شو مجاهدین خلق به سبک آمریکایی

شو مجاهدین خلق به سبک آمریکایی

لوموند (ترجمه زنان ایران)، پاریس، بیست و هشتم ژوئن 2013: …  دهها هزار نفر ایرانی، که از سراسر اروپا آمده بودند و همچنین مهاجرین روس و لهستانی تبار که شاید خیلی هم در جریان مبارزه ای که انجام میشود نیستند با استفاده از سفر رایگان با اتوبوس از آلمان در این تجمع حضور یافتند تا ” مادر” جنبش و رئیس شورای ملی مقاومت ایران را مورد تشویق خود قرار دهند. مریم رجوی در سخنرانی خود انتخاب حسن روحانی به عنوان …


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (فرانسه)

زنان ایران به نقل از روزنامه فرانسوی لوموند به قلم کریستف ایاد

ترجمه فارسی:

شو مجاهدین خلق به سبک آمریکایی

سالهای می گذرد، روسای جمهور عوض می شوند ولی آنچه در ایران عوض نمی شود این است که مجاهدین خلق، این اپوزیسیون رادیکال در تبعید که خواهان سرنگونی ” رژیم ملاها ” در تهران هستند تغییر نمی کنند. آنها روز شنبه 22 ژوئن تجمعی بزرگ در حومه شهر پاریس برگزار کردند که می گویند در ” ویل پنت ” بوده است.

دهها هزار نفر ایرانی، که از سراسر اروپا آمده بودند و همچنین مهاجرین روس و لهستانی تبار که شاید خیلی هم در جریان مبارزه ای که انجام میشود نیستند با استفاده از سفر رایگان با اتوبوس از آلمان در این تجمع حضور یافتند تا ” مادر” جنبش و رئیس شورای ملی مقاومت ایران را مورد تشویق خود قرار دهند.

مریم رجوی در سخنرانی خود انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران در روز 14 ژوئن را رد کرد و گفت : ” این شعبده بازی هیچ ارتباطی با یک انتخابات واقعی و آزاد ندارد… تنها راه حل این است که رژیم مذهبی سرنگون شود. رئیس جمهور جدید که با شعار میانه روی وارد صحنه شده است خود یکی از مسئولین ماشین جنگی و امنیتی و سرکوب با یک گذشته سنگین است. روحانی یک میانه رو نیست. در رژیم ملاها، میانه روها وجود ندارند.

به اعتقاد مجاهدین خلق انتخاب حسن روحانی، مذهبی 64 ساله خبر بدی است. به همان میزان که محمود احمدی نژاد و اهانت های او باعث می شود مجاهدین برای سرنگونی رژیم در ایران فراخوان بدهند به درد آنها می خورد و از آن بهره برداری می کردند، به همان میزان هم لحن معقول و خواست دیالوگ از سوی جانشین احمدی نژاد که روز 2 اوت رسما ریاست جمهوری را تحویل خواهد گرفت، مبارزه مجاهدین خلق را تهی از معنی می کند.

بی آنکه بخواهیم به مشارکت و حضور 72 درصدی مردم ایران در روز رای گیری اشاره ای بکنیم، همین انتخابات به راحتی خلاف تحلیل های اپوزیسیون رژیم ایران که معتقد است ” رژیم تهران در آستانه سقوط قرار دارد ” را نشان میدهد.

شگفتی آفرینی روحانی به قدری ” اثر بد ” بر روی مجاهدین دارد زیرا مجاهدین خلق تازه و به تدریج بهره برداری ها از حذف نام این سازمان در سپتامبر 2012 از فهرست سازمان های تروریستی در آمریکا را آغاز کرده بودند. به نظر می رسد که پول در این میان به شدت در جریان است و توانسته بود مهمان های عالی رتبه ای را برای حضور در میتینگ این سازمان به سوی خود بیاورد.

همچنین:

آبرو ریزی سیاسی مجاهدین خلق (رجوی:این دختر قرقیز هم مامور وزارت اطلاعات است)

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و هشتم ژوئن 2013: … راديو فردا در ادامه اين گزارش خود سئوال خبرنگار خود از سخنگوي مجاهدين در اين زمينه را پخش كرد. سخنگوي (طوطي سخنگو) مطابق هميشه اين دختر قرقيز را هم وابسته به وزارت اطلاعات ايران معرفي كرد و گفت: «این موضوع که شما گفتید فوق‌العاده مشکوک است و ربط مستقيم با وزارت اطلاعات ايران دارد. تصریح می‌کنم که اینها سر سوزنی واقعیت ندارد و هدف خاص سیاسی و …

سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

محمد ضرغامی، رادیو فردا، بیست و هفتم ژوئن 2013: …  آلینا سپس ادامه می‌دهد که برگزارکننده تور برایش توضیح داده است که او باید در یک تظاهرات سیاسی در پاریس هم شرکت کند. پرچم در دست بگیرد و شعارهایی به زبان فارسی بدهد. برگزارکننده تور که خانم آلیمکووا تلاش دارد نام او محفوظ بماند به این دختر دانشجو اطمینان می‌دهد که این حرکت یک حرکت اعتراضی مسالمت‌آمیز و خالی از خشونت است و او پس از آن صحیح و سالم به خانه‌اش …

جلسه ویلپنت، برگردانی از لیبرتی

حمیل بصام، انجمن نجات، تهران، بیست و هفتم ژوئن 2013: … آن روی سکه نمای پرزرق و برق ویلپنت، واقعیت دردناکی است که در لیبرتی جریان دارد. علیرغم گذشت نزدیک به یکسال از انتقال به این مکان هنوز کشوری به صورتی جدی حاضر به پذیرش آنها نشده است. لیبرتی به تله‌ای برای نفرات تبدیل شده است. تله‌ای از نوع زندان و بدون دفاع. شاید رجوی فکر نمی‌کرد که در مقابل توافق با آمریکا، عراق و سازمان ملل اینطور رو دست بخورد …

(خانواده ها نگران فرزندان به گروگان گرفته شده خود در بیابانهای عراق)

Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen