شتردرخواب بیند پنبه دانه (نخست وزیر جدید عراق از حزب الدعوه هم بر اخراج منافقین، فرقه رجوی، از عراق تاکید کرده است)

شتردرخواب بیند پنبه دانه (نخست وزیر جدید عراق از حزب الدعوه هم بر اخراج منافقین، فرقه رجوی، از عراق تاکید کرده است)

حیدر العبادی مریم رجویمجاهدین دات کام، دوازدهم اوت 2014: …  حیدرالعبادی دارای دکترای الکترونیک از دانشگاه منچستر انگلیس، سیاستمدار شیعه از حزب الدعوه،‌ وزیر پیشین ارتباطات، معاون رئیس پارلمان و یکی از چهره های سرشناس مبارزه با حکومت صدام حسین(رفیق شفیق رجوی) دیکتاتور سابق عراق است.  اما به دنبال این تحول مهم در عراق طبق معمول گروهک تروریستی منافقین با ذوق زدگی تمام به پوشش اخبار مربوط به این …

حیدر العبادی مریم رجویخاصیت نفاق همین است (نوسانات شدید رجوی و مجاهدین خلق تداعی اصل نفاق و دو رویی در فرقه)

لینک به منبع

شتردرخواب بیند پنبه دانه

21 مرداد 1393, 05:05

فواد معصوم رئیس جمهور عراق، دیروز (دوشنبه)‌دکتر “حیدر العبادی” را به عنوان نخست وزیر جدید و جایگزین نوری مالکی معرفی کرد. حیدر العبادی قرار است به جای نوری مالکی دولت جدید عراق را تشکیل دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”، حیدرالعبادی دارای دکترای الکترونیک از دانشگاه منچستر انگلیس، سیاستمدار شیعه از حزب الدعوه،‌ وزیر پیشین ارتباطات، معاون رئیس پارلمان و یکی از چهره های سرشناس مبارزه با حکومت صدام حسین(رفیق شفیق رجوی) دیکتاتور سابق عراق است.

اما به دنبال این تحول مهم در عراق طبق معمول گروهک تروریستی منافقین با ذوق زدگی تمام به پوشش اخبار مربوط به این جابه جایی قدرت در عراق پرداخت. نوری مالکی سیاستمداری به شدت مخالف گروهک تروریستی منافقین بود که حضورش در پست نخست وزیری عراق تبدیل به کابوس شبانه روزی برای منافقین و حامیان آنان بود.

از این جهت همین که مالکی جای خود را به کسی دیگر داده است، در این حد نیز جای خوشحالی برای منافقین دارد. اما ذوق زدگی منافقین زیاد طول نخواهد کشید چرا که در صورت تشکیل دولت توسط حیدر العبادی، وی نیز همان سیاست دولت قبلی را در قبال منافقین و تررویست ها در پیش خواهد کشید.

حیدر العبادی دیروز و پس از معرفی به عنوان نخست وزیر جدید عراق از همه عراقی‌ها خواست ضد اقدامات «وحشیانه» تروریست ها متحد شوند. وی در سخنانی که در تلویزیون دولتی عراق پخش شد گفت‌:«ما باید همکاری کنیم و در برابر اقدامات تروریستی که در عراق به راه انداخته شده است، متحد شویم. ما باید همه گروه های تروریستی را متوقف کنیم»

وی در اولین گام از مردم عراق خواست که علیه گروه‌های تروریست متحد شوند.

ناگفته پیداست که گروهک منافقین نیز در کنار داعش یکی از این گروه‌های تروریست مد نظر عبادی است. وی زمانی نیز که به عنوان نماینده پارلمان عراق بود با موضع گیری بر ضد منافقین اعضای این گروهک تروریستی را به جمع آوري اطلاعات ويژه از برخي مسئولان عراقي، به منظور ارائه به گروه هاي تروريستي، متهم و بر ضرورت اخراج هر چه سريع تر آنها از خاك عراق، تاكيد كرده بود.

با این حساب چنان که معلوم است ذوق زدگی منافقین زیاد طول نخواهد کشید عبادی قبلا بر اخراج منافقین از خاک عراق تاکید کرده و در صورتی که موفق به تشکیل و استقرار دولت جدید شود قطعا به دنبال  اجرای طرح اخراج منافقین  از خواک عراق خواهد رفت.

***

همچنین:

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

انتقال منافقین، مجاهدین خلق، فرقه رجوی، به کردستان عراق. (وعده ای که موساد نتوانست عملی کند)

مجاهدین دات کام، تهران، نهم اوت 2014: … قرار بر این بود سران فرقه رجوی با اتحاد و همکاری که بین گروه تروریستی داعش و پس مانده های حزب بعث به وجود می آورند در مقابل بعد از ایجاد کشور مستقل کردستان اعضاء فرقه رجوی در کردستان مستقر شوند و درست درهمان زمان که اسرائیل از ایج

در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس (منافقین و تروریستهای فرقه رجوی ترسوترین افراد روی زمین )

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، سی و یکم ژوئیه 2014: …  گفت: ” به نظر من تروریست ترسوترین و ضعیف ترین فرد روی زمین است؛ چون جرأت روبرو شدن با کسی را ندارد و تنها با انجام فعالیت های ترور گونه دست به جنایت و قتل عام می زند. منافقین نیز از این قاعده خارج نیستند و در اوایل انقلاب دست به ترور هموطنان خود

از ذهن مسموم رجوی و توهم اعضا تا دستاورد بزرگ در عملیات مرصاد

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و هشتم ژوئیه 2014: … صدام به عنوان حامی تمام قد گروهک در هشتم تیرماه 67 طی یک سخنرانی ضمن تکرار ادعای صلح طلبی خود و محکوم کردن نظام اسلامی به ادامه جنگ در مورد گروهک منافقین گفت: « به زودی خواهید دید که چگونه مجاهدین خلق به اعماق خاک خودشان نفوذ خواهن