سناتور کورین براون حامی مریم قجر قرار است باقی عمرش را در زندان بگذراند!ا

سناتور کورین براون حامی مریم قجر قرار است باقی عمرش را در زندان بگذراند!ا

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، سیزدهم می 2017:… خانم سناتور در بنیاد وان دور که به دانشجویان فقیر وام بلاعوض می داده است از دانشجویان پولهای زیادی دریافت کرده است که با آن مهمانی های مفصل و مسافرتها و خرید های کلان می کرده است. خانم سناتور براون تا کنون 18 مورد از اتهامات را پذیرفته است. سناتور کورین براون سالها یکی از حامیان سخت فرقۀ رجوی بود و در برنامه های فرقه … 

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

لینک به منبع

سناتور کورین براون حامی مریم قجر قرار است باقی عمرش را در زندان بگذراند!

لابی مریم رجوی مجاهدین خلق به حبس ابد محکوم شد

محمد کرمی

محمد کرمی

 سناتوردموکرات خانم کورین براون که از سال 1933 نماینده فلوریدا در کنگره امریکا بوده متهم است که پولهای یک خیریه را برای امور شخصی خود صرف می کرده است. خانم سناتور در بنیاد وان دور که به دانشجویان فقیر وام بلاعوض می داده است از دانشجویان پولهای زیادی دریافت کرده است که با آن مهمانی های مفصل و مسافرتها و خرید های کلان می کرده است. خانم سناتور براون تا کنون 18 مورد از اتهامات را پذیرفته است.
سناتور کورین براون سالها یکی از حامیان سخت فرقۀ رجوی بود و در برنامه های فرقه شرکت می کرد و پول های هنگفتی از این فرقه دریافت کرده است. نکتۀ قابل توجه این است که اکثر حامیان آمریکایی فرقه رجوی از همین قماش بوده و می باشند و برای بسیاری از آنان در جایی پرونده کلاه برداری و انواع تخلفات و فسادهای مالی و جنسی تشکیل شده است.
حال مریم قجر عضدانلو باز هم سگدو می زند تا تعداد بیشتری از این سیاستبازان کلاه بردار و کلاش را با پول دور خود جمع کند. از قدیم گفته اند کبوتر با کبوتر باز با باز – کند همجنس با همجنس پرواز و حال باید به مریم قجر گفت چشمت روشن ؟

صدای امریکا:
لینک به منبع

نماینده سابق کنگره آمریکا برای تخلف مالی مجرم شناخته شد

کورین براون عضو سابق مجلس نمایندگان آمریکا ممکن است باقی عمر خود را در زندان بگذراند.

به گزارش صدای آمریکا، این زن عضو کنگره متهم است که پول های یک خیریه را برای استفاده شخصی استفاده می کرده است. این خیریه مدعی است به دانشجویان فقیر وام بلاعوض می دهد اما بعد معلوم شد خانم براون از آن پولهای زیادی دریافت کرده است.

حکم دادگاه در روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت و پس از آن صادر شد که دادستان ها این تقلب خانم براون ۷۰ ساله و دستیار ارشد او را در جرم اثبات کردند؛ از جمله تخلفات او، استفاده از صدها هزار دلار از «بنیاد وان دور» در برپا کردن میهمانی های پرزرق و برق، سفر و خریدهای شخصی است.

کوری براون در ۱۸ مورد از ۲۲ جرم از جمله دروغگویی مالیاتی و مخفی کاری در ارائه فرمهای مالی کنگره مقصر شناخته شده است.

خانم براون دموکرات و از سال ۱۹۹۳ نماینده فلوریدا بوده است.

(پایان)

*** 

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیShould we be afraid of Senator McCain meeting with the Mojahedin Khalq (Rajavi cult, MEK, MKO, …) in Albania?

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29289

هشدار به تمامی خانواده های عزیز اسیران فرقۀ رجوی در آلبانی

Mehdi_Soleymani_MEK_MKO_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cultمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، ششم می ۲۰۱۷:… مهدی سلیمانی ( هومن ) سر تیم اطلاعات فرقه رجوی است که مدت دو سال است خودش را به عنوان جدا شده در بین خانواده جا زده است. شمه ای از عملکرد این سرتیم اطلاعات فرقۀ رجوی به شرح زیر است:  دادن ریز گزارش وضعیت افراد جدا شده که در آلبانی هستند به اسماعیل مرتضائی ( جواد خراسان از فرماندهان نظامی فرقه رجوی). او سردمدار شبکه جاسوسی … 

اخاذی از مردم و جداشدگان توسط سازمان تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در آلبانیمهدی سلیمانی کیست و چرا سازمان در رابطه با وی سکوت کرده است؟ (نامه ای از تیرانا، آلبانی)ا

لینک به منبع

هشدار به تمامی خانواده های عزیز اسیران فرقۀ رجوی در آلبانی

مهدی سلیمانی مجاهدین خلق فرقه رجوی تیرانا آلبانی

مهدی سلیمانی سرتیم اطلاعات فرقه رجوی در البانی

طبق اخباری که از درون تشکیلات فرقه رجوی در آلبانی به دستمان رسیده است:

– دادن ریز گزارش وضعیت افراد جدا شده که در آلبانی هستند به اسماعیل مرتضائی ( جواد خراسان از فرماندهان نظامی فرقه رجوی). او سردمدار شبکه جاسوسی در آلبانی است که از روز اول مسئولیتش با اسماعیل مرتضائی می باشد.مهدی سلیمانی ( هومن ) سر تیم اطلاعات فرقه رجوی است که مدت دو سال است خودش را به عنوان جدا شده در بین خانواده جا زده است. شمه ای از عملکرد این سرتیم اطلاعات فرقۀ رجوی به شرح زیر است:

– دادن گزارش وضعیت افراد جدا شده به مسئول دفتر کمیساریا در آلبانی که مسئول دفتر یک نسخه از گزارش را به فرقه می دهد. تمامی دستخط های مهدی سلیمانی دیده شده که او گزارش را تهیه کرده است.

– نامبرده از آنجائی که بین جداشدگان نفوذ کرده بوده، ارتباط افراد جدا شده را با خانواده هایشان برقرار می کند. در این رابطه او از خانواده ها اخاذی کرده و بابت این کار پول می گیرد.

– از آنجائی که افراد جدا شده مشکل مالی دارند، مهدی سلیمانی یک حساب بانکی باز کرده و به افراد می گوید می تواند برای آنها پول جابجا کند. وی بدینگونه از پول هایی که خانواده ها برای فرزندانشان می فرستند از راههای مختلف اخاذی می کند یعنی مقداری به عنوان حق الزحمه بر می دارد ولی با اینحال مابقی پول را هم نه یکجا بلکه کم کم می دهد. تاکنون طبق اخبار دریافتی هزاران دلار از پول ارسالی خانواده را خورده است و نزدیک ۲۰ نفر از وی طلب دارند اما پول نفرات را برنمی گرداند.

فرقه رجوی برای اینکه این مهره و مسئول اطلاعات خود را حفظ کند، در تاریخ ۲۵/۰۴/۲۰۱۷ در مقابل مقداری پول یکی از خبرچین های خود بنام سرفراز رحیمی را قربانی کرد تا چهره منحوس و نقش مهدی سلیمانی را مخفی نگه دارد. به همین دلیل در این چند روزه در طی نوشته هایی که به نام های مختلف انتشار میدهند، خیلی جزئی به اسم مهدی سلیمانی به اجبار اشاره می کنند آن هم به این دلیل است که تمامی جداشدگان در آلبانی می دانند مهدی سلیمانی چقدر کلاه برداری کرده و تمامی تبادل اطلاعات توسط او می باشد بطوریکه اگر به نام وی اشاره ای نمی کردند تمامی جداشده ها به وی دیگر کاملا شک می کردند .

هموطنان عزیزی که فرزندانشان در آلبانی هستند باید مواظب این کلاه برداری ها باشند و تا زمانی که مطمئن نشدند پولی که برای عزیزانشان می فرستند مستقیم به دست وی نمی رسد از ارسال پول جدا خود داری کنند. همچنین در مواجه شدن با این افراد باید از دادن هرگونه اطلاعات غیر ضروری اکیدا پرهیز نمایند.

اخبار و گزارشهای تکمیلی در مورد تیم اطلاعاتی فرقه رجوی در روز های آینده منتشر خواهد شد.

محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

*** 

اسماعیل مرتضایی (جواد خراسان)اسامی تعدادی از فرماندهان نظامی اطلاعاتی مجاهدین که به آلبانی گسیل شده اند + تصاویر

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی (RAND) (گزارش کامل بعلاوه پیوست ها)

مزدوران و شکنجه گران ارتش خصوصی صدام، فعال در کشور آلبانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29196

دیدار سناتور جان مکین از کمپ فرقه رجوی در آلبانی اتفاقی بود!؟ 

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و هشتم آوریل ۲۰۱۷:… اولین دلیل خاص ملاقات این بود که این جناب سناتور در رسیدن به کرسی سناتوری در این دوره مدیون مجاهدین بود! چرا که کل تشکیلات فرقه رجوی در آمریکا در ایالت آریزونا بسیج شده بودند و خانه به خانه طبق گفتۀ خود سناتور جان مکین و سناتورجوزف لیبرمن که در سخنرانی بعد از پیروزی برای به دست اوردن کرسی سنا کردند مراجعه کرده و برای این دو … 

مزدوران فرقه رجوی مجاهدین خلق در خدمت جنگ و امریکافوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا 

لینک به منبع

دیدار سناتور جان مکین از کمپ فرقه رجوی در آلبانی اتفاقی بود!؟

در امریکا قانونی وجود دارد که سیاست بازان در دورانی که بازنشسته میشوند، به عنوان یک شغل اقدام به تبلیغ یا سخنرانی برای کمپانیهای مختلف می کنند و پول دریافت می دارند ولی کسانی که در حال خدمت هستتند اجازه دریافت پول ندارند. حال این سؤال پیش می آید که آیا سناتور جان مکین مجانی و در راه خدا به دیدار سران فرقه رجوی در آلبانی رفت؟در پی دیدار بدون اعلام قبلی سناتور جان مکین از کمپ فرقه رجوی تحلیل های متقاوتی وجود داشت. این تحلیل درست است که جان مکین بعد از تنشی که در کشور های عضو ناتو بر سر موضع گیری ترامپ پیش آمده بود، برای تعدیل این تنش به کشور های اروپای شرقی مسافرت کرده بود. این مسافرت با برنامه ریزی قبلی بود که خلال دیدار از این کشورها در مسیر آلبانی با سرکرده فرقه رجوی هم ملاقاتی داشته باشد.

به دو دلیل خاص جان مکین این حرکت را انجام داد، علی رغم بهای سیاسی که برای وی و دولت امریکا دارد.

مزدورمریم رجوی و جنایتکار جان مک کین

اولین دلیل خاص ملاقات این بود که این جناب سناتور در رسیدن به کرسی سناتوری در این دوره مدیون مجاهدین بود! چرا که کل تشکیلات فرقه رجوی در آمریکا در ایالت آریزونا بسیج شده بودند و خانه به خانه طبق گفتۀ خود سناتور جان مکین و سناتورجوزف لیبرمن که در سخنرانی بعد از پیروزی برای به دست اوردن کرسی سنا کردند مراجعه کرده و برای این دو سناتور تبلیغ نموده و رأی جمع کردند. آن دو به زبان های مختلف به این موضوع اذعان کرده و از سران این فرقه تشکر کردند. جان مکین می گفت نمی تواند به اندازۀ کافی از مجاهدین تشکر کند. در برنامۀ نوروزی که فرقه در واشنگتن راه اندازی کرده بود مجددا مکین در سخنرانی خود از این جماعت تشکر کرد، زیرا می خواست هر طور شده این بدهی خود را جبران کند. از این رو در آلبانی به دیدار سران و اسیران این فرقه رفت.

جان مک کین مجاهدین خلق فرقه رجوی مزدوری

جان مک کین مجاهدین خلق فرقه رجوی مزدوری

اگر هموطنان اخبار و عملکرد های جریان ها و گروه های تروریستی را در این سالیان پیگیری کرده باشند دلیل دوم آن برای این دسته از هموطنان روشن است. مختصری به این گروه های تروریستی مطرح الان نگاه کیند در همه جا سناتور جان مکین را را درکنار سران این گروه های تروریستی می بینیند

عکسهای زیر گویای همه چیز است .

جان مک کین مجاهدین خلق فرقه رجوی مزدوری

جان مک کین مجاهدین خلق فرقه رجوی مزدوری

دیدار با سران داعش قبل از انکه مطرح باشند. دیدار با سران گروه القاعده در لیبی . دیدار با سران گروه افراطی نازیسم در اوکرائین . دیدار با سران فرقه رجوی در البانی
اتفاقا نکته جالبی که در دیدار جان مکین با مریم قجر عضدانلو وجود دارد و در عکس هم خیلی گویا می باشد، تقدیم کردن یک دسته گل سفید و نگاه دلربایانه این دو با لبخند عاشقانه نقش بسته بر لب هر دو است.

البته این موضوع برای مریم قجر عضدانلو هیچ مسئله ای نیست چون وی یک فاحشۀ سیاسی می باشد و برای به قدررت رسیدن با هر کس و ناکسی و عرب و عجمی می رود. ولی باز صد رحمت به روسپی ها چون آنها فقط جسم خودشان را می فروشند اما مریم قجر عضدانلو به اسم ایران و زنان ایران و… دارد این اقدام وطن فروشی را در نهایت رذالت انجام می دهد.
نکته کوتاهی در رابطه شخص سناتور جان مکین: فردی جنگ طلب است. در سال ۱۹۶۷در جنگ ویتنام خلبان یک هواپیمای جنگنده بود که در بمباران هانوی در ویتنام شمالی جنگنده اش مورد اصابت موشک قرار گرفت و سقوط کرد، ولی توسط ویت کنگ ها نجات داده شد. نزدیک ۷ سال در اسارت ویت کنگ ها بود. هرکجای این کره خاکی جنگی اتفاق افتاده در کنار جنک طلب ها وی هم دیده می شود .

بشدت هم ضد ایران و ایرانی است .در سخنرانی که در سال ۲۰۰۷ در ایالت کارولینای جنوبی داشت در آن جلسه با ریتم آهنک می خواند: بر روی ایران بمب بمب بمب بریزیم.

بی دلیل نبود که مریم قجر عضدانلو فرش سرخ برای جان مکین گسترده بود.

محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29145

مغازه ای سه نبش به اسم شهدا!!!ا

 List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، بیست و چهارم آوریل ۲۰۱۷:… زمانی که مسعود رجوی کتاب لیست شهدا را به امام حسین می داد صحبتی داشت با این مضمون: «ای سرور شهیدان این لیست به شما تعلق دارد، شما در این راه سرمشق ما بودی و بسیاری با یک ستاره مشخص شده اند و… حالا من ومریم آن را آوردیم به شما تقدیم می کنیم». ولی اکنون در سال ۱۳۹۶ مریم قجر عضدانلو بدون حضور مسعود رجوی با همان مضمون همان … 

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeThe Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

لینک به منبع

مغازه ای سه نبش به اسم شهدا!!!

برای تکمیل کتاب شهدا و هرچه قطورتر کردن آن، اسامی شهدای گروه های سیاسی دیگری را مانند حزب دموکرات، کومله ،حزب توده، فدائی ها و دیگر جریان های مارکسیستی و نیز جریانهای مذهبی مانند گروههای طرفدار دکتر شریعتی که بخاطر اهداف و عقاید خودشان کشته شدند بدون اجازه این سازمان ها واحزاب و یا جریانها دزدیده و در این کتاب درج کرده اند ولی با کمال بی شرمی همۀ آنها را موقع صحبت از این کتاب یا لیست شهدا و یا تقدیم آن به فلان شخصیت برای جلب حمایت او به عنوان شهدای مجاهدین خلق که «اعدام شده اند» معرفی می کنند!! در حالی که بسیاری از آنان کشته شده های عملیاتهای جنگی احمقانه و دیوانه وار و رودرروی خود فرقۀ رجوی می باشند. عامل اصلی تمام این خون های ریخته شده شخص مسعود رجوی است و از سال ۱۳۶۴ به این سو نفر بعد از او یعنی مریم قجر عضدانلو می باشد که باید روزی به خاطر این خون های به ناحق ریخته شده محاکمه شوند. فرقۀ رجوی سالها است که مغازه ای چند نبشه به اسم شهدا باز کرده است. به معنای واقعی اگر این مسأله را بخواهیم کنکاش کنیم فرقۀ رجوی خونخوارترین و کثیف ترین گروه روی زمین است. از یک سو به عمد اعضای خود را به کشتن می داد که فقط عرض اندام کنند و بگویند اینها وجود خارجی دارند. از سوئی دیگر اعضای معترض ومخالف خود را به شکل های مختلف به قتل می رساند یا به کشتن عمدی می داد که از شر انها خلاص شود و بعد هم از خونشان استفاده می کرد. به عنوان نمونه در عملیات موسوم به فروغ جاودان و عملیات های راهگشائی در چندین مرحله بخصوص بعد از ۱۳۷۲ عملیات های راهگشائی که اجرا می کردند موقع برگشت تیم های عملیاتی مسیر برگشت نفرات را به عمد بدون کد می گفتند که در نتیجه نفرات اکثرا در موقع برگشت کشته شدند. به کشتن دادن افراد بعد از سقوط صدام به بهانه عدم ترک قرارگاه اشرف سابق هم این فرقه را در واقع به عنوان بی هویت ترین وبی پرنسیب ترین گروه یا فرقه در جهان نشان داد.

موضوع اصلی که در اینجا می خواهم بحث آن را باز کنم در رابطه با این کتاب یا لیست شهدا است که مسعود رجوی وقتی در سال ۱۳۶۵ به عراق رفت برای اولین بار این لیست را تقدیم صدام حسین پدر معنوی خود کرد. بعدا که به زیارت کربلا رفت به همراه مریم قجر عضدانلو این لیست به اصطلاح شهدا را تقدیم امام حسین کرد. پس از آن هم وقتی به زیارت سرداب امام زمان رفت این لیست را به آنجا تقدیم کرد . سپس آن را در زیارت کاظمین تسلیم آن دو امام نمود…. به هر حال تا زمانی که عراق بودند هر سال این لیست قربانیان سیاستهای خودشان را به حرم یکی از امام ها تقدیم می کردند.

اما از سال ۱۳۸۲ به بعد یعنی بعد از سقوط پدر مادی و معنوی شان صدام حسین خط امام بازی آنها تمام شد و شروع کردند به تقدیم این لیست قربانیان به امامان جدید خود یا به قول مسعود رجوی به «صاحبخانۀ جدید» شان یعنی سیاست بازان امریکائی و اروپائی.

زمانی که مسعود رجوی کتاب لیست شهدا را به امام حسین می داد صحبتی داشت با این مضمون: «ای سرور شهیدان این لیست به شما تعلق دارد، شما در این راه سرمشق ما بودی و بسیاری با یک ستاره مشخص شده اند و… حالا من ومریم آن را آوردیم به شما تقدیم می کنیم». ولی اکنون در سال ۱۳۹۶ مریم قجر عضدانلو بدون حضور مسعود رجوی با همان مضمون همان لیست شهدا را به سناتور جنگ طلب یعنی جان مکین تقدیم می کند سناتوری که در جنگ ویتنام هزاران نفر را با بمب کشت. همین سناتور جنگ طلب که دستانش به خون آلوده است در جریان یک سخنرانی در آوریل ۲۰۰۷ در یک جلسه پرسش و پاسخ در ایالت کارولینای جنوبی شروع به خواندن آواز کرد: «به روی ایران بمب ،بمب، بمب، بمب بریزیم»!!. در واقع ذلت و خواری فرقۀ رجوی به جایی رسیده که اکنون برای سرپا ماندنش از این مغازه سه نبش کتاب لیست شهدا برای التماس درخواست به درگاه هر جنایتکاری استفاده می کند و کاری ندارد که یک بار سی سال پیش آن را تقدیم به امام حسین کرده و متعلق به او دانسته است، زیرا همان شوی مسخره نیز تنها برای جلب نیرو و فریب افراد سادۀ مذهبی و کشاندنشان به عراق بود. عکس های زیر مشتی از خروار استفاده از این دکان چند نبشه است:

ببینید چگونه از نام و عکس این کشته شده ها و قربانیان حماقتهای خودشان بهره برداری می کنند؟!

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

خون ما در هم گره خورده است . امنیت شما ، امنیت ما است و سرنوشتمان باهم گره خورده است در این راه از هیچ کاری کوتاهی نخواهیم کرد. قسمتی از صحبت مسعود رجوی در ملاقات با صدام ۱۳۷۰ بعد هم همین مجاهدین به ارتش امریکا محل اختفا او را لو دادند .

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

سقف اعظم فنلاند یوکا یارما

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

اسقف بریتانیا جان پریچاردی – ادرین نیومن

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

سنای فرانسه

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

محمود عباس

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

نماینده سابق پارلمان انگلیس

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

گروه دست ساز فرقه رچوی . ژرارد دپره رئیس گروه دوستان ایران آزاد در پارلمان اروپا

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

شهردار شهر لوپن

کتاب لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران دکان مریم رجوی مسعود رجوی فرقه تروریستی رجوی

سناتور جان مکین : به روی ایران بمب بمب بمب بمب بریزیم.

محمد کرمی yoanyoldash@yahoo.com

*** 

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28643

رهائی دوست عزیزمان مصطفی ابودردا از فرقۀ رجوی را تبریک می گویم 

Mostafa Aboudardar Surviver of MEK in Albaniaمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۷:… آری، دوست عزیزمان برات درست وقتی که مریم قجر در آلبانی نشست های افسونگری و دجالی و فریبکاری راه انداخته بود بر تمامی اجبارات و افسونها لگد زد و دیوارهای هفت حصار رجوی را شکست و پا به دنیای آزاد نهاد. این تولد جدید و شروع یک زندگی نوین بر دوست عزیزمان آقا مصطفی (برات) مبارک باد …

مصاحبه با آقای عباس محمد پور (۲۷ سال در اسارت و یک سالش را هم در آلبانی بودم)

لینک به منبع

رهائی دوست عزیزمان مصطفی ابودردا از فرقۀ رجوی را تبریک می گویم

مصطفی ابوداردار نجات یافته از فرقه رجوی در آلبانی

آقای مصطفی ابودردا

همزمان که مریم قجر عضدانلو در آلبانی برای اسیران فرقه رجوی نشست برگزار کرده بود تا با داغ ودرفش و مکر و حیله و دروغ این اعضای اسیر را در چنگال خود نگه بدارد، همرزم سابق و دوست عزیزمان آقای مصطفی ابودردا ( معروف به برات صنایع ) از فرقۀ رجوی اعلام جدایی کرد.

رهائی مصطفی ( برات ) از بند اسارت فرقۀ رجوی و قدم نهادن وی به دنیای آزاد را به او و خانواده اش تبریک می گویم و آرزو دارم این اقدام مبارک او راه رهایی را پیش پای دیگر اسیران که در مقابل این زن افسونگر تسلیم نشده اند هموارتر سازد.

آری، دوست عزیزمان برات درست وقتی که مریم قجر در آلبانی نشست های افسونگری و دجالی و فریبکاری راه انداخته بود بر تمامی اجبارات و افسونها لگد زد و دیوارهای هفت حصار رجوی را شکست و پا به دنیای آزاد نهاد.

این تولد جدید و شروع یک زندگی نوین بر دوست عزیزمان آقا مصطفی (برات) مبارک باد. باشد تا راهگشای دیگر اسیران گردد که تسلیم نیرنگ و افسونگری مریم قجر نشده و راه زندگی خود را انتخاب کنند.

از این فرصت استفاده می کنم تا به تمام دوستانمان که هنوز اسیر فرقه رجوی در آلبانی هستند بگویم: پشم و پیله و یال و کوپال این فرقه ریخته است، ترس را کنار بگذارید و باور کنید در دنیای آزاد بیرون شمایان می توانید روی پای خودتان زندگی را به شادی و خوشی بگذرانید.

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28525

مریم قجر در آلبانی: اگر چهار نفر وفادار واقعی داشتم رژیم را سرنگون می کردم!!ا 

Ehsan Bidi Siavosh Rastarمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، نوزدهم فوریه ۲۰۱۷:…  بعد از این نشست مریم قجر، نشست های موسوم به پروژه خوانی افراد یعنی همان نشستهایی که قبلا معروف به «دیگ» (برای جوشاندن و شکنجۀ روانی سوژۀ نشست) بود بار دیگر به راه افتاده است. مریم قجر در این نشست خود در آلبانی مفصلا به موضوع خانواده ها پرداخته و باردیگر تاکید کرده که … 

احسان بیدی سیاوش رستارنجات یافتگان در آلبانی اقدامات تروریستی مجاهدین در تیرانا را محکوم می کنند

لینک به منبع

مریم قجر در آلبانی: اگر چهار نفر وفادار واقعی داشتم رژیم را سرنگون می کردم!!

طبق اخبار رسیده از درون تشکیلات آلبانی ، هفتۀ گذشته مریم قجر برای وصله پینه زدن به تشکیلات رو به اضمحلال فرقه اش مجددا به آلبانی رفته و کماکان در آنجا می باشد . هدف اصلی رفتن وی این بوده که تمام تلاش خودش را به کار ببرد تا بتواند این تشکیلات رو به اضمحلال را هر طور شده جمع و جور کند. در واقع داستان از اینجا شروع می شود که بعد از رفتن وزیر خارجۀ آلبانی به ایران، افراد اسیر این فرقه حدس می زنند که خانواده ها میخواهند برای ملاقات بیایند زیرا تا به حال چند خانواده به ملاقات عزیزانشان رفته و علیرغم مشکلات و موانعی که سران فرقه پیش آوردند موفق به دیدار با آنها شده اند.

در واقع این تشکیلات لرزان به شدت سست تر از قبل شده است. در این نشست که مریم قجر در آلبانی برای اسیران فرقه برگزار کرده وی با تهدید و توپ و تشر به افراد گفته: چرا خودتان را ول داده اید؟ مگر چی شده؟! فیل بعضی هایتان یاد هندوستان کرده و به یادخانواده افتاده اید؟. وی همچنین گفته که اگر من چهار نفر آدم درست حسابی «واقعا انقلاب کرده» (یعنی کاملا وفادار و مورد اعتماد) داشتم رژیم را سرنگون می کردم!!.

اینجا باید گفت این خانم یا سرنگون کردن یک رژیم را نمی داند چیست؟! یا واقعا آنقدر تشکیلاتش داغان است که به قول معروف سگ صاحبش را نمی شناسد. این خود نشان دهندۀ وضعیت رو به تلاشی این تشکیلات است که مریم قجر را وادار کرده شخصا وارد شود و ضمن سفر به آلبانی و گذاشتن نشست با افراد این طور صحبت کند. ( نزدیک سه هفته است که در البانی مستقر شده است )

در واقع می توان نتیجه گرفت که از سویی اوضاع فرقه این روزها خیلی درام است و کسی در داخل تشکیلات آن هم به خط و خطوط و تحلیلهای تکراری و غیر واقعی سران فرقه پشیزی ارزش قائل نیست، و از سوی دیگر صدامی هم در کار نیست که پشتیبان زندان و شکنجه و قتل در داخل تشکیلات فرقه باشد.

اخبار رسیده از آلبانی حاکیست که بعد از این نشست مریم قجر، نشست های موسوم به پروژه خوانی افراد یعنی همان نشستهایی که قبلا معروف به «دیگ» (برای جوشاندن و شکنجۀ روانی سوژۀ نشست) بود بار دیگر به راه افتاده است.

مریم قجر در این نشست خود در آلبانی مفصلا به موضوع خانواده ها پرداخته و باردیگر تاکید کرده که دیدار با خانواده ها مرز سرخ سازمان است.

بنابراین طبق این اخبار رسیده اکنون در آلبانی نشست های «دیگ» جریان دارد و نیز موضوع خانواده ها تبدیل به کابوسی در تشکیلات فرقه شده است. حالا این وظیفه مریم قجر و دیگر سران این فرقه است که توضیح بدهند چرا خانواده ها تبدیل به کابوسی برای آنها شده؟ از چه چیزی می ترسند؟!

خبر دیگری که مهم و جالب است می گوید همان زمان که نشستهای مریم قجر در آلبانی جریان داشته در عرض یک هفته دو نفر از اعضای با سابقه و دو نفر از اعضای عادی از تشکیلات فرقه جدا شده اند و این امر نشان می دهد که دیگر نشست های خود مریم هم کارایی و تأثیری در حفظ افراد در تشکیلات ندارد و اینجا باید گفت گذشت آن زمان که با یک توپ و تشر وتهدید کردن می توانستند افراد را به سکوت وادارند. اکنون دیگر افراد برای سران فرقه و حتی برای خود مریم قجر هم تره خورد نمی کنند.

واقیعت این است که بعد از خروج از عراق و مستقر شدن در آلبانی، تشکیلات فرقه به شدت لرزان شده و با هر خبر سیاسی به تنش می افتد. دیگر حرف سران و فرماندهان برد و ارزش چندانی ندارد. به همین دلیل است که سران، این فرقۀ بی صاحب را دارند به زور با خود یدک می کشند بطوریکه مریم قجر مجبور است خودش پا به میدان بگذارد.
به طور کلی شرایط روحی اسیران فرقه در آلبانی بویژه با برگزاری این نشست های تهدید و توهین از جمله نشستهای فحش و فحاشی معروف به «دیگ» خیلی خراب است و وضعیت فرقه و تشکیلات آن روز به روز آشفته تر می شود.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28245

أغاز فروپاشی فرقۀ رجوی در آلبانی (ورود مستقیم کمیساریا از ژنو)ا 

 محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و هشتم ژانویه ۲۰۱۷:… به دنبال دیدار وزیر خارجۀ آلبانی از تهران، کمیساریای عالی پناهندگی وارد عمل شده و به سران فرقه برنامۀ کاری اش را ارائه داده است مبنی بر اینکه می خواهند با تمامی افراد کمپ در آلبانی مصاحبه کنند و استاتو (موقعیت) این افراد را مشخص سازند. سران فرقه در آلبانی موضوع را به رهبری آن در پاریس احاله کرده اند … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیرانامجاهدین دیگر به هدف نمی رسند و مبارزه شان به پایان رسید

لینک به منبع

أغاز فروپاشی فرقۀ رجوی در آلبانی

کمیساریای عالی پناهندگان از ژنو مستقیما وارد مصاحبه برای مشخص کردن استاتوی افراد در کمپ آلبانی می شود

برنامه ها و برخوردهای رهبری فرقه در آلبانی با لایه های مختلف برای جلوگیری از فروپاشی کامل

 بعد از آنکه کل تشکیلات فرقۀ رجوی در آلبانی مستقر شد به دنبال رویدادها و فعل و انفعالات سیاسی زیادی که اتفاق افتاد، اکنون این فرقه در شرایط بسیار دشواری قرار گرفته بلکه روند فروپاشی آن آغاز شده است. مهمترین این رویدادها دیدار اخیر وزیر خارجۀ آلبانی از ایران در رأس هیئتی سیاسی و اقتصادی و گفتگوهای این هیأت با مقامات ایرانی در تهران می باشد. آنها ابراز تمایل کرده اند که سفارت آلبانی در ایران راه اندازی شود. بنابراین اکنون دقیقا شرایط و موقعیت سیاسی به سود افراد اسیر در فرقه و به زیان تشکیلات فرقه می باشد.

به دنبال دیدار وزیر خارجۀ آلبانی از تهران، کمیساریای عالی پناهندگی وارد عمل شده و به سران فرقه برنامۀ کاری اش را ارائه داده است مبنی بر اینکه می خواهند با تمامی افراد کمپ در آلبانی مصاحبه کنند و استاتو (موقعیت) این افراد را مشخص سازند. سران فرقه در آلبانی موضوع را به رهبری آن در پاریس احاله کرده اند. نمایندۀ کمیساریای عالی پناهندگی از ژنو با محمد سید المحدثین مسئول روابط خارجی فرقۀ رجوی در پاریس تماس گرفته و برنامۀ خود را به او بیان کرده است. سران فرقه ابتدا با این برنامه به شدت مخالفت میکنند، اما وقتی می بینند موضوع جدی است آن را می پذیرند به شرط اینکه مصاحبه ها مانند عراق در داخل کمپ فرقۀ رجوی انجام شود. مسئولین کمیساریا به هیچ عنوان این را نمی پذیرند و می گویند تمام مصاحبه ها باید در مقر کمیساریا به صورت تک تک و مستقل صورت بگیرد و افراد هم باید تنها باشند. در این رابطه تمام سنگ اندازی ها و کار شکنی های فرقه به شکست انجامیده و می پذیرند که افراد مصاحبه کنند.

اما ببینیم با توجه به این شرایط در درون تشکیلات رجوی در آلبانی چه می گذرد و فرقه با دستپاچگی چه تدابیری را برای جلوگیری از این روند فروپاشی اتخاذ کرده و می کند:

در درجۀ اول سران فرقه می خواهند هر طور شده اخبار این فروپاشی بیرون درز نکند و یک تعداد ولو اندک هم باشد در کادر تشکیلاتش نگهدارد تا به ترامپ بگویند به ایران حمله کن ما نیروی جنگی! آماده داریم چرا که اکنون در آمریکا همۀ لابیهایشان را برای کار روی دولت جدید آمریکا به ریاست ترامپ بسیج کرده اند ولی خود همین کار حتی افراد رده بالا و قدیمی خودشان را که از مواضع و شعارها و سرودهای اصیل و ریشه ای ضد آمریکایی سازمان مجاهدین خلق اطلاع دارند بیشتر هم مسأله دار می کند و حتما هم در محفلها و اذهان پر تناقض خودشان از رجوی می پرسند پس چه شد آن شعر و شعار تحت عنوان اصل «کس نخارد»! (اشاره به شعر: کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من)؟؟!!…

در این شرایط سران فرقه برخوردهایشان با لایه های مختلف تشکیلات را با توجه به وضعیت هر لایه به صورت زیر تنظیم کرده اند:

لایۀ اول: نیروهای دارای ردۀ «ام جدید» (M به معنی معاون بخش یا ستاد ردۀ صوری بی پایه که به افراد دارای سابقۀ سالها برای نگه داشتن آنها در تشکیلات می دهند) که سابقه آنها در تشکیلات زیر بیست سال است به علاوۀ عضو ها – ردۀ O – و بقیه (مانند KO یعنی کاندید عضویت) که برخورد کلی با افرادی از این رده ها که اکنون دیگر یا جزء نیروهای تشکیلاتی نیستند و به اصطلاح سازمانی مسأله دار شده و یا به نحوی از تشکیلات جدا شده ولی زیر چتر حمایت فرقه هستند اینگونه است که به آنها می گویند در مصاحبه ها با کمیساریا بگویند که میخواهند بروند کشورهای دیگر اروپایی دنبال زندگی کردن و… و در این رابطه خیلی هم آنها را تشویق می کنند زیرا این افراد دیگر تبدیل به موی دماغ تشکیلات شده و در صورت ادامۀ حضورشان در تشکیلات تأثیر منفی هم بر روی دیگر افراد میگذارند لذا باید هرچه زودتر آلبانی را ترک کنند. به قول معروف می خواهند از شر آنها خلاص شوند. در تشویق کردن این افراد به آنها پیشنهاد می کنند که بروید آلمان یا سوئد که ما در آنجاها هم تشکیلات داریم و به هر کس از شما که بخواهد در کنار ما باشد کمک می کنیم.

لایۀ دوم: افرادی هستند که دارای ردۀ ام (M) قدیم به بالا می باشند یعنی بالای بیست سال سابقۀ تشکیلاتی دارند و تا به حال هم ظاهرا به اصطلاح مسأله دار نبوده اند اما اکنون به بهانه های مختلف از تشکیلات و مناسبات تشکیلاتی و نه از سازمان جدا شده اند ولی می خواهند فقط همراه آن باشند. به این افراد کمک می کنند و برایشان مطرح کرده اند که شما از افراد خود ما هستید و اگر رفتید برای مصاحبه بگویید که ما کماکان سازمان را قبول داریم و می خواهیم با سازمان باشیم و به هیچ وجه آلبانی را ترک نمی کنیم. برای تعدادی از این افراد وسایل و امکانات زندگی در بیرون هم تهیه کرده اند.

لایۀ سوم : افراد بالاتر از رده های فوق و از نیروهای تشکیلاتی فرقه هستند که کماکان سازمان را قبول دارند. اینها اکثرا از افراد و مسئولین باسابقه و وفادار می باشند که سران بالاتر فرقه تلاش می کنند از هر بابتی هوای اینها را داشته باشند که مبادا آنها هم مسأله دار شده و زمزمۀ جدایی از تشکیلات سردهند که در این صورت افراد تحت مسئولیت آنها هم دچار همان وضعیت خواهند شد.

به افراد از قشرها یا لایه های دوم وسوم که در وضعیت یادشده هستند گفته اند که «شما ها بچه های مسعود هستید، شما بچه های سازمان می باشید چون یا در سازمان بزرگ شده اید و یا بیشتر عمرتان را در سازمان سپری کرده اید… خوب بعضی وقتها بچه ها هم در خانه باهمدیگر بگو مگو می کنند، گاهی به هم پرت و پلا می گویند و پرخاشگری می کنند»!!.

برای این نیروها دو صفحه بریف (توجیه و دستور العمل) درست کرده اند که در آن آنها را توجیه میکنند که در مصاحبه ها چه بگویند؛ و برایشان این را که بخواهند از سازمان جدا بشوند مرز سرخ کرده اند بخصوص برای قشر سوم رفتن به کشورهای دیگر اروپا و به آمریکا را مرز سرخ قرار داده اند.

برای این دو لایه یا قشر دوم و سوم یک مرز سرخ دیگری هم گذاشته اند وآن اینکه هر کدام از شما ها که می روید بیرون چه مرد و چه زن از آنجا که دنبال مسائل جنسی یعنی بر طرف کردن نیازهای جنسی خود هستید! اولا حق ندارید در این رابطه چیزی به درون تشکیلات بیاورید یا منتقل کنید؛ ثانیا اگر برای شما در این رابطه اتفاقی بیفتد یا مسأله ای در جامعۀ آلبانی پیش بیاورید، هیچ ربطی به سازمان ندارد و ما اعلام خواهیم کرد که شما از افراد ما نیستید!!.

از این رو وضعیت درون تشکیلاتی سازمان اکنون خیلی بهم ریخته و برای سران فرقه بسیار وحشتناک شده است. آنها تمام ترسشا ن از فروپاشی است و به همین علت برای گول زدن افراد اقدام به خریدن موبایل های مدل جدید کرده اند که ۸۰ % آنها سیم کارت ندارد. همچنین با دادن لب تاب و تبلت و امثال آن برای بعضیها می خواهند آنها را راضی نگه دارند. سران فرقه حتی به سراغ بعضی جداشده ها از مناسبات تشکیلاتی که قبلا سرسپردۀ مطلق بودند و جداشدن کامل آنها از سازمان به علت سوابق و اطلاعاتی که دارند خیلی به زیان فرقه است رفته اند و با آنها مفصل صحبت کرده و آنها را به نزد خود و به داخل تشکیلات آورده و همه نوع امکانات در اختیار آنان گذاشته اند تا دوباره هوس بیرون رفتن از تشکیلات نکنند!…

*** 

زهرا میرباقری فرشته هدایتیتبریک برای آزادی خانم فرشته هدایتی

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقنامه سرگشاده به خانم ها سوزانا کلاین و کارولاین هاوارت، خیریه “زنان در جهان”

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015Mojahedin Khalq thugs beat-up Mostafa Mohammadi and his daughter in Auvers sur Oise (Photos)

تهدید به مرگ آن خدابنده توسط مریم رجوی مجاهدین خلقIn a democracy we don’t beg terrorists not to kill us (Open letter to President Hollande)

مهران کاکاوند قاتل و شکنجه گر اعزامی از عراق به پاریسMehran Kakavand, Mojahedin Khalq agent tried to assassinate ex-member Mansour Nazari in Paris (link to the report in Persian)

*** 

همچنین:

خبر فوت مسعود رجوی به تمامی اعضا جدا شده وخانواده های اسیران تبریک عرض می کنم

 Turki al-Faisalمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، دهم ژوئیه ۲۰۱۶:… پس از سالیان مخفی کاری بالاخره امروزشاهزاده امیر ترکی الفیصل رئیس سابق وزارت اطلاعات وضد اطلاعات عربستان سعودی در شو پاریس با اشاره به مریم قجر عضدانلو( دو باراین جمله را تکرار کرد که مرحوم مسعود رجوی همسر سابق شما ) . بالاخره واقعیت از پس پرده
 
 
Rajavi_Saddamفریاد آزادی، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:… ما امضا کنندگان زیر فعالان حقوق بشر از جمله جدا شدگان فرقۀ رجوی حملۀ تروریستی اخیر به کمپ لیبرتی (زندان ر جوی) را که دوشنبه شب ۳ ژوئیه (۱۳ تیر ماه) روی داد به شدت محکوم کرده و از دولت عراق و نهادهای بین المللی ذیربط می خواهیم که عاملان را شناسایی و تحویل عدالت بدهند. ما در همین حال مسبب اصلی این جن
 
 
محمد کرمی، عبدالکریم ابراهیمی و انجمن نجات تبریز، ششم ژوئیه ۲۰۱۶:…مسئول اصلی این جنایت ها که بیشتر می خواهند این اسیران را به کشتن بدهند، شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو می باشند.در غیر این صورت این دو فرد باید به این سوال جواب بدهند که چرا نزدیک ۵ سال است این افراد را در کمپ موقت اسیرکرده اند ؟
 
 
Mojahedin Khalq Maryam Rajavi 2003 Parisمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، هجدهم ژوئن ۲۰۱۵:… این مشعل ها به خاطر چه کسی خود را عرق در آتش کردند ؟ با چه منطقی در عرض سه روز این کار را انجام دادند ؟ این خود سوزی ها به خاطر دستگیری مریم قجر عضدانلو ( رجوی ) به دستور تشکیلات مخوف فرقه مجاهدین برای آزادی مریم قجر عضدا