شامورته بازی مریم قجر برای سرپوش به شکستهای فرقه رجوی با برگزاری تظاهرات در پاریس

شامورته بازی مریم قجر برای سرپوش به شکستهای فرقه رجوی با برگزاری تظاهرات در پاریس

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و چهارم ژانویه 2019:…  اگر راست می گویند در ایران جایگاهی در بین ایرانیان دارند و کانونهای شورشی دارند در داخل ایران از بین 80 ملیون ایرانی 80 نفر در ساعت ؛ روز و میدان مشخص با آرم و پرچم فرقه تظاهراتی بر گزار کند! در غیر اینصورت برگزاری تظاهرات در پاریس و دل بستن به  اسرائیل و عربستان و بولتون  هیچ دردی از درد های بی درمان رجوی علاج نخواهد کرد … 

بهزاد نظیری مجاهدین خلق مزدوری سوریه عراق فرانسه آلبانیمصاحبه بهزاد نظیری با العربیه سعودی، نماینده اسیران لیبرتی در ژنو؟!

لینک به منبع

شامورته بازی مریم قجر برای سرپوش به شکستهای فرقه رجوی  

با برگزاری تظاهرات در پاریس .

محمد رزاقی فعال حقوق بشر پاریس

آقای محمد رزاقی

خبرهای دقیق و موثق از درون فرقه رجوی در مورد نشستهای درونی سران فرقه رجوی در البانی و کال کنفرانس درون تشکیلاتی فرقه رجوی بیانگر شامورته بازی مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی برای سر پوش گذاشتن به شکستها وحقه بازی برای ادامه  نگه داشتن اعضاء نگون بخت در اسارت ذهنی و جسمی می باشد .

بعد از حضور شخص مریم قجر داعشی در اسارتگاه اشرف 3 در البانی و برگزری نشستهای فریب و تهدید اعضاء نگون بخت توسط سران فرقه در استانه وعده پوشالی که رجوی به اعضاءنگون بخت مبنی بر سرنگونی رژیم تا 22 بهمن سال 96 داد بود حال نوبت به فریب اعضاء و جیره خوارن نزدیک به فرقه رجوی در کشورهای اروپائی رسیده است .

برای این منظور یکی از سران شیاد فرقه رجوی که سعی کرده جنایتهای رجوی لاپوشانی کند .  بهزاد نظیری نامی هست که یک روز خودش را نماینده حقوق بشر در اتحادیه اروپا جا می زند ؛ یک روز سخنگوی فرقه رجوی در فرانسه  و … در حالی که بهزاد نظیری بعنوان یکی از سران فرقه لاپوشانی جنایتهای فرقه رجوی در مجامع بین المللی هست و فریب دادن نماینده گان اروپائی و یکی از سرپلهای فرقه رجوی برای رشوه دادن به نماینده ها برای شرکت در شوء های مریم قجر می باشد .

مریم قجر داعشی و سران فرقه تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا این شکست خفت بار با در اوردن ادا اطوارهای بوزینه وار از سر بگذارنند . به همین خاطر می خواهند در 19 بهمن در پاریس تظاهرا تبر گزار کنند سپس همین موضوع را چند روز در بوق کرنا بکنند که گویا سرنگونی در سال 2019 ( 98 خورشیدی ) محقق خوهد شد و می خواهند اینطور القا کند که گویا سال 98 اماده باش برای سرنگونی هست !

زمانیکه رجوی روح پلید در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون مستقر بود برای مشغول کردن اعضاء به عناوین مختلف  وعده سرنگونی می داد و اعضاء نوگون بخت مثل برده به کارهای طاقت فرسا و بیهوده وادار می کرد .

مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه دقیقا همان روشی را ادامه می دهند که رجوی روح پلید تا در قید حیات بود برای فریب اعضاء نگو نبخت  بکار می گرفت .

ما جدا شده ها از این فرقه با روش و ترفندهای این فرقه دقیق اشنا هستیم و می دانیم این ادا اطوارها تنها برای اینکه به هر طریق ممکن جلو ریزش و جدا شدن اعضاء را بگیرند .

مریم قجر و سران فرقه بهتر از هر کس می دانند که مردم ایران در داخل و ایرانیان خارج کشور از این فرقه متنفر هستند و هیچ پایگاهی در بین ایرانیان ندارند و با پرداخت دستمزد به یک عده جیره خوار و دستمزد به پناهنده گان غیر ایرانی می خواهد شوء و تظاهرات برگزای میکند .

واقعیت اینکه  نزدیک به 30 سال رجوی از طرف صدام ملعون به انواع سلاح ها و امکانات مجهز شد و تمام عیارپشتیبانی لجستیکی و مالی شد . انهم زمانی که اعضاء فرقه در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون در نزدیکی مرزهای ایران مستقر بودند رجوی روح پلید نتوانست غلطی بکند . حال با اعضاء نگون بخت کهن سال که با بستن پوشک روزگار خود را می گذارنند هزاران کیلومتر از مرزهای ایران دور هستند و در اسارتگاه البانی دوران کهولت را سپری می کنند چه غلطی می خواهند بکنند؟ !

اما به یک موضعی که این روزها مریم قجر و سران فرقه به ان اتکا می کنند و مدام می گویند خود اقای خامنه ای گفته سال 98 ممکن دشمن شرارتهائی بکند .  به نظر می رسد مخ پوسیده های فرقه رجوی می خواهند این موضوع را نقطه ضعف و بعنوان یک اعتراف در افکار اعضاء نگون بخت و همچنین در افکار عمومی جا بزنند .

مریم قجر و سران فرقه طبق معمول سورنا را از طرف گشاد می زنند .

در حالی که این هشدار نه تنها نقطه ضعف نیست بلکه نشان دهنده اینکه از شخص اول تا رده های بعدی در دردون رژیم هوشیار هستند و حرکات دولتها و شخصیتهای ضد ایران و ایرانی را رصد می کنند و برای مقابله با هرتوطئه اماده هستند .

برگزاری تظاهرات در پاریس باز بیانگر یک واقعیت دیگر هست که شیادی و حقه بازی فرقه رجوی مشخص می کند .

مریم قجر و دیگر سران فرقه در هر نشست و برخاست و در هر مصاحبه و مطلب در تلویزیو ن خود که  در بین ایرانیان به سیمای اسارت معروف هست مدعی هستند که در ایران با کانونهای شورشی می خواهد رژیم سرنگون بکند ! اگر راست می گویند در ایران جایگاهی در بین ایرانیان دارند و کانونهای شورشی دارند به جای جمع کردن یک مشت مزدور جیره خوار و یا پرداختن دستمزد به یک عده پناهجوی غیر ایرانی در داخل ایران از بین 80 ملیون ایرانی 80 نفر در ساعت ؛ روز و میدان مشخص با ارم و پرچم فرقه تظاهراتی بر گزار کند !

در غیر اینصورت برگزاری تظاهرات در پاریس و دل بستن به همکاری با اسرائیل و عربستان و بولتون ؛ مولتون …. هیچ دردی از درد های بی درمان رجوی علاج نخواهد کرد و این شامورته بازی ها برای خوش رقصی به دشمنان ایران ؛ ایرانی هست و لا غیر .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویتظاهرات بزرگ هشت فوریه مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس؟ (جوابی به بهزاد نظیری)ا

مجاهدین خلق مریم رجوی مسعود رجوی وطن فروشی مزدوری خیانتانسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

دپوی سالمندان مجاهد خلق فرقه رجوی در کمپ آلبانی و انتظار برای مرگچند نکته از ما، قضاوت از شما. به مناسبت مرگ محمد سیدی کاشانی

امریکا مریم رجوی مسعود رجوی مجاهدین خلق را به بازی نگرفتوطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/اشک-تمساح-مریم-رجوی-مجاهدین-خلق-و-داعش-ب/

