سوء استفاده از نام بزرگان میهن ممنوع

سوء استفاده از نام بزرگان میهن ممنوع

غفور فتاحیان، انجمن یاران ایران، پاریس، بیست و یکم اوت 2014: …  سایت رسمی فرقه رجوی پیام تسلیت درگذشت شاعر و غزلسرای نامدار شادروان سیمین بهبهانی را از قول مریم قجر در بالای صفحه اش انعکاس داده است. مریم قجر برای اینکه از قافله عقب نماند در گذشت بانو سیمین بهبهانی را تسلیت گفته است .همسر سرکرده فراری فرقه بدینوسیله می خواهد در این شرایط که سیل پیام ها و انعکاس جهانی در گذشت این شاعر …

هفت حصار اسماعیل وفا یغمایی و برخی توضیحات مرتبط

لینک به منبع

سوء استفاده از نام بزرگان میهن ممنوع

سایت رسمی فرقه رجوی پیام تسلیت درگذشت شاعر و غزلسرای نامدار شادروان سیمین بهبهانی را از قول مریم قجر در بالای صفحه اش انعکاس داده است.

مریم قجر برای اینکه از قافله عقب نماند در گذشت بانو سیمین بهبهانی را تسلیت گفته است .همسر سرکرده فراری فرقه بدینوسیله می خواهد در این شرایط که سیل پیام ها و انعکاس جهانی در گذشت این شاعر بزرگ مهین است

سوء استفاده کرده و ادعا هم دردی و نوع دوستی کند و در عالم توهم و مالیخولیایی اش فکر می کند که کسی به پیام اوتوجه می کند ویا در ایران مخاطبینی دارد.

این فرقه همواره به مناسبت های مختلف از این قبیل سوء استفاده ها کرده است. مانند پیام به مناسبت در گذشت مهندس بازرگان و شاعر نامی احمد شاملو و …که البته تا وقتی این بزرگان در قید حیات بودند .همواره مورد بی احترامی توسط سرکرده فرقه و به طبع آن مسئولین آن قرار گرفته بودند. یادم هست وقتی یکی ا زدوستانم بعد ار فوت شاملو و پیام سرکرده فرقه خیل ی واضح و صریح بیان می کرد که شاملو نه در حیاتش و نه بعد از مرگش بدهکار کسی نبود و وامدار کسی هم نبود و این پیام هم ناشی از سوء استفاده رهبر فرقه از نام شاملو است .

این شگرد و نون دانی این فرقه جنایتکار است که انسانها تا زنده اند اگر روی خوش به فرقه و مشخصا سرکرده آن نشان ندهند مورد شدید ترین بی احترامی ها که در شان رجوی و همسرش است قرار می گیرند اما همین که فوت می کنند توسط مریم قجر وهمسر فراری اش مورد تقدیر و تمجید قرار می گیرند و برای انها بزرگداشت هم می گیرند. این همه از عجایب روزگار و بی پرنسیبی این فرقه است که می خواهد به هرنحوی که شده خودش را مطرح کند.

والا خیلی روشن است که شان و منش شاعر بزرگ میهن شادروان خانم بهبهانی هیچ ربطی به مریم قجر و فرقه ندارد و سوء استفاده از نام بزرگان برای این فرقه تبهکار ممنوع است.

مریم قجر حتما فراموش کرده وقتی که در برابر مشتی اراذل و اوباش اجاره ای گلو پاره می کرد و لاف در غربت می زد و در بهترین امکانات با کنیزان و غلامانش بود خانم بهبهانی لحظه ای از حرفش کوتاه نیامد و همواره ودر هر جلسه و متینگی بی پروا نقطه نظراتش را بیان می کرد انجا که می گفت من با زندان مخالفم من مخالفم شاعر نویسنده و دانشجو و …. بخاط ر عقایدش زندانی شود آنهم نه در غربت بله در خاک میهن .

از سوی دیگر رهبران این فرقه یعنی مریم قجر و همسر تبهکار و فراریش همواره بفکر جان کثیفشان بودند و همیشه در نقطه حساس فرار را بر قرار ترجیح داده و جا خوش کرده اند . بنابر این در این فرقه که بنا .بر شیادی و دروغ و عوام فریبی است سوءاستفاده از نام بزرگان هم چیزی عجیبی نیست .

زیرا مریم قجر و همسرش همواره نون را به نرخ روز خورده و شکاف زی بوده اند.

با دریغ و افسوس از در گذشت غزلسرای میهن شادروان سیمین بهبهانی یاد و خاطره اورا گرامی می دارم .

در پایان هم به مریم قجر می گویم که تورا با بزرگان چکار تو با همان فاشیست های راست و جنگ طلب آمریکایی ولابی های یهودیت و دوستان صدیقت داعشی های وحشی و تروریست های آدمکش سوری بچر و نمی خواهد برای شخصیت های ارزنده این مرز بوم مجلس ترحیم بگیری و پیام تسلیت بفرستی .

انجمن یاران ایران پاریس

غفور فتاحیان

***

همچنین:

آینده مجاهدین خلق پس از عراق

خانم نسرین ابراهیمی: زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

جست و خیزهای میمونی فرقه رجوی از انتخاب نخست وزیر جدید عراق (رجوی: جایگزینی العبادی بجای المالکی در ائتلاف شیعه بخاطر انقلاب مریم بود)

غفور فتاحیان، یاران ایران، پاریس، سیزدهم اوت 2014: …ائتلاف شیعه در عراق آقای حیدر عبادی را بعنوان نخست وزیر جدید عراق به مجلس و رئیس جمهور حدید عراق آقای فئواد معصوم معرفی کرده است . فرقه رجوی هم در ضدیت هیستریک با آقای مالکی مستمر این خبر را پوشش می دهد و جفتک پرانی می کند که ما پیروز شدیم و انقلاب مریم پیروز شد و

آیا رجوی به دروغ جاویدانی که گفته اعتراف خواهد کرد؟!!

غفور فتاحیان، انجمن یاران ایران، چهارم اوت 2014: … آقای رجوی بعداً باتمسخر این القاب اهدایی به فرماندهانش را بیان می‌کرد مثلاً منصور فرماندارکرند افسانه شهردار اسلام آباد .سوسن استاندار کرمانشاه و …. که البته به این صورت توی سر این افراد و بقیه هم می زد که بی عرضگی شما بوده است که به هدف نرسیدیم. رجوی عملیات

 حرکت پاندولی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

غفور فتاحیان، یاران ایران، پاریس، پانزدهم ژوئیه 2014: … بی دلیل هم نیست که در برابر قتل و عام مردم فلسطین در سکوت مرگباری فرو رفته و نقش ستون پنجم اسرائیل را هم بازی می کند و خائنانه به تمام ان ادعاهایی دورغین خودش که خودش را سینه چاک فلسطین ها نشان می داد و از انها جانبداری می کرد را فراموش کرده و با سیاست ننگی