سینه چاک دادن های پرویز خزایی مفت خور (+ پرویز خزایی “وروگشته”)

سینه چاک دادن های پرویز خزایی مفت خور (+ پرویز خزایی “وروگشته”)

Parvis Khazaee Saddam Hossein Mojahedin Khalqانجمن نجات، مراکز لرستان و مازندران، چهاردهم آوریل 2016:…  جالب تر اینکه مریم قجر این عروس پیر رجوی در تحویل سال 95 به صراحت به غلط کردن افتاده و گفته که سرنگونی دست ما نیست . مگر شما این گفته وی را مورد تجزیه و تحلیل قرار نمی دهید ؟ مگر متوجه نمی شوید که وی چه کلماتی را بیان نموده که جز معنی غلط کردم گویی چیز دیگری ندارد ؟ البته شما به مانند بقیه دوستان معلوم الحالتان شب را در کافه ها … 

مزدور پرویز خزایی مجاهدین خلق ارتش خصوصی صدام حسینگزارش پرویز خزائی و طرح یک پرسش: مخاطب اصلی “گزارش تا این تاریخ” چه کسی است؟

پرویز خزایی “وروگشته”

انجمن نجات، مرکز لرستان، چهاردهم آوریل 2016
لینک به منبع

مقدمتا به توضیح واِژه لری” وروگشته ” بپردازیم .

در فرهنگ لری لرستان از قدیم الایام مرسوم بوده که مردمان لر پایبندی و وابستگی خاصی به زادگاه مادری و لرستان داشته اند و به تبع آن وطن پرستی نیز در خون مردم لر میباشد . لذا هر لرزبان که بنا به دلایل شغلی ، کسب و کار و تقدیر ناگزیر به ترک زادگاه خویش میشده در همان محل سکونت جدید نیز همواره به سرکشی و دیدار و بازگشت به زادگاه و موطن خویش پایبند بوده و این وابستگی و ابراز علاقه را بصورت نوبه ای یا حداقل سالانه بخصوص در ایام عاشورا با مشارکت در عزاداری و سوگ امام حسین بنمایش میگذاشته اند .

در این میان اما هر لر زبان که ترک موطن مینموده و به زادگاه و وطن خیانت میکرده و بازگشتی به زادگاه نداشته آنرا”وروگشته” مینامیدند . و نسبت به وی قطع امید مینمودند و مفهوم بی بند و باری وفاقد ارزش و بی قید و بند را به اذهان تداعی میکرده و میکند .

که بنظرم مناسب ترین و شایسته ترین واژه برای پرویز خزایی همین وروگشته میباشد .

اما پرویزززززززز باز هم ویز ویز نمود .

این وروگشته در مطلبی بنام بچه ها متشکریم که در سایت رسوای موسوم به همبستگی ملی منتشر شد گنده گویی های بزرگتر از دهنش را بزبان آورده که با عرض پوزش باید بگویم بیشتر شبیه به ” لاف در غریوو …… در بیابو میباشد . ( لاف در غربت یعنی اینکه کسی تو رو نمیشناسه بگو بیخیال شو یا بعبارت لری ” پف کو دش ” (فوت کن تو نقاره )
و ….. در بیابان : بخاطر رعایت ادب و نزاکت به همین سه نقطه بسنده کردم خودتان جای خالی را پر کنید .یعنی اینکه بیابان است و در حین راه رفتن خودتو راحت کن کسی صداشو نمیشنوه .

و این دقیقا حکایت اراجیف پرویز خزایی میباشد .

وروگشته در مطلب خود از تاثیرات ” مقاومت !!! سازمانیافته !!! پویا !!! و ناایستا نام برده است .

مقاومت : مقاومتی که بی هیچ گونه مقاومت در حالی که تا دندان مسلح بود تسلیم نیرو های آمریکایی شد و بالاترین اعضای شورای رهبری از جمله مژگان پارسایی پارچه سفید را به نشانه تسلیم روی ماشین خود برافراشت .

سازمانیافته : عجب سازمانیافتگی که بخشی در زندان و کمپ لیبرتی در انتظار پناهندگی میباشند ، بخشی در آلبانی که آنها نیز چند دسته اند ، بخشی عارفانه دل به دریا زده اند و تسلیم موج بورژوازی وغرب زدگی شده اند و بخشی نیز درتشکیلات پنتاگون و کنگره امریکا ادغام شده اند .

پویا : اگر پویا بمعنای بالندگی و رشد یافتگی میباشد واقعا قهقرایی در داخل سازمان موج میزند و سازمانی که جوانترین عضوش از 50 سال به بالا میباشد و ……

نا ایستا : اما مناسب ترین و واقعی ترین واژه در کلام پرویز وروگشته همین نا ایستا است و تنها مجری و عامل این واژه نا ایستا شخص مسعود رجوی میباشد که در ایمان و عقیده ، مبارزه و آرمان گرایی نا ایستا ترین عضو این سازمان است که بیش از 12 سال است برای اثبات این واژه نا ایستا خود در غیبت کبری بسر میبرد .

پرویز خزایی وروگشته در ادامه اراجیف خود به عظمت گرد همایی پاریس اشاره کرده که دقیقا لکه ننگ و مایه آبرو ریزی سازمان در اروپا میباشد و هرساله با هزینه های باد اورده و دلار های امریکا و اسرائیل و پول های سعودی و… با جمع آوری افراد سیاهپوست ، عرب –آفریقایی، سودانی و…. که شاید درصد شرکت ایرانیان خارج از کشور در این تجمعات در حد انگشت شمار میباشد که فقط خود را مضحکه عام و خاص قرار میدهند در هیچ کجای دنیا محلی از اعراب ندارند .

اما غلط گنده دیگر پرویزززززز وروگشته بکار گیری و استفاده از الفاظ و ضرب المثلهای لری میباشد .

در پاسخ ” نوم خدا نوم علی ، چش حسید پوقه بلی ” به این آواره وطن دربدر وطن فروش باید گفت : دختری که داش دش تعریف بکه سی هالوش خوه ( دختری که مادرش ازش تعریف کند برای دائیش خوب است ولاغیر )

حالا سازمان مجاهدین که تنها ثناگو و بادمجان دور قاب چینش تو باشی همون بس که لایق و شایسته خودتان باشد .

اگر راست میگویی” اونجات برای وطن و هموطن میسوزه” فقط یک روز بیا در جمع مردم کوهدشت لرستان قرار بگیر و ببین همین مردم چطور برخائنین به وطن و زادگاهشان تف میکنند و بقول زنده یاد شاملو : اردنگی به پوزتان میاویزند .

بروید گم شوید با نام بی نامیتان .

سینه چاک دادنهای پرویز خزایی مفت خور برای رجوی حقه باز

انجمن نجات مرکز مازندران، چهاردهم آوریل 2016
لینک به منبع

باز هم مفت خور دیگری از فرقه رجوی دست به قلم شد تا به ادامه افاضات خود اندر باب به اصطلاح مقاومت و رهبری رجوی جنایت کار اظهار فضل نماید .

وقتی به گدایی پانصد تومان دادند فکر می کرد که پولدار عالم شده است حال و روز پرویز خزایی مفلس و مفتخور رجوی پلید دقیقا مانند این گدا می باشد . وقتی آقای روحانی مرزهای خود را با کشورهایی که از تروریسم حمایت می کنند مشخص می کند و از سفر به کشور اتریش انصراف دادند این وا ماندگان تاریخ انگار به پیروزی بزرگی رسیدند و در بوق و کرنا کردند که فرقه رجوی چقدر قدرت دارد !! نخیر . خزایی مفت خور این بوی کباب نیست بلکه دارند چیز دیگری داغ می کند.!!!

این قلم به دست بی خاصیت فرقه رجوی سعی نمود اندر باب پنج عنصری حرف بزند که رجوی زن باره اصلا بویی از آن نبرده است بطور مثال وی می گوید آرمان و عشق ، تشکیلات ، رهبری و پرداخت بالاترین بهای ممکن !! اگر کسی رجوی جنایت کار را نشناسد فکر می کند که این تعاریف در مورد وی صادق است .

اگر مورد آرمان می گوید باید گفت که آیا شما اینقدر کودن تشریف دارید چیزهایی که رجوی جنایت کار در ابتدای پیروزی انقلاب می گفت آیا اکنون به آن اعتقاد دارد ؟ وقتی دم از مبارزه به اصطلاح ضد امریکا می زد. در صورتیکه حالا در کنار جنگ طلبان امریکایی است و خواهان حمله به کشور و مردم خود می شود . آیا این است معنی آرمان خواهی که شما از آن دم می زنید ؟

در حال حاضر که جنگ طلبان غربی هر روز در کنار همسر رجوی(مریم)!! دیده شده و حتی راضی اند در اور زندگی کنند. آیا این است معنی مبارزه به اصطلاح ضد امریکایی؟آیا حمایت رجوی جنایت کار از تروریست های داعشی را نمی بینید؟

آقای خزایی خودتان را گول می زنید یا فکر می کنید که مردم چیزی متوجه نمی شوند ؟

اگر شما از عشق در فرقه رجوی جنایت کار حرف و دم می زنید که واقعا خنده دار است ما و بقیه دوستانم در درون مناسبات اشرف هرچه که یافتیم کینه ، تنفر ، کشتن ، و ریختن خون و تبعیض علیه همدیگر بوده است در این بازار مکاره رجوی عشقی یافت نمی شود پس زیاد دلتان را به عشق از مدل رجوی خوش نکنید عشق شما در این است که در کافه های اروپا لبی تر کرده و از عشق حرف بزیند .

اگر شما از گرای درست در تشکیلات و رهبری رجوی جنایت کار حرف می زنید فقط در یک مورد از شما می خواهم بگویم که کدام گرای این حقه باز درست بوده است ؟ اگر در مورد مبارزه مسلحانه حرف می زنید باید گفته شود که دیگر درب این دکان رجوی گل گرفته شده است و نعره کشیدن وی از روی شکم سیری و برای سرکار گذاشتن اعضای خود در لیبرتی و تشکیلاتش می باشد .

اگر رفتن به عراق و همکاری با صدام معدوم و برافروختن به اصطلاح آتش در کوهستانها بود که این خط هم با سرنگونی صدام معدوم از بین رفت و رجوی زن باره فقط برای برافروختن شمع در اتاقهای رقص رهایی بخوبی یاد گرفته و پیاده نمود .

اگردر مورد عملیات فریب و دروغ جاویدان حرف می زنید که این شکست هم ،به اسم نیروهای وارفته معرفی شدند و رجوی جنایت کار خودش را مبرا از هر گناهی دانسته و برای اینکه این حلقه حقه بازی خود را کامل کند به راه اندازی شوی مسخره انقلاب طلاق مریم قجر اقدام نمود .

مگر مریم قجر این زن فریبکار و حقه باز و تنوع طلب از نوع خاص خودش شعار نمی دهد که سال 2000 سال به اصطلاح سرنگونی ج.ا.ا است اکنون قدری به ذهن پوک خود فشار آورده و ببیند که حالیه در سال 2016 قرار داریم چرا از گفته خودش، مبنی بر این که چرا کاری که قرار بود انجام دهد ولی صورت نگرفته، انتقاد نمی کند ؟

مگر چندین بار رجوی حقه باز به اصطلاح دکل سرنگونی ، استارت سرنگونی ، و سین سرنگونی و اراجیفی از این قبیل سر هم نکرده بود؟ اکنون وی همانند ارباب سابقش درکجا قرار دارد؟ حتماً در سوراخی خزیده تا شاید اربابان قدیم و جدیدش به وی کمک کنند .

جالب تر اینکه مریم قجر این عروس پیر رجوی در تحویل سال 95 به صراحت به غلط کردن افتاده و گفته که سرنگونی دست ما نیست . مگر شما این گفته وی را مورد تجزیه و تحلیل قرار نمی دهید ؟ مگر متوجه نمی شوید که وی چه کلماتی را بیان نموده که جز معنی غلط کردم گویی چیز دیگری ندارد ؟ البته شما به مانند بقیه دوستان معلوم الحالتان شب را در کافه های اروپا گذارنده و صبح دیگر حالی برای شما نمی ماند که به تحلیل گفته ای این زن عجوزه بپردازید .

نکته بعدی که همه را به خنده وا می دارد پرداخت بالاترین بهای ممکن و ضروری است که این گفته شما دیگر نوبر است . شما از کدام پرداخت بهای رجوی پلید حرف می زنید ؟ هر موقع که ما در مناسبات بودیم و شرایط عراق سخت می شد وی راه فرار در پیش می گرفت. ، همچنین مگر همسر سومش(مریم) نگفته بود برای حفظ جان بی ارزش از خطر بمباران امریکا در سال 70 وی را از عراق خارج کردیم ؟ مگر وی در بمباران عراق در سال 1382 در عراق بود که اینگونه از پرداخت بها حرف می زنید ؟ وی حتی در زمان شاه وقتی دستگیر شد در سلامت کامل تن به همکاری با ساواک شاه داد و حتی یک شلاق هم به او زده نشد و حتی عامل لو رفتن خانه تیمی و بنیان گذاران سازمان شد حال شما با حال زار خود باز هم به اصطلاح پرداخت بها حرف بزنید ؟ او در تنها جایی که بالاترین بهای ممکن را پرداخته در رقص رهایی با زنان شورای رهبری و … بوده است!!! .

راستی یادم رفت قدری هم از آرمان مختص رجوی فاسد بگویم خوشبختانه از بس سر آرمانهای خود استوار بوده نمی دانم به کدام مورد آن اشاره نمایم . اگر منظورتان به اصطلاح شعار مبارزه با امریکا بوده که اکنون با واسطه همسرسومش (مریم)کاسه گدایی نزد سناتورهای بی مصرف غربی گرفته تا وی را به حساب بیاورند.

وی به حدی در آرمان خواهی خود فرو رفته که دربست در اختیار و مامور حلقه بگوش سرویس های متعدد از جمله موساد شده است و برای نشان دادن این سرسپردگی اکنون باز هم اربابان دیگری البته این بار از مدل شیوخ شکم پرست(هر چند سابقه دیرینه در این زمنیه از قبل دارد) پیدا نموده است تا شاید کمکی به وی بکند ولی متاسفانه شما از روی غرض ورزی این واقعیت های موجود را برعکس جلوه می دهید .

او که حتی به نیروها و اعضای خود رحم نمی کند و آنان را به زندان انداخته و مورد شکنجه قرار می دهد حال خود بخوان این داستان آرمان خواهی رجوی فریبکار را ؟

در جای دیگر خزایی قلم بدست فرقه رجوی عنوان می کند که ما و ایران دوست خارجه نشین، همیشه ثابت می کنند که نیامده اند در این هجرت و پناهندگی اجباری جا خوش کنند .!!!

البته این شعارهایی است که رجوی جنایت کار سالیان آنرا برای دیگران بلغور کرده و خریداری نداشته ، شما دیر آمدید. سردسته فاسد شما رجوی که این کلمات را نشخوار می کرد اکنون کجاست ؟ شما در کجای این ناکجا آباد قرار دارید ؟ آیا اگر رجوی جنایت کار سر ماه حقوق آغتشه به خون مردم ایران را به شما ندهد شما باز هم این گونه اراجیف سر هم می کنید ؟

این مقاله نویس کودن در جای دیگری جای پای رجوی جنایت کار گذاشته و به خود جرات می دهد پیامی برای هموطنان خارجه نشین بدهد که با هر قومیت و دین و اعتقاد و هر تابعیت و هویتی که دارید به پیش.!!

رجوی جنایت کار همین کار را چندین سال قبل با نام همبستگی سعی نمود که تعدادی را گول بزند .ولی تیرش به سنگ خورد و از آنجایی که به ماهیت رجوی فریبکار پی برده بودند کسی پیامش را تحویل نگرفت چون رجوی قدرت طلب حاضر نیست کسی را به بازی خود راه دهد او همه چیز را برای خود می خواهد . وی به دنبال نفراتی از مدل پرویز خزایی حلقه بگوش می گردد که هرچه او بگوید باید چشم و گوش بسته انجام دهند و به همین خاطر کسی پیام رجوی حقه باز را تحویل نگرفته و این موضوع به شکست انجامید
در یک کلام برای اینکه کاملا به ماهیت رجوی جنایت کار پی ببرید باید شخصیت وی را این گونه مورد بررسی قرار دهید که رجوی دارای خود محوری(فردیت مطلق) ، دارای مشکلات جنسی (‌داشتن مشکلات جنسی که منجر به ازدواج متعدد و حرمسرای رهایی) ، قدرت طلبی بسیار و مطلق گرائی وی می باشد اگر می خواهید به شناخت واقعی از رجوی پلید برسید روی این محورها کار کنید و آن وقت خواهید دید که چگونه طی این سالیان شما را فریب داده است .

هادی شبانی

شکرالله پاکنژاد مزدور صدام رجوی خیانتاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

مجاهدین خلق بفرقه رجوی

سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23889

غرغره کردن دیکته دبیرخانه شورا یا همان سازمان (توسط پرویز خزائی)

 نادر نادرینادر نادری، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۶:…  خوب ما را استخدام شده خطاب کردی مزد بگیر خائن. بله من با افتخار میگم که به خائن به کشور سرزمینم رجوی بیمار جنسی خیانت کردم و به این خیانت افتخار می کنم که به رجوی خیانت کردم رجوی که در کنار ارتش عراق جوانان سرباز کشورمان را می کشت اطلاعات منافع ملی کشورمان را دراختیار دشمن سرزمینم قرار می داد. حال فرض کنیم حرف شما درست … 

مزدور پرویز خزایی مجاهدین خلق ارتش خصوصی صدام حسیننادر نادری: گزارش تا این تاریخ منتسب به پرویز خزائی

لینک به منبع

غرغره کردن دیکته دبیرخانه شورا یا همان سازمان (توسط پرویز خزائی)

آروغ سیاسی زدن شما نشان از ترس رجوی از جدا شدگان است

 نادر نادرینعره های شیر به آن عظمت از شجاعتش نیست نعره می کشد شاید با صدای نعره میکشد شاید فرجی شود . دم را علم می کند تکان می دهد بدنبال یک میانجی است . واز پشت هم خودش را تخلیه دست آخر همه ی این علائم را از خودش نشان می دهد اما دست آخر از ترس از پشت خودش را تخلیه می کند به همه جا کثافت می زند حال روز ولینعمت تان مسعود است شیری که از جلو نعره می کشد دم تکان می دهد میانجی می خواهد که همان فرستادن نامه به خبرگان رفسنجانی دست آخر از ترسش گند می زند به همه چیز

اما داستان شما همان داستان فامیل مشترکمان قدرت پسر مش عزیز است که مش عزیز بهش گفت پسرم داریم میریم این مجلس حرف های بزرگ بزرگ بزن بنده خدا قدرت هم با اشاره مش عزیز شروع کرد فیل . گاو . اسب و….. خوب بهر حال مزد گرفتن از رجوی که همان تغذیه از خون عمر جوانی ما جدا شده ها است مجانی نمیشه شما هم چند وقت یک بار باید به اندازه حق الزحمه حرف های گنده گنده بزنی

اما پاسخ به چند تا از آمارهای ترس به زبان ساده و به اندازه سواد ت

۴/ ۸۰ هزار دلار به تو میدهیم بیا یک گزارش حرفه ای!!! تهیه کن و ثابت کن مجاهدین پایگاه مردمی ندارند. البته آن محقق شریف رد کرده بود. قول میدهم که بسیاری از باصطلاح محققان ناشریف این پیشنهادها را پذیرفته اند و دم بر نیاورده اند

خوب پس مجاهدین پایگاه مردمی دارند در ایران اگر این پایگاه مردمی را دارند در ایران پس در عراق چکار می کردن مثل تمام جریان ها یا انقلاب ها در ایران می ماند یا اگر الان هم پایگاه مردمی دارند چه نیازی بود از عراق نیرو بفرستند داخل ایران برای ترور خمپاره زنی و آن همه نفر را بکشتن نمی داد یا همین الان معتقد هستید که پایگاه مردمی دارند یک تظاهرات ۱۰۰ نفره در ایران راه بیندازد اگر پایگاه مردمی داشت چه نیازی بود که در قرارگاه اشرف با درست قسمت اسکان با درست کردن دکور و درست کردن تابلو های و اسم خیابانها و کوچه ها بطور کل با درست کردن یک ماکت از یک خیابن در تهران یا شهری دیگر و چسباندن عکس مریم رجوی مسعود رجوی و با اسپری شعار نوشتن توی اشرف قسمت اسکانها وانمود کنند که نیروهای داخل کشور تراکت ها را پخش کردن و هسته های مقاومت در داخل کشور اقدام کردن در صورتی که همه آنها با دکور سازی وانمود می کردیم و اخبارش را هم با آب تاب پخش می کردیم پس اگر معنی پایگاه مردمی این است خوب تظاهرات چند روزه بیش از ۱۳ هزار نفر از مردم تهران و عده کثیری از هنر مندان و شخصیت های هنری سیاسی در حمایت از یک سگ شکنجه شده که حتما فیلم آنرا دیدی خوب حالا بین رجوی و آن سگ کدام دارای پایگاه مردمی است به کمیت هم نگاه کنم آن سگ رهبر عقیدتی مسعود رجوی حساب میشود

ترس ۷/ بفراخور اینکه ما فعالان و قلم زنان جبهه گسترده مقاومت، از کدام قوم و جغرافیای ایران عزیزمان می آییم. مثلا برای نگارنده لر، یک سری از تهران، بنام های درست خودشان که از بریده استخدام شدگان بنام هستند، و یک سری از لرستان حتی با نشانی دادن که همشهری و هم ولایتی من هستند، خطاب بمن مطلب مینویسند. اینان برای تایید نشانی، هم به لری چیزی میگویند و هم اینکه از نام یک فامیل و یا دوستی قدیمی شاهد می آورند.

خوب خطاب شما به من است نادر نادری . نادری ها را که می شناسی اگر می خواهی تا کامل خودم را معرفی کنم

اما همین فامیلی بنده با جنابعلی چیزی جز شکنجه برای بنده نداشته . اگر یادتان بیاید همراه مادرتان به عراق و مادرتان هم برای زیارت همراه شما آمده بود بخاطر اینکه من چند کلمه ای که با شما کردم روبوسی کردم ۱۱ روز مورد بازجوئی قرار گرفتم درصورتی شاید بیشتر از ۵ دقیقه حرف نزدیم بنگالی شدم روزی ۱۲ ساعت باید می نوشتم که شما چی گفتید من چی گفت من چی گفتم دست آخر هم از من می خواستن که اگر مدرکی سابقه ای ضعفی از تو دارم را بگم یا اگر در داخل ایران عکسی مدرکی از شما در دسترس کسی هست از اقوام یا پرونده ای همکاری با ساواک هر چی برایشان تهیه کنم و در یک مورد از من می خواستن که بنویسم شما با سیروس در ارتباط بودید چون شغل سیروس را می دانستند

خوب ما را استخدام شده خطاب کردی مزد بگیر خائن

بله من با افتخار میگم که به خائن به کشور سرزمینم رجوی بیمار جنسی خیانت کردم و به این خیانت افتخار می کنم که به رجوی خیانت کردم رجوی که در کنار ارتش عراق جوانان سرباز کشورمان را می کشت اطلاعات منافع ملی کشورمان را دراختیار دشمن سرزمینم قرار می داد

حال فرض کنیم حرف شما درست مزد بگیریم هر چند می دونی آخوند جماعت جیبش اینقدر عمیق است که یک یک ریالی ازش نمی افتد فرض محال مزد هم بگیریم پول بابای آخوند ها که نیست پول نفت کشور است . اما پولی که شما می گیرید ریشه اش از کجاست پول خون آن همه نفرات که رجوی به کشتن داد پول عمر جوانی و……. هزاران نفر مثل من است پول وطن فروشی پول صدام حسین

برای ما آروغ سیاسی نزن بذار ساکت باشیم نسبت به شما مزد بگیرها

و در آماری که بدستت دادن گفتی از کسانی که از مجاهدین می ترسند جدا شده گان هستند بله دقیقا می ترسیم از جانمان می ترسیم اگر جنابعلی هم در عراق و اشرف بودی می دانستی رجوی یعنی چه اگر زندانهای سال ۱۳۷۳ و شکنجه ها و کشتارهای که بدستور شخص رجوی انجام گرفت را می دیدی مثل ما می ترسیدی اگر مریم بند انداز مثل من ۱۵ نفر را با زنجیر /چوب/ پنجه بوکس در خیابانهای پاریس به سراغت می آمدن و روی سرت می ریختن و سه دنده ات را می شکاندن می فهمیدی رجوی ترس دارد وقتی رجوی حکم اعدام ما را صادر کرده ترس ندارد و هر روز تاکید دارد به صدور حکم اعدام ما

البته خودت هم خوب می دانی بیشتر از ما هم می دانی اما اما خود تو بیشتر از همه از مجاهدین می ترسی بیشتر از همه از مسعود رجوی می ترسی چون می دانی که رجوی زنش چه جانورانی هستند اما با پا گذاشتن روی شرافتت و وجدانت را ترجیح می دهی چون خودت بیشتر از همه از مجاهدین رجوی می ترسی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23514

رجوی از “آه و فغان از جداشدگان” تا “تظاهرات در پاریس” 

انجمن نجات، مرکز مازندران، سوم فوریه ۲۰۱۶:…  جهت اطلاح شما از خدا بی خبران ، وقتی خودم به میهن و خاک عزیز ایران وارد شدم ، کمترین بی احترامی نشد و هر چه که بوده احترام و محبت و اگر شانتاژ و جو سازی شما جنایت کاران نبود خیلی زودتر به ایران می آمدم . پس فریبکاری هایی همچون ، باصطلاح اعلام خبر یا نامه از داخل ، اطلاعات سری ، نامه خانواده ها و … دیگر خریداری نداشته و مصرف درون تشکیلاتی …

مسعود رجوی و فروغ جاویدان دندانهای رجوی و پاچه هادی شعبانی

آه و فغان های رجوی های جنایت کار از جدا شده ها

لینک به منبع

سران فرقه باز هم دست به لجن پراکنی علیه اینجانب و تعدادی دیگر از افراد جدا شده استان مازندران که آزادانه در میهن عزیزمان ایران به زندگی مشغول هستیم ، زدند که پرداختن به آن خالی از لطف نیست که چگونه سران فرقه در غایت ذلت و رذالت و ورشکستگی قرار داشته و هر روز سعی می نمایند شخصیت افراد جدا شده را تخریب نموده تا شاید برای هزاران درد بی علاج خود دارویی پیدا کنند .

دستگاه تبلیغاتی فرقه برای افشاگری علیه اینجانب باز هم سعی نمود در مورد دوست خوبمان مرحوم صمد نظری به تکرار اراجیف هزار بار تکرار شده علیه او ادامه دهد و مطرح می نماید که صمد نظری به خاطر شرایط جنگی و سخت حاکم بر عراق خائن شد !! البته برای همه ما روشن است وی بعد از عملیات مروارید از تشکیلات جدا شده و به اروپا ( ایتالیا ) فرستاده شد و در ضمن مشکل وی اصلا جنگ و سخت شدن شرایط حاکم بر عراق نبود چرا که وی وقتی در ستاد اطلاعات بوده به ماموریت های متعدد و مختلف جنگی رفته و اصلا پا پس نکشیده بود و اینگونه اراجیف در مورد ایشان نشان از نهایت دریدگی و بی پرنسیبی سران فرقه می باشد . درد شما از وی از آنجا بود که در آن زمان کسی جرات نمی کرد که به ایران بیاید ولی او در نهایت شجاعت این تابو را شکست و به این دلیل هم هست که بعد از فوت وی نیز سران جنایت کار فرقه دست از سر او بر نمی دارند .

سران فرقه که افشاگری افراد جدا شده خواب را از آنان ربوده ، در ادامه این لجن پراکنی مطرح می کنند که ” خبر هائی بدست ما رسیده بود که وزارت اطلاعات به صمد نظری گفته بود که”شنیدیم قر میزنی و گله و گلایه میکنی و….اما یادت باشد شماها که از پیش مجاهدین آمدید وقتی با چند سال …

جهت اطلاح شما از خدا بی خبران ، وقتی خودم به میهن و خاک عزیز ایران وارد شدم ، کمترین بی احترامی نشد و هر چه که بوده احترام و محبت و اگر شانتاژ و جو سازی شما جنایت کاران نبود خیلی زودتر به ایران می آمدم .

پس فریبکاری هایی همچون ، باصطلاح اعلام خبر یا نامه از داخل ، اطلاعات سری ، نامه خانواده ها و … دیگر خریداری نداشته و مصرف درون تشکیلاتی دارد . این اراجیف سرهم بندی شده فقط برای فریب نفرات از دنیا بی خبرتان کارایی داشته و مردمی که به وسایل ارتباطی دسترسی دارند را نمی فریبد .

اکنون مردم ایران خصوصا خانواده های اعضای فرقه به سطحی از آگاهی رسیدند که این گونه لجن پراکنی علیه افراد جدا شده و خصوصا مرحوم صمد نظری کارآیی نداشته و به این نکته هم اشاره کنم به حدی خانواده های استان و ایران از مرحوم صمد نظری خوبی و مهربانی دیدند . بنابراین این اباطیل هزار نشخوار شده شما همانند تف سر بالا برای شما خواهد بود .

سران فرقه در حضیض و درماندگی اینبار سعی نمودند اراجیفی در مورد عدم شرکت مردم در سالگرد مرحوم صمد نظری سر هم کنند . دستگاه تبلیغاتی فرقه مدعی شده است که اینجانب به محل زادگاه مرحوم صمد نظری رفته و از قبل هم کلی تبلیغات کرده و تدارک دیده بودیم تا شاید چند نفری را بر سر قبر صمد نظری جمع کند ولی کسی به حرفهای آنها محل نگذاشت و …!!

البته قبل از اینکه جواب این خدا بی خبران را بدهم این سئوال بوجود می آید که چرا هنوز از مرحوم صمد نظری اینقدر واهمه و ترس دارند ؟ مگر جسم بی جان او لرزه بر تشکیلات شما جانیان می اندازد؟ ما جواب این سئوالات را داریم چرا که وقتی مرحوم صمد نظری زنده بود به حدی دست به افشاگری علیه فرقه زده و نه تنها خانواده های استان بلکه تمام ایران وی را دوست داشتند و به همین خاطر وقتی با دفتر انجمن تماس می گیرند ابتدا همه یادی از مرحوم صمد نظری نموده و از فوت وی اظهار تاسف می کنند پس نشان می دهد که فوت او هم آرامشی برای شما به ارمغان نیاورده است .

اگر در مورد عدم شرکت مردم در مراسم سالگرد مرحوم صمد نظری حرف می زنید باید یاد آور شوم که به حدی مردم در مراسم وی شرکت کرده بودند که محل برگزاری مراسم جایی برای نشستن نداشت و شخصیت های مختلفی در مراسم وی شرکت و حضور داشتند و همه او را به خاطر راستی و درستی یاد کردند او عاشق وطن و مردمش بود و در این راه هرگز ترسی از طرف فرقه به خودش راه نمی داد پس نشخوار این گونه اراجیف برای مردم مازندران دروغی بیش نیست .

برای روشن شدن اذهان می خواهم به نکته ای اشاره کنم وقتی مرحوم صمد نظری از مناسبات فرقه جدا شد و به وطن عزیزش ایران برگشت دستگاه تبلیغاتی فرقه جوسازی زیادی علیه او به راه انداخت بعد از آن بحث “خروج ممنوع” در مناسبات راه انداخته و در همان نشست رجوی جنایتکار خطاب به افراد خواهان جدایی، از مشت آهنین و حذف فیزیکی حرف زد که دیگر کسی مانند صمد نظری جرات جدا شدن و افشاگری علیه فرقه نداشته باشد .

در آن مقطع من هم مانند دیگر افراد ناآگاه دچار جوسازی و شانتاژ این فرقه شده و می گفتیم که او چرا به ایران رفته است ولی وقتی خودم به ایران قدم گذاشتم و از نزدیک با وی برخورد داشتم به جد می توانم بگویم که او در جهت افشای ماهیت پلید فرقه رجوی از هیچ چیز واهمه نداشت .

وی همیشه در صحبت هایش عنوان می نمود که وقتی همه افراد از فرقه جدا شوند و نزد خانواده هایشان بروند آنروز ، روز خوشحالی ما و سرنگونی فرقه رجوی ها می باشد و در کلماتش بیان می نمود که از خدا می خواهد که روزی جسم بی جان او ذره ای از خاک وطن باشد که این گونه شد .

نکته دیگر اینکه کشتن و سر به نیست کردن ، کار شکنجه گران فرقه می باشد که افراد را به بهانه های مختلف در زندانهای اشرف سر به نیست می کردند همانند نادر احمدی و کمال شوهر زهره اخیانی و تحت فشار گذاشتن افراد که مجبور شدند دست به خودکشی بزنند هماند لادن محمدی و … . پس این نوع اقدامات شایسته شماست .که در طول عمر خیانت بار فرقه وجود داشته است و بر کسی پوشیده هم نیست و این فرهنگ ، فرهنگ مختص رجوی جنایتکار می باشد .

خدا را شکر که اکنون خانواده های استان مازندران به حدی از آگاهی رسیدند و بعد از رفتن به اسارتگاه اشرف به خوبی به ماهیت رجوی ملعون پی بردند و حال هر چقدر برای اعضای خود روضه داشتن هوادارا در شمال را بخوانید ولی بدانید که با افشاگری نفرات جدا شده دیگر جز لعن و نفرین برای شما چیزی باقی نمانده است .

من و دیگر اعضای جدا شده بسیار خوشحال هستیم که تاکنون توانستیم بخشی هر چند کوچک از ماهیت شما را برای همه روشن نمودیم .

هادی شبانی

به بهانه تظاهرات فرقه رجوی در پاریس

لینک به منبع

در حالی که سال هاست فرقه رجوی به خانواده ها و مادران و پدران پیری که با مشقت زیاد، در گرما و سرما خود را به قرارگاه اشرف یا کمپ لیبرتی رسانده اند، نه تنها اجازه ملاقات با فرزندان شان را نمی دهند بلکه آنان را مورد آزار و اذیت و توهین قرار داده و دل آنها را می شکنند .

در حالی که فرقه رجوی حتی به خانواده هایی که در خارج از ایران زندگی می کنند نیز اجازه برقراری ارتباط با فرزندان شان را نداده و از رساندن خبر سلامتی به آنان هم خودداری می کند .

در حالی که فرار اعضا از فرقه رجوی بدلیل فشار های غیر انسانی وارده بر آنها ، به یک جریان مستمر تبدیل شده است و آخرین نمونه آن فرار آقایان محمود روح الله زاده و آشور ورشی است .

در حالی که خانواده های اعضا حتی با کمک کمیساریای عالی پناهندگی ، نیز موفق به انجام تماس تلفنی با فرزندان خود نمی شوند .

در حالی که فرقه رجوی به عباس محمد رحیمی که در یک قدمی مرگ قرار داشت رحم نکرده و در جواب خواسته او مبنی بر دیدار با همسرش ، سایت های خود را از انواع اراجیف بر علیه او پر کرده است.

در حالی که فرقه رجوی در کارنامه سیاه خود انجام ترور کور و بمب گذاری را دارد .

در حالی که فرقه رجوی در مسیر مزدوری برای صدام دیکتاتور، سربازان ایرانی را در مرزها به قتل می رساند .

در حالی که این فرقه برای خدمت به صدام و برای حفظ بقای خود، قیام اکراد و شیعیان را در عراق سرکوب نمود .

در حالیکه از نظر رجوی ها انتقاد به رجوی بزرگترین جرم محسوب شده و تمام منتقدین به اشکال گوناگون مورد توهین و تهدید قرار می گیرند .

در حالی که رجوی ها خود در جای گرم و نرم نشسته و با کارشکنی های گوناگون در مسیر انتقال اعضا به خارج از عراق مانع تراشی نموده و آنها را مرحله به مرحله به کشتن می دهند.

در حالی که فرقه رجوی از جنایات انجام شده توسط سعودی ها در یمن که داد مجامع بین المللی و دولت های غربی را هم در آورده است ، حمایت می کند .

در حالی که فرقه رجوی از اعدام با شیوه گردن زدن در عربستان ، تنها به این دلیل که حاکمان این کشور با ایران دشمنی می ورزند ، حمایت می کند .

در حالی که رجوی ها هم صدا با نتانیاهو و سعودی ها ، تنها مخالفان لغو تحریم های مردم ایران هستند.

در حالی که رجوی ها هیچ مرزی در وطن فروشی و مزدوری برای اجنبی را باقی نگذشته اند .

و بسیاری موارد دیگر که می توان ساعت ها آنها را شمرد .

درباره ادعاهای حقوق بشری رجوی ها چه باید گفت ؟

آیا آنها دل شان برای کسی می سوزد ؟

مدعی شدن درباره اعدام در ایران و به راه انداختن بحث های حقوق بشری تنها و تنها وسیله ای است در دستان رجوی ها برای پوشاندن شکست های پی در پی سیاسی و استراتژیک شان از یک سو و فریب اذهان اعضای از دنیا بی خبرشان برای آن که آنها را کماکان در حصار های ذهنی و فیزیکی شان نگه دارند .

باید به رجوی ها گفت : زمانه دیگر عوض شده و نمی توان با حرف و شعار مردم فریبی کرد . گسترش وسایل ارتباط جمعی همه را در معرض آخرین خبرها قرار می دهد . دیگر جایی به نام اسارتگاه اشرف و فردی به نام صدام وجود خارجی ندارند تا به وسیله آنها اعضا را از جهان خارج جدا کرده و هر چیزی را بخورد آنها داد .

پرده ها به کناری رفته و چهره سیاه شما ، حتی در زیر نقاب فریبنده حقوق بشر هم دیگر کسی را نمی فریبد . تعداد اندک شرکت کنندگان در تظاهرات پاریس که برای فرقه رجوی حیاتی هم بود و برای اجرای آن هفته ها طراحی و کار کرده بودند ، نشان از این واقعیت دارد که :

رجوی ها دیگر جز یک لکه سیاه در تاریخ گذشته نیستند که در آینده هیچ جایی ندارند .

صالحی

ایران افشاگر سایت مجاهدین خلق فرقه رجوی

در توضیح وحشت رجوی از جداشدگان و افشاگری ها (از گراز و خوک و الاغ تا …)

مهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

کمپ بدنان اشرف تعطیل شدبررسی تاسیس سازمان و آینده فرقه رجوی ها – قسمت اول و پایانی

نرگس قجر عضدانلو فرقه رجوی مجاهدین خلق“مردی که می گریست!… سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق!”

***

همچنین:

تمامیت ارضی ایران فدای مطامع منافقین (فرقه رجوی) + مصاحبه کامل مزدور مریم رجوی با شبکه العربیه

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممجاهدین دات کام، هفدهم اوت ۲۰۱۴: … شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به رژیم عربستان سعودی که ارتباطات بسیار نزدیکی نیز با مفتی‌های وهابی سعودی دارد در برنامه موسوم به «نقطه نظام» روز جمعه خود با مریم قجر سرکرده گروهک تروریستی منافقین گفت و گوی مفصلی را انجام داد که روز بعد نیز سایت فارسی العربیه متن کامل ترجمه شده آن را در خروجی سایت خود منتشر کرد. این …
ایران دیدبان، هفدهم اوت ۲۰۱۴: …  کشورهای عرب و مسلمان به همراه مجاهدین می توانند و باید رژیم ملاها را از منطقه جارو کنند و صلح و همزیستی را به منطقه برگردانند.» آویزان شدن بقایای رجوی به کشورهای عربی نشان می‌دهد گزارشهایی که در مورد بکارگیری دار و دسته رجوی توسط کشورهای عربی منتشر شده است، صحت ندارد و حتی آنان نیز اعتنایی به این دار و دسته ندارند و می دانند که از این گروه به گل نشسته کاری …
به نقل از مجاهدین دات کام (تهران) و شبکه العربیه (عربستان)، شانزدهم اوت ۲۰۱۴: …  اشتباه فاحش اول این کشورها این است که هیچ شناخت درست و دقیقی از تحولات داخلی و درجه استحکام و ثبات سیاسی و اجتماعی ایران ندارند و به خاطر همین فکر می کنند می توانند در ایران انقلاب یا تنش سیاسی یا اجتماعی ایجاد کنند قطعا در صورت اراده، جمهوری اسلامی ایران امکانات بسیار بیشتری برای …