سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستند

سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستند

سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستندعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و دوم ژانویه 2021:… فقط ساکنان مانزا و دورس متهم به همکاری با رژیم ایران نشده بودند که بالأخره شدند. فرقه رجوی سال هاست که ثابت نموده است که هرگونه مخالفت با خود را با اتهام زنی به وابستگی به جمهوری اسلامی پاسخ می دهد. این ترفند نخ نما و پوسیده البته دیگر کاربرد ندارد و فرقه رجوی باید فکر دیگری برای سرکوب مخالفت ها بنماید. سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستند 

سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستندنگفتمت مرو آنجا که آشنات منم

سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستند

اعتراض شهروندان آلبانی به دفن اجساد مجاهدین خلق در گورستان محلی و واکنش سخیف فرقه رجوی به این اعتراضات

انجمن نجات مرکز تهران سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

عاطفه نادعلیان

خانم عاطفه نادعلیان وکیل دعاوی

همانطور که در اخبار و در رسانه های آلبانی منعکس شده است، شماری از شهروندان آلبانیایی ساکن مانزا Manzë ، در گورستان محلی تجمع نموده و نسبت به دفن گسترده اجساد کرونایی مجاهدین خلق در این گورستان اعتراض کردند.

جرجی تاناسی GJERGJI THANASI خبرنگار تحقیقی در مقاله مفصلی در یکی از رسانه های آلبانی با عنوان “گورستان، و اعتراض ضد مجاهدین خلق در مانزا” در این رابطه نوشت: “اعتراض مانزا، آب راکد مجاهدین خلق را آشفته ساخت.”

اما واکنش فرقه رجوی به این اعتراضات جالب توجه است.

سایت آلبانیایی موسوم به shqiptarja در تاریخ 14 ژانویه 2021 موضع گیری مجاهدین خلق را منعکس نمود و نوشت:

“مجاهدین خلق نسبت به اعتراض در گورستان در مانزا، دورس Durrës ، واکنش نشان می دهند: آنان می گویند که ساکنان محل توسط رژیم ایران تحریک شده اند.”

این سایت در ادامه می افزاید: “سازمان مجاهدین خلق یک روز پس از اعتراض ساکنان مانزا در دورس، برای اشغال قبرستان عمومی محل توسط ساکنان اردوگاه اشرف 3 که اعضای مجاهدین خلق در آن مستقر هستند، واکنش نشان داد.”

سایت مربوطه به بیانیه فرقه رجوی اشاره می کند و می افزاید:

“در بیانیه سازمان مجاهدین خلق که در اختیار رسانه ها قرار گرفت، آمده است: این یک اتهام نادرست است و این تجمع کوچک توسط برخی عناصر فعال برای رژیم ایران تحریک و سازماندهی شده است.”

سایت “آلبانیایی” اضافه می کند:

“یاد آوری می شود که گروهی از معترضین در مقابل گورستان عمومی در مانزا جمع شدند و دولت را متهم نمودند که بخش بزرگی از زمین گورستان را به ناحق برای استفاده به مجاهدین خلق داده است. اعتراض و مخالفت به این دلیل است که می گویند این فضا باید فقط در اختیار افراد بومی باشد و نه برای کسانی که از ایران آمده اند.”

فقط ساکنان مانزا و دورس متهم به همکاری با رژیم ایران نشده بودند که بالأخره شدند. فرقه رجوی سال هاست که ثابت نموده است که هرگونه مخالفت با خود را با اتهام زنی به وابستگی به جمهوری اسلامی پاسخ می دهد. این ترفند نخ نما و پوسیده البته دیگر کاربرد ندارد و فرقه رجوی باید فکر دیگری برای سرکوب مخالفت ها بنماید.

عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

وزارت اطلاعات مجاهدین خلق را چگونه می بیند؟ مصاحبه با مقام سابق (بخش دوم و پایانی) 

سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستند

***

عاطفه نادعلیان: گامی فراتر از صدام حسینعاطفه نادعلیان: گامی فراتر از صدام حسین

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تنش-جدید-بین-مجاهدین-و-مردم-آلبانی/

تنش جدید بین مجاهدین و مردم آلبانی

تنش جدید بین مجاهدین و مردم آلبانینور نیوز، شانزدهم ژانویه 2021:… پایگاه خبری «شیپ تارجا» روز پنجشنبه گذشته در گزارشی از بروز نارضایتی های گسترده و نگرانی شدید ساکنان منطقه مانز در نزدیکی دورس تیرانا که اردوگاه گروهک منافقین در آنجا قرار دارد خبر دادند. این رسانه آلبانیایی با انتشار گزارشی با عنوان «همزیستی دشوار با مجاهدین خلق (منافقین): ایرانی ها قبرستان را اشغال می کنند» نوشت: ساکنان مانز در دورس پس از فروش بخشی از منطقه به مجاهدین توسط دولت، در کنار قبرستان منطقه تجمع و اعتراض خود را اعلام کردند. ساکنان مانز که با این فروش اراضی مخالف هستند می گویند مجاهدین با اینکه می توانند مردگان خود را در اطراف اردوگاه وسیع خود دفن کنند به سراغ قبرستان آنها رفته اند و اکنون نیز در حال حصار کشی زمین های خریداری شده با ستون های بتنی هستند. تنش جدید بین مجاهدین و مردم آلبانی 

Massoud Khodabandeh MEK covid AlbaniaIranian MEK cult in Albania poses public health risk

تنش جدید بین مجاهدین و مردم آلبانی 

افزایش تنش میان شهروندان آلبانی و فرقه منافقین

لینک به متن انگلیسی گزارش ایران اینترلینک از آلبانی

Albanians shocked at MEK , Maryam Rajavi disregard for their dead

 

رسانه های آلبانیایی از بروز تنش میان ساکنان منطقه مانز با گروهک منافقین بر سر تصاحب مشکوک برخی اراضی این منطقه خبر دادند.

نورنیوز ـ گروه بین الملل: رسانه های آلبانی از جمله پایگاه خبری «شیپ تارجا» روز پنجشنبه گذشته در گزارشی از بروز نارضایتی های گسترده و نگرانی شدید ساکنان منطقه مانز در نزدیکی دورس تیرانا که اردوگاه گروهک منافقین در آنجا قرار دارد خبر دادند.

این رسانه آلبانیایی با انتشار گزارشی با عنوان «همزیستی دشوار با مجاهدین خلق (منافقین): ایرانی ها قبرستان را اشغال می کنند» نوشت: ساکنان مانز در دورس پس از فروش بخشی از منطقه به مجاهدین توسط دولت، در کنار قبرستان منطقه تجمع و اعتراض خود را اعلام کردند.

ساکنان مانز که با این فروش اراضی مخالف هستند می گویند مجاهدین با اینکه می توانند مردگان خود را در اطراف اردوگاه وسیع خود دفن کنند به سراغ قبرستان آنها رفته اند و اکنون نیز در حال حصار کشی زمین های خریداری شده با ستون های بتنی هستند. این شهروندان می گویند مجبور شده اند بر خلاف رویه، در هر قبر، دو یا سه نفر از مردگان خود را در قبرستانی که سال ها متعلق به آنها بوده و اکنون در اختیار مجاهدین است دفن کنند.

تنش جدید بین مجاهدین و مردم آلبانی

تنش جدید بین مجاهدین و مردم آلبانی

شهروندان مانز همچنین به رسانه ها گفته اند، منافقین برای کفن و دفن مرده هایشان و مراسم خاصی که برگزار می کنند برای ساعت ها خیابان را مسدود می کنند و این موضوع باعث آزار و اذیت آنان شده است.

این اهالی خواستار دیده شدن شکایت خود توسط دولت آلبانی شده اند و خواستار خروج فوری منافقین از قبرستان شده اند. آنها می گویند نگرانی های آنان تاکنون مورد توجه دولت قرار نگرفته است و اگر موضوع بار دیگر تکرار شود، نگهبانانی را از اهالی منطقه در قبرستان خواهند گماشت، حتی اگر به قیمت کتک خوردن شان از منافقین تمام شود.

از سویی دیگرانتشار این خبر و فیلم های اعتراضی شهروندان آلبانی که در رسانه های این کشور بازتاب یافته باعث خشم منافقین شده است. منافقین با ترفند نخ نمای همیشگی و شناخته شده شان، این دسته از شهروندان آلبانیایی را متهم کرده اند که مزدوران جمهوری اسلامی هستند! علاوه بر اینکه پس از تهدید پایگاه های خبری اورا نیوز و دورس لاجم آلبانی توسط منافقین، این دو پایگاه مجبور به حذف اخبار اعتراضات شهروندان آلبانیایی از سایت خود شدند.

در همین حال کاربران آلبانیایی نیز نارضایتی خود را از رفتارهای خصومت آمیز گروهک تروریستی منافقین در پست هایی مربوط به گزارش تلویزیونی پایگاه شیپ تارجا نشان دادند. جورجی یزیراج گفته است که این مشکلات توسط دولت به وجود آمده است. این زباله ها کم تعداد هستند و به همان جایی که آمده اند باید بازگردند. آن زباله ها را آنجا رها نکنید. ادری فلوریان دیگر کاربر آلبانیایی این رخداد ها را نتیجه خواب زدگی مردم آلبانیایی قلمداد کرده است. پاپو دیگر شهروند آلبانیایی در پاسخ به پرسش یک کاربر درباره اینکه مجاهدین چه کسانی هستند آنها را افرادی منحرف و دارای انحطاط معرفی کرده است.

نورنیوز

لینک به منبع 

تنش جدید بین مجاهدین و مردم آلبانی

سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستند 

*** 

After Being Deported From EU, Maryam Rajavi Threatens AlbaniansRemember: MEK was an American excuse to invade Iraq

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سندرم-شکنجه-خاموش/

سندرم شکنجه خاموش

سندرم شکنجه خاموشعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، تهران، بیست و چهارم نوامبر 2020:… شکنجه خاموش و اعمال تکنیک های آن را می توان در فرقه مخرب کنترل ذهن رجوی به خوبی مشاهده نمود. سه تکنیک اشاره شده در بحث روانشناسی فوق سالهاست که به صورت سیستماتیک در سازمان مجاهدین خلق اجرا می گردد. این سه تکنیک (از بین بردن امید، از بین بردن عزت نفس، و از بین بردن اعتبار و اعتماد) نهایتاً به کنترل ذهن مخرب فرقه ای منجر می شود که فرد اسیر در زندان بدون دیوار و بندهای ناگسستنی نامرئی گردیده و در دام حصارهای ذهنی گرفتار می ماند. در این نقطه فرد بدون اینکه راه فراری متصور ببیند به صورت خاموش شکنجه می شود تا با مرگ خود از این شکنجه گاه رها گردد. سندرم شکنجه خاموش 

زندان ها و شکنجه گاههای سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)زندان ها و شکنجه گاههای سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

سندرم شکنجه خاموش

زندان بدون دیوار

انجمن نجات مرکز تهران دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹

دکتر ابراهیمی مقدم در مقاله ای می نویسد:

“بعد از جنگ آمریکا با کره، ژنرال ویلیام مایر که بعدها به سمت روانکاو ارشد ارتش آمریکا منصوب شد، یکی از پیچیده ترین موارد تاریخ جنگ در جهان را مورد مطالعه قرارمی داد:

حدود 1000 نفر از نظامیان آمریکایی در کره، در اردوگاهی زندانی شده بودند که از همه قوانین و استانداردهای بین المللی برخوردار بود. در این زندان همه امکاناتی که باید یک زندان، طبق قوانین بین المللی برای رفاه زندانیان داشته باشد، وجود داشت.

زندان بدون دیوار

این زندان با تعریف متعارف تقریباً محصور نبود و حتی امکان فرار نیز تا حدی وجود داشت. آب و غذا و امکانات به وفور یافت می شد. در آن از هیچ یک از تکنیک های متداول شکنجه استفاده نمی شد، اما … بیشترین آمار مرگ زندانیان در این اردوگاه گزارش شده بود. عجیب این که زندانیان به مرگ طبیعی می مردند.

با این که حتی امکانات فرار هم وجود داشت!! اما زندانیان فرار نمی کردند. بسیاری از آن ها شب می خوابیدند و صبح دیگر بیدار نمی شدند!!!! زندانی ها، احترام به درجات نظامی مافوق را میان خودشان رعایت نمی کردند، و در عوض عموماً با زندانبانان کره ای طرح دوستی می ریختند. دلیل این رویداد، سال ها مورد مطالعه قرار گرفت و ویلیام مایر نتیجه تحقیقات خود را به این شرح ارائه کرد:

در این اردوگاه، فقط نامه هایی که حاوی خبرهای بد بود را به دست زندانیان می رساندند و نامه های اخبار مثبت و امیدبخش تحویل نمی شد.
هر روز از زندانیان می خواستند در مقابل جمع، خاطره یکی از مواردی که به دوستان خود خیانت کرده اند، یا می توانستند خدمتی بکنند و نکردند را تعریف کنند. هر کس که جاسوسی سایر زندانیان را می کرد، سیگار جایزه می گرفت. اما کسی که در موردش جاسوسی شده بود و معلوم شده بود خلافی کرده هیچ نوع تنبیهی نمی شد. در این شرایط همه به جاسوسی برای دریافت جایزه (که خطری هم برای دوستانشان نداشت) عادت کرده بودند.

تحقیقات نشان داد که این سه تکنیک در کنار هم، سربازان را به نقطه مرگ رسانده است، چرا که:

— با دریافت خبرهای انتخاب شده (فقط منفی) امید از بین می رفت.
— با جاسوسی، عزت نفس زندانیان تخریب می شد و خود را انسانی پست می یافتند.
— با تعریف خیانت ها، اعتبار و اعتماد آن ها نزد همگروهی ها از بین می رفت.
و این هر سه برای پایان یافتن انگیزه زندگی، و مرگ های خاموش کافی بود.
این سبک شکنجه، شکنجه خاموش نامیده می شود.”

سندرم شکنجه خاموش

زندان بدون دیوار مجاهدین خلق

شکنجه خاموش در فرقه رجوی

شکنجه خاموش و اعمال تکنیک های آن را می توان در فرقه مخرب کنترل ذهن رجوی به خوبی مشاهده نمود. سه تکنیک اشاره شده در بحث روانشناسی فوق سالهاست که به صورت سیستماتیک در سازمان مجاهدین خلق اجرا می گردد.

– صرفاً خبرهای بد از داخل ایران به ساکنان اردوگاه بسته و دورافتاده فرقه رجوی چه در عراق و چه در آلبانی داده می شد و می شود. حتی اخبار موفقیت های ورزشی ایرانیان هم به آنان داده نمی شود. در برابر انظار آنان چیزی به غیر از سیاهی در داخل کشور و کلا خارج از فرقه وجود ندارد. هرگونه امید به دنیای خارج از فرقه از آنان گرفته می شود. فرقه ها به اعضای خود القا می کنند که همه چیز خارج از فرقه فاسد و شیطانی است و به این ترتیب امید به آینده را از آنان می گیرند. پراتیک هایی مانند خارج کردن رحم زنان و ممنوعیت عشق و ازدواج و تشکیل خانواده به همین منظور اجرا می گردد.

– در فرقه رجوی انجام یک خطا آن قدر مهم نیست که عدم گزارش یک خطای فرد دیگر مهم و قابل مؤاخذه است. به این ترتیب با انجام جاسوسی بر روی دیگران عزت نفس در میان افراد از بین می رود و عضو فرقه از عمر با عزت که دینامیز زندگی سعادتمند محسوب می شود محروم می گردد.

– نشست های به اصطلاح انتقاد از خود موسوم به عملیات جاری و غسل که فرد باید خود را در میان جمع به اصطلاح “روسیاه” کند و خود را به زشت ترین شکل ممکن خوار و خفیف نماید و مدام از اشتباهات و خیانت های خود بگوید اعتبار و اعتماد بین افراد را از بین می برد. همه در نظر یکدیگر انسان های گناهکار و خطاکاری هستند که ارزش زنده ماندن ندارند. با القای مداوم حس خیانت و گناه، فرد مربوطه به قول دانشمندان مدام در قبر نامرئی خود بیشتر و بیشتر فرو می رود.

این سه تکنیک (از بین بردن امید، از بین بردن عزت نفس، و از بین بردن اعتبار و اعتماد) نهایتاً به کنترل ذهن مخرب فرقه ای منجر می شود که فرد اسیر در زندان بدون دیوار و بندهای ناگسستنی نامرئی گردیده و در دام حصارهای ذهنی گرفتار می ماند. در این نقطه فرد بدون اینکه راه فراری متصور ببیند به صورت خاموش شکنجه می شود تا با مرگ خود از این شکنجه گاه رها گردد.

عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

سندرم شکنجه خاموش

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/لیلا-گیوکان-پدرم-و-من-تاکنون-صدای-یکدی/

لیلا گیوکان:  پدرم و من تاکنون صدای یکدیگر را نشنیده ایم

خانواده رحیم گیوکان

عاطفه نادعلیان، انجمن نجات، بیست و سوم اوت 2020:… رحیم گیوکان در اسفند ماه سال 1323 متولد شد. او در سال 1360 در حالی که هوادار سازمان مجاهدین خلق بود متواری گشت و در سال 1361 از کشور خارج و به پاکستان و سپس عراق رفت و به سازمان پیوست. آن زمان او دارای همسر و چهار فرزند بود. همسرش خانم بهجت صدیقی، فرزندانشان مژگان، مهران، محسن و لیلا را در غیاب پدر با سختی و مشکلات فراوان بزرگ کرد و به سرانجام رساند. او برای فرزندانش هم مادر و هم پدر بود. فرزندان تحصیل و ازدواج کردند و صاحب شغل و فرزند شدند و البته همیشه جای خالی پدر را در زندگی شان حس می نمودند. طی این سالیان هیچ اطلاعی از رحیم گیوکان در دست نبود. زمانی که رحیم از ایران رفت دخترش لیلا تنها دو سال داشت.  لیلا گیوکان:  پدرم و من تاکنون صدای یکدیگر را نشنیده ایم 

Anne Khodabandeh : MEK Families Petition Addressing Albanian PMMEK Families Petition Addressing Albanian PM , A Unique Opportunity To Take Control

لیلا گیوکان:  پدرم و من تاکنون صدای یکدیگر را نشنیده ایم 

سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستند؟

انجمن نجات مرکز تهران2 شهریور 1399

لینک به متن انگلیسی:

رحیم گیوکان در اسفند ماه سال 1323 متولد شد. او در سال 1360 در حالی که هوادار سازمان مجاهدین خلق بود متواری گشت و در سال 1361 از کشور خارج و به پاکستان و سپس عراق رفت و به سازمان پیوست. آن زمان او دارای همسر و چهار فرزند بود.

لیلا گیوکان:  پدرم و من تاکنون صدای یکدیگر را نشنیده ایم

مژگان و لیلا، دختران رحیم گیوکان

همسرش خانم بهجت صدیقی، فرزندانشان مژگان، مهران، محسن و لیلا را در غیاب پدر با سختی و مشکلات فراوان بزرگ کرد و به سرانجام رساند. او برای فرزندانش هم مادر و هم پدر بود. فرزندان تحصیل و ازدواج کردند و صاحب شغل و فرزند شدند و البته همیشه جای خالی پدر را در زندگی شان حس می نمودند. طی این سالیان هیچ اطلاعی از رحیم گیوکان در دست نبود.

زمانی که رحیم از ایران رفت دخترش لیلا تنها دو سال داشت. او می گوید که پدرم و من تاکنون صدای یکدیگر را نشنیده ایم. لیلا هیچ خاطره ای از پدر ندارد. فقط یک عکس قدیمی از دوران جوانی پدر باقی مانده که وی آن را بزرگ و رنگی و قاب کرده است.

رحیم گیوکان اکنون در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی است. او اجازه ندارد با خانواده اش بعد از نزدیک به چهل سال دیدار داشته یا با آن ها تماس بگیرد. برخی جداشدگان اخبار و اطلاعاتی از وی رسانده اند که به خانواده اش داده شده است. او اکنون دارای 7 نوه است. آیا خودش خبر دارد؟

مژگان و لیلا در دفتر انجمن نجات تهران حاضر شدند تا خبری از پدر بگیرند و برای بقیه افراد خانواده ببرند. همچنین پیامی تصویری دادند تا شاید به نحوی به گوش پدر برسد و او بتواند حداقل یک خط نامه برایشان بنویسد.

 

مژگان در پیامی به پدرش رحیم می گوید: “می خواهم بدانم که چرا سازمان مجاهدین خلق به آنها اجازه نمی دهد تا با خانواده هایشان تماس بگیرند. حداقل یک تماس با خانواده هایشان داشته باشند و حال آنها را بپرسند و آنها را از حال خود با خبر سازند”.

لیلا به پدرش می گوید: “این حق یک دختر است که در سن چهل و یک سالگی صدای پدرش را برای اولین بار بشنود و کاش این حق برای شما باشد و برای ما هم در نظر گرفته شود تا ما بتوانیم با شما در ارتباط باشیم”. او ادامه می دهد که: “مادرم حالا پیر شده و ما در حسرت دیدار با شما مانده ایم”.

تنظیم: عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

سندرم شکنجه خاموش

سکنه دورس آلبانی هم ماموران وزارت اطلاعات ایران هستند؟

***

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

The Beheshtis speak to their beloved Milad taken as a hostage in the MEK camp in Albania:

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خود-افشاگری-فرقه-رجوی-2/

باز هم خود افشاگری فرقه رجوی

باز هم خود افشاگری فرقه رجویعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، مرکز تهران، دوم ژوئیه 2020:… سایت خودافشاگر فرقه رجوی مطلبی با عنوان “نامه سرگشاده تعدادی از اعضای مجاهدین خلق در اشرف ۳ در مانز به مقامات آلبانی” به تاریخ 5 تیر 99 با امضای تعدادی از اعضای گرفتار در فرقه درج نموده است. مرور این نامه سرگشاده خیلی از حقایق را در خصوص ماهیت ضد مردمی سران فرقه رجوی برملا می نماید. در این نامه همراه با آسمان ریسمان به هم بافتن و پرداختن به موضوعات متفرقه غیرمرتبط ، مسأله و مشکل اصلی فرقه عنوان می گردد. نوک تیز حمله به سمت “سایت آلبانی ‌زبان به نام گازتا ایمپکت” است. جنایتی که این سایت مرتکب شده این است که خواست خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای گرفتار در فرقه رجوی برای ارتباط با عزیزانشان در آلبانی را انعکاس داده است. باز هم خود افشاگری فرقه رجوی 

خانواده اسرای فرقه رجوی – همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادیخانواده اسرای فرقه رجوی – همایش میاندوآب و استقبال از حضور هیأت پیشنهادی

باز هم خود افشاگری فرقه رجوی

مروری بر نامه سرگشاده اعضای فرقه به مقامات آلبانی

“وقتی مادران و پدران و همسران کهنسال که صرفاً خواهان ارتباط با عزیزان گرفتارشان در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی هستند تروریست خوانده می شوند، دیگر چه کسی می تواند از نظر سران فرقه تروریست نباشد؟”

انجمن نجات مرکز تهران10 تیر 1399

لینک به متن انگلیسی 

سایت خودافشاگر فرقه رجوی مطلبی با عنوان “نامه سرگشاده تعدادی از اعضای مجاهدین خلق در اشرف ۳ در مانز به مقامات آلبانی” به تاریخ 5 تیر 99 با امضای تعدادی از اعضای گرفتار در فرقه درج نموده است.

مرور این نامه سرگشاده خیلی از حقایق را در خصوص ماهیت ضد مردمی سران فرقه رجوی برملا می نماید. در این نامه همراه با آسمان ریسمان به هم بافتن و پرداختن به موضوعات متفرقه غیرمرتبط ، مسأله و مشکل اصلی فرقه عنوان می گردد.

نوک تیز حمله به سمت “سایت آلبانی ‌زبان به نام گازتا ایمپکت” است. جنایتی که این سایت مرتکب شده این است که خواست خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای گرفتار در فرقه رجوی برای ارتباط با عزیزانشان در آلبانی را انعکاس داده است.

باز هم خود افشاگری فرقه رجوی

ظاهراً همین جرم بسیار بزرگ از نظر دستگاه فرقه ای و ضد مردمی رجوی کافی است که این اقدام را یک توطئه بزرگ امنیتی علیه ساکنان اردوگاه بسته و دور افتاده مجاهدین خلق در آلبانی قلمداد کرده و از دستگاه قضایی آلبانی بخواهند تا این سایت و دست اندرکاران آن را به جرم اقدام علیه امنیت مجاهدین خلق سرکوب نماید.

عاطفه نادعلیان

خانم عاطفه نادعلیان وکیل دعاوی

این افراد جرم های دیگری هم دارند. آنان مختصر همدلی با جداشدگان در آلبانی، که مجاهدین خلق و دولت آلبانی سعی در تحت فشار قرار دادن آنان دارند، هم انجام داده و با خانواده سمیه محمدی و دیگر خانواده هایی که پایشان به آلبانی رسیده است همدردی نشان داده اند.در این نامه خطاب به مقامات آلبانی با لحنی آمرانه از فعال مدنی اولسی یازچی، وکیل حقوقی میگنا بالا و خبرنگار جرجی تاناسی شکایت شده که چرا این افراد در کشور آلبانی آزادی عمل و آزادی بیان دارند و چرا مانند برخی دولتمردان رشوه بگیر این کشور در خدمت مافیا و مجاهدین خلق، یا بهتر است گفته شود در خدمت سفارت آمریکا در تیرانا، نیستند.

این نامه به خوبی ماهیت و تصویر مجاهدین خلق در صورتی که نعوذبالله در ایران به قدرت برسند را افشا می کند. فرض کنید که مسعود و مریم رجوی در ایران حاکم هستند و یک فرد یا یک سایت مطلبی را بیان می دارد که به مذاق آنان خوش نمی آید، آنگاه چه می شود؟ قطعاً تروریست نامیده شده و اقدامش علیه امنیت و غیره قلمداد می گردد و تحت پیگرد قرار می گیرد.

وقتی مادران و پدران و همسران کهنسال که صرفاً خواهان ارتباط با عزیزان گرفتارشان در اردوگاه فرقه رجوی در آلبانی هستند تروریست خوانده می شوند، دیگر چه کسی می تواند از نظر سران فرقه تروریست نباشد؟

وقتی اقدام سه شهروند عادی آلبانیایی، یعنی ابراز همدردی و منعکس کردن خواست خانواده ها و جداشدگان، اقدامی تروریستی خوانده می شود، دیگر چه اقدامی می تواند از نظر سران فرقه رجوی تروریستی نباشد؟

و وقتی سازمان مجاهدین خلق در برابر خواست برحق خانواده ها به این اندازه از خود ضعف و زبونی نشان می دهد و آن را برنمی تابد و به این شکل واکنش نشان می دهد، کدام حق انسانی را به رسمیت خواهد شناخت و بر کدام خواست مردم صحه خواهد گذاشت؟

خوشبختانه دست سران فرقه رجوی روز به روز بیشتر در مقابل مردم ایران رو می شود و ماهیت ضد مردمی آنان برملا می گردد و سران جنایتکار فرقه، ماهیت دیکتاتوری تشکیلات خود را بیشتر افشا می کنند.

عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

باز هم خود افشاگری فرقه رجوی

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

همچنین: