ارضی و تامین حاکمیت مردم ایران بر سرنوشتشان؛

ـ تضمین آزادی کامل عقیده، بیان، قلم، مطبوعات، احزاب و کلیه اجتماعات سیاسی و صنفی، با هر عقیده و مرام؛

ـ تأمین حقوق ملیتها؛

. . .

ـ استقرار مساوات اسلامی میان شیعیان و برادران اهل تسنّن و رفع تبعیض بین کلیه اَتباع ایران، اعمّ از تشیّع و تسنّن و سایر مذاهب و ادیان توحیدی؛

. . .

ـ تأمین حق کار، مسکن، معیشت، آموزش و بهداشت برای عموم مردم؛

ـ مبارزه با هرج و مرج و تأمین آسایش اجتماعیِ همهٴ مردم.

حال ۴۰ سال از آن دوران  می گذرد . مقایسه وعده های رهبر مجاهدین  با عملکرد این گروه در طی این دروان بوضوح دروغ بودن شعارهای این گروه و غلتیدن در دامن بیگانگان منطقه ای و بین المللی بویژه صدام حسین و شکل گیری مناسبات فرقه ای  در تشکیلات مجاهدین را بخوبی نشان میدهد.

شعار « استقلال، تمامیت ارضی و تامین حاکمیت مردم ایران بر سرنوشتشان» حرف گنده ای بود که مسعود رجوی در آن زمان بر زبانش رانده بود ولی مجاهدین به رهبری مسعود رجوی دیری نپائید که علیه انقلاب نوپای ایران وارد  جنگ مسلحانه شده و ترورها و عملیات انتحاری خود را آغاز کردند.

مجاهدین همان گروهی بودند که با شروع جنگ عراق علیه ایران به خاک کشور عراق یعنی دشمن مردم ایران کوچ کرده و در قالب یک  گروه سازمان یافته در کنار سربازان عراقی  بر علیه ارتش ایران جنگیدند حتی به آن افتخار نیز کردند.

بدین ترتیب  زیراب  شعار  بعدی این گروه یعنی «مبارزه با هرج و مرج و تأمین آسایش اجتماعیِ همهٴ مردم»  با ترور و ایجاد وحشت آفرینی در بین مردم را زدند.

در همان زمان شعار «تامین حقوق ملیت ها»   و برابری میان شیعه و سنی و سایر مذاهب را سر دادند ولی بعدها در تشکیلات این گروه همه ادیان اعم از شیعه و سنی و مسیحی و لائیک را   مجبور کردند   تا به دین خود ساخته رجوی با محور انقلاب ایدئولوژیک به گروند.  و چه ظلم هایی که در حق این گروهها نشد.

حال  به وضعیت فعلی این گروه بنگرید که کشتی سرگردان شان در سواحل آلبانی  به گِل نشسته و مریم رجوی در حال تر و خشک کردن یاران بی اختیار و پوشک سوار  این گروه  است.

*** 

مرگ مسعود رجویGrand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s Enemies

همچنین:

 • راه نو، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۹:… وضعیت اسف بار ساکنان اردوگاه مجاهدین در آلبانی با متوسط سن ۶۰ تا ۷۰ سال و مبتلا شدن آنان به  انواع بیماریها  از یک سو  و نقش برآب شدن تبلیغات گسترده مجاهدین، که با لو رفتن استفاده قریب به اتفاق اعضای ساکن در این اردوگاه از پوشک بزرگسالان،  افتضاح دیگری را بر 

  Read More….


 • راه نو، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۹:…  عناصر مجاهدین یا بعبارتی دقیق تر پیاده نظام دشمن، به هر ترفندی روی می آورند  تا شاید به آنچه که هدف و مقصودشان است  برسند و اکنون  ترفند  بزرگنمایی از فعالیت های ضد ایرانی آمریکا  را در پیش گرفته و یک جنگ روانی  بر علیه مردم ایران راه  انداخته اند. اخیرا تعداد

  Read More….


 • راه نو، نهم ژانویه ۲۰۱۹:… علیرغم تجربه دردناک مجاهدین از  ۱۱ پیام منتسب  به مسعود رجوی  که در جریان اغتشاشات دیماه سال ۹۶  و امسال داده شد  و در حالیکه  تنها  پیامد  آن ،  بی محلی و زنده شدن خاطرات تلخ مردم از فعالیت های تروریستی این گروه و همکای تمام عیار اطلاعاتی و عملیاتی مجاهدین با رژیم صدا

  Read More….


 • راه نو، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۸:… آنچه که تبلیغات  کلیشه ای مریم رجوی  را ناکارآمد کرد پاسخ دندان شکن دانشجویان به ایشان و امثال ایشان بود.  دانشجویان معترض این دانشگاه ضمن اینکه دنبال مطالبات به حق خود بودند و خواستار رسیدگی های قضایی به کوتاهی مسئولین دست اندرکار دانشگاه آزاد بودند از سوی د

  Read More….


 • راه نو، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۸:…  سالهاست که مریم رجوی بمناسبت میلاد حضرت مسیح(علیه السلام) و آغاز سال نو پیام هایی به مسیحیان کشورمان ایران و البته پیروان مسیح در سراسر جهان می دهد. ؟!! اما  هرگز این پیام ها باعث نشده است که مناسبات به شدت فرقه ای  و ارتجاعی این گروه از دید  ایرانیان ، همچنین  کارش

  Read More….


 • راه نو، بیستم دسامبر ۲۰۱۸:…  دورهمی اخیر در آلبانی با سه تن از یاران شیطان، مریم رجوی،  در تیرانا، که با  عنوان دهان پر کن «دیدار نمایندگان پارلمان اروپا با مریم رجوی در آلبانی» در رسانه های وابسته به این گروه خودنمایی می کرد ، از جمله سرگرمی های این روزهای مریم رجوی در آلبانی شمرده می شود. ا

  Read More….


 •  Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaایران دبدبان، هشتم سپتامبر ۲۰۱۸:… با ارزیابی دقیق اقدامات مجاهدین پس از انتقال به آلبانی در این عرصه ، با قاطعیت می‌توان گفت که ضریب نفوذ و ارتباط گیری آنان در اینترنت از دهه هشتاد تا هم اکنون افزایش نداشته و مبتنی بر همان روش «استخدام- فریب» است که سر خط آن دست هسته اصلی  بخش اطلاعات مجاهدین می‌باشد و ربط

  Read More….


 •  dadras-pmoiایران دیدبان، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۸:… موساد از چندین ماه قبل در صدد اجرای چنین سناریویی بود، ابتدا در آلبانی به زمینه‌سازی آن پرداخت و آنگونه که منابع مطلع خبر می دهند، به سرویس اطلاعاتی  این کشور  در باره جداشدگان از مجاهدین خلق هشدار داده بود، اقدامی که مبنای آن ادعای گشتاپوی مجاهدین در مورد داشتن ارتباط بین جداشدگان

  Read More….


 • سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، ششم ژوئیه ۲۰۱۸:… انتظار می رفت گردهمایی امسال مجاهدین که هر سال و به مناسبت بزرگداشت روز ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ – آغاز ورود مجاهدین به فاز تروریسم و خشونت برگزار می شود، تفاوت برجسته ای نسبت به سالهای قبل داشته باشد. بویژه اینکه مجاهدین تلاش میکردند اعتراضات مردمی که از دی ماه سال ۹۶ در

  Read More….


 • Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۷:… زنی که بیشترین عمر خود را با شوهر معدومش در مزدوری صدام حسین و دستگاه اطلاعاتی کثیف وی گذرانده است حال برای پاک کردن صورت مسئله و سوابق ننگینش خود را به هر آب و آتشی می زند.  و حال نوبت همدردی با زلزله زدگان غرب کشور است!! بنظر می رسد این بیوه هرز

  Read More….


 • سید حجت سید اسماعیلی (تنظیم از عاطفه نادعلیان)، انجمن نجات، مرکز تهران، چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  مجاهدین همان کسانی بودند که با شعارهای مردم پسند و تحقق قسط و عدل و دادن وعده ی جامعه ی بی طبقه ی توحیدی پای خیلی از جوانان این مرز و بوم را به درون این فرقه کشاندند و تا توانستند با روش های پیچیده ی بازسازی فکری؛ اعضای خود را تحت 

  Read More….


 • فروغ جاویدانانجمن نجات، مرکز تهران، به نقل از “خداوند اشرف از ظهور تا سقوط”، نوشته سید حجت سید اسماعیلی، تنظیم عاطفه نادعلیان، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۷:… رجوی توانست صدام را متقاعد کند که قبل از بسته شدن کامل مرزها و اجرای قطعنامه ی ۵۹۸، به سازمان اجازه ی آخرین حمله به خاک ایران را بدهد. برای صدام حسین این لشکرکشی در آخرین روزها

  Read More….


 • ISIS_MEK_Rajavi_Cult_Terrorism_Tehranسید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، دهم ژوئن ۲۰۱۷:…  بنظر میرسد مریم رجوی مرزهای وقاحت و دریدگی را در غایت خود در هم نوردیده است. چرا که مردم، این جمله را از زبان کسی می شنوید که خود همراه با مسعود رجوی و دیگر گردانندگان مجاهدین بانیان تروریسم و ترویج خشونت  از سال ۱۳

  Read More….


 • سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم ژوئن ۲۰۱۷:… بعد از گذشت چندین دهه از حیات سازمان، از نظر آقای ابرشمچی مشکل این است که تا بحال کسی مجاهدین را نشناخته است. پس نیاز است بیشتر به مردم ایران و جهان معرفی شود؟ و در این میان از آلترناتیو فرهنگی سخن می گوید؟ باید از ایشان پرسید کدام آلترنا

  Read More….


 • حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و یکم می ۲۰۱۷:… مجاهدین که با شعار تحریم انتخابات به میدان آمده بودند و تمام توان تبلیغاتی خود را صرف پیشبرد آن  کرده بودند خیلی از واقعیت ها را در مورد مجاهدین و رهبران آن برملا کرد، از جمله: ۱٫ انتخابات ریاست جمهوری بنوعی زورآزمایی مجاهدین با نظام هم محسوب 

  Read More….