شبکه العربیه تریبون تجزیه طلبان و منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

شبکه العربیه تریبون تجزیه طلبان و منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمخبرگزاری فارس، چهاردهم ژانویه 2016:…  شبکه خبری «العربیه»، که یکی از رسانه‌های اصلی ریاض برای انتشار دیدگاه‌ها و سیاست‌های خود به شمار می‌رود جددا تلاش می‌کند از رویکرد‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران، بیش از پیش حمایت و جانبداری کند. این شبکه طی یک سال گذشته چندین بار سخنرانی «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین را به صورت مستقیم پوشش داده و تلاش می‌کند آن را …

مریم رجوی عربستان سعودی مزدوری تروریسممجاهدین آلت دست مخالفان ایران

alerabiehالعربیه از طریق سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند؟

لینک به منبع

در راستای تشدید خصومت علیه ایران

العربیه؛ بتازگی تریبون تجزیه‌طلبان و منافقین +عکس

خبرگزاری فارس: العربیه؛ بتازگی تریبون تجزیه‌طلبان و منافقین +عکسبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، شبکه خبری «العربیه»، که یکی از رسانه‌های اصلی ریاض برای انتشار دیدگاه‌ها و سیاست‌های خود به شمار می‌رود جددا تلاش می‌کند از رویکرد‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران، بیش از پیش حمایت و جانبداری کند.

این شبکه طی یک سال گذشته چندین بار سخنرانی «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین را به صورت مستقیم پوشش داده و تلاش می‌کند آن را حائز اهمیت جلوه دهد.

عربستان که ایران را به خاطر محکومیت اعدام شیخ نمر روحانی شیعه به دخالت در امور خود متهم می‌کند، از طریق شبکه‌های خبری و رسانه‌های خود سال‌هاست در امور داخلی ایران دخالت کرده است.

از دیگر نمونه‌های آشکار رویکرد رسانه‌ای عربستان برای دروغ‌پراکنی از شبکه العربیه، انجام مصاحبه‌های متعدد با افرادی است که به عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران معروف‌اند، از این جمله می‌توان به گفت‌وگوی تفصیلی العربیه با «فرزاد مددزاده» عضو گروهک منافقین که درسال 1387 دستگیر شده و به اتهام محاربه حدود پنج سال زندانی شده بود اشاره کرد.

مدد زاده بعد از آزادی از زندان از کشور خارج شده بود و در کنفرانس «حقوق بشری» سازمان منافقین در پاریس حضور پیدا کرده بود؛ العربیه از این فرصت استفاده کرده و با او مصاحبه‌ای ترتیب داده بود.

بعد از حوادث مربوط به اعتراض ایران به اعدام شیخ نمر روحانی شیعه عربستانی و حوادث مربوط به سفارت عربستان در تهران این اقدامات شدت بیشتری گرفته و به یکی از بخش‌های اصلی برنامه‌های العربیه تبدیل شده است.

علاوه بر تهیه مستند‌هایی درباره اقلیت‌های مذهبی و ادیان آنها در ایران ، العربیه ادعا می‌کند که مسیحیان، یهودیان و دیگر اقلیت‌های ایران در این کشور از مشکلات متعددی رنج می‌برند.

شبکه العربیه همچنین با عناصر وابسته به گروه‌های تجزیه طلب که تلاش می‌کنند وحدت اراضی ایران را به خطر بیاندازند نیز گفت‌وگو می‌کند و در یکی از این برنامه‌ها با «حبیب جبر کعبی» رئیس یکی از عناصر تجزیه طلب در خوزستان گفت‌وگو کرده است.

هفته گذشته نیز شبکه العربیه مستندی با عنوان «آنها که نه گفتند» را پخش کرده که نیما سروستانی آن را کارگردانی کرده است؛ این فیلم درباره مبارزات جمهوری اسلامی با فعالیت‌های منافقین در سال‌های اولیه انقلاب است.

انتهای پیام/ب.ص

***

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمفرقه رجوی،  فاحشه سیاسی (گدایی رجوی از مقامات سعودی در ازای ترور در ایران)

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی!

مریم رجوی عربستان سعودی مزدوری تروریستمدیپلماسی خیانت و وابستگی (نگاهی به یک دهه دیپلماسی باند رجوی)

مسعود رجوی عربستان سعودی فرقه رجوی، فاحشه سیاسی (گدایی رجوی از مقامات سعودی در ازای ترور در ایران)

کلمه: مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

رجوی داعش عربستان سغودی صدام حسینکلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

مزدور هادی روشن روانروزنامه سعودی دست به دامان مسئول جاسوسی «منافقین» شد

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویمصاحبه بهزاد نظیری با العربیه سعودی، نماینده اسیران لیبرتی در ژنو؟!

عربستان سعودی رجوی را بی پشتوانه میدانداطلاعات عربستان سعودی: مجاهدین خلق در ایران بی اعتبار و در خارج پر از نفوذی اطلاعات ایران هستند

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقنامه سرگشاده : مریم رجوی رهبر فرقه مجاهدین خلق بغایت ضد بشر و ضد زن است

افشای دروغ بزرگ باندرجوی در باره لایحه دفاعی کنگره آمریکا

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23039

از”سمپاشی تبلیغاتی مجاهدین خلق” تا “دم تکانی برای آل سعود”

نوید رهایی، نهم ژانویه ۲۰۱۶:…  این رفتار مجاهدین ناشی از این مسئله است که از حمایت مردم داخل ایران نا امید شده اند و لذا شمشیر را از رو بسته اند.این بارهمچون گذشته شرف، غیرت و چه بسا جان اعضای دربندشان را درطبق اخلاص برای سعودی ها گذاشته اند. اما نگرانی بیشتر از این است که این احمق ها آل سعود امروز را صدام دیروز تلقی کنند و قصد ماهی گرفتن از این آب گل آلود را داشته باشند و در پس این خوش …

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

سمپاشی تبلیغاتی مجاهدین خلق خیانت

وقتی کفگیر جاسوسی، خبرچینی، تخلیه اطلاعاتی رجوی به ته دیگ می خورد، مجبورند از روزنامه و رسانه های داخل کشور کپی و رونویسی کنند. البته معذورند، فلان شیخ عرب و سعودی از کجا می داند، منبع و مأخذ اطلاعات سری که رجوی ها به خورد آنها می دهند، کجاست، فکر می کنند که با عملیات نفوذ در دستگاههای رژیم این خبر را به آنها رسانده اند که بابتش دلار و دینار بسیار می گیرند.

با نگاهی به سایت تروریستی مجاهدین (منافقین ضد خلق) متوجه عناوینی شدم که بد نیست با اشاره به هر کدام، توضیح مختصر و کوتاهی درباره اشان بنویسم.

– ۱۱ هزار کشته و بیش از ۲۰۰ هزار مصدوم در حوادث رانندگی در ایران.

تیم های تروریستی تبلیغاتی رجوی با مراجعه به سایت ها، رسانه ها و منابع خبری داخل کشور، به ضرب و تقسیم آمار می پردازند. نتیجه سیاهنمایی و بزرگ نمایی آنها آمار و ارقامی می شود که ریشه در دروغ پراکنی و ایران ستیزی آنها در سطح جهانی دارد. حال در روستای لیبرتی چه می گذرد و اهالی بدبخت آن در چه شرایطی وخیم و مرگباری دست و پا می زنند، بماند. فعالیت رجوی مختص حوزه برون فرقه ای و فرامرزی است، خدمتش به بیگانگان و خیانتش نصیب مردم ایران است، از قدیم الایام چنین بوده و امروز نیز همین است، تروریست های هزار پیشه، خزیده در آغوش دشمنان خدا و خلق به سمپاشی تبلیغاتی مشغولند، دروغ چاشنی کلامشان و فریب شعار بی لجامشان است.

– یک سوم ایرانی ها اجاره نشین هستند.

رجوی با انتشار این خبر «یک سوم ایرانی ها اجاره نشین هستند»، مهر تأیید بر خانه دار بودن دو سوم دیگر از ایرانیان زده است. پس ندانسته آب در آسیاب من و ما ریخته و لااقل نگفته است اجاره نشین و دارای مسکن هستند که حسابش پنجا، پنجاه شود و یا به عکس ۹۹ درصد را اجاره نشین و بقیه را خانه دار اعلام کند تا سودی ببرد.

به هر حال اظهارنظر کسی که خودش خوش نشین، سربار و وبال مردم عراق و آلبانی و دنیاست، وارد نیست، فضولی در کار و امور دیگران است.

– العربیه: تروریست های دستگیر شده در بحرین به ایران رفت و آمد داشتند.

رجوی شغل، کار و حرفه خود و دار و دسته اش را فراموش کرده است، پیرتروریست های آواره، فرسوده و بیمار، اصل و نسب خود را فراموش کرده اند. به تروریست آمریکایی، اروپایی، عربستانی و اسرائیلی بودن افتخار می کنند. حالا به افرادی گیر داده اند که احتمالاً روزگاری گذرشان به ایران افتاده و یا از مسیر هوایی ایران به اروپا سفر کرده اند!

– سمیر نشار عضو ائتلاف ملی سوریه: پیروزی مجاهدین لیبرتی، پیروزی آزادی است.

کدام پیروزی؟ کدامین مجاهدین؟ کدام مسابقه، بازی و پیروزی؟ عده ای رجوی گزیده، شکست خورده و عمر برباد رفته در حلبی آباد کمپ لیبرتی، منتظر اخراج از عراق و انتقال به آلبانی یا جیبوتی اند. نه ماندنشان در عراق پیروزی است و نه رفتنشان به سومالی و جیبوتی و ریاض نشانه آزادی محسوب می شود، تحت هر شرایطی آنها اسیر و برده رجوی هستند.

– بیکاری ۵۰ درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی در ایران.

لازم به توضیح و تفسیر نیست، دروغ محض است، بیشتر تحقیق کنید تا به رقم قابل قبولی برسید، چه بهتر درباره بیکاری اصلاً دخالت نکنید. ۱۰۰ درصد ساکنان لیبرتی در حال بیگاری و بیکاری اند، بیچاره ها جدا کردن پیچ از مهره ها، شن و قلوه سنگ از ماسه، نخود و لوبیا، مرغ و خروس ها، را کار و فعالیت و مبارزه انقلابی می نامند!

– زندان اوین: بازگرداندن زندانی مریم اکبری منفرد از بیمارستان بدون مداوا.

لابد پزشک معالج بعد از معاینه تشخصی داده که نیازی به دارو و دوا ندارد. از خودتان بگویید و جاسوسان بیمارنمایی که برای نیروهای عراقی لو رفته اند، افتضاح چنان بالا گرفته که عراقی ها اجازه بیرون رفتن به افراد مریض نما یا تیم های تروریستی رجوی از لیبرتی تا بیمارستان بغداد را نمی دهند و عملاً قرارهای آنها با داعش و بعثی ها را بهم می زنند. چون هر گردی، گردو نیست.

– خبرگزاری میزان ۱۵ دی ۹۴: یکی از پاسداران از اراک در سوریه به هلاکت رسیده است.

وقتی کفگیر جاسوسی، خبرچینی، تخلیه اطلاعاتی رجوی به ته دیگ می خورد، مجبورند از روزنامه و رسانه های داخل کشور کپی و رونویسی کنند. البته معذورند، فلان شیخ عرب و سعودی از کجا می داند، منبع و مأخذ اطلاعات سری که رجوی ها به خورد آنها می دهند، کجاست، فکر می کنند که با عملیات نفوذ در دستگاههای رژیم این خبر را به آنها رسانده اند که بابتش دلار و دینار بسیار می گیرند. رله کردن اخبار روزانه ایران برای اطلاع رسانی به بیگانگان، شیوه ای لو رفته و تکراری برای ادامه مزدوری و خیانت رجوی است.

هر تیتر و خبری در سایت های وابسته به فرقه تروریستی رجوی درج شده است، هر کدام اهداف پشت پرده ای دارند و سرنخ اطلاع رسانی به یک سرویس جاسوسی بیگانه اند؛ یکی برای اسرایئل، دیگری به آدرس سازمان سیاه، بعدی به سفارش رژیم تروریستی عربستان و منزل آل سعود، حتی به نشانی های دور از آسیا تا آفریقا، چه رسد به جیبوتی و کانادا؛ حوزه خیانت رجوی هیچ حد و مرزی نمی شناسد، بستگی به مشتری دارد و میزان پولی که می پردازد، شغل و حرفه مجاهدین خلق خیانت همین است.

۱۷ دی ۹۴

دم تکانی مجاهدین برای آل سعود

لینک به منبع

لینک به منبع در سایت انجمن نجات

این رفتار مجاهدین ناشی از این مسئله است که از حمایت مردم داخل ایران نا امید شده اند و لذا شمشیر را از رو بسته اند.این بارهمچون گذشته شرف، غیرت و چه بسا جان اعضای دربندشان را درطبق اخلاص برای سعودی ها گذاشته اند.

همانطور که انتظارش می رفت مجاهدین، داغترین حامی آل سعود در این ماجراهای اخیر شدند.

اخبار لحظه به لحظه آن چه بین ایران و عربستان می گذرد پیش از آنکه بر روی صفحات خبری رسانه های سرشناس جهان قرار گیرد در بین ریز و درشت مجاهدین دست به دست اشتراک می شود و جالب اینکه با بی شرمی و با تمام قوا از آل سعود جانب داری می کنند.

از حق سعودی ها برای اعدام شهید بزرگوار شیخ نمر گرفته تا حمایت از اخراج دیپلمات های ایرانی از کشورهای جیره خوار این کشور.

این رفتار مجاهدین ناشی از این مسئله است که از حمایت مردم داخل ایران نا امید شده اند و لذا شمشیر را از رو بسته اند.این بارهمچون گذشته شرف، غیرت و چه بسا جان اعضای دربندشان را درطبق اخلاص برای سعودی ها گذاشته اند.

اما نگرانی بیشتر از این است که این احمق ها آل سعود امروز را صدام دیروز تلقی کنند و قصد ماهی گرفتن از این آب گل آلود را داشته باشند و در پس این خوش رقصی ها درصدد اخذ مجوز انتقال اسیران در یکی از کشورهای عربی تحت الحمایت سعودی ها باشند.

که در این صورت نیاز به تلاش برای آزاد سازی اسیران در بند این فرقه، که در لیبرتی تحت الحفظ در اختیار مجاهدین هستند، بشدت ملموس است

منبع: انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان

شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴

***

همچنین:

خانم رجوى! اختلاف ایران و عربستان دردى از شما دوا نخواهد کرد

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، نهم ژانویه ۲۰۱۶:…  امروز در اخبار سیماى شیطان سازى رجوى، از قول یک تحلیلگر عربستانى نقل و قول کردند که “عربستان در مقابله با ایران راهى جز مقابله نظامى” ندارد و رجوى پیتاره هم چنان با آب و تاب در سیماى نکبت خود میدمید، انگار که الان است

اعدام شیخ نمر وسکوت فرقه رجوی (+ جنایات آل سعود را قویا محکوم میکنیم)

علی مرادی، انجمن نجات، مرکز لرستان، چهارم ژانویه ۲۰۱۶:… در پی به هلاکت رسیدن زهران علوش مزدور تروریست دست نشانده عربستان در سوریه و دیدار رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و طبعا مباحث مطروحه در این دیدار پیرامون اوضاع سوریه که در حمایت از تروریست ها هردو کشور منافع و اهداف مشترک دارند ، ضربات

اعدام شیخ نمر محکوم است

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمایران فانوس، چهارم ژانویه ۲۰۱۶:…  فرقه مجاهدین که بعد از سقوط صدام حسین مبلغ سیاستهای عربستان سعودی است و مترصد فرصتی است تا با جرقه و جنگ مابین ایران و عربستان، این بار کیسه عربستان سعودی را خالی کند، در حالی از قانون شرع عربستان در مقابل به زعم خود تر

مزدوری بدون شرم

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و دوم دسامبر ۲۰۱۵:… سرمایه گذاری رجوی روی بحران سوریه هم برایش نتیجه ای نداد. رجوی معتقد بود که سوریه هم مثل سایر کشورهای عربی بزودی بدست مخالفان می افتد و حسابی با مخالفان سوری رابطه برقرار کرد و چنانچه می بینید بخش مهمی از اخبار سایتها و

روزنامه سعودی دست به دامان مسئول جاسوسی «منافقین» شد

خبرگزاری فارس، هفتم اکتبر ۲۰۱۵:…  در جدیدترین نمونه چنین روندی، روزنامه عکاظ وابسته به خانواده پادشاهی عربستان، به سراغ «هادی روشن روانی» عضو سازمان مجاهدین خلق و مسئول جاسوسی این سازمان تروریستی در دوره جنگ تحمیلی رفته است تا با استفاده از وی، مخاطب بی اطلاع و قابل ترحم خو

رجوی، از مجیز “آل سعود” تا پادویی “لیگ دفاعی اسرائیل”

مجاهدین دات کام، تهران، اول اکتبر ۲۰۱۵:…  و آنها را در راستای منافع نامشروع خود به کار می گیرد. لذ کاملا طبیعی است که منافقین نه تنها سکوت بکنند بلکه با اشاره ارباب خود ایران را متهم به جنجال کنند. منافقین سال ۶۶ نیز در کشتار حجاج ایرانی شریک جرم

فرقه ی رجوی پرچمدار آل سعود

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسممزدا پارسی، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۵:…  انتقاد به عملکرد ضعیف دولت سعودی در برگزاری مراسم حج در سطح رسانه های بین المللی واکنشی کاملاً عادی به نظر می رسد. این در حالی ست که در سایت های فرقه ی رجوی اخبار حوادث منا با سوگیری به نفع مقامات سعودی