سمینار منتقدین فرقه رجوی به مناسبت روز جهانی زن (قسمت دوم)

سمینار منتقدین فرقه رجوی به مناسبت روز جهانی زن (قسمت دوم)

 Womens_Day_2016.JPGزنان ایران، دهم مارس 2016:…  تشکر می کنم از دعوت انجمن زنان که ما را سرفراز کردند. برای من جای افتخار داره که در فعالیتهای انجمن زنان شرکت کردم بطور خاص برای من ارزش بسیار بالائی داره بویژه که می دونیم که فرقه رجوی بزرگترین اهرمی که برای سرکوب در درون تشکیلات بکار می گیره موضوع زنان هست. خود ما ها که در تشکیلات بودیم سالیان همه ما اسیر تمام شیوه های فرقه ای رجوی بودیم، بچه هائی که تجربه … 

گزارش کمپ لیبرتی 1بمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

لینک به منبع

سمینار منتقدین فرقه رجوی در مرکز شهر کلن آلمان به مناسبت هشتم مارس 2016 روز جهانی زن قسمت دوم

قسمتهائی از سخنان خانم زهرا معینی:

با سلام به دوستان و مهمانان عزیز، امروز در حالی به مناسبت روز جهانی زن در اینجا جمع شدیم که اکثر ما بخاطر اهداف بالا بلندی که داشتیم از جمله رهائی مردممان و آزادی، برابری به مجاهدین پیوستیم، متأسفانه اتفاقهائی که افتاد تمام باورهائی که داشتیم با خیانتهائی که رجوی کرد از دست دادیم. به اعتماد ما خیانت شد نه تنها به ما بلکه به ایران و آب و خاک ایران، زمانی که ایران در جنگ بود با عراق اطلاعات مرزی فروخت و در قبال اون ملیونها دلار پول دریافت کرد.

در مورد خیانتهاش که بسیار می توان صحبت کرد اما امروز به مناسبت روز جهانی زن اینجا جمع شدیم و می خوام در مورد ستم مضاعفی که به زنان در درون مجاهدین به زنان آمده است برای شما بگویم ….

قسمتهائی از سخنان آقای داوود باقر وند ارشد:

تشکر می کنم از دعوت انجمن زنان که ما را سرفراز کردند. برای من جای افتخار داره که در فعالیتهای انجمن زنان شرکت کردم بطور خاص برای من ارزش بسیار بالائی داره بویژه که می دونیم که فرقه رجوی بزرگترین اهرمی که برای سرکوب در درون تشکیلات بکار می گیره موضوع زنان هست.

خود ما ها که در تشکیلات بودیم سالیان همه ما اسیر تمام شیوه های فرقه ای رجوی بودیم، بچه هائی که تجربه فرقه مرگ رجوی را دارند. برای زنان این شیوه بسیار خشن تر بود و با استفاده از ابزار و فرهنگ فئودالی و مقوله به ازدواج در آوردن زنان سد بسیار بزرگی را در مقابل زنان قرار داده بود که اینها نتوانند از این فرقه مرگ خارج بشوند …..

وقتی می بینیم اینجا زنان آزاده ای هستند که اون سد بزرگ را تونستند بشکنند و اینجا تبدیل بشوند به صدای زنان مجاهد اسیر و طبعا همه زنان ایران این بسیار بسیاربا ارزش هست و بنده افتخار می کنم که با شرکت در این جلسه جزئی از صدای آنان باشم.

قسمتهای مختلف این سمینار در لینکهای زیر قابل دسترسی است:

قسمت اول

https://youtu.be/qm83fuC5xNE

قسمت دوم

https://youtu.be/FcQ-nP69szo

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24097

سمینار منتقدین فرقه رجوی به مناسبت روز جهانی زن (قسمت اول) 

Womens_Day_2016.JPGزنان ایران، هشتم مارس ۲۰۱۶:… روز شنبه پنجم مارس ۲۰۱۶ کانونهای آوا، ایران قلم ،ایران فانوس و انجمن زنان متشکل از شخصیتهای منتقدین فرقه رجوی و همینطور شخصیتهائی از ایرانیان در جلسه حضور یافتند و به نقد و بررسی فرقه رجوی پرداخته و مجددا به این فرقه مخرب نه گفتند. این جلسه در حالی برگزار شد که فرقه رجوی که از این گرد همائی مطلع شده بود به هر نحو ممکن سعی در بر هم زدن این جلسه داشتند. فرقه ای … 

لینک به منبع

سمینار منتقدین فرقه رجوی در مرکز شهر کلن آلمان به مناسبت هشتم مارس ۲۰۱۶ روز جهانی زن قسمت اول

Womens_Day_2016.JPG

روز شنبه پنجم مارس ۲۰۱۶ کانونهای آوا، ایران قلم ،ایران فانوس و انجمن زنان متشکل از شخصیتهای منتقدین فرقه رجوی و همینطور شخصیتهائی از ایرانیان در جلسه حضور یافتند و به نقد و بررسی فرقه رجوی پرداخته و مجددا به این فرقه مخرب نه گفتند. این جلسه در حالی برگزار شد که فرقه رجوی که از این گرد همائی مطلع شده بود به هر نحو ممکن سعی در بر هم زدن این جلسه داشتند. فرقه ای که مدعی آزادی است و نسخه برای مردم ایران می پیچد خودش تحمل ندارد که در انتقاد از خودش جلسه ای برگزار شود. آنها همچنین در اقدامی زبون ومستأصل با اداره ارائه دهند سالن تماس گرفته و اکاذیب طرح نموده تا اداره مربوطه را وادار کنند که سالن را در اختیار این اعضاء قرار ندهد

تمامی این توطئه ها و اقدامات مضحک ضد آزادی بیان در هم شکسته شد و در برابر دیدگان مات و مبهوت عوامل فرقه رجوی، جلسه برگزار شد و فرقه رجوی بیش از پیش رسوا و بی اعتبار شد.

در این جلسه ابتدا خانم بتول سلطانی به همه میهمانان خوش آمد گفت و مقدمه ای بیان کردند سپس خانم حمیرا محمد نژاد از انجمن زنان به زبان آلمانی به ایراد سخن پرداختند. سخنران بعدی خانم زهرا معینی و در ادامه آقای داوود باقر بوند، آقای غلام حسین نژاد، آی علی اکبر راستگو و آقای محمد کرمی ضمن گرامیداشت سومین سالگرد انجمن زنان و روز جهانی زن سخنرانی کردند.

https://youtu.be/qm83fuC5xNE

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=24070

نگاهی به رهایی زن از دیدگاه مجاهدین خلق

کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، پنجم مارس ۲۰۱۶:…  الیزابت روبین، نویسنده ی نیویورک تایمز اولین زنی بود که در سال ۲۰۰۳ لقب فرقه را برای سازمان مجاهدین در مقاله اش بکار برد او برای تهیه گزارش از زنان اشرف به این قلعه مخوف و اسارتگاه زنان سفر کرده بود او قوانین ضد زن و داعشی خانم رجوی را در نگاه و راه رفتن و چهره زنان خواند و دیدو نوشت . البته زنان برای مجاهدین خلق به جز رهبر آنها فواید دیگری نیز داشته که … 

مریم رجوی، حجاب اجباریبمناسبت ۸ مارس (روز جهانی زن) و خشونت طلبی های مریم رجوی

ایدئولوژِیِ کرم خورده مجاهدین (فرقه رجوی)

لینک به منبع

نگاهی به رهایی زن از دیدگاه مجاهدین خلق

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی

خانم رجوی همیشه وهرگاه از زنان یادی میکند بلافاصله صفتی را به آن میبندد که مشخص کند منظورش همه زنان نیست ،‌فی المثل در سخنرانی اخیرش گفته است هشت مارس روز تقدیر از زنانی است که برای آزادی و برابری در نبردند، این را باید درمقابل پیش فرض انحصارطلبانه سازمان مجاهدین گذاشت که معتقد است تنها زنانی برای آزادی وبرابری میجنگند که در صفوف مجاهدین خلق باشند و لباس ارتش آزادیبخش را پوشیده باشند و این پیش فرض را هم باید در مقابل تعریفی از نبرد زنان برای آزادی و برابری قرار داد که خانم رجوی پیش تر و خصوصی تر با زنان عضو سازمانش بیان کرده ،یعنی نبرد زنان برای آزادی همانا ذوب شدن در رهبری …..و در نهایت به عقد ونکاح رهبر ایدیولوژیک مجاهدین یعنی مسعود در آمدن است .

مجاهدین همه اسطوره هایی را هم که از زنان ساخته اند از قضا نه بخاطر خود آن زنان و فعالیت هایشان بلکه بخاطر وابستگی هایشان به مسعود رجوی بوده است ، مثلا سمبل زنان زندانی منیره رجوی خواهر مسعود است که هیچ از مبارزه و سیاست نمیدانست و هیچ تلاش یا حرفی هم در جهت مبارزه زنان نگفت و هیچ خطی هم ننوشت و همینطور اشرف و مریم وزهرا و فاطمه و هرزنی که ربطی و سرو سری با مسعود رجوی دارد.

خانم رجوی از هیچ زنی در تاریخ مبارزات ایران یاد نمیکند بجز همانها که میتوان آنها را به رهبری خاص الخاص مسعود رجوی گره زد چرا که خود نیز اعتبارش را از همین رهبری و همین مرد گرفته است و نقطه اوج مبارزاتش در همه زمینه ها و بالاخص ایدپولوژیک این است که شوهرش را برای همبستری با رهبرفرقه رها کرد و ازدواج و خواست رهبری را به قوانین و شرع و عرف و طلاق ،ترجیح دادواین الگویی شد برای اوج کمال و فهم و ارزش رهبری عقیدتی در سازمان و منشا ایی شد برای لذت رانی رهبری عقیدتی که البته با بندهای موکد که این قانون فقط برای سطح رهبراست و قابل تقلید نیست ویا همه مردان برای نشان دادن سرسپردگی به رهبر عقیدتی باید زنان خود را سه طلاقه کنند ،مختص رهبری هم باقی ماند.

مریم رجوی البته از نیات پلید رهبر عقیدتی اش در باره زنان بی اطلاع نیست چرا که هیچ وقت در هیچ مراسم و مکانی به بهانه های مختلف مانع از آن شده که دخترش ( دخترش از همسر قبلیش آقای ابریشمچی به اسم اشرف ) با مسعود رجوی تنها بماندو این نشان میدهد که تمام تلاش خانم رجوی فارغ از لفاظی های عقیدتی یا تشکیلاتی برای هوای نفس رهبرش بوده و بس .

بیان آزادی زنان و آزادی انتخاب نوع پوشش و بسیارحرفهای دیگر از سوی خانم رجوی نیز البته با قوانین داعشی حاکم بر مدینه فاضله مجاهدین یعنی اشرف در تضاد کامل است .

الیزابت روبین، نویسنده ی نیویورک تایمز اولین زنی بود که در سال ۲۰۰۳ لقب فرقه را برای سازمان مجاهدین در مقاله اش بکار برد او برای تهیه گزارش از زنان اشرف به این قلعه مخوف و اسارتگاه زنان سفر کرده بود او قوانین ضد زن و داعشی خانم رجوی را در نگاه و راه رفتن و چهره زنان خواند و دیدو نوشت .

البته زنان برای مجاهدین خلق به جز رهبر آنها فواید دیگری نیز داشته که میبایست مورد تقدیر خانم رجوی قرار بگیرند ، فوایدی مثل عضوگیری مردانی که از آنها بعنوان نیروهای اجتماعی یاد میشد و آنها توسط تماسهای تلفنی برخی از همین زنان با فریب و نیرنگ به اشرف کشانده شدند ویا تحریک مردان و به کنترل در آوردن آنان وهمچنین سمبل چشم و گوش بسته و بی چون و چرا بودن در تشکیلات اما آنها بجز همان مورد اول یعنی خواست رهبری در هیچ مورد دیگری مورد تقدیر قرار نگرفتند.

بهتر است در مورد زنان بجای لفاظی های دوپهلوی خانم رجوی به عملکردش نگاه کنیم در این صورت بجای ملاله یوسف زی* با ملا عمر روبه رو خواهیم شد و بجای مریم النعیمی **با مریم البغدادی*** .

—-

*ملاله یوسف زی فعال پاکستانی در مبارزه با طالبان

**مریم یا ‘سمیره النعیمی’ فعال ، زنی که شجاعانه در مقابل داعش ایستاد، یک ماه شکنجه شد و سرانجام تیربارانش کردند.

*** مریم البغدادی اشاره به خانم رجوی و جهاد نکاحی که بعنوان رقص رهایی برای رهبر عقیدتی اش مسعود راه انداخت .

—-

طلاق اجباری اعضا ی مجاهدین خلق یکی از مراحل اصلی انقلاب ابدئولوؤیک این فرقه است ، در حالی که بند ج ماده پنجم “میثاق بین المللی حذف تمام اشکال تبعیض نژادی” مصوبه ۲۱ دسامبر ۱۹۶۵ “حق ازدواج و انتخاب همسر ” را از حقوق بنیادی هر زن برمی شمارد.
در همین حال بند ۲ ماده بیست و سوم کنوانسیون بین المللی حقوق مدنی و سیاسی سازمان ملل متحد: “حق ازدواج و تشکیل خانواده برای مردان و زنانی که به این سن (سن ازدواج) رسیده اند، را برسمیت می شناسد.”
حق ازدواج و تشکیل خانواده از ساده ترین حقوق اولیه و بنیادین هر فرد است. این حق مانند حقوق اولیه دیگری نظیر داشتن شغل و انتخاب محل زندگی سلب نشدنی است و هیچ کس نمی تواند این حق را از دیگری سلب نماید. اما زنان عضو فرقه مجاهدین خلق در عراق از این حق بنیادی محروم اند. آنها جملگی در یک جهاد عقیدتی به نکاح مسعود رجوی در آمده اند .

منافقین-مسعود-رجوی-2

(پایان)

***

ابراهیمی نیکبخت صداقیزندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

شورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز (بتول سلطانی: سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

گزارش کمپ لیبرتی 1اینکه زنان فرقه این مشکلات را ندارند، جای شکر دارد!

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003آیا خودسوزی ندا حسنی بایستی به فراموشی سپرده شود؟

آهای آنها یی که خود را به خواب زده اید. نترسید. چشم بگشایید

محموبه حمزه محمدی دلتنگی های بی پایان برای دخترم سمیه (محبوبه: همیشه دلهره با من است)

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

همچنین:

زنان در فرقه رجوی (+ تبریک روز زن به بانوان تحت ستم در فرقه رجوی)

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003عاطفه نادعلیان و سیروس غضنفری، انجمن نجات، مراکز تهران و آذربایجان شرقی، چهارم مارس ۲۰۱۶:…  مجاهدین خلق که در مورد ظهور داعش در عراق با بکار بردن توصیف هایی همچون «حرکت مسلحانه انقلابیون عراقی علیه نوری مالکی» و «انقلابیون مسلمان» اظهار شادمانی و همبستگی کرد
 
 
سید امیر موثقی، کانون آوا، سوم مارس ۲۰۱۶:… امروز با نزدیک شدن به روز جهانی زن میخواهم به تمامی خانمهایی که به رجوی نه گفتند و تا به آخر بهای سیاسی تشکیلاتی عقیدتی ایستادگیشان را پرداختند درود بفرستم و به مریم قجر هم بگویم هیچگاه خورشید پشت ابر نخواهد ماند و همین زنان جداشده از فرقه مخوف و جنایت کار رجوی بودند که با فاکتها
 
 
نادر نادرینادر نادری، وبلاگ آیندگان، سوم مارس ۲۰۱۶:… در جریان انقلاب ایدئولوژیک طلاق های اجباری که بدون هیچ گونه اعتراضی باید تن به این طلاق ها می دادن و از همه بی رحم تر اینکه باید مادر بودن را هم طلاق می دادن و هر گونه مهر مادری را درخود خفه می کردن و بدتر از آن در آوردن رحم یک سری از زنان بدستور خود مری
 
 
Maryam_Rajavi_Women_Dayمجید روحی، ایران اینترلینک، دوم مارس ۲۰۱۶:… مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق زنان می زنید و الی آخر…  حاج مسعود رجوی پیش از چهارصد تن از زنان بی همسر را در حضور خودتان به عقد خودش در آورد. مریم قجر عضدانلو! جنابعالی که در سخنرانی های هرساله دم از حقوق
 
 
حامد صرافپور، بیست و نهم فوریه ۲۰۱۶:… طلاع از حضور گسترده مردم در انتخابات، مریم رجوی را برآن داشت که چاره ای بیندیشد و نتیجه آن برگزاری نمایش روز جهانی زن ده روز قبل از موعد مقرر بود. وی با انبوهی تناقضات از سوی هواداران و اعضای خویش مواجه بود که از خود و تشکیلات می پرسیدند چطور با اینهمه تبلیغات گسترده جهت تحریم
 
 
غفور فتاحیان، پیوند رهایی، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۶:… دستگاه مافیای رجوی برای خودنمایی و روحیه دادن به نیروهای وا رفتۀ خود و تبلیغات بیرونی با هزینه های سرسام آور که بخش عظیمی از آن توسط سرویسهای امنیتی سعودی تآمین می شود یک خیمه شب بازی در پاریس به را ه انداخته است که نفرات شرکت کننده در آن از کشورهای عربی