شورش کرونایی در آلبانی – کمپ مجاهدین خلق ، فرقه رجوی

شورش کرونایی در آلبانی – کمپ مجاهدین خلق ، فرقه رجوی

شورش کرونایی در آلبانیصابر تبریزی، ایران اینترلینک، (و چند منبع دیگر) چهارم مارس 2020:… من با درستی ویا نادرستی این خبر کاری ندارم وفقط سئوالم از شما این است که زمانی که این ویروس با سرمنشآ مشکوک، ” خودی ” وغیر خودی ”  را میکشد ، چرا اعلام کرده بودید که جمهوری اسلامی تعمدا جلوی انتشار این ویروس را نگرفت تا مردم به خیابانها نیآمده ومقدمات ورود مریم به تهران را فراهم نکنند؟ ویروسی که کشورهای پیشرفته هم نتوانسته اند جلوی ورود انرا بگیرند؟ درمیان خسارات بزرگی که این ویروس به ایران زد، ما شاهد بسیج همگانی وسرفرازانه ی  مردم ایران برای مبارزه با این بلیه که خود نقشی دربوجود آمدن آن نداریم، هستیم….. دراین میان من آرزو میکنم که این ویروس سراغ کشور ضعیف آلبانی را نگیرد تا مریم ونوچه هایش ، به بهانه ی قرنطینه ، مختصر رفت وآمد اعضای دربند خود را به شهر وبرای مدت زیاد وغیر لازم ، محدود کنند!  ویروس کرونا در آلبانی – انشاالله که خبر درست نباشد . شورش کرونایی در آلبانی 

شورش کرونایی در آلبانیکرونا ، مریم رجوی و این زندانی سیاسی سابق اپوزیسیون

شورش کرونایی در آلبانی – کمپ مجاهدین خلق ، فرقه رجوی

1- شما که میگفتید کرونا بنفع جمهوری اسلامی ایران است؟!

(صابر تبریزی، ایران اینترلینک)

14/12/1398

باند رجوی خوشحال ازازدیاد تلفات کرونا درایران، طی خبری اعلام کرده است :

“رمضان پورقاسم، فرمانده حفاظت اطلاعات نیروی زمینی سپاه، معاون وزیر ارتباطات در دولت نهم و دهم  و مسؤول ستاد نماز جمعه شهرستان ساری دقایقی قبل در بیمارستان خمینی ساری به دلیل ابتلا به کرونا مرد .رضا رحمانی  وزیر صمت دولت آخوند روحانی نیز به‌دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد. رسانه‌های حکومتی خبر دادند حسین شیخ‌الاسلام، مشاور جواد ظریف هم به ‌ویروس کرونا مبتلا شد “.

من با درستی ویا نادرستی این خبر کاری ندارم وفقط سئوالم از شما این است که زمانی که این ویروس با سرمنشآ مشکوک، ” خودی ” وغیر خودی ”  را میکشد ، چرا اعلام کرده بودید که جمهوری اسلامی تعمدا جلوی انتشار این ویروس را نگرفت تا مردم به خیابانها نیآمده ومقدمات ورود مریم به تهران را فراهم نکنند؟

ویروسی که کشورهای پیشرفته هم نتوانسته اند جلوی ورود انرا بگیرند؟

مواضع ضد بشری رجوی در قبال مرگ مبتلایان به ویروس کرونا

درمیان خسارات بزرگی که این ویروس به ایران زد، ما شاهد بسیج همگانی وسرفرازانه ی  مردم ایران برای مبارزه با این بلیه که خود نقشی دربوجود آمدن آن نداریم، هستیم.

بازهم مردم ایران نشان دادند که دربرابر خطرات جدی ، تمایل به همبستگی زیادی با هم را بنمایش میگذارند وبا کنار گذاشتن مسائل غیر عاجل تر، برروی مبارزه باخطر اصلی اتحاد عمل شگفت انگیزی را نشان میدهند والبته که مایه ی نگرانی عمیق مجاهدین خلق میشوند!

