سربازان بی گناهی که قربانی توحش مدعیان عدالت می شوند

سربازان بی گناهی که قربانی توحش مدعیان عدالت می شوند

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، نهم فوریه 2014: … آنها برای همین اهداف و از جمله آن گونه که خود ادعا می کنند در اعتراض به سیاست های ایران در منطقه، سربازان هم وطن خود را به گروگان گرفته و در بسیاری موارد اعدام می کنند. اما نکته ای که هیچ گاه نمی خواهند بپذیرند این است که این پنج سرباز و دیگرانی که از سوی آنها هدف حمله قرار می گیرند هم وطن آنها و …

مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

سربازان بی گناهی که قربانی توحش مدعیان عدالت می شوند

این تصویر پنج سربازی است که از سوی جیش العدل به گروگان گرفته شده اند. جیش العدل نخستن بار نیست که دست به گروگان گیری و اعدام سربازانی می زند که به مرزبانی مشغول هستند.

شامگاه سوم آبان نيز در نقطه صفر مرزی بخش کوهک در نتیجه حمله جیش العدل دست‌کم ۱۴ مرزبان ايرانی کشته و پنج تن ديگرن مجروح شدند.

جیش العدل مدعی است این کار برای انجام عدالت و احقاق حقوق سنی های سیستان و بلوچستان انجام می دهد.

آنها برای همین اهداف و از جمله آن گونه که خود ادعا می کنند در اعتراض به سیاست های ایران در منطقه، سربازان هم وطن خود را به گروگان گرفته و در بسیاری موارد اعدام می کنند.

اما نکته ای که هیچ گاه نمی خواهند بپذیرند این است که این پنج سرباز و دیگرانی که از سوی آنها هدف حمله قرار می گیرند هم وطن آنها و سربازانی هستند که برای خدمت به مناطق مرزی اعزام شده اند.

تصاوبر به خوبی گویاست که آنها سربازان وظیفه ای هستند که رفته اند خدمت سربازی شان را بگذرانند. آنها فرزندان این خاک و بوم هستند که بدون هیچ تظلمی به کسی لباس دفاع از مرزهای کشور بر تن کرده اند.

چگونه می توان پذیرفت که کسی برای دفاع از حقوق خود سربازان وطنش را به گروگان گرفته و به جوخه اعدام بسپرد؟

آیا جیش العدل آن گونه که ادعا می کند دغدغه مشکلات سیستان و بلوچستان را دارد؟ آیا می توان برای رفع این مشکلات سربازانی بی گناهی که برای حفاظت از همان مرزهای اعزام شده اند را به گروگان گرفت؟

این همان جنایتی است که جیش العدل بی محابا مرتکب می شود. آنها به نام مذهب و به بهانه مردم تفکرات فرقه ای مذهبی شان را دنبال می کنند. تفکراتی که اتفاقا به دنبال حل مشکلات منطقه نیست بلکه درصدد به راه انداختن درگیری های فرقه ای و مذهبی است.

آبشخور این تفکر همان تلقی است که مسامحه و زندگی مسالمت آمیز مذاهب مختلف اسلامی را در کنار هم تاب نمی آورد و با همین تلقی است که بسیاری از کشورهای منطقه را درگیر کرده است؛ تفکر خطرناک تکفیری که هیچ ابایی در جنایت ندارد.

دخالت عربستان و قطر و امارات در حمایت از طرح های سری سازمان خلق در ایران با مشارکت دستگاه های اطلاعاتی غرب


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در فرانسه کشتار مردم ایران را جشن گرفتند
(دسامبر ۲۰۱۰)

همچنین:

فرقه تروریستی رجوی (مجاهدین خلق) مزدور عربستان میشود

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیهمایون کهزادی، انجمن یاران ایران، پاریس، بیست و ششم ژانویه 2014: …  کسی که معتاد وطن فروشی شود درخون ورگ وگوشتش نفوذ میکند وتنها علاج آن مرگ است . این فرقه از روز اول بخاطر به قدرت رسیدنش مزدورانه تشکیل شد ومزدورانه ادامه

خشونت های بلوچستان و مواضع مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، سیزدهم نوامبر 2013: …  اكنون با فعال شدن گروهي موسوم به جيش العدل باز مجاهدين به حمايت از اين تروريستهاي آدمكش مي پردازند. از آنها با القابي نظير «مردم غيور بلوچستان»، «فرزندان دلير بلوچستان» و… ياد مي كنند. راستي كه كشتن سربازان وظيفه در نقطه صفر

جیش العدل، مجاهدین خلق، ریگی، رجوی، وهابیان سعودی و اسرائیل

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، بیست و هشتم اکتبر 2013: … دلیل دیگر شکل و شمایل جیش العدل است. نگاهی به فیلم هایی که این گروه در یوتیوب منتشر کرده آنها را با صورت های پوشیده و پرچم های سیاه رنگ منقش به عبارات اسلامی نشان می دهد؛آن گونه که گروه های وابسته به القاعده هستند.

طراحی در اورسوراواز، ترور در سیستان و بلوچستان (فرقه تروریستی رجوی، مجاهدین خلق)

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیامیر حسین پناهی، آریا ایران، ششم دسامبر ۲۰۱۳: … گروه  تروریست «جیش العدل» را بازماندگان گروه ریگی فعال نموده اند.ریگی  ها نیز از ۳۰ سال پیش با مجاهدین رابطه حسنه داشته و عمده قاچاق نیرو از  ایران به پاکستان

مواضع ضد ایرانی رجوی (مجاهدین خلق) در جمع جیره خوران وهابیت

ایران دیدبان، بیستم نوامبر ۲۰۱۳: … اظهارات صریحاً ضدایرانی بقایای رجوی، که اکنون به مثابه بلندگو و رسانه تبلیغی جریان وهابی – سلفی تکفیری عمل می کند، تأثیر خوردن نان صدام و نتیجه خشم و غضبی است که از سرنگونی وی در آنها ایجاد شده است، البته ناگفته نماند که زمین گیرشدن القاعده در سوریه نیز