سیل ویرانگر در ایران و جانوران موذی، مجاهدین خلق (+ پیام مرحوم مسعود رجوی)

سیل ویرانگر در ایران و جانوران موذی، مجاهدین خلق (+ پیام مرحوم مسعود رجوی)

سیل ویرانگر ایران و جانوران موذی. مجاهدین خلق فرقه مریم رجویراه نو، چهاردهم آوریل 2019:…  خودزنی مجاهدین در عرصه سیاسی زمانی بیشتر آشکار شد که در یک همسویی مشمئز کننده همگام با آمریکا که سپاه پاسداران را در لیست گروههای تروریستی قرار داد،  بر علیه این نیرو وارد جنگ روانی شدند. مریم رجوی این روزها که سخت به بیماری «توئیت» کردن دچار شده در دنیای خیالی خود در میان خرابه های سیل پرسه زده و  برای مردم فرمان جنگ و مقابله با سپاه را صادر می کند!!؟؟یک روز به نام خود «فراخوان تشكیل شوراهای مردمی برای مقابله با سیل» می دهد، روز دیگر  بنام مسعود رجوی که از قبر خود سربر آورده پیام میدهد

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_تهدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای اعضای خودشان بیشتر از تهدیدشان برای جمهوری اسلامی است

1- سیل ویرانگر در ایران و جانوران موذی، مجاهدین خلق، مریم رجوی

لینک به منبع 

سیل ویرانگر همچنانکه در مناطق سیل زده انواع و اقسام جانوران موذی و خطرناک را با خود به محیط زندگی مردم آورد. در عرصه سیاسی نیز این چنین شد. جانوران سیاسی از هر مدل و در هر رنگ و لعابی فرصت یافتند تا چند صباحی از لانه های تاریک و نمور خود به روی خاک آمده  و قلم های زهرآگین شان را بسوی مردم ایران نشانه بگیرند. و هر آنچه در چنته شان از لقمه حرام انبان شده  بیرون بریزند.

سیل ویرانگر ایران و جانوران موذی. مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی

همان کسانی که نه تنها حیات سیاسی شان،  حتی حیات فیزیکی شان بدست اربابان فاسد غربی و عربی است.

کسانی که در طول هشت سال جنگ ایران و عراق در کشتن حافظان این مرز و بوم ارتش عراق را همراهی کردند، کسانی که به هر شکل ممکن به فعالیت های جاسوسی و هر اقدام شنیع دیگری دست زده اند،  حال تلاش می کنند مردم را در مقابل سپاهیانی قرار دهند که ایران را از چنگال کثیف و اهریمنی عراقیان، حامیان منطقه ای و بین المللی شان و وحوش و خائنین مجاهدین و دیگر گروههای مزدور  نجات داده است.

دائیان مهربان تر از مادر چه یقه درانی هایی که نکردند.  اطلاعیه پشت اطلاعیه دادند،  هزاران شامورطه بازی دیگر درآوردند تا شاید دست ناپاک و کثیف اربابانشان بیشتر از بقیه بر سر و رویشان کشیده شود.

طی مدت اخیر در حالیکه سیل در اغلب استانهای کشور در جریان است و مردم آسیب دیده بیش از هر زمان دیگری به کمک و آرامش روحی و روانی نیاز دارند، این مزدوران بی وطن  از هر ترفندی برای ملتهب کردن امنیت روانی جامعه سؤاستفاده می‌کنند.

از بزرگنمایی گرفته تا پخش شایعه و حتی اینکه این سیل عمدی بوده و توسط سپاه صورت گرفته ضمن توهین به شعور مردم سعی کردند با  انواع و اقسام دروغ های دیگر مردم را مایوس و در نهایت آنان را در مقابل نیروهای امدادگر بویژه سپاه پاسداران قرار دهند تا شاید به اهداف شومی که توسط اربانشان به آنان دیکته شده برسند.

آنان در ظاهر خود را حامی مردم قلمداد می کنند ولی وقتی می بینند حتی هنرمندان این کشور نیز برای کمک به مردم ، خود را به مناطق سیل زده می رسانند آنان را به باد توهین و تمسخر گرفته و «دورویشان» خطاب می کنند.

اما لبه تیز حملات فرقه مجاهدین سپاه پاسداران و در قلب  آن قرارگاه خاتم الانبیاء است.

این مزدوران هرگز دلشان به حال مردم سیل زده نمی سوزد آنان فقط دنبال بحرانی هستند که بتوانند با ایجاد اختلاف بین مردم و سپاه پاسداران به  اهداف خود را پیش ببرند.

بدیهی است اگر هر کشور دیگری غیر از ایران بود مسلما تاب تحمل این همه خسارت را در مقابل چنین سیل ویرانگری نداشت.  چرا که می توانست به انبوه بحران در حیطه های امنیتی، بهداشتی، انسانی، اجتماعی و . . .  و البته کنترل ناپذیر تبدیل شود.

نیرویی که این چنین دوشادوش مردمش در مقابل سیل سد سدیدی ایجاد کرد و همدل و همزبان با آن با تمام توان و امکانات شان به مقابله برخاستند خواب  شوم بدخواهان ایران را نقش بر آب کرد. و یک بار دیگر مثل زمان جنگ پیوند بین مردم و نظامیان که حافظان این مرز و بوم هستند دیده شد.

خودزنی مجاهدین در عرصه سیاسی زمانی بیشتر آشکار شد که در یک همسویی مشمئز کننده همگام با آمریکا که سپاه پاسداران را در لیست گروههای تروریستی قرار داد،  بر علیه این نیرو وارد جنگ روانی شدند.

مریم رجوی این روزها که سخت به بیماری «توئیت» کردن دچار شده در دنیای خیالی خود در میان خرابه های سیل پرسه زده و  برای مردم فرمان جنگ و مقابله با سپاه را صادر می کند!!؟؟

یک روز به نام خود «فراخوان تشكیل شوراهای مردمی برای مقابله با سیل» می دهد، روز دیگر  بنام مسعود رجوی که از قبر خود سربر آورده پیام میدهد.  و  زمانی هم  با نام «سخنگوی مجاهدین» مشتی مزخرفات را بر زبانش می راند.

بدین ترتیب باید گفت: مردم ایران هرگز مواضع خصمانه آنان را در چنین شرایط سخت فراموش نخواهد کرد. که چگونه با حمایت از تحریم های استعماری، بر مشکلات شان  افزودند.

ولی درد ضد انقلاب بویژه فرقه مجاهدین ، آنجایی بالا گرفت که مردم ایران نه تنها در مقابل انواع و اقسام  فشارهای خارجی که توسط این جانوران موذی همراهی میشد، سر خم نکردند بلکه با اتحاد و همدلی که بین تمامی اقشار مردم  ایجاد شد یکبار دیگر یکپارچگی وصف ناپذیر خود را علیرغم تمامی مشکلات طاقت فرسا در معرض دید جهانیان به نمایش گذاشتند.

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : سایت راه نو

2- نگاهی به پیام منتسب به مسعود رجوی رهبر مفقودالاثر فرقه مجاهدین

لینک به منبع

امروز پیامی منتسب به رهبر مفقودالاثر فرقه مجاهدین، مسعود رجوی بر روی سایت این گروه قرار گرفت.

این پیام نیز همانند سایر پیام های منتسب به رجوی با بوق و کرنا،  پخش موزیک و دیگر ابتکارات فنی و سینمایی  همراه بوده است. کاری منحصربفرد که مختص فرقه مجاهدین است تا با ایجاد هیجان و دور کردن ذهن مخاطب از سوابق ننگین این گروه مطالب خود را به خورد مخاطبانش بدهند.

پیام م مسعود رجوی رهبر ایدئولوژیک مجاهدین خلق ایران

حال اگر  از این پیام جنبه های تبلیغی، مثل نشان دادن متن پیام در یک حالت سه بعدی که با هدف خلق توهم عمقِ صحنه و  ایجاد یک فضای سه بعدی صورت می گیرد، و کارگردان بشدت مراقب پرسپکتیو آن هست، و همچنین نشان دادن ویدئوهای سیل اخیر در کشور، صفحات قرآن و بکارگیری دیگر هنرهای تبلیغی،  فاکتور بگیریم، آنچه که باقی می مانند محتوانی بی خاصیت و  البته تکراری است که تلاش می شود در یک قالب جدید و نو  عرضه گردد.  تا شاید از دردهای بی پایان اعضای این گروه که با کمرهای خمیده  و بیمار عرض و طول اردوگاه این فرقه در آلبانی را از صبح تا شام طی می کنند بکاهد.

آنچه که در سطر سطر این پیام موج می زند تلاش فریبکارانه رجوی برای منحرف کردن اذهان مخاطبان از جنایات این گروه در بیش از چهار دهه  گذشته است.

رجوی سخن خود را با ترحم به مردم سیل زدگان کشور آغاز می کند و می گوید: «. . . کیست به جز آخوندها و پاسدارانشان که صحنه های فرو ریختن خانه و کاشانه خلق محبوب خود را ببینند و قلبش از جا کنده نشود . . . ».

باید به رجوی گفت: اگر کمک های همه جانبه سپاه، بسیج و دیگر ارگانها امدادی نبود. به جرات می توان گفت که چندین برابر خسارتی که اکنون بوجود آمده می توانست بر مردم ما تحمیل شود.

هرچند این سیل که در تاریخ یکصدساله ایران بی سابقه است،  اکثر استانهای کشور را فرا گرفت، خانه های مردم  را ویران کرد و تعدادی از هموطنان ما را هم کشت. ولی تحمل آن برای مردم ما خیلی راحت از قبول خیانت هایی است که شما مجاهدین طی سالیان گذشته در حق مردم کشورمان روا داشته اید.

سالهایی را به یاد آورید که با هجوم به مرزهای ایران به همراه ارتش عراق سربازان ایرانی را کشتید، و چه مادرانی را که عزادار نکردید و چه مادرانی را که با اسیر گرفتن فرزندانشان و تقدیم آنان به صدام حسین داغدار نکردید.

رجوی برای فریبکاری بازهم بیشتر آیه «قل انتظروا انا منتظرون» را بر زبان ناپاکش رانده  و می گوید: «بگو منتظر باشید که ما هم در انتظاریم»

رجوی بدرستی می گوید در انتظار است.  در انتظار آتشی است که شاید توسط آمریکا علیه مردم ایران گشوده شود تا او و اعوان و انصارش به آنچه می خواهند برسند.

باید به او گفت: ما هم در انتظاریم در انتظار روزی که تو را در دادگاه خلق بخاطر تمامی جنایت هایت،  بخاطر تمامی سرباز کشی هایت و بخاطر تمامی تجاوزات جنسی و وحشی گیریهایت و بخاطر هزاران کثافت کاری های دیگرت و خیانت هایی که در حق همین مردم با ماسک «مبارزه با جمهوری اسلامی ایران» کردی به محاکمه بکشانیم.

رجوی بخاطر اینکه از غافله عقب نماند  می گوید: « . . . سلام و درود بر شیرزنان و رادمردانی که از دور و نزدیک بی نام و نشان به یاری (سیل زدگان) شتافتند»

ولی این فریبکار به اینکه آنان در هر فرصتی با تحریم های ظالمانه آمریکا بر علیه مردم ایران همراهی کردند اشاره یی نمی کند.  و اینکه چگونه تحریم های آمریکا مانع رسیدن کمک های جهانی برای مردم ایران گردید.

رهبر معلوم الحال مجاهدین آنقدر عقده یی و ضد علم و پیشرفت است که حتی تاب تحمل فعالیت های علمی جوانان این مرز و بوم را نیز ندارد و آنرا در پیامش  به باد مسخره می گیرد.

همچنانکه در درون تشکیلات نیز وضع هم همین بوده است. و بیشترین سخت گیریها برای کسانی بود که دارای تخصص در زمینه های مختلف بودند. از پژشک گرفته تا مهندس و رجوی به آنان لقب «قطب» داده و از سپردن مسئولیت های جدی به آنان خودداری می کرد.

رجوی از اینکه آمریکا در سال ۲۰۰۳ بجای حمله به ایران به عراق حمله کرد و از اینکه  او دیگر ارتشی ندارد ابراز ناخرسندی می کند. و بلافاصله برای آبروداری، مجددا واژه مسخره «کانون های شورشی» را به زبان می آورد که در مسیر (ارتش آزادیبخش هستند) !!!؟؟؟

درد های رجوی پایانی ندارد. او در این اطلاعیه پاچه رضا پهلوی را هم می گیرد.  و به سخنان رضا پهلوی که گفته بود: «. . . ما نمی توانیم در ایران به تغییر دست پیدا کنیم بدون اینکه تلاش کنیم که اکثریت این عناصر (سپاه و بسیج) را در طرف خودمان داشته باشیم» بشدت می تازد.

رجوی از  موضع رضا پهلوی در ارتباط با تحریم ها نیز پریشان حال است. رجوی از قول رضا پهلوی نقل می کند که «من با اصل تحریم های هوشمند و هدفمند موافقم» .

ولی وی  از درج ادامه صحبت های رضا پهلوی که گفته بود؛ «تحریم ها در کل بر رژیم تاثیر گذاشته، اما بر مردم ایران هم تاثیر سنگینی داشته. . . » به عمد فاکتور می گیرد.

باید گفت کاش رجوی هم تا حدودی شعوری از جنس رضا پهلوی داشت و واقع بین بود  تا شاید  به این حد در فساد و تباهی ناشی از توهم و اعتیاد به قدرت که او را به مزدوری تمام عیار انواع و اقسام قدرت های فاسد غربی و عربی کشاند،  و در مقابل مردم قرار داد، غرق نمی شد.

شاید علت دیگر آن این باشد که  آنان هنوز  مثل رجوی  مرزهای وقاحت و دست داشتن در افشای اطلاعات هسته یی و شرکت در ترور دانشمندان ایران طی را طی ننموده اند.

شاید آنها هنوز تمامی پل های پشت سر خود را خراب نکردند.  و  مطمئنا اگر در یک انتخاب فرضی مردم بجای شما همان رضا پهلوی را انتخاب کنند مسلما ناشی از مرزهای خیانتی است که شما بیشتر از بقیه آنرا درنوردیده اید.

قضیه جایی جالب تر می شود که رجوی با پررویی تمام در پیامش از اصل «کس نخارد» سخن می گوید. گویا فراموش کرده است که چند دهه  در دامن صدام و تحت تربیت وی بزرگ شده است.

بدین ترتیب رجوی با زبان بی زبانی می خواهد بگوید اگر تاکنون نتوانسته جمهوری اسلامی ایران را سرنگون کند بخاطر این بوده است که  مستقل بوده و مستقل عمل کرده است. و او هیچ تقصیری ندارد. عجب !!!؟؟؟

حرف آخر اینکه باید فلاکت و درماندگی رجوی را در مطلب انتهایی پیام وی و بعد از این همه آسمون و ریسمون بهم بافتن جستجو کرد. وی می گوید:

«در همین جا از هموطنان از مشتاقان آزادی ایران و یاران شورشگر و اشرف نشان در کشورهای مختلف درخواست می کنم اگر قبول افتد، امسال گردهمایی سالانه مقاومت را به موازات اعتراضات مردممان در داخل ایران ، به تظاهرات در خیابانها، در شهرها و مکانها در شرایط و زمانی که مناسب می بینند بکشانند بگذارید امسال سیل خروشانی از ایرانیان جاری شود . . .»

رجوی با این کار مشکل بزرگی از مریم رجوی حل می کند. بدین ترتیب او  می تواند با توسل به اینکه این  خواست مسعود است، یقه خود را از برگزاری سیرک تکراری هر ساله که با دعوت از سیاست مداران تندرو و بازنشسته آمریکایی، شرکت آوارگان و دانشجویان فقیر کشورهای اروپایی شرقی و  در راس همه آنها با دادن وعده های دروغین همراه بوده ، رها کند.

نویسنده : سعید پارسا
منبع خبر : سایت راه نو

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سیل-در-ایران-و-چهره-واقعی-مجاهدین-خلق-در/

سیل در ایران و چهره واقعی مجاهدین خلق در سخنرانی مریم رجوی

سیل و چهره واقعی مجاهدین خلق در سخنرانی مریم رجویراه نو، دوازدهم آوریل ۲۰۱۹:… لفاظی های مریم رجوی  در این سخنرانی برای مجاهدین خلق، فرقه رجوی در آلبانی بازهم  در ارتباط با سیلاب های اخیر کشور و سوء استفاده های تبلیغی از آن بود ولی آنچه که در قاب تصویر  دیده شد مشتی پیرمرد و پیرزنی بود که با دستان لرزان پرچم هایی که بدستشان داده شده بود را تکان می دادند. آنان نای شعار دادن هم نداشتند حال چه رسد به سرنگونی.

سیل و چهره واقعی مجاهدین خلق در سخنرانی مریم رجویسیل طوفان سونامی و زلزله محملی برای ارتزاق فرقه رجوی در مجامع سیاسی

لینک به منبع

سیل در ایران و چهره واقعی مجاهدین خلق در سخنرانی مریم رجوی

سیلاب های اخیر که از ابتدای شروع سال جدید اکثر استانهای کشور را فرا گرفت، بهترین بستر برای فعالیت های تبلیغی مجاهدین بشمار می رفت.

سیل برای رهبری مجاهدین در شرایطی که با بحرانهای عدیده تشکیلاتی مواجه است، یک موهبت بود.  تحلیل مریم رجوی این که باید بیشترین استفاده را از شرایط بوجود آمده کرد و لذا دستور آماده باش به تنها نیروی موجود یعنی یگان ساییری خود در آلبانی گردهم آورده است، صادر کرد. تا با سؤاستفاده از مصیبتی که بر اثر سیلاب های اخیر بر مردم ایران وارد شده اهداف اربابان خود را پیش ببرد.

در همین  رابطه چندین اطلاعیه از سوی مجاهدین  صادر گردید که محتوای تمامی آنها ناکارآمد نشان دادن نیروهای امدادی و کمک رسان به مردم سیل زده کشور بود.

مقابله با نیروهای نظامی بویژه سپاه ، نیروهای امدادی و شکاف انداختن بین مردم و ایجاد درگیری و بحران و هرج و مرج ،  اصلی ترین خط  رهبری مجاهدین در امتداد تحریم های آمریکا بشمار می رفت.

از سوی دیگر  استفاده تبلیغی از لفظ  «کانون های شورشی» وجه دیگر فعالیت های تبلیغی مجاهدین بود.

در اطلاعیه های صادره از سوی این گروه از  «کانون های شورشی» خواسته  میشد  که خود بطور مستقل برای کمک به سیل زدگان بروند. تا شاید حامیان غربی این گروه به این باور برسند که ممکن است مجاهدین در داخل کشور تعدادی حامی  داشته باشند.

اما حلقه  بعدی از این فعالیت ها سخنرانی مریم رجوی در اردوگاه این گروه در آلبانی بود که در تاریخ ۱۷/۰۱/۹۸ تحت عنوان  «همبستگی و همدردی با هموطنان غرقه در سیلاب و ویرانی» در رسانه های اصلی این گروه درج و ویدئوی آن در معرض دید مخاطبان قرار داده شد.

لفاظی های مریم رجوی  در این سخنرانی بازهم  در ارتباط با سیلاب های اخیر کشور و سؤاستفاده های تبلیغی از آن بود ولی آنچه که در قاب تصویر  دیده شد مشتی پیرمرد و پیرزنی بود که با دستان لرزان پرچم هایی که بدستشان داده شده بود را تکان می دادند. آنان نای شعار دادن هم نداشتند حال چه رسد به سرنگونی.

ولی  آنچه در پایان این نمایش مسخره ناخواسته به زبان مریم رجوی آورده شد آن روی سکه یاوه گویی های وی بود.

مریم رجوی گفت: «. . . نبرد مجاهدین چه در اشرف، چه در تهران و سراسر ایران در تمام این سال‌ها مضمون واحدی داشته و دارد و آن آزادی مردم ایران و نجات کشور از چنگال اختناق و فقر و ویرانی است . . .» بدین ترتیب وی هیچ اشاره یی به آلبانی و کسانی که پیش رویش نشسته بودند نکرد.

چند جمله بعد و برای دلجویی از اعضای سالمندی که متوسط سن آنان بالای ۶۰ سال است گفت: « . . . شما شاخص مقاومت و پایداری و جانفشانی در راه آزادی هستید . . . امروز نه فقط آزادی ایران و ایرانی بلکه شیرازه زندگی شهرها و روستاهای آن یعنی روستاهای سراسر ایران در گرو نبردتان برای سرنگونی رژیم آخوندی است. . . »؟؟؟!!!

البته اینگونه لفاظی ها از سوی مریم رجوی تازگی ندارد.

ولی باید به مریم رجوی گفت در کشوری که مجاهدین همچنان بعنوان منافقین خوانده می شوند، درکشوری که مردم آن علیرغم انبوه مصیبت و مشکلات در سیلاب های اخیر که در تاریخ یکصد ساله ایران بی سابقه است،  نه تنها تحت تاثیر تبلیغات این گروه مزدور قرار نگرفتند، بلکه نفرت شان از مجاهدین بدلیل حمایت از تحریم های آمریکا که مانع از رسیدن کمک  دیگر کشورها به ایران نیز  باعث شد،  هرچه بیشتر گشت.

در کشوری که دانشجویان ارشد و دکترای آن در رشته های علوم انسانی بویژه علوم سیاسی تجزیه و تحلیل فعالیت های تروریستی و خیانت بار مجاهدین طی دهه های اخیر را بعنوان پروژه پایان نامه های خود انتخاب و از آنها دفاع می کنند، و در کشوری که از برنامه تلویزیونی مجاهدین که بدون هرگونه پارازیتی دریافت میشود توسط مردم بطور خودجوش تحریم میشود و از آن  بعنوان سیمای شیطان نام می برند،

در کشوری که زنان و مردانش اقدامات ضد انسانی مریم رجوی در درآوردن رحم زنان، طلاق های اجباری به سبک کلیسا و تجاوز جنسی رهبر مفقودالاثرشان به زانان درون تشکیلات و در یک کلام نابود کردن بنیان خانواده را لعن و نفرین می کنند، اینگونه تشبثات تلاشی بی حاصل است.

بدین ترتیب باید گفت؛ وضعیت فلاکت بار مجاهدین که اکنون به یک اردوگاه در آلبانی با تعدادی اعضای بیمار و افسرده و پیر و فرسوده ختم می شود حاصل بیش از ۴۰ سال خیانت این گروه  در حق مردم ایران و مزدوری به بیگانگان است.

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : سایت راه نو

(پایان)

*** 

ماهیگیری مریم رجوی (مجاهدین خلق) از آب گل آلود سیل و درد و رنجم مردم ایرانماهیگیری مریم رجوی (مجاهدین خلق) از آب گل آلود سیل و درد و رنجم مردم ایران

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهای وطن فروش عراق عربستانی علیه ملت ایرانکسی از مریم رجوی و مجاهدین خلق ایران نمی پرسد سهم شما چیست؟

سیل کرکس ها و مریم رجوی! مجاهدین خلق ایران 3Maryam Rajavi’s lies flood the internet while Iranians struggle with reality

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سیل-زدگان-و-خشم-رسانه-های-فرقه-رجوی-مجا/

سیل زدگان و خشم رسانه های فرقه رجوی (مجاهدین خلق ایران)

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق ایران (عراق، عربستان، آلبانی) سیلراه نو، هشتم آوریل ۲۰۱۹:… نشخوار حرفهای پمپئو و برایان هوک وزیران خارجه آمریکا و و نماینده ویژه آمریکا  در امور ایران مبنی بر بی اعتمادی بین مردم و حکومت و یا اطلاق وضعیت بسیار خطرناک اجتماعی به جهت تشدید تحریم ها ، از دیگر اقدامات مایوس کننده این جماعت شیطان صفت و نامرد در سه هفته اخیر برای سواستفاده های بیشتر از موضوع سیل های اخیر بوده است.

Maryam Rajavi lies flood the internet while Iranians struggle with reality2Maryam Rajavi’s lies flood the internet while Iranians struggle with reality

لینک به منبع

سیل زدگان و خشم رسانه های فرقه رجوی (مجاهدین خلق ایران)

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق ایران (عراق، عربستان، آلبانی) سیلدرحالیکه واقعه سیل اخیر، خیل عظیمی از هموطنان ما را در استانهای گلستان ، لرستان و خوزستان به موجب خسارتهای اقتصادی و انسانی  و زیستی داغدار و با مشکلات عدیده مواجه ساخته و همه آحاد مردم ایران با ابراز همدردی و مساعدت های خودجوش خود در کنار اقدامات ارزنده و بی بدیل نیروهای مسلح کشور از جمله ارتش ، سپاه و بسیج و نیروهای جهادی  و سایر وزارتخانه های ذیربط و علی الخصوص جمعیت هلال احمر کشور بیاری آنان شتافته اند، گروه تروریستی مجاهدین خلق از روز نخست این واقعه طبیعی  نسبت به بزرگنمایی جانباختگان سیلابها و پنهان کاری این موضوع از سوی دولت ایران،  انتشار کلیپ اظهارات بسیار عادی و گاها معدود  افرادی از سیل زدگان تخت عنوان «مردم خشمگین …..»  و یا تشویق مردم به مقابله با نیروهای نظامی که به یاری سیل زدگان آق قلا در گلستان شتافته بودند ، اقدام نموده است.

بسیج رسانه ای این گروه تروریستی که به واسطه عدم حمایت های مردمی از سالهای گذشته خشم فروخفته ای را در بطن ناپیدای خود دارد،  این روزها زیاد و سعی باطل بر آن دارد در جهت موازی کاری های تعریف شده از سوی اربابان آمریکایی و کشورهای ارتجاعی متحد منطقه ای دونالدترامپ،  مردم مناطق سیل زده ایران را که در این لحظات به آرامش ،همیاری ، توجهات عاطفی و روانی و مساعدت های برنامه ریزی شده محلی نیاز دارند به تقابل با کارکنان کمک رسان و یا نیروهای بومی و جهادی امدادگر دعوت و فراخوان دهد.

نشخوار حرفهای پمپئو و برایان هوک وزیران خارجه آمریکا و و نماینده ویژه آمریکا  در امور ایران مبنی بر بی اعتمادی بین مردم و حکومت و یا اطلاق وضعیت بسیار خطرناک اجتماعی به جهت تشدید تحریم ها ، از دیگر اقدامات مایوس کننده این جماعت شیطان صفت و نامرد در سه هفته اخیر برای سواستفاده های بیشتر از موضوع سیل های اخیر بوده است.

شانتاژهای ناجوانمردانه علیه نیروهای فعال و ایثارگر هلال احمر و بسیج محلی مبنی بر دغدغه عکس گرفتن سلفی بجای کمک رسانی به مردم مصیبت زده،  همواره از سوی شخص مریم رجوی و دستگاه منقول تبلیغاتی وی در این روزها وجود داشته است.

این در حالیست که همبستگی تمام مردم ایران برای کمک به یکدیگر همانند مردم شیراز و حتی استانهای شمالی و یا استانهایی از جمله آذربایجان و کردستان در کنار کمک اتحادیه اروپا ، فرانسه ،آلمان و …. ترکیه و کویت صحنه غم انگیز روزهای اولیه را تغییر داد. در این میان نیروهای امدادی نیز به استناد تجارب حاصله در روزهای اولیه و اخیر با توانمندی بیشتری در رساندن آذوقه، سایر مواد غذایی ، لباس گرم و پتو و چادر و آب آشامیدنی و … به سیل زدگان صحنه های انسانی فوق العاده ای را در این عرصه آفریدند.

یادمان باشد همین یاوران نئوکان های جنگ طلب آمریکایی  ماهها در جلوی کنگره آمریکا به بست نشستند تا در نمایش مسخره خود نمایندگان را به صلابه کشیدن مردم ایران با وضع تحریم های ناعادلانه وادار نمایند حتی در این روزها با اقدامات سخیف خود نابخردانه و با سطحی سبک و بچه گانه بفکر اجرای طوفان های تویئتری و با پراکندگی جمعیتی در سطح ۱۰۰ نفر جهت ناتوان جلوه دادن حاکمیت در مقابله با سیلابهای اخیر کشور افتاده اند.  در حالیکه بغایت کلمه هیچ اعتقادی به رای انسانها و حرمت آنها حتی در محیط و مناسبات فرقه و تشکیلات خود ندارند.  مرتبا فراخوان به تشکیل شوراهای محلی برای سازماندهی کمکهای مردمی برای سیل زدگان می دهند.  علیرغم طبل های پاره شده قدیمی فرقه رجوی مبنی بر تکیه به پایگاه مردمی ، مرتبا عناصر مزدور تشکیلات از مخاطبین ناشناس !! می خواهند تصاویر جدید از محل های سیل زده برای آنها ارسال نمایند . ناگفته نماند شکست های پی درپی سازمان در عرصه های سیاسی و علی الخصوص تشکیلاتی در آلبانی و ریزش مداوم عناصر قدیمی از گروه و باخت واقعی در عدم مقبولیت سفیدسازی چهره تروریستی و فرقه ای در اذهان مردم آلبانی ، و افشاگری مداوم رسانه های تلویزیونی آن کشور و گاها بعضی مجلات اروپایی از جمله اشپیگل آلمان ، حمل پیکره نحیف تصمیم سازی را برای رهبری فرقه مجاهدین سخت و ناممکن ساخته است . بنظر می رسد بعد از گذشت چهل سال از قدمت انقلاب ایران ، این گروه تروریستی همچنان همانند دوران بزن در روی صدام حسین قصدی جز خیانت به مردم سیل زده ایران ندارد.

(پایان)

***

سیل کرکس ها و مریم رجوی! مجاهدین خلق ایران 1سیل کرکس ها و مریم رجوی!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اهمیت-گروه-تروریستی-مجاهدین-خلق-فرقه-ر/

اهمیت گروه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای هیأت حاکمه آمریکا

مسعود رجوی مریم رجوی مجاهدین خلق ایران مزدوری خیانت مصطفی آزاد، راه نو، چهارم آوریل ۲۰۱۹:… کانون های خیالی به واسطه از دست دادن پادگان مخوف اشرف و سپس کمپ ترانزیت لیبرتی و نهایتا ترک عاجل از آنجا و پرواز با بویینگ های عظیم مسافربری عربستان سعودی و استقرار در تیرانای آلبانی سرزبان رهبر فراری این فرقه تروریستی افتاد.  کانون های شورشی که مصداق طرح های موردی برای کشور کوبا و مربوط به ۵۰ سال پیش می باشد. 

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

لینک به منبع

اهمیت گروه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای هیأت حاکمه آمریکا

با توجه به پروپاگاندای ناکارآمد مجاهدین در عرصه های مختلف اقتصادی – اجتماعی ایران در سال ۹۷ بویژه شکست مفتضحانه این گروه در بهم ریختن جشن ملی چهارشنبه سوری که طی ۱۰ سال اخیر آرام ترین جشن چهارشنبه سوری مردم ایران لقب یافت، همچنین تو دهنی محکم مردم به ملاخلات مریم رجوی در موضوع سیل اخیر که سراسر کشور را درنوردید، باید دید نقش گروه تروریستی رجوی در سیاستهای آمریکا در سال ۹۸ چه خواهد بود؟ و  حمایت معنی دار بعضی از سیاست مداران آمریکا  از این گروه  چگونه باید شکل بگیرد؟

مسعود رجوی مریم رجوی مجاهدین خلق ایران مزدوری خیانت

همان سیاسیونی که مجاهدین را سالها در لیست گروه های ترورییستی قرار داده بودند، در سال ۲۰۰۳ قرارگاه اشرف را بمباران کردند. بعد بمباران،  آنها را خلع سلاح نموده و بدست تفنگداران آمریکایی از بین بردند.

هرچند تحلیل رجوی این بود که با قلاب شدن به آمریکا در شرایط بهتر از قبل و اینبار سلاح های آمریکایی را بدست خواهند گرفت.

آمریکاییان با سخت گیری تمام از نفر به نفر اعضای حاضر در پادگان اشرف تعهدنامه لازم را امضاء گرفتند مبنی بر اینکه منبعد هیچیک از اعضا حق حضور در گروههای تروریستی را ندارند !!

بنظر میرسد در هردو تصور نقش جمهوری خواهان و دمکرات ها در این حرکت ، هیأت حاکمه امریکا علیرغم هر فرود و فراز در قبال وضعیت فرقه رجوی ، در نهایت به صرف استفاده ابزاری از این گروه ختم می شود و با این اهرم به تعادل قوای نسنجیده و غیر منطقی و غیر واقعی خود مزورانه می بالد.

واقعیت این هست که ایالات متحده بخوبی و براساس نظر سنجی های لازم و کارشناسانه خود می داند که فرقه تروریستی رجوی هیچ جایگاه سیاسی نزد افکار عمومی ایران ندارند.

واقعیت این هست این گروه تروریستی به سردمداری مسعود و مریم رجوی فقط با تکیه بر احتمال سرشاخ شدن آمریکا با ایران و یا هر احتمال دیگر حمله آمریکا به سرزمین ایران ، و با افسانه مضحک ! و خود ساخته «کانون های شورشی»  که به واقع امر وجود نداشته، ریاکارانه  می اندیشند و حرف مفت می زنند.

کانون های خیالی به واسطه از دست دادن پادگان مخوف اشرف و سپس کمپ ترانزیت لیبرتی و نهایتا ترک عاجل از آنجا و پرواز با بویینگ های عظیم مسافربری عربستان سعودی و استقرار در تیرانای آلبانی سرزبان رهبر فراری این فرقه تروریستی افتاد.  کانون های شورشی که مصداق طرح های موردی برای کشور کوبا و مربوط به ۵۰ سال پیش می باشد.

فرقه مجاهدین در این بین شاید رویای تحقق شرایطی مثل سوریه شش سال پیش را برای ایفای وظایف دیکته شده اش را در سر می پرورانند.  همچنانکه تلاشهایش در این رابطه نیز به شکست انجامید.

بزرگنمایی تحریم های ناعادلانه آمریکا علیه ایران،  شایعه سازی برای تضعیف روحیه مردم ایران ، گفتمان سازی روزافزون با جناح جنگ طلب امریکا ، تشویق رسانه ای به بلوا و آشوب و به آتش کشیدن ساختمان های عمومی و عام المنفعه و گاها تشویق به حمله نظامی به مقرهای نیروی انتظامی ، همه و همه نشان می دهند فرقه تروریستی همچنان ماهیت خشونت طلبانه و تروریستی و ضدمردمی خود را حفظ نموده و به مام میهن اهمیتی نمی دهد.  همچنانکه مسعود رجوی برای پیشبرد زشت ترین و ضد انسانی ترین فعالیت هایش و توجیه اعمال اش به استناد نظریه مصلحت ، به هر کار کثیفی دست می زند .

همه اینها در حالی است که این گروه در عقبه خود نه تنها هیچ پایگاه اجتماعی ندارد بلکه اردوگاه این گروه در منز آلبانی نیز بزرگترین خانه سالمندان  جهان نام گرفته و جدایی از این فرقه  هر روز دامنه  گسترده تری  به خود می گیرد.  ضمن اینکه  پرونده دادخواهی خانواده های دردمند و قربانی،  علیه رهبران این  فرقه  باز بوده  و کارزار همچنان  ادامه دارد.

نویسنده : مصطفی آزاد
منبع خبر : سایت راه نو

*** 

مریم رجوی مزدور عربستان سعودی گردن زدن را تایید می کنداز «ضارب دختران» تا «اعدام ضدبشری یک زندانی»! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کارنامه-تاریک-فرقه-تروریستی-مجاهدین-خ/

کارنامه تاریک فرقه تروریستی مجاهدین خلق در سال ۱۳۹۷

کنفرانس ورشو شکست دشمنان ایران مجاهدین خلق مریم رجویراه نو، سی ام مارس ۲۰۱۹:… آنچه مسلم هست فرقه رجوی تمام تلاش و سعی خود را برای موج سواری های بعدی از بعضی مطالبات مردمی و اختلاف سلایق سیاسی جناح های ایران در کنار هارت و پورت های دونالد ترامپ در تقابل با مردم ایران در طی سال جدید معمول خواهد داشت . قطعا همکاری های اطلاعاتی و جاسوسی و وطن فروشانه این فرقه نگون بخت کما فی سابق بعنوان تظاهر ابلهانه به نفوذ در طیف های اجتماعی !! جزو محورهای فعالیت تشکیلات در این راستا معرفی شده است. 

کنفرانس ورشو شکست دشمنان ایران مجاهدین خلق مریم رجویکنفرانس ضد ایرانی ورشو در لهستان و هیاهوی تبلیغاتی مجاهدین خلق، فرقه رجوی

لینک به منبع

کارنامه تاریک فرقه تروریستی مجاهدین خلق در سال ۱۳۹۷

ادامه حضور در قلعه اهدایی امریکا در کشور آلبانی ، تلاش برای برقراری ارتباطات بیشتر جهت فریب و تطمییع مقامات اغلب بازنشسته اروپایی و امریکایی ،  اجرای شوی ویلپنت در پاریس برای گره زدن پیچیده خود با اقدامات مسلحانه و تروریستی دهه ۶۰  ، بی بدیل جلوه دادن تشکیلات در بُعد فعالیت های رسانه ای با صرف هزینه منبعث از پول های بادآورده از صدام حسین ، رقیق سازی گرایشات فکری از جمله مباحث به ظاهر ضدطبقاتی در مناسبات سیاسی خود و انطباق حرام و دغلکارانه و دروغ با بعضی ذائقه های اجتماعی و سیاسی مردم ، تمرکز ویژه در موضوع تشیع و اصرار بر برداشت سکولار از آن ، سعی فراوان در پنهان سازی گذشته ترویج خشونت و همکاری هشت ساله با حکومت بعثی عراق از سوی سازمان در جلسات برگزار شده ، به حاشیه بردن اساسی سرنوشت و مرگ و زندگی مسعود رجوی بعنوان عامل و بانی ترور و جنایت در دهه های گذشته ،  تلاش برای بهره برداری های خائنانه از بعضی از اعتراضات صنفی و اجتماعی و اقتصادی مردم و علی الخصوص قاطبه فرهنگیان و  سیاسی و امنیتی نمودن مطالبات آنها، چندین اقدام جعلی برای ایجاد ابهام در نتایج راستی آزمایی اعلام شده از سوی هیئت حکام آژانس،  انتخاب نمایشی زهرا مریخی بعنوان مسئول سازمان جهت فریب های لو رفته و انحطاط افکار عمومی، فضا سازی بی حاصل در موضوع کانون های شورشی !!! ، بی توجهی به درخواست های کتبی و حقوقی خانواده های قربانیان فرقه رجوی برای انجام ملاقات با آنها ، پرداخت پولهای کثیف و غیرقانونی به بعضی مقامات کشور آلبانی جهت در تنگنا قراردادن اعضای جداشده سازمان و حاضر در شهر تیرانای آلبانی و حتی تشویق آنها به برخورد و بازداشت خانواده سمیه محمدی و عدم صدور ویزا برای خانواده های خواهان مسافرت به آلبانی جهت ملاقات با عزیزانشان ،  همگی رئوس فعالیت های رهبری و تشکیلات گروه تروریستی مجاهدین در طول سال ۱۳۹۷ بودند.

آنچه مسلم هست فرقه رجوی تمام تلاش و سعی خود را برای موج سواری های بعدی از بعضی مطالبات مردمی و اختلاف سلایق سیاسی جناح های ایران در کنار هارت و پورت های دونالد ترامپ در تقابل با مردم ایران در طی سال جدید معمول خواهد داشت . قطعا همکاری های اطلاعاتی و جاسوسی و وطن فروشانه این فرقه نگون بخت کما فی سابق بعنوان تظاهر ابلهانه به نفوذ در طیف های اجتماعی !! جزو محورهای فعالیت تشکیلات در این راستا معرفی شده است .

با توجه به افزایش تنش های سیاسی در به اصطلاح مجموعه رنگارنگ و نامیمون و ضدمردمی اپوزیسیون حاضر در فرنگ !! و با عنایت به سرو شاخ شکاندن سلطنت طلبها و فرقه رجوی و گاها چپ های کافه نشین !! ، به نظر میرسد تشکیلات رجوی همچنان در مسیر همسویی با برنامه های سرمایه داری غول های رسانه ای و صهیونیستی – امریکایی و گاها عربستانی  جهت پوشش ناکامی های فزاینده خود در جلب افکار عمومی ، گام های جدی را برخواهد داشت .

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : سایت راه نو

*** 

کنفراس ضد ایرانی صهیونیستها در ورشو لهستان و نوکری مریم رجوی و مجاهدین خلق برای ارباب مریم رجوی و قتل خاشقجی، لابی های اجاره ای و توهم ریاست جمهوری

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Bolton_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Payed

John Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سؤاستفاده-کثیف-تبلیغاتی-مجاهدین-خلق-ف/

سؤاستفاده کثیف تبلیغاتی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از فوت خانم رقیه آرملو

سؤاستفاده کثیف تبلیغاتی مجاهدین از فوت خانم رقیه آرملوراه نو، هفدهم مارس ۲۰۱۹:… دغلکاری های هیستریک فرقه تروریستی مجاهدین خلق بنابر محتوا ، کیفیت و پیچیدگی های انحرافی آن تمامی ندارد . در تازه ترین شعبده بازی فرقه رجوی با ترفندهای شهید و صدیق و یارسازی برای خود، در فضایی ناجوانمردانه مبادرت به مصادره کذایی از گذشته فعالیت های مرحومه رقیه آرملو نموده است. در ادمه، تشکیلات رجوی ادعا نموده که وی علاوه بر فعالیتهای ابتدای انقلاب،  در فاز نظامی نیز سازمان را همراهی و تا لحظه مرگ با رهبری مجاهدین بوده است !!؟؟

Massoud Kalani, a high-ranking member of the MEK and presenter on their satellite television, asking for donations for the cultMEK’s so-called charity breaches non-political rules of the UK Charity Commission

لینک به منبع

سؤاستفاده کثیف تبلیغاتی مجاهدین از فوت خانم رقیه آرملو

سؤاستفاده کثیف تبلیغاتی مجاهدین از فوت خانم رقیه آرملو

دغلکاری های هیستریک فرقه تروریستی مجاهدین خلق بنابر محتوا ، کیفیت و پیچیدگی های انحرافی آن تمامی ندارد . در تازه ترین شعبده بازی فرقه رجوی ، فوت خانم رقیه آرملو ، معروف به مادر رقیه سعادتی درخارج از کشور در کانال های تلگرامی منتسب به این جریان تروریستی و فریبکار از جمله کانال تلگرامی «نبض تبریز»  اطلاع رسانی شده است.

سازمان با ترفندهای شهید و صدیق و یارسازی برای خود، در فضایی ناجوانمردانه مبادرت به مصادره کذایی از گذشته فعالیت های ایشان نموده است . در ادمه، تشکیلات رجوی ادعا نموده که وی علاوه بر فعالیتهای ابتدای انقلاب،  در فاز نظامی نیز سازمان را همراهی و تا لحظه مرگ با رهبری مجاهدین بوده است !!؟؟

واقعیت این هست این مادر تازه درگذشته در انجمن مادران تبریز در ابتدای انقلاب براساس وهم سازی و فریب های اجتماعی مسعود رجوی و استناد به مذهبی بودن !!!! مجاهدین ، در سطح یک مادر بسیار کم سواد حضور داشته و با توجه به سوءاستفاده های بعدی در مرحله شروع اقدامات تروریستی ، ناچارا سازمان با القا اینکه در صورت دستگیری با مجازات شدیدی از سوی جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد وی و همسرش را مجاب به خروج از تبریز و انتقال به پایگاههای فرقه رجوی در کردستان و سپس خاک عراق و طبعا قرارگاه مخوف اشرف می نماید . همسر پیر وی راننده شرکت اتوبوس رانی شهری تبریز و مطلقا راضی به ادامه همراهی خانم رقیه آرملو با سازمان نبوده و لیکن به هردلیل ناخواسته او  وی را در این مسیر الزاما همراهی می کند.  بعد از شکست فرقه مجاهدین در عملیات «فروغ جاویان» و نشست های اجرا شده مسعود رجوی در قرارگاه اشرف و استارت و شروع جلسات طلاق اجباری و تشکیلاتی ، ایشان به همراه همسرشان در کمال جسارت ، رودرروی مسعود رجوی ایستاده و جلسات نشست های مورد اشاره را ترک و بلافاصله در سالهای ۶۸-۶۹ قرارگاه اشرف راهی اروپا می شوند.

در ملاقاتی که با یکی از اعضای ارشد شورای رهبری فرقه تروریستی مجاهدین در سالهای گذشته در قرارگاه اشرف داشتم ایشان یکساعت تمام خانم رقیه آرملو را لعن و نفرین نموده و از بی پروایی ایشان در قبال سازمان و رهبری نفاق حرف زده و آخرسر ایشان را خائن کثیف !! اطلاق نمودند که به سازمان خیانت کرده اند !! . یادآوری این نکته ضروری است از آن تاریخ تاکنون که نزدیک ۳۰ سال می گذرد خانم آرملو و همسرشان در هیچ متینگ و آکسیون خیابانی و یا همایش مسخره فرقه مجاهدین درشهرهای اروپا به واسطه نفرت قلبی شان حضور نداشتند . قطعا مریم رجوی بار دیگر در یک بی خبری سیاسی و تشکیلاتی و بهم ریختگی روحی و روانی ، برای سیادت از ابهت نداشته خود و اعوان و انصارش ، مبادرت به این دروغگویی ذلیلانه نموده است که شاید بتواند سکوت و افول جریان تروریستی مجاهدین را دگربار رنگ و رونقی ببخشد . ولی میشود گفت ماجرای فرقه مجاهدین از خیلی وقتها پیش تمام شده تلقی می شود.

نویسنده : مصطفی آزاد
منبع خبر : سایت راه نو

(پایان)

*** 

شادی صدر مجاهدین خلق فرقه رجوی و عفو بین الملل نقض حقوق بشرThe Amnesty International Report Which Whitewashes The MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

Rudy_Giuliani_Maryam_Rajavi_Terrorists_MEK_Albanian_Mafia_The MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

Are The MEK And Regime Change Finally Running Out Of RoadAre The MEK And Regime Change Finally Running Out Of Road?

Ex members accuse @Maryam_Rajavi of coordinating routine sexual abuse. Many of these women lost their wombs.Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

همچنین: