سلام یک مزدور بر دکتر محمد مصدق پیشوای نهضت ملی ایران

سلام یک مزدور بر دکتر محمد مصدق پیشوای نهضت ملی ایران

سلام مزدور مریم رجوی به دکتر محمد مصدقراه نو، نهم مارس 2019:… پیام مریم رجوی به مناسبت ۱۴ اسفند سالروز فقدان دکتر محمد مصدق مسلما مخدوش کردن مرزهای سرخ  ملی گرایی و وطن پرستی است.  با این پیام در ذهن هر مخاطبی این سوال پیش می آید؛ واقعا  چه سنخیتی بین مریم رجوی و دکتر مصدق وجود دارد؟ در کدام خصوصیات ایشان و یا همسر مفقودالاثرشان با دکتر مصدق مشترکند؟ باید به کدامین ویژگی خانم رجوی بالید که از دکتر مصدق به ارث برده است؟  ایکاش بجای این همه هذیان گویی،  راه و رسم وطن پرستی را از مصدق یاد می گرفتید. 

گزارش اشپیگل آلمان از کمپ تروریستی مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی در آلبانی و تمرین قتل و جنایت و ترورآشفته بازاری است بیا و ببین – پاسخ آقای غلامرضا شکری در رابطه با جعلیات فرقه رجوی در آلبانی

لینک به منبع

«سلام» یک مزدور بر دکتر محمد مصدق پیشوای نهضت ملی ایران

سلام مزدور مریم رجوی به دکتر محمد مصدق

اگر تاریخ لقب «رهبر نهضت ملی‌شدن نفت» را به نام دکتر مصدق  ثبت کرد. سرسختی و سماجت او بود، مبارزه او با استعمار پیر انگلیس و دشمنان این مرز و بوم  بود. مصدق هرگز به بهانه مبارزه با شاه به دامن بیگانگان نیفتاد و مرزهای ملی گرایی و وطن پرستی را به معنای واقعی اش حفظ کرد.

پیام مریم رجوی به مناسبت ۱۴ اسفند سالروز فقدان دکتر محمد مصدق مسلما مخدوش کردن مرزهای سرخ  ملی گرایی و وطن پرستی است.  با این پیام در ذهن هر مخاطبی این سوال پیش می آید؛ واقعا  چه سنخیتی بین مریم رجوی و دکتر مصدق وجود دارد؟ در کدام خصوصیات ایشان و یا همسر مفقودالاثرشان با دکتر مصدق مشترکند؟ باید به کدامین ویژگی خانم رجوی بالید که از دکتر مصدق به ارث برده است ؟

«مبارزه با جمهوری اسلامی ایران» دلیل بر وطن فروشی نیست؟ دلیل بر سرکوب مخالفان در قرارگاه اشرف و اکنون در آلبانی نیست ؟ دلیل بر همکاری با کثیف ترین ارگانهای اطلاعاتی در عراق و  در سطح کشورهای منطقه و جهان نیست؟

ایکاش بجای این همه هذیان گویی،  راه و رسم وطن پرستی را از مصدق یاد می گرفتید.

شما به عمد از مبارزه ضد استعماری دکتر مصدق که سمبل آن دولت وقت انگلیس بود حرفی نزدید. چرا که باعث رنجش خاطر اربابان رنگارنگتان می شد. و مناسبات شما با آنها را بهم می زد.

همين بس كه اگر نام مصدق بر تارك تاريخ مبارزات مردم ايران مي درخشد تنها به اين دليل است كه هرگز گرد خيانت به مردمش  و مزدوري به بيگانگان،  بر پيشاني اش ننشست.

اگر تاریخ لقب «رهبر نهضت ملی‌شدن نفت» را به نام دکتر مصدق  ثبت کرد. سرسختی و سماجت او بود، مبارزه او با استعمار پیر انگلیس و دشمنان این مرز و بوم  بود. مصدق هرگز به بهانه  مبارزه با شاه به دامن بیگانگان نیفتاد و مرزهای ملی گرایی و وطن پرستی را به معنای واقعی اش حفظ کرد.

خانم مریم رجوی شما هرگز قابل جمع با شخصیت های اسطوره ای مردم ایران نیستید. چراکه شما یک فرد عادی در ایران بودید ولی نهایتا در سایه تشکیلات مخوف مجاهدین با رهبر خشونت طلبش و با مزدوری و خیانت به مردم به یک زندگی اشرافی با ثروت افسانه ای در پاریس رسیدید.

ولی گرچه مصدق اشراف‌زاده و از بستگان دربار قاجار بود اما جز در دیسیپلین شخصی، نمودی از اشرافیگری در منش و زندگی او دیده نمی‌شد؛ چنانکه آیت‌الله طالقانی اسفندماه سال ۵۷ در مراسم سالگرد درگذشت، در سخنرانی خود مصدق را به حضرت موسی‌ (ع) تشبیه کرد و گفت: «دکتر مصدق مردی بود تحصیل‌کرده ولی در زندگی اشرافی، در طبقه‌ی اشراف، در دربار و یا پیرامون دربار تغییر کرد، تحول یافت، مرد ملت شد؛ مرد اجتماع و نهضت شد. همان طوری که قرآن درباره‌ی موسی بیان می‌کند».

اکنون سوال این است؛ آیا میشود صرفا با دیدن یک اطلاعیه از شما در وصف دکتر مصدق؟! چشم را بر حقیقتی بست و پای بر تمامی پرنسیب های ملی و میهنی گذاشت و گذشته کسانی را فراموش کرد که با منفورترین دولت های بیگانه برای گدایی قدرت همسو شده و مزدوری میکنند؟ آیا میشود بر اپوزیسیون خود فروخته ای بالید که رهبر آن جایگاهی بدتر از صدام دارد و آیا میشود همه گند و کثافات چهل ساله آنان  را  پشت نقاب «مبارزه با جمهوری اسلامی ایران» مخفی نمود؟

آیا میشود  چشم را بر روی این  واقعیت که رجوی در قبال دریافت پول حاصل از فروش  روزانه بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار بشکه نفت عراق طی چندین سال،  خود و تشکیلات مجاهدین را به صدام  و قدرت های بیگانه فروخت و ضمن مجبور کردن اعضای سازمان  به مزدوری ، دست به کثیف ترین جنایات و فعالیت های اطلاعاتی بر علیه مردم ایران زد ؟

براستی مردم ایران باید به کدام اخلاق نیکو و  فضایل انسانی مجاهدین ببالند؟ در  کدام پهنه، مناسابات شما گیرایی دارد؟ مگر بعد از چهل سال محصول ایدئولوژی شما همان اعضای به گروگان گرفته شده در اردوگاه اشرف ۳ و در دل اروپا نیست که در «کپسول زمان» زندگی می کنند؟   آیا معنی «جامعه بی طبقه توحیدی» و آنچه که شما وعده «سرزمین موعود»  و «کلید تغییر» را میدهید همین است؟ !

اکنون بعد از گذشت چهل سال از انقلاب، خشونت ورزی و دست بردن به سلاح برای رهبری مجاهدین هم  – که طی سالیان گذشته تلاش کرده است آنرا یک امر تحمیلی از سوی جمهوری اسلامی ایران  وانمود  کند –  وجهی کاملا  ایدئولوژیک و استراتژیک دارد  و  مشخصا برآمده از باورهای فرقه ای و ایدئولوژی التقاطی شخص رجوی و نزدیکی آن به آنارشیسم است که در عصر کنونی دیگر جایی برای شعارها و چهره های کاریزماتیک و حاکم ساختن ایدئولوژی های فرقه ای باقی نمی گذارد.

پادوهای سیاسی زیادی سعی کردند با قرار دادن نام رجوي در رديف شخصيت هايي همچون گاندي،  مصدق، لومومبا، گذشته پر از جرم و جنایت مجاهدين و شخص رجوي را مالي كشي کرده و چهره ای دموکراتیک از وی بسازند، ولی هرگز موفق نبودند.

مرتجعين چپ نما كه مجاهدين خلق ناميده ميشود تنها سازمان، با ساختار فرقه یی و با سابقه یی چهل ساله در وطن فروشی، در تاریخ چندین هزارساله ایران است.

جمله پایانی اینکه؛ دوران پایانی زندگی بزرگ‌مرد تاریخ سیاست ایران، در نهایت سادگی و تنهایی گذشت و آنچه از او در یادها ماند بزرگ‌منشی و اصول اخلاقی ویژه‌اش بود.

به تعبیر مرحوم حسین شاه‌حسینی عضو شورای مرکزی جبهه‌ی ملی، او «مصدق السلطنه» نبود، «مصدق الملّه»  بود؛ خصلت دکتر مصدق جاذبیت بود نه دافعیت.

(پایان)

*** 

Ex members accuse @Maryam_Rajavi of coordinating routine sexual abuse. Many of these women lost their wombs.

Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

Zarif says accusing Iran won't absolve EU responsibility for housing terrorists

Mossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

Vidal-Quadras-Vox-MEK-Iran-Terrorism-FinanceAlejo Vidal-Quadras: We (VOX) Received money from Mojahedin Khalq (MEK) terrorists

دستور قتل محمد رضا کلاهی توسط مریم رجوی و ترکی الفیصل عربستان صادر شده استدستور قتل محمدرضا کلاهی را مریم رجوی و ترکی الفیصل داده اند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اجلاس-میاندوه-ای-شورای-ملی-مقاومت-ایرا/

اطلاعیه ی  بی خاصیت «اجلاس میاندوره ای شورای ملی مقاومت مجاهدین»

شورای ملی مقاومت ایران مجاهدین خلق ایران مریم رجوی تروریسم وطن فروشی نقض حقوق بشرراه نو، بیست و چهارم فوریه ۲۰۱۹:… قبل از اینکه اصلا موضوع محتوای جلسه مطرح باشد، برای رهبران مجاهدین مهم صحنه آرایی  است و اینکه چگونه با یک صحنه آرایی خوب مثلا چیدن میزها و صندلی های پر زرق و برق ، نصب آرم و نشان بر روی آنها و قالب کردن تعدای از اعضای بازنشسته خود سازمان در بعنوان اعضای شورا بتواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. 

