سرمایه گذاری مجاهدین روی صاحب خانه جدید!

سرمایه گذاری مجاهدین روی صاحب خانه جدید!

مزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، یازدهم ژوئن 2015:…  پس از سقوط صدام حسین در سال 2003 ، سران فرقه ی رجوی از وطن رانده و در خانه ی عاریتی صدام مانده ، مساعی فراوان به کار بستند تا بتوانند از بن بستی که در آن گرفتار شده بودند ، رهایی یابند. صدام حسین که همواره از سوی مسعود رجوی صاحبخانه نامیده می شد و مجاهدین را مورد حمایت مالی و نظامی فراوان قرار می داد ، دیگر نبود …

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیA list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

فائزه محبت کار فرقه رجوی Faezeh Mohabatkar, Saddam’s Privat Army commander now working for Mojahedin Khalq Terrror group in Tirana

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

سرمایه گذاری مجاهدین روی صاحب خانه جدید!

پس از سقوط صدام حسین در سال 2003 ، سران فرقه ی رجوی از وطن رانده و در خانه ی عاریتی صدام مانده ، مساعی فراوان به کار بستند تا بتوانند از بن بستی که در آن گرفتار شده بودند ، رهایی یابند.

صدام حسین که همواره از سوی مسعود رجوی صاحبخانه نامیده می شد و مجاهدین را مورد حمایت مالی و نظامی فراوان قرار می داد ، دیگر نبود ، کشور عراق به دست دشمنان بعثی افتاده بود که دل خوشی از سازمان مجاهدین خلق یا همان ” ارتش خصوصی ” دیکتاتور سابق نداشتند – مجاهدین خلق بازوی فعال صدام حسین در عملیات های سرکوب گرانه وی علیه کردها و شیعیان عراق بودند.

از همان نخستین روزهای تأسیس حکومت جدید عراق زمزمه ی اخراج مجاهدین آغاز شد و سران مجاهدین که پیش بینی این روزها را کرده بودند تمامیت تاریخ ضد امپریالیستی و ضد امریکایی خود را زیر پا گذاشتند و با نیروهای امریکایی سازش کردند و این بار تبدیل به بازوی جاسوسی و عملیاتی امریکا و اسرائیل شدند. شاهد آن قتل دانشمندان هسته ای ایران بود که بنا به گزارش های گوناگون با حمایت نظامی و آموزشی اسرائیل و توسط مجاهدین خلق صور ت گرفت.

به هر روی ، همه ی خوش خدمتی های مجاهدین برای غرب مانع از بسته شدن کمپ اشرف ، خانه ی اهدایی صدام به مسعود رجوی نشد. اشرف تعطیل شد ، اعضا به کمپ موقت لیبرتی منتقل شدند و تحت نظارت صلیب سرخ وسازمان ملل انتقال اعضا به کشور سوم آغاز شد.

هر چند که با کارشکنی های سران سازمان در روند انتقال ، این کار تاکنون به صورت قطره چکانی انجام شده است اما مانع از برنامه ریزی ها و دسیسه چینی های رهبران فرقه مجاهدین نشده است . اکثریت افراد خارج شده از کمپ لیبرتی عراق ، در آلبانی ، تنها کشور مسلمان اروپایی اسکان داده شدند. البته به تدریج بخش قابل ملاحظه ای از این افراد علیرغم کنترل شدید فرقه ای در تیرانا، از تشکیلات جدا شدند.

اسکان متمرکز اعضای مجاهدین در تیرانا پایتخت آلبانی ، سران فرقه را بر آن داشته که برنامه ریزی های تازه ای برای ابقای فرقه در آنجا انجام دهند. دعوت از رئیس جمهور آلبانی برای شرکت در شو تبلیغاتی سالانه ی مجاهدین در ویلپنت پاریس ، نشان از این دارد که سازمان روی صاحب خانه ی جدید حساب باز کرده است و این بار با رویکرد و شگردهای تبلیغاتی تازه کار خود را پیش می برد.

اگر در زمان جنگ ایران و عراق چهره ی تروریستی و ذات خشونت طلب مجاهدین ، صدام حسین را بر آن داشت که به مسعود رجوی پناه بدهد و از افراد و فرقه اش در راستای جنگ و سرکوب بهره ببرد، امروز مجاهدین به این امید هستند که رئیس جمهور دولت دمکراتیک آلبانی به عنوان کشوری مسلمان ، فریب شعارهای دمکراتیک و ظاهر مسلمان مریم رجوی را بخورد. صاحب خانه ی جدید ، در مهد دمکراسی اروپا ، باید با چهره ی شدیداً غیرواقعی از فرقه ی رجوی روبرو شود.

در حالیکه، در زمان صدام حسین مسعود رجوی مفتخر بود به سوابق ترور و خشونت خود و از تمام ظرفیت های واقعی فرقه اش برای همدستی و همکاری با رژیم بعث استفاده کرد اما امروز در برابر سیاستمداران دمکراتیک اروپایی تنها و تنها راه برون رفت از مسیر رو به نزول و سیر قهقرایی فرقه ، دستاویزی به فریب و دروغ و راه انداختن نمایش های تبلیغاتی ست.

مزدا پارسی

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRILe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18896

اگر رئیس جمهور ۷۲ دولت هم در شو مریم قجر شرکت کنند هیچ اتفاق خاصی در ایران نمی افتد !

محمد رزاقی، ایران اینترلینک، ششم ژوئن ۲۰۱۵:… حرف اخر هم اینکه امسال هم همچون سالیان گذشته با اعلام شرکت رئیس جمهور و سناتور ؛ نماینده بیش از یک میلیارد نفر در شوی مریم قجر از طرف فرقه رجوی داعشی و با دروغ و دغل بازی و با بزک ؛ دوزک کردم مریم قجر بعنوان ریئس جمهور حسرت به دل شوء ویلپنت هم تمام خواهد شد و بعد از چند ماه تبلیغ حول مراسم ویلپنت و شرکت ریئس جمهور آلبانی در شوی …

کمپ بدنام اشرف تعطیل شدمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsکلاهبرداری رجوی از سایتهای دویچه وله و رادیو فرانسه (نامه ۲۲۰ پارلمانتر هم جعلی بود)

https://iran-interlink.org

اگر رئیس جمهور ۷۲ دولت هم در شو مریم قجر شرکت کنند هیچ اتفاق خاصی در ایران نمی افتد !

در چند روز گذشته در سایتهای فرقه رجوی داعشی خبری درج شد که گویا ریئس جمهور آلبانی پذیرفته در شوء سالانه مریم قجر در ویلپنت پاریس شرکت کند .

درپی آن انجمن ها و دوستان جدا شده نامه های افشاگرانه در رابطه با ماهیت فرقه رجوی داعشی خطاب به رئیس جمهور البانی نوشته اند که قابل تقدیر می باشد .

اما من می خواهم بصورت کوتاه از یک بعد دیگر به شرکت اقای ریئس جمهور آلبانی در این شوء مریم قجر بپردازم .

همه می دانیم قبل از اینکه در عراق ترقه ای در شود مریم قجر اعضاء نگون بخت در بیابانهای عراق زیر شدیدترین بمباران تاریخ رها کرده وبه همراه ۲۰۰ تن از سران فرقه رجوی داعشی به فرانسه فرار و در ویلای اور سوراواز اتراق کرده و شخص رجوی داعشی هم از ترس جان نا قابل خویش ۱۲ سال در سوراخ موشی خزیده وهر از گاهی با عربده کشی بر علیه خانواده هایی که خواهان ملاقات با عزیزان خود در اسارت رجوی داعشی می باشند و با تهدید ترور جدا شده ها اعلام وجود می کند .

مریم قجر هم برای سرپوش گذاشتن به شکستهای رجوی داعشی از چند سال قبل در اروپا به سیر و سیاحت و سفر به کشورهای اروپائی را بعنوان مبارزه به خورد اعضاء نگون بخت خود می دهد و هر ساله با خرج کردن ملیونها دلار برای برگزاری شوء های مختلف مدعی سرنگون کردن رژیم ایران می شود .

یکی از این شوءهای همه ساله در اطراف پاریس به مناسبت آغاز ترور؛ بمب گذاری و کشتار مردم ایران به دستور رجوی داعشی تحت عنوان ۳۰ خرداد ۶۰ می باشد ولی رجوی داعشی سعی می کند به ان رنگ لعاب دیگری بدهد و هر سال با عناوین مختلف این شوء را برگزار می کنند .

سران فرقه رجوی داعشی برای پر کردن صندلی های سالن برگزاری شوی مریم قجر صدها دانشجو را به بهانه تور سیاحتی به شرکت شرکت در برنامه مریم قجر و یک عده بی خانمان را با پرداخت ۵۰ یورو و یک شب هتل و یک وعده غذا ؛ و یک عده افغانی ؛ عرب ؛ افریقائی را از کمپ های پناهندگی کشورهای اروپایی بصورت غیر قانونی به شو مریم قجر می اورند تا ادعا کنند بیش از صد هزار ایرانی در شو مریم قجر شرکت کرده اند !

امسال هم مثل سالهای گذشته ازفرقه رجوی داعشی از همان شیوههای سالیان قبل برای پر کردن صندلی های سالن ویلپنت استفاده می کند .

اما امسال با این تفاوت که گویا نماینده گان یک میلیارد !!! به اضافه رئیس جمهور آلبانی در این شوء شرکت خواهند کرد !

سران فرقه رجوی داعشی چنان تبلیغات می کنند که گویا با شرکت رئیس جمهور آلبانی در شوء مریم قجر تعادل قوا در کره زمین بهم خواهد خورد رژیم ایران سرنگون خواهد شد و از همان سالن ویلپنت مریم قجر سوار بر یک هواپیمای سفید بصورت مستقیم به سمت ایران پرواز خواهد کرد و از فرودگاه تهران بطور مستقیم به دفتر ریاست جمهوری خواهد رفت و بر صندلی ریاست جمهوری خواهد نشست !

اولا : همه می دانند مقام ریاست جمهوری در آلبانی تشریفاتی می باشد و رئیس جمهور هیچ قدرت اجرائی ندارد .

دومآ : فرض بر اینکه ریئس جمهور البانی مرد اول و آخر البانی و حتا دارای قدرت فوق العاده در البانی می باشد این اقای رئیس جمهور در مورد ایران چکار می تواند بکند ؟ شاید اقای رئیس جمهور البانی می خواهد ایران تحریم اقتصادی بکند ! و با عدم صدور کالاهای آلبانی به ایران مردم دست به قیام بزنند ! واقعآ که مخ منگولهای رجوی در انتخاب سوژه هم کلآ پوسیده و رفته اند سراغ امام زاده ای که شفا که نمی دهد هیچ کور هم می کند . سران فرقه رجوی داعشی در عالم تجارت و استخدام مزدور هم چشم بازار در اورده اند …

سومآ : کشور آلبانی یکی از کشورهای فقیر اروپای شرقی می باشد که هیچ قدرت اقتصادی و سیاسی مطرح در دنیا و یا منطقه نیست که بخواهد رئیس جمهور ان با شرکت در شوء مریم قجر تاثیر گذار باشد و حتا به جد میتوان گفت اقتصاد کل آلبانی نمی تواند با یکی از استانهای ایران هم برابری کند .

چهارم : رئیس جمهور آلبانی اگر قصد خدمت به مردم را دارد بهتر به فکر مردم خودش باشد که با گرم شدن هوا در اروپا هزاران البانیائی در پارک های جنگلی با زن و بچه های شیر خوار چادر می زنند و زندگی طاقت فرسائی را متحمل می شوند تا شاید با دریافت چند صد یورو در ماه بعنوان پناهجو از کشورهای اروپایی مقداری پول پس انداز کرده به البانی برگردند تا بتوانند در زمستان برای خرید ما یحتاج اولیه پولی داشته باشند !

اما انچه مهم حتمآ دریافت دستمزد چند ده هزار دلاری برای شرکت در شوی مریم قجر که طبعآ با توجه به وضعیت اقتصادی و میزان حقوق در آلبانی اقای ریئس جمهور می تواند با شرکت در شوء مریم قجر حقوق یکساله را یکباره از دلارهای خونینی که مریم قجر پرداخت می کند دریافت کنند تا برای اینده خویش پس انداز کند و مشکل خرج و دخل نداشته باشد .

اما نکته دیگر باید روی ان تاکید کنم سوء استفاده رجوی داعشی و مریم قجر از حضور رئیس جمهور آلبانی و … می باشد و مطمئن هستم مریم قجر در شو و یا بعد ازشوی ویلپنت چند ماه خوراک تبلیعاتی تهیه می کند و مدعی خواهد شد که با حضور رئیس جمهور آلبانی و چند نماینده لابی اسرائیل و مزد بگیران ثابت توازن قدرت بهم خورده ! فرقه رجوی داعشی پیروزیهای پی در پی کسب کرده ! توانسته بر مذاکرات اتمی تاثیر بگذارد ! و نهایت رژیم ایران با شرکت ریئس جمهور البانی در شو مریم قجر به لرزه افتاده ! و همین روزها باید چمدانها را بست وبه سوی وطن رفت !

در صورتیکه همه این ادا اطوراها و پرداخت هزاران دلار به سخنرانان و خرج هتل ؛ رفت و برگشت این افراد و…. تمامآ برای لاپوشانی شکستهای استراتزیک رجوی داعشی ؛ سر پوش گذاشتن به ماهیت اصلی تروریستی و جنایتکارانه رجوی داعشی و دیگر سران فرقه رجوی ؛ سعی در القاء پیروزیهای موهوم برای اعضاء نگون بختی که در اسارت فرقه رجوی تا مانع فرار و جدا شدن اعضاء شوند .

حرف اخر هم اینکه امسال هم همچون سالیان گذشته با اعلام شرکت رئیس جمهور و سناتور ؛ نماینده بیش از یک میلیارد نفر در شوی مریم قجر از طرف فرقه رجوی داعشی و با دروغ و دغل بازی و با بزک ؛ دوزک کردم مریم قجر بعنوان ریئس جمهور حسرت به دل شوء ویلپنت هم تمام خواهد شد و بعد از چند ماه تبلیغ حول مراسم ویلپنت و شرکت ریئس جمهور آلبانی در شوء مریم قجر دوباره همان رویه چرخش به دور خود ادامه پیدا خواهد کرد و با اطمینان کامل می گویم اگر رئیس جمهور ۷۲ دولت هم درشوء مریم قجر شرکت کنند در ایران آب از اب تکان نخواهد خورد وملت ایران هر روز بیشتر از روز قبل از فرقه رجوی داعشی متنفر بوده وخواهند بود .

پاریس : محمد رزاقی

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18856

آقای بوجار نیشانی، در تصمیم خود برای شرکت در گردهمایی مجاهدین تجدید نظر کنید (نامه سرگشاده)

ایران قلم، سوم ژوئن ۲۰۱۵:… آیا شما از دخالتهای این سازمان در امور سیاسی عراق از زمان بعد سرنگونی صدام که ریشه اصلی کشته شدن افراد سازمان در کمپ های اشرف و لیبرتی که ناشی از دخالتهای بی جا و تحریک نیروهای عراقی بوده است خبر دارید؟ آیا با رفتن شما به گردهمایی مجاهدین خلق در ویلپنت پاریس خودتان این سازمان فرقه گرا را وارد دخالت های سیاسی در آلبانی نمی کنید؟ ما مایل هستیم که توجه …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRILe Figaro: Mojahedin Khalq (aka MKO, MEK, Rajavi cult) Fight alogside insurgents in Syria

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نامه سرگشاده کانون ایران قلم به آقای بوجار نیشانی رئیس جمهور آلبانی + ترجمه

آقای بوجار نیشانی، ریاست جمهوری آلبانی. در تصمیم خود برای شرکت در گردهمایی فرقه مجاهدین در ویلپنت پاریس تجدید نظر کنید

آقای رئیس جمهور،

اخبار دریافت شده از تشکیلات سازمان مجاهدین خلق در فرانسه حاکیست که قرار است جنابعالی و تعدادی از همکارانتان در گردهمایی مجاهدین خلق در ۱۳ ژوئن در سالن ویلپنت پاریس شرکت داشته باشید. البته ما امیدوار هستیم که خبر دریافت شده دقیق نباشد و در صورت صحت ، از جنابعالی به عنوان نخست وزیر آلبانی درخواست جدی و مصرانه داریم که در تصمیم خود تجدید نظر نمایید.

واقعا این شایسته مردم آلبانی و جنالعالی به عنوان نخست وزیر این کشور نیست که مورد فریب این فرقه خشونت طلب و تروریستی به رهبری مسعود رجوی ومریم رجوی قرار گیرید.

آیا واقعا ما باید باور کنیم که همکاران شما سوابق این فرقه تروریستی را به اطلاع شما نرسانده اند؟ آیا به اطلاع شما نرسانده اند که سازمان مجاهدین خلق که یک گروه ایرانی هست، ولی ۹۰ در صد صندلی های سالن ویلپن پاریس را با استخدام آدم های اجاره ای از کشورهای لهستان و چک و پناهنگان آفریقایی پر می کند؟

آیا شما از وضعیت نقض فاحش حقوق بشر در سازمان مجاهدین، از جمله کمپ لیبرتی ، اطلاع دارید؟ آیا شما می دانید که سازمان مجاهدین خلق افراد زیر حتی شانزده سال را در عملیات نظامی بکار گرفته است؟ آیا شما مطلع هستید که ارتباط اعضای سازمان با خانواده هایشان سال های طولانی است که ممنوع می باشد؟ آیا گزارشات گوناگون در مورد اذیت و آزار جنسی زنان و وادار کردن آنها به طلاق اجباری و جدایی از فرزندان را به اطلاع شما نرسانده اند؟

آیا شما از دخالتهای این سازمان در امور سیاسی عراق از زمان بعد سرنگونی صدام که ریشه اصلی کشته شدن افراد سازمان در کمپ های اشرف و لیبرتی که ناشی از دخالتهای بی جا و تحریک نیروهای عراقی بوده است خبر دارید؟ آیا با رفتن شما به گردهمایی مجاهدین خلق در ویلپنت پاریس خودتان این سازمان فرقه گرا را وارد دخالت های سیاسی در آلبانی نمی کنید؟

ما مایل هستیم که توجه جنابعالی را به عاقبت و سرنوشت سیاسی آقای ویدال کوادراس از اسپانیا، آقای کازاکا از پرتغال و آقای استیونسون از انگلستان را به دلیل همکاری با سازمان مجاهدین جلب کنیم و به جنابعالی توصیه کنیم که آینده سیاسی خود را با فرقه مجاهدین خلق گره نزنید.

در پایان مجددا درخواست خود را برای لغو تصمیم احتمالی شما جهت شرکت در گردهمایی فرقه مجاهدین خلق در ویلپن پاریس اعلام می کنیم و طبعا در صورت شرکت احتمالی جنابعالی مردم و اپوزیسیون ایران این رفتار شما را همسو با با فرقه مجاهدین خلق تلقی می کنند.

با تقدیم احترام

کانون ایران قلم

همچنین: نامه سرگشاده به نخست وزیر آلبانی، ادی راما

A list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18214

باز ویل پنت، باز سخنران اجاره ای، باز تماشاچی اجاره ای

حسن پیرانسر، ایران قلم، پنجم می ۲۰۱۵:… حالا هم متوسل به کنگره آمریکا و اسرائیل شده تا به آرزوهای شوهر فراری و خائن خود که به قدرت رسیدن و سرکوب مردم ایران است جامه عمل بپوشاند. ایشان به همان اندازه که شوهر خائن و مزدورش گناهکار است ایشان هم هست و باید یکروز در مقابل عدالت قرار بگیرد و پاسخ دهد و مطمئن باشد که در آنروز همه جداشدگان و خانواده …

چرا رهبری فرقه رجوی از جدا شدگان و منتقدین متنفر است؟

لینک به منبع

باز ویل پنت، باز سخنران اجاره ای، باز تماشاچی اجاره ای

حسن پیرانسر ـ ۰۴٫۰۵٫۲۰۱۵ هر سال فرقه رجوی در ژوئن مراسمی در سالن گرانقیمت و مجلل ویل پنت در پاریس برگزار میکند و حرفهای تکراری و بی محتوئ ، مهمانان خارجی بازنشسته و اجاره ای به عنوان سخنران با دستمزدهای صدها هزار دلاری ، و جمعیتی کثیر از آفریقا ، لهستان، رومانی، بلغارستان، و پناهندگانی از افغانستان و کشورهای عربی و تعدادی ایرانی پناهنده و پناهجو ، تشکیل دهنده این مراسم هستند.

خانم رجوی که به عنوان رئیس جمهور منتخب شورای ملی سرکاری در این مراسم هر ساله شرکت میکند و با لباسهای گرانقیمت و مرتب با تکان دادن پرچم شیرو خورشید و با خنده ملیح که دندانهای ردیف شده و صدفی وی را برجسته میکند وارد سن میشود و این عمل هر ساله تکرار میشود و بعد از خوشامدگویی به جمعیت اجاره ای شروع به خواندن متنی از پیش تهیه شده توسط دیگران میکند که مرا یاد سخنرانیهای خسته کننده و بی محتوی شاهنشاه آریامهر می اندازد که جز پرت و پلاگویی و چرندیات هیچ دستاورد دیگری نداشت و ندارد.

هدف از برگزاری مراسم ۲۰ ژوئن لانسه کردن مریم رجوی و فرقه ایشان به عنوان تنها آلترناتیودمکراتیک !!! در بین سایر جریانات و احزاب موجود در ایران و در خارج از ایران است.

ایشان هر کاری میکند و انجام میدهد بخاطر شوهر دومش مسعود رجوی است یادم می اید خانم مریم رجوی در یک نشست که فقط لایه ام او به بالا در آن شرکت داشتند گفت من یک تار موی مسعود را با ۷۵ میلیون مردم ایرانی عوض نمیکنم . ایشان فقط میخواهد شوهر خود را راضی نگه دارد و اساسا هیچ اهمیتی به مردم ایران نمی دهد ایشان بدلیل اینکه دل پری از مردم ایران در عدم حمایت از شوهر جنایتکار و خائن خود دارد از تحریم ها حمایت میکند و به اینطریق میخواهد از مردم ایران انتقام بگیرد. او همیشه در نشستهای ام او به بالا میگفت مردم ایران خیلی خرفت و احمق هستند و مسعود خیلی زیاد از سر آنها است.

حالا هم متوسل به کنگره آمریکا و اسرائیل شده تا به آرزوهای شوهر فراری و خائن خود که به قدرت رسیدن و سرکوب مردم ایران است جامه عمل بپوشاند.

ایشان به همان اندازه که شوهر خائن و مزدورش گناهکار است ایشان هم هست و باید یکروز در مقابل عدالت قرار بگیرد و پاسخ دهد و مطمئن باشد که در آنروز همه جداشدگان و خانواده ها در دادگاه حضور خواهند داشت تا ایشان و شوهر فراری و خائن و ترسوی ایشان طبق رای دادگاه بسزای اعمال خودشان برسند به امید آنروز.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=12020

مریم رجوی و نمایش ضعیفی که در ویلپنت اجرا کرد؛ چرا رجوی نمی تواند کلاه غرب را بردارد؟

ایران دیدبان، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۴: … در مقابل اتخاذ چنین رویکردی که به معنای ناتوانی مجاهدین از عمل در صحنه داخلی و نداشتن پایگاه مردمی است، این سئوال پیش می آید که پس چرا دار و دسته رجوی آن را دنبال می‌کنند که در پاسخ بایستی گفت که فقط امیدواری به تشدید اختلافات تا سطح جنگ بین غرب با ایران است که آنها را وادار به اجرای چنین نمایشاتی می‌کند و از نظر رجوی باید در همین دوران مجاهدین را به عنوان …

والتر نت: همایش ویل پنت؛ به نام مجاهدین خلق به کام داعش

لینک به منبع

مریم رجوی و نمایش ضعیفی که در ویلپنت اجرا کرد؛

چرا رجوی نمی تواند کلاه غرب را بردارد؟

هنوز خبرپراکنی دستگاه تبلیغاتی مجاهدین در باره تجمع ویلپنت پایان نیافته است، ظاهراً قرار است تجمع سالی یک بار، با تبلیغاتی یک ساله همراه باشد تا خلاء بی عملی با آن پرشود و در مقابل چشم مخاطبان بماند!

در فضای مجازی نیز جدال هواداران مجاهدین با کسانی که مچ دروغ پردازیهای آنان را در باره تعداد شرکت کنندگان گرفته اند ادامه دارد و چنین استدلال می کنند« برفرض که ۳ هزار نفر در ویلپنت شرکت کرده باشند (که ظرفیت سالن هم همین است و نه صد هزار نفری که مجاهدین از طرق مختلف سعی در القای آن داشتند*) اگر کسان دیگری غیر از مجاهدین مخالف رژیم در خارج هستند چرا ما در هیج جای دیگر چنین تجمعی نمی ببینیم؟» و یا «چرا بقیه غیر از حرافی و سخنرانی و لاف دمکراسی زدن و هر از گاهی لگد زدن به مقاومت ایران کاری ازشان نمی آید!؟» و یا این که «میشه یک اپوزیسیون برانداز که از نظر شما پایگاه مردمی داره رو به من معرفی کنی» … و بعد تأکید روی این که مجاهدین«تشکیلات»، «انسجام»، «هماهنگ و متحد» و « کور شود هر آن که نتواند دید!»

از خلال مجادلات هواداران مجاهدین پس از پذیرش این که تعداد شرکت کنندگان در ویلپنت حداکثر ۳ هزار نفر بوده و سپس ارائه پاسخهایی که در بالا ذکر شد، البته این حقایق را هم می‌توان فهمید که:

اولاً از میان ۴ میلیون ایرانی خارج از کشور، مجاهدین که مدعی «داشتن پایگاه مردمی»، «تشکیلات و انسجام» و حتی «محبوبیت» هم هستند فقط ۳ هزار نفر را می‌توانند گردهم بیاورند!

دوماً همین ادعا هم از اساس زیر سوال است، چون بنابر اقرار صریح گردانندگان تجمع و از جمله مریم رجوی، افراد حاضر در سالن از ۵ قاره شرکت بودند، که بیش از آن که علامت اعتبار و یا انسجام تشکیلاتی مجاهدین باشد، نشان شیادی و کلاهبرداری بقایای رجوی و گواهی بر دهها گزارش در باره به دام انداختن شهروندان اروپای شرقی با تور پاریس گردی است. واقعیتی که خود مجاهدین هم دیگر تلاشی برای پوشاندن آن ندارند، چرا که هدفشان نه گردآوردن ایرانیان – که می‌دانند جمع شدن ایرانی جماعت زیر پرچم مجاهدین محال است و به همین دلیل هم خام خیالانه آرم مجاهدین را بالا نیاوردند ـ بلکه نشان دادن تواناییهایشان به کشورهای غربی و به خصوص به آمریکاست.

اما این توانایی‌ها که مجاهدین اینقدر اصرار برنشان دادن آن دارند چیست و چرا اصولاً چنین اصراری دارند؟

– نشان دادن این که هیچ گروه منسجم مخالف حکومت ایران به جز مجاهدین وجود ندارد. که البته با توجه به شناختی که کشورهای غربی از تواناییهای واقعی مجاهدین دارند و اطلاعات دقیقی که در باره چگونگی برگزاری چنین تجمعاتی دارند، باند رجوی را نیز گروه مخالف قابل به عرضی در برابر ایران نمی‌دانند و نتیجه این خواهد شد که چنین تلاشی در وهله اول به کشورهای غربی تفهیم می‌کند که در صحنه تقابل با ایران هیچ نیروی مخالف قابل اعتنایی وجود ندارد و مستندتر از گذشته درمی یابند که بر روی گروههای مخالف در تقابل با حکومت ایران نمی توانند حساب کنند.

– یادآوری این که مجاهدین علیه ایران از هیچ کاری فروگذار نمی‌کنند. واقعیتی که البته نیاز به یادآوری نیز ندارد و کشورهای غربی از این همه خیانت و وطن‌فروشی درحیرتند.

– دمکراتیک‌نمایی؛ با هدف ارسال این پیام که می‌توانید مجاهدین را به عنوان نیروی دمکراتیک جا زده و مورد حمایت قرار دهید. از رهگذر این پیام و اصراری که مجاهدین برای قبولاندن آن به غرب دارند، می‌توان به کوشش عوامفریبانه‌ای که رهبری مجاهدین برای سرپوش گذاشتن بر ماهیت و روابط و عملکرد غیردمکراتیک خود می‌کند و نیازی که به این مهم دارد پی برد. کوششی که می‌تواند مجاهدین را دو شقه کند، چرا که برای برآوردن چنین نیازی لازم است اقلاً روابط خود را از حالت فرقه‌ای خارج ساخته و کمی بهبود ببخشند، ‌رویدادی که در صورت وقوع به فروپاشی تشکیلات آنان منجر خواهد شد.

اما اصرار مجاهدین بر نشان دادن آنچه در بالا ذکر شد، از وقوف بر این حقیقت است که بدون حمایت خارجی امکان ادامه بقا نخواهند داشت، حتی روحیه صبر و انتظاری که در بین نیروهایش با توسل به سیاه نمایی وضعیت داخل کشور و ایجاد توهم سرنگونی ترویج می کند، خرید زمانی است که به زعم رجوی، لازم است تا بتوانند حمایت آمریکا را کسب کنند.

در مقابل اتخاذ چنین رویکردی که به معنای ناتوانی مجاهدین از عمل در صحنه داخلی و نداشتن پایگاه مردمی است، این سئوال پیش می آید که پس چرا دار و دسته رجوی آن را دنبال می‌کنند که در پاسخ بایستی گفت که فقط امیدواری به تشدید اختلافات تا سطح جنگ بین غرب با ایران است که آنها را وادار به اجرای چنین نمایشاتی می‌کند و از نظر رجوی باید در همین دوران مجاهدین را به عنوان تنها اپوزیسیون موجود به اثبات رساند تا انتخاب دیگری پیش روی غرب نباشد.

این که آیا به تفاهم نرسیدن غرب با ایران در مذاکرات و یا افزایش اختلافات به جنگ بیانجامد احتمالی است یک در هزار و با قاطعیت نمی توان در باره آن اظهار نظر کرد، چرا که حتی بسیاری از بدبینانه ترین دیدگاهها نیز حاکی از آن است که فقط تحریم‌ها تشدید خواهد شد، اما آنچه به طور قطع و یقین می توان گفت آن است که مجاهدین به رغم تمام توسریهایی که از غرب می خورند، هیچ چاره‌ای جز آویزان ماندن و چشم دوختن به تحولات احتمالی ندارند و در این بیچارگی است که هزینه کرد صدها هزار دلار برای برگزاری تور پاریس گردی معنا پیدا می کند!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

*جای تعجب است که چطور رهبری مجاهدین با داشتن تجربه عدد و رقم سازی برای افراد مستقر در قرارگاه اشرف در زمان صدام که با هزاران لطایف الحیل صورت می‌گرفت و گاه آمار ۴۰ هزارنفره ارائه می دادند که با یک سرشماری ساده یک آبروریزی تاریخی برای آنان رقم خورد و معلوم شد از ۴۰۰۰ نفر موجود در آن مکان، ۶۰۰ نفر خواهان خروج هستند، بازهم دست به چنین عددسازیهایی می زنند.

***

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf