سفیر ایران به مهر خبر داد: 423 عضو منافقین(مجاهدین خلق) می‌توانند به ایران برگردند

سفیر ایران به مهر خبر داد: 423 عضو منافقین(مجاهدین خلق) می‌توانند به ایران برگردند

خبرگزاری مهر، نوزدهم مارس 2013: …  سفیر ایران در بغداد عنوان کرد تاکنون بعد از بررسی های صورت گرفته تعداد 423 نفر از اعضای گروهک منافقین از نظر حقوقی مشکلی برای بازگشت به کشور ندارند و می توانند به ایران سفر کنند که این تعداد ممکن است در آینده افزوده شود. حسن دانایی فر سفیر ایران در بغداد در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری قرار است هفته دوم فروردین به بغداد …

لینک به منبع

سفیر ایران به مهر خبر داد: 423 عضو منافقین می‌توانند به ایران برگردند/ توصیه به هموطنان برای سفر به عراق

سفیر ایران در بغداد عنوان کرد تاکنون بعد از بررسی های صورت گرفته تعداد 423 نفر از اعضای گروهک منافقین از نظر حقوقی مشکلی برای بازگشت به کشور ندارند و می توانند به ایران سفر کنند که این تعداد ممکن است در آینده افزوده شود.

حسن دانایی فر سفیر ایران در بغداد در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری قرار است هفته دوم فروردین به بغداد پایتخت عراق سفر کند.

وی هدف از این سفر را اجرایی کردن موافقتنامه های قضایی چهارگانه بین دو کشور که در دولت و مجالس ایران و عراق به تصویب رسیده، اعلام کرد و گفت: استرداد مجرمین، معاضدت قضایی در بخش مدنی حقیقی و حقوقی و انتقال محکومین موافقتنامه هایی است که دو کشور در جهت حمایت از شهروندان مورد موافقت قرار دادند تا دو کشور در این زمینه ها همکاری داشته باشند.

به گفته دانایی فر، موضوع موافقتنامه استرداد مجرمین مربوط به کلیه پرونده های بین دو کشور است.

سفیر ایران در بغداد همچنین عنوان کرد همچنان که در گذشته اعلام شده بود ایران آمادگی دارد آن عده از اعضای گروهک منافقین را که مرتکب جنایت نشده اند و یا شاکی خصوصی ندارند مورد عفو قرار دهد و در این راستا پرونده های آنان مورد بررسی قرار گرفت که بر این اساس تاکنون بعد از بررسی های صورت گرفته تعداد 423 نفر از اعضای گروهک منافقین از نظر حقوقی مشکلی برای بازگشت به کشور ندارند و می توانند به ایران سفر کنند.

وی در عین حال افزود که بررسی پرونده های سایر افراد ادامه دارد و احتمالا بر تعداد این افراد افزوده خواهد شد.

سفیر ایران خاطر نشان کرد که اسامی 423 نفری که از نظر ایران مشکلی برای بازگشت به کشور ندارند به زودی به سازمان های ذیربط اعلام خواهد شد.

دانایی فر در پاسخ به این سئوال که وضعیت داوطلبان گروهک منافقین برای بازگشت به کشور چگونه است، گفت: تعداد قابل توجهی از اعضای گروهک منافقین داوطلب بازگشت به کشور هستند و سران این گروهک با ایجاد فضای پلیسی اجازه نمی دهند که داوطلبان بازگشت به کشور در این رابطه اقدام کنند.

وی در خصوص رفت و آمد مسئولان بین دو کشور افزود: سفر آقای ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در برنامه است که اواخر فروردین انجام خواهد شد و همچنین منتظر سفر آقای هوشیار زیباری وزیر خارجه عراق به ایران نیز هستیم.

سفیر ایران در بغداد با اشاره به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروز، اظهار کرد: در این ایام مردم علاقه مندند که به عراق سفر کنند تا سال تحویل در اماکن متبرکه باشند، ما توصیه می کنیم که حتما با وزیرا اقدام کنند و به صورت گروهی بیایند و حتی الامکان از سفر انفرادی پرهیز کنند و سفر بدون ویزای آنان مشکلات متعددی برای این افراد و خانواده های آنان ایجاد می کند.

وی تاکید کرد که دولت عراق از طریق سفارت این کشور و کنسولگری های عراق در ایران از جمله مشهد، کرمانشاه و اهواز به سهولت ویزای سفر به عراق را صادر می کند بر این اساس شهروندان از طریق قانونی اقدام نمایند.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=9762

مصاحبه نماینده دبیرکل سازمان ملل با نجات یافتگان در هتل مهاجر، علت اصلی وحشت و سوز و گداز رجوی

علی خاتمی 1علی خاتمی، هتل مهاجر، بغداد، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۴: …  دوم اینکه خانم جین هل لوت از مشاور دبیر کل سازمان ملل ابتدا پیش ما آمد و ماهم همه چیز را برایش توضیح دادیم و تمام گفته های ما را هم یادشت کردند. من که میدانم تو کجایت سوخته مریض. از این سوخته ای که چرا اول نرفتند لیبرتی  بعد بیایید پیش ما. علت این سوختگی خانم واقای رجوی اینجاست که تمام آنچه که برای این خانم باقته بودند پنبه شده. رجوی میداند که …

Open letter to Mrs. Jane Holl Lute

(با تشکر از آقای خاتمی دریافت شد)

مصاحبه نماینده دبیرکل سازمان ملل با نجات یافتگان در هتل مهاجر، علت اصلی وحشت و سوز و گداز رجوی

علی خاتمی 1سوز گداز رجوی از سوراخ موش در باره هتل مهاجر

خوش بود گر محک تجربه آید به میان

تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

در سایت رسمی مجاهدین (منافقین) ناله های هند جگر خوار به فلک رفته که هتل مهاجر را وزرات اطلا عات ایران می چرخاند. گویا که ما “مزدوران”؟!! هم تحت شکنجه وفشار قرار می گیریم که بر علیه تشکیلات جهنمی رجوی مطلبی را درج کنیم.

به رجوی مزدور بگویید من در هر مطلبی که نوشتم که فکر می کند دروغ بوده فرقه کثیف بیاید انگشت بگذارد روی آن که این حرفت دروغ است و بنابر این مدعی شود که متأثر از فشاریست که بر من آورده اند. اگر من برایشان اثبات کنم که آن حرف دروغ نیست باید قبول کنند که پس هیچ فشاری هم نیست. چرا ؟

به دو دلیل

اول اینکه کوچک ترین فشار صنفی را با تماس گرفتن با کارمندان یونامی (سازمان ملل) حل وفصل می کنیم. تلفن؟

یعنی آقای رجوی الدنگ ما در عصر ارتباطات هستیم نه در غار لیبرتی.

یعنی می توانیم و باید تمام جنایاتت را بیان کنیم. بدلیل این که تمام زندگی ما را نابود کردی. یعنی این که من فردا بمیرم یک بچه ندارم که بعد از مرگم بگویند این بچه فلانیه.

یعنی چی ؟ چرا این همه زر می زدی که مریم کوثر است؟ یعنی نمی بینی که چه ما و چه آن آدمهای بیگناه و اسیر در لیبرتی را ابتر و بی دنباله کرده اید؟ مرده شور اون کوثرت را ببرد. بعد هم انتظار داری جنایاتت را رو نکنیم. غلط کردی با هفت جد و ابادت.

ما مزدوریم یا توی ملعون رجوی که ۷۰ تا سوراخ موش کرایه کردی؟ یادت رفته از صدام دستور گرفتی و به مهر تابانت دستور شلیک دادی و زنان و بچه ها و مردم کل روستای “امام ویس” را که از سر کار و زمین کشاورزی می آمدند به رگبار بستی؟ اخه پیرسگ رجوی این مزدوری نیست؟ ولی ما مزدوریم؟ اگر جرئت داری بگو دورغ است تا همین امروز خبرنگار ببرم گورهای این مردم را نشان بدهم وشاهدین زنده همون روستا را برایت بیاورم همین هتل مهاجر بست بنشینند و از دولت عراق طلب جنازه ات را بکنند بی شرافت.

دوم اینکه خانم جین هل لوت از مشاور دبیر کل سازمان ملل ابتدا پیش ما آمد و ماهم همه چیز را برایش توضیح دادیم و تمام گفته های ما را هم یادشت کردند و قول دادند که کارمندانشان بیشتر بیایند به ما سر بزنند. من که میدانم تو کجایت سوخته مریض. از این سوخته ای که چرا اول نرفتند لیبرتی  بعد بیایید پیش ما.

علت این سوختگی خانم واقای رجوی اینجاست که تمام آنچه که برای این خانم باقته بودند پنبه شده. رجوی میداند که ما نجات یافتگان اخیر تمام ترفندهای فرقه را برملا کرده ایم و کاتب ایشان هم نشست پیش ما و با حوصله نوشت.

تمام سنگ اندازی های فرقه رجوی را برایش تعریف کردیم . چوب را که برداری گربه دزده در می رود. خود رجوی پفیوز می داند که چه غلط هایی کرده و برای تاخیر در خروج گروگانهایش از عراق چه سنگهایی جلوی ارگان های سازمان ملل می اندازد. آخرین گزارش سازمان ملل کاملا گویاست.

تا کور شود رجوی و رجوی ها، همانطور که گفتم اینجا ما با یونامی و کمیساریا سر کار داریم و تحت حمایت بین المللی هستیم. هر نماینده ای هم که از طرف دبیر کل سازما ن ملل متحد می آید اول به ما سر می زند و فرقه تروریستی رجوی را کشک هم بحساب نمی آورد. حق هم دارند. کور نیستند. می بینند که با من میشود در هتل مهاجر نشست و صحبت کرد ولی ده سال است با یک نفر از گروگانهای فرقه امکان صحبت بدون سرخر تشکیلاتی ندارند. پس به اون پیر سگ رجوی باید حق داد که اینطور علیه عالم و آدم افسار پاره کند.

در روزروشن با وجود ارگانهای بین المللی ببینید

ببینید رجوی مزدور در روز روشن و با وجود نظارت ارگانهای بین المللی با چه شالاتان بازی ای هتل مهاجر را برای گرفتاران کمپ لیبرتی و اور سور اواز به تصویر کشیده. تصویری که صرفا خوراک سگان هار داخل تشکیلاتش می شود تا گروگانها را از بیرون بترسانند .

از بوزینه ای همچون مژگان پارسایی و بقیه دله سگ های رجوی انتظار بیشتری هم نیست. ۲۵ سال شاهد کثافت کاری های این کفتار های سیری ناپذیر بودیم. از روزی که آمدیم یک تف هم کف دستمان نگذاشتند. حالا که زیر نظر ارگانهای بین المللی هستیم و حقوقمان را به ما یاد آوری می کنند تا از آن دفاع کنیم داریم مزدوری می کنیم؟

علت روشن است. اولا تمام زندگی مان را از ما گرفتی .دومأ مارا وادار کردی به مردممان خیانت بکنیم و سومأ با وقاحت تمام انتظار داری که واقعیت ها را هم نگویم. بیچاره. خیانتکار. جانی. وحشت آن زمان باید میکردی که آن جنایات را انجام دادی نه امروز که ما خبرش را بازگو می کنیم. فکر نکردی که دوران “ترساندن” ما زیر سایه “صدام” روزی به سر بیاید؟ البته که فکر نکردی.

شمایان از شخص مسعود رجوی بگیر تا تک تک جنایت کاران و همدستانش. کثیف ترین و زشت ترین جرثومه ها، پس مانده ها و تفاله های صدام هستید که برای عبرت تاریخ بجای ماندید. آیا کسی شک دارد که تمام این لجن پراکنی ها یتان هم هیچ نیست بجز وحشتتان از ریزش الباقی نیروها و از دست دادن گروگانها و ریختن حصاری که در قبال قانون بدور خود کشیده اید. وحشتتان از نشستن در صندلی اتهام و دادگاه.

به امید آن روز. روزی که انشاالله دور نیست.

mek_albania_June2013مشکلاتی که مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای ما در تیرانا ایجاد می کنند – سازمانهای حقوق بشری کجایند؟

آینده سازمان مجاهدین خلق پس از عراق


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، به نقل از اطلاعیه سازمان ملل، بغداد، بیست و سوم ژانویه 2014: …در گزارش یونامی آمده است که “رهبران این سازمان به شدت تلاش می کنند تا مانع از انجام گفتگوهای خصوصی با ساکنان کمپ شوند. سازمان مجاهدین خلق که دارای ساختاری دیکتاتوری و سلسله مراتبی است محدودیت های سختی را بر حقوق ساکنان کمپ لیبرتی اعمال می کند . این محدودیت ها عبارتند از محدودیت در آزادی تحرک …

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

مسعود خدابنده، ایرانیان دات کام، سوم ژانویه 2014: … این ادعای بسیار مضحکی است که گفته شود حمله کنندگان با تکیه بر اطلاعات و با راهنمایی مسعود دلیلی که دو سال قبل فرار کرده است به این محل آمده اند. اطلاعاتی که حتی جزئیات آن هم در دسترس عموم بوده است. این ادعای بسیار مضحکی است که گفته شود آنها وی را با خودشان برای عملیات نظامی و قتل و کشتار آورده بودند در حالی که وی سنی بیش از پنجاه سال داشته …

آقای رجوی! در پیام اخیرتان بسیار شکر خوردید

عبدالرضا رستمی، پانزدهم فوریه ۲۰۱۴:…  قسمتی اشاره کردید که قیمت بودن ما در کشورهای اروپایی را شما می پردازید بسیار شکر خوردید. قانون پناهندگی در کشورهای اروپایی از سال ۱۹۵۰ یعنی زمانیکه جنابعالی جیک جیک هم نمیکردید به تصویب رسیده است هنوز زنده هستند اعضایی از کنفدراسیون که از زمان شاه که عزیز دردانه کشورهای اروپا

ته دیگ خوردن کفگیر رجوی و اقدام او به مظلوم نمایی و التماس کردن از افراد برای ماندن در سازمان

مهدی نیکبخت، ایران ستارگان، سوئیس، بیستم فوریه ۲۰۱۴: … باید به آقای رجوی گفت بهتر نیست خوب نگاه کنی و و پس از این که کمی به خود آمدی ببینی که نه این که در حال خاک شدن نیستی بلکه کاملا ناک اوت شدی و این تلاش مزبوحانه ای بیش نیست , میدانید از کی به زمین خوردید و چه شد که به اینجا رسیدید ؟ از همان جایی که تمام کسانی که تا پای