اشک تمساح مریم قجر (رجوی، مجاهدین خلق) داعشی برای دانشجوها !ا

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول ژانویه ۲۰۱۹:…  مریم قجر داعشی با سوء استفاده از حادثه پیش آمده طبق معمول اقدام به در آوردن ادا ؛ اطوار بوزینه وار می کند . در حالی که در نشستهای درونی شخص رجوی روح پلید و مریم قجر؛ مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر معروف به مهدی قواد ( مهدی زن فروش ) و دیگر سران فرقه رجوی داعشی کین حیوانی خود را نسبت به دانشجویان … 

شکست مریم رجوی موساد و عربستان در سوء استفاده از دانشجویانحادثه دانشگاه آزاد و تبلیغات ناکار آمد مریم رجوی و مجاهدین خلق

لینک به منبع

اشک تمساح مریم قجر داعشی برای دانشجوها !

با عرض تسلیت به خانواده جان باختگان و آرزوی شفا برای زخمی های  حادثه دلخراش واژگون شدن اتوبوس دانشجویان  .

در پی حادثه دلخراش ؛ مصیبت بار و دردآور واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان واحد علوم و تحقیقات  دانشگاه آزاد،  که منجر به در‌گذشت  ۱۰ تن و زخمی شدن تعدادی از دانشجویان این دانشگاه شد .

دانشجویان با تجمع  در محوطه دانشگاه به حق اعتراض خود را به حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس و عدم رسیدگی به مشکلات دانشجویان ؛ بر کناری و محاکمه مسببین حادثه شدند .

بعد ازاین حادثه مریم قجر داعشی با سوء استفاده از این وضعیت پیش آمده با شیادی و کلاشی اقدام به صدور اطلاعیه و توئیت نموده و گفته :

درود بر دانشجویان، جوانان و زنان شجاع در تهران که در میدان انقلاب و دانشگاه تهران دست به اعتراض و راهپیمایی زدند و با شعارهای مرگ بر دیکتاتور و نترسید نترسید ما همه با هم هستیم به مقابله با نیروهای سرکوبگر پرداختند.

مریم قجر داعشی با سوء استفاده از حادثه پیش آمده طبق معمول اقدام به در آوردن ادا ؛ اطوار بوزینه وار می کند . در حالی که در نشستهای درونی شخص رجوی روح پلید و مریم قجر؛ مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر معروف به مهدی قواد ( مهدی زن فروش ) و دیگر سران فرقه رجوی داعشی کین حیوانی خود را نسبت به دانشجویان و قشر آگاه جامعه را بعد از انتخاب خاتمی به ریاست جمهوری را در جمع و نشست درونی به نمایش گذاشتند .

در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۷۶ که رقابت اصلی بین ناطق نوری و خاتمی تحلیل و تاکید رجوی این بود که چون ناطق نوری از جناح محافظه کاران و نزدیک به فکر و نظر اقای خامنه ای هست بعنوان ریئس جمهور انتخاب خواهد شد و از اینکه این اتفاق به افتد خیلی ابراز خوشحالی می کرد و ادعا داشت با انتخاب ناطق نوری که افکار محافظه کارانه ای دارد بس فضاء جامعه بسمت بسته شدن خواهد رفت که این فضاء برای تبلیغات در مجامع بین المللی به نفع ما خواهد بود و مهمتر اینکه محافظه کاران صلح بین ایران و عراق نخواهند پذیرفت و جنگ بین ایران ؛ عراق دوباره شروع خواهد شد و ما از فرصت جنگ برای سرنگونی رژیم استفاده خواهیم کرد !

بعد ازاینکه در انتخابات خاتمی بعنوان رئیس جمهور مشخص شد رجوی وقتی دید طبق معمول تحلیل های ابد دوغ خیاری اش درست از اب در نیامده و نمی تواند به  نیات و اهداف  پلید خود برسد بعد چند ماه برای اعضاء اسی ذهنی و جسمی نشست درونی بر گزار کرد و ادعا کرد شما هم مثل مردم ایران خاتمی زده شده اید و باید خاتمی زدائی شوید !

ادعاء خاتمی زدگی اعضاء از طرف رجوی داعشی زمانی بود که خیلی از اعضاء نگون بخت اصلآ شناختی از خاتمی نداشتند و حتا خیلی ها برای اولین بار بود که اسم خاتمی را می شنیدند . اما رجوی داعشی برای توجیه و سر پوش گذاشتن به تحلیل های آبدوغ خیاری خود دست به هر شیادی و کلاشی  می زد و برگزاری نشست خاتمی زدائی هم یکی از این نشستها بود .

اما انچه در آن نشست بر جسته و قابل توجه بود کینه حیوانی شخص رجوی و مریم قجر نسبت به مردم ایران و بطور خاص نسبت به قشر اگاه جامعه ( دانشجویان ؛ دکتر ها و مهندس و .. ) بود .

رجوی بعد از اینکه در رابطه با گذشته خاتمی صحبت کرد گفت  : مسبب انتخاب شدن خاتمی ملت بی بخار و غرق در جیم ( مسائل جنسی ) و بطور خاص دانشجویان  ؛ دکتر ها و مهندسانی هستند که از خاتمی حمایت کردند و مردم برای رای دادن به خاتمی فرا خواندند و در حمایت از خاتمی میتینگ برگزار کردند و این دانشجو ها؛ مهندس ها را باید چسباند به سینه دیوار و تیر باران کرد !

سپس مهدی ابریشمچی میکرفون به دست گرفت و با  غیض وکین فریاد و کف بر دهان داد می زد که : چسباندن به سینه دیوار اعدام  دانشجو ؛ دکتر ؛ مهندس و هر کسی که به خاتمی رای داده کمترین حکم و جزاء هست که بتوان حق رهبری  شما (مسعود ومریم ) را از گلوی دانشجو های سوسول در اورد ؟

بعد ازعربده کشیهای مهدی ابریشمچی ؛ مریم قجر نیز به صدور حکم اعدام برای دانشجوها ؛ دکتر ها و مهندسین پرداخت و گفت : اگر اینها ( دانشجو ها و دکتر ها و .. ) اعدام شوند باز گناهشان بخشوده نخواهد شد ! چون به رهبری مثل مسعود خیانت کرده اند و به جای اینکه به مجاهدین و ارتش ازادیبخش بپیوندند به خاتمی پیوسته اند و این بزرگترین خیانت مردم بی غیرت؛ دانشجوها … به مسعود می باشد !

رجوی روح پلید ؛ مریم قجر داعشی و شوهر سابق اش و سران فرقه رجوی در ان نشست ماهیت و کین حیوانی خود را نسبت به ملت ایران و بطور خاص نسبت به دانشجو ها و قشر آگاه جامعه به نمایش گذاشتند و همه اعضاء شاهد بودند که رجوی بر خلاف ادعا هایش و دم زدن از خلق قهرمان ایران ؛ دم زدن دروغین از؛ ازادی و دمکراسی چگونه با غیض و کین در رابطه با مردم ایران و قشرهای اگاه یاوه سرائی می کرد .

حال سوء استفاده مریم قجر داعشی از حادثه پیش امده  برای دانشجویان اوج شیادی و کلاشی سران فرقه رجوی را به نمایش گذاشته و به مریم قجر داعشی می گویم مطمئن باش هیچ دانشجوی با شرف  ؛ میهن پرست نه تنها به یاوه سرائی ؛ ادا اطوار بوزینه وارتان توجه نخواهد کرد . بلکه به خاطر نفرتی که از فرقه رجوی وطن فروش ؛ مزدوران دیروز صدام ملعون و مزدوران امروز آمریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان  دارند اجازه نخواهند داد که مریم قجر داعشی ازاین اتفاقات به نفع و اهداف پلید ش سوء استفاده کنند .

به مریم قجر داعشی نیز باید گفت برای اینکه شانس و موقعیت خودت را درمیان مردم ایران و بطور خاص در میان دانشجویان ؛ دکتر ها و مهندس ها و … بشناسی بفرما تشریف ببرید در میان همان دانشجوهائی که برایشان اشک تمساح می ریزید . مطمئن هستم و با اطمینان می گویم آقایان و پسر های دانشجو به کنار خانمها و دختران دانشجو وطن فروش ؛ خائن ؛ جنایتکار ؛ زن بیار حرمسرای شخصی رجوی داعشی را با چنگ و ناخن ؛ دندان جر بدهند و دانشجو ها نیازی به  ریختن اشک تمساح شما را ندارند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

دانشجویان دانشگاه آزاد علیه مسعود رجوی مریم رجوی صدام حسین مزدوری خیانتشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/حال-و-روز-مجاهدین-خلق-فرقه-رجوی-در-آلبا/

حال و روز مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در آلبانی

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۸:… مریم قجر داعشی به دروغ و با چسباندن نام فرقه اش به خبر می خواهد اعضاء نگون بخت باز به هر شیوه ممکن در اسارت نگه دارد . به مریم قجر داعشی و سران فرقه می گویم برگزاری شوهای رنگارنگ ؛ کال کنفرانس ؛ آوردن چند نماینده سابق و یا نماینده آلبانی هیچ دردی از دردهای بی درمان فرقه رجوی را حل نکرده و نخواهد کرد … 

بردگی مدرن مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی آلبانیما همه در فرقه رجوی به یک عنصر بی اراده و برده  تبدیل شده بودیم

لینک به منبع

حال و روز امروز مریم قجر در آلبانی می ماند مثل :

الغریق یتشبث بکل حشیش

محمد رزاقی فعال حقوق بشر پاریس

محمد رزاقی

مریم قجر داعشی با مستقر شدن در آلبانی به هر ادا اطواری دست می زند روشی که مریم قجر داعشی در آلبانی بکار گرفته  برای ما جدا شده ها از این فرقه کاملآ شناخته شده است و به خوبی می دانیم هدف مریم قجر از مستقر شدن و برگزاری شوهای رنگارنگ چیست ؟!

از همان روز اولی که مریم قجر پا برهنه و بر سر کوبان به آلبانی رفت من و دوستانم به درستی گفتیم و نوشتیم که هدف مریم قجر جلو گیری از جدا شدن اعضاء و نگه داشتن یک اعضاء در اسارت است لا غیر .

مریم قجر با پرداخت دلارهای خونین به یک مشت نماینده ؛ کاندید سابق انها را به اسارتگاه آلبانی کشاند تا زمینه را برای به اسارت نگه داشتن اعضاء اماده کند .

نماینده ؛  کاندید های سابق هم برای دریافت دلار برای خرج سال نو و رفتن به تور زمستانی و تعطیلات سال نو برای خوش آیند مریم قجر با یاوه سرائی و در کردن بادهای مخصوص درشوء مریم قجردر البانی شرکت کردند .

مریم قجر داعشی برای نگه داشتن اعضاء در اسارت ذهنی و جسمی  با بر پائی یک شوء رنگارنگ بنام کال کنفرانس برای اینکه ذهن اعضاء را مشغول کند شخصآ به میدان امد و با یاوه سرائی و تحریف واقعیت به دادن خبر های دروغ برای اعضائی که از دنیای بیرون خبر ندارند پرداخت .

مریم قجر سعی می کند شوهای مسخره در البانی را قدرت نمائی برای اعضاء نگون بخت جلوه بدهد ولی با شناخت کامل از شیوه های سران فرقه رجوی به جد و دقیق بگویم  حال و روز مریم قجر داعشی می ماند مثل ؛  الغریق یتشبث بکل حشیش .

مریم قجر داعشی در شوء کال کنفرانس ادعا کرده و گفته :

۳ روز پیش خامنه ای گفت که آمریکا و مجاهدین ! ممکن است جنجال را برای سال ۹۷ بکنند . اما نقشه را برای سال ۹۸ کشیده اند !

در صورتیکه اقای خامنه ای در سخنرانی چند روز پیش و دادن هشدار به سران و سیاستمداران در داخل ایران می گوید :

همه باید هوشیاری خود را حفظ کنند زیرا امریکا، دشمنی خبیث و حیله گر است و ممکن است قصد فریب داشته باشد تا برای سال ۹۷، جنجال کند اما مثلاً برای سال ۹۸ نقشه ای بکشد.

سوال مهم اینکه چرا مریم قجر داعشی به این حرف اتکاء می کند و ان را بطور تحریف شده به خورداعضاء نگون بخت می دهد  ؟

باز برمی گردیم به ان وعده تو خالی مریم قجر داعشی به اعضاء نگون بخت که به گفته بولتون رژیم ایران برگزاری جشن ۴۰ سالگی را نخواهد دیدی و تا ۲۲ بهمن ۹۷ سرنگون خواهد شد !

مریم قجر داعشی که با پرداخت صدها هزار دلار به بولتون از وی خواسته بود یک حرفی یک بادی در کند تا خوشایند ساکنان سالمند اردوگاه اشرف ۳  در آلبانی باشد و مریم قجر هم بر همان اساس برای ماندن اعضاء در اسارتگاه اشرف ۳ تعهد بگیرد .

حال که طبق ۴۰ سال گذشته وعده سرنگونی کوتاه مدت ؛ میان مدت ؛ دراز مدت محقق نشده مریم قجر داعشی با استناد به حرفهای آقای خامنه ای می خواهد از اعضاء نگون بخت تعهد بگیرد . در صورتیکه آقای خامنه ای در سخنرانی چند روز پیش و دادن هشدار هیچ اسمی از فرقه رجوی نبرده اما مریم قجر داعشی به دروغ و با چسباندن نام فرقه اش به خبر می خواهد اعضاء نگون بخت باز به هر شیوه ممکن در اسارت نگه دارد .

به مریم قجر داعشی و سران فرقه می گویم برگزاری شوهای رنگارنگ ؛ کال کنفرانس ؛ آوردن چند نماینده سابق و یا نماینده آلبانی هیچ دردی از دردهای بی درمان فرقه رجوی را حل نکرده و نخواهد کرد .

به مریم قجر داعشی و سران مخ پوسیده فرقه رجوی می گویم میزان دلارهائی که به بولتون ؛ جولیانی ؛ کندی ؛ استیونسون و …  پرداخت کرده اید  و همچنان پرداخت می کنید من اگر جای شما بودم می نشستم روی سبیلهای بولتون ناقارا می زدم یا اگر مثل جولیانی سبیل نداشتند می خواباندم می نشستم پشتشان تخته نرد بازی می کردم .

ولی شما انقدر ابله؛ مخ پوسیده  تشریف دارید که به یک مشت یاوه سرائی و بادهای که نماینده های سابق ؛ کاندید های سابق  و … از خودشان در می کنند صدها هزار دلار پرداخت می کنید . همه ما می دانیم که این یاوه سرائی ها و در کردن بادها سفارشی از طرف سران فرقه برای مصرف داخلی در درون تشکیلات فرقه رجوی می باشد و لا غیر .

خدمت انور بولتون ؛ جولیانی ؛  کندی ؛ نماینده های سابق ؛ کاندید یهای سابق  و ..می گویم اقایان و خانمها اگر ملت ایران می خواستند به هر کسی که بر علیه ایران و ایرانی  یاوه سرائی  کند و بادی در کند پنبه بچپانند انوقت قیمت پنبه از؛ زعفران ایران گران تر می شد .

به مریم قجر داعشی و سران فرقه هم می گویم دلارهای مزدوری برای صدام ملعون و عربستان ؛ موساد به جای خرج یاوه سرائی و باد های بی خاصیت نماینده های سابق و … بهتر است خرج اعضاء نگون بختی بکند که مجبورند در این سن و سال مثل برده اسارتگاه بسازند و دور خود سیم خوار دار بکشند که هر کدام دچار چندین بیماری هستند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین:

 • کانون آوا (مردم تی وی)، هشتم ژانویه 2019:… روز دوشنبه هفتم ژانویه 2019 برابر با 17 دی ماه 1397 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان و ساعت 20:30 بوقت ایران آقای محمد رزاقی عضو سابق فرقه رجوی از فرانسه و آقای منصور نظری عضو سابق فرقه رجوی از فرانسه در رابطه با  تاثیر اطلاعیه ها و پیامهای مریم قجر به تحصن ها و اعتصابات در داخل ایران،  هدف مریم قجر … 

  Read More….


 • محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول ژانویه 2019:…  مریم قجر داعشی با سوء استفاده از حادثه پیش آمده طبق معمول اقدام به در آوردن ادا ؛ اطوار بوزینه وار می کند . در حالی که در نشستهای درونی شخص رجوی روح پلید و مریم قجر؛ مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر معروف به مهدی قواد ( مهدی زن فروش ) و دیگر سران فرق

  Read More….


 • محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نوزدهم دسامبر 2018:… مریم قجر داعشی به دروغ و با چسباندن نام فرقه اش به خبر می خواهد اعضاء نگون بخت باز به هر شیوه ممکن در اسارت نگه دارد . به مریم قجر داعشی و سران فرقه می گویم برگزاری شوهای رنگارنگ ؛ کال کنفرانس ؛ آوردن چند نماینده سابق و یا نماینده آلبانی هیچ دردی از در

  Read More….


 • محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و نهم نوامبر 2018:… حالا که با وعده بولتون و جولیانی رژیم تا 22 بهمن 97 سرنگون نمی شود بس در یک گذار از دورا ن به دوران دیگر با اروپاییها سرنگون می کنیم . یعنی وعده سر خرمن دیگر به اعضاء نگون بخت . در فیلم پخش شده از 

  Read More….


 • محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، نوزدهم نوامبر 2018:… مریم قجر داعشی بر اساس وعده بولتون که رژیم ایران تا 22 بهمن سرنگون خواهد شد از اعضاء نگون بخت تعهد گرفته بود و از اعضاء اسیر خواسته بود تا 22 بهمن 97 برای ماندن در اسارتگاه فرقه صبر کنند و تعهد بدهند تا ان زمان خواهان جدائی از تشکیلات و مناسبات فرقه 

  Read More….


 • محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی پاریس، دهم نوامبر 2018:… چند روز پیش سایت فرقه رجوی داعشی بار دیگر پیام منتسب به رجوی روح پلید منتشر کرده و گویا رجوی داعشی مفقودالاثر و مفقود القبر به اعضاء نگون بخت اسیر در اردوگاه شماره 3 آلبانی پیام داده و دوران اماده باش سرنگونی را برای ارتش ازادیبخش صادر کرده است ! برای کسانی که در سالهای گذشته اخبارمربوط به فرقه

  Read More….


 •  کانون آوا (مردم تی وی)، ششم نوامبر 2018:…  روزدوشنبه پنجم نوامبر2018 برابر با 14 آبان ماه 1397 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان وساعت 20:30 بوقت ایران آقای محمدرزاقی عضوسابق فرقه رجوی از فرانسه دررابطه باموضوعات زیر: 1ـ هدف سران فرقه رجوی از مطرح کردن کانونهای شورشی . 2 ـ چرا فرقه رجوی از حضور خانواده ها در البانی جلو گیری میک

  Read More….


 •  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، شانزدهم اکتبر 2018:… این شیوه مهندسی و طراحی شده قبلآ در 2 زمان مشخص توسط فرقه رجوی داعشی صورت گرفته. یکم: بعد از انقلاب ضد سلطنتی برعلیه پاسداران و یا کسانی که به تشخیص رجوی داعشی طرفدار رژیم ایران بودند . دوم : درسال 73 در اردوگاه بد نام اشرف به دستور شخص رجوی داعشی که بیش از 500 نفر از اعضاء مخالف رجوی ..

  Read More….


 • محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم اکتبر 2018:… چند روز گذشته روز جهانی نه به اعدام بود که مریم قجر داعشی با سوء استفاده از این فرصت و به بهانه این روز دست به ادا اطوار بوزینه وار زده که میماند مثل آن مثلی که : میمون هر چه بیشتر ادا اطوارش بیشتر . مریم قجر داعشی با شامورته بازی و کلاشی ؛ دروغ و دغل و شیادی مختص خود و شوهر روح 

  Read More….


 •  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم اکتبر 2018:… مریم قجر داعشی رئیس جمهور حسرت به دل بهتر از هر کسی می داند که هر پیامی که در رابطه با خواسته های مردم می دهد . از انجا که مردم ایران از هر طبقه و صنفی که باشد از فرقه رجوی داعشی نفرت دارند و حتا نمی خواهند اسم این فرقه را بشنوند در خیلی مواقع از حق و حقوق به حق خود عقب نشینی کرده 

  Read More….


 •  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم اکتبر 2018:… واقعیت اینکه رجوی در همکاری با ساواک خوب فهمیده بود که دیگر از ان بنیان گذاران گروه کسی زنده نخواهد ماند و زنده  نیست که در مقابل رجوی پزونک خود فروش ابراز وجود کند و با حس فریبکارانه و شارلاتان بازی که بلد بود به کمک ساواک  زمینه سازی ساواک با ارائه یک اطلاعیه 12 ماده ای که توس

  Read More….


 • محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و نهم سپتامبر 2018:… نتیجه همکاری رجوی بزدل با ساواک و پا در میانی برادر مسعود رجوی ( کاظم رجوی )  که ان زمان درکشور سویس بعنوان خبر چین ساواک به شغل خبر چینی از مخالفان رژیم شاه برای ساواک مشغول بود با گرفتن یک درجه  تخفیف مورد عفو ملوکانه قرار می گیرد و بر خلاف سران گروه از اعدام به حبس محک

  Read More….


 •  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم سپتامبر 2018:…  چند روز گذشته  تلویزیون فرقه رجوی معروف به سیمای اسارت وسایتهای فرقه رجوی داعشی به مناسبت تاسیس سازمان بی اعتبار مجاهدین با پخش ودرج مصاحبه های سران جنایتکار خود سعی دارد سازمان بی اعتبار مجاهدین خلق را با کلمات سلمبه ، قلمبه و دروغ و دغل به خیانتها و جنایتها ؛ وطن فروشیه

  Read More….


 •  کانون آوا (مردم تی وی)، چهارم سپتامبر 2018:…  آقای محمدرزاقی عضوسابق فرقه رجوی از فرانسه دررابطه باموضوعات زیربمدت یکساعت: 1ـ وضعیت حقوقی اعضاء فرقه رجوی در آلبانی ایا پناهجو هیتند ؟ پناهنده هستند ؟ استاتو اقامت دائم در البانی دارند؟ 2 ـ پاسخ به دو سئوال خانواده ها و بعضی هموطنان و آقای منصور نظری عضوسابق فرقه رجوی از فرانسه 

  Read More….


 • Mis_Information_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، اول سپتامبر 2018:…  عکسی که از عبور موشکها از سمت ایران به عراق هست عکسها مربوط به سال 2014 می باشد که دولت رسمی عراق از متحدان خود در مقابل همبه داعشی های وحشی کمک تسلیحاتی خواسته بود ولی هیچ کدام از  کشورها حاضر نشده بودند بر

  Read More….