سال «سین» سال سرنگونی دلار گیران مریم قجر شد

سال «سین» سال سرنگونی دلار گیران مریم قجر شد

سال «سین» سال سرنگونی دلار گیران مریم قجر شدرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، سی ام سپتامبر 2019:… بیچاره مریم قجر همین چند هفته پیش بود که  سراسیمه به پابوسی نتانیاهو رفته بود و همینطوریکه در نوشته قبلی گفتم از وی خواسته بود به ایران حمله کند و اکنون نحسی این شیاد حقه باز گلوی نتانیاهو را هم گرفت و به احتمال زیاد ایشان هم نه تنها نخست وزیر نخواهد شد بلکه به احتمال فراوان راهی زندان هم خواهد شد.  رودی جولیانی هم بعنوان یک وکیل ورشکسته، یک شهردار شکست خورده و یک سیاست مدار بازنده هر کس آشنایی با مسائل امریکا داشته باشد می داند که چه فرد منفوری در بین افکار عمومی امریکا می باشد. می ماند مایک پامپئو که ایشان هم همین روزها رفتنی است. سال «سین» سال سرنگونی دلار گیران مریم قجر شد

سال «سین» سال سرنگونی دلار گیران مریم قجر شدروابط مجاهدین و اسرائیل

سال «سین» سال سرنگونی دلار گیران مریم قجر شد!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی عضو قدیمی سابق سازمان مجاهدین

با یک نگاه به تاریخ چهل سال گذشته می‌توان دید که هیچ کس به اندازه رجوی به ماندگاری این حکومت کمک نکرده است.

حضور رجوی در کنار صدام حسین در جنگ ایران و عراق و کشتن سربازان ایرانی و جاسوسی برای مخابرات عراق مبنی بر شناسایی مراکز مهم ارتش ایران و مخصوصا پیشنهاد موشک باران شهرهای ایران توسط شخص رجوی به صدام از جنایت‌های فراموش نشدنی رجوی است.

همچنین حضور رجوی در کنار دست راستی ترین و ضد ایرانی ترین سیاستمداران مخصوصا امریکا هم یکی دیگر از خیانت ها و جنایات رجوی در حق مردم ایران و بلکه درست در جهت منافع رژیم بوده است.

هر سیاستمداری به فرقه رجوی نزدیک شد نحسی رجوی وی را گرفتار کرد. به صدام حسین نگاه کنید که سرانجام توسط همان کسانیکه هر گز خوابش را هم نمی دید اعدام شد.

سیاستمداران بعد از صدام هم مانند ایاد علاوی و صالح مطلق هم یکی فراری و دیگری منزوی شده است.

بن سلاخ جانی بچه کش وهابی را بنگر که به چه وضعیتی دچار شد؟. البته من معتقد هستم بن سلاخ تحت تاثیر تحلیل های رجوی مبنی بر اینکه اگر میخواهی با رژیم ایران مقابله کنی بایستی با زبان زور صحبت کنی و رژیم فقط زبان زور و گلوله و تفنگ را میشناسد و به همین خاطر بود که وهابی ها فکر کردند که با این شیوه جلوی رژیم را می گیرند ولی نه تنها در تمامی میادین رویارویی با ایران در منطقه شکست خوردند بلکه فعلا موجودیت خاندان وهابی در خطر است آن هم نه از طرف ایران که عربستان بهیچ وجه و هر گز جلو ملت ایران حرفی برای گفتن ندارد و نخواهد داشت بلکه از طرف فقیرترین کشور مسلمان دنیا یعنی یمن و رزمندگان حوثی.

جان بولتن هم که از روزی که به مشاور امنیت ملی آقای ترامپ برگزیده شده مریم رجوی را چنان خوشحال کرده بود که مرتب برای اعضای اسیر خود در آلبانی نشست می گذاشت که کار رژیم تمام است و همین امسال جان قول داده است که مریم را به تهران ببرد!!

جان بولتون دلال مجاهدین خلق تبلیغاتچی یا سیستمدار؟ 

ولی باز هم تحلیل های غیر واقعی رجوی بر سرش فرود آمد و جان بولتن از کاخ سفید اخراج شد و مریم را عزادار کرد.

بیچاره مریم قجر همین چند هفته پیش بود که  سراسیمه به پابوسی نتانیاهو رفته بود و همینطوریکه در نوشته قبلی گفتم از وی خواسته بود به ایران حمله کند و اکنون نحسی این شیاد حقه باز گلوی نتانیاهو را هم گرفت و به احتمال زیاد ایشان هم نه تنها نخست وزیر نخواهد شد بلکه به احتمال فراوان راهی زندان هم خواهد شد.

 رودی جولیانی هم بعنوان یک وکیل ورشکسته، یک شهردار شکست خورده و یک سیاست مدار بازنده هر کس آشنایی با مسائل امریکا داشته باشد می داند که چه فرد منفوری در بین افکار عمومی امریکا می باشد. می ماند مایک پامپئو که ایشان هم همین روزها رفتنی است.

طبق اطلاعات موثقی که دارم مریم قجر از حدود دو سال پیش تا الان لااقل شش بار سعی کرد به امریکا برود که سازمان های امنیتی امریکا شدیدا با آن مخالفت کردند و حتی وکیل شخصی  رئیس جمهور امریکا رودی جولیانی و مشاور سابق امنیت ملی آقای ترامپ که تا پارسال از این فرقه مرتب پول دریافت می‌کرد و قول داده بود که رژیم چهل سالگی اش را نخواهد دید هم نه تنها هیچ کاری نکرد و یا نتوانست بکند بلکه اکنون در لیست سخنرانان سال آینده فرقه در مراسم سالانه فرقه در آلبانی ثبت نام کرده است.

بایکوت نشست پمپئو بخاطر حضور مجاهدین

چهل سال توهم و تحلیل های یکی بدتر از دیگری رجوی حتی باعث یک انتقاد از خود این کوتولۀ سیاسی نشد که هیچ بلکه او تمام شکستهای ذلت بار فرقه یکی پس از دیگری در این سالیان را پیروزی نامید و تازگی دوباره قول داده است که رژیم بزودی سرنگون می‌شود.

رجوی زمانیکه در سال شصت قول داد رژیم شش ماهه سقوط خواهد کرد حدود سی ساله بود اکنون ایشان اگر در قید حیات خفت بار خود باشد حدود هفتاد ساله است و نه تنها رژیم سرنگون نشد بلکه خود ایشان حدود شانزده سال است که حتی یک عکس هم از خودش بیرون نداده است.

این ذلت و خواری رجوی انتقام تاریخ از این فرد جانی ست که به هیچ کس رحم نکرد و سازمان حنیف را به این وضعیت انداخت که تا الان لااقل حدود دو هزار مزدور از این سازمان جداشده اند و هر روز هم به این لیست اضافه می‌شود. در تاریخ مبارزات دنیا وجود نداشته است که یک سازمان به اصطلاح انقلابی این تعداد مزدور تربیت کرده باشد و حتی یک نیروی جوان و تازه نفس به آن اضافه نشده باشد.

خیانت به مردم و وطن فروشی جزایی جز این ندارد.

زنده و پاینده باد ایران عزیز

سال «سین» سال سرنگونی دلار گیران مریم قجر شد!!

لینک به منبع

***

مریم رجوی مجاهدین خلق جان بولتون سرنگونی 22 بهمنتوّهم بی پایان در نوروز ۹۲

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بلژیک-حضور-فرقه-تروریستی-مجاهدین-خلق-ر/

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، نهم ژوئن 2019:… عمل و رفتار چهل سال گذشته این فرقه نشان می دهد که آنها معتقد به دموکراسی نیستند. تشکیلات این سازمان با دیکتاتوری و فشار اداره می‌شود و به هیچ وجه  تفکرات و نقطه نظرات مختلف را تحمل نمی کند و در بیرون به قوانین و مقررات کشورها احترام نمی گزارد. رجوی رهبر سیاسی و نظامی این گروه فرقه ای شخصیت پرستی را در اطراف خود پرورش داده است و به همین دلیل بین ایرانیان خارج از کشور بشدت بی اعتبار است  از این رو ایرانیان نمی خواهند یک  رژیم ناشایست را جایگزین دیگری کنند. بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

Anne Khodabandeh Reza Jabali Edward Termado Brussels Press Club 2018Photo Exhibition Press Club, Brussels – International Terrorism Mojahedin Khalq (MEK, NCRI, Rajavi cult)

لینک به متن انگلیسی 

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

نامه سرگشادۀ رضا جبلی به آقای کن خینس وزیر کشور بلژیک

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

رضا صادقی جبلی بروکسل

رضا صادقی جبلی بروکسل

اینجانب رضا جبلی از اعضای سابق سازمان مجاهدین و فعال حقوق بشر در بروکسل هستم.

همانطوریکه اطلاع دارید هر سال فرقه مجاهدین خلق بسیاری از افراد فاقد مدارک قانونی را از سراسر اروپا برای شوی سالیانۀ خود به پاریس می آورد، اما امسال مقامات فرانسوی اجازۀ برگزاری این مراسم را به این فرقه ندادند.

امسال اما این فرقه بجای پاریس تصمیم دارد سالگرد شروع عملیات مسلحانه علیه ایران در سال ۱۳۶۰ را در روز پانزدهم ژوئن از ساعت 3 الی 6 بعدازظهر در میدان شومن بروکسل برگزار کند.

همانطوریکه در نامۀ قبلی به اطلاع جنابعالی رساندم، پلیس ضد تروریسم فرانسه در سال ۲۰۰۳ به پایگاه و مقر فرماندهی این فرقه در اور سورواز  که از سال ۱۹۹۷ تا سال ۲۰۱۲ توسط دولت های امریکا، اروپا و ایران در لیست تروریستی قرار داشتند حمله و رهبر آن و  حدود ۱۶۵ تن از اعضا و فرماندهانش را دستگیر کرد.

مریم رجوی رهبر فرقه بلافاصله بعد از دستگیریش فرمان خودسوزی را به اعضا اعلام کرد که در نتیجۀ آن تعدادی خود را در خیابان‌های اروپا به آتش کشیدند.

این  خودسوزی ها برای اعتراض به دستگیری رجوی سندی غیر قابل انکار برای اثبات یک تفکر متعصب و تروریستی است که به قوانین و ارزش‌های دموکراتیک  ما احترام نمی گذارد.

همچنین در روز دوازدهم دسامبر ۲۰۱۷، زمانی که مریم رجوی رهبر فرقه در پارلمان اروپا بود و دو تن از اعضای سابق این فرقه که برای شرکت در کنفرانسی  دعوت شده بودند توسط محافظان رجوی جلوی درب پارلمان اروپا مورد حمله قرار گرفتند و مجروح شدند و حتی آنها سعی کردند آقایان مهدی خوشحال  و عبد الکریم ابراهیمی را بربایند.

Mogherini Avoids Maryam Rajavi As MEK Violence Erupts At The EU ParliamentMr Khoshal was attacked by MEK operatives when attended EU Parliament in Brussels to give evidence

آقای وزیر،

هم اکنون که در حال نوشتن این نامه برای شما هستم مأموران این فرقه با فریب و نیرنگ و تحت عنوان شرکت در مراسم حمایت از آزادی و دموکراسی در حال قاچاق تعداد زیادی از پناهندگان از کمپ های کشورهای مختلف اروپا و منطقه بالکان  به بروکسل برای همایش مبارزه مسلحانه هستند و همچنین با فریب مقامات محلی اجازۀ این مراسم را گرفته اند.

زمانی که داشتم خاطرات و شهادت خانم امبر اسکورا عضو سابق شاهدان یهوه را میخواندم متوجه شباهت ها و روش‌های آنها با فرقۀ رجوی شدم با این تفاوت که فرقۀ رجوی بشدت بدتر است چون آنها منبع تروریسم مارکسیسم اسلامی در خاورمیانه هستند.

مجاهدین به اولین عملیات انتحاری و ترورهای آمریکایی‌ها در سال ۷۰ میلادی معروف و شناخته شدند که در این عملیات شش نفر از نظامیان و وابستگان امریکایی در تهران پایتخت ایران  کشته شدند.

 

عمل و رفتار چهل سال گذشته این فرقه نشان می دهد که آنها معتقد به دموکراسی نیستند. تشکیلات این سازمان با دیکتاتوری و فشار اداره می‌شود و به هیچ وجه  تفکرات و نقطه نظرات مختلف را تحمل نمی کند و در بیرون به قوانین و مقررات کشورها احترام نمی گزارد.

رجوی رهبر سیاسی و نظامی این گروه فرقه ای شخصیت پرستی را در اطراف خود پرورش داده است و به همین دلیل بین ایرانیان خارج از کشور بشدت بی اعتبار است  از این رو ایرانیان نمی خواهند یک  رژیم ناشایست را جایگزین دیگری کنند.

این گروه به هیچ وجه امکان در دست گرفتن قدرت در ایران را ندارد. اگر دولت کنونی انتخاب اول ایرانیان نیست این فرقه حتی انتخاب آخر آنها هم نمی باشد.

عالیجناب،

به دنبال نامه ای که دسامبر ۲۰۱۷ در رابطه با حملۀ اعضای این فرقه به دو تن از نفرات جداشده در جلوی پارلمان اروپا برای جنابعالی نوشتم و با توجه به سابقۀ تروریستی چهل سال گذشته  و ترورهای این فرقه در ایران ، عراق و اروپا و بعنوان عضو سابق این فرقه باید تاکید کنم که حضور آنها در بلژیک یکی از بزرگترین تهدیدات در حال حاضر برای کشورمان  و اتحادیه اروپاست.

بعد از مخالفت فرانسه، اکنون آنها تلاش می‌کنند مرکز فرماندهی شان را به شهر ما منتقل کنند و در این راستا بسیاری از اعضای خود را از آلبانی و فرانسه به  بروکسل منتقل کرده اند.

با کمال احترام می خواهم توجه عاجل جنابعالی را نسبت به این موضوع حیاتی جلب کنم که با ممنوع کردن فعالیت این فرقۀ تروریستی و لغو درخواست آن برای تجمع و تظاهرات پیامی قوی به تمامی گروه های خشونت طلب ارسال کنید مبنی بر اینکه در بلژیک جایی برای تروریسم و فعالیتهای تروریستی نیست.

با احترام،

رضا صادقی جبلی – بروکسل

هشتم ژوئن 2019

بلژیک حضور فرقه تروریستی مجاهدین خلق را تحمل نکند 

***

*** 

دیدار اعضای سابق مجاهدین خلق فرقه رجوی ا پارلمان اروپادیدار هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی با نمایندۀ پارلمان اروپا از پرتقال در بروکسل

MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #AlbaniaMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_Albania The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian governmentThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat Albanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat 

همچنین: