شورای ملی مقاومت برای لابی‌گری در آمریکا ثبت‌نام کرد

شورای ملی مقاومت برای لابی‌گری در آمریکا ثبت‌نام کرد

بی بی سی، بیست و ششم می 2013: …  این شورا یک ماه و نیم پیش و در پی خروج نام سازمان مجاهدین خلق از فهرست گروه های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا، در واشنگتن دفتر تأسیس کرد. در بیانیه افتتاح این دفتر آمده بود که گشایش این دفتر “پیام سیاسی محکمی را به تهران می فرستد” که مخالفان واقعی به صحنه بازگشته اند. دولت آمریکا در سال ۲۰۰۲ دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت را به دلیل ارتباط با سازمان مجاهدین …

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

لینک به منبع

شورای ملی مقاومت، یکی از گروه‌های مخالف حکومت ایران که به عنوان شاخه سیاسی سازمان مجاهدین خلق شناخته می شود، رسما برای لابی‌گری در دولت و کنگره آمریکا ثبت نام کرد.

در فرم ثبت نام شورای ملی مقاومت آمده است که هدف این شورا از لابی‌گری در آمریکا، “استقرار یک جمهوری دموکراتیک، سکولار و غیر هسته ای” در ایران است.

شورای ملی مقاومت هنگام ثبت نام اعلام کرده است از هیچ دولت، حزب یا منبع خارجی کمک مالی نمی گیرد.

این شورا یک ماه و نیم پیش و در پی خروج نام سازمان مجاهدین خلق از فهرست گروه های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا، در واشنگتن دفتر تأسیس کرد.

در بیانیه افتتاح این دفتر آمده بود که گشایش این دفتر “پیام سیاسی محکمی را به تهران می فرستد” که مخالفان واقعی به صحنه بازگشته اند.

دولت آمریکا در سال ۲۰۰۲ دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت را به دلیل ارتباط با سازمان مجاهدین خلق تعطیل کرده بود.

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه وقت آمریکا، سپتامبر گذشته پس از ماه ها بررسی، با خروج نام این سازمان از فهرست گروه های تروریستی آمریکا موافقت کرد.

علت این تصمیم “عدم ارتکاب اعمال تروریستی در ۱۰ سال گذشته” اعلام شد.

حذف مجاهدین خلق از فهرست گروه های تروریستی دولت آمریکا پس از سال ها تلاش این سازمان و در پی حکم یک دادگاه فدرال صورت گرفت که به وزارت امور خارجه ایالات متحده تا اکتبر ۲۰۱۲ برای تصمیم گیری درباره ماهیت این گروه فرصت داده بود.

همچنین:
نقطه عبور مجاهدین و آمریکا از گذشته. نمی توان براه افتادن دفتر و دستک مجاهدین در چندصدمتری کاخ سفید را توفیقی برای آنها تلقی کرد..
افتتاح دفتر مجاهدین در آمریکا همزمان با درخواست استرداد سلاح به مجاهدین خلق – رجوی روی سوریزه کردن ایران و جلب حمایت آمریکا و اروپایی ها برای ورود به این فاز حساب و کتاب می کند.
افتتاح دفتر برای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) سمبلیک و بیانگر عمق خصومت امریکا با ایرانیان است
کیک خوردن بی ثمر روبروی کاخ سفید (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

مشاوران بوش خواستار خروج منافقین از لیست سیاه شدند


(Rajavi from Saddam to AIPAC)