شهروندان آلبانی طعمه مجاهدین در اشرف ۳

شهروندان آلبانی طعمه مجاهدین در اشرف ۳

شهروندان آلبانی طعمه مجاهدین در اشرف ۳میر باقر صداقی، سایت وطنم، نوزدهم دسامبر 2019:… اما ترس مجاهدین از  افشاگری افراد جدا شده و منتقد از این گروه را نباید نادیده گرفت لاجرم این افشاگریها  ضریب منفوریت از این سازمان را حتی درمیان مردم  آلبانی بالا خواهد برد. فرقه و سازمانی دراین  حد از منفوریت تنها برای عوام فریبی مجبور هست دست به چنین اقدام انسانی بزند. وقتی سازمانی حاضر نیست امکانات مناسب پزشکی را در اختیار نیروهای خود قراردهد و هر هفته و یا ماه  نفرات در اشرف سه بدلیل بیماری فوت میکنند  چگونه میتوان باور کرد که یکدفعه  مجاهدین دست و دلباز از آمریکا پزشک برای ویزیت بیماران مردم آلبانی بیآورد. شهروندان آلبانی طعمه مجاهدین در اشرف ۳ 

شهروندان آلبانی طعمه مجاهدین در اشرف ۳مرگى ديگر در آلبانى و پيامى به دوستان

شهروندان آلبانی طعمه مجاهدین در اشرف ۳

گروههایی از شهروندان آلبانی در روزهای ۲۲، ۲۴،۲۳، ۲۵ و ۲۶ آبان ماه به مدت ۵ روز از صبح تا غروب در محل اقامت مجاهدین اشرفی در آلبانی  بودند.

همزمان شماری از شهروندان از خدمات پزشکی ارائه شده توسط یک هیأت پزشکی آمریکایی و همچنین پزشکان و کادر درمانی مجاهدین استفاده کردند. هیأت پزشکی آمریکایی شامل ۱۵ دکتر متخصص و کادر درمانی توسط پروفسور جراح فیروز دانشگری در دانشگاه اوهایو دعوت شده بود.

زلزله آلبانی و سوءاستفاده رجوی

باید خیلی ساده بود که پذیرفت  سازمان مجاهدین چنین دست ودلباز به تعدادی از مردم فقیر آلبانی خدمات پزشکی رایگان ارائه میکنند بدون هیچ چشم داشت یا عوام فریبی  یادم هست در نشستهای موسسان دوم ارتش آزادیبخش  سال 74 وقتی نوبت آقای محمودیان رسید  تا بعنوان موسسان دوم جلوی مسعود رجوی حاضر حاضر بگوید  ( اسم کوچک ایشان  یادم رفته آقای محمودیان  مسئول ترابری لشکر 40یا 67 محور 2 در قرارگاه انزلی جلولا بود  ) انتقاد آقای محمودیان از سیستم پزشکی قرارگاه اشرف بخصوص از دکتر وحید, این بود که آنها باور ندارند که آقای محمودیان مریض هست و آقای محمودیان خود را به تمارض زده و بخاطر اینکه تمارض آقای محمودیان را اثبات کنند کپسولهای دارو او را خالی میکردند و بجایش آرد داخل کپسول دارو می ریختند تا بعد ازاعلان  بهبودی بگویند دیدی تو مریض نبودی و این موضوع را آقای محمودیان فهمیده بود و کپسولهای حاوی آرد گندم را جلوی مسئولش گذاشته بود و انتقاد داشت که این چه تنظیمی با یک مریض در قرارگاه اشرف درست نیست   .

در 15 سالی که در قرارگاه اشرف بودم بدلیل مشکلات دندان مجبور بودم به دفعات برای دندانپزشکی به دندان پزشک قرارگاه اشرف مراجعه کنم هیچوقت از خدمات دندانپزشکی ارائه شده راضی نبودم مخصوصا از برخوردهای زننده دکتر یحیی گویا ایشان به اجبار در این مسئولیت قرار گرفته و با اکراه مجبور هست این مسئولیت را ادامه دهد البته خودش خواسته و ناخواسته در نشستهای انتقاد از خود اعتراف میکرد که رویکردشان در بیماران خواهر کاملا متفاوت هست .

شهروندان آلبانی طعمه مجاهدین در اشرف ۳

مرحوم اسماعیل رضایی،رمرحوم صمد ساجدیان، مرحوم شاهپور علیزاده

در 15 سالی که در قرارگاه اشرف بودم بدلیل عینکی بودن هر سال بدلیل کیفیت بد عینکهای طبی  مجبور بودم برای دریافت عینک به چشم پزشکی مراجعه کنم یکبار فهمیدم ِفِرم عینک دسته بندی شده خریداری میشود و جنس مرغوب سهم ما از بهتران است بعد از خروج از مجاهدین با عمل جراحی ساده  به کلی مشکل چشم ام رفع شد و 8 سال است که دیگر عینک استفاده نمیکنم .

سال 68 در لشکر 60 یک نفر به اسم رضا که از ارودگاه اسرا به مجاهدین پیوسته بود و مریضی صرع داشت دچار تشنج شد من ایشان را به بیمارستان اشرف بردم دکتر شیفت بیمارستان اشرف  دکتر فاضل بود دکتر فاضل به محض دیدن رضا با سیلی و مشت و لگد از رضا استقبال کرد من در بهت و شگفت بودم که چگونه دکتر فاضل این مریض را با فحش و سیلی و مشت و لگد از بیمارستان اشرف  بیرون انداخت .

مجاهدین خلق آلبانی و مشکلات و تناقضات

تقریبا 12 سال هست که من در اروپا زندگی میکنم از همان بدو ورود فهمیدم برخلاف پروپاگاندای داخل مناسبات مجاهدین منفورترین گروه از اپوزسیون برانداز هستند. مجاهدین در میان مردم ایران حتی ایرانیان خارج نشین جای ندارند  حتی در کیس پناهندگی که من دادم نکته سیاهی که باعث شد سه سال تمام صبر کنم تا جواب قبولی بگیرم همین عضویت در سازمان مجاهدین بود .

اما ترس مجاهدین از  افشاگری افراد جدا شده و منتقد از این گروه را نباید نادیده گرفت لاجرم این افشاگریها  ضریب منفوریت از این سازمان را حتی درمیان مردم  آلبانی بالا خواهد برد. فرقه و سازمانی دراین  حد از منفوریت تنها برای عوام فریبی مجبور هست دست به چنین اقدام انسانی بزند. وقتی سازمانی حاضر نیست امکانات مناسب پزشکی را در اختیار نیروهای خود قراردهد و هر هفته و یا ماه  نفرات در اشرف سه بدلیل بیماری فوت میکنند  چگونه میتوان باور کرد که یکدفعه  مجاهدین دست و دلباز از آمریکا پزشک برای ویزیت بیماران مردم آلبانی بیآورد .مجاهدین مجبورند برای جلب وجهه میلیونها دلار خرج کنند چون آنها در آلبانی زندگی میکنند. البته نا آگاهی مردم آلبانی از این گروه موجب شده این مردم طعمه ساده برای فریب مجاهدین باشند .

میر باقر صداقی انجمن وطنم

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

شهروندان آلبانی طعمه مجاهدین در اشرف ۳

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق،-بی-بی-سی،-من-و-تو-،-ایران-ای/

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنالمیر باقر صداقی، سایت وطنم، چهاردهم دسامبر 2019:… سایت آفتایکاران اخیرا به قلم نعمت فیروزی مدعی شده که “بی بی سی” بلندگوی روباه پیر در خدمت کفتار پیر و یا در جای دیگرسایت آفتابکاران  مدعی شده که ده نفر از کارکنان بخش فارسی بی‌ بی‌ سی‌ مستقیم از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی حقوق میگیرند و در ادامه اشاره میکند که یک منبع آگاه به شرط این که نامش فاش نشود به سایت آفتابکاران گفت که ده نفر از کارمندان بخش فارسی بی‌ بی‌ سی‌ مستقیم از وزارت اطلاعات حقوق ماهانه دریافت میکنند.  این منبع اضافه کرد که حقوق این افرا د به خانواده آنها در ایران تحویل داده میشود  منبع با تاکید  بر فاش نشدن نامش گفت این رسانه در جریان اعتراضات آبان ماه  با دعوت از فرخ نگهدار و افرادی از این قبیل به  نحو دلخواه این وزارتخانه  پوشش رسانه‌ای را مدیریت کرده است . مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال 

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنالحمایت عربستان از رجوی متوقف شده است

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

اما روی سخن ام با مجاهدین مانند ضرب المثل دیگ به دیگ میگه روت سیاه  است

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس هشتم دسامبر 2109

سایت آفتایکاران اخیرا به قلم نعمت فیروزی مدعی شده که “بی بی سی” بلندگوی روباه پیر در خدمت کفتار پیر و یا در جای دیگرسایت آفتابکاران  مدعی شده که ده نفر از کارکنان بخش فارسی بی‌ بی‌ سی‌ مستقیم از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی حقوق میگیرند و در ادامه اشاره میکند که یک منبع آگاه به شرط این که نامش فاش نشود به سایت آفتابکاران گفت که ده نفر از کارمندان بخش فارسی بی‌ بی‌ سی‌ مستقیم از وزارت اطلاعات حقوق ماهانه دریافت میکنند.  این منبع اضافه کرد که حقوق این افرا د به خانواده آنها در ایران تحویل داده میشود  منبع با تاکید  بر فاش نشدن نامش گفت این رسانه در جریان اعتراضات آبان ماه  با دعوت از فرخ نگهدار و افرادی از این قبیل به  نحو دلخواه این وزارتخانه  پوشش رسانه‌ای را مدیریت کرده است .

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

اما تجربه تاریخی میگوید که از زمان شاه تا به امروز بی بی سی فارسی کاری جز بیان نکات منفی و سیاه نمائی از ایران وظیفه دیگری بر دوش نداشت گویا آقایان در فرنگ در بهشت زندگی میکنند و سهم مردم ما در ایران از این زندگی صفر ,ایران ما با تمامی مشکلاتش نکات مثبت زیادی دارد از جمله سیستم بیمه خوب خدمات اجتماعی  , پزشکان خوب با تجربه کاری ممتاز , سطح آموزش خوب دانش آموزان و دانشجویان , مالیات بر در آمد کم و هزاران نکات مثبت دیگر در حالیکه هر کدام از این موضوعات ذکر در بالا در اینجا  ….. آنم آرزوست.

اما روی سخنم با مجاهدین مانند ضرب المثل دیگ به دیگ میگه روت سیاه  است  , بعضی از آدم ها خودشان عیبی دارند، اما به خاطر همان عیب، دیگران را سرزنش  می کنند. مثلا، خودشان خیلی پر حرف هستند، اما به بقیه هم ایراد می گیرد که چرا آن ها پر حرفی می کنند.هر کسی خوب است اول به فکر عیب های خودش باشد. یادش بخیر برادر مسعود خودش مشکل کرسی و رده طلبی داشت و هیچوقت از کرسی رهبری پائین نیامد تا روز گور به گور شدن  اما همیشه ما رزمندگان را سرزنش میکرد که کرسی طلب و رده خواه هستیم یا برادرمسعود  خودش مشکل جیم و شیطان رجیم داشت و تمامی خواهران مجاهد در حریم او بودند و خدا میداند با چند دختر مجاهد ….. ولی با پر روئی به ما میگفت شما مشکل جیم و جنسی دارید. حال بر کسی پوشیده نیست این فرقه در زمان صدام حسین تمامی مخارج خودشان را از صدام حسین دیکتاتور عراق میگرفت از جمله توپ و تانک  و امروز فرقه رجوی تمامی مخارج خودش  را از عربستان و دولتهای متخاصمی همچون اسرائیل و …. میگیرد . البته این شگرد دجالگرانه سازمان مجاهدین است که به دیگران انگ و تهمت  میزند تا خودش را مبرا و تبرئه کند اگر واقعا گفته فرقه رجوی درست باشد چرا سفیر ایران در لندن از شبکه بی بی سی فارسی شکایت میکند متن خبرشکایت  به قرار زیر است :

 سفارت ایران در لندن از سه شبکه بی بی سی ، ایارن اینترنشنال و من و تو بخاطر فعالیتشان در جریان اعتراض های گرانی بنزین به نهادناظر رسانه های انگلیس موسوم به«آفکام» شکایت کرده است.

حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس  امروز(جمعه) با انتشار پیامی در توئیتر نوشت: سفارت کشورمان در لندن در نامه رسمی به نهاد نظارت بر شبکه‌های تصویری در انگلیس (آفکام)، از شبکه‌های فارسی زبان همچون «بی‌بی‌سی فارسی، ایران اینترنشنال و من‌وتو»، به علت تحریف مغرضانه تحولات اخیر ایران و دعوت به خشونت گسترده علیه نهادهای مدنی در کشور، شکایت کرد و اجرای قانون را نسبت به آنها خواستار شد.

 

به دنبال تغییر نظام پرداخت یارانه به بنزین و اصلاح قیمت آن که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان‌ماه به اجرا گذاشته شد، اعتراض‌ها و تجمع‌هایی در برخی شهرها صورت گرفت. برخی با سوءاستفاده از اعتراض‌های مردمی، با هدف اغراض سیاسی، اقدامات خشونت‌آمیز و غیرقانونی را با آسیب رساندن به جان و مال مردم عادی و نیروهای امنیتی و انتظامی مرتکب شدند و مطالبات به حق مردم  را به بیراهه کشاندند.

بعیدی‌نژاد پیشتر در توئیتی نوشته بود، مردم ایران هیچ‌گاه این روزها را فراموش نمی‌کنند که چگونه شبکه‌های معاندی همچون «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «من‌ و تو» و «ایران اینترنشنال»، با ارتزاق از بودجه دولت‌های خارجی و گروه پهلوی در تلاشند آشوبگران سازمان‌یافته، قاتلان جان و آتش‌زنندگان اموال را منتقدان سیاسی معرفی کنند و ایران را به ناامنی بکشند.

راستی هدف مجاهدین از درج این خبر دروغ چیست مگر مجاهدین دنبال مدیریت و شکل دهی اذهان نیستند .

میر باقر صداقی  هشتم دسامبر 2019

مجاهدین خلق، بی بی سی، من و تو ، ایران اینترنشنال

رجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کردرجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

Nobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEKNobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEK

The Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud KhodabandehThe Many Faces of the MEK, Explained By Its Former Top Spy Massoud Khodabandeh

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

Open Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK membersOpen Letter to Prime Minister Edi Rama – Secure the lives of all current and former MEK members

MEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #AlbaniaMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

Anne Khodabandeh Reza Jabali Edward Termado Brussels Press Club 2018Photo Exhibition Press Club, Brussels – International Terrorism Mojahedin Khalq (MEK, NCRI, Rajavi cult) 

همچنین: