سوء نیت دیگران تقصیر مانیست! (از شکست مذاکرات چه چیز عاید وطن فروشان میشود؟)

سوء نیت دیگران تقصیر مانیست! (از شکست مذاکرات چه چیز عاید وطن فروشان میشود؟)

حمید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و دوم نوامبر 2014:…  ابتدا خواستم یک مسئله را مطرح کرده واز این هموطنان فرقوی و وطن فروش خود بخواهم که بفرض تحقق تمام آمال و آرزوهای اسرائیل وشما وشکست کامل این مذاکرات ، چه چیزی عاید شما میشود؟ آیا با این وضع بشما اجازه میدهند که لااقل کدخدای یک ده دورافتاده ای درایران باشید؟ قضاوت عقل سلیم آنست که چیزی عاید شما نمیشود و …

Mossad helped by Americans use Mojahedin Khalq (Rajavi cult) for assassinations

نفرات رجوی مرغ عزا و عروسی اسرائیل (از محکومیت نفر خودی تا دستور بست نشستن هشت نفره علیه صلح)

لینک به منبع

سوء نیت دیگران تقصیر مانیست!

با آغاز مجدد مذاکرات هسته ای ایران با 6 قدرت جهانی، رژیم صهیونیستی با تمام قوا سعی در شکست این مذاکرات دارد و فرقه ی رجوی به تبعیت ازاین اشغالگران، لحظه ای آرام و قرار ندارد ومطلب پشت مطلب است که منتشر میکند با تناقضات کاملا واضحی که درآنها بچشم میخورد !

ابتدا خواستم یک مسئله را مطرح کرده واز این هموطنان فرقوی و وطن فروش خود بخواهم که بفرض تحقق تمام آمال و آرزوهای اسرائیل وشما وشکست کامل این مذاکرات ، چه چیزی عاید شما میشود؟

آیا با این وضع بشما اجازه میدهند که لااقل کدخدای یک ده دورافتاده ای درایران باشید؟

قضاوت عقل سلیم آنست که چیزی عاید شما نمیشود و این فرقه ی مهجور وعقب مانده سرنوشت خود را به عبث به مسائل هسته ای گره زده است !

با توجه به نوشته های اخیر این باند مافیایی و بخصوص اظهارات تب آلود اخیر مسعود رجوی ، ظاهرا که این تقلاها بیشتر جنبه ی مصرف داخلی دارد وبرای سرگرم کردن اسرای لیبرتی که با کسب تجارب کافی ازعملکرد مستبدانه وخائنانه ی رهبری فرقه ی رجوی می روند که این تشکیلات مخوف را ترک کنند، انجام میگیرد!

اما چنانکه بارها تجربه شده ، رهبری باند رجوی ، تمام تخم مرغ هایش رابه عبث درسبد روابط متشنج آمریکا وایران گذاشته است چنانکه در سطور پایین خواهیم دید!

یکی از دهها نوشته ی این گروه مافیایی که دررسانه هایشان درج شده ، ” زهرخوران هسته‌یی یا رویارویی با جامعه بین‌المللی ” عنوان گرفته وبا صغری کبری کردن های زیاد حرف اصلی خود را که دایر به تهدید ایران است، چنین بیان کرده است:

” صرف نظر از جنگ و جدالهای باندی رژیم، این یک واقعیت است که برای رژیم بحران‌زده آخوندها هیچ بردی در این مذاکرات وجود ندارد و به فرض رسیدن به توافق نهایی، بی‌تردید این توافق حاصلی جز عقب‌نشینی ذلت‌بار و تمام‌عیار برای رژیم در برندارد و مفهوم آن سرکشیدن جام زهر به‌طور کامل است. از طرف دیگر اگر رژیم پای زهرخوران کامل نیاید به رویارویی با جامعه بین‌المللی و آثار و عواقب به‌شدت خطرناک و نابود کننده آن مواجه خواهد شد “.

یعنی شما ادامه وتوسعه ی فعالیت های هسته ای را قبول دارید که سازش بر سرآنرا عقب نشینی ذلت بار میخوانید؟ اگر اینطور است، پس اینهمه آه وفغان شما برای جلوگیری از فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران برای چه بود؟

با آن موافق بودید وداشتید به مردم دروغ میگفتید؟ یعنی با هرگونه مذاکره دراین مورد مخالف بودید؟

میبینید که نداشتن حب وطن و روی آوردن افراط گونه به مکتب ماکیاولیسم وتلاش برای گرفتن قدرت در موقعیتی که ابدا امکان آنرا نداشته وبا پافشاری برآن سرتان چگونه بر دیوار سخت واقعیات میخورد وچهره ی شما را کریه تر مینماید؟

پیام دیگر پارگراف بالا این است که اگر حکومت ایران راه تن دادن به توافق ذلت بار را انتخاب نکند، عواقب سختی را باید درنظر بگیرد که توسط جامعه ی بین المللی (آمریکا و زیر دستانش) تحمیل خواهد شد!

باوجود مذمت توافق وعقب نشینی ، چگونه رژیم ایران راتهدید میکنید که اگر عقب نشینی نکند توسط جامعه ی بین المللی قلع وقمع میشود؟!

فقط این موضوع را بخاطرتان بسپارید که ایران یک طرف قضیه است و طرف دیگر قضیه عمدتا آمریکاست که با توجه به تحلیل سود وزیان هایی که درسازش با ما میکند – که این تحلیل میتواند عاقلانه ویا احمقانه باشد- سهمی باندازه ی ما درشکست ویا پیروزی این مذاکرات دارد که البته ما مسئولیت اشتباهات او را نداریم!

خواننده ی محترم!

اینها فقط در یک پاراگراف ازنوشته ی متعلق به این سازمانی که دهه هاست به مایه ی ننگ تاریخ معاصر ایران تبدیل شده ، شاهد تناقض گویی عجیبی هستند وخودتان قضاوت خواهید کرد که این گروه مخرب وغیر نرمال چگونه میخواهد زمام امور کشور وما مردم ایران را بدست بگیرد!

در ادامه ی تحلیل عجیب وغریب فوق چنین آمده است:

” تجربه یک ساله مذاکرات اگر چیزی را ثابت نکرده باشد، حداقل این واقعیت را به اثبات رسانده است که هر چه زمان بگذرد به ضرر رژیم است آن‌چنان که رسانه‌های باند خامنه‌ای نیز به صراحت اعتراف کرده‌اند که طرف مقابل مستمراً درخواستهایش را از نظام آخوندی بیشتر می‌کند و این طرف مذاکره‌کننده رژیم است که مستمراً می‌بایست از مواضعش کوتاه بیاید “.

اولا تجربه ی یکسال گذشته ی این مذاکرات نشان داد که مردم ایران ودولت منتخبش چه اراده ی جدی برای برقراری صلح وآرامش درمنطقه دارد.

ثانیا حضور مرتب نمایندگان دستگاه دیپلماسی ایران دراین مذاکرات به جهانیان نشان داد که ایران با چه صمیمیتی برای برپایی پل های مزاحم بین ایران ودیگر کشورها وداشتن روابط شرافتمندانه و متقابلا سودمند تلاش میکند.

وثانیا مبالغی ازپول های به گرو گرفته شده را پس گرفت و …

دیگر اینکه باند رجوی تا همین دیروز ادعا داشت که رژیم ایران درطول دادن به مذاکرات وخریدن وقت بیشتر ذینفع بوده ونمیخواهد این مذاکرات بزودی پایان یابد! چگونه است که این بار مطرح ساخته اید که گذشت زمان بر ضرر حکومت ایران است؟

نظریه ی قبلی تان را بپذیریم ویا نظریه ای که امروز از زرادخانه ی دروغ پردازی های رجوی بیرون آورده وبه خورد خلق اله داده اید!

بنظر می رسد که نویسنده ی وبسایت باند رجوی ، دراستیصال قرار دارد وابدا توجهی به آنچه که قبلا وصدها باره گفته ندارد و عملا مشاهده میشود که این باند به هیچ راهی مستقیم نیست!

شاید که این نوشته ها حاصل هذیان های تب آلود این نویسندگان فرقه ی رجوی باشد ومن پیشنهاد بهتری جز مراجعه به پزشک را برای آنها ندارم!

حمید

***

Israel gave fake Iran dossier to Mojahedin Khalq (Rajavi cult)


http://youtu.be/VqIfsnD8Ak4?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

یاوه گویی های جدید سازمان برعلیه جدا شدگان ساکن کشور

سیروس غضنفریسیروس غضنفری، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هجدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  این سئوال پیش میآید که چرا سازمان امروز دست به افشاگری کور زده است که اساسا پایه واساس ندارد؟ بنظر می رسد که این وضعیت نشان دهنده ی ازهم پاشیدگی درون تشکیلات تا به دوستان ما درلیبرتی بقبولانند که هنوز باقی بمانن

اعلام نکردن نتیجه طبق توافق طرفین است (وحشت رجوی از مذاکراتی که تمام فلسفه وجودیش بدان وابسته است)

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلصابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هفدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  شما که بیش ازهمه سرنوشت خود را درگرو نتیجه ی این مذاکرات گذاشته وبه ریسک مرگ آلودی دست زده اید، بهتر از اغلب مردم میدانید که یکی از شروط این مذاکرات سری نگهداشتن جریان آنهاست که بمنظور جلوگیری از شا

جعبه ی فرقه ی رجوی چه مزیتی نسبت به ” جعبه ی پاندورا ” داشت!

گزارش کمپ لیبرتی 1سعید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  بنظر میرسد که در راستای توسعه ی اشتغالی که فرقه ی رجوی با ایجاد شورای مرکزی یک هزارنفری!! استارت اولیه اش را زده است، اسرای لیبرتی هم بی نصیب نمانده وبه کسانی که میتوانند بدون �

از نظر مجاهدین جدا از خلق، حق با استرون استیونسون است!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  جناب استرون استیونسون! بهتر نبود که شما اسامی این جان باختگان را از فرقه ی رجوی مطالبه میکردید وآنگاه دست به اعلام آن میزدید تا هم خدمتی بما کرده باشید وهم سخنان