سرنگونی ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا

سرنگونی ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا

Mojahedin_Khalq_Iran_March20163سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، سوم مارس 2016:…  «سرنگونی»، سال هاست که به یک شعار بی مصرف و بی محتوا که توسط رهبران نادان این گروه سر داده میشود تبدیل شده است و چیزی که از آن باقی مانده تنها یک نوشته بر روی یک تکه کاغذ است که هر سال بر سفره هفت سین مجاهدین تحمیل میشود. تا شاید بتوان برای چند صباح دیگر اعضای نگون بخت را در تشکیلات مجاهدین نگه داشت. و ذهن آنان را به … 

لاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

لینک به منبع

«سرنگونی» ؛ استراتژی یا وسیله فریب اعضا

سیدحجت سیداسماعیلی
عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

«سرنگونی»، سال هاست که به یک شعار بی مصرف و بی محتوا که توسط رهبران نادان این گروه سر داده میشود تبدیل شده است و چیزی که از آن باقی مانده تنها یک نوشته بر روی یک تکه کاغذ است که هر سال بر سفره هفت سین مجاهدین تحمیل میشود. تا شاید بتوان برای چند صباح دیگر اعضای نگون بخت را در تشکیلات مجاهدین نگه داشت. و ذهن آنان را به انبوه سوال ایجاد شده در خصوص خط، استراتژی ، ایدئولوژی و سیاست گِل گرفت.

اگر نگاهی به گذشته نه چندان دور و شعارهای سرنگونی مجاهدین بیندازیم خیلی بهتر میتوان عمق نگاه تحقیر آمیز رهبران آنان در حق اعضای دربند این گروه را دریافت.

حال باید ماند و دید رهبران نادان و خیالپرداز مجاهدین با چه ترفند جدیدی در نوروز 1395 به صحنه خواهند آمد.

آنچه که ذیلا آورده میشود تنها گوشه ای از فریب کاریهای مجاهدین در حق اعضای در بند این گروه است.

مراسم تحویل سال 1390 و بخشی از صحبت های مریم رجوی:

« . . . نوروز 1390 نوروز قیام های ایران . . . آغاز عصر آزادی و دموکراسی . . . عصر زنان و جوانان و عصر حاکمیت مردم .. . . »

مریم رجوی در کنفرانس پاریس: «زمان سرنگونی ملاها در ایران فرا رسیده است»

کنفرانس بین‌المللی در پاریس با حضور رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت

خروج مجاهدین از لیست آمریکا، چشم‌انداز تغییر در ایران در سال 2013 – 27آبان 1391 (17نوامبر 2012)

خبرگزاری فرانسه: مریم رجوی: «زمان سرنگونی ملاها در ایران فرا رسیده است»

خبرگزاری فرانسه 17نوامبر 2012 (27آبان) پاریس

روز شنبه مریم رجوی در پاریس گفت خروج مجاهدین خلق از لیست تروریستی ایالات متحده تعادل‌قوا را در ایران تغییر داده و راه را برای بالا گرفتن جنبشی که قادر است ملاها را سرنگون کند باز کرده است.

خبرگزاری اسپانیا در تاریخ 27 آذر 91 به دیدار مریم از اسپانیا اشاره می‌کند : مریم رجوی عنوان می‌نماید که بهار ایران به حاکمیت آخوندها خاتمه می‌دهد .!!

سایت وای او نیوز ( تلویزیون والدوآز – فرانسه ) به تاریخ 13 ژوئن 2013 به نقل از مریم رجوی عنوان می‌کند که زمان سرنگونی ملاها در ایران فرا رسیده است .!!

در مراسم افتتاحیه اجلاس میاندوره‌ای شورا به تاریخ 28 دی سال 91 مریم رجوی باز هم عنوان می‌کند که وارد مرحله سرنگونی شدیم و باید در آینده نزدیک رژیم سرنگون شود .

تلویزیون العربیه در 14 بهمن 91 خبری مبنی بر گردهمایی بین المللی در پاریس با حضور مریم رجوی پخش نمود که در آنجا به نقل از مریم قجر عنوان می‌نماید که امسال سال تغییر در ایران می‌باشد .!!

سخنرانی مریم در مجلس ملی فرانسه به تاریخ دوم اسفند 91 : حکومت ایران در مرحله سرنگونی قرار گرفته است .!!

مجاهدین خلق مریم رجوی و سرنگونی

مجاهدین خلق مریم رجوی و سرنگونی

مجاهدین خلق مریم رجوی و سرنگونی

مجاهدین خلق مریم رجوی و سرنگونی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23956

وقتی که قافیه برای رهبران مجاهدین تنگ می‌آید 

Mojahedin Khalq Election 20161سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۶:… اکنون این سوال پیش می‌آید اگر واقعاً این‌طور بود و رهبران مجاهدین چنین پیش‌بینی را در خصوص انتخابات می‌کردند و چنین اخباری بدست آنان می‌رسید، چرا با صدور اطلاعیه‌ای آنرا رسماً تحریم نکردند تا نتایج بهتری از این همه سگ دو زدن‌هایشان بگیرند؟ واقعیت این است که خود رهبران مجاهدین هم می‌دانستند که نه حرفشان و نه عمل‌شان هیچ تأثیری در اراده مردم … 

روسیاهی مجاهدین خلق فرقه رجوی در انتخاباتحاج مسعود رجوی چند میگیری دیگه تحلیل آبکی نکنی؟ 

لینک به منبع

وقتی که قافیه برای رهبران مجاهدین تنگ می‌آید

سیدحجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

در باره انتخاب مجلس در هفتم اسفند ۹۴ چه بخواهیم و چه نخواهیم، چه مخالف جمهوری اسلامی باشیم و چه نباشیم باید اذعان کنیم یک سرفصل بزرگ در عرصه تحولات سیاسی ایران است، که استقبال مردمی بزرگترین ویژگی آن محسوب میشود. اینکه چرا و چگونه این امر محقق شد، نیاز به تحلیل جداگانه ای دارد که در این مقال نمی‌گنجد.

آنچه که می‌خواهیم بدان پاسخ دهیم این است که چرا حلقه مخالفان برانداز از جمله مجاهدین باز خود را به نشنیدن و ندیدن زدند و باز مسیر را بیراهه رفتند.

سازمان مجاهدین با رهبر کوتوله و خیالپردازش و رئیس‌جمهور خودخوانده‌اش، هنوز هم از تجزیه و تحلیل چنین اتفاقی وامانده است و چاره‌ای جز جعل خبرهای این واقعه نداشته و برای تحریف و تخریب نتایج آن، همچنان نفس زده و عرق می‌ریزند.

تلویزیون دولتی عربستان «الاخباریه» در گزارشی، تلاش کرد فضای آزاد انتخاباتی و آرام ایران را در روز رأی‌گیری بشدت امنیتی نشان بدهد تا جایی که ادعا کرد دولت و نظام ایران از شورش مردم در بیم و هراس هستند و مراکز رأی را محاصره کرده‌اند.

الاخباریه با اشاره به برخی آمارها برای تامین امنیت مراکز انتخاباتی، اعلام کرد:‌ بیش از ۲۰ نیرو از سپاه پاسداران و نیروهای امنیتی بر هر یک از مراکز اخذ رأی و ۲۶ بالگرد و ۸ هواپیمای کوچک مراقبتی برای مناطق مختلف گمارده شد؛ که برگرفته از اطلاعیه مجاهدین در روز انتخابات می باشد.

البته اگر تا دیروز این نیروهای آمریکایی مستقر در عراق و برخی از کشورهای منطقه و اروپایی بودند که برای مدتی فریب خبرها و تحلیل‌های دروغ مجاهدین در رابطه با ایران را خوردند و سپس آنها را در بیابانهای عراق رها کردند حال این دولت عربستان سعودی است که فکر می کند میتواند از ماست چکیده آبی در بیاورد.

البته اگر گردانندگان تلویزیون دولتی عربستان کمی واقع بین بوده و نگاهی به گزارش‌های سایر خبرگزاریها که خبرنگارانشان از تهران و برخی دیگر از شهرهای ایران بطور زنده انتخابات را پوشش می‌دادند می‌انداختند، شاید کمی در ادعاهای دروغین شان تجدید نظر می‌کردند.
رسانه‌های خبری مانند رویترز، فرانس‌پرس، نیویورک تایمز، آسوشیتدپرس از جمله این رسانه‌ها بودند که مجبور شدند به استقبال مردم از انتخابات در گزارشات خبری ارسالی شان اذعان کنند.

شبکه لبنانی المیادین در گزارشی از روند انتخابات دیروز در ایران، اعلام کرد: با وجود اتمام وقت قانونی انتخابات و تمدید آن، مردم همچنان پای صندوق های رأی حضور میابند.

ولی آنچه در این میان دستگاه تبلیغاتی مجاهدین را ناکارآمد می‌کرد تناقض آشکار در گفته‌های رهبران این گروه بود، وقتی که ادعا میکردند مردم ایران هیچ استقبالی از انتخابات نخواهند کرد ولی هرگز آنرا بر خلاف سالهای قبل تحریم نکردند و رهبر کوتوله و خود خوانده شان هم هیچ حرفی نزد.

مریم رجوی در آستانه انتخابات در ششم اسفند ۹۴ در اطلاعیه‌ای گفت: «نتیجه این نمایش که کمترین مشروعیتی از نظر مردم ایران ندارد هر چه که باشد، تمامیت دیکتاتوری دینی را تضعیف، بحرانهای درونی آن را تشدید و انزجار و خشم مردم از باندهای فاسد و تبهکار آخوندی حاکم را دو چندان می‌کند.»
ولی هرگز جرات گفتن این جمله که آنرا تحریم کنید نداشت. راستی چرا ؟

اگر نگاهی به اطلاعیه ها و گفته ها و ناگفته های رسمی و غیر رسمی مجاهدین که تحت عنوان «جوانان ایرانی» سینه چاک می‌کردند، بیندازیم می‌توان نتیجه گرفت که مردم ایران هیچگونه استقبالی از این انتخابات نکردند و حتی اقدام به پاره کردن آگهی‌های تبلیغاتی نامزدها در خیلی از شهرها هم کردند و طبق اطلاعیه هفتم اسفند ۹۴ مجاهدین: «. . . حوزه‌های رأی‌گیری در تهران و بسیاری از شهرها کاملاً کساد است . . . »

اینجا این سوال پیش می آید اگر واقعا اینطور بود و رهبران مجاهدین چنین پیش‌بینی را در خصوص انتخابات می‌کردند و چنین اخباری بدست آنان می‌رسید، چرا با صدور اطلاعیه ای آنرا رسماً تحریم نکردند تا نتایج بهتری از این همه سگ دو زدن‌هایشان بگیرند؟

واقعیت این است که خود رهبران مجاهدین هم می‌دانستند که نه حرفشان و نه عمل‌شان هیچ تأثیری در اراده مردم ایران ندارد. چرا که آنقدر دلیل و مدرک در وطن فروشی، جرم و جنایت این گروه چه در حق مردم ایران و چه در حق اعضای در بند این گروه وجود دارد که باعث شود مردم از این گروه روی گردان شوند.

اما یک دلیل قانع کننده برای رهبران مجاهدین وجود دارد که باعث میشود آنان این چنین خود را مضحکه عام و خاص کنند. آن هم نیاز درون گروهی است که تشکیلات مجاهدین را در آستانه انفجار قرار داده است. تا بتوانند به نحوی تناقص آشکار حمایت مردم از جمهوری اسلامی ایران که رهبران مجاهدین بیش از سه دهه آنرا تحت عنوان «رژیم ضد بشری» در گوش اعضای نگون‌بخت خود خوانده‌اند را بپوشانند.

افشای دروغ بزرگ باندرجوی در باره لایحه دفاعی کنگره آمریکا

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان عراق در حمایت از خانواده های گروگانهای رجوی در کمپ لیبرتیIraqi Parliament take action to aid families of Liberty residents Iraq

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23689

نخ نما شدن خط تحریم انتخابات؛ بی اعتباری سیاسی باندرجوی 

سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، پانزدهم فوریه ۲۰۱۶:…  حال در ورای همه این بازی های کودکانه و عوام فریبانه این سوال پیش می آید که چرا رهبر کوتوله و خود خوانده مجاهدین در آستانه انتخابات ایران اطلاعیه ای رسمی صادر نکرده و شخصا آنرا تحریم نمی کند و به جوانان خط نمی‌دهد که شورش کنند و انتخابات را بر هم ریزند؟ البته پاسخ روشن است. چرا که رجوی بخوبی میداند که اطلاعیه های وی هیچ تاثیری در روند انتخابات … 

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

لینک به منبع

نخ نما شدن خط تحریم انتخابات؛ بی اعتباری سیاسی باندرجوی

سیدحجت سیداسماعیلی
عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

در تاریخ ۱۹/۱۱/۹۴ سایت رسمی مجاهدین در مقاله‌ای تحت عنوان «نه به نمایش انتخابات، آری به آزادی و دموکراسی!» تلاش کرده است از زبان خبرگزاری نیویورک تایمز برخی اظهار نظر ایرانیان در خصوص انتخابات اسفند ماه ۹۴ را بازنشر کند !؟ ولی خیلی زود نتیجه گیری آخر مقاله دست سازمان از این کار را رو میکند.

در بخشی از این مقاله آمده است:

« . . . در قسمت دیگری از این مقاله (منظور مندرج در نیویورک تایمز) از یک مهندس ۲۷ساله در تهران نقل شده که میگوید: “من نمی‌خواهم رأی بدهم، رأی دادن چه فایده‌ای دارد؟ امیدهای من بر باد رفته”.

بله، حتی رسانه‌های بین‌المللی هم در گزارشهای خود به انعکاس خشم انفجاری جوانان ایرانی پرداختند. خشمی که این روزها در غالب اعتراضات جوانان و فارغ‌التحصیلان بیکار و دانشجویان و کارگران و همه اقشار محروم و ستمدیده ایرانی به چشم دیده می‌شود . . .»

مقاله مجاهدین در ادامه این سوال را مطرح می‌کند :« به‌راستی پشت کردن جوانان به نمایش انتخابات چه معنایی دارد؟! » و خود بلافاصله در پاسخ آن میگوید: «. . . حرف دل جوانهای ایرانی که آن را روی دیوارها ثبت می‌کنند یا در اعتراضها و در شعارهای مختلف فریاد می‌زنند، این است: «رأی من سرنگونیه»، . . .»

در تاریخ ۲۱/۱۱/۹۴ نیز مقاله ای تحت عنوان «پوسته شکنی در اعتراضات» با سمت و سوی مطالب گفته شده در سایت مجاهدین انتشار یافت .
این مقاله نیز با این مقدمه که « شقه و شکاف در رأس نظام به حدی است که صف‌آرایی نیروهای هر دوباند و رودر رویی آنها در آستانه نمایش انتخابات هر روز شدیدتر می‌شود . . .» آغاز میشود تا آنچه که مد نظر سازمان است بیان شود.

و نهایتا از مخاطبین خود این سوال را میکند: «. . . آیا این سرکوب می‌تواند مردم و جوانان را خاموش کند؟ یا این‌که برعکس باعث پوسته شکنی در اعتراضات خواهد شد . . . »

سپس بخاطر ریختن ترس جوانان و ترغیب آنان به اعتراض داستان زیر را سرهم بندی کرده و می نویسد:

«ساعت یک بامداد دوشنبه ۱۹بهمن، عده‌یی از جوانان در حالی که چهره‌های خود را پوشانده بودند، با شعارهایی علیه مزدوران بسیج و رژیم به پایگاه بسیج در مسجد ارگ در چهارراه گلوبندک حمله کردند . . . آنها پس از این یورش برق آسا از محل دور شدند. پس از مدتی مزدوران انتظامی سراسیمه در محل حاضر شدند، ولی موفق به شناسایی این جوانان حتی از روی دوربینهای مداربسته هم، نشدند. این عملیاتی است اعتراضی به شیوه مخفی که علیه دستگاه سرکوب رژیم انجام می‌شود . . . »

حال در ورای همه این بازی های کودکانه و عوام فریبانه این سوال پیش می آید که چرا رهبر کوتوله و خود خوانده مجاهدین در آستانه انتخابات ایران اطلاعیه ای رسمی صادر نکرده و شخصا آنرا تحریم نمی کند و به جوانان خط نمی‌دهد که شورش کنند و انتخابات را بر هم ریزند؟

البته پاسخ روشن است. چرا که رجوی بخوبی میداند که اطلاعیه های وی هیچ تاثیری در روند انتخابات نخواهد داشت و بیشتر بر این موضوع که تشکیلات مجاهدین در ایران پایگاه اجتماعی نداشته و طرد شده اند صحه خواهد گذاشت. لذا رجوی تلاش میکند با شیوه های گوناگون و من غیر مستقیم بر طبل تحریم انتخابات بکوبد. تا بی آبرویی جدیدی از قِبَل بی توجهی مردم به خواسته وی نصیبش نگردد.

البته ناگفته نماند مقاله استرون استیونسون در هافینگتون پست هم که هفته گذشته در سایت مجاهدین تحت عنوان «مرزبندی جناحها در ایران عمیق‌تر می‌شود» انعکاس یافت را نیز باید در ردیف همین فریبکاریهای جدید رجوی قرار داد. تا شاید شنیدن کلماتی مانند « سرنگونی» ، «شکاف انتخاباتی» ، «سال پایانی برای رژیم» و . . . از زبان استرون استیونسون تاثیر بیشتری از حرفهای رجوی در اذهان اعضای تشکیلات مجاهدین داشته و ضمن غلبه بر یاس و ناامیدی نیروها از زیزش آنان نیز جلوگیری کند.

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsپشت پرده کتاب مستخدم رجوی، استراون استیونسون، تحت نام “فداکاری”

Will President Rouhani meet genuine human rights advocates halfway

***

همچنین:

یافتن بهانه برای اضمحلال تاریخی مجاهدین؛ چوب‌های زیر بغل رجوی چه می گویند؟

سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هشتم فوریه ۲۰۱۶:…  بدین ترتیب رجوی سعی کرد با پاک کردن صورت مسئله بر اشتباهات تاریخی اش سرپوش بگذارد.البته کار بدین جا ختم نشده، تازه به دوران رسیده‌هایی هستند که می خواهند بعنوان چوب زیر بغل رجوی عمل کنند و خطاهای دهه‌های گذشته …
 
 
سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۶:… اجرای برجام بایان عمر سیاسی مجاهدین نیز هست چرا که جایگزین کردن یک حرکت تاکتیکی مثل موضوع حقوق بشر با موضوع هسته ای – که سرمایه گذاری عظیم چندین ساله استراتژیکی سازمان برای شروع جنگی دیگر در منطقه بوده – یک فریب سیاسی بیش نیست و صرفا مص
 
 
سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، نهم دسامبر ۲۰۱۵:…  و بالاخره روز ۱۶ آذر هم رسید و کسی به فریب کاریهای مجاهدین گوش فرا نداد و هیچ اتفاق خاصی هم که مجاهدین وعده آنرا می دادند نیفتاد و یک بار دیگر رهبری مجاهدین بور شد. وضعیت مجاهدین به مثابه آن کبکی است که سرش را زیر برف کرده و فکر میکند
 
 
سید حجت سید اسماعیلی، ایران اینترلینک، هجدهم اکتبر ۲۰۱۵:…  اگر آنچه را که مجاهدین در این اطلاعیه مدعی اند، رژیم بر سر خانواده مثنی آورده است باید دید خود مجاهدین چه بلایی بر سر تنها عضو حاضر از این خانواده در تشکیلات مجاهدین آورده اند.  البته ممکن است خانواده این فرد هنوز ندا
 
 
سید حجت سید اسماعیلی (بهرام)، سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۵:… انگار این آقایان از همکاری های اطلاعاتی، جاسوسی و مزدوری مجاهدین برای صدام حسین و دیگر کشورها بی خبر بوده و هیچ حرفی برای گفتن ندارند.  امیدوارم خدای ناکرده اروپا نشینی ، پز مبارزه با رژیم دادن و با ذره بین دنبال فاکت ها و دلایل عبور از مرزبندی