سفرهای اروپایی ظریف و جیغ و دادهای فرقه رجوی

سفرهای اروپایی ظریف و جیغ و دادهای فرقه رجوی

سفرهای اروپایی ظریف و جیغ و دادهای فرقه رجویراه نو، بیست و هفتم اوت 2019:… جیغ و دادهای وطن فروشانه مسعود و مریم رجوی از دعوت ظریف از سوی اروپاییان بحدی بود که حدس و گمان می کردند با جاری شدن افاضات ارباب آمریکایی شان هیچ دولتی جرات دعوت از آقای ظریف را بابت تحریم  آمریکا نخواهند داشت. لذا در استهکلم با تجمع ۱۰۰ نفره قصد مزاحمت های غیرقانونی و شکستن شیشه مجتمع مزبور را داشتند که با برخورد بموقع پلیس سوئد مواجه شدند. چند روز قبل نیز مجاهدین با انجام آکسیون خیابانی و پلاکاردهایی مخالفت خود را از سفر ایشان به سوئد تکرار می کرد سفرهای اروپایی ظریف و جیغ و دادهای فرقه رجوی 

رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزیسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

سفرهای اروپایی ظریف و جیغ و دادهای فرقه رجوی

سفرهای اروپایی ظریف و جیغ و دادهای فرقه رجوی

آقای ظریف روز ۳۰ مرداد به دعوت بعضی کشورهای اروپایی وارد هلسینکی پایتخت فنلاند شد. قبل از این سفر ایشان با سران کشورهای کویت و قطر نیز دیدار داشتند. وی در سفرش به فنلاند مهمترین اهداف خود را پیگیری مطالبات ایران از پیمان برجام مطرح کرد. ایشان بعدا به سوئد نیز عزیمت نموده و با همتای سوئدی خود نیز ملاقات و گفتگو کرد.  سپس عازم نروژ شد تا با مقامات این کشور نیز به بحث و تبادل نظر در خصوص برجام و دیگر مسائل بین دو کشور پردازد. کشور فرانسه مقصد بعدی سفر آقای ظریف بود. آقای ظریف در این  سفر با رئیس جمهور و وزیر امور خارجه فرانسه هم دیدار کرد.

رهبران مجاهدین عقب مانده و سیاست بین الملل

آقای ظریف بعد از این دیدار در توئیتی نوشت: علیرغم تلاش های آمریکا برای تخریب دموکراسی، امروز با رئیس جمهور فرانسه، امانول ماکرون و ژان ایو لوردیان در پاریس دیدار کردم. با یورونیوز، خبرگزاری فرانسه و فرانس ۲۴ مصاحبه کردم . چندجانبه گرایی را باید حفظ کرد. سفرهای بعدی ام ، بعد از یک روز ماندن در تهران، پکن، توکیو، و کوالالامپور خواهد بود.»

یک مقام دیپلماتیک دولت انگلیس نیز گفت: «بوریس جانسون» در نشست جی ۷ تحت تاثیر سخنان ترامپ قرار نمی گیرد و لندن همچنان حامی برجام خواهد بود.

امروز سفیر چین در ایران نیز گفت: «. . . روابط ایران و چین یک رابطه مشارکت جامع راهبردی است. سایر کشورها حق دخالت ندارند . . . »

جیغ و دادهای وطن فروشانه مسعود و مریم رجوی از دعوت ظریف از سوی اروپاییان بحدی بود که حدس و گمان می کردند با جاری شدن افاضات ارباب آمریکایی شان هیچ دولتی جرات دعوت از آقای ظریف را بابت تحریم  آمریکا نخواهند داشت. لذا در استهکلم با تجمع ۱۰۰ نفره قصد مزاحمت های غیرقانونی و شکستن شیشه مجتمع مزبور را داشتند که با برخورد بموقع پلیس سوئد مواجه شدند.

فضاحت اپوزیسیون درسوئد

چند روز قبل نیز مجاهدین با انجام آکسیون خیابانی و پلاکاردهایی مخالفت خود را از سفر ایشان به سوئد تکرار می کرد. یادمان نرود که چگونه مسعود رجوی در پیام چهارده خود و اشاراتش در خصوص تحریم آقای ظریف و شادمانی و قمپوز درکردنش برای توجیهات همیشه دروغ برای سرنگونی، اظهار خرسندی غیرقابل وصف می نمود. تحلیلی که بیش از هر زمان دیگری مورد مضحکه و خنده مخاطبان قرار می گیرد.

اصلا در پیام  مسعود رجوی تحریم آقای ظریف همانند آچمز شدن پاشنه آشیل دیپلماسی ایران تلقی، و تلاش شده بود امید هیجانی به نگون بختان حاضر در اردوگاه این گروه در آلبانی داده شود. مثلا این که  بزودی سرنوشت حکومت ایران یکسره خواهد شد ؟؟!!…

رجوی در یک حرکت ضد ایرانی و برای روحیه دادن  بیشتر به نیروهای بازنشسته و بیمار خود تنها راه چاره را استناد به سماجت های جنایتکارانه جان بولتون، افزوده بود؛ «مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا به درستی ظریف را «یک کلاهبردار و حقه‌باز بی‌سر و پا و بلندگوی رژیمی نامشروع» توصیف می کند.»

با جاسوسان و تروریست های رجوی ، اینگونه برخورد میکنند!

ملاحظه می شود موازی کاری غیر قابل بخشش و خائنانه مسعود رجوی تا کجا پیش رفته است.

آقای ظریف در بالاترین ظرفیت های دیپلماتیک و حفظ عزت ملی کشورمان و با تلاش برای مهار طرح آمریکا در خلیج فارس،  با اقتدار به همتایان اروپایی خود اعلام نمودند که نفت را با روشهای مناسب بالاخره عرضه و شرف ملی را بدست خواهند آورد. و با آمریکاییان مذاکره بعمل نخواهد آمد.

بالاخره اینکه، گزینه ملت و دولت ایران؛ مقاومت در قبال هر فشاری از سوی آمریکا خواهد بود و امنیت در خلیج فارس و تنگه هرمز بدون ایران امکان ناپذیر نیست.

در همین حال وضعیت کشتی  آدریان دریا (گریس ۱) با اعتراضات حقوقی و بین المللی و اقتدار نمایش داده شده در خلیج فارس، با عزت و سربلندی و علیرغم توصیه آمریکا و فشارهای غیرقانونی آن به کشور انگلیس و دولت محلی جبل الطارق تغییر و با رفع توقیف بسوی مقصد اولیه خود ادامه مسیر داد. یعنی اینکه ایران بعد از چهل سال از یک سرفصل جدی و آنهم در چالش با قوی ترین قدرت جهانی عبور و اقتدار سیاسی خود را به پشتوانه اقتدار نظامی و مردمی اش  در منطقه و جهان را بدست آورده است.

همه اینها با بور شدن وحشتناک دونالد ترامپ در خودسر شدن کشورهای اروپایی در قبال تحریم آقای ظریف ازسوی آمریکا و شکست مفتحضانه گروه تروریستی مجاهدین خلق از ارائه تحلیل های آبکی همراه بود.

می توان گفت فرصت های آتی سیاسی و بعبارتی دیگر ظرفیت های فرصت طلبی های ضد مردمی مسعود رجوی با نزدیک شدن به اتمام دوره ریاست جمهوری ترامپ بشدت در حال اضمحلال و نابودی است.

بدین ترتیب باید گفت: علیرغم حضور ترامپ در مقام ریاست جمهوری آمریکا که بیشترین حمایت  از سوی این کشور در قبال فرقه رجوی را در چهل سال اخیر بوجود آورده است، هیچ سودی به احوالات نذار مریم رجوی نداشته است. از این پس  دیگر نه آمریکا آن آمریکای سابق خواهد بود. و نه فرقه رجوی فرصت و شانس چنین جولانی در عرصه مزدوری و وطن فروشی را خواهد داشت.

سفرهای اروپایی ظریف و جیغ و دادهای فرقه رجوی

لینک به منبع

***

آیا رهبر فرقه مجاهدین، امید خود را ازدست داده است؟آیا رهبر فرقه مجاهدین، امید خود را ازدست داده است؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تلاش-مجاهدین-در-کمرنگ-کردن-ضربه-یمن-به-ع/

تلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

تلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستانراه نو، بیست و یکم اوت 2019:… در حالیکه مجاهدین بدنبال درج چنین خبر مضحکی در سایت رسمی این گروه بودند، ناسا تصاویر ماهوارهای از حمله یمنی ها به تاسیسات نفتی عربستان سعودی انتشار داد که همچنان در حال سوختن است. و عربستان نتوانسته آتش را خاموش کند. دود غلیظی نیز منطقه مورد هدف را فرا گرفته است. بنحویکه این تصاویر در اکثر رسانه های بین المللی نیز درج گردید. تلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان 

قتل خاشقچی قاشقچی مجاهدین خلق مریم رجوی عربستان سعودی جنایت قتل خاشقجی، معیاری جهت سنجش ارزش ها

تلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

صبح روز شنبه  26/05/98 منابع خبری یمن پرده از بزرگ‌ترین عملیات پهپادی‌ نیروهای مسلح این کشور علیه عربستان برداشتند و اعلام کردند در این حمله که با استفاده از ۱۰ فروند پهپاد انتحاری انجام شده، میدان نفتی الشیبه عربستان مورد حمله قرار گرفته است.

تلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

در حالی که سعود‌ی‌ها پس از مدتی به انجام این حمله اذعان کردند اما اعلام کردند که خسارت‌های ناشی از این حمله ناچیز بوده و آتش ناشی از آن به سرعت مهار شده است.

نکته قابل توجه اینکه هیچ یک از سامانه‌های پدافند هوایی عربستان نتوانسته‌اند پهبادهای حوثی را رهگیری و آنها را ساقط کنند. و این ادعای عربستان سعودی در «ناچیز بودن خسارتها» را کاملا زیر علامت سوال میبرد.

آنچه در این میان جای تامل دارد موضع مجاهدین در قبال این حمله است. آنها تلاش کردند به کمک رسانه ای و تبلیغاتی عربستان سعودی شتافته و در همسویی کامل، بمباران بی سابقه تاسیسات نفتی این کشور را کم ارزش و  شکست خورده جلوه دهند.

در همین رابطه سایت رسمی مجاهدین در ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ با تیتری درشت که مورد پسند ارباب منطقه ای این گروه باشد نوشت: «شکست حمله پهبادی شبه نظامیان حوثی مورد حمایت رژیم ایران به تاسیسات نفتی آرامکو»

ولی عوامل دست اندرکار تهیه این خبر فراموش کردند در حالیکه آنها بدنبال درج چنین خبر مضحکی در سایت رسمی این گروه بودند، ناسا تصاویر ماهوارهای از حمله یمنی ها به تاسیسات نفتی عربستان سعودی انتشار داد که همچنان در حال سوختن است. و عربستان نتوانسته آتش را خاموش کند. دود غلیظی نیز منطقه مورد هدف را فرا گرفته است. بنحویکه این تصاویر در اکثر رسانه های بین المللی نیز درج گردید.

خیلی از خبرگزاریها هم در صبح روز یکشنبه ۲۷ مرداد ۹۸ نوشتند: « علی رغم ادعای سعودی‌ها مبنی بر جزئی بودن خسارت حمله دیروز یمن، اما دود غلیظ ناشی از آتش سوزی در تأسیسات عربستان همچنان منطقه مورد حمله را فرا گرفته است.»

خبرگزاری بلومبرگ هم نوشت: میادین نفتی عربستان سعودی که تقریباً یک دهم نفت خام جهان را تولید می کنند در خط آتش  پهبادها قرار گرفته و اخیراً از هوا، دریا و زمین به آنها حمله می شود.

حرف آخر اینکه: وای به حال مجاهدین، که اینگونه به چوب های پوسیده ای مثل عربستان سعودی تکیه می کنند که خودشان تاب مقاومت در مقابل انقلابیون حوثی را ندارند.

بنابراین با مشاهده این اوضاع و احوال انسان بی‌اختیار یاد آن سخن نغز و ضرب‌المثل فارسی می‌افتد که میگوید: «کوری عصاکش کور دگر شود.»

(پایان)

تلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیام-مسعود-رجوی-،-اخبار-کانالهای-تلو/

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکاراه نو، ششم اوت 2019:… چهارچوب پیام شماره ۱۴ مسعود رجوی فقط چیدمان و بریده سرخبر کانالهای تلویزیونی آمریکا بود که متاثر از مسافرت اخیر مریم رجوی به تل آویو نیز بشمار می آید.  وعده اربابان جدید این مزدوران تروریست ،  بشدت حال و هوای مسعود رجوی را به ساحل فریب و تباهی های بیشتر در خدمتگزاری های لازم به آنان کشانده است.  میتوانیم مطمئن باشیم که حیات سیاسی و ملی  ایرانیان در مسیری مقدس و پرصلابت به راه خود ادامه می دهد و شکی نخواهد بود که ظرفیت های جدیدی برای حفظ و اقتدار ملی کشورمان بدست خواهد آمد. پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا 

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکارجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

پیام  مسعود رجوی شماره 14،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

 دیروز سیزده مرداد ماه ۱۳۹۸ مسعود رجوی به دنبال اقدامات ضد و نقیض آمریکا و شخص ترامپ در مورد تحریم قراردادن آقای ظریف، وزیر امورخارجه ایران، در یک سرخوشی ضدانقلابی مبادرت به انتشار به اصطلاح پیام چهارده خود در راستای افاضات موهوم، تحت عنوان کیفی شدن مرحله سرنگونی و شیرجه زدن !!! کمتر از چند نفر !!! از افراد فریب داده شده در شبکه های مجازی و به ازای هراستان ؟؟ در این کارزار !!!؟؟ شد.

وی با استناد به سخنان ترامپ و چند سیاستمدار آمریکایی و ربط دادن این موضوع به بالا رفتن تصاعدی فشارهای اجتماعی و اقتصادی به مردم ایران، شرایط را در مسیر «سرنگونی» و تعادل قوای سیاسی وهم آلود همیشگی اش به موازات نزدیک شدن به جرقه های عصیان اجتماعی مردم شبیه سازی نموده است؟؟!!.

شنیده ها حاکیست وضعیت این روزهای افراد ساکن در پایگاه اشرف سه در آلبانی به مزاق مسعود رجوی و مریم اصلا خوشایند نیست.  جدایی قریب به چهارصد نفر از اعضای فرقه رجوی بعد از انتقال به آلبانی، شرایط نامساعد سازمان در حفظ  وجهه نداشته خود نزد افکار عمومی مردم این کشور، اذیت و آزارهای برنامه ریزی شده علیه اعضای رها شده از تشکیلات عنکبوتی، ساخت صدها ساعت برنامه های رسانه ای علیه آنان و جیغ و دادهای نامربوط در شبکه مجازی، بسرعت  چهره  واقعی و البته ضد انسانی و تروریستی مجاهدین را در ویترین نگاه تحلیل گران بین المللی به افول کشانده است.

از سویی دیگر مسعود رجوی در ناامیدی کامل از  شکست سنگین کشورهایی همچون عربستان سعودی و امارات در جنگ با مردم یمن،  قدرت نمایی جانانه نیروهای نظامی ایران در خلیج فارس و تنگه هرمز، یکدفعه با اتفاق تحریم غیرانسانی آقای ظریف از سوی آمریکا به وجد آمده تا با انتشار پیامی هم بر طبل مصرف داخل تشکیلاتی آن بکوبد و هم خود را به یک رویارویی نامتعارف آمریکا و ایران خوشبین نماید.

هلهله و کارناوال های چند صد نفری در شهرهای استکهلم، کپنهاگ، لندن، واشینگتن و برلین به تاسی از به اصطلاح تیتر رهنمودهای فروردینی مسعود رجوی (که دیگر ویلپنتی در کار نیست) با پیام چند روز پیش مسئول اول فرقه رجوی، زهرا مریخی، نیز بالاخره پایان یافت.

علیرغم هزینه های اجرایی چنین نمایشاتی برای ویژه سازی های الکی و بی حاصل، از جمله؛ پرداخت مواجب به سیاستمداران «سخنران» دست چندم شکست خورده اروپایی و آمریکایی، هزینه های هتل و خورد و خوراک و ترابری افراد که مرتبا بین کشورها در حال جابجایی بودند، ظاهرا برای جمع و جور کردن وضعیت ناشی از خستگی افراد ، غائله اینگونه با پیامکی خاتمه یافت.

چهارچوب پیام شماره ۱۴ مسعود رجوی فقط چیدمان و بریده سرخبر کانالهای تلویزیونی آمریکا بود که متاثر از مسافرت اخیر مریم رجوی به تل آویو نیز بشمار می آید.  وعده اربابان جدید این مزدوران تروریست ،  بشدت حال و هوای مسعود رجوی را به ساحل فریب و تباهی های بیشتر در خدمتگزاری های لازم به آنان کشانده است.  میتوانیم مطمئن باشیم که حیات سیاسی و ملی  ایرانیان در مسیری مقدس و پرصلابت به راه خود ادامه می دهد و شکی نخواهد بود که ظرفیت های جدیدی برای حفظ و اقتدار ملی کشورمان بدست خواهد آمد.

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

*** 

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or aliveGrand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

Maryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s EnemiesMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s Enemies

همچنین: