سایت کانون آوا باز مورد حمله سایبری چماقداران رجوی قرار گرفت

سایت کانون آوا باز مورد حمله سایبری چماقداران رجوی قرار گرفت

AAwa Hackedکانون آوا، دوازدهم می 2016:…  دوستان عزیز! سایت آوا از صبح امروز مورد حمله هکری قرارگرفته و با وجود تلاش فراوان شرکت ساپورتر هنوز دوباره بکارنیافتاده است.  این حمله بگزارش شرگت ساپورتر از امریکاصورت کرفته و بانک اطلاعاتی سایت را مورد حمله و خطر پاک کردن قرارداده است. البته این اولین بار و آخرین بار نیست که سایت آوا مورد اینگونه حملات سایبری چماقداران مسعودرجوی قرارمی گیرد وایشان حرص ناتوانی … 

ارتش خصوصی صدام در فرانسه

کانون آوا خواستار برچیدن پایگاه “اورسورواز” در فرانسه

مجاهدی،ن خلق و قتل عام اکراد عراق به فرمان مستقیم رجوی،سید امیر موثقی: سالگردعملیات کردکشی توسط فرقه داعش صفت رجوی 

لینک به منبع (صفحه فیسبوک مهندس علی اکبر راستگو)

دوستان عزیز!

سایت آوا از صبح امروز مورد حمله هکری قرارگرفته و با وجود تلاش فراوان شرکت ساپورتر هنوز دوباره بکارنیافتاده است. 

این حمله بگزارش شرگت ساپورتر از امریکاصورت کرفته و بانک اطلاعاتی سایت را مورد حمله و خطر پاک کردن قرارداده است.

البته این اولین بار و آخرین بار نیست که سایت آوا مورد اینگونه حملات سایبری چماقداران مسعودرجوی قرارمی گیرد وایشان حرص ناتوانی خودش رادر براندازی جمهوری اسلامی برسر ما در می آورند و دیواری کوتاه تر از دیوار ما پیدانکرده اند ولی ما دوباره سایت را براه خواهیم انداخت و به ریش آقای رجوی و انصارخواهیم خندید!!!

سایت کانون آوا هک شد

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24777

جهانگیر قائم مقامی، و نگاهی به مصاحبه ی او 

Mojahedin Khalq chainedکانون آوا، بیست و ششم آوریل ۲۰۱۶:… رجوی که با استعمار کاری ندارد وبه تبع آن چرا کار جهانگیر قائم مقام فراهانی که زمانی بعنوان یک فرد مرفه درآمریکا تحصیل میکرده ویک هوادار ساده ی سازمان بوده وسپس با انقلاب مریم ( انقلابی ضدارزش های مردم ایران و درراستای خلع ید ازکادرهای سازمانی وبرقراری دیکتاتوری فردی رجوی و راه گشایی برای حرمسرا سازی و… ” تماما در رجوی حل شده ، باید مهمتر … 

ملاقات نمایندگان انجمنهای زنان وآوا با نماینده پارلمان اروپا دراستراسبورگ

لینک به منبع

مقاله ارسالی از صابر باتشکر

انجمن نجات مرکز استان آذربایجان شرقی – ۰۶/۰۲/۱۳۹۵

جهانگیر قائم مقامی، و نگاهی به مصاحبه ی او

مجاهدین خلق در زنجیر

این نوه ی قائم مقام فراهانی( صدراعظم وطن دوست وواقع بین سلطان محمد شاه قاجار) مصاحبه ی مفصلی با سیمای رجوی انجام داده که دراین بررسی عاجل، قسمت های اساسی تر سخنان وی، مورد توجه وانتقاد اصولی قرار گرفته است.

تیتر مصاحبه که پیاده شده اش در رسانه های مجازی رجوی هم آمده، ” گفتگوی سیمای آزادی با جهانگیر قائم‌مقامی، از نوادگان قائم‌مقام فراهانی، شهید راه آزادی ایران ” نام دارد که ازجمله آمده است:

” مجری: حدود ۱۸۰سال بعد از قتل «قائم مقام فراهانی» بزرگ، حالا در یکی از دیگر از فرازهای تاریخ مبارزات مردم ایران، در برابر مجاهدی نشسته‌ام که از نوادگان قائم‌مقام فراهانی است و سودای همان بزرگ‌ مرد تاریخ ایران را در مداری بسا بالاتر دنبال می‌کند. آقای جهانگیر قائم مقامی. با تشکر از شما به‌خاطر این‌که دعوت ما را پذیرفتید “.

مدار بزرگتر چه باشد ، این را عقل یک انسان عاقل و زمینی نمیتواند درک کند و البته ممکن است که در دنیای هذیان تب آلود مریدان رجوی ، معنا ومفهومی داشته باشد!!

چرا باید مدار حرکت یک نوچه ی رجوی ، بالاتر از یک صدراعظم فاضل وواقع بین وضد استعمار باشد؟!

رجوی که با استعمار کاری ندارد وبه تبع آن چرا کار جهانگیر قائم مقام فراهانی که زمانی بعنوان یک فرد مرفه درآمریکا تحصیل میکرده ویک هوادار ساده ی سازمان بوده وسپس با انقلاب مریم ( انقلابی ضدارزش های مردم ایران و درراستای خلع ید ازکادرهای سازمانی وبرقراری دیکتاتوری فردی رجوی و راه گشایی برای حرمسرا سازی و… ” تماما در رجوی حل شده ، باید مهمتر ازقائم مقانم فراهانی باشد؟!

این نوه ی ناخلف قائم مقام شهید راه استقلال ایران مینویسد:

“… در گذشته این پرسشی بود که همیشه از خودم می‌پرسیدم: «راز ماندگاری نام قائم‌مقام فراهانی»، اما هیچ وقت به پاسخ نرسیدم؛ تا زمانی که به مجاهدین پیوستم و خودم هم درگیر نبرد آزادیبخش شدم “.

دراین مورد باید به اختلافات موجود بین آن دسته ازروشنفکران دوران قاجار که تجدد را تبلیغ میکردند و باوجود حس میهن دوستی و آزادیخواهانه ی کافی ونیت خیر ، متاسفانه متوجه این نکته نبودند که تجدد بدون ترقی تقربا غیر ممکن ویا شکننده است!

آنها به سادگی براین تصور بودند که گرفتن افکاروآداب ورسوم غربی وبکار بستن آن وبدست آوردن آزادی فرمال غرب ، تمام مشکلات ایران را حل خواهد کرد که عملا دستآورد مهمی نداشت وبلکه ” غرب زدگی ” و ” مصرف گرائی ” رادرکشور رواج میداد!

اما دسته ی دیگر که خیلی هم متاسفانه کم تعداد بودند ، با ملاحظه ی افکار عمومی وتحلیل واقع بین تر اوضاع ، بررشد تولید صنعتی وکشاورزی که پایه های اجتماعی لازم را بوجود آورده و کشور را آرام آرام به سمت قطع وابستگی ببرد، تاکید درجه اولی داشتند ودرعمل اهمییت زیادی به آزادی نمیدادند ومیدانستند که این آزادی بشدت شکننده است و اقدامات محمد علی شاه وسپس رضا شاه بردرستی شناخت این بزرگان ، صحه گذاشت!

بلی! قائم مقام وامیر کبیر، براین مسئله آگاه بودند که بدون توجه به پی ریزی استقلال کشور ورشد نیروهای تولیدی ( ماشین آلات، کارگر متخصص و… ) تجدد خیر وبرکتی برای ایران نخواهد داشت وبرسر آن بلایی خواهد امد که دردوران رضاشاه تجربه شد!

این دوبزرگوار،علم وتکنیک غربی را میخواستند که پایه ی این علم وتکنیک ازشرق به یونان، ازیونان به امپراطوری اسلامی وازآنجا به اروپا رفته و درهر مرحله بر دامنه ی آن افزوده شده بود

اگر به این شخصییت ها ” غربگرا ” بگوییم ، باین معنی است که ازپروسه ی این انتقال علوم آگاهیم ومیدانیم که تمدن فعلی غرب، محصول کارو کوشش تمامی بشریت و مخصوصا شرقی ها هستند و این بزرگان نه غربزده، که غربگرایانی با آن مشخصات یاد شده بوده اند!

آنها انسان های بانبوغی بوده ومیدانستند که درموقعیتی که مردم نان برای خوردن وصنعت برای رفع ورجوع مسائل زندگی شان نداشته باشند، دارای استقلال نبوده وهرگونه آزادی اعطایی!! راه حل مشکلات آنها نخواهد بود!!!

این سوء استفاده کنند ه ازنام بزرگان، اینگونه میخواهد بیعتی برای رجوی بگیرد:

” …تضمین را اگر واقعاً از من بپرسید می‌گویم یکی «تشکیلات پولادین مجاهدین» و دیگری «رهبری پاکباز و ذیصلاح» آنهاست. آخر این دو اهرم، کمبود جدی مبارزات معاصر مردم ایران بوده. به دوران امیرکبیر نگاه کنید؛ به مبارزات مشروطه و دوران ستارخان نگاه کنید. ما الآن شورای ملی مقاومت را داریم که فی‌الواقع دیرپاترین تشکل سیاسی فراگیر در تاریخ معاصر ایران است. نه تنها در ایران، بلکه در هیچ جای دیگر سابقه ندارد که در دوران مقاومت، چنین تشکلی با افکار مختلف، این‌قدر دوام بیاورد … و اگر بپرسید آیا شکست ناپذیر است؟ من می‌گویم بله شکست ناپذیر است. به وسیله انقلاب ایدئولوژیک که خواهر مریم خالق آن است… ابزاری که خواهر مریم برای این کار به مجاهدین داد، انقلاب ایدئولوژیک بود. این انقلاب باعث شد آنها پاکیزه‌تر بشوند. موانع درونی‌شان کنار برود و تشکیلات آنها پولادین و یکدست شود و اتفاقاً هر ضربه‌یی که می‌خورد، به دشمن برمی‌گرداند” .

این تضمین ها به درد عمه جان ازدنیا رفته ی من میخورد!

احزاب وشخصیت های انقلابی دوران مشروطه، هم ازنظر میل شدید به استقلال وآزادی وحب وطن وهم ازنظر تشکیلاتی دردرجه ای از موقعیت بودند که قیاس آنها با تشکیلات فرقوی رجوی، قیاسی مع الفارق بوده وتوهین بزرگی است به این فرهیختگان وقهرمانان وطن!!

بازهم درجواب سئوال چرا مریم توانست این تشکیلات را روئین تن کند، حرف حسابی مطرح نیست وشعارهای تکراری وتوخالی است که به وفور داده میشود!

من به این نوه ی مرحوم فراهانی توصیه میکنم که اگر حرف نزند، سرسنگین تر میشود وگرنه باو با این وضع روحی وطرز تفکر خواهند گفت:

گیرم پدر تو بود فاضل

ازفضل پدر ترا چه حاصل؟

ما پسر ستارخان را داریم که تبدیل به یک ژاندارم شاه پرست شده بود و درسالگرد مشروطیت اورا پای رسانه ها حاضر میکردند که مجیز شاهی را بگوید که این شاه در تکمیل کار پدرش ، بنیان مشروطیت را برانداخته بود با مجلس های فرمایشی ودولتی که هویدا آنها را جان نثار شاه میگفت و همواره تاکید داشت ما شخص اول ودومی درمملکت نداریم وتنها شخص اول وجود دارد که شاه است ومحیط به همه ی امور کشور!!!

البته میزان پاکبازی وپاک دستی رجوی – هم دردوران شاه وهم اکنون- بر اغلب مردم ایران روشن است ولازم نبود که شما تاکید مجددی براین موضوع میکردید جهانگیر عزیز!!

درقسمتی دیگر ازاین مصاحبه، مجری با طرح مسائل تجاری ونشان دادن بیسوادی مطلق خود دراین مورد، از جهانگیر خان فراهانی میپرسد که دلیل مخالفت جدش با تجارت آزاد چه بوده واوهم بصورت نابخردانه ای جواب داده که تجارت آزاد بنفع روس وانگلیس بوده و جدش از بابت وطن دوستی با این کار مخالفت میکرد!! که نشان میدهد که طرفین مصاحبه ابدا درباغ نیستند وچرا؟

هیچ فرد وطن دوستی با تجارت آزاد مخالفت نمیکند ومخالفت او با تجارت یکطرفه وغیر آزاد است!

امیر کبیر و قائم مقام ، مانند هر انسان استقلال طلب ومیهن دوست، با این نوع رویه مخالف بودند وچگونه؟

انگلیس ها وروس های تزاری، با بستن قرادادهای شرم آوری با ایران ، حقوق گمرکی به ما نمی پرداختند ودرعوض تعرفه های سنگینی برروی کالا های صادراتی ما وضع میکردند تا گرانتر بدست مردم اروپا وروسیه برسد وایران بازار صادرات خود ودرنتیجه کارگاه های صنعتی و منابع کشاورزی خود را ازدست میداد وبا فروش مواد خام صرف، مایحتاج روزانه ی خود را تامین میکرد وتبدیل به یک کشور پیرامونی با وظیفه ی صادرات مواد خام تک محصولی ومصرف کننده ی فرآورده های صنعتی دیگران ، موقعیت خودرا که دویست سال قبل ازآن ، درسطح چهانی ممتاز شمرده میشد ، ازدست میداد ونتیجه ی آن انحطاطی برای ما میشد که شاهدش هستیم.

بلی قائم مقام ها با این نوع تجارت مخالف بودند وتلاش برای تجارت آزاد وبرابر بود که آنها را به کشتن داد!!

صابر

*** 

تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24228

میزگرد بحث وگفتگو بمناسبت روز جهانی زنان ونقض حقوق زنان در سازمان مجاهدین قسمت دوم 

Zanan Mojahedin Khalq Mar 2016کانون آوا، هفدهم مارس ۲۰۱۶:…  باشرکت جداشدگان سازمان مجاهدین خانمها بتول سلطانی و زهرا معینی و آقایان قربانعلی حسین نژاد و محمد کرمی. بخشی ازموضوعات بحث این قسمت: چه سرنوشتی درانتظارزنانی بود که مسعود رجوی را بعنوان شوهرقبول نداشتند؟ نقش مریم رجوی دراین جریانات چه بود؟ هرچه باشد مریم بعنوان زن رسمی مسعودرجوی بود. فردی مثل مسعودرجوی که زنان را ملک خود میداند … 

مریم رجوی، حجاب اجباریبمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

لینک به منبع

میزگرد بحث وگفتگو بمناسبت روز جهانی زنان ونقض حقوق زنان در سازمان مجاهدین قسمت دوم

روز جهانی زن و مجاهدین خلق فرقه رجویباشرکت جداشدگان سازمان مجاهدین خانمها بتول سلطانی و زهرا معینی و آقایان قربانعلی حسین نژاد و محمد کرمی

بخشی ازموضوعات بحث این قسمت:

چه سرنوشتی درانتظارزنانی بود که مسعود رجوی را بعنوان شوهرقبول نداشتند؟

نقش مریم رجوی دراین جریانات چه بود؟ هرچه باشد مریم بعنوان زن رسمی مسعودرجوی بود.

فردی مثل مسعودرجوی که زنان را ملک خود میداند، چگونه می تواند دم ازآزادی وحقوق زنان بزند؟

باتوجه به شعارهای مجاهدین راجع به ازادی وحقوق زنان ولی در درون سازمان ودرکمپ لیبرتی زنان مجاهد بشدت تحقیرشده واز حقوق اولیه انسانی محروم هستند. این تضاد درشعار وعمل چگونه توجیه می شود؟

قسمت دوم:

https://youtu.be/oxl2Ikv19Jg

قسمت اول:

https://youtu.be/fbJbuX3FEO0

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23301

نامه سرگشاده به فراسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه 

علی اکبر راستگو، کانون آوا، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:… اطلاع حاصل کردیم که جنابعالی پس از توافق هسته ای با ایران، حسن روحانی رئیس جمهور ایران را برای ۲۷ ژانویه ۲۰۱۶ به فرانسه دعوت کرده اید. خواستیم باطلاع شما برسانیم که ازجانب “سازمان مجاهدین خلق” مستقر در اور سورواز، تظاهرات خشونت آمیزی علیه این دیدار انتظار می رود …

French Ministry of Foreign Affairs, Paris, June 27 2014:It has no legal existence in France as an organization.  It is  violent and undemocratic

لینک به منبع

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه

آقای رئیس جمهور عزیز اولاند،

اطلاع حاصل کردیم که جنابعالی پس از توافق هسته ای با ایران، حسن روحانی رئیس جمهور ایران را برای ۲۸ و۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ به فرانسه دعوت کرده اید.

خواستیم باطلاع شما برسانیم که ازجانب “سازمان مجاهدین خلق” مستقر در اور سورواز، تظاهرات خشونت آمیزی علیه این دیدار انتظار می رود.

مجاهدین از روحانی به عنوان رئیس جمهور “رژیم تروریستی در تهران” نام میبرند که دشمن این سازمان می باشد. اینکه روحانی با فاصله چند کیلومتر از دفتر مرکزی آنها مورد استقبال قراربگیرد، موجب نگرانی شدید مجاهدین شده و مثال ریختن آب در لانه مورچگان هست. مجاهدین خلق همیشه با کسی که وارد “قلمرو” انها می شود با شدت برخورد می کنند.

به تازگی نیز در ماه جولای ۲۰۱۵ برخی از ایرانیانی که از کانادا به اورسورواز آمده بودند تا جهت دیدن عزیزان خود که در چنگ مجاهدین اسیر می باشند، در میدان جلوی شهرداری آنجا تظاهرات کنند، بدستور مریم رجوی مورد حمله وحشیانه، کتک و توهین اعضای مجاهدین قرارگرفتند.

در گذشته نیز تظاهرات مسالمت آمیز جداشدگان مجاهدین در فرانسه بارها مورد حمله اعضای مجاهدین قرارگرفته و مخدوش گشته است. حتی جداشدگانی که دراکتبر۲۰۱۵ قصد ملاقات با خانم شهردار اورسورواز را داشتند در جلوی ساختمان شهرداری این شهر توسط ماموران ژاندارمری محافظت شدند تا مورد یورش تیمهای عملیاتی مجاهدین قرارنگیرند.

همچنین در جریان بازدید متکی وزیر امور خارجه وقت ایران از پارلمان اروپا در بروکسل در سال ۲۰۱۰، حامیان سازمان مجاهدین خلق علیه وی تظاهرات کردند. برخی از نمایندگان پارلمان اروپا که رسما جزو لابی های سازمان مجاهدین هستند و یک انجمن پوششی بنام ” دوستان ایران آزاد” تاسیس کرده اند، بدستور سازمان سعی کردند که حتی مانع از ورود هیات ایرانی بداخل ساختمان بشوند و شعار “قاتل” سردادند. چند تن از هواداران مجاهدین نیز در جلوی ساختمان پارلمان اروپا این کر را همراهی می کردند.

سازمان مجاهدین پنانسیل اقدامات خشونت آمیزدر سطوح فوق العاده را دارا می باشد. درهمین کشورشما فرانسه درسال ۲۰۰۳، عده ای از اعضای مجاهدین بعنوان اعتراض به دستگیری رهبرشان مریم رجوی، خودشان را آتش زدند تا در روند قضایی کشور اختلال ایجادکنند که خوشبختانه آنزمان وزارت کشور با قاطعیت تمام با این موضوع برخورد کرد.

سازمان مجاهدین خلق در شهر اورسورواز مقری ساخته که از آنجا تمامی اکسیون هایشان در اروپا نظیر مراسم های متعدد بزرگ و فعالیت ها در پارلمان اروپا را هماهنگ می کنند. آنچه در پشت دیوارهای بلند و نرده های اقامت رجوی می گذرد، کسی خبرندارد. اما به تازگی شایعات زیادی وجوددارد مبنی بر اینکه در این محل تعداد زیادی کانتینرمسکونی قرار داده شده تا افراد مجاهدین را که اخیرا از کمپ لیبرتی به البانی منتقل شده اند، بطور غیرقانونی به فرانسه آورده و در این کانتینرها مستقر کنند. در این رابطه نیز تماسهای خوب مجاهدین با بسیاری از شهرداران فرانسوی و نمایندگان آلبانیایی که با علاقه در مراسم مجاهدین شرکت می کنند، بسیار کارسازاست.

آقای رئیس جمهور،

ما بویژه بشما هشدارمی دهیم که دررابطه با تظاهرات و فعالیتهای سازمان مجاهدین پیش بینی های لازم را بکنید و همیشه در ذهن داشته باشید که سازمان مجاهدین خلق پتانسیل استفاده از زوررا در گذشته بارها و بارها نشان داده است. وزارت امور خارجه فرانسه به طور رسمی در ژوئن ۲۰۱۴ اعلام کرد که سازمان مجاهدین خلق درجهت “آمادگی برای انجام خشونت معروف است” .

رهبر غایب مجاهدین، مسعود رجوی، چند ماه پیش در یک پیام با سخنانی هیجان برانگیز پیروان خود را به تشدید “نبرد” دعوت کرد. شعارهای وی که خودش در سوراخ موشی پنهان شده بحد کافی واضح و روشن می باشند:

– “هر فردی که مجاهدین را در سال های اخیر مورد حمله قرارداده باید مجازات شود”

– “آخرین نبرد نزدیک است”

– “تمامی فعالیت های ما در سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت در خدمت مبارزه مسلحانه است”

سازمان مجاهدین خلق سعی خواهند کرد که اخلال در سفر آتی توسط روحانی بوجود بیاورند و خودشان را به عنوان “مبارزان آزادی برای ایران” به رسانه ها معرفی بکنند.

آقای رئیس جمهور،

ایجاد روابط حسنه با ایران کشورشما فرانسه را نیز به طور فزاینده در تیررس سازمان مجاهدین خلق قرارمی دهد، چراکه طبق نظر مجاهدین هرکسی که مخالف تهران نیست، در دایره دشمنان سازمان مجاهدین خلق قرارمی گیرد. همانطورکه اواخر سال ۲۰۱۴، شهردار منتخب جدید اور سورواز، ایزابل مزیره Isabelle Mézières، به وضوح در مقابل سازمان مجاهدین موضع گرفت. در حالیکه سلف ایشان، ژان پیربکوJean-Pierre Béquet، از حامیان پروپاقرص مجاهدین بود.

اکنون باتوجه به مشکلات عدیده ای که مجاهدین با آنها روبروهستند نظیر رانده شدن از”شهر مقدس” کمپ اشرف، منفور و بی اهمیت شدن در جامعه ایران و با توجه به صدراخبار قرارگفتن مساله بحران پناهندگان در اروپا از توجه بین المللی ناپدید شدن، این سازمان نیاز به یک ابراز وجود بزرگ دارد تا دوباره در صدر اخبار قراربگیرد، و چه فرصت خوبیست آمدن یک دشمن بزرگ به جلوی درب منزل؟

لطفا سازمان مجاهدین خلق را دائما تحت نظرداشته باشید وبرای هراتفاقی آماده باشید چرا که درپشت ظاهر دموکراتیک سازمان مجاهدین غلیان موج می زند…

با احترام،

علی اکبر راستگو – کانون آوا – ۲۶ ژانویه ۲۰۱۶

***

***

همچنین:

نامه به ادموند اسپاهو، معاون پارلمان آلبانی

علی اکبر راستگوعلی اکبر راستگو، کانون آوا، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۵:… اکنون از مقامات آلبانی انتظار می رود که به پناهجویان از کمپ لیبرتی در چارچوب جابجایی آنها به آلبانی، چشم اندازی واقعی برای زندگی و شانس برای آینده مناسب و معقول ارائه شود. شما هم می توانید به پناهجویان از کمپ لیبرتی درایجاد یک زندگی آزاد شرا
علی اکبر راستگو، کانون آوا، سیزدهم دسامبر ۲۰۱۵:… سازمان مجاهدین از دیرباز سعی داشته جداشده ها و منتقدین را بسکوت بکشاند. افرادی را که تسلیم شانتاژهای سازمان نمی شوندو در مقابل ان می ایستند، با نسبت دادن عنوان عوامل و مزدوران وزارت اطلاعات ایران بدنام می کند. کسانی را نمی توانند خاموش کنند سعی می کنند به شهرتشان
کانون آوا، آلمان، سی و یکم اکتبر ۲۰۱۵:… سازمان مجاهدین خلق در شهر اورسورواز مقری ساخته که از آنجا تمامی اکسیون هایشان در اروپا نظیر مراسم های متعدد بزرگ و فعالیت ها در پارلمان اروپا را هماهنگ می کنند. آنچه در پشت دیوارهای بلند و نرده های اقامت رجوی می گذرد، کسی خبرندارد. اما به تازگی شایعات زیادی وجوددارد م
علی اکبر راستگو، کانون آوا، چهارم سپتامبر ۲۰۱۵:… حتی منتقدان رژیم ایران حمایت خودشان را از این توافق اعلام کرده اند. ده ها تن از ایرانیان برجسته، که بسیاری از آنان برای نظرات سیاسی خود حتی زندانی شده اند، دریک کمپین ویدیویی از کنگره خواسته اند مانعی در اجرای این توافق ایجاد نکند. این کمپین شامل پیامهایی ازفیلمساز م
کانون آوا، چهارم اوت ۲۰۱۵:… شما نمی توانید برای مبارزه با بنیادگرایی و رادیکالیسم از سازمانی حمایت کنید که ایدئولوژی آن بنیادگراتر و رادیکالتر می باشد. شما نمی توانید به تروریسم و خونریزی خاتمه بدهید از طریق حمایت از سازمانی که سالیان سال خونریز و خشن بوده و هنوز هم برای «آزادسازی» ایران تنها راه را سرنگونی (خشونت