سیاستمداران فاسد همدست تروریستهای وحشی و جنایتکار در کشتار مردم بی گناه هستند !ا

سیاستمداران فاسد همدست تروریستهای وحشی و جنایتکار در کشتار مردم بی گناه هستند !ا

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پنجم ژوئیه 2017:… همکاری رجوی داعشی با تروریستهای سوریه در اوایل شروع قتل عام مردم سوریه توسط تروریستهای وحشی بصورت مخفی  توسط رابط های رجوی داعشی و تروریستها  و پس مانده های حزب بعث در اردن و ترکیه شروع شد ولی بعدآ بصورت علنی مریم قجر داعشی به دیدار و همکاری  با سران تروریستها در اردوگاه اوور سوراوز مشغول شد تا جائی که بعد از … 

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsAlbania’s destabilization? You have forgotten hundreds of Mojahedin!

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیShould we be afraid of Senator McCain meeting with the Mojahedin Khalq (Rajavi cult, MEK,

لینک به منبع

سیاستمداران فاسد همدست تروریستهای وحشی و جنایتکار در کشتار مردم بی گناه هستند !

در یکسال گذشته چندین حمله تروریستی در اروپا بطور خاص در بلژیک و فرانسه ؛ انگلستان صورت گرفته که منجر به کشته و زخمی شدن یک عده از شهروندان بی گناه اروپائی شده است .

در اولین نگاه هرکس متوجه تنها چیزی که به چشم می خورد اعمال تروریستی خون و خونریزی و کشتار مردم توسط این جنایتکاران وحشی می باشد .

اما زمینه حضور و فعالیت این تروریستها وحشی را چه کسانی فراهم می کنند ؟

ــ چرا دولتمردان کشورهای اروپائی نمی خواهند به این موضوع بپردازند؟

ــ واقعیت چیست ؟

همکاری مجاهدین خلق و داعش در اروپا و امریکا و خاور میانه

قبل از پیدایش داعش در سوریه و عراق  ؛ لیبی در اروپا فرقه رجوی داعشی توسط  بعضی از کشورهائی اروپائی برای لولو خور نشان دادن در مقابل ایران مورد حمایت قرار گرفت و همه امکانات استقراری و تبلیغاتی در اختیار فرقه رجوی داعشی قرار دادند و فرقه رجوی داعشی در فرانسه نزدیک پاریس اردوگاه ساخت و در اروپا خانه های امن بر پا کرد و کسانی را که اموزش دیده فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام هستند را در این خانه ها با نامهای و مدارک جعلی مستقر کرد و هنوز هم اردوگاه مریم قجر داعشی توسط پلیس وتروریستهای  اموزش دیده فدائیان  صدام حفاظت می شود و سیاستمداران فاسد به این تروریستهای رجوی داعشی انقدر دست باز داده اند که مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز اطاق عملیات تشکیل داده و شخصا از انجا دستور  ترور ؛ قتل و ضرب و شتم جدا شده ها را صادر می کند و تیمهای تروریستی خود را روانه خیابانهای پاریس و دیگر شهرهای اروپا می کند .

همکاری رجوی داعشی با تروریستهای سوریه در اوایل شروع قتل عام مردم سوریه توسط تروریستهای وحشی بصورت مخفی  توسط رابط های رجوی داعشی و تروریستها  و پس مانده های حزب بعث در اردن و ترکیه شروع شد ولی بعدآ بصورت علنی مریم قجر داعشی به دیدار و همکاری  با سران تروریستها در اردوگاه اوور سوراوز مشغول شد تا جائی که بعد از ساختن داعش توسط کشورهای مرتجع عرب مریم قجر داعشی از طرف این دولتهای مرتجع مامورت یافت با برگزاری جلسات مختلف در پاریس با شرکت یک مشت سیاستمداری که در مقابل دریافت دلار های خونین  در جلسات مریم قجر شرکت می کردند دستان خون الود تروریستهای وحشی داعش را پاک کنند و انها را عشایر انقلابی و مردم انقلابی جا بزنند در حالی که تروریستهای وحشی در عراق و سوریه به قتل عام مردم و زنان و مردان و کودکان عراق و سوریه مشغول  بودند ودر یک کشتار بی رحمانه  تروریستهای داعش هزارو هفتصد جوان در عراق  در یک روز تیرباران کردند مریم قجر با برگزاری جلسات با شرکت اقای کوشنر و یک مشت تروریست که در اصل همان  تروریستهای جیش النصر و جیش الشام سوریه و تروریستهای وحشی داعش و … همین جلساتی که در پاریس مریم قجر داعشی با دست باز برگزار می کرد اشغال شهرها توسط تروریستهای وحشی را بهار عراق می نامید و تروریستهای سویه را رزمنده گان ازادی خطاب می کرد .

همکاری مجاهدین خلق و داعش در اروپا و امریکا و خاور میانه

میدان دادن به تروریستها ی رجوی داعشی در اروپا برای تبلیغ تروریستهای وحشی ابوبکر البغدادی به جائی رسید که مریم قجر داعشی طارق الهاشمی جنایتکار که در عراق به 5 بار اعدام محکوم شده به همرا ه چند تا از پس مانده های حزی یعث صدام ملعون  به اروپا اورد تا پیوند ترویستهای رجوی داعشی ؛ طارق الهاشمی ؛  حرب بعث صدام و داعشی های ابوبکر بغدادی صورت بگیرد و تقسیم کار مشخص شود و همانطور هم شد کشتار توسط تروریستها در عراق و سوریه انجام می شد در اروپا مریم قجر به همراه یک مشت سیاستمدار خود فروخته افکار عمومی مردم و دولتمردان اروپا را گمراه می کردند به جای اینکه تروریستهای وحشی را محکوم کنند دولت وقت عراق ( نور المالکی و اسد در سوریه را مقصر نشان می دادند ) .

نتیجه همکاری این سیاستمداران فاسد به خاطر دریافت یک مشت دلارهای خونین با فرقه رجوی داعشی که نقش اصلی پاک کردن دستان خون الود تروریستها را بعهده داشت  اینکه افکار دولتمردان و حتا ارگانهای امنیتی را به بیراهه سوق دادند تا حضور و فعالیت این تروریستها در کشورهای اروپائی دقیق پیگیری نشود و تروریستهای وحشی هم از این فرصت استفاده کرده در هر کجا که زمینه را مناسب دیده اند دست به کشتار مردم بی گناه بزنند .

قتل شهروندان بی گناه  توسط تروریستهای وحشی در هر کجا که می خواهد باشد سیاستمداران فاسد شریک جرم این تروریستها هستند و مردم اروپا باید از این سیاستمداران فاسد که با تروریستهای وحشی دست در دست همدیگر دارند فاصله بگیرند و اجازه ندهند بیشتر از این تروریستهای وحشی از قوانین دمکراتیک کشورهائی اروپائی برای کشتن شهروندان اروپائی استفاده کنند .

 به دولتمردان اروپائی هم پیشنهاد می کنم  اجازه ندهند یک مشت سیاستمدار فاسد که فقط به فکر پر کردن جیبهای خود با دلارهای خونین هستند با القابی همچون لابی گری و فعال سیاسی و…. زمینه حضور ترویستها را در کشور خود فراهم کنند . دولتمردان اروپائی باید این سیاستمداران فاسد را به محاکمه بکشانند و اجازه ندهد این سیاستمداران فاسد به بهاء جان و مال مردم  بی گناه برای خودشان تجارت کنند .  

چند روز دیگر مریم قجر داعشی می خواهد با برگزاری شوء در سالن ویلپنت پاریس با پرداخت دستمزد به یک مشت از همین سیاستمداران فاسد و اوردن یک مشت از همین تروریستها از کشورهای مختلف بهترین امکان برای دیدار حضوری و قرار مدار این ترویستها فراهم کند .

به دولت فرانسه پیشنهاد می کنم اجازه ندهد مریم قجر داعشی تروریستهای وحشی را از کشورهای مختلف به پاریس منتقل کند باید جلو ملاقات این تروریستها با هم  به هر ترتیب و قیمت گرفته شود.  در غیر اینصورت عدم برخورد جدی با این موضوع می تواند در اینده نه چندان دور خطر بزرگی برای مردم فرانسه و یا کشورهای اروپائی بوجود اورد .

پاریس: محمد رزاقی  

(پایان)

*** 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانسرنوشت تلخ فرقه ای که از صد دام به مک دام رسید

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29495

قیام و شورش ؛ تجمع در میدان آزادی چه شد ؟ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و دوم می ۲۰۱۷:… قبلا هم نوشته بودم نه شخص رجوی داعشی سواد درست حسابی برای تحلیل داشت و نه مریم قجر داعشی و این یک حقیقت انکار ناپذیری که اگر؛ شیادی و کلاشی ؛ رنگ و لعاب و حرفهای قلمبه سلمبه بکار رفته در ان اطلاعیه و سخنرانی ها این مخ پوسیده ها را کنار بزنیم می توان به این حقیقت پی برد . زمانی که رجوی داعشی در کنار صدام ملعون بود روی سن در اوج نئشگی تند ؛ تند رژیم سرنگون می کرد در … 

رحوی اعضای مجاهدین خلقانتخابات ایران و وعده های مریم رجوی

لینک به منبع

قیام و شورش ؛ تجمع در میدان آزادی چه شد ؟

در استانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران سایتهای مختلف فرقه رجوی داعشی مدعی شده بود که انتخابات به قیام و شورش و در نتیجه رژیم سرنگون خواهد شد !

ملکی مفلوک هم با دستوری که  از رجوی داعشی گرفته بود چند روز قبل ازانتخابات اطلاعیه داده و خواهان تحریم انتخابات شده بود و خواسته بود کسانی که رای نمی دهند در میدان آزادی تجمع و اعتراض کنند !

این بدبخت مفلوک روز انتخابات حتا از اطاق خانه اش بیرون نیامد چه برسد به تجمع در میدان ازادی فقز برای اینکه شما جیره اقا زاده اش در اروپا تعمین کنید مثل بوزینه پشتک وارونه می زند وسلام .

البته با شناخت و تجربه ۲۰ ساله درمقاله قبلی به شیوه کثیف فرقه رجوی داعشی در قبل از انتخابات و روز انتخابات و بعد از ان اشاره کرده بودم که رجوی داعشی مو به مو  مثل همیشه همان شیوه پوسیده را بصورت احمقانه و با سفسطه زیاد , یاوه گوئی به نمایش گذاشت .

http://www.razaghi13.blogfa.com/post-490.aspx

قبلا هم نوشته بودم نه شخص رجوی داعشی سواد درست حسابی برای تحلیل داشت و نه مریم قجر داعشی و این یک حقیقت انکار ناپذیری که اگر؛ شیادی و کلاشی ؛ رنگ و لعاب و حرفهای قلمبه سلمبه بکار رفته در ان اطلاعیه و سخنرانی ها  این مخ پوسیده ها را کنار بزنیم می توان به این حقیقت پی برد .

زمانی که رجوی داعشی در کنار صدام ملعون بود روی سن در اوج نئشگی تند ؛ تند رژیم سرنگون می کرد در استانه هر انتخاباتی روی سن یک مشت یاوه سرائی  می کرد و اخر می گفت من که نمی دانم نتیجه چه می شود ولی یک چیزی می شود !

بعد هم برای اینکه اعضاء نگون بخت به این باور برساند که یاوه هائی که چند روز چند هفته روی سن بلغور کرده درست و دقیق رد خور ندارد اماده باش صادر می کرد اعضاء نگون بخت با کارهای پوشالی مثل سمبه زدن و رنگ زدن توپ و تانک و … مشغول می کرد .

حال که رجوی داعشی ریق رحمت سر کشیده مریم قجر ادامه دهنده راه شوهر مفقود القبرش می باشد با یک مشت یاوه گوئی اعضاء نگون بخت در اسارت نگه داشته با این تفاوت که رجوی در اوج نئشگی یاوه سرائی می کرد الان مریم قجر بعنوان عروس هزار داماد در کنار اقا داماد ها و بعد از خوش گذرانی سیر شدن از دیدار با سناتور سابق ؛ نماینده سابق ؛ کاندید سابق ؛ وکیل سابق ؛ سرهنگ سابق و …با هوا کردن بادکنک در آلبانی می خواهد رژیم سرنگون کند !

مریم قجر داعشی و سران مخ پوسیده تحلیلشان این بود که با کنار گذاشتن احمدی نژاد و امدن رئیسی حتما می خواهند روحانی کنار بگذارند و رئیسی را به مقام ریاست جمهوری برسانند ! در خیالهای پنبه دانه ای و ابلهانه خود فکر می کردند که حتما طرفداران اصلاحات هم بعد از اعلان نتایج انتخابات به خیابانها خواهند ریخت و در نتیجه مسائلی شبیه سال ۸۸ رخ خواهد داد و فرقه رجوی تمام تخم مرغهای گندیده خوش را در این سبد گذاشته بود روی همین تخم مرغهای گندیده نشستند تا شاید جوجه ای بیرون بیاید .

  یک مشت مخ پوسیده هم دور مریم قجر داعشی جمع شده اند که مخ هایشان ۴۰ سال پیش استوپ خورده مفنگ تشریف دارند و مطالبی که به اسم مریم قجر می نویسند بیشتر مایه ابرو ریزی و سر افکندگی  برای مریم قجر و کل فرقه رجوی داعشی می باشد  . واقعا حیف به نانی که اینها می خورند یونجه هم برای این مخ پوسیده ها زیادی والله  .

http://www.razaghi13.blogfa.com/post-489.aspx

اما بعد از اینکه انتخابات تمام شد و حتا از دماغ یک نفر هم خون نیامد پرت و پلا گوئی و یاوه سرائی همیشگی مریم قجر و سران فرقه در قالب اطلاعیه شورای دست ساز رجوی  به اسم مریم قجر عمق سوزش و خالی بودن دست فرقه رجوی داعشی و بی اعتنائی مردم ایران به فراخوانهای صد بار تکراری رجوی داعشی ثابت کرد که  در داخل ایران به یاوه های رجوی داعشی و جیره خواران رجوی هیچ کس توجه ندارد .

اما مریم قجرداعشی و دیگر سران مخ پوسیده به  یاوه هائی که سالیان سال طوطی وار تکرار می کنند رو اورده اند دوباره مدعی شده اند با انتخاب روحانی رژیم ضعیف شده بس به سرنگونی نزدیک شده !

باید به مریم قجر داعشی و مخ پوسیده های اور سوراز ؛ البانی نشین بگویم کسی که بتواند احمدی نژادی که ۸ سال ریاست یک مملکتی مثل ایران به عهده داشت با تمام اطرافیانش مثل بقائی و مشائی کنار بگذارد ؛ رژیمی که بتواند جناح اصلاح طلب بر خلاف میل باطنی خودش قبول کند این از قدرتش می باشد یا ضعف اش ؟ شما چرا عادت دارید سورنا را از سر گشادش بزنید ؟

ما یک مثل داریم که می گوید :

موغاندا بوغدادان قالدون . ( دستت به گندم مغان نمی رسد )

بغدادا خورمادان قالدون . ( دستت به خرمای بغداد نمی رسد )

نتیجه این انتخابات دقیقا برای رجوی داعشی اینطور شد . سران فرقه ارزو می کرد که رئیسی انتخاب شود که نشد !

انتظار داشت که یک شورشی بعد از انتخابات بوجود بیاد که ان هم اتفاق نه افتاد هیچ بلکه مردم به جشن و پایکوبی هم پرداختند !

البته نا گفته نماند شما یک تشکر به احمدی نژاد بدهکار هستید چون همین اقا با یکسری سیاستهای غلط باغث شد اول انگلیس و سپس اروپئیها برای لولو خور نشان دادن جلو احمد ی نژاد شما را از لیست تروریستی در بیاورند و خارج شدن از این لیست  سیاه را مدیون احمدی نژاد هستید .

اما باید گفت :

برای سوزش مریم قجرکمی مرهم بیارید .

برایش سماق اعلاء از هندوستان بیارید .

برای مخ پوسیده های دور مریم .

از ورامین روغن کرچک بیارید .

برای چند مفلوک زوار در رفته .

از ان ور چند پالان ایکی قاش بیارید .

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

Elona Gjebrea_Maryam Rajaviایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29421

وحشت مریم قجر داعشی از انتخابات در ایران .

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم می ۲۰۱۷:… البته از هر جناح انتخاب شود باز مریم قجر ادعا خواهد کرد برای جلو گیری از گسترش ونفوذ محبوبیت فرقه رجوی داعشی و ارتش ازادیبخش نداشته اش می باشد . اخر سر هم نتیجه خواهد گرفت با این انتخابات رژیم به سرنگونی نزدیک شده یا در مرحله سرنگونی یا در فاز سرنگونی یا استارت سرنگونی ؛ یا اغاز سرنگونی ؛ زنگ … 

انتخابات ریاست جمهوری ایران مجاهدین خلق فرقه رجویباز هم سرفصل انتخابات (نامه وارده، تیرانا، آلبانی)ا

لینک به منبع

وحشت مریم قجر داعشی از انتخابات در ایران .

با رسیدن انتخابات ریاست جمهوری در ایران طبق روال همیشگی مریم قجر داعشی و دفتر شورا دست ساز رجوی داعشی در اوج شیادی و کلاشی اطلاعیه های مختلفی از قبل اماده صدور کرده این روش شناخته شده در فرقه رجوی داعشی می باشد که ما جدا شده ها بهتر از هر کس با شیوه های کثیف رجوی داعشی اشنا هستیم  .

طبق معمول تمام اطلاعیه هائی که قرار صادر شود  ۳ قسمت خواهد بود  .

ــ فعالیت هواداران نداشته رجوی داعشی در ایران به نفع مریم قجر !

البته نا گفته نماند رجوی داعشی چند جاسوس پولکی در داخل ایران دارد که با پرداخت دلار به این چند نفر که مشخصا بعضی از انها هم از خانواده اعضاء فرقه رجوی می باشد برای فرقه رجوی داعشی جاسوسی می کنند وگر نه به غیر ان هیچ ایرانی با شرافت وطن پرستی با فرقه رجوی داعشی ارتباط ندارد و مردم ایران از رجوی داعشی نفرت شدید دارند .

اما از حق نگذریم در داخل ایران یکی هست بنام ملکی مفلوک که رجوی  داعشی سعی داشته از طریق این شخص به رده های پائین اصلاحات چی ها نفوذ کند که با افشاگری جد اشده ها و ارائه اسناد مشخص مبنی بر همکاری ملکی مفلوک با رجوی داعشی این ارتباط هم قطع شد و ملکی مفلوک ماند و رجوی مفلوک که هر ۲ انتخابات تحریم کرده اند .

البته نا گفته نماند که ملکی مفلوک ادعا کرده روز انتخابات همراه با کسانی که انتخابات تحریم کرده اند قرار یک گردهمائی در میدان ازادی برگزار کند ! خخ

اطلاعیه ملکی مفلوک درج شده در سایت فرقه رجوی داعشی :

دکتر محمد ملکی اولین رئیس دانشگاه تهران بعد از انقلاب ضدسلطنتی طی مصاحبه‌یی به تحریم نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم آخوندی فراخواند.

وی گفت: شرایط در جهان با سرعت در حال تغییر است و سال ۹۶ سال بسیار متفاوتی است. من از مردم می‌خواهم که تحت تاثیر شرایطی که برایشان درست می‌کنند قرار نگیرند و در این انتخابات شرکت نکنند، پیشنهاد من این است که در روز انتخابات کسانی که در رأی‌گیری شرکت نمی‌کنند در مکانی مانند میدان آزادی تجمع کنند.

کوری عصا کش کور دیگر شده . ملکی مفلوک عصا کش رجوی مفلوک شده انهم به خاطر اینکه خرج اقا زاده اش در اروپا توسط فرقه رجوی تامین شود وسلام …

روز انتخابات خواهیم دید که علی مانده با حوض اش رجوی مفلوک کانده با ملکی مفلوک مردم ایران به اینها چخه هم نخواهند گفت … اما اینها به پارس کردن در حالت دراز کش عادت دارند و ترک عادت هم موجب مرش است .

قسمت دوم : تلویزیون رجوی داعشی معروف به  سیمای اسارت  چند تا عکس توسط همان جاسوسان رجوی داعشی صبح اول وقت از شعبه ها ی خلوت گرفته شده اعلام خواهد کرد مردم ایران در انتخابات شرکت نکرده اند و انتخابات تحریم کرده انند !

تماس های ساختگی ( از ساختمان یا از خانه های امن که تروریستهای رجوی داعشی در اروپا در ان خانه ها مستقر هستند با تلوییزیون فرقه رجوی داعشی تماس خواهند گرفت و ادعا خواند که گویا از داخل ایران تماس می گیرند و حامی مریم قجر داعشی هستند و انتخابات تحریم کرده اند و ….

قسمت سوم : حال که رجوی داعشی ریق رحمت سرکشیده و الان رجوی داعشی  با صدام ملعون در طبقه هفتم جهنم هم اطاق هستند مریم قجر داعشی اقدام به پخش پیام خواهد کرد و ادعا خواهد کرد ملت ایران انتخابات تحریم کردند مشارکت زیر ۵۰ درصد بوده و اماری که از طرف رژیم ایران اعلام شده ساختگی هست و ایشان امار دقیق دارد !

اگر در این انتخابات از اصولگراها انتخاب شد ادعا خواهد کرد رژیم مجبور شده دست به جراحی بزند یعنی حرف عوض نمی شود فقط رنگ لباس و بزک دوزک ؛ رنگ لنز چشم مریم قجر عوض خواهد شد  وگرنه حرفها تکراری که مفت گران .

اگر هم نماینده اصلاح طلبها انتخاب شود باز مریم قجر ادعا خواهد کرد که ولایت فقیه مجبور شده جام زهر بنوشد !

البته از هر جناح انتخاب شود باز مریم قجر ادعا خواهد کرد برای جلو گیری از گسترش ونفوذ محبوبیت فرقه رجوی داعشی و ارتش ازادیبخش نداشته اش می باشد .

اخر سر هم نتیجه خواهد گرفت با این انتخابات رژیم به سرنگونی نزدیک شده یا در مرحله سرنگونی یا در فاز سرنگونی یا استارت سرنگونی ؛ یا اغاز سرنگونی ؛ زنگ سرنگونی ؛ و …

که تمامی این یاوه سرائی سفسطه بازیها به خاطر اینکه بتواند اعضاء نگون بخت که از خبرهای واقعی جامعه دور هیتند در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارد تا از انها سوء استفاده کرده بعنوان ارتش ازادیبخش از مرتجعین عرب و موساد جیره ماهیانه اش را بگیرد و خودش در کنار رود اوور سوراواز در ویلا به زندگی خفیف خائنانه و عروس بازی با هزار داماد ادامه بدهد .

مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه بهتر از هر کس می دانند هر انتخابات در داخل ایران یعنی اینکه میخی بر تابوت رجوی داعشی و به فراموشی سپرده شدن در زباله دان تاریخ و بس و مریم قجر از ترس ؛ وحشت به یاوه گوئی ؛ اطلاعیه سازی و امار سازی می پردازد و لا غیر .

اما یک خواسته منطقی که میدانم مریم قجر داعشی هیچ وقت نخواهد پذیرفت چون خودش بهتر از هر کس می داند در داخل ایران از ۸۰ ملیون ایرانی ۸۰ نفر هم هوادار ندارد .

ولی باز برای اینکه همه چیز روشن و مشخص شود این خواست هرا تکرار می کنم .

بنا بر امارهائی که در سسایتهای خبری دیدم در ایران نزدیک به ۵۶ ملیون نفر حق رای دارند مریم قجر داعشی  این همه هارت و پورت کنار بگذارد .

یک تجمع ۵۶ نفره با عکس و پلاکارد و شعار های مشخص در یکی از میدانهای تهران برگزار کند تا سیه رو شود هر که در او غش باشد .

از انجا که ملکی مفلوک به نمایندگی از رجوی داعشی در داخل ایران فراخوان داده خواهیم دید چند نفر به نماینده رجوی داعشی در میدان ازادی خواهند پیوست ! خخ

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

Albania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

Elona Gjebrea përgëzon Marjam Raxhavin për mbajtjen e skllevërve modernë në Tiranë

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیجشن نوروزی در تیرانا، در هیاهوی مریم مهر تابان

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29325

رجوی داعشی فکر و سواد تحلیل نداشت. مریم قجر داعشی هم سواد تحلیل ندارد

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم می ۲۰۱۷:…  رجوی داعشی با این طرز فکر ابلهانه و بی وسوادی  واز ترس باز شدن فضاء سیاسی و اجتماعی  با راه انداختن یکسری عملیات تروریستی در داخل ایران ( اعزام تمیهای تروریستی اموزش دیده گارد جمهوری و فدائیان صدام ملعون  از اردوگاههای اهدائی صدام برای ترور؛ بمب گذاری وزدن خمپاره ) سعی می کرد به هر قیمتی شده وانمود کند که سری در میان سرها دارد به … 

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیMojahedin khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) the ending stage of the radicalization process

لینک به منبع

رجوی داعشی فکر و سواد تحلیل نداشت

مریم قجر داعشی هم سواد تحلیل ندارد 

هر وقت در ایران نزدیک به انتخابات می شد رجوی داعشی برای اینکه اعضاء نگون بخت که از دنیای بیرون و از واقعیتهای جامعه ایران هیچ خبری نداشتند در همان بی خبری نگه دارد با برگزاری نشستها ی مختلف انهم در اوج  شیادی و شامورته بازی یکسری خبرها را  از روزنامه ها ی داخلی و خارجی را جمبندی کرده بعنوان تحلیل به خورد اعضاء خود میداد و هیچ وقت هم قبل از انتخابات نمی توانست تحلیل درستی ارائه بدهد.

رجوی داعشی تمام تلاش خود را بکار می گرفت تا وانمود کند هر اتفاقی در انتخابات به افتد و هر کسی انتخاب شود اوضاع به نفع فرقه او تمام خواهد شد .

هر وقت در داخل ایران انتخاباتی شروع می شد رجوی مخ پوسیده با بالا انداختن چند نخود تریاک با خرما بصره و چائی پررنگ و سیگار کشیدن پشت سرهم روی سن شروع به روده درازی می کرد زمین و زمان به هم می بافت تا وانمود کند که گویا هر انچه رژیم ایران در داخل انجام می دهد فقط به خاطر جلو گیری از رسیدن مریم قجر به تخت ریاست جمهوری در ایران است !

اما واقعیت چیز دیگری بود رجوی داعشی بشدت از انتخاب یک رئیس جمهور اصلاح طلب و میانه رو در ایران وحشت داشت و همیشه سعمی می کرد با شامورته بازی ترس وحشت خودش را لاپوشانی کند .

زمانیکه اقای خاتمی در ایران به ریاست جمهوری انتخاب شد یکسری رابطه های ایران با اتحادیه اروپا و کشورهای همجوار گسترش یافت و دراخل ایران فضاء اجتماعی و سیاسی هم نسبت به گذشته بازتر شد رجوی داعشی بلافاصله برای اعضاء خود نشست درونی برگزار کرد و مدعی شد که همه شما خاتمی زده شده اید و باید خاتمی زدائی بشوید !

این در حالی بود که اصلا ۹۰ درصد اعضاء حتا نمی دانستند خاتمی کیست و شناختی از اقای خاتمی نداشتند خیلی ها نمی دانستند که وابسته به چه جناحی هست تنها شناخت عمومی بود .

رجوی داعشی در اوج شارلاتان و شامورته بازی روی سن همیشه چند حرف ثابت داشت که موقع انتخابات در ایران ان را قرقره می کرد .

ــ انتخابات ریاست جمهوری در ایران = سرنوشت ساز

ــ انتخابات نماینده گان مجلس = مهم

ــ انتخابات شوراها = تاثیر گذار

ــ هر گونه انتخابات خارج از ایران ( در امریکا و اروپا و … = اثر گذار

تمام تحلیل و حرف رجوی داعشی قبل از ششروع هر انتخابات در ایران همین بود و بس !

اما همینکه انتخابات تمام می شد نتیجه انتخابات مشخص می شد رجوی داعشی می شد بمب تحلیل و تفسیر و سخنران و روی سن در اوج نئشگی بعد از خوردن تریاک چند استکان چائی و سیگار به لب شروع به سخنرانی داغ می کرد و بطور واقعی در اوج شارلاتان بازی و شامورته بازی مدعی می شد که اگر اصلاح طلبها قدرت بدست گرفته اند این تنها از ترس ارتش ازادیبخش دست ساز وی می باشد در نتیجه رژیم در مرحله سرنگونی و باید ما هم برای سرنگونی اماده باشیم !

رجوی داعشی با این طرز فکر ابلهانه و بی وسوادی  واز ترس باز شدن فضاء سیاسی و اجتماعی  با راه انداختن یکسری عملیات تروریستی در داخل ایران ( اعزام تمیهای تروریستی اموزش دیده گارد جمهوری و فدائیان صدام ملعون  از اردوگاههای اهدائی صدام برای ترور؛ بمب گذاری وزدن خمپاره ) سعی می کرد به هر قیمتی شده وانمود کند که سری در میان سرها دارد به هر شکل می تواند جلو روند داخل ایران با این عملیاتهای تروریستی بگیرد .

این روزها هم هر چه به انتخابات ریاست جمهوری در ایران نزدیک می شویم می بینیم که بعد از سقط شدن رجوی داعشی مریم قجر بعنوان رئیس جمهور باسمه ای حسرت به دل حتا نتوانسته یک حرف در مورد انتخابات در ایران حرف بزند و تحلیلی ارائه بدهد که علت انهم باز بر می گردد به بی سوادی مریم قجر داعشی که واقعا چیزی برای گفتن در چنته ندارد وتنها به میزانی که از شوهر دوم سقط شده اش شیادی و شامورته بازی یاد گرفته حتما بعد از انتخابات با بزک دوزک کردن بعنوان عروس هزار داماد در کنار چند تا از نامزدهای آمریکائی ؛ اروپائی و عربی اش می ایستد و  بعنوان عروس هزار داماد نقش  رئیس جمهور حسرت به دل بازی کند .

البته از همین الان هم حرفهای عروس هزار داماد در نقش رئیس جمهور حسرت به دل مشخص و پیشاپیش می گویم که مریم قجر داعشی با اب و تاب  ته ؛ ته اخر حرفش چه خواهد گفت  :

 ــ اگر فرض کنیم در انتخابات فردی مثل رئیسی انتخاب شود مریم قجر داعشی خواهد گفت ولی فقیه مجبور شده روحانی از نظام جراحی کند یعنی قدرت استحاله شدن را این رژیم ندارد  !

ــ اگر بر فرض مثال اقای روحانی دوباره انتخاب شود مریم قجر داعشی خواهد گفت ولایت فقیه تن به شکست داده یعنی معلوم که طلسم ولایت شکسته و تن به روحانی داده !

در چند روز اینده منتظر این تحلیل ابدوغ خیاری از شخص مریم قجر داعشی یا اطلاعیه شیاد خانه شورای دست ساز رجوی داعشی و یا اینکه سخنرانی و برگزاری جلسه با شرکت وزیرخارجه خیالی با کشیدن یک کیلو پاروافین به سرش باشید .

این را هم یاد اوری کنم حتما این تحلیل ابدوغ خیاری مریم قجر داعشی  بعنوان ریس جمهور حسرت به دل اما در حقیقت بعنوان عروس هزار داماد درشوء سالیانه اش در کنار دامادهای امریکائی ؛ اروپائی ؛ عربی اش با سوزش خنده دار به استحضار حضار خواهد رساند …

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29275

مریم رجوی: روابط جنسی شما بخشودنی است ولی جدا شدن از سازمان مجاهدین گناهی نابخشودنی است

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم می ۲۰۱۷:… فکر نکنید حالا به البانی منتقل شده اید می توانید به سازمان فشار بیاورید باج بگیرید سازمان در البانی بیشتر از عراق قدرت دارد ! . وی گفته : اگر گزارش رابطه جنسی تان روی میز من بیاد بهتر از ان است که گزارش جدا شدنتان بیاد ! رابطه جنسی قابل بخشش است ! اما جدا شدن از سازمان گناه نابخشودنی است ! مریم قجر داعشی به صراحت به زبان اشهد خود به اعضاء …

camp_tirana_albania_mojahedin_khalq_rajavi_cultصدای جداشدگان فرقه رجوی در آلبانی را به گوش جهانیان برسانید (قسمت اول، دوم و پایانی)

لینک به منبع

مریم قجر داعشی گفته  :

رابطه جنسی و هم جنس بازی بخشیده می شود !

از سازمان جدا شدن گناه بزرگ و نابخشودنی است !

چند ماه بعد از اخراج فله ای و خفت بار اعضاء فرقه رجوی داعشی ازکمپ لیبرتی عراق به البانی و بیرونی شدن  خبر سقط شدن رجوی مسئله دار شدن ؛ ریزش  و جدا شدن اعضاء  در آلبانی سرعت و شتاب گرفته بود که مریم قجر داعشی در یک سفر مخفیانه هم برای لاپوشانی خبر سقط شدن رجوی و هم برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء از فرقه رجوی با پای برهنه و بر سرکوبان برای جلو گیری از فروپاشی  بطور مخفیانه به آلبانی رفته بود  .

مریم قجر داعشی در آلبانی علاوه با برگزاری نشستهای عمومی برای اعضاء نگون بخت یکسری نشستهای خصوصی و تکی هم برای اعضاء ناراضی و کسانی که امکان جدا شدن داشتند برگزار می کند .

در این نشستها مریم قجر داعشی سیاست چماق و حلوا را برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء بکار برده است .

در این نشستها مریم قجر داعشی اعضاء ناراضی به مختل کردن پرونده هایشان در کمیساریای عالی پناهندگی و قطع کمک مالی تهدید کرده و گفته:

 فکر نکنید حالا به البانی منتقل شده اید می توانید به سازمان فشار بیاورید باج بگیرید سازمان در البانی بیشتر از عراق قدرت دارد !

در این نشستهای مریم قجر داعشی به بعضی از اعضاء هم گفته :

اگر گزارش رابطه جنسی تان روی میز من بیاد بهتر از ان است که گزارش جدا شدنتان بیاد !

رابطه جنسی قابل بخشش است ! اما جدا شدن از سازمان گناه نابخشودنی است !

مریم قجر داعشی به صراحت به زبان اشهد خود به اعضاء ناراضی التماس کرده و حتا همجنس بازی و یا  داشتن  رابطه با جنس مخالف را بعنوان یک روش برای جلو گیری از فروپاشی تشکیلات بکار گرفته است .

همچنین در این نشستها مریم قجر داعشی طبق معمول سوزش ؛ اه و ناله جگر سوز خودش را از افشاگری جدا شده ها به نمایش گذاشته و با اه و فغان از افشاگری جدا شده ها مدعی شده که اجازه نخواهد داد در آلبانی یک کمپ تیف دیگری درست شود .

رجوی داعشی  سقط شده بنیان گذار جهاد نکاح در اردوگاههای صدام ملعون به رجوی داعشی بود در ان زمان رجوی تک خوری می کرد و فقط خودش حق داشتن زن و رابطه جنسی با زنان دیگر را داشت و مریم قجر هم نقش حرمسرا دار ( قوادی )  برای رجوی داعشی را به عهده داشت .

 دست وپا زدنهای مریم قجر داعشی برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء بار دیگر ثابت می کند  فرقه رجوی داعشی در همه زمینه های شکست خفت بار خورده و برای حفظ و نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی دست به هر دریوزگی و بی ناموسی دست  می زنند .

البته این را هم یاد اوری کنم قبلا هم در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی سقط شده نمونه هائی بود از رابطه جنسی مخفیانه ؛ همجنس بازی و حتا نمونه هائی از رابطه جنسی با حیوانات که گوهران بی بدیل در راستای سرنگون کردن و به اثبات رساندن انقلاب مشعشع به این رابطه ها و کثافتکاری ها دست می زدند وبعد هم با خواندن گزارش تحت عنوان غسل هفتگی گناهانشان توسط رجوی داعشی بخشیده می شد .

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

مجاهدین خلق بفرقه رجویسی و هشت سال حسرت – سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنندمزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29185

مریم قجر داعشی آدرس زلزله را اشتباهی می دهد !ا 

mccain_Fajavi_fart3محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۷:… ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد تا برای سر پوش گذاشتن به این رسوائی بزرگ یک علاجی و توجیهی پیدا کنند. سران پزونک و مخ پوسیده فرقه … 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1فوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

لینک به منبع

مریم قجر داعشی آدرس زلزله را اشتباهی می دهد !

ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی  با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد تا برای سر پوش گذاشتن به این رسوائی بزرگ یک علاجی و توجیهی  پیدا کنند .

مزدورمریم رجوی و جنایتکار جان مک کین

محمد رزاقی

محمد رزاقی

 ملاقات مریم قجر داعشی با مک کین جنایتکار باعث ابرو ریزی و خفت خواری برای فرقه رجوی صاحب مرده شده و به این خاطر از شخص مریم قجر داعشی تا دیگر سران فرقه به دست و پا زدن افتاده اند تا به هر شکل ممکن این ابرو ریزی و خفت و خواری را ماست مالی کنند .

سران پزونک و مخ پوسیده فرقه رجوی داعشی مستقر در اردوگاه اوور سوراواز و تیرانا با سراسیمگی و در اوج سفسطه  بازی و یاوه سرائی مدعی شده اند ملاقات مریم قجر داعشی با مک کین بد نام  یهوئی بوده و این ملاقات یهوئی هم یک زلزله سیاسی بوجود اورده است ! خخ

میرزا بنویسهای مخ پوسیده رجوی داعشی  در یک مقاله سر تا پا سر در گم وبی سرو ته طبق معمول با زدن تهمت  ؛ فحاشی به جدا شده ها و خانواده هائی که ماهیت و جنایات رجوی داعشی را افشا می کنند ادا هائی کرده که مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد …

نوشتن چنین مقاله از طرف میزا بنویسهای مخ پوسیده رجوی داعشی که سفسطه و یاوه سرائی مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه می باشد . مشخص می کند افشاگری جدا شده ها که ثابت می کند  هارت و پورتها ؛ زارت و زورتهای تو خالی و ضد امپریالیسم بازی و ضد بورژوازی های رجوی داعشی و دیگر سران فرقه رجوی داعشی شیادی بیش نبوده و مفت گران بوده و افشاگری جدا شده ها مشت تو خالی و ماهیت اصلی رجوی داعشی که همانا دریوزگی و کاسه لیسی ؛ مزدوری ؛ وطن فروشی ؛  اویزان شدن از بیضه های صدام ملعون ؛ شیوخ مرتجع عرب ؛ موساد ؛ سیا و یک مشت جنایتکار جنگی و سیاست مداران بد نام زن باز و بچه باز و … در تلاش به هر طریق ممکن یک عده را همچنان در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارد و لا غیر .

البته از  ان زمان که رجوی داعشی روح پلید هنوز سقط نشده بود تا به همین امروز سران فرقه رجوی داعشی از یک رویاروئی و مناظره برای مشخص شدن این که چه جنایتها و خیانتها ؛ وطن فروشیها و در حق مردم ایران و عراق و اعضاء خود و … کرده اند و چه در کارنامه سیاه دارند خود داری کرده و فقط با  تهمت و فحش و یاوه سرائی و … سعی در خاموش کردن و به سکوت کشاندن منتقدان و جدا شده ها بودند ولی این یکی اشتباه کرده اند رجوی داعشی روح پلید خودش پاره کرد سقط شد اما نتوانست نه با چند هزار دلار ما را بخرد و نه با تهدید و ترور و …  ساکت کنند . به ابله های مخ پوسیده رجوی داعشی می گویم به کوه سفت و سخت برخورید ! یاواش پالانسیز اشکلر بئلوز سپرها .. خخ

البته مخ پوسیده های رجوی داعشی سفسطه بازی و یاوه سرائی شان را مبنی بر اینکه با ملاقات مریم قجر داعشی ومک کین بد نام معلوم الحال زلزله سیاسی بوجود امده در سایتهای رسمی خودش درج نکرده بلکه در یکی از سایتهای بد نام که از طریق سران فرقه رجوی داعشی کنترل می شود درج شده .

در اینجا اصلا قصد پاسخ دادن به سفسطه و یاوه سرائی های مریم قجر داعشی و مخ پوسیده های رجوی داعشی ندارم ولی برای اطلاع همین مخ پوسیده ها بگویم مریم قجر داعشی ادرس زلزله ها را اشتباهی به شما داده .

با ملاقات مریم قجر داعشی و مک کین بد نام و ضد ایران و ایرانی  ۳ جا زلزله افتاده که  مریم قجر داعشی و سران فرقه از چند ماه پیش برای ریزش و تلفات این زلزله پشت سر هم در اردوگاه تیرانا با اعضاء نگون بخت اسیر نشستهای مختلف و اماده سازی افراد برای این ملاقاتها را برگزار کرده اند .

زلزله اول :

با افشاگری جدا شده ها و خانواده ها که رجوی داعشی با ان همه ادعای ضد امپریالیستی هارت و پورت الان به چه دریوزگی  خفت و خواری افتاده که اویزان بیضه های امپریالیسم و بورژازی شده و با افشاگری های جدا شده ها و خانواده ها قبررجوی داعشی سقط شده لرزید .

زلزله دوم :

زلزله دوم در تشکیلات فرقه رجوی داعشی رخ داده با ملاقات مریم قجر داعشی و مک کین  و دولا و راست شدن سران فرقه برای مک کین ونشستن دست به زانو مثل نوکر حلقه بگوش سران فرقه مثل مهدی ابریشمچی بی غیرت شوهر سابق مریم قجر که کلاسهای ضد امپریالیستی و ضد بورژوازی برای اعضاء در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی برگزار می کردو یا احمد واقف معروف به احمد واق واق ؛ عباس داوری معروف به پیر جاسوس و …. زلزله دوم در تشکیلات رخ داده و اکثر اعضاء از این ملاقات و همراهی علنی سران فرقه با جنایتکاران جنگی و ضد ایران و ایرانی متناقض شده و اکثر سوالشان این هست که بس ان همه شعار ضد امپریالیستی و ضد بورژوازی که رجوی داعشی سالیان سال عربده می کشید چی شد که مریم قجر برای لاپوشانی و سرپوش گذاشتن به خیانتهای خود و شوهر سقط شده و دیگر سرا ن فرقه گفته این ملاقات اتفاقی و یهوئی بوده ! خخ

زلزله سوم :

 به سران مخ پوسیده و ابله رجوی داعشی که خروجی معده و رودهایشان در دهانشان هست می گویم  به جای فحش دادن و تهمت به دیگران برای یکبار هم شده  ان لایه خاکستری  مخ های پوسیده تان را کنار بزنید و از ان مخ های پوسیده تان ولو یک صدم ثانیه استفاده کنید و ببینید دلربائی مریم قجر از مک کین یک ملاقات معمولی نبوده و مطمئن قبل از ان ملاقات خصوصی رخ داده و زلزله و سونامی روی تخت ومبل رخ  داده شما بی خبر هستید ای بی خبران …. خخ

در همین سفسطه نامه و یاوه گوئی نویسنده مخ پوسیده رجوی داعشی مدعی شده خیلی هم وطن پرست تشریف دارند هر کاری می کنند از وطن پرستی هست !

ــ یعنی همکاری با صدام ملعون از طرف رجوی داعشی وطن پرستی !

https://youtu.be/ccb5oD0nA9o

ــ یعنی فروختن اطلاعات ایران به صدام ملعون از طرف رجوی داعشی وطن پرستی !

https://youtu.be/jkftU253r4E

ــ  یعنی درخواست تحریم ملت ایران  توسط مریم قجر داعشی وطن پرستی !

ــ  یعنی درخواست بمباران و حمله به ایران از طرف مریم قجر داعشی وطن پرستی !

 ــ یعنی همراه شدن با کثیف ترین جناح امریکا برای ضربه زدن به ایران و ایرانی وطن پرستی !

 ــ یعنی ترور ؛ کشتن ایرانی به دستور شخص رجوی داعشی و مریم قجر وطن پرستی !

ــ یعنی متحد شدن با شیوخ مرتجع عرب برای ضربه زدن به ایران و ایرانی وطن پرستی !

و ضدها و هزاران جنایت و خیانت رجوی داعشی که اگر هر کس بخواهد دقیق انها را بنویسد از مثنوی هم بیشتر می شود …

ملت ایران تف می کنند به روح پلید رجوی داعشی و هیکل شما که به هر بی ناموسی و بی شرفی دست می زنید تا به اهداف کثیف خود که همانا زندگی خفیف خائنانه در کنار رود اوور سوراواز ــ نگهداری یک عده در اسارت خودتان و سوء استفاده از عمرو خون انها برای اینکه یک مشت دلارهای خونین از عرعرستان و موساد و سیا می گیرید تا به زندگی با سس مبارزه در ویلاهای خودتان خوش گذرانی کیند البته با سس مبارزه …..

پاریس : محمد رزاقی

***

McCain Is the MEK’s Newest Fan (aka Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28653

رمز تابلو (سین) که مریم قجرداعشی بدست می گیرد پیدا شد !ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول مارس ۲۰۱۷:…  چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !  اینبار هم گوهران بی بدیل … 

MEK member arrested in Tirana Albaniaعنصر مجاهد خلق در آلبانی. از دزدیدن غذا و قاچاق تا بچه بازی و آزار و اذیت زنان در خیابانها

مریم رجوی عراق صدام حسینایرج شکری: توّهم بی پایان .

لینک به منبع

رمز تابلو (سین)  که مریم قجرداعشی بدست می گیرد پیدا شد !

 قرن بیستم بعنوان قرن اتم شناخته شد و قرن بیست ویکم بعنوان قرن ارتباطات ولی بشر با این همه پیشرفت علم و رمز گشائی از این همه علم در فیزیک و شیمی و بطور خاص  دراین زمانهدر زمینه علم  نانو هنوز یک چیز کشف نشده مانده بود که انهم این هفته کشف شد !

ملیونها انسان با امدن سال نو سفره هفت سین میگذارند و امدن بهار و سال نو را با نشستن سر سفره هفت سین آغاز می کنند .

در این میان مریم قجر داعشی  با فرار از عراق قبل اینکه ترقه ای در شود در کنار رود سن نشسته به اسم مبارزه و سرنگونی با ادا اطوار بوزینه وار هر سال یک تابلو که روی ان سین = سرنگونی  نوشته شده را بدست می گیرد و هر سال هم مثل بوزینه ای که فقط بلد ادا و اطوار در بیاره ادعا می کند امسال سال سرنگونی ! و یا رژیم در سراشیب سرنگونی ! یا رژیم در فاز سرنگونی ! رژیم در مرحله سرنگونی ! رژیم در استانه سرنگونی ! رژیم در کانال سرنگونی ؛ رژیم رو به سرنگونی ؛ رژیم در روزهای نزدیک به سرنگونی و …. را مطرح می کند .

اما نهایت که رمز ان تابلوئی که مریم قجر داعشی در سفره هفت سین می گذارد و هر سال هم  بدست می گرفت پیدا شد .

چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !

اینبار هم گوهران بی بدیل رجوی داعشی علاوه بر ازار و اذیت جنسی زنان و دختران البانیائی به یک حرکت مجاهد گونه و رجوی صفت دست زده اند .

 به نقل از یک روزنامه آلبانیائی هفته پیش یکی از سران فرقه در آلبانی به جرم دزدیدن سوس و کنسرو دستگیر و در دادگاه به ۶ ماه حبس تعلیقی محکوم شده .

http://www.gazetaimpakt.com/lajm/19366/denohet-muxhahedini-iranian-vodhi-konserva-ne-nje-market-ne-babrru

رجوی داعشی سقط شده و مریم قجر که بزرگترین سارق مال ؛ جان و ناموس مردم ایران می باشند به اعضاء خود که بیش از ۳۰ سال در اسارت ذهنی و جسمی رجوی داعشی گرفتار هستند به اندازه ۵ دلار هم ارزش قائل نیستند  .

در حالی که مریم قجر داعشی برای بزک دوزک کردن ؛ کشیدن پوست صورت ؛ دوختن لباسهای رنگارنگ برای خوش ایند جولیانی و گینگیریج ؛فیصل و .. و برای پوشاندن چهره جنایتکارش هرساله  صدها هزار دلار خرج می کند .

 بنا به گفته اکثر خبر گزاریهای خارجی فارسی زبان و غیره برای یک سخنرانی ۵ دقیقه ای بیش از پنجاه هزار دلاربه لابی های سازنده داعش  پرداخت می کند  .

http://www.bbc.com/persian/live/institutional-38873000?

http://fa.rfi.fr/%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%DB%8C-

مریم قجر داعشی با خرج دلارهای خونین و کثیف برای پاک کردن دستان خونین داعشی ها و بعثی های جنایتکار در عراق جلسه برگزار می کند و هزاران دلار خرج می کند .

برای خوش ایند آل سعود و اسرائیل و جنگ طلبان امریکائی  شوهای مختلف برگزار می کند تا روی سن اداء اطوار رئیس جمهور البته از نوع باسمه ای و حسرت بدل را نشان بدهد .

جولیانی ؛ کندی مفنگ شیره ای ؛  گینگیرچ زنباز ؛  سرهنگ مارتین جنایتکار و … را با پرداخت صد ها هزار دلار برای شرکت در شوهای مریم قجر از امریکا بار زده و به پاریس میاورد تا هر چه ادا اطوار بوزینه وار خواست روی سن اجرا کند .

در حالی که برای مستقر کردن تیمهای تروریستی که اموزش دیده های فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون هستند  در فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی خانه های امن تامین می کند .

در حالی که به یک مشت رجوی صفت چند هزار دلار می دهد تا بیایند بر علیه جدا شده ها یاوه سرائی کنند و در خانه های خود نشسته از کنار تخت و روی تخت به جدا شده هائی که ماهیت ضد انسانی و جنایات و خیانتهای رجوی داعشی را افشاء می کنند فحش بدهند و به مریم قجر داعشی گزارش بدهند که گویا در حال مبارزه هستند البته درست مثل رهبرشان که روی تخت مبارزه و رژیم سرنگون می کرد !

در البانی یک از سران فرقه رجوی داعشی باعث شد رمز تابلو( سین ) که هر ساله بر روی سفره هفت سین می گذاشت وبعد هم با نیش تا بناگوش باز شده بدست می گرفت رمز گشائی شود .

رمز واقعی تابلو مریم قجر داعشی که بدست می گیرد اینها هستند  .

 سین = سرقت

سین = سر افکندگی

سین = سفسطه

سین = سماق مکیدن

سین = سر سره بازی در حیاط اور سوراواز و یا در لابی های هتلهای ویژه  ( با جولیانی و فیصل و گینگریج و… ) حتما رژیم سرنگون می شود . خخ

سین = سال نکبخت و بدبختی برای رجوی و مریم قجر داعشی

سین = سر کشیدن ریق رحمت رجوی داعشی  .

 به مریم قجر داعشی و سران فرقه و جیره خواران ریز و درشت شان پیشنهاد می کنم این سین ها را حتما بنویسید و در سفره هفت سینتان بگذارید  امسال با سر به نیست شدن شدن رجوی داعشی واعلان خبر نوشیدن ریق رحمت رجوی حتما این سین یکی از بهترین سینها خواهد بود  .

سین امسال : سین = سر کشیدن ریق رحمت  رجوی داعشی

پاریس : محمد رزاقی

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَعادل اعظمی: تو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

anne-khodabandeh-singleton-albanian-gazeta-impkt-2017Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacion

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton

https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

*** 

 • mccain_Fajavi_fart3محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۷:… ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد ت

  Read More….

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم آوریل ۲۰۱۷:… شخصآ به خاطر رو شدن ملاقاتهای مریم قجرداعشی و سران فرقه با سازنده گان و سران گروههای تروریستی خوشحالم . چون سالهاست که ما جدا شده ها از این فرقه در مصاحبه ها و نوشته هایمان تاکید می کردیم که داعش ساخته و کپی فرقه رجوی داعشی و ت

  Read More….

   Maryam Rajavi, leader of the Council of Resistance of Iran (NCRI), takes part in a rally in Villepinte, near Parisمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم آوریل ۲۰۱۷:… چند ماه پیش برای اولین بار سفر مخفیانه مریم قجر داعشی توسط اخباری که از درون تشکیلات فرقه رجوی داعشی به دست رسید افشاء شد . در نهایت مریم قجر داعشی مجبور شد با برگزاری یک شوء در البانی به مناسبت روز ؛ زن ۸ مارس

  Read More….

   ۲۰۱۷/۰۳/۰۳ چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۲ )ا

   مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم مارس ۲۰۱۷:… سوالاتی که در نشستهای درونی بعنوان تناقض اعضاء مطرح می شود عبارت است از : ــ چرا از عراق به البانی امدیم ؟ ــ اگر قرار بود ازعراق خارج شویم چرا بعد از سقوط صدام اقدام نکردیم ؟ ــ چرا قبل از اینهمه کشته دادن از عراق خارج نشدیم ؟ ــ شعار چ

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول مارس ۲۰۱۷:…  چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !  اینبار هم گوهران بی 

  Read More….

  ۲۰۱۷/۰۱/۲۳ نامه محمد رزاقی به نمایندگان مردم فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۷:…  خانمها و اقایان . از طریق سایت فرقه رجوی داعشی مطلع شدم مریم قجر معروف به مریم قجر داعشی می باشد به محل مجلس مردم فرانسه امده و در حضور چند نماینده سخنرانی کرده ! به اطلاع شما می رسانم مریم قجر داعشی از قوانین و دمکراسی موجود در کشورتان سوء استفاده می کند و با پرداخت د

  Read More….

  Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها . ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟ ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟ بای

  Read More….

   عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم دسامبر ۲۰۱۶:…  قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی د

  Read More….

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۶:… چند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند. تجربه نزدیک به ۲۰ سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به ی

  Read More….