گزارش اشپیگل آلمان از کمپ تروریستی مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی در آلبانی و تمرین قتل و جنایت و ترورواکنش هراس آلود مریم رجوی به روشنگری اشپیگل آلمان از زندان فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

لینک به منبع

اطلاعیه ی  بی خاصیت «اجلاس میاندوره ای شورای ملی مقاومت مجاهدین»

شورای ملی مقاومت ایران مجاهدین خلق ایران مریم رجوی تروریسم وطن فروشی نقض حقوق بشر

در تاریخ اول اسفند ماه ۹۷  مجاهدین یک اطلاعیه بی خاصیت در ارتباط با آنچه که «اجلاس میاندوروه یی شورای ملی مقاومت مجاهدین» نامیده می شد، صادر  و در سایت رسمی این گروه انتشار دادند. که برخی مطالب آن قابل توجه و در خور پاسخگویی است.

آنچه که در قدم اول به چشم  می آید همان شگرد قدیمی رهبران مجاهدین در صحنه آرایی است که یکی از تخصص های عمده این گروه در فریبکاری شمرده می شود. و این دقیقا در قالب همان ضرب المثل ایرانی قابل تفسیر است که می گوید: «آفتابه و لگن هفت دست، شام و ناهار هیچی».

یعنی قبل از اینکه اصلا موضوع محتوای جلسه مطرح باشد، برای رهبران مجاهدین مهم صحنه آرایی  است و اینکه چگونه با یک صحنه آرایی خوب مثلا چیدن میزها و صندلی های پر زرق و برق ، نصب آرم و نشان بر روی آنها و قالب کردن تعدای از اعضای بازنشسته سازمان بعنوان اعضای شورا بتوانند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهند.  حتی نوع لباس پوشیدن شخص خود مریم رجوی و اینکه نباید تکراری باشد  نیز یکی از پارامترهای اصلی در چنین اجلاس هایی است.

عکس هایی هم که در متن این اطلاعیه قرار داده شده دقیقا با همین هدف بوده است. در این اطلاعیه نه از سخنرانی های باصطلاح اعضای شورا خبری است، نه از نکات ضعف و انتقادات و نه  چیز دیگر. هرچه هست صرفا پیروزی  است و بس.

در بخشی از این اطلاعیه از قول مریم  رجوی آمده است:

«. . . این اجلاس را در حالی برگزار می‌کنیم که رژیم ولایت فقیه در محاصره کامل قرار دارد؟؟!!  از یک طرف جامعه ایران، از طرف‌ دیگر جامعه بین‌المللی، در برابر این رژیم صف‌آرایی کرده‌اند . . . »

مریم رجوی هیچ توضیحی در ارتباط با این محاصره نمی دهد. بنظر میرسد وی عامدا چشمش را به راهپیمایی عظیم و میلیونی مردم ایران در ۲۲ بهمن ۹۷ بسته است.

سپس نتیجه می گیرد «. . . (این)  گواه دوره سرنگونی است . . . »؟؟!!  این هم در ردیف همان افاضات و اظهار لحیه های مشعشع مریم رجوی است. که مطمئنا همان کسانی که در این اجلاس پای صحبت های این پیر خرفت نشسته اند نیز به ریش نداشته اش می خندند.

در ادامه اطلاعیه نوشته شده

«. . . اعضای شورا تظاهرات شکوهمند پاریس را که در یک لحظه حساس از تحولات داخلی و بین‌المللی برگزار شد، تبریک گفتند و تأکید کردند که طنین و انعکاس این تظاهرات در خبرگزاریهای بین‌المللی و صدها رسانه در کشورهای مختلف‌، بار دیگر به جهان نشان داد که ملت و مقاومت ما با چهل سال ایستادگی استوار در برابر سارقان انقلاب ایران، آنها را از نفس انداخته و خود پر نفس‌تر از همیشه، برای آزادی و دموکراسی و برقراری حاکمیت جمهور مردم قیام کرده و به پیش می‌تازد.»؟؟!!

اول اینکه این نوع نگارش و تعریف و تجمید و اغراق در فعالیت ها  از نوع  «علیحضرت همایونی . . . » و ناشی از بی محتوا بودن  فعالیت های مجاهدین است که آنان را مجبور به چنین رویکردی می کند. دوم اینکه آنچه که در رسانه ها از این تجمع نشان داده شد غیر از ادعایی است که مریم رجوی دارد.  و عکس زیر از این تجمع  که توسط برخی از رسانه ها انتشار یافت گویای تمام واقعیت مجاهدین بوده و برای مخاطب کافی است که براحتی بتواند به دروغ های این گروه و در راس آنها شخص مریم رجوی پی ببرد. در حالیکه هیچ عکسی از سوی مجاهدین از این تجمع  انتشار نیافت.

شورای ملی مقاومت ایران مجاهدین خلق ایران مریم رجوی تروریسم وطن فروشی نقض حقوق بشر

این عکس بخوبی نشان می دهد که این تجمع برای مریم رجوی دلسرد کننده بود. بنحویکه حتی شخص وی نیز حاضر به حضور در این تجمع نشد و مهناز سلیمیان، معلول جنگی (که یک پایش را در همراهی نیروهای عراقی در کشتن سربازاران ایرانی در زمان جنگ از دست داده است)  را به این تجمع فرستاد. تا بجای وی بیانیه تجمع را قرائت کند.

ضمن اینکه با دقت  بیشتر در این عکس مشخص می شود خیلی از آنها  را نیز که تحت عنوان حامیان «تغییر رژیم در ایران» در راهپیمایی در پاریس شرکت کردند افرادی با ملیت‌های مختلف تشکیل می‌دادند.

از سوی دیگر آش آنقدر شور بود که  مریم رجوی در متن این اطلاعیه هیچ اشاره یی به تجمعات آنان در ورشو   نکرده است.  برای اطلاع از کم و کیف این تجمع نیز هم کافی است گزارش خبرنگار نشریه اکونومیست را یادآوری کنیم تا بدین وسیله اطلاعیه مریم رجوی را تکمیل کرده باشیم.

در ارتباط با تجمع  هواداران مجاهدین در ورشو در تاریخ ۲۵ بهمن ۹۷ (۱۶ فرویه ۲۰۱۹) خبرنگار بخش خاورمیانه نشریه اکونومیست با انتشار پیامی در صفحه توییتر خود دست به افشاگری زد.

شورای ملی مقاومت ایران مجاهدین خلق ایران مریم رجوی تروریسم وطن فروشی نقض حقوق بشر

«گِرِگ کارلستروم» با انتشار تصویری از این تجمع  در ورشو در صفحه توئیتر خود نوشت:

«اعضای مجاهدین خلق دیروز در مقابل محل برگزاری نشست ورشو دست به راهپیمایی زدند اما طبق معمول حدود یک سوم جمعیت، غیرایرانی‌هایی بودند که با اتوبوس از اسلواکی به ورشو آورده شده بودند و نمی‌دانستند برروی پلاکاردهایی که در دست دارند چه نوشته شده است»!

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین، مجاهدین خلق مریم رجوی در پاریس و یک سوال بی‌جواب + فیلم و تصاویر

خیمه‌شب‌بازی دوباره منافقین، مجاهدین خلق مریم رجوی در پاریس و یک سوال بی‌جواب + فیلم و تصاویر

در انتها نیز مریم رجوی از اینکه  فریبکاری و دروغگویی های رهبران این گروه  به همت افشاگریهای  اعضای جدا شده و رسانه های بین المللی کوس رسوایی شان در جهان زده شده است ابراز ناراحتی کرده و با کلی گویی سر و ته این اطلاعیه را بهم آورده  و مبهم ترین جملات خود را به زبان می آورد: وی می گوید:

« . . . شورا حمایت همه‌جانبه از کانون‌های شورشی و شوراهای مقاومت را که بال‌های مکمل صنفی، اجتماعی و سیاسی کانون‌های شورشی هستند، یک وظیفه مبرم میهنی دانست و به گسترش مقاومت و اعتراض در همه اشکال آن در برابر دیکتاتوری دینی و حمایت و پشتیبانی از حرکت‌های اعتراضی همه اقشار مردم ایران فراخوان داد»؟؟!!.

(پایان)

*** 

Former People's Mujahedin member Gholamreza ShekariFormer People’s Mujahedin member Gholamreza Shekari (ALESSANDRO INCHES / DER SPIEGEL)
Prisoners of Their Own Rebellion.The Cult-Like Group Fighting Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/در-دام-فرضیه-ها-و-استراتژی-های-رجوی-مق/

در دام فرضیه ها و استراتژی های  رجوی (مقاله سایت مجاهدین خلق، آفتابکاران)ا

 مسعود رجوی مریم رجوی ارتش خصوصی صدام حسین بغداد کمپ بدنام اشرفراه نو، نوزدهم فوریه ۲۰۱۹:… ما مجاهدین را با گذشته شان ارزیابی می کنیم نه با شعار و فریبکاری هایشان. این تاریخ است که در مورد آنها قضاوت خواهد کرد. آنها گذشته ای پر از جنایت و خیانت دارند. چطور مردم ایران به یک گروه ترویستی و جنایتکار روی می آورد؟ مگر شما راهپیمایی های ۲۲ بهمن ۹۷ را ندیدید ؟ آنها علیرغم همه مشکلات معیشتی شان، علیرغم فقر و بدبختی هایشان و انواع و اقسام مشکلات دیگرشان به خیابان ها آمدند. آنها دل پری از گرانی های اخیر  داشتند ولی هرگز به دشمن سرفرود نیاورند. آنها هرگز شعار حمایت از مجاهدین را سر ندادند.  چرا که آنها و نسل های بعدی شان  همکاری مجاهدین با صدام حسین را فراموش نکرده اند. 

مسعود رجوی مریم رجوی ارتش خصوصی صدام حسین بغداد کمپ بدنام اشرفتاریخ نگاران فرقه رجوی دچار الزایمر شده اند

لینک به منبع

در دام فرضیه ها و استراتژی های  رجوی

در سایت آفتابکاران وابسته به سازمان مجاهدین خلق بتاریخ ۲۴/۱۱/۹۷ مطلبی تحت عنوان «پروسه تغییر در ایران و کنفرانس ورشو »  به قلم  آقای سعید سجادی نظرم را جلب کرد حیفم آمد چند کلامی در خصوص مقاله ایشان ننویسم.

نمی دانم آقای سعید سجادی که نویسنده این مقاله هستند دارای چه سطح از تحصیلات هستند و چقدر در دنیای سیاست بوده و فعالیت داشته اند.  مهم تر از همه ایشان چقدر بر ساختار فرقه ای و  مناسبات درونی مجاهدین و پروسه ای که این گروه طی ۴۰ سال گذشته گروه پیموده  اشراف  دارند؟ ولی محتوای مطلب نشان می دهد آقای سجادی  هیچ شناختی از این گروه تروریستی و مافیایی مجاهدین  ندارند.

در قدم اول پیشنهادم  به ایشان این است که وی  مدتی را در درون تشکیلات این فرقه در آلبانی بگذراند. البته اگر قرارگاه اشرف دایر بود می گفتم یکسال بروید اشرف تا  کمی از این فضای خارجه نشینی دربیایید.  تنها کافی است کمی در درون مناسبات مجاهدین باشید  تا حالتان حسابی جای بیاید.  البته چون الان قرارگاه اشرف نیست همین آلبانی هم کفایت می کند. تا بعدا بیرون آمده و مقاله بنویسید مطمئنا محتوای متفاوتی خواهد داشت.

بنظر این حقیر، محتوای این مطلب که اولین ویژگی آن خوشخیالی و توهم و خیالپردازی است، نشان میدهد که  آقای سجادی باید شخصی مبتدی، هیجانی و شعاری باشند و علیرغم اینکه در اروپا زندگی می کنند ولی بلحاظ فکری و عقیدتی در همان دامی افتاده اند که سالهای سال است که اعضای نگون بخت مجاهدین محصور شده در آلبانی در آن گرفتارند. گرفتار در همان انبوه فرضیه و استراتژی های رنگارنگ رهبران مجاهدین. همان استراتژی و تحلیلی که رهبر  کوتوله و بی مغز این گروه آنرا سر داد و گفت با اعلام جنگ مسلحانه می توانیم ۶ ماهه جمهوری اسلامی را در سال ۱۳۶۰ سرنگون کنیم.  وقتی دید در مقابل  جمهوری اسلامی دوام  نمی آورد، و غلط اضافی کرده است، گفت حال به کشور عراق می رویم.  بدین ترتیب به عراق رفت و زیر چتر حمایتی دیکتاتور این کشور  صدام حسین قرار گرفت.

کدام اپوزیسیون با دشمن مردم کشورش همکاری می کند؟ حتی اگر حاکمیت آن به فرض همان چیزی باشد که مجاهدین ادعای آنرا دارند؟ نه فقط همکاری سیاسی،  بلکه در کادر جاسوسی و  در بدتر از همه  همراهی نیروهای  عراق در کشتن نیروهای نظامی ایران که تنها کارشان دفاع از مرز و بوم این کشور بود. این جنگ عادلانه نبود. جنگی که حتی سازمان ملل هم عامل شروع آنرا کشور عراق اعلام کرد. و بافته های رجوی در مورد حضورش در خاک عراق صرفا توجیح اعمال جنایتکارانه ای است که زیر چتر سازمان اطلاعات و استخبارات (اطلاعات ارتش) عراق انجام داده است.  و اسناد بدست آمده  از سازمان اطلاعات این کشور در بعد از سقوط صدام مؤید این ادعاست. شما می توانید  توانید به آنها مراجعه کنید.

رجوی تشنه قدرت بود. ولی برای رسیدن به آن نه راه تکیه بر مردم بلکه مسیر خشونت و ترور را پیش گرفت. او تحلیل می کرد که خارجی ها او را کمک خواهند کرد. اول دست به دامن شوروی شد (بروید تاریخ را بخوانید). وقتی جواب نگرفت ضمن کوچ به خاک عراق ، دست به دامن فرانسه و آمریکا گردید.

بزرگترین ظلم رجوی بر مردم ایران همین اعلام جنگ مسلحانه و ترور و آدم کشی وی در سال ۱۳۶۰ بود. او هرگز جرات و شهامت این را نداشت که بگوید اشتباه کرده است. بدین ترتیب او مسئول به کشته دادن نسلی از جوانان این میهن است. یعنی اگر  بلندپروازیهای شخص رجوی و بیماری قدرت طلبی وی نبود مسلما وضعیت سیاسی و اجتماعی کشور ایران  در تمامی عرصه های سیاسی، اجتماعی و . . .  غیر چیزی بود که اکنون هست.

ما مجاهدین را با گذشته شان ارزیابی می کنیم نه با شعار و فریبکاری هایشان. این تاریخ است که در مورد آنها قضاوت خواهد کرد. آنها گذشته ای پر از جنایت و خیانت دارند. چطور مردم ایران به یک گروه ترویستی و جنایتکار روی می آورد؟ مگر شما راهپیمایی های ۲۲ بهمن ۹۷ را ندیدید ؟ آنها علیرغم همه مشکلات معیشتی شان، علیرغم فقر و بدبختی هایشان و انواع و اقسام مشکلات دیگرشان به خیابان ها آمدند. آنها دل پری از گرانی های اخیر  داشتند ولی هرگز به دشمن سرفرود نیاورند. آنها هرگز شعار حمایت از مجاهدین را سر ندادند.  چرا که آنها و نسل های بعدی شان  همکاری مجاهدین با صدام حسین را فراموش نکرده اند. آنها فراموش نکرده اند که مجاهدین به همراه سربازان عراقی فرزندان سرباز و نظامی آنها  را در جبهه های جنگ  کشته اند. دانشمندان هسته یی شان توسط همکاریهای اطلاعاتی مجاهدین با اسرائیل کشته شدند و . . .

مجاهدین ۶ ماهه نتوانست جمهوی اسلامی را سرنگون کند. رجوی استاد توجیه فضاحت کاریها و شکست هایش هست. و بخوبی از باورهای اسلامی اعضای خود سواستفاده می کند. وقتی می گوییم این سازمان یک ساختار فرقه ای دارد بی راه نگفته ایم. انبوهی فاکت و نوشته توسط کارشناسان بی طرف و خارجی وجود دارد که ایدئولوژی مجاهدین را  در چارچوب ساختارهای فرقه یی نقد و تحلیل کرده اند.  بقول آقای بنی صدر  مسعود رجوی معتاد قدرت است. و برای رسیدن به قدرت حاضر است هر کاری بکند.

بدین ترتیب رجوی از تابستان سال ۱۳۶۱ تا پایان سال ۱۳۶۲ را بعنوان مرحله دوم  از استراتژی خیالپردازانه خود  علام کرد. رجوی  به اعضا و هوادارانش وانمود می کرد که مرحله اول برنامه سرنگونی نظام جمهوری اسلامی یعنی هدف قرار دادن رأس هرم قدرت در ایران با موفقیت سپری شده است.  (انفجار دفتر حزب جمهوری و دفتر نخست وزیری)  و اکنون ضربه به بدنه نظام جمهوری اسلامی یا به تعبیر سازمان، «سرانگشتان رژیم»  شامل پاسداران، بسیجیان و همچنین افراد طرفدار نظام از عامه مردم در دستور کار قرار دارد.

آقای سجادی بازهم بهتان توصیه می کنم بروید و خوب تاریخ را بخوانید و البته کمی  هم قرآن یاد بگیرید در درک و فهم  مناسبات فرقه یی مجاهدین کمک تان می کند که چگونه آیات قرآنی ابزار و وسیله فریبکاری رهبران مجاهدین می شود.

رجوی مرحله دوم استراتژی خود را با تکیه بر چهار کلمه  از یک آیه قرآنی تدوین کرد و به خورد اعضای نگون بختش داد تا سلاح بدست گرفته و به کشتار مردم در کوچه و بازار روی بیاورند.

گوینده «رادیو مجاهد» در همان سالهای اعلام جنگ مسلحانه به نام  مسعود کلانی که هم اکنون نیز در «سیمای آزادی» مجاهدین برنامه اجرا می کند،  این آیه را با هیجان تمام دیکلمه می کرد و معنی آنرا نیز اینطور بیان میکرد «پس ببرید سرانگشتان ایشان را» یعنی می خواست کشتن مردم و نیروهای نظامی و پاسدار را مطابق آیه قرآنی و به دستور شخص رجوی برای اعضا و تیم های ترور خود توجیه اسلامی کند.

نمی دانم شما چقدر مطالعات قرآنی دارید؟ شما می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت و از منابع موجود در این رابطه معنی واقعی و تفسیر  جملات انتخاب شده رجوی را بیابید. تا ببینید وقتی می گوییم  رهبران مجاهدین فریبکارند و این گروه ساختار فرقه ای دارد بی راه نگفتیم. که بخاطر یک تفکر غلط  هزاران نفر به کشتن داده می شوند.

کلماتی که رجوی انتخاب کرده است بخشی از آیه ۱۲ از سوره انفال است. متن این آیه به شرح زیر است و کلماتی که رجوی از آنرا برای پیشبرد خط خود بکار گرفت بصورت پررنگ نشان داده شده است.

« إِذْ یُوحِی رَبُّکَ إِلَى الْمَلآئِکَهِ أَنِّی مَعَکُمْ فَثَبِّتُواْ الَّذِینَ آمَنُواْ سَأُلْقِی فِی قُلُوبِ الَّذِینَ کَفَرُواْ الرَّعْبَ فَاضْرِبُواْ فَوْقَ الأَعْنَاقِ وَاضْرِبُواْ مِنْهُمْ کُلَّ بَنَانٍ » (الأنفال، ۱۲)

و اما تفسیر  آیه «وَاضْرِبُواْ مِنْهُمْ کُلَّ بَنَانٍ». منابع مختلفی در رابطه با این تفسیر این آیه  وجود  دارد و کارشناسان زیادی در این رابطه نظر داده و آیه را  تفسیر کرده اند که در محتوای  همه تفاسیر یک چیز مشترک است.  یعنی تفسیر این آیه این است که خطاب خدا در این آیه به ملائکه است و نه انسان.

بدین ترتیب تنها کسی که این آیه را صرفا در قالب معنی کلمات آن بکار برد شخص رجوی بوده است.  و این نشاندهنده  اولا بی سوادی و ثانیا خوی وحشیگری و خشونت طلبی ایشان  است.

جالب  است بدانید براساس  اطلاعیه های خود سازمان و شخص رجوی از میان ۲۸۰۰ نفری که از ۳۰خرداد ۱۳۶۱ تا ۳۰ خرداد ۱۳۶۲ توسط این سازمان ترور شد تنها ۴۰ نفر عضو سپاه پاسداران بودند و مابقی را شهروندان عادی غیر نظامی تشکیل می دادند.

وقتی این مرحله هم جواب نداد رجوی به صدام حسین متوسل شد. او هم برای استفاده ابزاری از  رجوی،  مجاهدین را درخاک خود پذیرفت. بدین ترتیب رجوی  مرحله سوم استراتژی خود یعنی تاسیس «ارتش آزادیبخش ملی ایران» را اعلام کرد.

وقتی رجوی به عراق آمد گفت تا یکسال دیگر رژیم جمهوری اسلامی را سرنگون می کنیم . چرا که هم اکنون با تاسیس «ارتش آزادیبخش»  وارد فاز سرنگونی جمهوری اسلامی شدیم.

مهدی ابریشمی هم از مسئولین این سازمان در همان سال و مدت کمی بعد از آمدن رجوی به عراق در اولین نشست جمعی اعضای سازمان حضور یافت. تا مقابل فشار  اعضای سازمان  و اصلی ترین سوالشان از مسئولین و شخص رجوی مبنی بر اینکه  چرا ما در خاک کشوری هستیم که مردم ما را می کشد، پاسخگو باشد. مهدی ابریشمچی حضور در خاک عراق را از سوی رجوی اینطور توجیه کرد : تحلیل ما این است که یکساله جمهوری اسلامی ایران را سرنگون می کنیم و گرنه همانطور که شماها هم گفتید خواهیم سوخت. پس عزم مان را جزم کنیم و راهی جبهه های جنگ شویم؟؟!!

اینها اسناد تاریخی است بروید مطالعه کنید. شما و افراد پاستوریزه ای مثل شما هنوز مجاهدین و هزارتوی فریبکاری  آنان را  نشناخته اید. و اکنون که کشتی شان  در آلبانی به گل نشسته است.  مزخرفات خود را از زبان شمایان بیان می کنند. خودتان را خراب نکنید و برای چندرغاز پول خودتان را به این گروه تروریستی و تبهکار نفروشید.

«جنگ و سرکوب داخلی،  دو پایه رژیم است و رژیم هرکدام از این پایه ها  را از دست بدهد، سرنگون می شود».

این اولین تز و استراتژی تولید رجوی درخاک عراق بود.  جنگ برای رجوی موهبت الهی بود ولی هرگز فکر نمی کرد که این جنگ روزی طناب دارش خواهد شد.

رجوی بعد از سازماندهی نیروهایش در قالب «تیپ های رزمی» چندین عملیات به همراه نیروهای عراقی در جبهه های مختلف جنگ انجام داد و سربازان زیادی را کشت و تعدادی را هم برای عراقی ها به اسارت درآورد.

اما دیری نپائید که قبول قطعنامه ۵۹۷ سازمان ملل از سوی ایران مستی را از سر رجوی پراند. و او را دیوانه وار به سوی ملاقات با صدام کشاند تا شاید اجازه حمله دیگری را به مرزهای ایران را  از وی بگیرد و او هم  این اجازه را داد.

عملیات «فروغ جاویدان» آخرین افتضاح رجوی در نبرد در جبهه های جنگ با ایران بود.  و  ۱۴۰۰ کشته  بر دست رجوی گذاشت و وی خار و ذلیل مجددا به خاک عراق بازگشت.

البته رجوی بیکار ننشست و در یک گردهمایی در قرارگاه اشرف با وقاحت و پروریی تمام شکست در عملیات «فروغ جاویدان» را به گردن نیروها انداخت.

بدین ترتیب جنگ تمام شد رژیم یکی از پایه های قدرتش را  طبق تحلیل رجوی از دست داد ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و اعضای سازمان در دلشان به ریش رجوی خندیدند. ولی رجوی هرگز از رو نرفت.

ابداع بعدی رجوی در زمینه فرضیه های خیالی اش،  استراتژی لوزی بود. این لوزی ضلعی داشت که یک ضلع آن به شکل دندانه دار در تابلو در نشست جمعی توسط رجوی کشیده شده بود. وقتی سوال شد مفهوم ضلع دندانه دار چیست؟ اینطور توضیح داد: مفهوم ضلع دندانه دار نیز این است که  دیر یا زود  رژیم سرنگون می شود. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ؟؟؟!!  این استراتژی است ؟ شما خنده تان نمی گیرد؟

در ادامه به برخی دیگر از تصمیم گیریهای رجوی اشاره می کنم تا کمی به خود آیید و ببنید با کی طرف حساب هستید تا بیخود وقت و عمر خود را برای این گروه تروریستی و شارلاتان هدر ندهید و دنبال کار دیگری بروید.

۱ – در سال ۱۳۷۶ رجوی تضاد انزوای خود در عراق و ابتر بودنش در خصوص پیوستن نیرو به ارتش خود ساخته اش را اینبار به شکل دیگری توجیه کرد و باز علت اصلی را به گردن جمهوری اسلامی و جنگ ایران و عراق انداخت که هواداران ما به این دو دلیل نمی توانند به ارتش به پیوندند  و باید مسیر آنها را برای ورود به خاک عراق باز کنیم . رجوی تحلیل  میکرد:  وقتی این همه نیرو  پشت مرزها منتظر ما هستند و  اگر  ما بتوانیم آنها را وارد قرارگاه اشرف کنیم  چه ارتشی قوی خواهیم داشت و  چه ها خواهد شد ؟  ولی در عمل تنها  به تعداد انگشتان یک دست هم نیرو وارد ارتش نشد و در عوض انبوهی کشته  و مفقود بر دست سازمان گذاشت  و  نیروهایی  را هم که باصطلاح واحد های راهگشا با خود آورده بودند چوبانانی بودند که توسط این واحدها  در مرز ربوده شده بودند که خود داستانهای غم انگیز دیگری دارد.

۲-  در تابستان سال ۱۳۷۷ رجوی اعلام کرد که ارتش وارد مرحله «آمادگی برای سرنگونی» شده است که اصطلاحا آنرا «آ۷۷»  می نامید.  یعنی آمادگی برای سرنگونی در سال ۱۳۷۷٫  ولی کسی نبود تناقض حرفهای رجوی  را بهش یادآوری کند مبنی بر اینکه  شما که این حرف را  در سال ۱۳۶۵ زدید و گفتید  وارد مرحله سرنگونی شده ایم  حال بعد از گذشت دوسال  مجددا می گویید  وارد مرحله آمادگی برای سرنگونی شده ایم ؟ !

۳ – در سال ۱۳۷۸  هم رجوی طی نشستی  با تحلیل شرایط سیاسی ایران  اعلام کرد که ما از «مرحله آمادگی» عبور کرده و وارد فاز «مرحله سرنگونی »  شده ایم.  بنابراین  باید  دستگاه ارتش  وارد  عملیات عمق و  نامنظم شود؟؟!!

۴ –  در بحران عراق و  در  پائیز و  یا زمستان  سال ۱۳۸۱ بود که رجوی برای کل ارتش نشست گذاشت تا شرایط عراق و بحرانی را که دامنگیر عراق و باطبع آن سازمان  شده را بررسی کند.

در این نشست تنها کسی که تحلیل میکرد که آمریکا اول به افغانستان حمله میکند و سپس به  عراق ، شخص خود رجوی بود. حتی در رای گیری که خود رجوی از جمع حاضر در نشست کرد با کمال تعجب اکثریت نظرشان این بود که آمریکا اول به عراق حمله خواهد کرد و جالب توجه تر از همه  اینکه کسانیکه  این نظر را داشتند  افرادی  بودند که بر خلاف رجوی به هیچ منبع خبری دسترسی نداشتند.

۵ –  رجوی در تاریخ ۵ فروردین ۸۶  در پیامی  ضمن تکرار حرفهای همیشگی خود به نکاتی اشاره داشت که در ردیف همان تحلیل های خیالپردازانه اش بود که صرفا مصرف داخلی داشته و تعهد سپاری مجدد  اعضا برای ماندن در سازمان  از جمله اهدافی بود که رجوی قصد داشت آنرا عملی کند.

رجوی در پیام خود  از “تدبیر خود به دست شراب دو ساله پس از چهل سال رنج و غصه” صحبت کرده بود و در آن مقطع سوال این بود که  طی دو سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ که رجوی اینقدر روی آن حساب باز کرده و به آن امید بسته است.

درج تعهد نامه ای  تحت عنوان : ” تعهد تک تک ما به حمایت از مقاومت، سد سدیدی در برابر استبداد آخوندی است” در تاریخ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵ برابر با ۱۵ فوریه ۲۰۰۷ در سایت همبستگی ملی دست رجوی را  بیشتر رو کرد. در این تعهد نامه از همگان خواسته شده بود تا “در این کارزار شرکت کرده و جملگی تعهد بدهند”.

بدین ترتیب درخواست دادن تعهد همگانی در سایت همبستگی ملی و “شراب دوساله”   نشان داد که در آن  مقطع  نیز تحلیل  خیالپردازانه رجوی این بود که  همه چیز باید  تا پایان دوران ریاست جمهوری جرج بوش  که دوسال به اتمام آن باقی مانده است تعیین تکلیف شود و از نیروها میخواست تا آن مقطع در کنار سازمان بمانند  که این هم در عمل اتفاق نیافتاد.

تا اینکه رسید به سرنگونی صدام و اخراج از عراق و دپپورت آنها به آلبانی و  نه به کشورهای اروپایی و آمریکا (که گفتند ما تروریست ها را در کشورمان قبول نمی کنیم. مجاهدین خوبند برای آدم کشی و آنهم در مرزهای کشور خودشان) .  این تمامی سرنوشت مجاهدین است. که باید عبرت شما و افرادی مثل شمایان باشد. که فریب نخورده  و با کلمات بازی نکنید. این راه پیموده شده است.

وقتی مسعود رجوی مفقود شد. مریم رجوی میداندار تولید استراتژی شد.  بدین ترتیب  اگر روزی مسعود رجوی اعضای مجاهدین را در قرارگاه اشرف با  کشیدن لوزی با ضلعی دندانه دار و انواع مستطیل ها و بکارگیری انبوه  اصطلاحات خاص (جرقه و جنگ، شقه در راس نظام، و . . . )  مشغول کرده و سرکار میگذاشت ، حال نوبت مریم رجوی بود که با ارجیفی همچون “مسیر بی پایان حذف و انقباض”، ” جنگ قدرت بین  خامنه ای و احمدی نژاد “، “حبس خانگی نخست وزیر ۸ ساله”  و “بحران در پائین و پیچ و تاب در بالای رژیم”،  مشتی مفت خور خارجی را سر کار گذاشته  و ایرانیان ساده لوح  و اعضایش را بفریبد.

آخرین  افتضاح او نیز این بود که از نوروز سال ۱۳۹۰  به این سو  شروع کرد به گفتن اینکه:   امسال سال سرنگونی است . تا میرسید به  نوروز بعدی بازهم می گفت: امسال سال سرنگونی است. و . . .

حال می بینید استراتژی که شما ترسیم کردید چقدر بی مایه و فطیر بوده  چرا که در همان دستگاه تبلیغاتی مجاهدین نوشته شده است؟

البته من در اینجا قصد ندارم وارد استدلال های سرنگونی شما شوم . چرا که وقتی آنرا خواندم دیدم تنها وقتم  هدر رفته  است. اما یک  یک سوال ؛

شما واقعا موضوع «کانون های شورشی» را  که مجاهدین آنرا تبلیغات می کنند باور کردید؟ کدام کانون شورشی؟ زمانیکه مجاهدین در خاک عراق و در کنار مرزهای ایران و تا دندان مسلح بودند و در هر عملیاتی  پشتیبانی  هوایی و توپخانه ی عراق را داشتند، هیچ کاری نتوانستند بکنند.  حال می خواهند به باصطلاح با کانون های شورشی جایی برسند؟ کانون های شورشی هم در ادامه همان خیالبافی های رهبران بیمار این گروه است. شما چرا جدی گرفتید؟

واقعا شما و امثال شما  احساس نمی کنید که سرکارید و دقیقا تبدیل به ابزار و آلت دست مجاهدین برای تبلیغات این گروه شدید؟

شما اسیر پروپاگاندای مجاهدین هستید. می دانید چرا رجوی به  امثال شما و آمریکایی های جنایتکاری مثل جان بولتون و رودی جولیانی و . . .  روی می آورد؟ علت واقعی این است که اعضای سازمان دیگر به حرف رهبران فریبکار و دغلباز خود گوش نمی دهند. بنابراین مجاهدین مجبورند  با زدن این حرفها از زبان شما تحصیل کرده های بی سواد و حامیان خارجی شان کار خود را پیش ببرند. مثل صحبت های پارسال جان بولتون که گفت رژیم چهل سالگی انقلاب را نخواهد دید و اعضای مجاهدین  کلی شور و فطور کردند.

بنابراین  توصیه من با شما و دوستانی که در اطراف مجاهدین پرسه می زنید این است که با مسائل،  واقع بینانه برخورد کنید.  و روی اسب مرده شرط بندی نکنید. شما که اینقدر روی کمک  آمریکا حساب می کنید، می دانید که

وزیر خارجه آمریکا،  آقای پمبئو بعد از آغاز کارشان به کالیفرنیا رفتند و در کتابخانه ریگان به ۱۰۰۰ نفر از ایرانیان خارجه نشین صحبت کردند. که حتی یک نفر از مجاهدین در این جلسه حضور نداشتند؟ می دانید علت آن چیست؟ علت آن این است که این گروه وامانده همچنانکه ابزاری دست صدام حسین بود، اکنون نیز ابزاری دست شیخ عربستان سعودی و آمریکاست. البته نه بعنوان اپوزیسیون،  بلکه صرفا در کادر فعالیت های جاسوسی و جنایت و ترور.

نهایت حرف اینکه  همچنانکه قبلا هم گفته ام نتیجه انتخاب مسیر غلط و استراتژی های من درآوری و صرفا برای رسید به قدرت به هر قیمت  مثلثی میشود که یک ضلع آن را، «رهبر عقیدتی» کفن شده و یا مفقود الاثرِ بیمار و افتاده در دخمه ای در ریاض، ضلع دیگر را ، «رئیس جمهور» بی تاج و تخت نشسته در اورسورواز  با انواع و اقسام پیروزی های خیالی که هر روز تولید می کند  و ضلع سوم  آن را نیز مشتی سالمند و بیمار آواره در آلبانی تشکیل میدهد که هرگز به هم نخواهند رسید.

(پایان)

*** 

عبدالرضا نیک بینعبدالرضا نیک بین؛ از بنیانگذاری سازمان مجاهدین خلق تا جدایی از آن

عبدالرضا نیک بینآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سالگرد-انقلاب-۲۲-بهمن-۵۷-و-غیض-و-کین-مجا/

سالگرد انقلاب ۲۲ بهمن ۵۷ و غیض و کین مجاهدین خلق (فرقه مریم عضدانلو، رجوی)

هشدار در مورد سرازیر شدن مجاهدین خلق فرقه رجوی به آلمانراه نو، شانزدهم فوریه ۲۰۱۹:… دریغا اوج خوشحالی رهبران مجاهدین در این مطلب،  که مدعی تنها  «آلترناتیو»،  تنها گروهِ در «نوک پیکان تکامل»، تنها سازمانِ دارنده اسلام واقعی،  رهبر در حال ارتباط با  امام زمان و القاب ناچسب دیگر،  این است که؛  در شهر ایلام پرچم جمهوری اسلامی را وارنه نصب کرده اند. و یا اینکه «در میدان آزادی، آخوندها در گوشه‌ای از میدان جمع شدند و صحنه مقابل تریبون سخنران را هم با چند یکان نظامی پر کردند» … 

هشدار در مورد سرازیر شدن مجاهدین خلق فرقه رجوی به آلمانمجاهدین خلق (فرقه رجوی) هیچ پایگاهی در داخل ایران ندارند

لینک به منبع

سالگرد انقلاب ۲۲ بهمن ۵۷ و غیض و کین مجاهدین خلق (فرقه مریم عضدانلو، رجوی)

وقتی خودفروخته شدی و هیچ حد و مرزی در غیرت و وطن پرستی نماند. وقتی  قبح جاسوسی ریخت.  وقتی بخاطر قدرت، تروت و سکس چهار دست و پا راه رفتی. وقتی نه  تنها خون هموطنانت، بلکه اعضای خود را هم ریختی، وقتی برای کشتن سربازانی که در حال دفاع از وطن شان بودند اطلاعیه دادی و افتخار کردی،  وقتی به هر رزالتی تن دادی تا نامت در زبان بیگانهگان جاری شود. وقتی قتل نفس کردی و  وجدانت را به بهای اندکی فروختی، وقتی حتی به حریم واژگانی مثل آزادی، دموکراسی، خلق، انقلاب نیز رحم نکردی و آنان را نیز به اسارت گرفتی،  وقتی تجاوز به زنان تشکیلات عین تقدس و اسلام جا زده شد. وقتی فرد روانی و عقده ای مثل  مسعود رجوی خود را «رهبر انقلاب» خواند و نایب امام زمان شد.  وقتی زن فاسد الاخلاقی مثل مریم رجوی زنان نگون بخت تشکیلات را وادار به هم بستری با این کوتوله بی مغز کرد. وقتی درآوردن رحم زنان واجب شرعی و رسیدن به  «قله رهایی» نامیده شد، بدتر از همه وقتی تلاش کردی زیر پوشش و نقاب «مبارزه با جمهوری اسلامی» تمامی کثافت کاری ها، زشتی ها و پلیدی های چهل سال گذشته ات را توجیه و به دیگران غالب کنی؟؛ نتیجه آن مثلثی میشود که یک ضلع آن را، «رهبر عقیدتی» کفن شده و یا مفقود الاثرِ بیمار و افتاده در دخمه ای در ریاض، ضلع دیگر را ، «رئیس جمهور» بی تاج و تخت نشسته در اورسورواز و ضلع سوم  آن را مشتی سالمند و بیمار آواره در آلبانی تشکیل میدهد که البته همگی «براندازان» پوشک سوارند.

بدین ترتیب آنچه که مجاهدین را از بقیه گروههای سیاسی جدا می کند، همانا درنوردیدن مرز خیانت و وطن قروشی و صد البته ترور و آدم کشی، بی رحمی و خشونت ورزی بی حد و حصر آنان  است.

به همین دلیل تنها حرف مجاهدین در ارتباط با چهلمین سالگرد انقلاب ۲۲ بهمن نیز مشتی مزخرفاتی است که تحت عنوان «واقعیت نمایش ۲۲ بهمن آخوندها» در سایت رسمی این گروه به چشم می خورد.  محتوای مطالب در این چند ورق پاره بخوبی  اوج پیسی و خالی بودن دست مجاهدین را نشان میدهد.

دریغا اوج خوشحالی رهبران مجاهدین در این مطلب،  که مدعی تنها  «آلترناتیو»،  تنها گروهِ در «نوک پیکان تکامل»، تنها سازمانِ دارنده اسلام واقعی،  رهبر در حال ارتباط با  امام زمان و القاب ناچسب دیگر،  این است که؛  در شهر ایلام پرچم جمهوری اسلامی را وارنه نصب کرده اند. و یا اینکه «در میدان آزادی، آخوندها در گوشه‌ای از میدان جمع شدند و صحنه مقابل تریبون سخنران را هم با چند یکان نظامی پر کردند»، روحانی در نمایش حکومتی ۲۲بهمن ۹۷ گفته است: همه چیز عالیست! ما موشک داریم!، ما در تهیه سلاح به خودکفایی ۸۵ درصدی رسیدیم! و . . .

نویسنده این ورق پاره خیلی زود و با عجله مثل استراتژی های رنگارنگ رجوی که چهل سال اعضای نگون بختش را سر کار گذاشت نتیجه گیری می کند که ؛ «به این ترتیب، پایین و بالای مراسم ۲۲بهمن آخوندها در تشت واقعیت‌های موجود توسط عناصر خودشان شسته شد»

حال باید از رهبران مجاهدین پرسید با این  کثافاتی که شما آغشته به آنید می توانید بگویید در کجای این معادله  قرار می گیرید  و جایگاهتان در بین مردم  کجاست؟

اگر در خارج کشور با حمایت های مالی و سیاسی اربابان خود عرض اندام میکنید، اگر با پول اجنبی و به بهای خون جوانان ایرانی لباس های رنگارنگ پوشیده و به زندگی اشرافی خود فخر می فروشید،  ولی بدانید هرگز در میان مردم ایران جایگاهی نداشته و نخواهید داشت؟ داستان جنایات شما سینه به سینه و نسل به نسل منتقل میشود. مردم ایران علیرغم همه مشکلات مالی و معیشی و این همه فقر و بدبختی،  حتی نسل های بعد از انقلاب نیز که در دهه شصت حضور نداشتند شما را  بخاطر سابقه ترور و وطن فروشی هایتان  همچنان لعن و نفرین کرده و خائن خطاب می کنند. یعنی اینکه شما از نظر مردم ایران یک مهره سوخته سیاسی به حساب می آیید. بنابراین  این همان جایگاه ابدی شما در تاریخ معاصر ایران است.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کنفرانس-ضد-ایرانی-ورشو-در-لهستان-و-هیاه/

کنفرانس ضد ایرانی ورشو در لهستان و هیاهوی تبلیغاتی مجاهدین خلق، فرقه رجوی

راه نو، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۹:…  روز چهارشنبه روزنامه انگلیسی گاردین  در ارتباط با کنفرانس لهستان که مجاهدین جال و جنجال زیادی حول آن راه اندازی کرده اند ، نوشت: اعتراض اروپایی‌ها، آمریکا را وادار کرد تا از برنامه خود برای بهره برادری از کنفرانس دو روزه لهستان به‌ منظور ایجاد ائتلاف جهانی علیه ایران عقب ‌نشینی کند. این روزنامه افزود، این تغییر رویکرد پس ‌از آن صورت می‌گیرد که بسیاری … 

کنفراس ضد ایرانی صهیونیستها در ورشو لهستان و نوکری مریم رجوی و مجاهدین خلق برای ارباب مریم رجوی و قتل خاشقجی، لابی های اجاره ای و توهم ریاست جمهوری

لینک به منبع

کنفرانس ضد ایرانی ورشو در لهستان و هیاهوی تبلیغاتی مجاهدین خلق، فرقه رجوی

روز چهارشنبه روزنامه انگلیسی گاردین  در ارتباط با کنفرانس لهستان که مجاهدین جال و جنجال زیادی حول آن راه اندازی کرده اند ، نوشت: اعتراض اروپایی‌ها، آمریکا را وادار کرد تا از برنامه خود برای بهره برادری از کنفرانس دو روزه لهستان به‌ منظور ایجاد ائتلاف جهانی علیه ایران عقب ‌نشینی کند. این روزنامه افزود، این تغییر رویکرد پس ‌از آن صورت می‌گیرد که بسیاری از وزیران کشورهای اروپایی و «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در این نشست دو روزه که ۱۲ و ۱۳ فوریه برگزار می‌شود شرکت نخواهد کرد.

این روزها مجاهدین برای اجلاس ضد ایرانی ورشو که قرار است به سردمداری  آمریکا طی روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن در لهستان برگزار شود ، یک هیاهوی تبلیغاتی گسترده راه اندازی کرده اند.

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده، در جریان سفر اخیر خود به خاورمیانه از برگزاری این کنفرانس در سطح وزرا با عنوان «پیشبرد آینده‌ای با صلح و ثبات در خاورمیانه» خبر داد.

حال اگر به سایت های خبری مجاهدین نظری بیفکنیم بیشتر متوجه این موضوع خواهیم شد که باز مجاهدین با خیالبافی های ابلهانه  خود  برگزاری این کنفرانس را گامی در راستای «سرنگونی» تحلیل و تفسیر می کنند.

از جمله سایت رسمی مجاهدین در تحلیلی تحت عنوان «نگرانی از کنفرانس لهستان و فعالیت‌های مقاومت ایران» می نویسد: «یکی از نگرانی‌های حاکمیت آخوندی، در زمینه برگزاری کنفرانس لهستان نگرانی از فعالیت‌های مجاهدین خلق و مقاومت ایران است . . . در شرایط کنونی تعادل‌قوای داخلی و بین‌المللی علیه نظام آخوندی تفاوت بسیار کیفی کرده است . . .» ؟!

یا با تیتر هایی همچون «موج جدید انزوا یا تغییر فاز در مناسبات اروپا با رژیم؟!» یا تحلیل حول «اهمیت کنفرانس ورشو» و . . . چه قلم فرسایی ها که نکرده اند.

بدیهی است علت این همه خیالبافی از موضوع یک کنفرانس که از همین حالا بوی الرحمان آن بلند شده است صرفا یک هیاهوی تبلیغاتی است و بس.

از سوی دیگر باید گفت  بیشتر  این قلم فرسایی ها مصرف داخلی نیز دارد تا رهبران مجاهدین به اعضای بیمار و  پیر یا بعبارتی دقیق تر براندازان پوشک سوار خود روحیه بدهد.  چرا که نه تنها کسی  در بیرون از مجاهدین، آنان را در قد و قواره یک اپوزیسیون جدی نمی گیرد، بلکه  بعنوان یک گروه تروریستی و فرقه ای نیز تثبیت شده اند.

به همین دلیل است تنها کار مجاهدین  چشم دوختن به دست آمریکا  و شیوخ مرتجمع عرب  است تا  شرایط موج سواری و به بازی گرفتن آنان فراهم  شود.  به همین دلیل هم رهبران این گروه  هیچوقت تعادل روحی و روانی ندارند بعبارتی با یک غوره سردیشان  میکند با یک مویز گرمیشان.

ولی واقعیت چیست ؟

روز چهارشنبه روزنامه انگلیسی گاردین  در ارتباط با کنفرانس لهستان که مجاهدین جال و جنجال زیادی حول آن راه اندازی کرده اند ، نوشت: اعتراض اروپایی‌ها، آمریکا را وادار کرد تا از برنامه خود برای بهره برادری از کنفرانس دو روزه لهستان به‌ منظور ایجاد ائتلاف جهانی علیه ایران عقب ‌نشینی کند.

این روزنامه افزود، این تغییر رویکرد پس ‌از آن صورت می‌گیرد که بسیاری از وزیران کشورهای اروپایی و «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در این نشست دو روزه که ۱۲ و ۱۳ فوریه برگزار می‌شود شرکت نخواهد کرد.

گاردین همچنین نوشت: آمریکا تلاش می‌کند اروپا را متقاعد سازد که دست از حمایت توافق هسته‌ای بردارد و از تهدید تحریم‌های ثانویه استفاده می‌کند تا شرکت‌های اروپایی را به توقف همکاری‌های تجاری با ایران وادار کند . . . عدم شرکت روسیه و سایر کشورها در این کنفرانس،  و یا حضور هیات های سطح پایین در واقع از انزوای آمریکا حکایت دارد.

تعداد دیگری از رسانه ها نیز اعلام کردند که برخی از دیپلمات‌های اروپایی گمان می‌کنند که احتمال دارد این نشست لغو شود.

قابل توجه اینکه  «جاناتان کوهن» نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل متحد هم، احتمالا در واکنش به انصراف شماری از کشورها از شرکت در این نشست، گفت قرار نیست نشست ورشو به محلی برای «بدنام کردن ایران» بدل شود، بلکه صرفا به چالش‌های پیش روی غرب آسیا می‌پردازد.

در اتفاقی دیگر یورونیوز به نقل از   «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه روز  چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود کانال ویژه مالی برای تسهیل مبادلات مالی با ایران ظرف روزهای آینده راه‌اندازی شود.

نتیجه اینکه؛  هیاهوی دستگاه تبلیغاتی مجاهدین برای موضوعات بی ارزشی  همچون کنفرانس لهستان و هزینه های میلیون  دلاری برای جلب حمایت یک شخصیت سیاسی و یا یک حزب از  این گروه تنها  میتواند  نقش مسکن را برای رهبران بی تاج و تخت  مجاهدین دربر داشته باشد.

ولی آن روی سکه این همه جار و جنجال های تبلیغاتی و قلم زدن براساس میل و رویاهای رهبران مفلوک مجاهدین  این است که روی واقعیت های دیگری را بپوشانند. از جمله اینکه:

مجاهدین هیچ پایگاه اجتماعی در داخل کشور ندارند.

مجاهدین یک گروه تروریستی شناخته شده  هستند.

مجاهدین براساس تحلیل تعداد زیادی از کارشناسان  گروههای فرقه ای بعنوان یک فرقه سیاسی – مذهبی تعریف و توصیف شده است.

مجاهدین طی چهل سال گذشته پرونده قطوری در زمینه ؛ ترور، خودسوزی، خیانت،  مزدوری، جاسوسی، وطن فروشی، تجاوز به زنان دربند تشکیلات  و . . .   را دارد.

و آخر اینکه خود رهبران مجاهدین نیز پوشک سوارند و گریزی از مرگ ذلت بار نخواهند داشت.

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : راه نو

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق،-مریم-رجوی-دستورات-اخیر-و-ت/

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

راه نو، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۹:…  عناصر مجاهدین یا بعبارتی دقیق تر پیاده نظام دشمن، به هر ترفندی روی می آورند  تا شاید به آنچه که هدف و مقصودشان است  برسند و اکنون  ترفند  بزرگنمایی از فعالیت های ضد ایرانی آمریکا  را در پیش گرفته و یک جنگ روانی  بر علیه مردم ایران راه  انداخته اند. اخیرا تعدادی از کانال های تلگرامی غیر رسمی مجاهدین تحت عنوان اخبار فوری و با آب و تاب فراوان  … 

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکاPeople’s Mujahedin (MEK), Questionable Allies Of Washington In Iran

لینک به منبع

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

سازمان مجاهدین از زمانیکه در جبهه خیانت و مزدوری به نفع دشمنان این مرز و بوم و مردم شریف ایران  پای نهادند ، به جد  سرآمد همه گروههای مزدور ، تروریست و  وطن فروش شدند.  بنحویکه  حتی حزب توده  هم که نامش با خیانت در تاریخ معاصر ایران  عجین  است، هم به گرد پای مجاهدین نمی رسد.

اگر این روزها به سایت ها ،  انواع و اقسام کانال های تلگرامی ، حساب های در توئیتر و . . . اعم از  رسمی و غیر رسمی مجاهدین نگاهی بیفکنیم بیشتر  میشود به مفهوم مزدوریِ دو آتشه و  نقش بی بدلیل مجاهدین   بعنوان پیام نظام دشمن مردم ایران یعنی  آمریکا  پی برد.

مجاهدین با رهبران توتالیتر و فرقه گرای خود  چهار نعل در دستگاه تبلیغاتی غرب  می تازنند  تا شاید در اندیشه های خیالی و بیمارگونه خود راهی به سوی ایران باز کنند.

مجاهدین نه یک اپوزیسیون بلکه تنها ابزار تبلیغاتی در دست اربابانشان  هستند که همسو با سیاست های آمریکا بکار گرفته می شوند.

مجاهدین که از پیام های منتسب به مسعود رجوی و درج سخنان برخی از شخصیت های سیاسی و  یا ادبی جهان،  در کانال هایشان برای تحریک مردم طرفی نبستند حال به تبلیغ  فعالیت های ضد ایرانی آمریکا در منطقه خاورمیانه دل بسته اند. تا بدین ترتیب مردم را از فشارهای آمریکا بترسانند .

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

عناصر مجاهدین یا بعبارتی دقیق تر پیاده نظام دشمن، به هر ترفندی روی می آورند  تا شاید به آنچه که هدف و مقصودشان است  برسند و اکنون  ترفند  بزرگنمایی از فعالیت های ضد ایرانی آمریکا  را در پیش گرفته و یک جنگ روانی  بر علیه مردم ایران راه  انداخته اند.

اخیرا تعدادی از کانال های تلگرامی غیر رسمی مجاهدین تحت عنوان اخبار فوری و با آب و تاب فراوان  نوشتند: « به گفته یک منبع کرد عراقی دو هزار نیروی نظامی آمریکایی پس از خروج از سوریه در پایگاهی در ۶۰ کیلومتری مرز عراق با ایران مستقر خواهند شد».

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ابزاری ناکارآمد در دستگاه تبلیغاتی آمریکا

در همین رابطه گفتنی است در تاریخ ۱۸/۱۰/۹۷  نیز تعدادی از  خبرگزاریها  هم نوشتند: «محمد البلداوی نماینده ائتلاف “البناء”  در پارلمان عراق اخیراً هشدار داده است که نیروهای آمریکایی همزمان با خروج از سوریه، اعضای سازمان مجاهدین را به عراق باز گردانده‌اند.

وی افزود که پادگان‌های نیروهای آمریکایی در شمال عراق ده‌ها نفر از  اعضای سازمان مجاهدین  را مسلح کرده و آنها را با هدف رهبری توطئه علیه منطقه آموزش داده است. وی ابراز داشت که آمریکا تلاش می‌کند پس از خروج از سوریه منطقه را شعله ور کرده و ایران و ثبات خاورمیانه را هدف قرار دهد.

ضمنا این  نماینده عراقی از رهبران سیاسی  عراق خواست که نسبت به این تحولات هوشیار  بوده  و اجازه ندهند خاک عراق وسیله ای برای  هدف قرار دادن کشورهای همسایه که به عراق در نبرد ضد تروریسم کمک کرده ند، تبدیل شود.»

به نظر می‌رسد آمریکا در شرایط فعلی  به دنبال استفاده از برگه مجاهدین که توسط این کشور حمایت سیاسی و تبلیغی و توسط عربستان سعودی پشتیبانی مالی میشود، است تا هرچه بیشتر ایران را در مرزهای پیرامونی اش تحت فشار قرار دهد.

اگر دولت ترامپ هم  می خواهد مثل دولت های قبلی آمریکا بخت خود را بیازماید اشکالی ندارد ولی باید گفت : زمانیکه صدام حسین بر سر قدرت بود و ارتش باصطلاح  آزادبخش مجاهدین  تا دندان مسلح را برای حمله به نیروهای ایرانی  در مرزها وا می داشت ، نتوانستند کاری از پیش ببرند. حال که همگی در خانه سالمندان این گروه در آلبانی گرد هم آورده شده اند دیگر جای خود دارد.

ضمن اینکه باید گفت تاریخ به عقب بر نمی گردد. و تنها حاصل آن، بازهم آبروریزی بیشتر برای رهبران مجاهدین است.  و  تنها کاری که رهبران مجاهدین توانستند آنرا بخوبی پیش ببرند رونق دادن به دادوستد پوشک  در کشور فقیر  آلبانی  است.

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : راه نو

*** 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Bolton_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Payed

John Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/تحریف-تاریخ-و-تلاش-برای-هویت-دادن-به-یک/

تحریف تاریخ و تلاش برای هویت دادن به یک مرده سیاسی

راه نو، نهم ژانویه ۲۰۱۹:… علیرغم تجربه دردناک مجاهدین از  ۱۱ پیام منتسب  به مسعود رجوی  که در جریان اغتشاشات دیماه سال ۹۶  و امسال داده شد  و در حالیکه  تنها  پیامد  آن ،  بی محلی و زنده شدن خاطرات تلخ مردم از فعالیت های تروریستی این گروه و همکای تمام عیار اطلاعاتی و عملیاتی مجاهدین با رژیم صدام حسین  در طول جنگ بود ، بار دیگر این گروه در صدد زنده کردن یک مرده سیاسی به … 

مسعود رجوی تروریست معدوم مزدور صدام حسین با مریم رجوی جابجا شدشاهزاده ترکی الفیصل رئیس سابق سرویس امنیتی عربستان سعودی و ولینعمت جدید سازمان مجاهدین خلق مرگ مسعود رجوی را در پاریس اعلام کرد

لینک به منبع

تحریف تاریخ و تلاش برای هویت دادن به یک مرده سیاسی

این روزها اگر به رسانه های  مجاهدین نگاهی  بیندازیم پر  از مطالبی در ارتباط با مسعود رجوی رهبر رهبر ممنوع التصویر، ممنوع الصدا و مجهول المکان این گروه است.

علیرغم تجربه دردناک مجاهدین از  ۱۱ پیام منتسب  به مسعود رجوی  که در جریان اغتشاشات دیماه سال ۹۶  و امسال داده شد  و در حالیکه  تنها  پیامد  آن ،  بی محلی و زنده شدن خاطرات تلخ مردم از فعالیت های تروریستی این گروه در سالهای دهه شصت ،  هفتاد  و همکای تمام عیار اطلاعاتی و عملیاتی مجاهدین با رژیم صدام حسین  در طول جنگ بود ، بار دیگر این گروه در صدد زنده کردن یک مرده سیاسی به نام مسعود رجوی در سایت ها ، کانال های تلگرامی . . . رسمی و غیر رسمی این گروه برآمده است.

درج  سلسله  مطالبی  از جمله ؛ « اعلام  کاندیداتوری  مسعود رجوی  برای انتخابات ریاست جمهوری در سال ۵۸ ،   «۴۰سال قیام برای آزادی»  و . . .    در قسمت های مختلف و  مطول،  بر روی سایت  مجاهدین،  از جمله این اقدامات محسوب می شود.

بنظر میرسد پخش  «مستند به نام خلق»  که در ۲۸ قسمت ۳۰ دقیقه ای تهیه شده و هر روز از ساعت ۱۸۰۰ از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی پخش میشود، عاملی برای این اقدام مضحک و خنده دار مجاهدین باشد.

این مستند  روایتی از فعالیت های تروریستی این گروه از ابتدای انقلاب تا به امروز است. این مستند نحوه شکل گیری ،فعالیت های قبل و بعداز انقلاب از جمله ؛ عملیات ترور، جاسوسی ، وارد شدن در جنگ به نفع سربازان عراقی ، تهیه اهداف عملیاتی برای ارتش عراق و همچنین  فعالیت های  در حال حاضر این گروه  در عرصه های مختلف  را به تصویر می کشد.

جعل تاریخ،  اصلی ترین ترفند مجاهدین در مطالبی  است که تحت نام  تاریخ  مجاهدین  به خورد مخاطبان این گروه  داده می شود. مجاهدین سعی می کنند  با وارونه نشان دادن حوادث و وقایع تاریخی گذشته  ، تصویری مثبت ، صلح جو و البته دموکراتیک از مجاهدین بویژه  مسعود رجوی  را به نسل جوان کشورمان نشان دهند.

در بخشی از مطلب «اعلام کاندیداتوری مسعود رجوی . . . » آمده است:

« مسعود رجوی در سرخط برنامه‌های انتخاباتی خود به موارد زیر اشاره کرد: (کنفرانس مطبوعاتی در دفتر مرکزی مجاهدین ـ عصر ۱۵دیماه ۱۳۵۸)  که ذیلا به برخی از آنها اشاره می شود:

. . .

ـ استقلال، تمامیت ارضی و تامین حاکمیت مردم ایران بر سرنوشتشان؛

ـ تضمین آزادی کامل عقیده، بیان، قلم، مطبوعات، احزاب و کلیه اجتماعات سیاسی و صنفی، با هر عقیده و مرام؛

ـ تأمین حقوق ملیتها؛

. . .

ـ استقرار مساوات اسلامی میان شیعیان و برادران اهل تسنّن و رفع تبعیض بین کلیه اَتباع ایران، اعمّ از تشیّع و تسنّن و سایر مذاهب و ادیان توحیدی؛

. . .

ـ تأمین حق کار، مسکن، معیشت، آموزش و بهداشت برای عموم مردم؛

ـ مبارزه با هرج و مرج و تأمین آسایش اجتماعیِ همهٴ مردم.

حال ۴۰ سال از آن دوران  می گذرد . مقایسه وعده های رهبر مجاهدین  با عملکرد این گروه در طی این دروان بوضوح دروغ بودن شعارهای این گروه و غلتیدن در دامن بیگانگان منطقه ای و بین المللی بویژه صدام حسین و شکل گیری مناسبات فرقه ای  در تشکیلات مجاهدین را بخوبی نشان میدهد.

شعار « استقلال، تمامیت ارضی و تامین حاکمیت مردم ایران بر سرنوشتشان» حرف گنده ای بود که مسعود رجوی در آن زمان بر زبانش رانده بود ولی مجاهدین به رهبری مسعود رجوی دیری نپائید که علیه انقلاب نوپای ایران وارد  جنگ مسلحانه شده و ترورها و عملیات انتحاری خود را آغاز کردند.

مجاهدین همان گروهی بودند که با شروع جنگ عراق علیه ایران به خاک کشور عراق یعنی دشمن مردم ایران کوچ کرده و در قالب یک  گروه سازمان یافته در کنار سربازان عراقی  بر علیه ارتش ایران جنگیدند حتی به آن افتخار نیز کردند.

بدین ترتیب  زیراب  شعار  بعدی این گروه یعنی «مبارزه با هرج و مرج و تأمین آسایش اجتماعیِ همهٴ مردم»  با ترور و ایجاد وحشت آفرینی در بین مردم را زدند.

در همان زمان شعار «تامین حقوق ملیت ها»   و برابری میان شیعه و سنی و سایر مذاهب را سر دادند ولی بعدها در تشکیلات این گروه همه ادیان اعم از شیعه و سنی و مسیحی و لائیک را   مجبور کردند   تا به دین خود ساخته رجوی با محور انقلاب ایدئولوژیک به گروند.  و چه ظلم هایی که در حق این گروهها نشد.

حال  به وضعیت فعلی این گروه بنگرید که کشتی سرگردان شان در سواحل آلبانی  به گِل نشسته و مریم رجوی در حال تر و خشک کردن یاران بی اختیار و پوشک سوار  این گروه  است.

*** 

مرگ مسعود رجویGrand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s Enemies

همچنین:

 • راه نو، بیست و پنجم ژانویه ۲۰۱۹:… وضعیت اسف بار ساکنان اردوگاه مجاهدین در آلبانی با متوسط سن ۶۰ تا ۷۰ سال و مبتلا شدن آنان به  انواع بیماریها  از یک سو  و نقش برآب شدن تبلیغات گسترده مجاهدین، که با لو رفتن استفاده قریب به اتفاق اعضای ساکن در این اردوگاه از پوشک بزرگسالان،  افتضاح دیگری را بر 

  Read More….


 • راه نو، نوزدهم ژانویه ۲۰۱۹:…  عناصر مجاهدین یا بعبارتی دقیق تر پیاده نظام دشمن، به هر ترفندی روی می آورند  تا شاید به آنچه که هدف و مقصودشان است  برسند و اکنون  ترفند  بزرگنمایی از فعالیت های ضد ایرانی آمریکا  را در پیش گرفته و یک جنگ روانی  بر علیه مردم ایران راه  انداخته اند. اخیرا تعداد

  Read More….


 • راه نو، نهم ژانویه ۲۰۱۹:… علیرغم تجربه دردناک مجاهدین از  ۱۱ پیام منتسب  به مسعود رجوی  که در جریان اغتشاشات دیماه سال ۹۶  و امسال داده شد  و در حالیکه  تنها  پیامد  آن ،  بی محلی و زنده شدن خاطرات تلخ مردم از فعالیت های تروریستی این گروه و همکای تمام عیار اطلاعاتی و عملیاتی مجاهدین با رژیم صدا

  Read More….


 • راه نو، سی و یکم دسامبر ۲۰۱۸:… آنچه که تبلیغات  کلیشه ای مریم رجوی  را ناکارآمد کرد پاسخ دندان شکن دانشجویان به ایشان و امثال ایشان بود.  دانشجویان معترض این دانشگاه ضمن اینکه دنبال مطالبات به حق خود بودند و خواستار رسیدگی های قضایی به کوتاهی مسئولین دست اندرکار دانشگاه آزاد بودند از سوی د

  Read More….


 • راه نو، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۸:…  سالهاست که مریم رجوی بمناسبت میلاد حضرت مسیح(علیه السلام) و آغاز سال نو پیام هایی به مسیحیان کشورمان ایران و البته پیروان مسیح در سراسر جهان می دهد. ؟!! اما  هرگز این پیام ها باعث نشده است که مناسبات به شدت فرقه ای  و ارتجاعی این گروه از دید  ایرانیان ، همچنین  کارش

  Read More….


 • راه نو، بیستم دسامبر ۲۰۱۸:…  دورهمی اخیر در آلبانی با سه تن از یاران شیطان، مریم رجوی،  در تیرانا، که با  عنوان دهان پر کن «دیدار نمایندگان پارلمان اروپا با مریم رجوی در آلبانی» در رسانه های وابسته به این گروه خودنمایی می کرد ، از جمله سرگرمی های این روزهای مریم رجوی در آلبانی شمرده می شود. ا

  Read More….


 •  Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaایران دبدبان، هشتم سپتامبر ۲۰۱۸:… با ارزیابی دقیق اقدامات مجاهدین پس از انتقال به آلبانی در این عرصه ، با قاطعیت می‌توان گفت که ضریب نفوذ و ارتباط گیری آنان در اینترنت از دهه هشتاد تا هم اکنون افزایش نداشته و مبتنی بر همان روش «استخدام- فریب» است که سر خط آن دست هسته اصلی  بخش اطلاعات مجاهدین می‌باشد و ربط

  Read More….


 •  dadras-pmoiایران دیدبان، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۸:… موساد از چندین ماه قبل در صدد اجرای چنین سناریویی بود، ابتدا در آلبانی به زمینه‌سازی آن پرداخت و آنگونه که منابع مطلع خبر می دهند، به سرویس اطلاعاتی  این کشور  در باره جداشدگان از مجاهدین خلق هشدار داده بود، اقدامی که مبنای آن ادعای گشتاپوی مجاهدین در مورد داشتن ارتباط بین جداشدگان

  Read More….


 • سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، ششم ژوئیه ۲۰۱۸:… انتظار می رفت گردهمایی امسال مجاهدین که هر سال و به مناسبت بزرگداشت روز ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ – آغاز ورود مجاهدین به فاز تروریسم و خشونت برگزار می شود، تفاوت برجسته ای نسبت به سالهای قبل داشته باشد. بویژه اینکه مجاهدین تلاش میکردند اعتراضات مردمی که از دی ماه سال ۹۶ در

  Read More….


 • Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۷:… زنی که بیشترین عمر خود را با شوهر معدومش در مزدوری صدام حسین و دستگاه اطلاعاتی کثیف وی گذرانده است حال برای پاک کردن صورت مسئله و سوابق ننگینش خود را به هر آب و آتشی می زند.  و حال نوبت همدردی با زلزله زدگان غرب کشور است!! بنظر می رسد این بیوه هرز

  Read More….


 • سید حجت سید اسماعیلی (تنظیم از عاطفه نادعلیان)، انجمن نجات، مرکز تهران، چهاردهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  مجاهدین همان کسانی بودند که با شعارهای مردم پسند و تحقق قسط و عدل و دادن وعده ی جامعه ی بی طبقه ی توحیدی پای خیلی از جوانان این مرز و بوم را به درون این فرقه کشاندند و تا توانستند با روش های پیچیده ی بازسازی فکری؛ اعضای خود را تحت 

  Read More….


 • فروغ جاویدانانجمن نجات، مرکز تهران، به نقل از “خداوند اشرف از ظهور تا سقوط”، نوشته سید حجت سید اسماعیلی، تنظیم عاطفه نادعلیان، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۷:… رجوی توانست صدام را متقاعد کند که قبل از بسته شدن کامل مرزها و اجرای قطعنامه ی ۵۹۸، به سازمان اجازه ی آخرین حمله به خاک ایران را بدهد. برای صدام حسین این لشکرکشی در آخرین روزها

  Read More….


 • ISIS_MEK_Rajavi_Cult_Terrorism_Tehranسید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، دهم ژوئن ۲۰۱۷:…  بنظر میرسد مریم رجوی مرزهای وقاحت و دریدگی را در غایت خود در هم نوردیده است. چرا که مردم، این جمله را از زبان کسی می شنوید که خود همراه با مسعود رجوی و دیگر گردانندگان مجاهدین بانیان تروریسم و ترویج خشونت  از سال ۱۳

  Read More….


 • سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، چهارم ژوئن ۲۰۱۷:… بعد از گذشت چندین دهه از حیات سازمان، از نظر آقای ابرشمچی مشکل این است که تا بحال کسی مجاهدین را نشناخته است. پس نیاز است بیشتر به مردم ایران و جهان معرفی شود؟ و در این میان از آلترناتیو فرهنگی سخن می گوید؟ باید از ایشان پرسید کدام آلترنا

  Read More….


 • حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و یکم می ۲۰۱۷:… مجاهدین که با شعار تحریم انتخابات به میدان آمده بودند و تمام توان تبلیغاتی خود را صرف پیشبرد آن  کرده بودند خیلی از واقعیت ها را در مورد مجاهدین و رهبران آن برملا کرد، از جمله: ۱٫ انتخابات ریاست جمهوری بنوعی زورآزمایی مجاهدین با نظام هم محسوب 

  Read More….