سوز و گداز رجوی از اوضاع لیبرتی (رهبری که از حل مسئله فاضلاب هم عاجز است)

سوز و گداز رجوی از اوضاع لیبرتی (رهبری که از حل مسئله فاضلاب هم عاجز است)

نوید رهایی، بیست و هفتم اوت 2014: …  عراقی ها هم خوب راه و روش تنبیه رجوی را در پیش گرفته اند. تمام درهای زمین و آسمان را به رویش بسته اند، تا از گرما بسوزد و در فاضلاب غرق شود. رهبری که مشکل و معضل تخلیه چاههای فاضلاب لیبرتی را حل نکند و در گرمای 50 درجه پشت مسئله خودروهای تخلیه سپتیک درجا بزند، به درد جهنم می خورد. عجبا رجوی در لحظه آخر فهمید که تمام فشارهای اعمال شده به لیبرتی …

رجوی و گروگانهاسعید جمالی: درباره جریان حاکم بر سازمان مجاهدین خلق ایران (۱۵) ـ «تیف» و برشی از «درون»

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

سوز و گداز رجوی از اوضاع لیبرتی

سایت خیانت پیشه ی شورا وابسته به فرقه وامانده رجوی طی بیانیه ای از اوضاع وخامت بار کمپ لیبرتی و وضعیت نامتعارف ساکنان بیچاره , و بدبخت آن خبر داده است: آه و فغان رجوی برای یک مسئله و مشکل نیست، بلکه ناشی از مجموعه ای از دردهاست.

رجوی در اوج فلاکت گفته است: مأموران مالکی به سفارش رژیم برای دوازدهمین روز متوالی از ورود سوخت به کمپ لیبرتی جلوگیری می کنند. دور جدید فشارها شامل جلوگیری از ورود سوخت، موادغذایی، دارویی و دسترسی آزادانه به خدمات پزشکی می شود، البته همه موارد تکراری هستند و از سالها پیش جز بهانه های رجوی برای استمرار روند ماندگاری در عراق، مظلوم نمایی و ادامه فعالیت تروریستی در عراق می باشند.

رجوی زیر پوشش خدمات رسانی به اشرف و لیبرتی توانسته است ارتباط خود را با گروههای تروریستی از بقایای رژیم بعثی گرفته تا همکاری با داعش و گروههای تروریستی القاعده، داعش، تکفیری ها و… حفظ نماید.

هر بار که نیروهای عراقی به کنترل و بازرسی موارد مشکوک اقدام می کنند، فوراً داد و فغان رجوی بلند می شود. فوراً کارت سوخت، غذا، دارو، فاضلاب و بیماران خاص را رو می کند تا با فریب اذهان جهانی، حامیان خود را تحریک نمایند.

از ورود سوخت به داخل لیبرتی جلوگیری می شود، لذا ژنراتورها بدون سوخت شده اند. از ورود روغن مورد نیاز ژنراتورها جلوگیری می شود، لذا خطر خرابی موتورها وجود دارد. ای کاش مسئله به کمبود سوخت ختم می شد و شاهد سوز و گداز ذلّت بار فرقه رجوی نمی شدیم. چون علاوه بر آب و برق، مسئله تخلیه چاههای فاضلاب از هر دردی بی درمانتر است.

نیروهای عراقی هشت روز است، مانع ورود خودروهای تخلیه چاه و تخلیه سپتیک به کمپ لیبرتی می شود.

رجوی به علت و معلول مشکلات لاعلاجش پرداخته و گفته است که اگر سوخت نرسد، ژنراتورها خاموش می شوند. اگر ژنراتورها خاموش باشند برق تولید نمی شود، اگر برق نباشد کولرها کار نمی کنند و غذاها فاسد می شوند. اگر چاهها تخلیه نشوند، فاضلاب تا زانوی اهالی لیبرتی بالا می آید و هزار اگر و مگر دیگر که همه ریشه در حماقت او دارند که اسباب زحمت ساکنان لیبرتی و صاحبخانه را فراهم کرده است. زیرا نه روش مدارا با دشمن را می داند و نه عقلی برای برون رفت از باتلاق عراق را در سر دارد. معلوم نیست این همه عشق و علاقه اش برای ماندن و ذلّت و زجر کشیدن اعضای فرقه در عراق برای چپست؟

عراقی ها هم خوب راه و روش تنبیه رجوی را در پیش گرفته اند. تمام درهای زمین و آسمان را به رویش بسته اند، تا از گرما بسوزد و در فاضلاب غرق شود.

رهبری که مشکل و معضل تخلیه چاههای فاضلاب لیبرتی را حل نکند و در گرمای 50 درجه پشت مسئله خودروهای تخلیه سپتیک درجا بزند، به درد جهنم می خورد.

عجبا رجوی در لحظه آخر فهمید که تمام فشارهای اعمال شده به لیبرتی با هدف شکنجه ساکنان لیبرتی صورت می گیرد؛ بار دیگر با هم فکری پروفسور ژان زیگلر، کنوانسیون چهارم ژنو و معاهده رم را بازگو کرده است و برای هزارمین بار از آمریکا و سازمان ملل متحد خواسته است که راه حلی برای سوخت و تخلیه فاضلاب لیبرتی ارائه نمایند!

***

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

انتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛ این گروه غیردموکراتیک و خشن است

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

سقوط مجاهدین خلق فرقه رجویMojahedin Khalq Organization of Iran (Q & A-Excerpt from press release 26 June 2014)

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfirese

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch

UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership

همچنین:

اخراج قریب الوقوع اعضای فرقه رجوی از عراق به آمریکا و آلبانی و رومانی

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و ششم اوت 2014: …  حیدر العبادی ، نخست وزیر جدید و منتخب عراق ، به صراحت گفت : ” برای جریان تروریستی رجوی هیچ گزینه ای جز اخراج از عراق متصور نیست ” و به نظر می رسد رسیدگی به پرونده های سازمان مج

وقتی فرقه ی رجوی خبر منتشر میکند! (مزدور رجوی، امروز کاسه ای داغ تر از امریکا)

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاصابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و ششم اوت 2014: …  اما ازحق نباید گذشت که برخورد آمریکا در انتشار اخبار کامیون های جنجالی روسیه، بسیار منصفانه تر از سازمان ” مجاهدین خلق ایران؟! ” بود که دراین مباحثات نقش نوکری را داشت که ارباب می بخشید واو نمی بخشید،

زندان و شکنجه گاه در سازمان مجاهدین خلق ایران

آریا ایران، به نقل از پژواک ایران، بیست و پنجم اوت 2014: …  مسعود رجوی با فروپاشی حکومت صدام حسین، در آوریل ۲۰۰۳ میلادی از عراق فرار کرده و به اردن رفت. مسئولین ارشد وزارت امورخارجه آمریکا و بخصوص سفیر سابق آمریکا در عراق گفت که مسعود