سوز و گداز فرقه رجوی از حضور خانوادهها جلوی درب کمپ لیبرتی در بغداد

سوز و گداز فرقه رجوی از حضور خانوادهها جلوی درب کمپ لیبرتی در بغداد

عیسی آزاده، پیوند رهایی، دوازدهم ژوئن 2015:…  بیایید برای یک بار هم شده همان چیزهایی که در نشست برای ما می گفتید به صورت علنی در اطلاعیه هایتان بنویسید. مگر نمی گفتید که خانواده یعنی کانون فسادو زن وبچه و همسر را باید مطلقا فراموش و رمی جمرات کرد؟ مگر نمی گفتید که خانواده باعث بریدن افراد از فرقه می شود؟ مگر نمی گفتید که خانواده زیر پای نفرات را خالی می کند؟ مگر نمی گفتید که خانواده …

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیFamilies of MEK hostages in Camp Liberty June 2015

لینک به منبع

سوز و گداز فرقه رجوی از حضور خانوادهها جلوی درب کمپ لیبرتی در بغداد

به قلم عیسی آزاده از اعضاء و فرماندهان قدیمی سازمان مجاهدین

بعد از چهار سال با فشار و پیگیری مستمر خانواده ها دولت عراق به خانواده های اسیران لیبرتی اجازه دادکه برای دیدن عزیزان و فرزندانش به جلو درب زندان لیبرتی بیایند. که البته این جای سئوال دارد که چرا دولت عراق و کمیساریا عالی پناهندگان و هم چنین دفتر یونامی در عراق بعد از گذشت چهار سال امکان حضور خانواده ها در را در جلو کمپ لیبرتی که فرقه رجوی آنرا به بدترین زندان تبدیل کرده است را داده اند. ؟

و چرا برای اکیپ قبلی که دو ماه قبل به لیبرتی امده بودند امکان ملاقات حضوری را برای خانواده ها فراهم نکردند.

وقتی در امنیتی ترین زندانها مانند زندان گوانتانمو امکان ملاقات خانواده ها که فرزندانشان در شرایط جنگی و به اتهام بدترین نوع تروریسم زندانی شده بودند امکان ملاقات حضوری و هم چنین تماس تلفنی وجود داشت. چرا سران فرقه رجوی وبا چه مجوزی اجازه ملاقات حضوری به خانواده ها را نمی دهند.؟

پشت سران فرقه به کی گرم است که بخودشان جرات داده اجازۀ دیدار خانواده ها با فرزندانشان آنهم بعد از چند دهه را نمی دهند.!!! از طرف دیگر فرقه جنایتکار طلبکار هم هست و با بوق و کرنا داد و بیداد می کند و جیغ بنفش می کشد و اطلاعیه پشت اطلاعیه می دهد که اینهایی که جلوی مقر لیبرتی آمده اند خانواده نیستند و مامورین سرکوب و ترویست های رژیم ایران هستند.و خیلی هم با افتخار اطلاعیه می دهد و در سایت های رنگارنگش و در سیمای فرقه هم نمایش می دهد که اینها خانواده نیستند.و مزدوران ایران هستند ووو… این منطق سرکرده فرقه است که پدر و مادر پیر و خواهر و برادر و فرزندان اسیران را مزدور خطاب می کند. آیا دختر عبدالحسن آهنگری یا برادر پرویز حیدرزاده و خانواده مهدی فرد خانواده شعبانپور و سایرین مزدور هستند.آيا این خانواده های شریف و زحمت کش که از شمال ایران و با هزار مشکل و محدودیت های ایجاد شده از طرف دولت عراق و کمیساریا ویونامی از انبوهی پست بازرسی عبور کرده و خودشان را به زندان لیبرتی رسانده اند مزدور هستند و آمده ه اند که فرزندان خودشان را کشتار کنند؟!!!

آیا بجز با این ترفند ناجوانمردانه، رجوی با روشی دیگر ی می توانست جلوي چشم اسیران به خانواده های آنها بدترین ورکیک ترین فحاشی ها را بکند و مطرح کند که حیوانات و سگ و گربه هم پدر و مادر دارند. و خانواده های شما هم مثل حیوانات هستند. البته این برازنده شخص رجوی و مریم قجر است و الدنگ خطاب کردن خانواده ها هم برازنده رهبران این فرقه است که وجدان انسانی را هم از دست داده اند و در بی رحمی و سنگ دلی روی دست برادران عقیدتی شان یعنی داعشی ها زده اند . حداقل ابوبکر داعشی ارتباطات نفرات را قطع نکرده ولی رجوی از ترس و وحشت هیچ ارتباطی را نمی پذیرد.علاوه بر این اسیران را مجبور مي کند که به خانواده هایشان فحاشی کنند و نام خانواده گی شان را هم عوض کنند کاری که تا کنون سابقه نداشته است. پادوهای رجوی مسئولین بخش ضد خانواده که معروف به جی اس در تشکیلات فرقه است برای اسیران مقاله می نویسند اسیران ناچارند طوطی وار تکرار کنند.

خانواده های اسیران بجر تعدادی اندک همه در ایران هستند و باید برای آمدن به عراق باید با اخذ ویزا و بصورت رسمی مسافرت کرده و برای دیدن فرزندانشان اقدام کنند .

رجوی و تشکیلات تحت فرمانش به جای دادن ملاقات حضوری به خانواده به دروغ و شیادی مبادرت کرده و مدعی است تمام خانواده هایی که از ایران به عراق برای دیدن عزیزانشان می آیند بوسیله ارگانهای رژیم ایران و با همکاری سفارت ایران اعزام شده اند. که این البته کذب محض است .پدر کشاورز و شالی کار شصت ساله و مادر پیر و سالخورده که فاقد سواد خواندن و نوشتن هم هستند مزدوران ایرانند یا ترس و مشکل شما چیز دیگری است؟.

بیایید برای یک بار هم شده همان چیزهایی که در نشست برای ما می گفتید به صورت علنی در اطلاعیه هایتان بنویسید.

مگر نمی گفتید که خانواده یعنی کانون فسادو زن وبچه و همسر را باید مطلقا فراموش و رمی جمرات کرد؟

مگر نمی گفتید که خانواده باعث بریدن افراد از فرقه می شود؟

مگر نمی گفتید که خانواده زیر پای نفرات را خالی می کند؟

مگر نمی گفتید که خانواده انگیزه ماندن نفرات در فرقه را از بین می برد؟

مگر نمی گفتید که خانواده باعث تمرد افراد و سرپیچی و نافرمانی آنها در تشکیلات فرقه می شود؟

و مگر نمی گفتید که خانواده ضد مبارزه است( البته بخوانید ضد فرقه ) و باید اذهان افراد نسبت به خانواده را بتونی و سیمانی کرد که کسی جرأت فکر کردن به آن را نداشته باشد.

و انبوهی از لاطائلات دیگر که از بیان آنها شرم دارم. برای ما کاملا روشن است که ترس و وحشت رجوی از چیست و چه چیزی را در پشت این تهمتها و افتراها به خانواده ها پنهان کرده است.

فرقه با دستور مشخص سرکرده اش رجوی خائن هر گونه ملاقات و تماس تلفنی و هر گونه ارتباط را برای اسیران قطع و ممنوع کرده است.

در رابطه با ارتباطات تلفنی و اینترنتی رجوی جرأت نمی کند انرا علنی کند و اعلام کند که اسیران فاقد ارتباط هستند .اما در رابطه با خانواده چون حضور انها دررسانه ها منعکس می شود و جداشدگان و منشعبین از فرقه مستمر بر علیه فرقه افشا گری می کنند مجبور است که در این رابطه موضع گیری کند و دلایل اجازه ندادن به اسیران را برای ملاقات حضوری با خانواده هایشان را در پوش شیادی و دروغگویی و تهمت و افترا پنهان کند.

فرقه از ترس اینکه اسیران در صورت ملاقات با خانواده هایشان با دنیای بیرون اشنا شوند و متوجه شیادی های رجوی بشوند اجازه ملاقات نمی دهد. حاضر است این ننگ و رسوایی را بپذیرد و در اوج بی شرافتی و بی پرنسیبی سیاسی خانواده را آماج فحاشی و تهمت و افترا قرار می دهد ولي به افراد اجازۀ ملاقات با خانواده شان را ندهد.

حضور خانواده در لیبرتی مانند ریختن آب در لانه مورچه است.

دیری نخواهد پایید که اسیران حصار و غل و زنجیرهای تشکیلات فرقه را پاره کرده و به آغوش خانواده هایشان و دنیای آزاد برگردند.

عیسی آزاده

پاریس

11 ژوئن 2015

21 خرداد 1394


https://youtu.be/2cexIQcI9UQ

عیسی آزاده پارلمان اروپامتن سخنرانی آقای عیسی آزاده در اجلاس پارلمان اروپا ۲۵ فوریه ۲۰۱۵

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19009

تنها و تنها خواسته خانواده های متحصن یک ملاقات است، همین (اولین شب تحصن)

ایران اینترلینک، کمپ لیبرتی، عراق، دهم ژوئن ۲۰۱۵: … اولین شب تحصن خانواده ها در جلوی ورودی کمپ ترانزیت لیبرتی. تنها و تنها خواسته خانواده ها  یک ملاقات است.،همین.  راستی چرا رجوی از یک دیدار ساده بعد از سه دهه نگران است و به خود می پیچد؟  راستی چرا خانم رجوی دستور نمیدهد که جگر گوشگان این افراد برای ساعتی هم که شده دم درب کمپ با مادران و خانواده خود خلوت کنند؟  خانواده ها …

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیرجوی ساکنان اردوگاه لیبرتی در عراق را با منع ارتباط با خانواده شکنجه میکند (نامه ای به حیدر العبادی نخست وزیر عراق)

https://iran-interlink.org

تنها و تنها خواسته خانواده های متحصن یک ملاقات است، همین (اولین شب تحصن)

اولین شب تحصن خانواده ها در جلوی ورودی کمپ ترانزیت لیبرتی. تنها و تنها خواسته خانواده ها  یک ملاقات است.،همین.  راستی چرا رجوی از یک دیدار ساده بعد از سه دهه نگران است و به خود می پیچد؟  راستی چرا خانم رجوی دستور نمیدهد که جگر گوشگان این افراد برای ساعتی هم که شده دم درب کمپ با مادران و خانواده خود خلوت کنند؟  خانواده ها اولی شب تحصن خود روی زمین خدا و جلوی کمپ لیبرتی را سپری می کنند. تنها و تنها خواسته یک  ملاقات است. همین

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیخانواده ها: نفرت در نوشته های اخیر رجوی نگران ترمان می کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18911

جمع آوری خیل بی پناهان از سراسر اروپا تحت عنوان گردهمایی جوامع ایرانی

عیسی آزاده، پیوند رهایی، هفتم ژوئن ۲۰۱۵:…  در جریان این حرکت ضد تروریستی دولت فرانسه تشکیلات فرقۀ رجوی متقابلا به دستور شخص رجوی تعدادی از اعضا را به مسلخ مرگ فرستاد و آنها را مجبور به خودسوزی نمود. کما اینکه در همان دوران که ما در اشرف بودیم از ما هم یک نامه جهت آمادگی برای خودسوزی و عملیات انتحاری گرفتند. زیرا بر اساس پیام رجوی بعد از دستگیری مریم دیگر هیچ عضوی …

 مسعود خدابنده ایرانیان دات کام: کارناوال مریم رجوی در ویلپنت سخنران کرایه ای مدعوین کرایه ایMaryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

لینک به منبع

جمع آوری خیل بی پناهان از سراسر اروپا تحت عنوان گردهمایی جوامع ایرانی

به قلم عیسی آزاده از اعضا و فرماندهان قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین خلق

بعد از دستگیری مریم قجر عضدانلو و کلیه کادرهای اصلی فرقه اش در ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ توسط پلیس ضد تروریست فرانسه؛ یک قلم بیش از ۹ میلیون یورو پول نقد بعنوان پول توجیبی و سر دستی مریم خانم از گاوصندوق اتاق خوابش به همراه انبوهی اسناد و مدارک بیرون کشیده شد و ضبط گردید و اسناد ضبط شده ماهیت فرقۀ رجوی و اقدامات غیر قانونی و روش سرکوبگرانه تشکیلاتش بر علیه افراد؛ دست این فرقه را بیش ار پیش برای مجریان قانون و مقامات ذیربط فرانسه رو کرد و چهره شان را که به دروغ با سس دفاع از آزادی و برابری زن و مرد بزک کرده بودند بر ملاکرد..

جالب اینجاست که فرقه رجوی از این روز بعنوان کودتا بر علیه مقاومت ایران یاد می کند. معلوم نیست که فرقه رجوی در کجا حکومت میکرده و در مصدر قدرت بوده که یک نیروی خارجی بر علیه آن کودتا کرده و آنرا از اریکه قدرت به زیر کشیده است؟!!.البته کسانیکه با فرهنگ و شگردهای فرقه رجوی آشنا هستند خوب می دانند که نام گذاری کودتا برای اقدامات قانونی پلیس کشور فرانسه جهت عوام فریبی و مصرف داخلی برای اسیران نگونبخت است که بی خبر از همه جا ناچارند فقط به اطلاعیه ها و اخبار کاملا سانسور شده فرقه گوش دهند واساسا روی واژه ها و معنی واقعی آنها فکر نکنند چون اگر فکر کنند باید در دهها نشست به این جرم محاکمه گردند.

در جریان این حرکت ضد تروریستی دولت فرانسه تشکیلات فرقۀ رجوی متقابلا به دستور شخص رجوی تعدادی از اعضا را به مسلخ مرگ فرستاد و آنها را مجبور به خودسوزی نمود. کما اینکه در همان دوران که ما در اشرف بودیم از ما هم یک نامه جهت آمادگی برای خودسوزی و عملیات انتحاری گرفتند. زیرا بر اساس پیام رجوی بعد از دستگیری مریم دیگر هیچ عضوی نباید زنده بماند و باید خودش را فدای مریم کند.

زوج رجوی معتقدند و به تک تک نفرات هم ابلاغ کرده اند که کلیه اعضا باید هر لحظه این آمادگی را داشته باشند تا جانشان را فدای رهبری فرقه کنند و بدنهایشان را دیوار گوشتی برای حفاظت این زوج قرار بدهند.

بیان یک خاطره : (در هنگام محاصره مقر فرماندهی الفتح و رئیس دولت فلسطین مرحوم یاسر عرفات در رام الله توسط نیروهای ویژه وکماندوهای اسرائیلی در نشست رجوی بودیم و افراد بخش سیاسی فرقه مرتب آخرین اخبار رام الله و پیشروی ارتش اسرائیل را برای رجوی بصورت کتبی می دادند و او هم بخشی از آنها را برای افراد حاضر در نشست باز گو می کرد.

رجوی در هنگام مطالعه اخبار یک دفعه شروع به داد و بیداد کرد گفت خلق فلسطین کجاست فدائیان الفتح کجا هستند چرا دیوار گوشتی در برابر نیروهای اسرائیلی برای حفاظت یاسر عرفات تشکیل نداده اند وبا مقایسه سریع با نیروهای خودش گفت: علتش روشن است چون آنها درگیر عناصر فردیت و جنسیت هستند. به همین دلیل هم عرفات تنها مانده است و…….) یعنی اگر آنها هم مثل شما طلاق می دادند و تمام عیار خودشان را به رهبری می سپردند و جان فدا می کردندالآن به این وضعیت دچار نمی شدند..

در منطق رجوی اعضا و بدنه سازمان ابزار هستند در دست تشکیلات که به فرم و شکلی که بنا بر اقتضای زمان یا شرایط سیاسی لازم بود از آنها استفاده ابزاری شود.. در اندیشه ای که هدف وسیله را توجیه می کند افراد هم ابزار هستند. و ارزششان در حد ابزار است.

رجوی می خواست به این صورت به ما بفهماند که همه شما باید فدایی من باشید.البته همسر وی مریم قجر بارها فراتر از فدا شدن اعضا و هواداران به اصطلاح خودش در رکاب مسعود را مطرح کرده است آنجا که بارها به ما می گفت: خلق قهرمان ایران هم فدای یک تار موی مسعود!! و برای برقرای حکومت عدل مسعود باید هر چیز که لازم است فدا شود.

واقعا این نگرش و این طرز تفکر جز اشاعه فرقه گرایی و سکتاریسم چیز دیگری نمی تواند باشد و این همان اندیشه و روشی است که در حال حاضر توسط افراطی ترین گروههای تروریستی مانند داعش در حال انجام است. در محتوا و کارکرد عقیدتی و استفاده ابزاری از افراد هیچ تفاوتی بین داعش و فرقه رجوی وجود ندارد.

البته مرحوم عرفات همیشه در کوران حوادث تا آخرین لحظه در کنار رزمندگان بوده است اما رجوی پر مدعا از زمان آزادی از زندان در دیماه ۱۳۵۷ تا کنون هر کجا احساس کرده خطری وجود دارد فرار را بر قرار ترجیح داده و در اوج وقاحت هم این فرار زبونانه را با جار و جنجال و با شیادی با واژه هایی مانند «پیروزی» و «قبول ریسک» در اذهان اعضا فرو کرده و برای هرکدام هم عناوین پر طمطراقی نهاده است مانند پرواز بزرگ یا پرواز صلح و ازادی و پرواز تاریخساز و…

بعد از اشغال عراق و خلع شدن فرقه توسط ارتش آمریکا؛ رجوی از نظر ها غایب شد و این غیبت را با سوء استفاده از اعتقادات شیعیان به نوعی با غیبت امام زمان شبیه سازی کرد به طوری که موضوع توسط مریم قجر در اذهان اعضا به روشی القا ء شد که گویا رجوی با عناصر ماوراء الطبیعه در ارتباط است و فقط به خدا و امام زمان حساب پس می دهد.

فرقه رجوی به دلیل اینکه در میان ایرانیان خارج از کشور و ملت ایران هیچ گونه پایگاهی ندارد بشدت سر در گم و در بحران های سیاسی گرفتار شده است. لذا باید در صحنه واقعی برای این مشکل چاره ای بیندیشد. بدین منظور بعد از ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ سالانه در پاریس مبادرت به برگزاری به اصطلاح گردهمایی می کند و اسم آنرا هم گردهمایی سالانه مقاومت و ایرانیان خارج از کشور می گذارد. اگر به تمام این خیمه شب بازی های سازمان از سال ۲۰۰۴ تا امسال نظری بیندازیم خواهیم دید که این گردهمایی فاقد هر گونه مشارکت عمومی از طیف های مختلف ایرانیان خارج کشور و احزاب و اپوزیسیون های خارج کشوری است. در تمام این برنامه و مراسم یک سخنران برجسته ایرانی که دارای اسم و رسم و شناخته شدگی در جامعه ایرانیان خارج از کشور و یا مردم ایران در داخل باشد وجود در هیچ سالی نبوده و نیست.

تمام سخنران ها افرادی از کشورهای دیگر هستند که سابقا منصب دولتی یا نمایندگی و مانند آن را داشته اند و بعنوان سخنرانان پولی یا اجاره ای معروف هستند به علاوۀ برخی اعضای پارلمان های کشورهای عربی که با پرداخت پول گزاف و حل و فصل تمام هزینه های مسافرت و هتل و گردش و توریسم و تفریح و انواع و اقسام کادو ها ؛ به پاریس و گردهمایی کذایی آورده می شوند و برخی نیز به همین گونه از آمریکا و اروپا به محل برنامه در فرانسه منتقل می شوند.

افراد فرقۀ رجوی برای تأمین سیاهی لشکر بصورت کاملا لو رفته ای با یک بسیج گسترده و بصورت فله ای همه ساله از یک و نیم ماه قبل از برنامه در تمام کمپ های پناهندگی در سرتاسر اروپا به افراد مراجعه نموده و با راضی کردن افراد تحت عنوان تور پاریس با بلیط رفت و برگشت؛ هزینه هتل و خورد و خوراک و دادن حقوق یک روز بین ۵۰ تا ۷۰ یورو آنها را به مراسم می آورند که شامل پناهندگان عرب و آفریقایی و اسیایی هستند. علاوه بر این از کشورهای اروپای شرقی هم بصورت گسترده دانشجویان و دانش اموزان را تحت عنوان تور پاریس به مراسم جهت سیاهی لشکر و تهیۀ عکس و فیلم از صندلیهای پر شده به هر قیمت می آوردند.

فرقه رجوی به این صورت و با آمار و ارقام غیر واقعی و نجومی با ادعای شرکت صد هزار و دهها هزار نفر در گردهمایی با تعدادی از سخنرانان اجاره ای که در این زمینه حرفه ای هستند می خواهد به اسیرانی که هنوز در عراق هستند و نیز به اندک شمار هواداران خارجه نشینش امیدواری بدهد که سازمان دارای پایگاه گسترده توده ای است و توان سرنگون کردن را دارد!! منتها با کمی! تفاوت با قبل نه از «منطقۀ مرزی» (اسم خجولانۀ عراق در اصطلاحات فرقۀ رجوی!)بلکه این بار از ویلپن فرانسه!!.

آیا این گردهمایی که افراد شرکت کننده در آن ایرانی و ایرانی تبار نیستند و صرفا جهت سیاهی لشکر به پاریس آورده شده اند و هم چنین سخنرانان اجاره ای اش در محتوا مشکلی از فرقه حل می کند ؟

آیا این منافعی برای ملت ایران در جهت آزادی آنها دارد؟

آیا می شود اسم این خیمه شب بازی را مبارزه گذاشت؟

فرقه رجوی چرا بجای این همه هزینه های بیهوده که فاقد هر گونه ارزشی به لحاظ سیاسی است اعضای اسیر را از جهنم لیبرتی خارج نمی کند و افراد را در بدترین وضعیت و در یک کشور بحران زده که هر لحظه احتمال یک تراژدی وحشتناک وجود دارد نگه داشته است؟!. و یا چرا خرج بیماران لیبرتی نمی کند و بیمارانی را که آمارشان بر اساس اعتراف شخص رجوی در پیام سال گذشته اش و اعتراف بخش امداد پزشکی کمپ لیبرتی قریب به هزار نفر است برای مداوا و معالجه به خارج عراق اعزام نمی کند؟!

اینها سئوالاتی است که رهبران فرقه باید جواب بدهند. که البته هیچ وقت جواب نخواهند داد.

عیسی آزاده

پاریس – ۱۶ خرداد ۱۳۹۴

***

مریم رجوی و سخنرانان اجاره ایگرد همآیی بزرگ ایرانیان؟ کدام ایرانیان؟
(Screen shot from Rajavi cult website, The Grand Gathering of Iranians? Where are they?)

کمپ بدنام اشرف تعطیل شدمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsکلاهبرداری رجوی از سایتهای دویچه وله و رادیو فرانسه (نامه ۲۲۰ پارلمانتر هم جعلی بود)

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18569

افشای دست اندرکاران و چگونگی تهیۀ برنامۀ موسوم به «پرونده»

عیسی آزاده، کانون پیوند رهایی، پاریس، بیستم می ۲۰۱۵:… اخیرا بنگاه دورغ پراکنی فرقه رجوی (سیمای به اصطلاح آزادی) در ادامه برنامه های سراسر دروغ و سخیف به اصطلاح پرونده کلیپی را پخش کرده و در سایت فرقه گذاشته شده که مجری آن فردی است بنام همایون منجمی اهل کرمانشاه که با خصوصیات و شخصیت او آشنایی کامل دارم. وی یک فرد به غایت سوسول و بزدل و ترسو است که به دلیل ادا و اطوارها …

لینک به سایت پیوند رهایی

افشای دست اندرکاران و چگونگی تهیۀ برنامۀ موسوم به «پرونده»

چگونه خبر و تهمت وافترا و نامه ها و مقالات ساختگی در کانکس ستاد تبلیغات فرقه رجوی در لیبرتی نوشته و پخش می شود؟

به قلم عیسی آزاده از اعضاء و فرماندهان قدیمی سازمان مجاهدین

اخیرا بنگاه دورغ پراکنی فرقه رجوی (سیمای به اصطلاح آزادی) در ادامه برنامه های سراسر دروغ و سخیف به اصطلاح پرونده کلیپی را پخش کرده و در سایت فرقه گذاشته شده که مجری آن فردی است بنام همایون منجمی اهل کرمانشاه که با خصوصیات و شخصیت او آشنایی کامل دارم. وی یک فرد به غایت سوسول و بزدل و ترسو است که به دلیل ادا و اطوارها و شکلک های میمونی اش به بخش گویندگی سیمای فرقه توسط فهمیه اروانی انتخاب و مشغول بکار شد و بارها هم به دلیل رد کردن مرز سرخ های فرقه در معرض اخراج از این سیستم قرار گرفت. اما از انجا که این فرد فاقد هر گونه شهامت و جسارت است با در خواست و التماس و انواع و اقسام تعهد ها در بنگاه دورغ پراکنی فرقه باقی ماند.

وی طوطی وار سناریوی تنظیم شده از سوی ستاد جی اس (جنگ سیاسی) سازمان را رو خوانی می کند و بدون اینکه بداند داستان چیست آن را تکرار می کند. برای آشنایی با تنظیم این برنامه و ترفند های فرقه توضیحات مختصر زیر را تقدیم می دارم:

برنامه پرونده توسط بخش های زیر در فرقه رجوی سابقا در اشرف و اخیرا در لیبرتی به صورت کار مشترک تولید می شود:

ستاد اطلاعات و امنیت

ستاد جنگ سیاسی موسوم به جی اس

معاونت تشکیلات

معاونت پرسنلی و نیرویی

ستاد آموزش ( بخش تئوریک)

ستاد تبلیغات

منابع: فرقه در تهیه و تولید این برنامه مدعی است که عمده و بخش اصلی اطلاعاتش را از طریق منابعش در داخل کشور و یا از طریق ارگانهای امنیتی جمهوری اسلامی بدست آورده است.

در صورتیکه این کذب محض و کاملا عاری از حقیقت است و هدف فرقه از این ادعا به وجود آوردن این توهم در میان افراد و اعضای خود می باشد که فرقه دارای پایگاه مردمی در داخل ایران می باشد.

مواردی را که به داخل عراق بر می گردد با پرداخت پول گزاف به عناصر مزدور و ضعیف داخل ارگانهای نظامی و امنیتی عراق به دست می آورند.

مواردی که به اسم منابع داخل کشور است:

از طریق سایت های علنی و صفحات فیس بوک جدا شده ها و تهیه و فیلم و عکس از آکسیونها و تظاهرات جدا شده ها در اروپا و آمریکا توسط جاسوسان و تروریست های فرقه و هم چنین تخلیه اطلاعاتی خانواده ها و دوستان جدا شده ها از طریق صفحات فیس بوک و یا تلفن آنها به اسم ارگانهای اطلاعاتی ایران یا جا زدن خود بعنوان دوست و وکیل و کمک کننده کسب می کنند که این ترفند آنها خوشبختانه توسط خانواده های جدا شده ها و اسیران فرقه در لیبرتی شناخته شده و لو رفته است .

فرقه که ادعا می کند دفتر تلویزیون آنها در انگلیس است و این تلویزیون از انگلیس پخش می شود بخش زیادی از برنامه هایش را که قبلا در قرارگاه سابق اشرف بطور زنده پخش می کرد ازترسش تعطیل کرد و با تغیر اسم دادن تعدادی از این برنامه ها آنها را در بنگال استودیوی تبلیغات در لیبرتی ضبط و روی آنتن می فرستد. یکی از این برنامه ها؛ همین برنامه به اصطلاح پرونده است که توسط ستاد جنگ سیاسی موسوم به جی اس در لیبرتی تحت مسئولیت فرشته یگانه وتحت کنترل ونظارت مژگان پارسایی و زهره اخیانی و در پاریس زیر نظر مستقیم زهرا مریخی اداره و کنترل می شود. این برنامه مشخصا برای مقابله با اقدامات و افشاگری های اعضای نا راضی و جداشده و منتقدین فرقه بوجود آمده است و با مانتیور کردن افراد جدا شده و کلیه منتقدین و مخالفین فرقه؛ در لیبرتی ضبط و بعد از چک و تأیید توسط زهرا مریخی روی آنتن می رود.

این برنامه اساسا روی دو محور شامل مقابله و فحاشی بر علیه خانواده ها و فعالیت های جدا شدگان از فرقه طراحی و سازمان داده شده است.

موارد مربوط به خانواده ها بعد از چک و بررسی کیس آن برای ساختن سناریو در اختیار فرشته یگانه قرار داده می شود. نفرات اجرایی آن و نوشتن سناریوی متناسب با هر کیس بر عهده محمد علی صالحی که قبلا در بخش اطلاعات و امنیت کار می کرد و حمید آراسته می باشد. کار ضبط و فیلم برداری این کیس ها توسط شخصی بنام محمد حسین متکی معروف به پیام انجام می شود. (توضیح اینکه محمد حسین متکی در سال ۱۳۷۳ به اتهام نفوذی وزارت اطلاعات توسط سیستم امنیت رجوی زندانی و شکنجه شده است و آنقدر این فرد را شکنجه کرده بودند که او شروع به اعترافات کاملا دروغ و مضحکی مانند اینکه می خواسته رجوی را ترور کند و یا می خواسته با قرار دادن مواد منفجره در دوریین اعضای ارشد شورای رهبری فرقه را به قتل برساند وو…کرده بود. داستان و کیس محمد حسین متکی بعدا بیشتر افشا خواهد شد).

افرادی که خانواده شان به محل کمپ فرقه در اشرف سابق و یا در حال حاضر در لیبرتی حضور پیدا می کنند بسته به نوع کیس و وضعیت تشکیلاتی فرد توسط فرماندهی سیستم خودش یا شخصا توسط مژگان پارسایی و یا النهایه توسط فرشته یگانه توجیه و تهدید شده و مورد فحاشی هایی قرار می گیرد که رجوی بر علیه خانواده ها در پیام های صوتی و کتبی اش کرده است و بدینگونه فرد را به اصطلاح در معرض انتخاب قرار می دهند و ماحصل تمام این توجیهات و تهدید ها این است که فرد را راضی کنند تا به صورت کتبی یک مقاله سراسر توهین و فحاشی نوشته و به سسیستم فرشته یگانه تحویل داده شود تا افراد توجیه شده فرشته یگانه شامل محمد علی صالحی و حمید آراسته و با کپی چسبان الگوهایی از قبل آماده شده اسم و عکس فرد را ضممیه آن مقاله کرده و در سایت به اصطلاح ایران افشاگر قرار می دهند و الا افرادی که اکنون به اسم آنها مقاله علیه خانواده هایشان یا جدا شدگان سازمان در سایتهای وابسته به سازمان منتشر می شود سواد و تحصیلات چندانی ندارند و هرگز هم دست به قلم نبوده و نه در نشریه و نه در سایتهای سازمان سابقۀ نوشتن مطلبی نداشته اند.

افرادی هم که حاضر به فحاشی به خانواده هایشان نیستند توسط سیستم جنگ سیاسی یا همان جی اس یک مقاله به اسم آن فرد نوشته می شود و در سایت قرار داده میشود. فرد هم به دلیل عدم دسترسی به اینترنت از چنین مقاله ای مطلقا بی اطلاع است.

اما در رابطه با کیس های پیچیده تر یا متناسب با شرایط روز فرقه افراد مجبور به مصاحبه تلویزیونی می شوند. برای این منظور از طرف جی اس یک سناریو که بر اساس گفته های سرکرده فرقه تنظیم شده و سراسر فحاشی و توهین به خانواده است به فرد مورد نظر داده میشود. و به آن فرد چند روز زمان می دهند تا آن موارد را حفظ کرده و بتواند طوطی وار تکرار کند. بعد از چک آمادگی نفر توسط محمد علی صالحی یا حمید آراسته؛ فرد مورد نظر را به کانکس تبلیغات برده و محمد حسین متکی اقدام به فیلم برداری و ضبط اعتراف و فحاشی آن فرد کرده و برنامه تحویل سیستم پخش داده میشود که کلیپ تهیه شده در همین برنامه های به اصطلاح پرونده مورد استفاده قرار می گیرد.

آنقدر سناریوهای این برنامه مضحک و تکرای هستند که متولیان امر یعنی حمید آراسته و محمد علی صالحی هم آنچنان بی رمق و بی انگیزه حرف می زنند که مرغ پخته به سر تا پای آنها و سازندگان این برنامه مسخره می خندد.

در کنار این برنامه و شوی تلویزیونی یک سری مقالات هم به اسم افراد مشخصی مانند اصغر ابزری و ساسان محدث نوشته می شود. این اصغر ابزری بیچاره یک شب در زمان صدام در قرارگاه حبیب از فرط خستگی سر پست نگهبانی خوابش برد و با سر روی زمین بتونی سقوط کرد که به دلیل خون ریزی شدید مغزی مورد عمل جراحی قرار گرفت و دچار فراموشی و اختلال حواس شدید شد و آخرین بار که من او را در لیبرتی دیدم حالش خراب بود و تعادل نداشت که اصلا توان فکر کردن هم ندارد تا چه رسد به اینکه مقاله هم بنویسد حالا جالب اینجاست که فرقه چند مقاله را به اسم این بیچاره روی صفحات سایت هایش قرار داده است.

و یا ساسان محدث که همیشه در امداد کار پرستاری می کرد و اصلا یک مورد هم قبلا نوشته ای کسی از او ندیده بود جایی منتشر شود ولی حالا او هم با معجزۀ امام غائبش رجوی نویسنده شده است؟

یا چند روز قبل فرقه از قول علی هاجری یک شکوائیه برعلیه برادر و خانواده اش در سایت های فرقه گذاشته بودند. این بنده خدا علی هاجری اهل نوشتن و این قبیل کارها نیست. بعد هم به دلیل خصلت و خلق و خوی جنوبی اش فردی نیست که به خانواده و برادرش فحاشی کند.

جملۀ ثابت تمام نامه نگاری ها و فحش نامه های منسوب به اسیران لیبرتی این است که همه مطرح می کنند که در هنگام کار با اینترنت و خواندن سایت های حکومتی فلان مطلب یا فلان موضوع را دیدم و بعد هم نامه یا مقاله با فحاشی و ناسزاگویی و تهمت و افترا به خانواده ها یا جدا شدگان ادامه می یابد.

این کاملا دورغ است و فرقه مطلق اجازه دسترسی به کسی را در کمپ لیبرتی به اینترنت نمی دهد و هدفش از این جملۀ ثابت این است که به افراد بیرونی بویژه به ارگانها و طرفهای خارجی و بین المللی چنین وانمود کند که افراد در لیبرتی به انترنت دسترسی دارند.

فرقه به بالاترین مسئولین و افراد با سابقۀ خودش هم که کار و مسئولیتی دیگر دارند اجازۀ دسترسی به انترنت آن هم تک نفری نمی دهد و به آنها هم که مسئولیت ارسال اخبار و مطالب یا گرفتن سایتها را دارند تحت یک ضوابط بسیار سخت و پیجیده که ذیلا به آنها اشاره می کنم اجازه محدود به اینترنت داده می شود.

اولا مسئولینی که می خواهند به اینترنت دسترسی داشته باشند باید دارای یک کارت با ۶ امضا باشند.

و حتما باید تیم آنها حد اقل دو نفره باشد و کار انترنتی تک نفری مطلقا ممنوع است.

ثانیا مطلب دانلود شده عکس و فیلم نباید داشته باشد و مطلب روی یک فلش مموری کشیده می شود و مسئول آن ستاد مطلب را چک کرده و بعد از دو سه روز آن مطلب را به آن فرد مسئول کار روی آن مطلب بر می گرداند.

ثالثا علاوه بر دو نفره بودن کار انترنتی باید مانیتور کامپیوتر رو به سمت همه افراد باشد تا افسر اتاق تماس که به او مدیر ارتباطات می گویند همواره تمام حرکات آن تیم دونفره را ببیند و زیر نظر داشته باشد.

ترس سرکرده فرقه از دسترسی افراد به اینترنت بخاطر اگاه شدن نفرات از اخبار و بطور خاص سایت های افراد جدا شده ومنتقدین سازمان و برقراری ارتباط با خانواده و خویشان و بستگان می باشد که به قول سرکرده فرقه موجب ضربه خوردن یا به اصطلاح رایج در فرقه موجب سوراخ شدن «انقلاب مریم»! (یعنی همان خیمه شب بازی ازدواج مریم قجر با رجوی) خواهد بود.

با امید به آزادی تمام اسیران لیبرتی و رسیدن همگی آنها به دنیای آزاد.

عیسی آزاده – پاریس

(پایان)
***

دکتر بنی صدر می 2015دیدار و گفتگوی سه تن از منشعبین سازمان مجاهدین خلق، اعضای انجمن «نه به تروریسم و فرقه ها» با آقای دکتر بنی صدر

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند 

همچنین:

دیدار و گفتگوی سه تن از منشعبین سازمان مجاهدین خلق، اعضای انجمن «نه به تروریسم و فرقه ها» با آقای دکتر بنی صدر

پیوند رهایی، دوم می ۲۰۱۵:… روز سه شنبه ۸ اردیبهشت ۹۴ برابر با ۲۸ آوریل ۲۰۱۵ هیأتی از اعضا و مسئولین قدیمی منشعب از سازمان مجاهدین خلق ایران شامل آقایان قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین و داوود باقروند ارشد از اعضا و مسئولین قدیمی سازما

دخالتهای تروریستی فرقه رجوی در عراق. میزگرد آقایان باقروند، حسین نژاد و آزاده

پیوند رهایی، شانزدهم آوریل ۲۰۱۵:…  حقایقی تلخ در مورد سرنوشت سازمان و مسیری که طی میکند. پایگاه مردمی سازمان مجاهدین از ادعا تا واقعیت (حقایقی درمورد جعل اسناد حمایت مردمی). دخالت های آقای رجوی در سیاست داخلی عراق. اعتراضات مردمی و رسمی مقامات عراق نسبت به دخالتهای آقای رجوی در عراق. استخدام�

متن سخنرانی آقای عیسی آزاده در اجلاس پارلمان اروپا ۲۵ فوریه ۲۰۱۵

پیوند رهایی، دوازدهم مارس ۲۰۱۵:…  بیش از سی سال در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران (mek) بودم بعد از سرنگون شدن شاه ایران و ایجاد یک فضای باز سیاسی نشاًت گرفته از پتانسیل انقلاب به امید تحقق آزادی و دموکراسی در ایران و ساختن یک کشور جدید مبتنی برعدالت و رفاه اجتماعی و آزادی و برا