شرکت انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد

شرکت انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، ژنو، چهاردهم سپتامبر 2014: …  نمایندگان انجمن برای رساندن صدای خانواده قربانیان ترور و ابراز انزجار از هر گونه اعمال تروریستی که از مهمترین موارد نقض حقوق بشر محسوب می شود در این اجلاس شرکت کردند.  نمایندگان انجمن قرار است با ارائه پنل های مختلف در جلسات بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر، گفتگو با سایر سازمان های مردم نهاد شرکت کننده در اجلاس …

حضور خانم عبداللهی در اجلاسیه حقوق بشر سازمان ملل متحد

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

لینک به منبع

شرکت انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در قالب یک هیئت از خانواده های شهدای ترور در بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، نمایندگان انجمن برای رساندن صدای خانواده قربانیان ترور و ابراز انزجار از هر گونه اعمال تروریستی که از مهمترین موارد نقض حقوق بشر محسوب می شود در این اجلاس شرکت کردند.

نمایندگان انجمن قرار است با ارائه پنل های مختلف در جلسات بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر، گفتگو با سایر سازمان های مردم نهاد شرکت کننده در اجلاس و برگزاری مصاحبه های متنوع، راهکارهای مقابله با تروریسم را به بحث و تبادل نظر بگذارند.

گفتنی است بیست و هفتمین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو سوئیس در حال برگزاری است.

Mojahedin Khalq Rajavi cult camp Ashraf september 2010


http://youtu.be/CsYeE1t1Hyc?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

Open letter to Mrs. Jane Holl Lute

حمایت نجات یافتگان آذربایجان شرقی از نامه جدا شدگان خارج کشور به نخست وزیر عراق و نامه استمداد خانواده ها به نوری المالکی (رجوی نماینده هیچ کس نیست)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10443

شیفت تبلیغات ضد ایرانی منافقین؛ دیروز موضوع هسته ای و امروز حقوق بشر (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم:در حقیقت عوامل این فرقه هم اکنون که می بینند قافیه را باخته اند و دیپلماسی صلح جویانه ایران هیچ جای مانور را برای آنها باقی نگذاشته است بر موضوع حقوق بشر تمرکز کرده اند. بر همین اساس مریم رجوی سرکرده این فرقه تروریستی که تا دیروز به شکل مضحکی از روی نقشه ایران جای سایت های جدید مکشوفه هسته ای !! را نشان می داد هم اکنون شب و …

حامیان امریکایی ترویسم مجاهدین خلق فرقه رجویMeet The Weird, Super-Connected Group That’s Mucking Up U.S. Talks With Iraq (Mojahedin Khalq, Rajavi cult

لینک به منبع

شیفت تبلیغات ضد ایرانی منافقین؛ دیروز موضوع هسته ای و امروز حقوق بشر (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

“از دولت های غربی می خواهیم که روابط خود را با ایران به رعایت مسائل حقوق بشری مشروط کنند.” این سخن مریم رجوی سرکرده فرقه تروریستی مجاهدین خلق است. در خصوص اظهارت اخیر رجوی در خصوص موضوعات حقوق بشری در ایران چندین نکته قابل تامل است؛

نکته نخست فرصت طلبی همیشگی فرقه تروریستی مجاهدین خلق است. تا قبل از این عوامل فرقه مجاهدین خلق تمام تلاش خود را به کار بسته بودند تا از موضوع پرونده هسته ای ایران نهایت استفاده را در راستای اهداف تروریستی خود ببرند.

عوامل این فرقه همواره از مقامات غربی به دلیل افزایش ندادن تحریم ها و حتی به راه نیانداختن جنگ علیه ایران به شدت انتقاد کرده و با اینکه ثابت شده بود که ادعاهایشان کذب است اما در جریان مذاکرات ایران و غرب هر بار از کشف یک سایت هسته ای جدید در ایران خبر می دادند.

آنها با اتخاذ تبلیغات ضد ایرانی و همسو با اظهارات مقامات اسرائیلی که از توافق هسته ای ایران و غرب به شدت ناخرسند بودند در آستانه هر دور از مذاکرات هیئت های دیپلماتیک دو طرف ادعا می کردند که یک سایت جدید هسته ای در ایران کشف کرده اند که دور از نظارت آزانس بین المللی انرژی اتمی فعالیت می کرده است.

عوامل فرقه به شکل حماقت باری تصور می کردند که می توانند بر تحولات مربوط به توافقات هسته ای ایران و غرب تاثیرگذار باشند. نه آنها و نه تنها عامل همسوی آنها در منطقه یعنی رژیم صهیونیستی به رهبری نتانیاهو نتوانستند کاری از پیش ببرند .

نکته دوم ناامیدی از سوء استفاده از موضوع هسته ای میان ایران و غرب و شیفت به سمت موضوعات حقوق بشری است. در حقیقت عوامل این فرقه هم اکنون که می بینند قافیه را باخته اند و دیپلماسی صلح جویانه ایران هیچ جای مانور را برای آنها باقی نگذاشته است بر موضوع حقوق بشر تمرکز کرده اند.

بر همین اساس مریم رجوی سرکرده این فرقه تروریستی که تا دیروز به شکل مضحکی از روی نقشه ایران جای سایت های جدید مکشوفه هسته ای !! را نشان می داد هم اکنون شب و روز از نقض حقوق بشر در ایران می نالد!!

این در حالی است که وی و فرقه مجاهدین خلق خود متهم به نقض شدید حقوق بشر اعضاء در زمان حضور در پادگان اشرف و هم اکنون در کمپ لیبرتی هستند. گزارش نهادهای حقوق بشری نظیر سازمان دیدبان حقوق بشر در سال ۲۰۰۵ میلادی که به نام خروج ممنوع چاپ شد بیانگر نقض ساده ترین حقوق اولیه اعضاء این فرقه توسط عوامل آن است.

علاوه بر این، این فرقه با نقض اولین و بدیهی ترین حق یعنی گرفتن حق حیات از ۱۲ هزار شهروند ایرانی از بزرگترین گروه های تروریستی در جهان است. تیم های ترور فرقه مجاهدین خلق با ترور ۱۲ هزار شهروند ایرانی، حق حیات که دیگر حقوق بشر بر اساس آن استوار شده و عینیت می یابد را از این تعداد ایرانی سلب کردند.

مریم رجوی و دیگر عوامل فرقه چه پاسخی برای این جنایات تروریستی شان دارند؟ ۱۲ هزار خانداده ایرانی مستقیما قربانی جنایت ضد بشری و تروریستی عوامل مجاهدین خلق شده اند.

آنچه مسلم است این است که مریم رجوی و دیگر عوامل فرقه رجوی از تروریست های شناخته شده در جهان اند و پناه بردن به مفاهیم حقوق بشری و سخنان ضد ایرانی در این خصوص در جمع چند پارلمانتر تندرو غربی دردی از این فرقه دوا نمی کند.

مجاهدین خلق، فرقه رجوی، مردان ما در ایران؟


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

همچنین:

ناکامی منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در حمله به نمایندگان انجمن دفاع از قربانیان ترور در اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل – مریم رجوی همان تروریست است که بود

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، ژنو، شانزدهم مارس ۲۰۱۴: …آنها قصد داشتند که اجازه ندهند نمایندگان انجمن صدای قربانیان ترور که بیش از ۱۲ هزار نفر از آنها را قربانیان همین فرقه تروریستی تشکیل می دهند به استماع شرکت کننده های در اجلاس برسانند. با این حال نمایندگان انجمن در دیدار

وقتی ملکه ترور (مریم رجوی) زن سال می شود!!

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، دوازدهم مارس ۲۰۱۴: … یکی از سایت های وابسته به فرقه تروریستی مجاهدین خلق در یک اقدام مضحک اعلام کرد مریم رجوی از سوی یک انجمن به نام “انجمن معتقدان به خدا” به عنوان «پرافتخارترین» زن سال ۲۰۱۳ انتخاب شده است!! ظنز ماجرا اینجاست که مریم رجوی

تلاش بیهوده سایت های وابسته به فرقه مسعود رجوی برای نجات وی

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، دهم مارس ۲۰۱۴: … بسیاری از اعضاء جدا شده از جمله محمد رضا روحانی و کریم قصیم ،اعضاء سابق شورای رهبری مجاهدین خلق، مسعود رجوی را عامل بن بست و شرایط اضمحلال فرقه تروریستی مجاهدین خلق می دانند. از نظر آنها وی با سیاست های تروریستی و

واکنش منفی جهانی به اقدامات تروریستی جیش العدال. منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) اما حمایت می کنند

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، شانزدهم فوریه ۲۰۱۴: … در این بین اقدامات تروریستی جیش العدل مورد حمایت فرقه تروریستی مجاهدین خلق است. این فرقه تنها گروهی است که با نام بردن از اعضاء جیش العدل به عنوان فرزندان دلیر