شوک حملات داعش در پاریس (+ نمونه هایی از همدردی با خانواده ها و مردم)

شوک حملات داعش در پاریس (+ نمونه هایی از همدردی با خانواده ها و مردم)

مسعود تقی پوریان، نیم نگاه، پانزدهم نوامبر 2015:… مگر یادمان رفته همین کشور فرانسه در پایان سال ۶۴ با چنان فضاحتی مسعود رجوی و چند تن دیگر را بجرم ایجاد بلوا و اشوب روزانه به جهت سنگ پرانی و چاقوکشی با افراد گروه خارجه نشین فدایی اقلیت در منطقه اورسورواز به کشوری افریقایی تبعید نمود. مگر یادمان رفته بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار امریکا در جاسازی زیر گچ های دیوارهای قلعه اور در حومه …

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

جولان منافقین (فرقه رجوی) در باتلاق اسید پاشی
قربانیان رجوی پاریساین عکس کسانی است که به دستور مریم رجوی خود را ناقص کردند

لینک به منبع

شوک حملات داعش در پاریس

مسعود تقی پوریان (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین ـ ساکن تبریز)

۹۴-۸-۲۴

ارسال به سایت نیم نگاه

امروز صبح شنیدیم رستوران باتاکلان مورد حمله عناصر تروریستی داعش قرارگرفته است. بلافاصله دو حمله دیگر در نقاطی دیگر در همین شهر نیز شاهد چنین صحنه هایی از خشونت و قتل بوده است.

151114120917_497083806

20151114083823908

نزدیک به ۱۵۰ نفر در این حملات فقط جان باختند. گروه ضدبشری داعش در صفحه تویتر خود بلافاصله نوشت “پاریس در آتش” . داعش باز پیام داد بزودی روسیه ، انگلیس و شهر واشنگتن نیز با چنین اقدامات مشابه مواجه خواهند شد. ولی مسئله را میخواهم اینجوری نگاه کنم :

1.در همین شهر پاریس گروهکی تروریست تر با نام مجاهدین انگار فراموش شده اند یا عنوان تروریست خوب را بعد از سالها توسط حامیان امریکایی بدست آورده و یدک می کشند. همانهایی که توسط عوامل نفوذی شان در تسخیر لانه جاسوسی امریکا در تهران نقش داشتند. عنوان می کردند با ترفند های پیچیده سیاسی دانشجویان خط امام را در مبارزات ضدامپریالیستی !!!! راهنمایی و به پیش میبرند!!. آنها قبل از انقلاب نیز با طبل و دغل می گفتند چهار مستشار نظامی با درجه سرهنگ نیروی هوایی امریکایی را ترور انقلابی کرده اند. آنها به زمین و زمان تا سرنگونی صدام حسین در پایان سال ۸۱ می گفتند که انقلابی تر و ضدامریکایی تر از آنها در کره زمین پیدا نمی شود. حال چگونه دایه مهربانتر از مادر برای دمکراسی جهانی ، انسانیت؟؟! ، مردم ایران ، مردم یمن و سوریه و … شده اند؟ … مگر یادمان رفته همین کشور فرانسه در پایان سال ۶۴ با چنان فضاحتی مسعود رجوی و چند تن دیگر را بجرم ایجاد بلوا و اشوب روزانه به جهت سنگ پرانی و چاقوکشی با افراد گروه خارجه نشین فدایی اقلیت در منطقه اورسورواز به کشوری افریقایی تبعید نمود. مگر یادمان رفته بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار امریکا در جاسازی زیر گچ های دیوارهای قلعه اور در حومه پاریس در حمله غافلگیرانه پلیس ضد تروریست فرانسه بدست آمد. مگر گروهی مدافع حقوق بشر پول قایم می کند؟ پولشویی می کند؟ با پاسپورت های جعلی بطور مداوم در کشورهای اروپایی تردد می کند. انتظار میرود ضربات بس سنگین تری این تروریست های خطرناک بر اتفاقات اجتماعی و امنیتی اروپا علی الخصوص فرانسه ایجاد نمایند.

Terror 7

2.بنظر میرسد داعش به هیچ منافع سیاسی و تبلیغی در قبال این اقدامات اش در پاریس دست نمی یابد. حتی دستاوردی بسیار جزیی در قبال شکست های سنگین اش در سوریه را نیز بدست نمی آورد. ماجرای کلید خوردن حمله سنگین دول غربی و علی الخصوص امریکا بیشتر میتواند مطرح باشد. موضوعی که بعد از اتحاد نظامی و سیاسی کشورهای روسیه و ایران و سوریه تعادل قوای جدید و مهمی را علیه غرب به جهت پیشروی میدانی این نیروها منجر شده است. اگر نگاه جدی داشته باشیم حمله داعش به پاریس در الویت قرار میگیرد تا بهانه های جدی برای غرب فراهم شود تا ساختارهای اقتصادی و صنعتی بیشتری را در سوریه مورد حمله قرار بدهند. مسلما داعش نیز فرصت تنفس بهتری خواهد یافت تا از زیر ضربات سنگین روسیه و ایران و حزب الله لبنان و سوریه بدر رود.

3.امکان ائتلاف سازی به ظاهر مشروع از سوی امریکا برای حضور پر رنگ در منطقه خاورمیانه با این یازده سپتامبر اروپایی بوجود آمده است. سازمان جاسوسی فرقه رجوی با اظهار تسلیت!! به اولاند رئیس جمهور فرانسه مدام ایران را به مالکیت گروه داعش!! برچسب میزند. مدعی است سیاست های ضدبنیادگرایی را بایستی رهبران اروپا از مسعود رجوی فراری بیاموزند. گروهی خبیث که تا الان اش همچنان افراد آدمکش داعشی را انقلابیون موصل و سوریه می نامد. تا این لحظه هیچ موضعگیری خاص علیه این فرقه تکفیری انجام ننموده و بنابر شنیده هایی از طرق واسطه هایی آنها را در زمین عراق هدایت می کند. معلوم نیست اروپا کی بهای سنگینی بابت حمایت آنها بصورت استفاده ابزاری خواهد پرداخت. مشخصا حملات این گروه به سفارتخانه ها و کنسولگری های ایران در خارج را در دهه شصت از یاد نبرده ایم. این اولین شق کارهای آنارشیستی فرقه مجاهدین میتواند باشد.

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

پیوند رهایی، پانزدهم نوامبر 2015
لینک به منبع

اطلاعیه شماره 21 سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)

همدردی و تسلیت به خانواده ها و مردم و دولت فرانسه

تروریسم در همۀ اشکال آن محکوم است

سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)، حمله تروریستی 13 نوامبر پاریس را که توسط گروه تروریستی داعش مسئولیت آن پذیرفته شد و تا این لحظه جان بیش از صد انسان بی گناه را گرفته و بسیاری را نیز زخمی نموده قویا محکوم می کند و آنرا جنایت علیه بشریت میداند.

ما ضمن تسلیت و همدردی با مردم و دولت فرانسه و خانواده های قربانیان این تراژدی انسانی که گوشه ای از جنایات تروریسم جاری در گوشه و کنار جهان و بطور خاص در منطقه خاور میانه است خواستار شناسایی و دستگیری و به پای میز محاکمه کشاندن مسئولین و مجریان و حامیان آشکار و پنهان آنها می باشیم.

فراموش نباید کرد که گروه تروریستی داعش از متحدین فرقۀ تروریستی رجوی (متحد سابق حزب بعث عراق و رژیم صدام حسین) میباشند بطوریکه در ابتدای ترک تازیهای اولیه این گروه که تصور میشد عراق را بطور کامل تصرف خواهند کرد، آقا و خانم رجوی خام خیالانه و با ابراز همدردی با این گروه تروریستی آنها را وطن پرست و نیروهای مبارز و عشایر انقلابی عراق می نامیدند و از پیروزیهای تروریسم در عراق و منطقه ابراز خوشحالی می کردند (در لینگ زیر در سایت رسمی فرقه):

http://www.mojahedin.org/news/139413

اما وقتی جهان را علیه تروریسم دیدند و پیشرویهای داعش متوقف گردید و حامیان بین المللی آن نیز کم و بیش پشت داعش را خالی کردند مفتضحانه آن هم فقط در تبلیغات بیرونیشان عقب نشینی کردند.

دولت فرانسه برای ریشه کنی تروریسم داعش باید قاطعانه با آنها و همۀ حامیان و متحدین عملی و ایدئولوژیکی آنها همچون فرقه تروریستی رجوی که همان اندیشۀ داعش با پوشش و ادعای دروغین دموکراسی را دارد و با همۀ انواع و اشکال تروریسم برخورد کند و به آنها اجازۀ حضور و فعالیت در خاک فرانسه ندهد.

رهبران و عناصر رسمی و فعال فرقۀ تروریستی رجوی که در خاک فرانسه (در استان والداواز نزدیک پاریس) به عنوان پناهنده حضور دارند تماما فرماندهان و افراد آموزش دیدۀ نظامی سابق به دست ارتش صدام حسین برای انواع عملیات تروریستی و نظامی هستند و صدها عملیات تروریستی و نظامی را فرماندهی و اجرا کرده اند.

مکانسیم فرقه ای گروههای فرقه گرا همانند فرقۀ رجوی مستقر در شمال پاریس و داعش ریشه و مادر تروریسم میباشد. آنها تنها با روشهای فرقه ای و مغزشویی و تخلیه انسانها از هستی انسانی شان میتوانند آنها را وادار کنند تا دست به جنایاتی بزنند که داعش در پاریس و اطراف و اکناف جهان و رهبران فرقۀ رجوی در پاریس با خودسوزیهای افرادشان در سال 2003 و عملیات انتحاریشان در ایران در سال 1981 که اولین عملیات از این نوع در منطقۀ خاورمیانه بود و اکنون در کمپ لیبرتی در عراق با فراخوان دادن شخص مسعود رجوی همسر خانم مریم رجوی مقیم فرانسه به ماندن در عراق تا کشته شدن دسته جمعی و تهدید آشکار به قتل جدا شدگان و منتقدین و مخالفان فرقه در «هر کجای جهان» مرتکب میشوند.

سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی) بارها اعلام کرده است که رمز موفقیت علیه تروریسم در اقدامات پیشگیرانۀ کنشی است و نه واکنشی.

سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقۀ رجوی)

23 آبان 1394

14 نوامبر 2015

زنان ایران، پانزهم نوامبر 2015
لینک به منبع

همدردی انجمن زنان با مردم فرانسه و محکوم کردن تروریست

تروریست خوب و بد نداریم چه داعش یا که فرقه رجوی

شب گذشته باز شاهد عمل تروریستی سازمان تروریستی داعش بودیم و در فرانسه یک سالن کنسرت و چند نقطه دیگر مورد هجوم تروریستها قرار گرفت.

این عمل تروریستی همچون سایر عملهای تروریستی دیگر را محکوم می کنیم و باز هم انجمن زنان نسبت به حضور مریم رجوی، تروریستی با لباس شیک و شعارهای جالب هشدار می دهیم . ماهیت رجوی عوض نشده و فقط بصورتی تاکتیکی سلاحشان را داده اند.

به دولت فرانسه هشدار می دهیم که فرقه رجوی همچون آتشی زیر خاکستر در اورسورواز نهان شده است آنها که بصورت فرقه ای در میان مردم همچنان به عضوگیری مشغولند ارتباط این انسانها را در قدم اول با خانواده و بستگان و جامعه قطع می کنند و بعد این افراد مانیپوله شده و مغزشان در اختیار دستورات فرقه ای قرار می گیرد.

کسانی که به هر شکلی در می آیند و گوش به فرمان تشکیلاتی و فرمان رهبری رجوی باقی می مانند و امروز کت و کراوات زده در مجامع حقوق بشری ظاهر می شوند، روزی دیگر خود را برای تروریستی همچون مریم رجوی به آتش می کشند و زمانی دیگر تغییر چهره داده ریش گذاشته و در خیابانهای تهران خمپاره زنی می کنند و باز زمانی دیگر بصورت رفتگری در آمده و جلوی خانه فردی را که یکجانبه در دادگاه رجوی محاکمه شده است ترور می کنند.

کسانی که اعضای ناراضی را زندانی و می کشند کسانی همچون فرمانده کمال که مهوش سپهری از جمله مسئول اولهای رجوی وی را مجبور به شکستن سیانور و خودکشی کرد.

یا همانطور که یکبار دیگر انجمن زنان گفته است خانم مهری موسوی به همان ترتیب توسط این فرقه کشته شد.

اگر واقعا دولت فرانسه مصمم به ریشه کردن کردن تروریسم هست بایستی سراغ اورسورواز برود و این آتش زیر خاکستر را بیرون بکشد و مریم رجوی تنها عنصر دست نشانده رجوی را محاکمه و محل مخفیگاه رجوی را از وی جویا شود و اینها بایستی بخاطر سه دهه اعمال تروریستی و ظلم به اعضا در دادگاه محاکمه شوند و قطعا ما بعنوان شاهدان کارهای آنها در کشورهای اروپائی و در عراق حاضر می شویم.

به امید محو تروریست در تمامی اشکال و ابعاد آن از جامعه جهان

به امید جهانی خالی از ظلم و استبداد

انجمن زنان

چهاردهم سپتامبر 2015

کانون آوا، پانزدهم نوامبر 2015
لینک به منبع

کانون آوا حمله تروریستی شب گذشته در پاریس را بشدت محکوم کرده وبه ملت سوگوارفرانسه تسلیت می گوید.

باردیگر خشونت، افراط وتروریسم مرز انسانیت را در هم نوردید و جان انسانهای بیگناه را گرفت.

شب گذشته گروه تروریستی داعش که از زمان حضور خود با رویکردی افراطی و خشونت بار به جان زنان و مردان و کودکان بی‌دفاع افتاده است و از هیچ اقدام غیرانسانی برای رسیدن به اهداف وحشیانه خود کوتاهی نمی‌کند، ملت و دولت فرانسه را با فاجعه‌ای دردناک و تأسف‌بار مواجه ساخت. فاجعه‌ای که ابعاد خشونت بار آن دل و جان بشریت را به دردآورد. گسترش نگران‌کننده تروریسم ضرورت اتحاد و همبستگی همه کشورهای جهان را برای مقابله با افراط‌گرایی و خشونت دو چندان می‌کند.

لازم است که دولت فرانسه بعد از این عمل تروریستی قاطعیت کافی جهت بستن مرکز توطئه در اورسورواز داشته باشد چرا که این مرکز در گذشته و حال همواره محلی برای توطئه چینی علیه مخالفان و منتقدین مجاهدین بوده و از این محل دستورات جهت اعمال خشونت در ایران و در اروپا صادرشده اند.

در روزهای اخیر دررابطه با سفر قریب الوقوع رئیس جمهور ایران به فرانسه، افراد وابسته به مجاهدین در دسته های کوچک و یا تک نفره از پایگاه اورسوراز به فرودگاه شارل دوگل و هتلهایی که روحانی ممکن بود درآن اقامت کند، برای شناسایی عملیات ایذایی و یا احتمالا انتحاری ترددو فیلم برداری کردند. این اطلاعات می توانند با توجه به ارتباطات تنگاتنگ سازمان مجاهدین با گروه های تکفیری خاورمیانه، در اختیار این گروه ها قراربگیرند. جداشدگان از سازمان مجاهدین همیشه نگرانی خودرا از وجود این مرکز توطئه در اورسورواز ابراز داشته اند.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21786

وقاحت پیام هفتم آبان ۹۴ رجوی

مسعود تقی پوریان، نیم نگاه، پنجم نوامبر ۲۰۱۵:… در پی حمله خمپاره ای به کمپ لیبرتی و کشته شدن ۲۳ تن از اعضای ساکن در اردوگاه حریه بالاخره مسعود رجوی در پیامی مختصر، وقاحت بار، و خودخواهانه نسبت به وقوع این حمله موضعگیری کرد. او سعی کرد همچون ابلهی خودشیقته وانمود کند همه چیز این حمله را در یک لحظه کشف کرده و ادامه راهبردلازم برای اقدامات بعدی را در چنته دارد. مثلا اینکه این حمله عمدا…

مسعود رجوی و  فروغ جاویدان استراژی شکست خورده و در گل فرورفته

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

لینک به منبع

وقاحت پیام هفتم آبان ۹۴ رجوی

مسعود تقی پوریان (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین ـ ساکن تبریز)

صفحه فیس بوک انجمن نجات

۱۳۹۴/۸/۱۳

در پی حمله خمپاره ای به کمپ لیبرتی و کشته شدن ۲۳ تن از اعضای ساکن در اردوگاه حریه بالاخره مسعود رجوی در پیامی مختصر، وقاحت بار، و خودخواهانه نسبت به وقوع این حمله موضعگیری کرد. او سعی کرد همچون ابلهی خودشیقته وانمود کند همه چیز این حمله را در یک لحظه کشف کرده و ادامه راهبردلازم برای اقدامات بعدی را در چنته دارد. مثلا اینکه این حمله عمدا برای ساعت صرف شام پنجشنبه افراد تنظیم شده بود ، در سنگرهایتان بمانید اگر آب نفوذی به آنجا ندارد ، قهرمان و لشکر فدایی هستید!!!؟؟ ، خونسرد باشید و منتظر ادامه کارزار!!؟ ، ایران منتظر باران و بالا آمدن آب در کف محوطه لیبرتی بود!!!؟؟ ، ایران می خواست کار را یکسره کند!!!؟؟ ،

می بینید چگونه با لفافی و سفسطه آسمان و زمین را بهم میبافد تا حقیرانه و با منطقی غیر حقیقی بقبولاند که ۵۰ نفر خانواده سالمند و پیر و فرتوت که اخیرا برای دیدار و ملاقات با فرزندان شان رفته بودند نفر اطلاعاتی ایران بودند و شاید کار شناسایی!!! هم توسط آنان انجام شده؟؟؟؟…. همه این حرفها برای این هست دهن هر فردی را در تشکیلات که به هوای شنیدن صدای پدر و مادر خود در پشت سیاج لیبرتی لب پر شده خونمالی کند ، سرببرد و قلدرمابانه یکه تازی کند…. عنصر و رهبری بی شرف که از لای درب مخفیگاه اروپایی اش زمین گیر شدن در سنگر آب گرفته و دو نفره در لیبرتی را می دهد تا بیشتر از این وجاهت نداشته خود را نزد افکار و رسانه های جهانی بروز دهد.

واقعیت اصلی این هست این روزها فشارهای امریکا و عراق و کمیساریای عالی پناهندگان برای فرقه رجوی جهت آماده سازی های انتقال افراد به البانی فزونی گرفته هست بطوریکه همین اواخر مسئولین ملل متحد بهانه های مریم رجوی برای توقف کوتاه انتقال ها در ایام عاشورا را به علت برگزاری مراسم به همین مناسبت در لیبرتی را نپذیرفتند !!!.. ولذا بنظر میرسد انتقال هفتگی حداقل ۵۰ نفر بطور هفتگی بدون هیچ مشکلی ادامه یابد . کاری که هیچ به دل رهبری فرقه رجوی خوش نمی آید.

کاهش بدنه اجتماعی جمع ۱۸۰۰ نفره با انتقال ها و نزدیک شده به هسته اصلی و تحت پیگرد و تروریستی این گروهک دل شوره های مریم و مسعود رجوی را این روزها دو برابر می کند . افرادی همچون عباس داوری در ملاقات جاسوسی برای عراق و استخبارات آن کشور که فیلم هایش برای همگان آشناست تا فهیمه اروانی و پارسایی که زمانی مسئول اول سازمان بودند و خیلی از قتل و ترورها مربوط به اینهاست.

جالب تر اینکه مریم رجوی در نمایشی سخیف بجای اینکه مجامع بین المللی را به مساعدت در انتقال افراد لیبرتی ترغیب نماید بر شناسایی دائمی کمپ لیبرتی بعنوان کمپ پناهندگی اصرار می ورزید . کاری که نشان از خونخواهی او و همسر بی عرضه فراری اش میباشد. بی شک برای همه افراد علاقمند این موضوع روشن هست که رهبری مجاهدین هیچ علاقه ای به خروج افرادش از لیبرتی ندارد و همچنان سعی دارد دفع الوقت را داشته باشد و بنحوی زمان را برای کشته سازی های بیشتر ساکنین جهت بهره برداری های به اصطلاح حقوق بشری فراهم نماید . کاش میشد در مناظره ای تلویزیونی از مسئولین این سازمان تروریستی پرسید که منظور مسعود رجوی از ادامه کارزارهای پیشرو در لیبرتی چه خواهد بود . آیا برخلاف رهبری خود واقعا جایگاه خود را نزد دلهای مردم ایران چگونه ارزیابی می کنید ودر این سالها چقدر فاصله های بیشری را در دوری از صفوف مردم ایران برای خود داشته اید.

(پایان)

***

مخفیگاه مسعود رجوی در کمپ بدنام اشرف ارتش خصوصی صدام Door leading to Massoud Rajavi’s hideout in Camp Ashraf
درب ورودی به پناهگاه زیر زمینی رجوی در قرارگاه اشرف

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی دوازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

کمپ بدنام اشرف تعطیل شدکل اگر طبیب بودی ، سر خود دوا نمودی!

(رجوی در آخرین وداع با طوطی اش)
استراتژی که در عراق جا ماند

(یکی از آخرین عکس های دجال رجوی قبل از فرار)
کارشناس وزارت اطلاعات: ماجرای انقلاب طلاق/ رجوی در اروپا ولی بالاجبار مخفی است

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19900

سوابق ضد حقوق بشری مسعود رجوی

مسعود تقی پوریان، نیم نگاه، بیست و یکم ژوئیه ۲۰۱۵:… پروسه تعمیق بخشیدن به اقدامات و رفتارهای ضد حقوق بشری بعد از شکست سازمان در عملیات مرصاد در سال ۱۳۶۷ وارد مرحله جدیدی شد. بناگهان رهبری خودشیفته سازمان در یک دغدغه بی هویتی و هیستریک با برپایی جلسات درون سازمانی موسوم به انقلاب ایدئولوژیک با پررویی و همدستی مریم عضدانلو …

گزارش ارتش آزادیبخش!! (اگر مسعود دلیلی فرار نمی کرد ما هنوز بودیم)

لینک به منبع

سوابق ضد حقوق بشری مسعود رجوی

مسعود تقی پوریان (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین ـ ساکن تبریز)

۱۳۹۴/۴/۲۸

پروسه تعمیق بخشیدن به اقدامات و رفتارهای ضد حقوق بشری بعد از شکست سازمان در عملیات مرصاد در سال ۱۳۶۷ وارد مرحله جدیدی شد. بناگهان رهبری خودشیفته سازمان در یک دغدغه بی هویتی و هیستریک با برپایی جلسات درون سازمانی موسوم به انقلاب ایدئولوژیک با پررویی و همدستی مریم عضدانلو مبادرت به انجام طلاق متاهلین سازمان و القاء طلاق ذهنی برای افراد مجرد سازمان نمود. موضوعی که بطور برجسته در گزارش خروج ممنوع دیدبان حقوق بشر ملل متحد در سال ۱۳۸۵ بطور برجسته به آن اشاره و تاکید گردید.

واقعیت های بشرح زیر بطور ساختاری سازوکار رفتارها و عملکرد ضد انسانی گروهک تروریستی مجاهدین را تشکیل می دهند :

۱- هویت زنان حاضر در تشکیلات جزو موارد اساسی این موضوع بشمار می آید. آنان از سال ۶۷ بطور اجبار از همسران شان جدا شده و جبرا فرزندان شان توسط تشکیلات از آنها گرفته شده ودر مکان های نامعلوم در اروپا در کمال پستی نگهداری میشوند. بچه هایی که گاها خیلی از آنها سواد خواندن و نوشتن در اروپا یاد نگرفته و مجددا بعد از سالها با فریب و خدعه به پادگان اشرف با وعده بازدید از اشرف به عراق کشنده شده اند. مریم رجوی یا همان ملکه ترور که در ۱۸ ژوئن ۲۰۰۳ به اتهام تدارک حملات تروریستی و پولشویی در فرانسه دستگیر گردید در کتابی مربوط به حقوق زنان!!!! از عباراتی در آن کتاب استفاده می نماید که ۱۸۰ درجه با رویکرد فرقه رجوی در این خصوص منافات دارد. چراکه همین زنان تشکیلات هم اکنون نیز از امکان تماس با فرزندانشان در اروپا ممنوع شده اند. آنها جرات ندارند از نحوه زندگی آنها سوال کنند. آنها طبق آموزش های مجاب سازی ذهنی فرقه ای در صورت فکر کردن مستمر به آنها خطاکار و پلشت شناخته شده و در جلسات موسوم به عملیات جاری میبایست خود به این درگیری ذهنی اعتراف نموده و توسط مسئولین سازمان سرکوب شوند. آنها از حق ازدواج و داشتن فرزند محرومند و با برچسب “وصل به مرحله دوران” مواجه شده ودر صورت لجاجت با اتهام زیرپاگذاشتن عدم پذیرش انقلاب به اصطلاح ایدئولوژیک خود ساخته مسعود رجوی مواجه و محاکمه و مجازات میشوند. این زنان گاها شامل افرادی میشوند که بخاطر سازمان همسر و یا فرزندان شان را از دست داده اند و یا زنانی که بدستور صریح تشکیلاتی از همسران و بچه هایشان جدا شده اند. این موضوع در گزارش خروج ممنوع دیدبان حقوق بشر اینگونه اشاره شده است ”مراحل مختلف انقلاب ایدئولوژیک سازمان مجاهدین خلق عبارت بودند از: طلاق های اجباری افراد مزدوج، نگارش مرتب گزارش های خود انتقادی، چشم پوشی از تمایلات جنسی و فداکاری جسمی و روحی مطلق برای رهبری.”

در حالیکه مطابق بند “ج” ماده ۵ میثاق بین المللی ، حق ازدواج و انتخاب همسر از حقوق بنیادی هر زن بشمار می رود.

۲- یک واقعیت تلخ و مشمئز کننده فرقه مجاهدین خلق سوء استفاده جنسی از زنان فرقه است. بنابر اظهارات تکان دهنده تعدادی از اعضای ناراضی و سابق سازمان ، این امر شخصا توسط مسعود رجوی به اجرا در می آمد و هیچیک از زنان حق اعتراض نداشتند و بطور کلی جرات مخالفت نداشته اند. موسسه رند در گزارش اش در این خصوص می نویسد: عشق به رجوی ها می بایست جای عشق به همسر و خانواده را می گرفت. این گزارش کنترل جنسی زنان در پادگان اشرف را تایید می کند. در بخشی از گزارش موسسه رند آمده است: اعضای سازمان مجاهدین خلق می بایست افکار و حتی خواب شبانه، خصوصا افکار و تمایلات جنسی خود، همینطور مشاهدات در خصوص سایر اعضا، را بطور روزانه ثبت نمایند. این در حالیستکه مطابق بند الف و بند ب ماده ۲ اعلامیه حذف خشونت علیه زنان موارد مطرح شده بالا از مصادیق بارز خشونت علیه زنان بر شمرده میشود.

۳- عدم دسترسی به رادیو و کانال های متفاوت خبری و نمایشی و اینترنت و تلفن همراه و بالاتر از اینها عدم امکان دسترسی اعضای گرفتار در فرقه با خانواده هایشان در اروپا و داخل کشور از اهم موارد نقض گسترده حقوق بشر بشمار می آیند. موضوعی که بعد از سرنگونی صدام حسین هم تاکنون علیرغم خلع سلاح سازمان ادامه داشته است و مسعود رجوی با کانون فساد خواندن خانواده ها سعی در پیشبرد اهداف سوء خود دارد .

۴- پاکسازی عناصر مخالف رهبری سازمان در ششماه از سال ۱۳۷۳ و بازداشت بیش از ۵۰۰ از اعضا به اتهام واهی نفوذی دولت ایران بودن!!! با انگیزه زهر چشم گرفتن از اعضا و بستن دهان ناراضیان و کشتن و شکنجه برخی از آنان در این مدت. ضمن اینکه براساس فضای پلیسی و سرکوب فرقه ای اتفاقات ناگوار فراوانی در خودکشی و مرگ های مشکوک اعضا موجود هست که میتوان به مرگ های داود احمدی به صورت حلق آویز در سال ۶۸، خودکشی مینو فتحعلی در سال ۸۶ ، خودکشی مجتبی میر میران بصورت حلق آویز در سال ۶۵ ، خودکشی علی نقی حدادی و یا همسر زهره اخیانی با سیانور و یا کشته شدن سعید نوروزی و یا خودسوزی یاسر اکبری نسب و یا خفه شدن معصومه غیبی پور در خوابگاه اش و یا خودکشی مرجان اکبری و آلان محمدی و سهیل ختار اشاره نمود.

 

۵- برپایی جلسات وحشت آور موسوم به دیگ برای افراد داوطلب خروج از تشکیلات و وادارانمودن آنها به اعترافات زیر شکنجه تحت عنوان اینکه از عوامل جمهوری اسلامی هستند و گرفتن اعترافات ساختگی و ترساندن اعضای دیگر حاضر در آن جمع جهت مدیریت و سرکوب افراد و پیشگیری از اعتراضات دیگر.

۶- داشتن محل های بازجویی و شکنجه و زندان در پادگان اشرف سابق و حبس و نگهداری افراد سمج ناراضی جهت هماهنگی با استخبارات حکومت سابق عراق برای تحویل آنها و انگ زدن نامردانه به آنها تحت عنوان اینکه ما اینها را نمی شناسیم و عبور غیر مجاز به عراق داشته اند.

۷- تازمان سرنگونی حکومت فاشیستی صدام حسین سازمان تروریستی و فرقه مجاهدین به هیچ نهاد و مرجع قانونی و حقوق بشری اجازه بازدید از مراکز خود را نداد. این موضوع بعدا تا زمان تخلیه اجباری پادگان اشرف هم ادامه داشته است. توضیح اینکه مستمرا اعضای ناراضی و جرات پیدا کرده طی این مدت مستمرا با فرار از محیط بشدت کنترل شده سازمان خود را نجات می دهند.

۸- رجوی طی این مدت براساس سوابق رفتارهای خود سرانه و قلدرمنشانه خود بی محابا هژمونی لجن وار خود را در سرکوب اعضا پیش میبرد. او به «پیروزی محتوم»!!! خود بچه گانه باوردارد و با این نگرش فرصت طلبانه که «برنده ها را محاکمه نمی کنند»!!!! خود را مسئول و پاسخگوی این اعمال شنیع و ضدانسانی نمی شناسد.

واقعیت این هست مسعود رجوی در کارنامه بد خود خلع سلاح سازمان و سپس تخلیه پادگان اشرف را دارد. در تعاملات فعلی جهانی و منطقه ای فضایی برای رجز خوانی های وی موجود بنظر نمی رسد. اصرار بر ممانعت دیدار اعضا با خانواده هایشان و ملاقات آنها شرایط بیش از پیش بدی را برای اودر پیش رو تداعی خواهد نمود. ضمن اینکه دیگر اعضای واو شده و پیر و ناتوان و اغلب مریض ۲۵۰۰ نفری در لیبرتی نیز شاقول مبارزه!!! نزد هیچکس یشمار نمی آیند.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17886

رفتارهای فرقه ای و نشانه ها

مسعود تقی پوریانمسعود تقی پوریان، نیم نگاه، هجدهم آوریل ۲۰۱۵:… مثلا فهیمه اروانی در نشست های انقلاب ایدئولوژیک!!!؟ یا فرقه ای مورد اشاره مرتبا تکرار می کرد باید بدانید وقتی یاد زنتان می افتید باید استفراغ خشک شده در ذهن تان متصور گردد. رضا مرادی خبیث در کلاس های تشکیلاتی داد میزد : آقاجان!! دوست شدن با همقطار نداریم منظور دیگر افراد ، اینجا اینکار همان لجن گندیده زندگی عادیست!! همه عشق و علاقه ما …

رضا اکبری نسبمسعود تقی پوریان: سازمان دوروی رجوی در فضای مجازی هم بی طرفدار است

لینک به منبع

رفتارهای فرقه ای و نشانه ها

مسعود تقی پوریان (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین)

تبریز

معمولا در پذیرش ۸۲ یا ۸۳ یا همان قسمت آموزش سازمان ، اولین استارت های القائات فکری و فرقه ای توسط عمال مسعود رجوی زده می شد.

مثلا فهیمه اروانی در نشست های انقلاب ایدئولوژیک!!!؟ یا فرقه ای مورد اشاره مرتبا تکرار می کرد باید بدانید وقتی یاد زنتان می افتید باید استفراغ خشک شده در ذهن تان متصور گردد. رضا مرادی خبیث در کلاس های تشکیلاتی داد میزد : آقاجان!! دوست شدن با همقطار نداریم منظور دیگر افراد ، اینجا اینکار همان لجن گندیده زندگی عادیست!! همه عشق و علاقه ما مسعود و مریم هست و بس. و البته ماها تعدادی از بچه های معترض در داخل کمد لباس مان که همه چیز یا همه اموال پیزوری!!! یک فرد تشکیلات محسوب میشد عکس سگ و گربه را بجای بعضی های دیگر چسب میزدیم تا حماقت فرماندهان و گاو و گوساله های رجوی را به سخره بگیریم.

پایان هر بریف و نشستی فرماندهان قرارگاه یا اف ام از جایشان بلند میشدند و سرشان را برگردانده و رو به بالا بطرف عکس مسعود رجوی دست و کف میزدند و همگان را به این کار عجیب و غریب وادار می نمودند. حقیر هر چه فکر می کردم که آیا مثلا در فلان حزب هم اعضا به کمیته مرکزی بخاطر چاپلوسی و یا همینطوری می گویند که ….. می بریمت به تهران!! (منظورم شعار مریم می بریمت به تهران) . یا در کدامین سازمان ، احزاب و انجمن های سیاسی ایران زمین ، گفته میشود شما منظور اعضا با چهل سال سابقه تا در سطوح پایین همه تان به برادر مسعود بدهکارید و خون و نفس تان مال اوست!!! عجبا این در کجای چهارچوب های سیاسی و حزبی دنیا می گنجد. واقعیت این هست این بحث مکانیسم مغزشویی و القائات فکری و تشکیلاتی مختص مسعود رجوی در طول تاریخ نبوده هست. فرقه اسماعیلیه نزدیک ترین مصداق میتواند باشد چرا که حتی خود مسعود رجوی مرتبا به آن اشاره کرده و می گفت آنها (فداییان اسماعیلیه) رمز جدایی همسر و… را درک کرده بودند!! ولی اشتباها بجای جایگزین سازوکار فکری بصورت فیزیکی مردان را یک هفته بعد از ورود به قلعه الموت در نزدیکی ابهر فعلی اخته می کردند تا دچار هوی و هوس نشوند. یعنی رجوی اذعان می دارد آن اتفاقات فرقه اسماعیلیه را کاملا قبول دارد و این آخری به اختلاف سلیقه مربوط میشود.

گریزی میزنم به فرقه اسماعیلیه ، یکی از دانشمندان فرانسوی بنام دوساسی ، مذهب اسماعیلی را از پدیده های فکری عبدالله بن میمون قداح می داند و بیان می دارد که این مذهب نهضتی ایرانی بر ضد تسلط عرب و اسلام بوده است. نهضت اسماعیلیه تقریبا به طور ناگهانی در اواسط قرن سوم هجری قمری / نهم میلادی به صورت یک جنبش سیاسی ـ دینی انقلابی برضدنظام خلافت عباسی در صحنه تاریخ ظاهر شد. اسماعیلیان در قرن سوم در مناطق ایران وجود داشته اند. تاریخ شکل گیری اسماعیلیان در ایران و نحوه فعالیت آنها تا پیش از این تاریخ نیز به دلایل مختلفی، در اختیار پژوهشگران نمی باشد. گزارش های پراکنده دیگری پیرامون اسماعیلیه ایران در قرن چهارم، حاکی از حضور آنان در این سرزمین است، ولی با وجود این نقل های تاریخی، ‌هنوز هم ابهامات زیادی در این دوره موجود می باشد که احتیاج به بررسی و تحقیق وسیع دارد چرا که همواره موارد فرقه ای بدور از اجتماع و مردم اتفاق می افتاده و در تاریخ موضوعات مرتبط با آنها هیچ موقع شفاف و واضح ثبت نشده است. و اما حسن صباح همانند مسعود رجوی در ده سال اول جنبش خود ، تنها به تسخیر قلاع!!! در سرزمین هایی می پرداختند که در مناطق صعب و کوهستانی!!! قرار داشت ، مثل رودبار و سلسله جبال البرز در جنوب دریای خزر و کویرهای قهستان و سرحدات کوهستانی میانه فارس و خوزستان. فرقه اسماعیلیه در برابر سلجوقیانی که دارای قدرت نظامی غیرمتمرکز و بسیار برتر بودند، سیاست مخوف ترور و قتل های بزرگ به دست فدائیان اسماعیلی را برگزیدند. این خط مشی بسیار مؤثر واقع شد و در مدت کوتاهی، بیشترین قتلهای سیاسی مهم، دست کم در سرزمین های مرکزی اسلامی ، به خنجر فدائیان نزاری ، که به ندرت جان سالم از معرکه به در می بردند نسبت داده شده است. اولین فردی که ترور شد خواجه نظام الملک ، وزیر مقتدر ملکشاه سلجوقی بود.

ملاحظه می کنید عینا همان فاکت هایی که ما در تشکیلات گروه رجوی سراغ داریم در ساختار روابط فرقه اسماعیلیه صورت گرفته است. اما واقعیت دیگری که در ساختار فرقه رجوی ملحوظ شده بود چکیده مطالعات شخص رجوی از نکات برجسته و قوت فرقه های دیگر و حتی گاها بحث های جدید جامعه شناسی و حتی تکنیک های بهره وری از یافته های جدید ژاپنی هاست. استناد به عبارت “جمع و جمع” همه و همه برگرفته از این تفکرات بود چیزی که میبایست در جمع فرقه ها همه اعضای فرقه مواظب یکدیگر باشند . وقتی کمی به شرایط و اتفاقات حرکت های فرقه ای زوم میشویم به یکی دیگر از شاخصه های مهم فرقه ها می رسیم.

یعنی الگوی رهبری زن و مرد ، فرقه ها با ایدئولوژی پر رنگ نمودن جایگاه زن همیشه از زنان در رهبری فرقه بهر مند می شوند و این بهره برداری استراتژی خاصی است جهت سوء استفاده از زنان در فرقه. فرقه با اعتبار دهی به جایگاه زن و انتخاب فرمالیته زنان در مسند مدیریتی و فرماندهی در پیشبرد اهداف فرقه استفاده می کنند. در این میان فرقه رجوی نمونه بارزی از استراتژی الگوی رهبری زن و مرد (مسعود و مریم رجوی ) می باشد.

 

اخیرا این تغییرات و تحولات در شورای رهبری گروهک تروریستی پ ک ک و پژاک نیز شروع شده است. تشکیل سازمان و نهادهایی برای زنان در پژاک اقدامی فریبکارانه در جذب و بهره کشی و سوءاستفاده از زنان کُرد می باشد. شعارهای همچون آزادی زن و جدایی زن از بستر خانواده و کثرت فرماندهی زنان در در این گروهک نشانه هایی از اقدامات فریبکارانه این فرقه می باشد. برگردیم به فرقه رجوی ، راستی با تمام این موضوع چرا جدا شدن از فرقه مجاهدین سخت هست؟ واقعیت این هست که : الف / موضوع فریب دادن عضو مستمرا ودر یک حلقه فعال فکری و ایدئولوژیکی در کمپ لیبرتی در جریان هست، مثلا : ما در نقطه ای بالا در تعادل قوای منطقه!!! هستیم / جامعه ایران لبریز قیام شده / اعتراضات مردمی!! ادامه دار و خطی شده است؟؟ و….. . ب/ موضوع تضعیف جسمی اعضا ، بدلیل ساعت ها کار متوالی و میزان بالای تعهد کاری تصنعی و کذایی ، فشار روانی، ومحدودیت های درون تشکیلاتی پارامتر مهم دیگری در این مقوله هست که فرد زمان اندیشیدن بخود را ندارد. همان رهنمودی که مریم رجوی جنایتکار به فرماندهان شورای رهبری زنان از قدیم داده تا پوست مردان اشرف و حالا لیبرتی را بکنند تا نون وحشی آنها مهار شود!! . پ/ ایجاد وابستگی برای تک تک اعضا با پیچیدگی های خاص عمومی و مختص به هریک از آنان و به راههای مختلف ت / قطع ارتباط اساسی آنان با محیط بیرون از لیبرتی. د/ وحشت آفرینی به اعضا بدلیل اعتقادات القا شده به فرد از جانب مسعود رجوی مبنی بر اینکه فردی که فرقه را ترک کند زندگی واقعی را در خارج از فرقه نخواهد یافت. ر/ حساسیت زدایی در فکر و روح اعضا ، به طوری که آنچه که زمانی فرد را ناراحت میکرد دیگر برایش مهم نیست. (به عنوان مثال، فهمیدن این مطلب که زنان شورای رهبری و بچه هایشان تمایزات بیشتری در آسایش و پوشاک و سپردن کارهای لوکس در لیبرتی دارند و یا رهبری سازمان باید هم در ناز و نعمت و فرار باشد و……)

در هرحال فرقه ها هم عمر اندک خودشان را دارند و بس.

***

***

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgMassoud Khodabandeh: Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

همچنین:

خشم و شکتی دیگر (سازمان دوروی رجوی در فضای مجازی هم بی طرفدار است)

داعش رجوی تروریست 2مسعود تقی پوریان، تبریز، نیم نگاه، هفدهم نوامبر ۲۰۱۴:… یادم هست زمانیکه در قرارگاه اشرف بودم از خاله ام اشرف آوری که از مسئولین ارشد شورای رهبری است شنیدم که چگونه همسر ایشان مرحوم میریعقوب حقیقی فرد که شخصیتی متمایز از سازمان داشت در اعتراض به اقدام جنایتکارانه مسعو

نامه انجمن فراق به آقای بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد

نیم نگاه، بیست و پنجم ژوئیه ۲۰۱۴: … به استحضار می رساند نزدیک به سه هزار اسیر ایرانی درپشت دیوارهای بلند بتونی زندان الحریه (لیبرتی) عراق گرفتار چنگال دژخیمان فرقه تروریستی رجوی شده اند و با توجه به وضعیت کنونی کشور عراق و از همه مهمتر خبر ” محاصره ضد بشری پزشکی تاکنون منجر به فوت ۲۱تن از ساکنان در

همه معادلات علیه گروه رجوی + مجاهدین و ده روز گذشته

نیما میهندوست (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق)، نیم نگاه، دهم ژوئیه ۲۰۱۴:… امسال شرایط دعوت از گروههای فقیر دانشجویی از تبار اروپای شرقی و یا سیاه پوست های کم درآد و ندار برای پرساختن سالن ویلپنت ازسوی سازمان چنان بی برنامه و ناجور بود که با گشت در صفحات کلیه هواداران فعال و سرپل های سازمان بیش از عکس های بیس