سکوت مرگبار فرقه رجوی پیرامون وقایع فلسطین اشغالی

سکوت مرگبار فرقه رجوی پیرامون وقایع فلسطین اشغالی

عسی آزاده - کوت مرگبار فرقه رجوی وقایع فلسطینعیسی آزاده، وبلاگ بیان حقیقت، بیستم می 2021:… رجوی فراری و همسر اخراجی اش به مثابه دمبالچه های موساد در برابر جنایات ضد بشری اسرائیل همچون اسلاف تاریخی شان بر جنازه  اطفال و کودکان و زنان و مردان  فلسطینی رقص مرگ کرده و هلهله و شادی می کنند. رجوی جنایت کارکه بالاترین افتخارش عکس یادگاری با رهبران فلسطینی بود ماهیت کثیف اش را بهتر از هر زمان دیگری بر ملا کرد و و خودفروشی سیاسی و فردی اش را برای ارباب جنایتکارش به اثبات می رساند که جنایتکاران استخوانی جلوش بیندازند. سکوت مرگبار فرقه رجوی پیرامون وقایع فلسطین اشغالی 

معامله قرن و سکوت رجویمعامله قرن و سکوت رجوی

سکوت مرگبار فرقه رجوی پیرامون وقایع فلسطین اشغالی

سکوت مرگبار رجوی و دار دسته 

عیسی آزاده مردم تی وی

آقای عیسی آزاده

تمام انسانهای آزادیخواه  در اقصی نقاط دنیا فارغ از هر دین و مذهب و هر حزب و گروهی اپارتاید اسرائیل را محکوم کرده و ندای اعراب قدس شریف را که  یهودی های افرادی و صهیونیست انها را مجبور به اخراج از خانه و کاشانه هایشان می کنند فریاد می زنند و با مردم فلسطین اعلام همبستگی  می کنند در این اثنا تعداد انگشت شماری از هم مسلکی های رجوی و دار دسته  با پرچم های فرقه رجوی و پرچم های نظام اشغالگر اسرائیل را در کانادا بلند کرده و میمون وار به رقص و پایکوبی پرداختند تعداد این بوزینه ها کمتر از ده نفر بود که مورد خشم شهروندان کانادایی قرار گرفتند.

رجوی فراری و همسر اخراجی اش به مثابه دمبالچه های موساد در برابر جنایات ضد بشری اسرائیل همچون اسلاف تاریخی شان بر جنازه  اطفال و کودکان و زنان و مردان  فلسطینی رقص مرگ کرده و هلهله و شادی می کنند.

مواضع فرقه رجوی در برابر جنایات اسرائیل چیست؟

رجوی جنایت کارکه بالاترین افتخارش عکس یادگاری با رهبران فلسطینی بود ماهیت کثیف اش را بهتر از هر زمان دیگری بر ملا کرد و و خودفروشی سیاسی و فردی اش را برای ارباب جنایتکارش به اثبات می رساند که جنایتکاران استخوانی جلوش بیندازند.

جنایات ضد بشری بر علیه خلق مظلوم فلسطین مهمترین خبر دنیاست تمام اخبار رجوی و دار و دسته انتشار عکس از دره ها و زیر زمین ها و غارهای البانی است  که بعنوان اخبار کانون های موهوم شورشی باز نشخوار و انتشار میدهد 

این سکوت مرگبار و جنایتکارانه البته سابقه طولانی در دستگاه رجوی و دار دسته دارد همواره در تمام برهه ها مزدوری اش را برای اربانش اثبات کرده است در دوران جنگ هشت ساله ایران و عراق هم همیشه اخبار موشک زدن صدام حسین به شهرهای ایران را سانسور میکرد و همچون کفتار در نوار مرزی کمین کرده بود که تعدادی سریاز را در جبهه ها اسیر کرده و تحویل اطلاعات عراق بدهد و دستمزد اش را بگیرد. 

عسی آزاده - کوت مرگبار فرقه رجوی وقایع فلسطین

سکوت مرگبار فرقه رجوی پیرامون وقایع فلسطین اشغالی

در دوران انفجارات برج های دوقلو با توهم بوی کباب به رقص و شادی پرداخت اما دیری نیپاییدکه فهمید خبری از کباب نیست بلکه خر و مزدور وطنفروش داغ می کنند که صدها بار اعلام شکر خوردن کرد و دهها بار توبه کرد که ما نبودیم اگر هم موج شادی بوده است حرکت های خوبخودی بوده و افراد متخلف تنبیه شدند. 

بدون شک روزی در برابر جنایات اربابش بر علیه خلق مظلوم فلسطین شکر خواهد خورد و اعلام ندامت و پشیمانی خواهد کرد.

رجوی و داردسته برای خوش آیند اربابش و با سرخ کردن سیمای سیاهش با سیلی اخبار سانسور شده بنقل از خبرگزاری ها از انتفاضه فلسطین را  منتشر می کند که از مسئله دار شدن بیشتر نفرات اسیر در قلعه اشرف سه در البانی جلوگیری کند.و الا موضع رجوی در برابر فلسطین همان موضع اربابش نتانیاهوست 

بدون شک همیشه حق به حقدار میرسد و مردم مظلوم فلسطین تا تحقق اهداف شان پایداری خواهند کرد همانطور که مردم افریقای جنوبی توانستند رژیم اپارتاید را از تاریخ کشورشان حذف کنند  و روسیاهی برای مزدوران و وطنفروشان خواهد ماند.

عیسی آزاده 

18 می 2021

پاریس 

لینک به منبع

شورای ملی مقاومت رجوی از حمایت از جنگ تا حمله به فلسطینی ها

سکوت مرگبار فرقه رجوی پیرامون وقایع فلسطین اشغالی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کشتار-کودکان-فلسطین-و-افغانستان-و-سکوت/

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 1حامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، شانزدهم می 2021:… مریم و مسعود رجوی طی دهه های گذشته بارها با رهبران فلسطین عکس یادگاری گرفته اند و خود را با مردم این کشور همدرد و همراه جلوه داده اند، اما هرگاه مردم و بخصوص کودکان این کشور آماج حملات جنایتکارانه دولت جعلی قرار گرفته اند، مجاهدین از موضعگیری رسمی خودداری می کنند تا وقتی که آمریکا و یا سازمان ملل نظر خود را بیان کنند. گویا زوج رجوی منتظر می مانند تا از کاخ سفید خط جدید ابلاغ شود و سپس موضع می گیرند. البته در کنار جنایت روزافزون صهیونیست ها، مقاومت فلسطین نیز ساکت نبوده و شب های آتشینی را برای صهیونیست ها رقم زده اند که در اخبار مجاهدین هیچ اثری از آن نیست. کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی 

Rajavi Silent On Palestine IsraelRajavi Silent On Palestine , Awaiting New Instruction

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی 

انجمن نجات مرکز فارسشنبه 25 اردیبهشت 1400

در طی روزهای گذشته دو کشتار بزرگ کودکان توسط جریانات صهیونیستی/ تروریستی به انجام رسید که نتیجه آن شهادت 85 دختر نونهال دبستانی با بمب های کارگذاشته شده توسط ایادی آمریکا در کابل، و شهادت بیش از 10 کودک فلسطینی بر اثر پرتاب موشک های دولت اشغالگر قدس به سازه های مسکونی در غزه بود. همزمان رخداد دیگری هم در کربلا بوقوع پیوست که درست پس از جنایت در افغانستان بود. گروهی از نفرات اجاره ای به ساختمان سفارت ایران در کربلا حمله کردند و دیوار آنرا به آتش کشیدند. از این دست رخدادها هر از مدتی در شهرهای عراق رخ می دهد که آبشخور آن سفارت انگلیس و آمریکاست.

بازتاب کشتار کودکان افغانستانی و فلسطینی در رسانه های جهان گسترده بود و بسیاری از دولت ها آنرا صراحتاً محکوم کردند و برخی از دول وابسته نیز طبق معمول سکوت کردند. در عوض حمله به سفارت ایران را بخوبی بازتاب دادند که نشانگر برنامه ریزی آن توسط سرویس های جاسوسی با همکاری مزدوران سعودی بود. در این میان، سایت های مریم رجوی نیز با آب و تاب به آن پرداختند و ابراز شادمانی کردند. بر اساس شواهد موجود در صحنه، عمده این افراد از شهرهای مختلف جمع آوری و توسط اتوبوس به کربلا گسیل شده بودند.

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 1

آنچه قابل توجه است اینکه در این مدت که سایت ها و شبکه تلویزیونی مجاهدین بر کنسولگری ایران تمرکز داشتند، مریم رجوی بطور کامل در قبال حوادث خونین افغانستان و فلسطین در سکوت بود و تاکنون نیز هیچ اشاره ای به آنها نداشته است. مجاهدین که سالهای طولانی خود را حامی مردم افغانستان و فلسطین نشان می دادند (و چندین انجمن دستساز نیز در افغانستان توسط مزدبگیران خود تأسیس کرده اند)، امروز که مردم این دو کشور زیر وحشیانه ترین حملات تروریستی قرار دارند، کمترین اشاره ای به آن ندارند و منتظر هستند تا ابتدا سازمان ملل موضعگیری کند و آنگاه مزوّرانه و فرصت طلبانه خود را با آن همسو نشان دهند.

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 1

همانطور که اشاره شد، مریم و مسعود رجوی طی دهه های گذشته بارها با رهبران فلسطین عکس یادگاری گرفته اند و خود را با مردم این کشور همدرد و همراه جلوه داده اند، اما هرگاه مردم و بخصوص کودکان این کشور آماج حملات جنایتکارانه دولت جعلی قرار گرفته اند، مجاهدین از موضعگیری رسمی خودداری می کنند تا وقتی که آمریکا و یا سازمان ملل نظر خود را بیان کنند. گویا زوج رجوی منتظر می مانند تا از کاخ سفید خط جدید ابلاغ شود و سپس موضع می گیرند. البته در کنار جنایت روزافزون صهیونیست ها، مقاومت فلسطین نیز ساکت نبوده و شب های آتشینی را برای صهیونیست ها رقم زده اند که در اخبار مجاهدین هیچ اثری از آن نیست.

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 3

روز عیدفطر نیز مریم قجرعضدانلو در آلبانی سخنرانی داشت ولی باز هم هیچ اشاره ای به وضعیت اسفبار مردم غرب آسیا از افغانستان تا یمن و فلسطین اشغالی نکرد، در عوض به تکرار سخنان همیشگی و تولید آمارهای ساختگی پیرامون حوادث فتنه آبان، تلفات کرونا و اعدام ها پرداخت تا نشان دهد بدون خواست صهیونیست ها و آنچه آمریکایی ها مشخص می کنند نمی تواند موضعگیری مستقلی از خود داشته باشد.

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی - حامد صرافپور 4

سکوت در برابر انبوه جنایت و کودک کشی در افغانستان و فلسطین، و بی موضعی در برابر مقاومت سترگ مردم فلسطین علیه اشغالگران، آن روی سکه هیاهو برای چند اوباش اجاره ای حین حمله به کنسولگری ایران در کربلاست!. در چنین زمانی است که می توان فریبکاری و ریاکاری رهبران سازمان مجاهدین را دریافت و به ماهیت اصلی آنان پی برد. نقش های حقوق بشری مریم رجوی که مستمر مشاهده می شود، جز عوامفریبی برای دمکراتیک جلوه دادن سازمان و جذب افراد ساده لوح نیست. هوشیاری مردم ایران تنها ابزار مصونیت از دام هایی است که این زوج پا بگور بر سر راه جوانان می تنند. روشنگری پیرامون ترفندهای تشکل مجاهدین، بهترین کار برای بی اثر کردن دسیسه های مختلف این فرقه تروریستی است.

حامد صرافپور

لینک به منبع

کشتار کودکان فلسطین و افغانستان و سکوت مریم رجوی

***

محمد سیدی کاشانی از فلسطین تا اسرائیلمحمد سیدی کاشانی از آموزش در کمپ فلسطین تا مرگ در کمپ اسرائیلی

جابرزاده مجاهدین خلق فرقه رجوی اسرائیلیوقتی جابرزاده آیین نامه ارتش رجوی و صدام را توضیح می داد، مرده بود (شکنجه گر ها هم می میرند)ا

محمد حنیف نژاد بنیانگذاران مجاهدین خلقآیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رسوایی-جدید-مریم-رجوی-این-بار-در-فیسبو/

رسوایی جدید مریم رجوی – این بار در فیسبوک

عیسی آزاده - رسوایی جدید مریم رجوی - این بار در فیسبوکعیسی آزاده، صفحه فیسبوک، نهم آوریل 2021:… ما افرادیکه بیشترین شناخت را از این فرقه مافیایی داریم بارها اعلام کردیم که تمام حساب های سازمان مجاهدین رجوی جعلی و فیک هستند من در مصاحبه دوم آوریل با آمار و ارقام اعلام کردم که هر نفر در آلبانی حداقل ده اکانت دارد که در فیس بوک. اینستاگرام. یوتیوپ گوگل پلاس. جمیل. توئیتر. تلگرام. کلاب هاوس و یاهو. هاتمیل. پروتون و اسکایپ و زون وسایر جاهای دیگر اکانت فیک و جعلی دارند. متاسفانه در دوران ترامپ و استفاده ابزاری سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی از این فرقه کسی به هشدار های ما جداشدگان از این فرقه زیر سبیلی رد کردند. رسوایی جدید مریم رجوی – این بار در فیسبوک 

عیسی آزاده - رسوایی جدید مریم رجوی - این بار در فیسبوکمریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا 

رسوایی جدید مریم رجوی – این بار در فیسبوک 

بی آبروی کردن فرقه رچوی توسط فیس بوک

۱۴۰۰ سال درماندگی سال سقوط سال بمحاق رفتن فرقه تروریستی‌رجوی

بعد از اعلام کارشناسان فیس بوک از صدها حساب جعلی و فیک فرقه رجوی درالبانی با جزییات و کشف مزرعه ترول در پادگان اشرف 3 در آلبانی

مریم‌رجوی بد جوی دستش تو پاچش رفت و رباتی را به صحنه فرستاد وبه اسم شورای آش شله قلمکار ش تکذیب کرد که ما نبودیم و تکذیب می‌کنیم حساب های سر جاشون هست و این جماعت فیک از ما نبودن

العجب. باید به این ابلهانه گفت بیشعوران تمام آی پی ها و لوکیشنتون را فیس بوک ثبت کرده است

نقاط هم مشخص شدن دیگه خودتان‌را به ابلهی نزنید بیشتر به ریش تون می خندن ساعت و برنامه کاری تان را هم مشخص کرده است لابد الان کمیته چه کنم گذاشتید که چهار تا بچه. مشکلات فنی را حل کنند وچاره ای بیندیشید دیگه بعد از باد معده نیازی نیست چهار زانو بنشینید بی ابرو که بودید بی ابروتد می شوید

اگر شب کار هم شوید بازم لو می روید تنها یک‌راه من بهتون پیشنهاد میکنم. بروید کره مریخ ناسا اعلام کرده است محل مناسبی بر ای سرنگونی و استقرار کانون های شورشی است
ما افرادیکه بیشترین شناخت را از این فرقه مافیایی داریم بارها اعلام کردیم که تمام حساب های سازمان مجاهدین رجوی جعلی و فیک هستند من در مصاحبه دوم آوریل با آمار و ارقام اعلام کردم که هر نفر در آلبانی حداقل ده اکانت دارد که در فیس بوک. اینستاگرام. یوتیوپ گوگل پلاس. جمیل. توئیتر. تلگرام. کلاب هاوس و یاهو. هاتمیل. پروتون و اسکایپ و زون وسایر جاهای دیگر اکانت فیک و جعلی دارند. متاسفانه در دوران ترامپ و استفاده ابزاری سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی از این فرقه کسی به هشدار های ما جداشدگان از این فرقه زیر سبیلی رد کردند .


مصاحبه دوم آوریل آقای عیسی آزاده : 


ما بارها اعلام کردیم که یک بخش عمده در این فرقه هست که به آن (قانونی) میگویند کار این بخش جعل اسناد وپاسپورت. کارت هویت. شناسنامه و غیره است. در رابطه با حساب های فیک یک بخش بنام سایبری وجود دارد که کارش ساخت ایمیل تنظیم عکس و بیو برای پروفایل ها با استفاده از سیم کارت های البانیایی. یونانی و شرکت های بی نام و نشان اروپایی است


مریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا MEK Cult Operatives Undermining American Democracy


چون خود نفرات اسیر در البانی بطور مطلق در این زمینه حق وردود ندارند

این فرقه تعداد قابل توجهی سیم کارت از شرکت های مختلف ایران مانند شاتل و همراه اول و ایرنسل از طریق واسطه هایش خریداری کرده و از طریق ترکیه به آلبانی قاچاق کرده اند
در زمینه کار قاچاق و پولشویی این فرقه از بهترین کارشناسان و متخصصان ایرانی و خارجی با پرداخت دستمزد های خیلی بالا استفاده می کند

در زمینه ولخرجی ها فرقه پیرامون کارقاچاق و سرکوب مخالفانش هیچ مرز سرخ و حد و مرزی ندارد

بعنوان مثال. دستمزد وکیل برای یک کار حقوقی ساده در اروپا ماکزیمم هزار و پانصد تا دوهزار یورو هست اما مورد بوده که این فرقه برای یک وکیل درجه سه پانزده هزار یورو پرداخت کرده که سناریویی فرقه را در دادگاه پیش ببرد که ماحصل ان زدن برچسب اطلاعاتی به جداشدگان و زمینه سازی برای کارهای حقوقی بر علیه شان باشد درخواستی را از آن وکیل کرده بوده که با بیان آن در جلسه دادگاه آنچنان دادستان توی پوز وکیل پولکی زد که بدبخت رنگ از رخسارش پرید و در مانده و هاچ و واج شد.

و طرف الان باید حساب تمام پول های یامفتی که از فرقه گرفته و مالیات را دور زده تا سانتیم آخر باید بپردازد

بیچاره فرقه به محاق رفته؛ فکر می کند اینجا عراق است و زیر چتر سازمان اطلاعات مخوف صدام که هر غلطی خواست بکند

من باز هم تکرار می کنم کاری که شرکت فیس بوک انجام داد فقط ده درصد از کثافتکاری های این فرقه است. ما خواستاریم که به همه جرائم سایبری این فرقه رسیدگی شود. چون بارها ما جداشدگان از طریق همین سربازان بی نام و نشان رجوی تهدید به قتل شده ایم که همه اسناد آن موجود است

بارها توسط هکرهای رجوی دستگاههای ما را هک کرده و خرابکاری کرده اند که در چند موردشان دقیقا آدرس و محل دقیق هک کننده موجود است بارها به شرکت های مختلف شکایت کرده ایم که بالاخره فیس بوک قطره چکانی ده درصد از حساب های سربازان سایبری رجوی را بست

از همه دوستان درخواست می‌شود نسبت به حساب های فیک فرقه رجوی هوشیاری لازم را داشته باشند و مطلقا پیام و ایمیل های ناشناس را باز نکنند و در مواردی هم که سایبری های رجوی پیام فحاشی دادند پیام را عکس بگیریذ اما مطلقا جواب ندهید چون از طریق پیام ها رد کامپیوتر شما را می زنند و دستگاه تان را هک می کنند.

بارها از آی پی هایی که در پایگاه های این فرقه هستند فیلم پورن به افرادمختلف ارسالشده است که ویروس های بسیار خطرناکی بودن و هدف شان سرقت اطلاعات بوده است

در آخر هرچند اقدام شرکت بزرگ‌رسانه ای فیس بوک فقط در حد ده درصد بوده ست اما بازم ممنون و ما خواستار توضیح بیشتر کارشناسان فیس بوک در این زمینه بوده و درخواست مسدود شدن تمام حساب های فیک فرقه تروریستی رجوی را داریم

هشتم آوریل ۲۰۲۱
عیسی آزاده
پاریس

لینک به منبع (صفحه فیسبوک)

(پایان)

اتاق پژواک در مزرعه ترول های مجاهدین خلقاتاق پژواک در مزرعه ترول های مجاهدین خلق

Massoud Khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy because it is a Destructive Cult. Massoud Khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy because it is a Destructive Cult. 

همچنین: