سوءاستفاده رجوی از اسلام

سوءاستفاده رجوی از اسلام

سوءاستفاده رجوی از اسلامرضا اسلامی، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و نهم آوریل 2021:… فرقه های سوءاستفاده گر مذهبی نما، برای پیشبرد اهداف خویش و ترسیم چهره ای مقبول و موجه از شیوه ها و ترفند های مختلفی بهره می برند، یکی از این ترفند ها استفاده ازدین و ظواهر مذهبی است. آنان نقاب دین بر چهره زده و اهداف استبدادی خود را زیر نقاب دین پنهان می کنند! سپس با تثبیت جایگاه خود ماهیت اصلی خود را پنهان کرده و فقط با دیدن این پشت پرده می توان چهره ی اصلی آنان را دید.  مسعود رجوی در شروع اکثر صحبت هایش ، به تفسیر قران پرداخته و کسی هم نبود بپرسد که بر پایه ی کدام تحصیلات و کدام تجربه، به خود جرات می دهد که آیات و کلام خدا را تفسیر کند؟! هرگز سراغ ندارم که مسعود رجوی حتی یکی از احکام اسلام را قبول داشته باشد.  سوءاستفاده رجوی از اسلام 

ماه محرم و رجوی . نگاهی از دو سر طیفعاشورا و بازهم بهانه براي فرقه مجاهدین خلق

سوءاستفاده رجوی از اسلام 

ریاکاری و سوءاستفاده مسعود رجوی از اسلام

رضا اسلامی، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 28.04.20212

رضا اسلامی آلبانی

آقای رضا اسلامی

دوستان عزیز می خواهم مقداری  برای شما در مورد ماه مبارک رمضان و اسلام  در فرقه رجوی نقل کنم من در مدت ۲۹ سال فهمیدم که مسعود رجوی و مریم قجر سر سوزنی اعتقاد ندارند، نه به اسلام و نه به ماه مبارک رمضان فقط برای قدرت طلبی خود دست به هرکاری می زنند و تردید ی در این رابطه وجود ندارد.   این فرد خودپرست با شم ضدانقلابی خود خیلی خوب می دانست که اگر هر کاری هم می خواهد بکند، برای فریب مردم و اعضاء، باید یک سس مذهبی به همه  حرفهایش بزند!.

فرقه های سوءاستفاده گر مذهبی نما، برای پیشبرد اهداف خویش و ترسیم چهره ای مقبول و موجه از شیوه ها و ترفند های مختلفی بهره می برند، یکی از این ترفند ها استفاده ازدین و ظواهر مذهبی است. آنان نقاب دین بر چهره زده و اهداف استبدادی خود را زیر نقاب دین پنهان می کنند! سپس با تثبیت جایگاه خود ماهیت اصلی خود را پنهان کرده و فقط با دیدن این پشت پرده می توان چهره ی اصلی آنان را دید.

مسعود رجوی در شروع اکثر صحبت هایش ، به تفسیر قران پرداخته و کسی هم نبود بپرسد که بر پایه ی کدام تحصیلات و کدام تجربه، به خود جرات می دهد که آیات و کلام خدا را تفسیر کند؟!

سوءاستفاده رجوی از اسلام

سوءاستفاده رجوی از اسلام

هرگز سراغ ندارم که مسعود رجوی حتی یکی از احکام اسلام را قبول داشته باشد حال شما فرض کنید، چنین کسانی دم از اسلام بزنند و در شروع ماه مبارک رمضان، آیه هم بیاورند که این ماه ، ماه نزول قران و شاخص هدایت است! دم زدن این فرد و اطرافیانش از اسلام وقران ، آیا شعاری مردم فریبانه نیست؟

سکوت در مقابل انحرافات و تبهکاری مسعودرجوی امری که سرنوشت خلقی و هزاران انسان در میان است بنوعی همراهی و تائید امری است که او تبلیغ میکند.

باور کنید وقتی میخواهم داستان فرقه رجوی را تعریف کنم (این فرقه آنقدر علیه مردم و کشور ما جنایت و خیانت و در موضوع ماه رمضان و اسلام ریاکاری کرده است )حسرت وشرم چند ین ساله را میخورم.

سوءاستفاده مریم رجوی از ماه رمضان و یک یادآوری

رجوی هرماه رمضان نشست میگذاشت وتا سحری ایات قران واز ماه مبارک رمضان میگفت. تا شبی که لیله القدر میرسید ؛این ملعون بازهم سو استفاده از شب قدر میکند وولکن هم نیست.

حالا ببیند چطور ی این رجوی دجال از شب قدر سو استفاده میکرد.

این روباه مکار بعد  ازنشست وتعریفهایی از حضرت علی که میکرد وخودش را دوست حضرت علی میدانست وهمه به این سمت سوق میداد که باور کنند و یا ظاهرا تایید کنند، که رجوی دوست حضرت علی است.

بعداز نشست به همه میگفت که امشب را برید با دوست من ومولای شما علی علیه السلام خلوت کنید وتعهدات خودتان را بنویسید.

همه میرفتند وکاغذ سفید میگرفتند (هرچند که متن مورد نظراز قبل آماده بود و فقط نفرات باید از روی آن می نوشتند که بگویند فرد با دستخط خودش و با میل خودش نوشته است) ومشغول نوشتن وتعهد دادن به مسعود رجوی میشدیم؛ بعد از نوشتن این تعهد میرفتیم استراحت وبعد از استراحت نشست میگذاشتند و میگفتند باید تعهدات و نامه های خودتان به حضرت علی( منظور همان رجوی بود ) را در جمع بخوانید ودسته به دسته نشست گذاشته ونفرات را بنوبت صدا می زدند و هرکس نوشته خودش را  میخواند.!!

*این روباه مکار در نشست هامیگفت اینها شناسنامه ی مجاهدت شماست، هرزگاهی اینها را بخوانید وتعهد با خدا ورهبر عقیدتی خودتا ن را یاداور شوید ومتعهد باشید.

بله عزیزان این روباه مکار خیلی دجالیت بکار میگرفت و نه فقط رمضان و ماه محرم بلکه ازتمام مناسبتهای اسلام سواستفاده میکرد. بله عزیزان در این سالیان بخاطر اینکه راهی برای من نبود میبایست تحمل میکردم وحرفی نزنم وساکت بمانم وخود خوری میکردم تا اینکه خدا رحمت خودش را برای من نازل کرد وتوانستم بیرون بیایم واز این همه ریاکاری خلاص شوم.

لینک به منبع

سوءاستفاده رجوی از اسلام

***

مریم رجوی ماه رمضان در عراق و آلبانیمریم رجوی ماه رمضان در عراق و آلبانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فشار-و-تهدیدات-مضاعف-فرقه-مجاهدین-خلق/

فشار و تهدیدات مضاعف  فرقه مجاهدین خلق بر علیه جداشدگان در آلبانی   

فشار و تهدیدات مضاعف  فرقه مجاهدین خلق بر علیه جداشدگان در آلبانی   رضا اسلامی، نجات یافتگان در آلبانی، شانزدهم فوریه 2021:… براستی چه شد که فرقه رجوی با مرگ تک تک نفرات  اعضا و کادرهای فرقه بیانگر یک شکست  سیاسی و تشکیلاتی و سرشکستگی برای رجوی و مریم قجر  می‌باشد و مسعود رجوی همه را فریب داد و صحنه را ترک کرد آیا واقعا اعضا و کادرهای فرقه این روزها بدلیل ابتلا به ویروس کرونا از بین میروند  . اینها تحت اجبار و برای اینکه مستمری شان از جانب فرقه قطع نشود وادار به این کار شده اند. ساختار فرقه رجوی بر این مبنا است که برای کنترل اعضای جداشده که در آلبانی زندگی میکنند انها رادشمن فرقه مردم و در تمام سایتها ومقالات خودشون معرفی میکنند  و رجوی استفاده خودش را از این موضوع میکند و همه را نفوذی و دشمن می دانند که می خواهند در آنها نفوذ و به آنها ضربه بزنند . فشار و تهدیدات مضاعف  فرقه مجاهدین خلق بر علیه جداشدگان در آلبانی    

فشار و تهدیدات مضاعف  فرقه مجاهدین خلق بر علیه جداشدگان در آلبانی   زوزه شغالان در آلبانی

فشار و تهدیدات مضاعف  فرقه مجاهدین خلق بر علیه جداشدگان در آلبانی   

رضا اسلامی، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 15.02.2021

فکر نمی کنم اولین بار باشد که فرقه رجوی دست به چنین اقداماتی میزند و بیشتر هدف سران فرقه رجویسم از اینکار این است که ایجاد ترس و وحشت در بین افرادی است که تمایل به جدایی و آزاد شدن دارند و میخواهند تا تعیین تکلیف شدن در آلبانی بطور مستقل زندگی نمایند و لی فرقه با  قطع کمک مالی انهارا مجبور به ماندن میکند برای خود من هم چنین اتفاقی افتاد و چون من از این فرقه جدا شده بودم و می خواستم آزاد در آلبانی زندگی کنم از آنجایی که  کمک مالی ناچیزی دریافت میکردم، فرقه بدنبال بهانه ای برای قطع آن می گشت که در نهایت توسط احمد انتظار قطع شد.

مقدار پول که به تعدادی از این افراد که از فرقه مستمر ی در یافت می کنند یا باید برعلیه دوستان خود که زمانی باهم و در کنار یکدیگر بودند جاسوسی خبرچینی و مقاله  بنویسند و آنها را معرفی یا مزدور بخوانند یا از پول ماهانه خبری نیست.

براستی چه شد که فرقه رجوی با مرگ تک تک نفرات  اعضا و کادرهای فرقه بیانگر یک شکست  سیاسی و تشکیلاتی و سرشکستگی برای رجوی و مریم قجر  می‌باشد و مسعود رجوی همه را فریب داد و صحنه را ترک کرد آیا واقعا اعضا و کادرهای فرقه این روزها بدلیل ابتلا به ویروس کرونا از بین میروند  . اینها تحت اجبار و برای اینکه مستمری شان از جانب فرقه قطع نشود وادار به این کار شده اند. ساختار فرقه رجوی بر این مبنا است که برای کنترل اعضای جداشده که در آلبانی زندگی میکنند انها رادشمن فرقه مردم و در تمام سایتها ومقالات خودشون معرفی میکنند  و رجوی استفاده خودش را از این موضوع میکند و همه را نفوذی و دشمن می دانند که می خواهند در آنها نفوذ و به آنها ضربه بزنند . و افراد همیشه زیر شک امنیتی فرمانده هان این فرقه هستند و اگر کسی بخواهد از این فرقه جدا شود اورا خائن و سزاوار مرگ میداند.

فرقه رجوی حتی  برای جداشدگان هم حق حیات و زندگی به دلخواه را نمی پسندد و اگر هر فردی کارنامه فرقه رجوی را مرورکند خواهد دید که رجوی طی ۴۱سال گذشته برای رسیدن به اهداف فرقه گرایانه  خود دست به هر خیانت و وطن فروشی زده است و برای همه مردم دنیا این موضوع مشخص است.

لینک به منبع

فشار و تهدیدات مضاعف  فرقه مجاهدین خلق بر علیه جداشدگان در آلبانی   

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ازدواج-مریم-رجوی-و-انقلاب-ایدئولوژیک-د/

نگاهی به طلاق و ازدواج مریم رجوی تحت خیمه شب بازی ” انقلاب ایدئولوژیک”

نگاهی به طلاق و ازدواج مریم رجوی تحت خیمه شب بازی ” انقلاب ایدئولوژیک”رضا اسلامی، نجات یافتگان در آلبانی، هشتم نوامبر 2020:… در مقطع سالهای 1363 و 1364 با قرار گرفتن رجوی در موضع ولایت مطلقه،  رجوی برای کنار زدن تمام رقبای احتمالی، نیاز داشت در مقامی قرار گیرد که کسی یارای نزدیک شدن به آن و شریک شدن در تصمیم گیری هایش را نداشته باشد. لذا با کمک مریم قجرعضدانلو (همسر مهدی ابریشمچی – و اولین فرد پیشنهاد دهنده برای قرار گرفتن مسعود در جایگاه رهبری عقیدتی)، توانست جایگاه رهبری عقیدتی را برای خود تثبیت کند و از آن پس فرامین خودش را به صورت نامحسوس بعنوان دستوری از جانب خدا به مجاهدین تحمیل کند، و مریم عضدانلو  در نشست های خود به صراحت گفت که مسعود فقط پاسخگوی خداست! نگاهی به طلاق و ازدواج مریم رجوی تحت خیمه شب بازی ” انقلاب ایدئولوژیک” 

نگاهی به طلاق و ازدواج مریم رجوی تحت خیمه شب بازی ” انقلاب ایدئولوژیک”فاز جدید سرکوب ، تئوری انقلاب ایدئولوژیک مریم (قسمت شانزدهم)

نگاهی به طلاق و ازدواج مریم رجوی تحت خیمه شب بازی ” انقلاب ایدئولوژیک”

سوءاستفاده رجوی از اسلام  

رضا اسلامی، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 07.11.2020

رضا اسلامی آلبانی

آقای رضا اسلامی آلبانی

ازدواج رجوی با مریم عضدانلو یک سرکوب برای اعضا” در درون فرقه بود .که رجوی به عنوان رهبر عقیدتی  هر گونه اعتراض وانتقاد را در درون تشکیلات خفه کند وخود را جانشین خدا در روی زمین به دیگران القا” کند ..

سال 1363 (یا سال 1364) در درون این فرقه با طلاق مریم از همسرش مهدی ابریشمچی و ازدواج او با مسعود رجوی در درون فرقه همه گیر شد و در آن دوران که در پاریس بودند این  بحث فقط برای رده های  بالای  فرقه بود که بایستی وارد این طلاق وازدواج می شدند . واز آن  عبور می کردند. واگر در همان زمان کسی با این بحث  مخالفت می کرد  کنار گذاشته می شد . اما استفاده مسعود رجوی ازاین انقلاب ایدئولوژیک دردرون  چه بود؟

این انقلاب درونی، در یک کلام چیزی نبود جز جهش مسعود رجوی از موضع مسئول اول در این گروه و به درجه رهبری عقیدتی (=ولایت مطلقه فقیه) و این شروع   یک انحراف بزرگ در درون این فرقه تروریستی و وطن فروش بود  تا پیش از آن  رجوی دبیرکل فرقه به حساب می آمد. پس از این انقلاب درونی (که قرار بود همگانی و آنگاه جهانی شود)،  در همین رابطه برخی از مسئولین فرقه و به طور خاص مهدی ابریشمچی نیز (با تأثیر از آموزه های  رجوی و نظرات خاص مریم قجرعضدانلو، در مباحث انقلاب ایدئولوژیک) آنرا نهادی شرک آلود در کنار جایگاه رهبری عقیدتی نامید و از مشرک بودن خود در آن ایام سخن گفتند. اما رجوی در جایگاهی قرار گرفت که همفکر شدن با وی مساوی با “شرک” قلمداد می شد.

با استفاده از انقلاب تمامی شرکای سازمانی خویش را از میدان بدر می کرد و تنها مقام تصمیم گیرنده در این گروه می شد.

و رجوی کوچکترین انتقاد یا مخالفت را بشدت سرکوب می کرد و اجازه هیچگونه ابراز نظری جز در راستای منافع خودش به کسی نمی داد).

و بعدها در نشستهای درونی برای ما بیشتر آشکار شد)، در مقطع سالهای 1363 و 1364 با قرار گرفتن رجوی در موضع ولایت مطلقه،  رجوی برای کنار زدن تمام رقبای احتمالی، نیاز داشت در مقامی قرار گیرد که کسی یارای نزدیک شدن به آن و شریک شدن در تصمیم گیری هایش را نداشته باشد. لذا با کمک مریم قجرعضدانلو (همسر مهدی ابریشمچی – و اولین فرد پیشنهاد دهنده برای قرار گرفتن مسعود در جایگاه رهبری عقیدتی)، توانست جایگاه رهبری عقیدتی

را برای خود تثبیت کند و از آن پس فرامین خودش را به صورت نامحسوس بعنوان دستوری از جانب خدا به مجاهدین تحمیل کند، و مریم عضدانلو  در نشست های خود به صراحت گفت که مسعود فقط پاسخگوی خداست!، به این معنا که سخنان او الهام گرفته از سوی خداست و دارای هیچگونه عیب و نقصی نیست و اگر نقصی هم باشد بخاطر عدم انجام درست آن توسط اعضای مجاهدین است. در اینصورت کسی نباید فرامین او را زیر سوآل ببرد و وی تنها باید پاسخگوی خدا باشد . و رجوی  در نشست های در اشرف برای ما بر گذار می کرد می گفت:

«رهبر عقیدتی گناه پیروان خود را بر دوش می کشد و در روز معاد، خداوند هرگز از انسان نمی پرسد که تو کیستی، بلکه می پرسد رهبر شما کیست و از چه کسی پیروی می کنید؟ و بر همان اساس بهشت و جهنم تعیین می شود». در واقع وی صراحتاً می گفت خداوند به گناهانی که ممکن است هر مجاهد در طول زندگی مرتکب شده باشد کاری ندارد، فقط کافی است آن مجاهد در روز قیامت پشت سر وی (مسعود) قرار گرفته باشد، در آن صورت بخشوده خواهد شد. و در طی “جلسات متعدد و مباحثی مفصل و مبسوط” به مجاهدین القا می شد نه به این سادگی و خلاصه گویی که اینجا شرح می دهم. یعنی در میان انبوه “مقدمه چینیهای که با تفسیر خودش از قرآن و تاریخ میکرد .وبا  مباحث سیاسی و ایدئولوژیکی مرتبط به اقدامی که مریم به انجام رسانیده بود. در طی نشست جمعی برای سلسله مدارهای مختلف تشکیلاتی، به نحوی که برای من و دیگر مجاهدین هیچ شک و شبهه ای ایجاد نمی کرد و ما قانع می شدیم که اینها همه واقعیت محض است. بدین ترتیب، انقلاب ایدئولوژیک، پذیرش مسعود رجوی به عنوان رهبر عقیدتی بلامنازع بود،  و داستان از اینجا  شروع شد در داخل این فرقه نمیشود کوچکتر انتقاد را کرد زیرا با  سرکوب ، شکنجه ، مواجه میشدی که نمونهای زیادی از این گونه افراد بود بخصوص رده های بالا که نقشه شوم سرکرده فرقه را خوانده بودند وبعد همانها به  خاطر  اظهار نظر خودشان به چه بلاهایی دچار شدند ودر بین جمع تحقیر ومورد آزار واذیت و..قرار گرفتند که همه با چشم خود دیدند وهمین زهر چشم گرفتن از بالا موجب این شد که بقیه ساکت وحق هیچ گونه اظهار نظر نداشته باشن .بله این هم دمکراسی خودساخته  رجوی و مریم عضدانلو بود که می خواستند انرا به مردم ایران هدیه بدهند .البته این یک اپسیلون  از اتقلاب کذایی بود که  من و دوستانم در درون فرقه شاهد بودیم .

لینک به منبع

نگاهی به طلاق و ازدواج مریم رجوی تحت خیمه شب بازی ” انقلاب ایدئولوژیک”

سوءاستفاده رجوی از اسلام  

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حرفهای-تکراری-فرقه-مجاهدین-15-شهریور-1344/

حرفهای تکراری فرقه مجاهدین . 15 شهریور 1344

حرفهای تکراری فرقه مجاهدین . 15 شهریور 1344رضا اسلامی، نجات یافتگان در آلبانی، نوزدهم سپتامبر 2020:… از آنجایی که رجوی تشنه قدرت بود از همان ابتدا سعی نمود در مسیر ضدیت با  انقلاب مردم ایران حرکت کند و شاهد بودیم که با برگزاری جلسات و سخنرانی های مختلف برای نسل جوانی که هنوز به ماهیت واقعی وی پی نبرده بودند با شعارهای مسخره و ظاهر انقلابی و ضد آمریکایی جایگاهی برای خود تهیه کند. در نهایت با عوام فریبی در سی خرداد 60 ماهیت واقعی خود را نشان داد و با انجام جنگ مسلحانه عملاٌ وارد فازی شد که دیگر راه بازگشتی برایش متصور نبود. بعد از این حرکت ضد انسانی و انقلابی به طبع باید تا ته مسیر خیانت به مردم ایران پیش می رفت و بعد از آن شاهد بودیم که دست همکاری به صدام داد و عامل اصلی کشتار نیروهای نظامی ایران در جنگ علیه ایران شد. رجوی فکر  نمی کرد یک روز ی همکار او صدام حسین سرنگون شود. تا اینکه زمان گذشت و با حمله نیروهای آمریکایی در سال ۱۳۸۲ رژیم صدام سرنگون شد . حرفهای تکراری فرقه مجاهدین . 15 شهریور 1344

حرفهای تکراری فرقه مجاهدین . 15 شهریور 1344پانزدهم شهریور 1344 و رویکرد فرقه گرایی و تروریستی رجوی

حرفهای تکراری فرقه مجاهدین . 15 شهریور 1344

تغییر شرایط برای رجوی قابل درک نبود

۱۵ شهریور  1344 و حرفهای تکراری فرقه مجاهدین

رضا اسلامی ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 18.09.2020

15 شهریور از راه می رسد سرکردگان فرقه مجاهدین خلق بوق و کرنا راه انداخته و از تاسیس این گروه زیاد حرف می زنند و از بنیانگذاران حرف می زنند اما هیچ وقت در رابطه با خیانتی که رجوی در مورد دستگیری آنان انجام داده حرف نمی  زنند و همچنین ازکشتن هزاران آدم بی گناه به دستور رجوی ا نجا شده  اینکه تاسیس سازمان پاسخ به نیاز یک جامعه یعنی ایران بوده است که همه راههای مسالمت آمیز در مقابل شاه از بین رفته و باید دست به سلاح برد و نام خود را تعدادی انقلابی هم گذاشتند. این انقلابیون که تازه از انقلابات دیگر مانند آمریکای لاتین و مبارزات مردم ویتنام و چین بهره می بردند فکر می کردند می توانند با استفاده از شیوه مبارزاتی آنها در ایران نیز انقلابی به مانند آنها پیاده کنند. اما هر روز که می گذشت این استراتژی با شکست روبرو می شد و در نهایت در سال 1354 در درون این گروه انشعاب شده و تعدادی مارکسیست شدند و دست به کشتار همدیگر زدند.  رجوی که دیگر همه گونه همکاری با ساواک انجام داده و از مرگ جسته بود با شارلاتان بازی قدرت را در درون سازمان مجاهدین بدست گرفت و فکر می کرد که می تواند خیلی زود به قدرت برسد .

از آنجایی که رجوی تشنه قدرت بود از همان ابتدا سعی نمود در مسیر ضدیت با  انقلاب مردم ایران حرکت کند و شاهد بودیم که با برگزاری جلسات و سخنرانی های مختلف برای نسل جوانی که هنوز به ماهیت واقعی وی پی نبرده بودند با شعارهای مسخره و ظاهر انقلابی و ضد آمریکایی جایگاهی برای خود تهیه کند. در نهایت با عوام فریبی در سی خرداد 60 ماهیت واقعی خود را نشان داد و با انجام جنگ مسلحانه عملاٌ وارد فازی شد که دیگر راه بازگشتی برایش متصور نبود. بعد از این حرکت ضد انسانی و انقلابی به طبع باید تا ته مسیر خیانت به مردم ایران پیش می رفت و بعد از آن شاهد بودیم که دست همکاری به صدام داد و عامل اصلی کشتار نیروهای نظامی ایران در جنگ علیه ایران شد. رجوی فکر  نمی کرد یک روز ی همکار او صدام حسین سرنگون شود

تا اینکه زمان گذشت و با حمله نیروهای آمریکایی در سال ۱۳۸۲ رژیم صدام سرنگون شد . فرقه رجوی فکر می کرد هدف بعدی ایران است  نیروهای قدری جان گرفتند و این توان را بدست آوردند که حداقل به چیزی که باور دارند به مسئول خود بگویند. ورجوی دریافته بود که دیگر نمی توانند با فریبکاری باز هم افرادش را در اشرف نگهدارد و به همین خاطر تعداد زیادی با آمدن خانواده ها به ماهیت واقعی رجوی و فریبکاری او پی بردند.

ولی از انجایی که رجوی به قرارگاه اشرف نیاز داشت سعی نمود باز هم با فریبکاری نفراتش را متقاعد کند که باید در اشرف و عراق ماند چون دیر زمانی نیست که نیروهای آمریکایی برای حمله به ایران به سازمان نیاز دارند.

اما چیزی که برای رجوی قابل درک نبود تغییر شرایط بعد از سرنگونی صدام بود او فکر می کرد که می تواند با رشوه دادن به نیروهای سابق صدام که هنوز در قدرت حضور داشتند می تواند ماندگاری خود را در عراق پایدار کند ولی هر روز که می گذشت هر کدام از آنان فرار نموده و دست رجوی را در پوست گردو گذاشتند  . در آلبانی هم   افراد زیادی درون این فرقه ناراضی و دنبال  فرار هستند.

لینک به منبع

حرفهای تکراری فرقه مجاهدین . 15 شهریور 1344

سوءاستفاده رجوی از اسلام  

***

عبدالرضا نیک بین؛ از بنیانگذاری سازمان مجاهدین خلق تا جدایی از آنعبدالرضا نیک بین؛ از بنیانگذاری سازمان مجاهدین خلق تا جدایی از آن

پانزدهم شهریور 1344 و رویکرد فرقه گرایی و تروریستی رجویآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

*** 

همچنین: