شوى“ مريم رجوى يا كابوس نابودي اش“

شوى“ مريم رجوى يا كابوس نابودي اش“

 Maryam Rajavi, leader of the Council of Resistance of Iran (NCRI), takes part in a rally in Villepinte, near Parisعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و نهم نوامبر 2016:… مريم رجوى در افاضات خود به دولت هاى ١٦ سال گذشته آمريكا، تاخت و سياست آنها را به باد انتقاد گرفت كه چرا خاك ايران را به توبره نكشيده اند! اين عجوزه پر خط و خال، نگفت كه در اين ساليان مورد نظر ايشان سياست تحريم، مردم ايران را به شدت زير فشار زندگى روزمره برد و اربابانش در اين مدت از هيچ رذالتى … 

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدینبی بی سی: رامنی، جولیانی یا کاندیدای سوم: چه فرقی می کند؟

Nothing to celebrate – MEK leader Maryam Rajavi pretends forced move to Albania is a great victory

لینک به منبع

شوى“ مريم رجوى يا كابوس نابودي اش“

عبدالکریم ابراهیمیروز شنبه ٢٦ نوامبر، مريم رجوى اين عجوزه شيطان صفت، فريبكار و تروريست در فرانسه يك „شوى“ تبليغاتي و دجالگرايانه برگذار كرد. تعدادى از لابيهاى مزدبگير خود و همچنين شمارى از آمران تروريستى در خاورميانه در آن شركت داشتند.

مريم رجوى در افاضات خود به دولت هاى ١٦ سال گذشته آمريكا، تاخت و سياست آنها را به باد انتقاد گرفت كه چرا خاك ايران را به توبره نكشيده اند! اين عجوزه پر خط و خال، نگفت كه در اين ساليان مورد نظر ايشان سياست تحريم، مردم ايران را به شدت زير فشار زندگى روزمره برد و اربابانش در اين مدت از هيچ رذالتى در حق مردم ايران كوتاهى نكردند و بيشتر از اين ديگر در توان نداشتند كه به مقابله ملت بزرگ ايران برخيزند، حال براى دم تكان دادن براى رئيس جمهور جديد آمريكا، با اين موضع گيرى، سرسپردگى و مزدورى خود و شوهر مفقود شده اش را در يد اختيار دولتمردان جديد آمريكا قرار داده و ميخواهد بگويد در جاسوسى از ملت ايران، مزدور و سرسپار تمام عيار خواهيم بود.

مريم رجوى، خطاب به دولت آمريكا داد سخن رانده و ميگويد: „همکاری با آخوندها برای مقابله با داعش فاجعه‌بار است، باعث تقویت رژیم ایران و تروریسم ناشی از آن و تغذیه سیاسی و اجتماعی داعش می‌شود.“

اين مادرخوانده تروريسم از جديت ائتلاف روسيه  در نابودى داعش به هراس افتاده و ترس از نابودى داعش در عراق و سوريه، رعشه بر اندامش انداخته و به تكاپو و مزدورى انداخته است.  شكست داعش در عراق و بالطبع آن در سوريه، همانگونه كه شاهد هستيم با جبهه بنديها در خاورميانه و قرار گرفتن مصر در كنار ملت و ارتش عربى سوريه، ائتلاف عربستان حامى اصلى داعش و فتنه مذهبى در خاورميانه را به حاشیه برده و به شدت در حال تضعيف شدن است، آمريكا تا الان هم كه بعنوان موتور محرك تروريستها، بخصوص داعش عمل كرده است. الان اگر آقاى ترامپ  به وعده هاى انتخاباتى اش عمل نمايد و در جبهه ضد داعش با روسيه متحد شود، آنگاه است كه عربستان و …. با مريم رجوى در دومينه خاورميانه كه فتنه گرى و تروريسم پرورى بود، قافيه را بأخته اند و آن وقت است كه راه تنفس اين زوج تروريسم يعنى مسعود مرحوم يا مفقود شده و مريم رجوى، مسدود خواهد شد و سرمايه گذارى سى ساله به اصطلاح مبارزه شما بخوانيد تروريسم و مزدورى، بر باد رفته و نابودى تمام عيار خود را مي بينند.

مريم رجوى، با برگذارى چنين جلساتى و آوردن تروريستها بر سر سفره خودش و اينكه براى تروريستهاى حلب سينه چاك ميدهد و به زمان و زمين ناسزا ميگويد كه چرا حمايت از تروريسم رها شده است و چرا نور چشمى هاى مريم رجوى همانهايى كه آنها را انقلابيون و عشائر عراق و انقلابيون سوريه مي ناميد، تنها مانده و دارند به درك واصل می شوند و اميد رجوى بر باد ميرود. اين عجوزه تروريست فكر ميكند با اينكار ميتواند مرهمى بر زخم داعش و امثالهم بگذارد و براى حلب شيون و زارى و آه و ناله مي كند. اما بداند جناياتى كه خود و شوهر مفقود شده اش در حق مردم ايران و عراق و نيروهاى منتقد خود انجام داده اند هرگز به فراموشى سپرده نشده و نخواهد شد و بايد تاوان آنرا  پس بدهد، دنيا بى حساب و كتاب نبوده و نخواهد بود، روزهاى خوش در دامن صدام و رهروان آن ديكتاتور بسر آمد، منتخبان ملت عراق با رأى بر حقوق حشد الشعبى و قانونى بودن اين تشكل مهم،  تقويت بنيه نيروى نظامى و انتظامى عراق را بيش از بيش در مواجهه با تروريسم، مهر كرد و ديگر بازماندگان صدام و داعش جايى در عراق نداشته و اين براى رجوى به مثابه حكم مركش است و سرمايه گذاريش روى تروريسم در عراق، به كابوس نابودى خودش تبديل شده است و جنب و جوش مريم رجوى در اين راستا، نوش دارو بعد از مرگ محسوب مي شود.

„پایان“

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

رودی جولیانی مجاهدین خلق مریم رجوی تروریسمرادیو امریکا: مصائب رودی جولیانی برای کاندیداتوری تصدی وزارت خارجه دولت آینده آمریکا

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویرادیو فردا: ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَعادل اعظمی: تو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویAmbassador Daniel Benjamin: I was at State when we took the MeK (Mojahedin Khalq, Saddam’s Private Army) off the terrorist list. But team Trump’s ties to the group still worry me.


(Massoud Rajavi and his pay master Saddam Hussein)
 

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27370

انتخاب ترامپ و موقعیت تشکیلات رجوى

 abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:… علت این سکوت چیست؟ واقعیت این است که این زوج تروریست  خوب میدانند که اقاى ترامپ در برخورد با مقوله تروریسم بر خلاف اوباما و خانم کلینتون موضع شفاف و ضد سیاستهاى این دو در تروریست پرورى دارد و با صراحت از رویکردش در سوریه و سخت گرفتن بر تروریسم، سخن به میان آورده و اشتراک نظر با … 

مجاهدین خلق بفرقه رجویسی و هشت سال حسرت – سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنند

مزدوران مجاهدین خلق عربستان سعودی یبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

لینک به منبع

انتخاب ترامپ و موقعیت تشکیلات رجوى

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، ۱۵٫۱۱٫۲۰۱۶

 سرانجام انتخابات ریاست جمهورى آمریکا به پایان رسید و آقاى دونالد ترامپ بر خلاف تصور همگان پیروز این کارزار انتخاباتى شد و بعد از یک هفته هنوز مریم رجوى در این رابطه موضع گیرى نداشته است و این خود جاى سؤال و ابهاماتى را براى کسانى که روند کار این فرقه را دنبال میکنند در بر دارد.

می دانیم که هیلارى کلینتون عملکرد غیرقابل انکاری به نفع تروریسم در سراسر جهان داشته است. یکى از این گروه هاى تروریستى، سازمان مجاهدین خلق است که در لیست سازمان‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشت و از حمایت‌های مستقیم وی بهره‌مند بوده است.

هیلاری کلینتون، در سال ۲۰۱۲ بعنوان وزیر خارجه آمریکا، نام «مجاهدین خلق» را از لیست گروه‌های تروریستی خارج کرد، در نتیجه چنین کاری، امروز هرگونه حمایت مالی مقامات آمریکایی از این سازمان قانونی محسوب می‌گردد. رودی جولیانی، تام ریج و تعداد دیگری از سیاستمداران آمریکایی از جمله حامیان مجاهدین خلق هستند. در عین حال کلینتون به ترور دانشمندان ایرانی توسط این گروه با همکاری اسرائیل اذعان کرده است. مریم رجوى، هنوز هم خواستار براندازی خشونت‌آمیز حکومت ایران بوده و  از گروه تروریستى و آدمخوار داعش نیز حمایت می‌کنند و آنها را همچون „خود“ نیروهاى انقلابى خطاب مینماید. بنابر این، سابقه طولانی کلینتون در خدمت به تروریسم خود گویای همه چیز است.

اما چرا با وجود شخصیت هایى همچون نیوت گینگریچ، باب کورکر، تدکروز، پل رایان، رودى جولیانى، مایکل فلین و جان بولتون و…. که ارتباطاتشان با اسرائیل و مریم رجوى بر کسى پوشیده نیست( در بین این اسامی نیوت گینگریچ و رودى جولیانى، ارتباطات بسیار گسترده با فرقه رجوى دارند) چرا مریم رجوى دلهره و ترس از موضع گیرى روشن دارد، مگر این نیست که با وجود لابیهاى دلارى خود در زمان بیکارى، الان در دولت جدید داراى مقام و منصب شده و رجوى باید از این پیامد خوشحال باشد و به قول معروف  با دم خود گردو بشکند، اما خفه خون گرفته و هیچ موضع گیرى نداشته است!

علت این سکوت چیست؟

واقعیت این است که این زوج تروریست  خوب میدانند که اقاى ترامپ در برخورد با مقوله تروریسم بر خلاف اوباما و خانم کلینتون موضع شفاف و ضد سیاستهاى این دو در تروریست پرورى دارد و با صراحت از رویکردش در سوریه و سخت گرفتن بر تروریسم، سخن به میان آورده و اشتراک نظر با دولت روسیه براى نابودى تروریسم افسارگسیخیه در سوریه و عراق و…. دارد و بر این سیاست خود تاکید میکند.

از همین روست که این زوج ترور و تزویر به شدت مضطرب هستند(با وجود در آستانه فروپاشى قرار داشتن) اگر وعده ترامپ در رابطه با مبارزه جدى با تروریسم رنگ عملى به خود بگیرد و آمریکاى با سکاندارى او راه تغذیه و تنفس تروریستها در سوریه را به صورت جدى در همکارى با روسیه سد نماید و دست از حمایت آنها بردارد، قطعاً تروریستهاى مستقر در سوریه که رجوى حامى و پشتیبان آنان است و امید و روزنه نفس کشیدنش را در بقاء آنان می بیند، با این رویکرد و عملکرد آقاى ترامپ تمام کأسه و کوزه بر سر رجوى خراب شده و دیگر پناه و پشتیبان عمکرد تروریستى در خاورمیانه نداشته و خود به خود تحلیل رفته و به یک باره ذوب میشود.

رجوى در سرپا نگهداشتن تروریستهاى خاورمیانه از جمله داعش و گروه هایى با اسامى مختلف است که عملکردى یکسان و ضد انسانى دارند و کارشان کشتن انسانهاى بیگناه و براه انداختن حمام خون  است نقش مستقیم دارد و در هماهنگى با بعضى کشورهاى عربى که تأمین کننده اصلى آنها هستند، ایفاى نقش میکند و این کار رجوى بر کسى پوشیده نیست.

نتیجه اینکه رجوى باید بداند که دیگر دورانش به سر آمده و حتى اربابانش هم دیگر حاضر نیستند سر او دست به قمار مثل  گذشته بزنند و زیر چتر خود بگیرند.

 این زوج ترور و تزویر تنها یک مسیر دارند و آن هم انتقال حرمسراى رجوى در جوار خانه نتانیاهو است و دو تایى به شیوه شارلاتان بازى که دارند براى خود حرفهاى تکرارى گذشته شان را نشخوار کنند.

الان در عراق وضعیت دولت در سرکوب داعش و پس گرفتن آخرین تصرفات داعش در این کشور نوید بخش انزواى داعش است، همچنین پیشروى و پیروزی هاى ارتش سوریه بر این امید که تروریسم در عراق و سوریه به نفس افتاده و تحلیل رفته است، مهر تأیید می زند، اینجاست که رجوى عزا گرفته است و در چنان پیچ و سردرگمى افتاده که برون رفتى برایش متصور نیست و هر چه با سیلى روى خود را سرخ نگه دارد. واقیت این است که دوران رجوى هم به سر آمده و جسد بیجانى از او باقى نمانده است.

به امید محو تروریسم در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27024

محرم و قیام امام حسین (ع ) و سوء استفاده هاى شیطانى رجوى 

 عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، ششم اکتبر ۲۰۱۶:… فکر بیمار رجوی، که عزاداری حسینی را نیز حربه حساب می آورد که خود را محق سوء استفاده از آن می دانست. پیام رجوی برای برگزاری مراسم عزاداری حسینی، همه اعضاء را متناقض کرده بود که چرا تا دیروز برگزاری مراسم عزاداری حرکتی ارتجاعی عنوان می شد؟!. ازآنجائیکه هدف رجوی سوء استفاده از عزاداری حسینی و اجرای آن آلوده به تفکرات ارتجاعی و التقاطی رجوی بود … 

فرقه رجوی مجاهدین عاشورارجوی به چه دلیل سینه زدن را در سال ۷۲ رواج داد ؟ (+چند خاطره)

لینک به منبع

محرم و قیام امام حسین (ع ) و سوء استفاده هاى شیطانى رجوى

تا قبل از دهه ۷۰ مراسم ماه محرم و عزاداری برای امام حسین (ع) در مناسبات فرقه بر اساس تفکر التقاطی رجوی اقدامی ارتجاعی و ممنوع بود . فقط خود و یا مسئولین فرقه در روز عاشورا نشست هایی برای اعضاء می گذاشتند تا دیدگاه التقاطی خود را نسبت به قیام امام حسین و واقعه عاشورا را در اذهان شان جا بیاندازند. مسئولین موظف بودند نتیجه سخنان خود در مورد قیام امام حسین(ع) را به نقطه ای برسانند، که رجوی را به امام حسین (ع) و فرار کلیت فرقه به عراق و شریک شدن در جنایات صدام را به عزیمت خاندان و یاران امام حسین(ع) از مدینه به کوفه برای جهاد در راه خدا تشبیه کنند

رجوی در نشستهاى ایدئولوژیکى که می گذاشت، با بیان داستان هایی از قیام عاشورایی امام حسین(ع) در نهایت اقدامات خیانت بار خود و فرقه اش را به حرکت امام حسین برای خلق حماسه عاشورا تشبیه می کرد.

رجوی وحشت داشت علنا خود را با امام حسین تشبیه کند. ولی بارها در سخنان خود بیان می کرد که پیروی از راه امام حسین(ع) منوط به پیروی از او و فرقه اش است و هر تفکری غیر از این را باطل و گمراه کننده به حساب می آورد

رجوی حتی کتاب راه حسین را که از تالیفات یکی از بنیانگذاران سازمان بود و بعد از انقلاب به نیروها آموزش داده می شد، را دراین اواخر ناقص می دانست چون به خودش ختم نمی شد. چون وی از سال ۶۴ که خود را بعنوان رهبر ایدئولوژیکی فرقه به اعضاء معرفی کرد و در راستای پیاده کردن تفکرات فرقه ای از آن تاریخ به بعد می بایست همه اعضاء او را رهبر عقیدتی و بعنوان واسط خود و خدا و ائمه اطهار، قرار می دادند.

از سال ۷۱ به بعد رجوی یکباره خواب نما شد و پیام داد برای اینکه بتوانیم حربه عزاداری حسینی را از دست حکومت ایران بگیریم، بایستی مراسم عزاداری حسینی را برگزار و آن را در سیمای سازمان نشان دهیم تا مردم بدانند مسلمان و شیعه واقعی، ما هستیم

لذا در ناباورى همگان، دستور تشکیلاتى براى شرکت در مراسم سینه زنى و عزادارى صادر کرد و از آن پس هر ساله آنرا اجرا و در تلویزیون خود پخش میکرد، امرى که تا قبل از آن یک عملکرد ارتجاعى و شرک آلود به حساب میآورد اما با چرخشى ١٨٠ درجه جهت مغزشویى و فریب افراد خلاف اصول و ماهیت خود ساخته در سازمان قدم گذاشت که باعث حیرت همگانى شد.

تفکر بیمار رجوی، که عزاداری حسینی را نیز حربه حساب می آورد که خود را محق سوء استفاده از آن می دانست. پیام رجوی برای برگزاری مراسم عزاداری حسینی، همه اعضاء را متناقض کرده بود که چرا تا دیروز برگزاری مراسم عزاداری حرکتی ارتجاعی عنوان می شد؟!. ازآنجائیکه هدف رجوی سوء استفاده از عزاداری حسینی و اجرای آن آلوده به تفکرات ارتجاعی و التقاطی رجوی بود، نتوانست از آن بهره ای ببرد و از طرف دیگر نمی توانست آن را ملغی کند. و همین شد که از آن زمان به بعد اجرای مراسم عزاداری در مناسبات فرقه به یک برنامه سوری و زوری و بی محتوا تبدیل شد.

اما تفکر و عملکرد رجوی، علی رغم داعیه پیروی او از مکتب امام حسین(ع) فرسنگ ها با مرام و مکتب حسینی فاصله داشته و دارد. درس هایی از صداقت، فداکاری، آزادگی و پرداخت از نقطه بالا و رهبری که امام حسین با قیام و نثار خون خود به ما آموخت، رجوی با شیادی تمام از آن برای فریب و به بند کشیدن اعضاء در جهت منافع حقیر خود و تحکیم تشکیلات فرقه اش سوء استفاده می کرد و با عملکرد خود نشان داد که ذره ای به امام حسین و راه او اعتقادی نداشته و ندارد. و این است که امروزه رجوی و سازمانش به نقطه ای از خواری و ذلت رسیدند که راه بقاء و نجات خود را در خزیدن به دامن دشمنان امام حسین و راه و آئین او می بینند. دشمنانی که خون شیعیان علوی و حسینی را مباح کردند، این وعده خدا و حکم تاریخ است که روسیاه کند هرکه در او غش باشد.

در پایان، سؤال از زوج ترور و تزویر رجوى این است که آیا با اندک نیروى وامانده در آلبانى هم جرأت راه اندازى دسته هاى عزادارى را دارید یا مثل آفتاب پرست تعویض پوست میکنید؟

آن زیارتهاى فریبکارانه و توسلهاى دروغین در حرم هاى مطهر در کربلا و نجف و کاظمین آخرالامر یقه ات را گرفته و وجود نجس ات را از آن سرزمین پاک بدور انداخت تا شما باشید که با دشمن اهل بیت در یک کاسه غذا نخورید.

„پایان“

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26817

پایان حضور سه دهه خیانت و جنایت رجوى در عراق 

 abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، پانزدهم سپتامبر ۲۰۱۶:…  پایان حضور سی ساله رجوى با خروج آخرین نقرات تشکیلات از عراق، سیلى محکمى بر بناگوش مریم رجوى بود که بیش از یک دهه در مسیر انتقال افراد به مناطق امن سنگ اندازى میکرد و عده زیادى از أفراد را به همین دلیل به کشتن داد. حال با یک عقب گرد شیادانه و اینکه با سیلى صورت خود را سرخ نگه دارد، طى یک اطلاعیه مضحک، اخراج و شکست استراتژى شوهر مفقود و مرحوم … 

رجوی نفرات را در لیبرتی به قصد به کشتن دادنگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

لینک به منبع

پایان حضور سه دهه خیانت و جنایت رجوى در عراق

 پایان حضور سی ساله رجوى با خروج آخرین نقرات تشکیلات از عراق، سیلى محکمى بر بناگوش مریم رجوى بود که بیش از یک دهه در مسیر انتقال افراد به مناطق امن سنگ اندازى میکرد و عده زیادى از أفراد را به همین دلیل به کشتن داد. حال با یک عقب گرد شیادانه و اینکه با سیلى صورت خود را سرخ نگه دارد، طى یک اطلاعیه مضحک، اخراج و شکست استراتژى شوهر مفقود و مرحوم شده اش را با پشت پا زدن به تمامى شعر و شعارها و خواسته ها و استراژى گذشته به رسم فرار به جلو، اخراج مفتضحانه تشکیلات خود از عراق را یک پیروزى تاریخی و یک گام به جلو براى به اصطلاح مقاومت ایران خواند.

مریم رجوى خروج آخرین نفرات تحت اسارت خود را از عراق با تدابیر شیادانه و جشن و سرور در سیماى سرتاسر فریب و دروغ و فرقه گرایانه و شیطان سازى موسوم به سیماى آزادى، فرقه پخش کرد که هم کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان، هم دولت عراق و هم وزارت خارجه آمریکا روى انتقال آخرین نفرات از عراق صحه گذاشتند.

اینجانب انتقال تمامى اعضاى اسیر و در بند تشکیلات مخوف رجوى را از سرزمین آتش و خون عراق به مکان امن، به تمامى همسنگران قبلى ام و همچنین به خانواده هاى آنان که چه مرارت هایى در عراق برأى دیدار با عزیزانشان کشیده و با شقاوت رجوى و اوباش او مواجه شده و موفق به آن نشدند، تبریک و شادباش میگویم و آرزو دارم که در دنیاى آزاد دوستانم بتوانند طلسم تشکیلاتى و فرقه گرایانه رجوى را هر چه زودتر درهم شکسته و گروه گروه شاهد آزادى آنها از این تشکیلات جهنمى باشیم و تک تک عزیزان شروعى براى زندگى با اختیار و اراده خود داشته و بقیه عمر را به دور از زجر و محدودیت و توهین و تحقیر تشکیلات، بگذرانند و وارد دنیاى آزاد شوند.

اما خطابم به رهبرى و سران جنایتکار این فرقه که سه دهه عمر من و دوستانم را به خاطر وعده هاى سرنگونى به هدر داده و حالا با حقارت و ذلت از کشور عراق اخراج شده و استراتژى سرنگونى رژیم را به استراتژى نابودى خود بدل کرده اند. مسیرى خائنانه که از ابتدا، تصمیم رفتن به عراق اشتباه بود و خطى خائنانه پشت آن خوابیده بود که پشت کردن به مردم در رأس آن قرار داشت، چه نصایح و توصیه هاى دلسوزانه سیاسیون و اپوزیسیون آخوندها براى ممانعت از رفتن رجوى به عراق با شدیدترین پاسخ رجوى خائن مواجه و همه را جز خودش مزدور جمهورى اسلامى می نامید و میگفت من تصمیم انقلابى گرفته ام و میروم که در جوار خاک میهن آتش بر کوهستانها برافروزم و وطن را از دست آخوندها نجات دهم و الان می بینیم که چطور مردم ایران را از شر آخوندها نجات داد!

کارنامه اى در این سه دهه سرشار از خیانت که هیچ جنایتکارى حداقل در قرن گذشته تا به امروز به پاى مسعود رجوى نرسیده است که این چنین به ملت خود و نیروى خود و مردم کشور میزبانش، خیانت کرده باشد و تمام عیار در خدمت یک دیکتاتور آن هم دیکتاتورى از نوع بدخیم ترین آن قرار گیرد.

این است عاقبت مزدورى و جنایت و خیانت که رجوى باید پاسخگوى من و امثال من باشد که بیش از ربع قرن ما را فریب داده و با وعده سرنگونى هر شکنجه و حقارت را تحمل کردیم و عاقبت این چنین می بینیم با ذلت از کشور عراق اخراج شدند.

آقای رجوی، چرا بعد از سرنگونى دیکتاتور عراق وقتى که پرچم ذلت را بالا بردى و چشم اندازى براى مبارزه وجود نداشت روى حرف خود و ماندن در اشرف اصرار میکردید؟

– آیا توانستید اشرف را نگه دارید؟

– به چه دلیل خون دوستان عزیزم بیخود روى اصرار در اشرف ماندن شما و خانم فرنگ نشسته تان به زمین ریختید و الان با ذلت از عراق اخراج شدید؟

– دستاورد عراق رفتن تان چى بود؟ آیا جز خیانت و جنایت و مزدورى و وطن فروشى دستآورد دیگرى داشتید؟

– رجوى پاسخ بدهد، انهمه دروغ و فریب حمایت مردمى عراق و امضاها و طومارهاى نجومى خود ساخته از مردم عراق کجا رفت؟

– بلاخره جواب سرنگونى چى شد؟

„پایان“

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26512

پیوند آل سعود با مریم رجوى، سیاستى مضحک و شکست خورده 

 Ebrahimi_Abdolkarim_logعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و چهارم اوت ۲۰۱۶:…  عزم دولت عراق بر پاکسازى کشورشان از گروههاى تروریستى در آن کشور، بالاخره دارد به ثمر می نشیند، از یک طرف داعش توسط ارتش و نیروهاى مردمى از سرزمین عراق بساط تروریستى اش برچیده میشود و از طرف دیگر فرقه تروریستى و شیطانى رجوى با همدلى و سیاست درست دولتمردان عراق از آن کشور اخراج میشوند که در این ایام اخراج تتمه هاى آنها شتاب بیشترى …

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشخاکسپاری یا مناسک حج؟ (+ دو مطلب دیگر مرتبط با سعی تروریستها در جایگزین کردن عربستان سعودی بجای صدام)ا

لینک به منبع

پیوند آل سعود با مریم رجوى، سیاستى مضحک و شکست خورده

 عبدالکریم ابراهیمیعزم دولت عراق بر پاکسازى کشورشان از گروههاى تروریستى در آن کشور، بالاخره دارد به ثمر می نشیند، از یک طرف داعش توسط ارتش و نیروهاى مردمى از سرزمین عراق بساط تروریستى اش برچیده میشود و از طرف دیگر فرقه تروریستى و شیطانى رجوى با همدلى و سیاست درست دولتمردان عراق از آن کشور اخراج میشوند که در این ایام اخراج تتمه هاى آنها شتاب بیشترى گرفته است.

در این میان نکته قابل توجه این است که فرقه رجوى با کمک آل سعود و همدستى تروریستهاى بعثى که در حکومت عراق نفوذ دارند، بسیارى از سران و فرمانده هان جنایتکار رجوى که در کشتار مردم ایران و عراق دست داشته و یا مستقیما آمر جنایت بوده اند و همچنین اعضاى ناراضى تشکیلات را شکنجه و سرکوب و سر به نیست کرده اند و در محاکم قضائى ایران و عراق، پرونده دارند و تحت پیگرد پلیس اینترپل قرار دارند از عراق فرارى داده اند، جانیانى که در جنایت دست هیتلر را از پشت بسته و به او زکى گفته اند و بسا جنایات هولناکى مرتکب شده اند که ثمره و آموزه آن جنایات امروز توسط داعش اجرا میشود که این جنایات قلب هر انسان آزاده اى را به درد مى آورد.

اما الان بعلت تحولات اخیر در منطقه خاور میانه، جولان دادن تروریسم بخصوص داعش در عراق و سوریه و رجوى در صحنه سیاسى و اربابان آنها در منطقه بخصوص آل سعود در کشتار مردم بیگناه و فقیر یمن به سمت تمام شدن پیش میرود و کشتى آنها به گل نشسته و دست و پا زدن و تقلا براى رهایى، آنها را بیشتر در گل فرو خواهد برد. دست به دامن هم شدن تروریستها و حامیان آنها بصورت عیان نشانگر نفس هاى آخر آنان است، اتحاد آل سعود با مریم رجوى، نمونه بلاهت بار این پیوند نامیمون است.

جالب اینکه بعد از شرکت ترکى فیصل در مراسم خیمه شب بازى مریم رجوى در بورژه پاریس و سخنرانى در آنجا و بعد از ماجراى کودتاى ناکام در ترکیه و چرخش آن کشور بر ضد سیاست قبلى خود و آل سعود، عربستان چنان از تحولات آینده به وحشت افتاده که به سیم آخر زده و با سیاستى نا پخته و بچه گانه از سر کرده ى فرنگ نشسته فرقه رجوى و رئیس جمهور باسمه اى شوراى خود خوانده مجاهدین، دعوت به عمل آورده که براى مناسک حج به عربستان تشریف فرما شوند، مضحکه اى که حتى افراد به دور از سیاست و کودکان را به خنده مى آورد، انگار که آل سعود در آخرهاى عمر پادشاهى خود هستند و درس عبرت از پیوند نامیمون صدام – رجوى، نگرفته اند. درست است که در سال ١٣۶۶ در کشتار حجاج ایرانى، خط دهنده و مشاور دستگاه امنیتى پادشاهى بوده اند، اما باید دانست که رجوى بعلت جنایاتش و روح شیطانى که در نهاد او نهفته است، نحوست دارد و با هر کس همدم شود عاقبت شومى در انتظار خواهد داشت و آل سعود با این سیاستهاى ناپخته و شرط بندى روى اسب مرده، سرنوشتى جز رسوایى و زوال براى خود رقم نخواهد زد و آینده اینرا ثابت خواهد کرد.

بهر حال تاریخ اینرا در خاطره خود خواهد داشت. همانگونه که داستان عبرت آموز دیکتاتور عراق صدام حسین با همدستى رجوى در سرکوب مردم کشورش، بیاد خواهد داشت و عبرت آموز دیکتاتورها در سرکوب مردم کشور خود خواهد بود.

„پایان“

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26378

تشکیلات آلبانى یا استخوان لاى گلو براى زوج رجوى 

Ebrahimi_Abdolkarim_logعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، پانزدهم اوت ۲۰۱۶:… روزگار سختى بر فرقه تروریستى رجوى میگذرد و زوج ترور و تزویر هنوز چنان در خود بزرگ بینى کاذب شان مست و مدهوش و غرق هستند و شعار توخالى و بى محتواى مبارزه مسلحانه و ارتش نداشته آزادى و هزار اشرف سر میدهند و نعره میکشند، انگار که ظرفى همانند اشرف در کنار مرز میهن دارند، صدام حسینى هست که تمام عیار مأمن و … 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیادامه فرار سران رده بالای فرقه رجوی از کمپ لیبرتی (+ اسامی صد تن دیگر از انتقالی ها)

علیرضا اکبریان حسن نظام الملکیتروریستهای رجوی داعشی با اسامی مستعار از عراق به اروپا اعزام می شوند

نام تقلبی مژگان مهدوی رادعربستان سعودی جنایتکاران شکنجه گاههای صدام حسین که تحت تعقیب پلیس بین الملل هستند را به اروپا قاچاق می کند

لینک به منبع

تشکیلات آلبانى یا استخوان لاى گلو براى زوج رجوى

روزگار سختى بر فرقه تروریستى رجوى میگذرد و زوج ترور و تزویر هنوز چنان در خود بزرگ بینى کاذب شان مست و مدهوش و غرق هستند و شعار توخالى و بى محتواى مبارزه مسلحانه و ارتش نداشته آزادى و هزار اشرف سر میدهند و نعره میکشند، انگار که ظرفى همانند اشرف در کنار مرز میهن دارند، صدام حسینى هست که تمام عیار مأمن و تأمین کننده ساز و برگ نظامى آنهاست و تشکیلاتى در حصار و زنجیر خود دارند که حداقل با آن مانورى بدهند. باید به این زوج سرکوب و ترور یادآورى کرد که تشکیلات تان از اشرف و سپس لیبرتى با آن همه ادعاى کاذب و آن همه خون ریخته و بهدر رفته بهترین دوستانم که همه اش توسط لجاجت شما به زمین ریخت، اخراج شد و ته مانده آنها هم به زودى عراق را ترک خواهند کرد و به آلبانى منتقل میشوند. کشورى در اروپاى شرقى که بلحاظ اقتصادى یکى از فقیر ترین کشورهاى اروپایى است و مسلماً جاى مناسبى در بند کردن ایدئولوژیکى تمام عیار افراد تشکیلاتت نیست و از این پس هر کدام از نفرات چماق بالاى سرتان خواهد بود و به هیچ عنوان توان به بند کشیدنشان مثل اشرف ندارید. افراد تشکیلات آلبانى کسانى هستند که تور اختناق و سرکوب ایدئولوژیکى را پاره کرده و از آن حصار پا بیرون گذاشته اند. دیگر محال است به نشست هاى سرکوب موسوم به „نشستهاى دیگ و عملیات جارى و غسل هفتگى تفتیش عقائد“ تن بدهند و از این پس همه روى میزتان هستند( اصطلاحى در درون تشکیلات که به نفرات مسئله دار اطلاق میشد) آنوقت تمام انرژى مسئولین را باید روى جمع کردن افراد بگذارید که باید گفت دیگر اینکار محال است، جو پلیسى مجددا راه بیندازید.

نکته اى که شما روى آن حساب باز کرده اید و اینروزها خودتان را در دامن آل سعود انداخته و میخواهید با پول این شیخ نشین همانند عراق در میان مردم و دولتمردان کشور آلبانى تفرقه انداخته و با پول، کسانى را به سمت خود بکشید و داعشى از نوع آلبانى آن راه بیندازید، سخت به اشتباه افتاده اید. درست است که از آزادى مفرط بعد از سقوط صدام حسین حداکثر استفاده در تروریسم پرورى در جامعه عراق بردید، اما آلبانى جایى نیست که بتوانى با پول عربستان همان خط را پیش ببرید. الان همه چشمها روى اعمال تزویر شما باز هستند و اجازه چنین شکر خوردنهایى به شما در راستاى منافع تروریستى تان نخواهند داد.

نکته بعدى که باید تاوان آنرا بدهید، فرار سران جنایتکار شما با اسم مستعار است که روانه اروپا کرده اید، این افراد که جنایات زیادى هم در ایران و هم در عراق مرتکب شده اند و پرونده قضائى در این دو کشور دارند و تحت تعقیب اینترپل هم هستند تا کى میخواهید قایم موشک بازى در آوردید، بالاخره دستتان رو میشود و انسانهاى آزاده و زجر کشیده از تشکیلات منحوس شما وجود دارند که شاهد جنایات آنها بوده و خود نیز زیر دست بسیارى از آنها شکنجه شده و مورد سرکوب وحشیانه تشکیلاتى – ایدئولوژیکى موسوم به انقلاب مریم توسط همین افراد قرار گرفتند و کشورهاى اروپایى بخصوص آلبانى جاى امنى براى آنها نخواهد بود، هر چند که جنایتکار در هر جاى این گیتى باشد جاى امنى ندارد.

رجوى که خود را قانونمدار در کشورهاى اروپایى جا زده است و متعهد شده که به قوانین کشورهاى میزبان پایبند باشد، چطور در آینده میخواهد این شیادیها و جعلیات و فریبکاریها را توجیه نماید.

سالى که نکوست از بهارش پیداست. هنوز کاملا تشکیلات رجوى به آلبانى منتقل نشده که خبر بستن قراردادهاى امنیتى میان ایران و بعضى از کشورها از جمله کشور آلبانى، به گوش میرسد و این را باید به فال نیک گرفت که جانیان و شکنجه گران و عاملان کشت و کشتار بیگناهان، به دست عدالت سپرده شوند و تاوان جنایات خود را پس بدهند. به امید محقق شدن آنروز که ببینم عاملین سربه نیست کردن و شکنجه و سرکوب در فرقه رجوى به عدالت تسلیم شده اند. آنوقت است کمى از این الام درونى و زخمهاى عمیق تشکیلاتى ناشى از شکنجه روحى و روانى، التیام پیدا خواهد کرد. به امید آن روز!

„پایان“

*** 

محمود عباس مریم رجوی مزدوران سابق صدام وم امروز سعدیجیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

مریم رجوی به خبر مرگ مسعود رجوی گوش میدهداعلام مرگ مسعود رجوی درست پس از شعارهای مریم عضدانلو و مدعوینش در ستایش رهبرشان

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26080

آیا رجوى به انتقال افراد از لیبرتى تمکین کرده است؟ 

abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۶:…  الان مریم رجوى شکر خورى کرده و شعارهاى گزافه سر میدهد و میخواهد به مرده نوشدارو تزریق کند. شرکت عنصر ضد ایرانى یعنى ترکی الفیصل هم در این شوى تکرارى و بى محتوا و سخنرانى او بر علیه ملت ایران خود گواه این است که مریم با توجه با تضاد ایران با بعضى از کشورهاى … 

التماس رجوی به نیروها

چنته خالی فرقه رجوی

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

آیا رجوى به انتقال افراد از لیبرتى تمکین کرده است؟

عبدالکریم ابراهیمیکمیساریاى عالی پناهندگان در عراق طى یک بیانیه در رابطه با لیبرتى و اظهار رضایت از روند انتقال و ابراز امیدوارى براى انتقال کامل اعضاى باقیمانده تا پایان سال جارى میلادى، جاى بسى شعف و خوشحالى است. امیدوارم که سران جهل و جنایت فرقه رجوى دنبال بهانه تراشى و دست آویز نباشند و مجدداً در مسیر انتقال افراد به آلبانى، سنگ اندازى نداشته باشند و باز عده اى را به بهانه هاى پوچ به کشتن ندهند. این روند باید چهار سال پیش تمام میشد و ساکنان به جاى امن منتقل میشدند. اما با توجه به تجربه اى که از رجوى هست و ماهیت بغایت رذیلانه و تروریستى که دارد، بعید است بتوان روند انتقال را با اطمینان پشت سر گذاشت و جان بقیه افراد بیگناه را از مخمصه اى که رجوى در عراق براى افراد تشکیلات جهت نیات شوم خودش بوجود آورده، به راحتى این انتقال انجام شود.

از اینکه عفریته فرنگ نشین در مسیر انتقال، جدیدا سنگ اندازى نکرده باید به دیده تردید نگریسته شود و نیات شوم اش را در پس آن جستجو کرد. با نگاهى به شوى تبلیغاتى مریم خانم در بورژه پاریس و شرکت کنندگان آن و شعار بى محتواى هزار اشرفى( بگذریم که نه خود و نه شوهر درمانده اش نتوانستند اشرف به قول خودشان کانون استراتژى مبارزه مسلحانه با رژیم آخوندى را نگهدارند که خون هزاران بیگناه پاى آن رفته بود و رجوى سقوط آن را نابودى تام و تمام فرقه میدانست).

الان مریم رجوى شکر خورى کرده و شعارهاى گزافه سر میدهد و میخواهد به مرده نوشدارو تزریق کند.

شرکت عنصر ضد ایرانى یعنى ترکی الفیصل هم در این شوى تکرارى و بى محتوا و سخنرانى او بر علیه ملت ایران خود گواه این است که مریم با توجه با تضاد ایران با بعضى از کشورهاى عربى و خصومتى که سران مرتجع همین کشورها بر ضد ملت و فرهنگ ایران دارند، با توصیه ارباب جدیدش میخواهد اول خود را از عراق نجات داده و بعد با دست باز نیروهایش را از آلبانى با فریب ساختن اشرف هاى موهوم روانه درگیریهاى خاورمیانه کرده و زیر سایه ارباب بر ضد منافع اساسى مردم ایران در منطقه توطئه چینى کند و با تروریستها در سوریه و یمن و حتى لبنان و بحرین نیز در کشتار و درست کردن حمام خون نقش کلیدى إیفا کند و با یک تیر دو هدف نشان رود، یکى نیروهاى خلص ایدئولوژى و مغزشوئى شده را عاشوراگونه اما به سبک وهابى / داعشى براى دیدار و همنشینى با پیامبرى که اعتقاد قلبى به آن ندارند، به کشتن دهد و هم آنها را سرگرم این بازى ناجوانمردانه نماید تا صباحى بیشتر خود و شوهر مفقود شده اش به زندگى خائنانه خود زیر حمایت سران مرتجع بعضى از شیوخ عرب و آل سعود سپرى کنند و به قول خودشان از این ستون به آن ستون الفرج، چرا که همیشه بصورت تاکتیکى مسائلشان را حل و فصل میکردند و به اصول و ارزش خاصى پایبند نبودند. یک روز رادیکال اسلامى میشوند، یک روز در چپ مارکسیسم قرار میگیرند و یک روز در دامن آمپریالیسم و صهیونیسم و وهابیت مى افتند. بنابر این هدف خواسته شخصى است که موقتا کرسى ازش جدا نشود. مهم براى این فرقه فقط و فقط رویایى زندگى کردن زوج رجوى در دستگاه پادشاهى مآبانه و دیکتاتورى مطلق است. لذا یکى میشود استغفرالله امام زمان و یکى هم مریم عذرا مادر حضرت عیسى، دگم و قابل پرستش بعنوان صنم و معبود که هر گونه سرپیچى و مخالفتى با آن مساوى نابودى زندگى سیاسى و دنیوى فرد و این براى هر ناظر بیرونى که آثارى از عملکرد رجوى را دیده باشد، بخوبى قابل درک و ملموس است.

رجوى باید این واقعیت را درک کند که این دوران دیگر طالب چنین چرندیات و حقه بازیهاى ایدئولوژى- سیاسى و حتى نظامى نیست و نخواهد بود و باید به این تن بدهند که روزگار یکه تازى آنها به سر آمده است و خود را به هر درى بزنند آن در پوسیده است و با تلنگرى فرو میافتد. اینقدر خانم فرنگ نشسته! با دم خود در ظاهر فندق نشکنید و هزار اشرفى، هزار اشرفى نشخوار نکنید، باطن پیر و تکیده و پوسیده خود را نمیتوانى با آرایش جبران کنید، درونت سوخته است حتى ناى این نقش و رل هایى که بازى میکنى ندارى!. همه اش حرف مفت و تکرارى و افاضات بى محتواى هر ساله است که مثل رباط کوکى از خودت بیرون میدهید، اینها هیچ دردى از درد لاعلاج شما و شوهر مفقود شده ات را دوا نخواهد کرد، جز بر نفرت مردم ایران از شما و فرقه تروریستى تان نمى افزاید. همانگونه که حمایتتان از تروریستهاى سوریه و ارتش به اصطلاح آزاد سوریه براى مردم ایران منزجر کننده بود، دیروز دیدیم که چطور کودک فلسطینى را جلوى دوربین ذبح کردند و روى داعش رو سفید نمودند.

اى ننگ و نفرین بر تو و شوهرت و بر تمام تروریستهاى خونریز و آدمکش.

„پایان“

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25988

مرگ مسعود رجوى، واقعیت یا کذب 

abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:… یک هفته از برنامه خیمه شب بازى فرقه تروریستى رجوى گذشت و این فرقه اظهارات رئیس پیشین اطلاعات شیخ نشین عربستان مبنى بر اینکه رجوى فرارى و در لانه موش خزیده با خطاب „مرحوم“ یاد کردن، مرگ او رسماً نه تأیید شده و نه آنرا نفى کرده اند. البته واضح است سران جهل و جنایت رجوى … 

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

لینک به منبع

مرگ مسعود رجوى، واقعیت یا کذب

یک هفته از برنامه خیمه شب بازى فرقه تروریستى رجوى گذشت و این فرقه اظهارات رئیس پیشین اطلاعات شیخ نشین عربستان مبنى بر اینکه رجوى فرارى و در لانه موش خزیده با خطاب „مرحوم“ یاد کردن، مرگ او رسماً نه تأیید شده و نه آنرا نفى کرده اند.

البته واضح است سران جهل و جنایت رجوى یک موضع گیرى قاطع را در توان خود نمی بینند. چرا که مواجب آنها توسط ارباب قطع خواهد شد و نیز آخرین گلوگاه تنفسى خود را از دست خواهند داد. بگذریم که رجوى ضد ایرانى و ضد شیعه هم پیمان با این مرتجعان و فرتوتان تاریخ جاهلیت است و سران عربستان تاریخاً با ملت پارس در تضاد بوده و هیچگاه این خصومت آنها نسبت به ملت ایران از بین نرفته است، بلکه همیشه در حال توطئه چینى بر ضد منافع مردم ایران بوده اند و از هر اهرمى در این راستا کمک گرفته اند. رجوى هم که ضد ایرانى است و خودش را به بیگانه، بر ضد منافع ملت ایران فروخته است، در این راستا میمون وار به پاى این و آن افتاده تا ساعتى بر عمر کثیفش بیفزاید.

البته ملت بزرگ و با فرهنگ ایران میدانند که سران مرتجع برخى کشورهاى عرب با میمون زنجیر به گردن شان یعنى مسعود رجوى، عددى نیستند که در برابر این فرهنگ و تمدن تاریخى ایران و ایرانى قد علم کنند و براى ایران شاخ و شانه بکشند. انگار درس عبرت از سلفشان دیکتاتور صدام در تجاوز به ایران با پشتیبانى منطقه اى و جهانى نگرفته اند. پارس کردن این شغالان بر ضد ملت ایران نشأت گرفته از تفکر عقب مانده و دوران جاهلیت بوده است. هیچ کارى جز تروریسم پرورى به اسم اسلام نداشته و ندارند و داعش نمونه بارز این تفکر سران مرتجع برخى کشورهاى عربى است.

به هر حال، موضع گیرى فردى به اسم شاهین قبادى در پاریس از سخنگویان دست چندم رجوى مبنى بر اینکه از سخنان ترکى فیصل „سوء تعبیر“ شده است، نشان دهنده یک سر در گمى در رأس سران سازمان بخصوص مریم و مسعود رجوى است. معتقدم که رجوى زیر چتر حفاظتى و مالى سران برخى از کشورهاى عربى على الخصوص شیوخ عربستان قرار دارد و هر جا هست، جایش امن بوده و این فیل هوا کردن ترکى فیصل از دو حالت خارج نیست، یا هوش و حواس اش را از دست داده که این بعید به نظر میرسد یا این کلام اقاى ترکى فیصل یک بازى سیاسى – اطلاعاتى، براى ردگم کردن و برداشتن و منحرف کردن تیغ انتقادِ بازماندگان قربانى شده این جنایت پیشه و جدا شدگان از این فرقه بخصوص در حق ملت عراق و ایران و اعضاى تشکیلات بوده است.

فرقه رجوى، یک سال بدون ترسیم خطوط از طرف مسعود رجوى دوام نخواهد آورد و مریم رجوى هم کسى نیست که بتواند معضل تشکیلات این فرقه را آنگونه که مسعود رجوى با دجالیت و مهارت و حیله گرى کنترل و حل و فصل میکرد، این مسئولیت را بر دوش بکشد. مریم رجوى عروسک کوکى مسعود رجوى است و هر آنچه او به این عروسک منتقل میکند، همان خطوط از او بیرون میزند و بدون مسعود محال است.

مسعود رجوى خوب میداند که چه نقشى در صحنه تروریسم جهانى بازى کند و بعلت منفوریت در جنایاتى که مرتکب شده است، این کارت یعنى مریم رجوى را جلو انداخته و این استراتژى را سالیان پیش و یک دهه قبل از سرنگونى اربابش صدام حسین در سازمان پیاده کرد. الان هم که ارباب و صاحبخانه خود را ندارد و تقریبا نصف افراد تشکیلاتش از آن گریخته و جدا شده اند و بقاء رجوى بعلت جنایاتش در حق ملت عراق در آن کشور میسر نیست و جایگاهى در آنجا ندارد و هر از چند گاهى نیروى اسیر در بند تشکیلاتش توسط خشم مردمى عراقى کشته و نابود میشوند و افرادى که در تشکیلات بعلت فریب و شستشوى مغزى توسط رجوى هنوز آنرا ترک نکرده اند، شقه شقه شده و در عراق و البانى و المان و… سکنى دارند. اما همچنان تحت طلسم این جنایتکار هستند، هیچگونه چشم اندازى براى این فرقه وجود ندارد. حامیان این فرقه بخصوص سران عربستان و شرکت و حمایت علنى دولت عربستان از فرقه رجوى نشاندهنده مسیر نزولى است که صدام دیکتاتور عراق پیمود. حکومت عربستان الان در بحرانى ترین موقعیت سیاسى و اجتماعى خود قرار دارد و فقط با سرکوب ملت خود همانند صدام موقتا با پول و تسلیحات باد به غب غب میدهد و این بادکنک بزودى خواهد ترکید، چرا که تروریستهاى داعش که خود آنها را بنیان گذاشت و تغذیه میکرد و سیاست کشورکشایى دینى و مذهبى البته با وحشیانه ترین نوع تروریسم پیش میبرد، در حال زوال و نابودى است و جامعه جهانى و قدرتهاى منطقه اى و فرامنطقه اى به این نتیجه رسیده اند که باید این جرثومه تروریستى ریشه کن شود و نشانه هاى این را میتوان در عراق و سوریه مشاهده کرد. بنابر این رجوى زنده بودنش هیچ تأثیرى بر عقب انداختن این روند و از هم پاشى تشکیلات خودش ندارد. اما باید بدست عدالت سپرده شود و تاوان جنایاتش در این دنیا را پس بدهد.

„پایان“

*** 

همچنین:

توافق هسته ای اضمحلال فرقه رجوی

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۵:… ناراحتی مسعود و مریم رجوى از توافق هسته ای به خاطر موجودیت تشکیلاتشان است، چرا که این توافق در کل منطقه اثراتش را خواهد گذاشت و منطقه در تعادل قبلى که رجوى آنرا هوا هوا میکرد و جو ضد رژیم بود، از بین میرود و رابطه ها ا

فلسفه روزه و سوء استفاده رجوی

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هفتم ژوئیه ۲۰۱۵:…  در فرقه رجوى سوء استفاده از مقدسات و شعائر اسلامى از جمله روزه گرفتن، یک دسیسه و نیرنگ بیش نیست که رجوى بصورت فرمالیستى با اجبار کردن افراد تشکیلات به انجام آن، آنها را برده و بنده خود میکند. سوء استفاده رجوى از روزه 

خانواده، آنتى تز ایدئولوژى رجوى

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهارم می ۲۰۱۵:…  راستى چرا رجوى و سران تشکیلاتش اینقدر از خانواده و اسم آن میترسند؟ دلیل این همه رذالت رجوى و سران تشکیلاتش در حق این پدر و مادرهاى پیرى که با بجان خریدن تهدیدات امنیتى به امید دیدار عزیزانشان به عراق میروند، اما با رفتا