علیرغم وجود بوروکراسی مزمن درایران، وزارت خانه های مختلف وبخصوص وزارت بهداشت ، با جدیت تمام مشغول انجام وظیفه است ودرامر آگاهی دادن بمردم و ضدعفونی کردن شهرها وروستاها، کارهایی بزرگ انجام میدهد که قابل تقدیر است.

درفلسفه اصلی بنام ” هر ضعفی را قدرتی هست وهر قدرتی را ضعفی “ وجود دارد.

درستی این نظر درمورد ما ایرانی ها به ثبوت رساند ونشان داد که درمقابل ضعف هایمان دربرابر این قبیل حوادث، به قدرت بزرگ بسیج همگانی وافتخار آفرین دست یافتیم که البته من مایل نبودم که کرونا باعث انسجام و وحدت ملی ما بشود که شد و روشن ساخت که اتفاقات به خواسته ها وامیال من ودیگران توجهی نکرده واز قانونمندی های خاص خود تبعیت میکنند!

دراین میان من آرزو میکنم که این ویروس سراغ کشور ضعیف آلبانی را نگیرد تا مریم ونوچه هایش ، به بهانه ی قرنطینه ، مختصر رفت وآمد اعضای دربند خود را به شهر وبرای مدت زیاد وغیر لازم ، محدود کنند!

صابر تبریزی

2- زندگی گروهی در اردوگاه فرقه رجوی و تهدید مضاعف ویروس کرونا

انجمن نجات مرکز تهران13 اسفند 1398

نامه ای از جانب یکی از جداشدگان در آلمان که با ما در ارتباط است دریافت شد که به خواست ایشان از درج نام وی خودداری می نمائیم.

متن نامه به قرار زیر است:

سلام

شورش کرونایی در آلبانیمن البته مقاله نویس نیستم و بیشتر نگران حال مادرم هستم. میترسم که به سرنوشت پدرم دچار شود. با این حال چند سطری را برای سایت نجات می نویسم. خواهش میکنم اگر نیاز به اصلاح دارد خودتان زحمتش را بکشید و بلافاصله منتشر کنید .ضمناً از من هم اسمی نبرید چون میترسم برایم گرفتاری هایی در آلمان ایجاد شود.

نزدیک به دو ماه است که ویروس جهش یافته سارس و آنفولانزا با اسم جدید کرونا موجی از ترس و نگرانی را بر تمام کشورهای جهان ایجاد کرده و علاوه بر سیاستمداران و فعالان اقتصادی، مردم عادی را هم نگران نموده است. حالا دیگر ایتالیا رتبه سوم (بعد از چین و کره جنوبی) مبتلایان به ویروس را پیدا کرده و در سایر کشورهای پیشرفته اروپایی مثل آلمان و فرانسه و انگلیس و … هم ضمن کمبود شدید ماسک و مواد ضدعفونی کننده، آمار مبتلایان و شهروندان قرنطیه شده در حال افزایش است.

سازمان بهداشت جهانی سطح هشدار خود را در بالاترین میزان قرار داده که در دهه های اخیر بی سابقه بوده است. البته بیانیه های قبلی این نهاد جهانی گویای این واقعیت مهم است که بیش از 60 کشور درگیر این ویروس شده و جهان در آستانه یک اپیدمی بزرگ قرار دارد و تقریبا هیچ ملت و دولتی راه فرار از آن را نخواهد داشت.

ساخت بیمارستانی در چین در مدت 10 روز نشان داد که یکی از مهمترین عوامل مقابله، سرعت عمل و واکنش فوری است. حالا سوال اینجاست که در این سیر تهاجمی کرونا آیا کشور آلبانی و کمپ اشرف 3 در سلامت خواهند بود؟ آیا اسیران این سازمان که عمدتا شرایط سنی بالایی دارند و بیماری های زمینه ای هم در آنان شیوع داشته می توانند در مقابل این بیماری کشنده تاب بیاورند؟

سازمان که این روزها مدام به کشور ایران ایراد می گیرد و دائماً توصیه پزشکی ارائه می کند خودش تا چه اندازه ماسک و مواد ضدعفونی کننده در اختیار دارد؟ چه برسد به بیمارستان پیشرفته و بخش های مراقبت های ویژه! در شرایط فعلی همه کسانی که دوست، فامیل یا بستگانی از آنها در اشرف 3 زندگی می کند، نگران سلامتی آنها هستند.

مریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونی از صدام تا بولتون. از ارتش آزایبخش تا ویروس کرونا

با شناختی که از سازمان وجود دارد اگر پای کرونا به آنجا باز شود فاجعه بزرگی روی خواهد داد، خصوصا اینکه معمولا ایرانیان هوادار از کشورهای مختلف به این کشور و اشرف 3 مسافرت می کنند. بیشتر کشورهای جهان ضمن لغو بسیاری از برنامه ها و تجمعات، زندانیان خود را هم به مرخصی فرستادند تا زندان های آنان در هجوم بیماری به کانون گسترش ویروس تبدیل نشود. فاجعه ای که ماه گذشته در کشتی تفریحی کویین در سواحل ژاپن روی داد و تست 700 نفر از مسافرانش مثبت اعلام شد نمونه ای تلخ و ناگوار از این همه گیری است.

دولت آلبانی هم باید برای حفظ جان این افراد و همچنین مردم و شهروندان کشور خودش بلافاصله و به صورت فوری اقدامات موثر پزشکی را به اجرا بگذارد. جا دارد همه کسانی که در خصوص اشرف 3 و ساکنان آنجا دغدغه ای دارند سریعا دست به کار شده و با نامه نگاری، تلفن، توصیه، ملاقات و … به حفظ جان این افراد کمک نمایند.

دیروز یکی از هواداران سازمان را دیدم که هفته ی قبل برای دیدن مادرش به آلبانی رفته بود. ایشان به من گفت به غیر از اینکه چند روز معطل شده و مجبور بوده تا کلی تماس و توصیه برای ملاقات مادرش کسب کند وضعیت بچه ها روبراه نبوده است. گویا این بیماری کرونا آنجا هم رفته و مادرش خیلی سربسته به او فهمانده که چند نفری از برادران مسن تر مبتلا شده اند و تب دارند.

چیزی که الان مهم است این است که نباید بگذاریم تا مسئولین سازمان لاپوشانی کنند و باعث تلفات بشوند. اینجا دیگر جای آبرو داری و مسامحه نیست و باید سریعاً امکانات پزشکی و امدادی برای ساکنین ارسال بشود و افراد زندگی جدا داشته باشند.

قبل از اینکه خیلی دیر شود باید اقدام کرد. این ویروس خیلی سریع اپیدمی می شود و آنجا هم که گروهی زندگی میکنند .همین الان توی آلمان هم ده ها نفر مبتلا شده اند و اورژانس و بیمارستان ها آماده باش هستند.

لطفاً این موضوع مهم را اطلاع رسانی کنید قبل از اینکه تبدیل به فاجعه بشود.

لطفا این مطلب را به صورت یک مقاله در سایت نجات درج نمایید.

ممنون

لینک به منبع

3- افشاگری بعیدی‌نژاد از اقدامات منافقین برای انحراف افکار عمومی در مورد شیوع ویروس کرونا

(خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا)

حمید بدیعی نژاد

حمید بدیعی نژاد

سفیر ایران در لندن گفت: شبکه سازمان منافقین و جریان‌های معاند جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با طراحی یک سیاست خبری و رسانه‌ای بسیار مزوّرانه می‌خواهند به خیال خام خود، مردم و افکار عمومی ما را در یک بن‌بست فکری قرار دهند.

به گزارش ایسنا، حمید بعیدی‌نژاد نوشت: اعضای سازمان منافقین و شبکه‌های معاند از طرفی در چند روز اول ابتلای کشور به ویروس کرونا که هنوز نیازی به سازماندهی دریافت کمک‌های پزشکی بین‌المللی و خرید اقلام فوری از کشورهای خارجی مطرح نبود، مرتب تبلیغات سازماندهی شده‌ای را طراحی کرده بودند که القا کند نظام از یک طرف در انزوای بین‌المللی قرار دارد و کشوری حاضر به ارسال کمک‌های فوری به ایران نیست و از طرف دیگر، حتی در موارد مشخص هدایا و کمک‌های خارجی در دسترس هم، کشور تمایل دارد حتی به قیمت از دست رفتن جان مردم، همین موارد کمک‌های اهدایی کشورهای غربی را رد کند.

