سخن های پریشان از سر هول

سخن های پریشان از سر هول

Maryam Rajavi Mojahedin Khalq Terror group Parisبینا عارف، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، اول مارس 2016:…  حالا میگوید که اصولگرایان تهران رای نیاوردند !!!! نمیگوید که وقتی حوزه ها سوت و کور بود و مردم نبودند و جناح غالب هم علیه اصلاح طلب ها بود چرا رای نیاوردند ؟ ظاهرا این توجیه پیچیده در حد توان خانم رجوی نیست که یا متوجه نشده یا هم عقلش به جایی قد نداده و لابد گفته کاش مسعود بود او در این کارها استاد است . اما آنچه در حد توان و فهم خانم … 

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsآمار رجوی از حوزه های انتخاباتی

لینک به منبع

سخن های پریشان از سر هول

بیتا عارف – کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی —

مریم رجوی در حال مزخرف گوییخانم رجوی میگوید در انتخابات همه حوزه ها سوت و کور بود و کسی شرکت نکرد و رژیم به دروغ آمار میدهد که شصت در صد مردم شرکت کرده اند و می افزاید که این آمار مضحک است .

قبلا نیز گفته بود که لازم نیست مردم شرکت کنند و انتخابات از پیش مهندسی شده است . گفته بود که حتی جناح اصلاح طلب را هم تحمل نمیکنند و بسیار چیزهای دیگر.

حالا میگوید که اصولگرایان تهران رای نیاوردند !!!! نمیگوید که وقتی حوزه ها سوت و کور بود و مردم نبودند و جناح غالب هم علیه اصلاح طلب ها بود چرا رای نیاوردند ؟ ظاهرا این توجیه پیچیده در حد توان خانم رجوی نیست که یا متوجه نشده یا هم عقلش به جایی قد نداده و لابد گفته کاش مسعود بود او در این کارها استاد است .

اما آنچه در حد توان و فهم خانم رجوی است این است که توجیه کند چطور رژیم آمار را به شرکت شصت درصدی مردم رسانده است .

یکی از راههایی که خانم رجوی برای توجیه خلق کرده این است که عده ای را با اتوبوس از شهری به شهری دیگر برده اند که بازهم رای بدهند و این چند بار رای دادن آمار را بالا برده .( لابد با رژه نمایشی ارتش آزادیبخش مقایسه کرده که هرکس را چندین بار از جلوی جایگاه گذراندند که تعداد زیاد جلوه کند اما باید گفت که خانم رجوی برخلاف رژه انتخابات نیاز به شناسنامه و کارت ملی دارد و با مهر و استمپ مشخص میشود که کسی رای داده یا نه ) البته خانم رجوی به ذهنش نزده که خودش گفته حوزه ها سوت و کور بوده اند و گاه بجز مسئولین رای گیری کسی نبوده !! و باید حتما حساب میکرد که نفراتی که با اتوبوس جابجا میشوند قطعا حوزه ها را شلوغ هم میکنند و باید توی صف هم به ایستند که با حرف قبلی خانم تناقض دارد .

ایضآ اشکالات دیگری که خانم رجوی به انتخابات میگیرد نیز همین مشکل را دارد مثلا میگوید خرید رای که البته رای دهنده ممکن است رای خود را بفروشد ولی بالاخره باید پای صندوق برود و نیز اینکه میگوید کسانی با شناسنامه مردگان رای داده اند که آنهم لازمه اش بیرون آوردن حوزه ها از سوت و کوری است .

اما و اما اشکال مهمی که خانم رجوی به انتخابات گرفته است این است که بجز دستجات درونی کسی در انتخابات پیروز نشده واین نشان میدهد که تقلب شده و به دستجات درونی اشاره میکند که اصلاح طلب هستند و اصولگرا و البته همه در چهار چوب نظام ، از نظر من هم این اشکال باید برطرف شود و از خانم رجوی میخواهم که برای برچیدن این شیوه غیر دمکراتیک اقدام کند و در انتخابات آتی شورای رهبری مجاهدین جداشده ها و بخصوص بنده را هم لحاظ کرده و از صندوق بیرون آورد قطعا برای اینکه فقط به جناحهای داخلی ( که از فرط دمکراتیک بودن مجاهدین فاقد این جناح بندی است !؟!؟) اکتفا نکند در ضمن از زنانی که در مجلس شورای اسلامی هم هستند میتوانند چند نفر را بعنوان مسئولین سازمان و شورا در انتخابات شرکت دهند .( ببخشید یادم رفت که سازمانی که به شورایی بودن و انتخابات تا بن دندان معتقد است در تمام رده های تشکیلاتی و سیاسی و اداری فقط با انتصاب امورات خود را میگذراند ) .

خانم رجوی با این همه دلایل و استنادات و منطق و استدلال و برهان قاطع و استعدادی که بروز داده نتیجه گیری میکند که جمهوری اسلامی با این انتخابات یک گام کیفی به سرنگونی نزدیک شده غافل از اینکه این نتیجه نیز با استراتژی سازمانش در تضاد است و از اول قرار بوده که رژیم جمهوری اسلامی توسط سازمان و ارتش آزادیبخش آن سرنگون شود نه انتخابات خودش ، اگر اینطور میخواستنید سرنگون کنید که اعلام میکردید هرچه گسترده تر مردم در انتخابات شرکت کنند ،خانم رجوی البته نمیدانم خودش چطور گام برمیدارد و چه برداشتی از گام برداشتن دارد چون تا بحال صدها بار اعلام کرده که رژیم گامهای کیفی و بزرگی بسوی سرنگونی برداشته دهها سال پیش درانتخابش بعنوان رپپس جمهور ( البته بدون انتخابات و بدون حضور کاندید دیگری و طبعا بدون تقلب و با حضور گسترده ) آقای مسعود رجوی برداشتن گام کیفی بسوی سرنگونی را از طرف رژیم با همین لحن ابراز داشت و از آنموقع رژیم به سرعت گامهای کیفی برمیدارد ولی مجاهدین از هم میپاشند و اشرف را ازدست میدهند و بیشتر خودشان را به مضحکه می کشانند ، به نظرم اگر خانم رجوی کاری به گام برداشتن کسی نداشته باشد شاید برای آینده سازمانش بهتر باشد .

مثلا میتواند در مقابله با انتخابات جمهوری اسلامی یک گروه تلگرامی تشکیل دهد برای رای دادن مردم به خودش بعنوان رییس جمهور ( که البته تلگرام بدون شناسنامه و اتوبوس اجازه رای دادن میدهد و خانم رجوی میتواند لشکر کشی هم بکند ) تا همه منجمله بنده حقیر ببینیم که ارای خانم رجوی چقدر است و حساب دستمان بیایید اگر هم خواست با کاندید دیگری رفابت کند فریال و خانم ابتکار و سحر قریشی و بنده هم در خدمتیم .

مریم رجوی حقوق بشرسعید ماسوری زندانی چگونه ازبرنامه ی ماهواره ای بی بی سی اطلاع پیدا کرده است؟!

جلال گنجه ای پسر کشته شده اش در عملیات مهران را بعنوان “اعدامی” در ایران قالب می کند

جعل نامه توسط مجاهدین به نام سعید ماسوریجعل نامه توسط مجاهدین به نام سعید ماسوری

تازه ترین ابتکار مجاهدین در مبارزه

Rajavi cult New Yorkرادیو فردا: سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

هیچ کس از آنها یاد نکرد! ( در عوض، مراسم بزرگداشت برادر کندی و شهید نیسمان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23970

انتخابات ،مجاهدین و همان سیاست همیشگی 

Mojahedin Khalq Election 20161کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۶:… پیام خانم رجوی از قضا بخاطر اوج درماندگی وبی عملی سازمان مجاهدین در قبال جمهوری اسلامی است ، اوج عدم شناخت از جامعه ومردم و خواست مردم ، تز نتیجه انتخابات هرچه باشد تمامیت رژیم را تضعیف ، خشم مردم را دوچندان و مقاومت ( یعنی مجاهدین ) را قوی تر میکند تزی است که خانم رجوی همراه با تحریم ارائه داده است ، این تز شاید از زمان آخرین جنگ … 

روسیاهی مجاهدین خلق فرقه رجوی در انتخاباتحاج مسعود رجوی چند میگیری دیگه تحلیل آبکی نکنی؟ 

روسیاهی مجاهدین خلق فرقه رجوی در انتخاباتوقتی که قافیه برای رهبران مجاهدین تنگ می‌آید

لینک به منبع

انتخابات ،مجاهدین و همان سیاست همیشگی

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی —-

خانم رجوی پیامی برای تحریم سراسری انتخابات صادر کرد ( رضا پهلوی ،برخی احزاب کردی ، سلطنت طلبان و…نیز چنین کردند ) نظرگاه خانم رجوی اما با سایر تحریم کنندگان متفاوت است ، خانم رجوی نه برای تضعیف جمهوری اسلامی ، نه برای نشان دادن قدرت و تاثیرگذاری در شرکت مردم و به رخ کشیدن آن ونه بخاطر احیانآ مصالح ملی این پیام را صادر نکرد. او و مسئولین مجاهدین بخوبی میدانند که حرفشان هیچ تاثیری در مردم ایران ندارد و ما سالهاست که به آنها میگوییم که یک عمل مستقل سیاسی در ایران انجام دهید ،عملی که نشاندهنده حمایت مردم از شما باشد ، نه پیام شرکت در چهارشنبه سوری یا بیرون رفتن در سیزده بدر بلکه عمل بیخطری برای مردم که حمایتشان از شما را ثابت کند مثلا خاموش کردن چراغ در ساعتی مشخص یا رای گیری در یک سایت مستقل و…… بگذریم بحث پیام خانم رجوی بود که گفتیم بخاطر نشان دادن حمایت نداشته مردمی نیست ، بخاطر تضعیف جمهوری اسلامی هم نیست چرا که در این شرایط واماندگی و افلاسی که مجاهدین تا گردن در آن فرورفته اند ، لازم دارند که جمهوری اسلامی قوی باشد تا بگویند با این قدرت در جدالیم (خودبزرگ نمایی از طریق معکوس )

و بدیهی تر از همه این پیام بخاطر مصالح ملی هم نیست جرا که نگاهی سرسری به سایتها و مواضع سازمان نشان میدهد که مصالح عربستان سعودی و ترکیه و قطر و…. را به مصالح ملی ترجیح میدهند آنها حتی برای سرزمینهای تحت تصرف داعش نیز بیشتر از خاک ایران دلواپس هستند .

پیام خانم رجوی از قضا بخاطر اوج درماندگی وبی عملی سازمان مجاهدین در قبال جمهوری اسلامی است ، اوج عدم شناخت از جامعه ومردم و خواست مردم ، تز نتیجه انتخابات هرچه باشد تمامیت رژیم را تضعیف ، خشم مردم را دوچندان و مقاومت ( یعنی مجاهدین ) را قوی تر میکند تزی است که خانم رجوی همراه با تحریم ارائه داده است ، این تز شاید از زمان آخرین جنگ مجاهدین (فروغ جاویدان!!!!) و آشکارشدن بی خاصیتی ارتش آزادیبخش و استراتژی حمله به ایران با ارتش آزادیبخش و به دست گرفتن ارکان قدرت شروع شد ، تزی که ما اسمش را میگذاریم تز بی خاصیتی و بی واکنشی و انفعال درسیاست و اجتماع .

مسعود رجوی گفت اگر پیروز شویم که هیچ وگرنه که بازهم پیروزیم چون به رسالت خود عمل کرده ایم وبعد در پایان جنگ ایران و عراق گفت که اگر رژیم دست به صلح بزند یا جنگ در هردوصورت باعث تضعیفش خواهد شد و در هر دو صورت مقاومت اوج خواهد گرفت و در هر مقطع مثل ریاست جمهوری سال ۸۸ ، مذاکرات هسته ای ، تحریم ها و نیز برجام همین را گفت که اجمهوری برجام را چه بپذیرد چه نه دوچندان تضعیف خواهد شد و مقاومت دوچندان قوی تر ولابد برای اعضای خود توضیح داده که اگر برجام را نپذیرد که همان حامیان قبلی را خواهد داشت و رژیم ضیعف میشود واگر بپذیرد کسانی که از برجام ضرر میکنند مثل عربستان و ترکیه به حمایت بیشتر از مجاهدین ادامه خواهند داد ،پس مجاهدین قوی تر و در نتیجه رژیم ضعیف تر میشود .

مجاهدین در طرح استراتژی و تز خودش را محور عالم تلقی کرده و به طبعا خواست وواکنش مردم را نمیتواند در نظر بگیرد واینجاست که مجبور میشود علیرغم همه رسانه های خارجی و بیطرف و حتی رسانه های حامیانش مثل العربیه که از حضور گسترده مردم حرف زدند ، بگوید که هیچ کس شرکت نکرد و همه محلهای رای گیری سوت وکور بود .

مجاهدین خلق البته در مقابل حضور و فراخوان به شرکت همه ورزشکاران ، هنرمندان ، نویسندگان و شاعران همچون شاعران بزرگی چون هوشنگ ابتهاج -سایه سکوت میکنند … به عکسها و توضیحاتش نگاه کنید این عکس بخشی از پیام خانم رجوی است که پیش بینی خشم و نفرت مردم را کرده بود آنهم علیه هر دو جناح اصول گرا و اصلاح طلب

bbbbbb

aaaaa

علیرغم این حرفهای مجاهدین حتی زندانیان سیاسی ادعایی مجاهدین نیز در انتخابات شرکت کردند و بسیاری از خبرگزاریها اخبار حضور گسترده مردم را پخش کردند .

nos2nos1entekhabat2entekhab5entekhab3Capturetyuu

گزارش خبرگزاریهای هلند ، فرانسه ، روسیه و……

ccccetelaryeentekhabat

این ادعاهای مجاهدین که حتی عکسها را از شبکه های اجتماعی و گروههای تلگرام برداشته بود و سعی کرده بود که عکسهای کم جمعیت را نشان دهد ، اما از همه مضحک تر این فیلم دست ساز مجاهدین بود که شخصی را با لباس خاصی از یقه تا کمر نشان دادند که مثلا یکی از جوانان ایرانی است و در گفت و گو با خبرنگار مجاهدین در داخل ایران رای دادن را تحریم کرده است

mozhek

با کلیک روی عکس میتوانید فیلم را ببینید .

ودر آخر اینکه پیش بینی فوران خشم و تنفر مردم در هفته انتخابات که خانم رجوی گفته بودند با شادی مردم نقش بر اب شد.

مردم البته خود گواه بودند که حضور داشتند آنها با عکسهای سلفی خود از صندوقها عملا دست مجاهدین را برای تبلیغ در باره شرکت نکردن مردم بستند.

مردم با هنرمندانمردم با هنرمندان

هنرمندانهنرمندان

هوشنگ ابتهاج ( ه - الف - سایه )هوشنگ ابتهاج ( ه – الف – سایه )

photo_2016-02-28_00-29-54

(پایان)

*** 

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

***

همچنین:

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسند؟ (هشتم نوامبر ۲۰۱۳)

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسندبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، هشتم نوامبر ۲۰۱۳: …  مجاهدین با یک حرکت  چند تا نشان را زدند. یعنی در واقع چند را سوتی را با هم دادند. اولا که یک اطلاعیه داده بودند در روزنامه های بزرگ که آن را از قول آن روزنامه ها همه جا می گفتند. البته نمی گف
 
 
مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسندبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۳: … سی مهر سالگرد انتخاب شدن خانم رجوی است به عنوان رئیس جمهور دوران انتقال.اما این که  چه کسی این خانم رجوی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کرد و چطور انتخاب کرد که  ده پانزده
 
 
بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … مجاهدین برای پیش برد کارهایشان از یک روش ثابت وحالا دیگر نخ نما استفاده میکنند برای آنها مهم نیست که این شیوه به نتیجه میرسد یا نه , بعد از سالیان حالا دیگر استفاده از شیوه ثابت مهم تر از نتیجه است چرا که خودی ها به نتیجه بخشی آن طبق