سفسطه و مدرک سازی شورای به اصطلاح ملی مقاومت در ارتباط با استعفای آقایان قصیم و روحانی

سفسطه و مدرک سازی شورای به اصطلاح ملی مقاومت در ارتباط با استعفای آقایان قصیم و روحانی

کریم غلامی، ایران فانوس، سوم ژوئیه 2013، آلمان: …  یاد فیلم “دیکتاتور” افتادم، هرچند این فیلم کمدی و مسخره کردن دیکتاتورها بود. ولی یک واقعیتی در این داستان وجود دارد. بجز این که همه دیکتاتورها به لحاظ “اخلاقی” فاسد و منحرف هستند، در  دنیای خیلی کوچک و بسته خودشان زندگی می کنند و هر نوع انتقاد و مخالفت حتی به نفع این دیکتاتورها باشد، تحمل نمی کنند و طرف مقابل را سربه نیست می کنند. حال برگردیم سر اصل بیانیه …

لینک به منبع

روز دوشنبه اول ژوئیه 2013 بیانیه نهایی شورای به اصطلاح ملی مقاومت در ارتباط با استعفای آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی منتشر شد. یک روز کامل طول کشید تا بیانیه و ضمیمه و … شورای به اصطلاح ملی مقاومت (آش دست پخت مسعود رجوی) را بخوانم. بارها از خواندن این بیانیه سراپا مزخرف منصرف شدم و دیگر نمی خواستم به آن ادامه بدهم. ولی باید آن را میخواندم تا بفهمم که واقعاً مسعود رجوی آیا حرف جدیدی دارد یا نه؟ ولی باز تکرار حرفهای تکراری و صد من یک غاز. ساعت 0100 شب با سردرد شدید از این همه پرت و پلا گویی، متن بیانیه و ضمائم و … را تمام کردم.

لینک به صفحه بیانیه در سایت شورا به اصطلاح ملی مقاومت

یاد فیلم “دیکتاتور” افتادم، هرچند این فیلم کمدی و مسخره کردن دیکتاتورها بود. ولی یک واقعیتی در این داستان وجود دارد. بجز این که همه دیکتاتورها به لحاظ “اخلاقی” فاسد و منحرف هستند، در دنیای خیلی کوچک و بسته خودشان زندگی می کنند و هر نوع انتقاد و مخالفت حتی به نفع این دیکتاتورها باشد، تحمل نمی کنند و طرف مقابل را سربه نیست می کنند.

حال برگردیم سر اصل بیانیه، رجوی طبق عادت همیشگی، زمین و آسمان را به هم دوخته تا آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی را به جمهوری اسلامی و … ربط بدهد. به اطلاح خودش “چنگ انداختن بیش از پیش دشمن ضد بشری بر شورای ملی مقاومت ایران به عنوان تنها جایگزین دموکراتیک”. این جمله توهین آمیز به همه منتقدین این فرقه رو به اضمحلال است و جمهوری اسلامی که “دشمن ضد بشری” است آقایان قصیم و روحانی را خریداری کرده و … . از آنجایی که شخصا آقای مسعود رجوی یک مزدور تمام عیار است و توسط هر کس و نا کس خریداری شده و مورد استفاده قرار گرفته و برای پول و قدرت از صدام گرفته تا آمریکا، همکاری کرده است، میگویند کافر همه را به کیش خود پندارد.

استدلال های مسخره این “شورای دمکراتیک و تنها جایگزین” منو یا کتاب “گزارش به مردم ایران” انداخت که مسعود رجوی برای آقای بنی صدر نوشته بود، کتابی بسیار قطور مملو از حرفهای بی ربط و بافتن کلاف سر در گم که نهایتا معلوم نیست آقای بنی صدر چه ربطی به بسیاری از این موارد را دارد. به چند فقره از این استدلال های مسعود رجوی در قبال آقایان قصیم و روحانی اشاره میکنم که خود به مضحک بودن این استدلال ها کافی است “ده روز قبل از انتخابات رژیم و دو هفته قبل از گردهمايي سالانه مقاومت” قطعا مشکل مسعود رجوی عدد ده و یا انتخابات و غیره نیست. هر روز از سال این استعفا صورت می گرفت، مسعود رجوی قطعا عدد و موردی را برای نسبت دادن به آن پیدا میکرد. یا استدلال بسیار مسخره و خنده داری و البته تأسفبار دیگر “یک اقدام سیاسی” با اشاره به یکی از مطالب آقای قصیم “استعفا از یک تشکیلات سیاسی خود یک اقدام سیاسی است” با سفسطه کردن می خواهد نشان بدهد که این عمل “عامدانه” و “هدف مشخص” در کار بوده. البته از یک دیکتاتور دیوانه و فاسد، بیشتر از این نمی توان انتظار داشت، قطعا که اقدام آقایان قصیم و روحانی یک اقدام سیاسی بود و کاملا به چنان آگاهی رسیده اند تا “آگاهانه” از این فرقه بدنام جدا شده اند تا دیگر در جنایات این فرقه و شخص مسعود رجوی، شریک نباشند و قطعا وجدان شان بیدار شده است.

البته سایر موارد مثل درخواست عضویت و یا مصوبه های شورا و … چه ربطی به زمان حال و استعفا دارد. معلوم نیست. قطعا آقای قصیم برای ورود به شورا درخواست عضویت کرده است. چنان که خود من و هر کس دیگری که به سازمان فرقه گرای مجاهدین پیوستیم، درخواست عضویت دادیم. زیرا زمانی ما به این فرقه و شخص مسعود رجوی اعتماد کردیم و خواستیم در این مبارزه برای آزادی و دمکراسی شریک و همراه باشیم. هر چند مسعود رجوی به همه اعتماد ها خیانت کرد و برای هیچ کس راهی جز جدا شدن و استعفا باقی نگذاشت.

از همه مسخره تر، مصوبه های “اخراج” آقایان قصیم و روحانی است، آنها استعفاء داده اند. دیگر اخراج و رای گیری و مصوبه ندارد. البته و صد البته تولید مدرک و … یک امر عادی در این فرقه است که هیچ کدام سندیت قانونی ندارد.

من عادت ندارم که به گذشته ها بپردازم و اگر هر پدیده ای آغازی نو دارد گذشته دیگر متعلق به گذشته است. در گذشته انتقادات بسیاری به آقایان قصیم و روحانی وارد است ولی با آغازی نو دیگر به آن نمی پردازیم، ولی یک انتقاد بسیار جدی به آقایان وارد است و آن اینکه در استعفا نامه بسیار نرم سخن گفته شده و در ادامه خبری از افشاگری نیست. مسعود رجوی مثل همه دیکتاتورها اگر با قاطعیت و محکم جلو رویشان نایستیم، میدان پیدا خواهد کرد. پس آقایان قصیم و روحانی، چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. شما شاهد سالیان جنایات این فرقه بوده اید. حال زمان افشاگری است.

لینک زیر بیانیه و مصوبه ها و اسناد شورای به اصطلاح ملی مقاومت است هر چند خسته کننده و آزارنده روح و جان است. نگاهی به آن انداختن و پی بردن به ماهیت دیکتاتور و عقب افتاده مسعود رجوی بد نیست.

لینک دانلود سند پی دی اف

همچنین:

فرافکنی رجوی در پاسخ به استعفای آقایان قصیم و روحانی (+متن کامل اطلاعیه شورای مجاهدین خلق)

2013/07/01 by

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، اول ژوئیه ۲۰۱۳: …  بالاخره بعد از گذشت یک ماه رجوی شخصا به این مسئله پرداخت.اما پاسخی در خور و شایسته اعضای مستعفی نیست.چرا که از ابتدا تا انتها تلاش شده است با همزمان جلوه دادن تحولات ایران و برنامه های نمایشی مجاهدین،استعفای آقایان قصیم و روحانی را در زمین […]

بخش منتشر نشده‌ی گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی

2013/06/27 by

ایرج مصداقی، سایت نه زیستن، نه مرگ، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۳: … ۲۶ ژوئن، روز جهانی حمایت از قربانیان شکنجه است. به همین دلیل به عنوان یک «قربانی شکنجه» این روز را برای انتشار این قسمت از نامه‌ام مناسب دیده‌ام. اگر لاجوردی و لاجوردی‌ها من و ما را به خاطر مبارزه‌ی بی‌امان‌مان با نظام […]

استعفای ما آزمایش آنهاست!

2013/06/25 by

محمد رضا روحانی و کریم قصیم، آریا ایران به نقل از “فراخوان مستقل  برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق”، بیست و پنجم ژوئن ۲۰۱۳: …  در پایان مایلیم به کارگردانان بساط «محاکمه» و تبلیغات سوء … یک بار برای همیشه خاطرنشان کنیم: با توجه به آن چه گذشت ، جای تردید نیست که «رسیدگی» […]

(Massoud and Maryam Rajavi theMojahedin Khalq cult leaders)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters


(Rajavi from Saddam to AIPAC