وی ادامه داد: اما در مرحله دوم افزایش تلاش‌های سازماندهی شده کشور برای کاهش ابتلای عموم مردم به ویروس کرونا و از جمله آمادگی جذب کمک‌های سازمان بهداشت جهانی، کمک‌های اهدایی کشورهای خارجی و همچنین تلاش کشور برای خرید اقلام مورد نیاز پزشکی از خارج از کشور، همان جریان، کمپینی را شروع کرده‌ که تجهیزات خارجی آلوده هستند و کشور نباید به هیچ وجه به سلامت اقلام پزشکی خارج از ایران اعتماد کند. هر روز هزاران توئیت و اطلاعات مجعول توسط منافقین با این مفهوم مشترک تولید می‌شود که اقلام پزشکی خارجی آلوده هستند و مردم باید از استفاده از این اقلام خودداری کنند.

سفیر کشورمان گفت: این جریان با راه‌اندازی هشتگ‌هایی در فضای مجازی تحت عنوان «کیت‌های آلوده» با پروفایل دینی-مذهبی و یا شخصیت‌های فداکار و شهید نظام، سعی در انحراف افکار عمومی دارند. برخی از افراد در فضای مجازی نیز ممکن است تحت تاثیر پیام‌های حماسی این جریانات مشکوک قرار گیرند و ناآگاهانه با پیام آنها همدردی کنند اما هدف اصلی این تبلیغات ایجاد بی‌اعتمادی بین مردم و مسئولین نظام است.

شکست پروژه فرقه مجاهدین در تصحیح چهره

بعیدی‌نژاد خاطرنشان کرد: بی‌شک سیاست اصلی کشورمان افزایش توان و تولید داخلی تجهیزات پزشکی و کیت‌های تشخیص توسط نیروهای کارآمد وپرتوان سربلند کشورمان است اما همزمان، برای تقویت و تجهیز نظام بهداشتی و پزشکی فوری کشور به تجهیزات و اقلام پزشکی لازم، کشورمان با اعمال و رعایت تمامی استانداردهای ایمنی لازم، این اقلام لازم را از منابع مورد اعتماد تهیه خواهد کرد و برای سلامت مردم عزیزمان به کار خواهد گرفت.

لینک به منبع

4- درپی شیوع کرونا، شورش در کمپِ کرونایی منافقین در آلبانی

(خبرگزاری صدا و سیما)

به گفته برخی از منابع خبری، پس از ابتلای مریم رجوی سرکرده گروهک جنایتکار منافقین به کرونا، هم اکنون فرماندهی واحد در این اردوگاه وجود ندارد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما, حساب کاربری سید فرهان (سننتقم) در توئیتر از شورش و ناآرامی در کمپ منافقین واقع در آلبانی پس از شیوع کرونا در این کمپ خبر داد و در توئیتی نوشت: به دنبال انتشار خبر ورود ویروس کرونا به کمپ منافقین و مبتلا شدن تعداد زیادی از سالمندان این کمپ، خبرهایی مبنی بر وقوع شورش و ناآرامی در این کمپ به گوش می‌رسد.

وی در توئیت دیگری نوشت پس از ابتلای مریم رجوی سرکرده این گروهک جنایتکار به ویروس کرونا، هم‌اکنون فرماندهی واحد در این اردوگاه وجود نداشته و رفتار سلیقه‌ای رده های مختلف سازمان که درمواردی منجر به انتقام‌گیری شخصی میان اعضاء گروهک شده، همراه با خفقان و عدم رسیدگی مناسب به مبتلایان، شورش گسترده ای در این کمپ به دنبال داشته که فعلاً از تلفات و خسارت‌های آن اطلاع دقیقی در دست نیست.

همچنین برخی خبرهای موثق حاکی است، بیماران منافقین که با ابتلا به کرونا کشته شده‌اند، در سکوت و بایکوت کامل رسانه‌ای در زمینی که به منظور تدفین کشته‌شدگان بر اثر این بیماری در نظر گرفته شده، دفن می شوند.

ایران قوی باش . کرونا و همه حرامزادگانی که از رنج مردم شادی میکنند شکست خواهند خورد

لینک به منبع

5-کرونا در مقر اشرف 3

(سایت انجمن فراق)

یکی از اعضای حاضر در مقر «اشرف 3» در گفت و گو با فراق خبر داد

تردد مشکوک کادرهای فرقه رجوی به ایتالیا / دستورالعمل های جدید فرقه برای اعضای حاضر در «اشرف ۳»

یکی از اعضای حاضر در مقر «اشرف ۳» گفت: مدتی است که تردد مشکوک کادرهای فرقه رجوی به کشور ایتالیا زیاد شده است.

مرگ هموطنان دراثر کرونا و جشن و ذوق زدگی مریم رجوی

وی که نخواست نامش فاش شود، ظهر امروز در گفت و گو با فراق اظهار داشت: فرقه رجوی در حال حاضر بسیاری از امور جاری خود را از طریق واسطه گری کشور ایتالیا انجام می دهد و نمی خواهد کسی از این رابطه خبردار شود.

وی در ادامه تصریح کرد: ترس و نگرانی فرقه رجوی از انتشار این خبر به این جهت می باشد که جامعه آلبانی با توجه به شیوع بیماری کرونا در ایتالیا، به شدت نگران انتقال آلودگی از این کشور به آلبانی است.
او افزود: فرقه همچنین اخیرا برای جلوگیری از تردد اعضا دستورالعمل های سخت گیرانه ای وضع کرده و بر اساس تصمیم کادر رهبری اعضا باید در اطاق های خود به صورت گروهی و تیمی کار کنند تا روش های جاسوسی فرقه به شکل دلخواه انجام گیرد.

وی در تشریح جزئیات این دستورالعمل گفت: بنا بر دستور خود مریم رجوی که خودش هم گفته معلوم نیست تا چه اندازه قابل اجرا باشد، تمام اعضا باید هنگام کار با اینترنت در تیم های دو نفری و چهار نفری باشند و حتی برای قطع و وصل کردن برق نیز باید دو نفری به اطاق بروند.

این عضو با اشاره به اینکه طبق این دستور حتی نباید اعضا در صورت بیماری به کلینیک های داخل شهر مراجعه کنند افزود: هم اکنون اعضایی که مشکوک به بیماری سرماخوردگی هم هستند اجازه مراجعه به پزشک داخل شهر را ندارند.

عضو حاضر در مقر اشرف ۳ در پایان گفت: تمام موارد گفته شده بر علیه اعضای حاضر در حالی است که کادرهای رهبری از این قاعده مستثنی بوده و دائم در حال خوشگذرانی در کشورهای اروپایی هستند.

انتهای پیام

لینک به منبع

(پایان)

روسیاهی فرقه مزدور رجوی مداوم باد

شورش کرونایی در آلبانی – کمپ مجاهدین خلق ، فرقه رجوی

***

صدای جنازه مسعود رجوی در سایتهای مجاهدین خلقجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

کرونا ، مریم رجوی و این زندانی سیاسیسالروز انقلاب 1357 ، نگاهی به سخنرانی مریم رجوی

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

بررسی تحولات مجاهدین خلق خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت دارد

خبر اخراج مریم رجوی از فرانسه صحت داردمحدودیت مجاهدین در فرانسه بی پایه و اساس نیست – لوبلاگ 

غلطهای اضافی سخنگوی مجاهدینمجاهدین خلق حشمت علوی ، نفوذی ها و اهداف پشت پرده

گلریزان و همیاری مجاهدین با حرکت به سمت خاورمیانه بزرگرجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

همچنین: