شکست عملیات مجاهدین خلق در ژنو. سه عضو فرقه رجوی قبل از کنفرانس اشتون/ ظریف شناسایی و اخراج شدند

شکست عملیات مجاهدین خلق در ژنو. سه عضو فرقه رجوی قبل از کنفرانس اشتون/ ظریف شناسایی و اخراج شدند

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلخبرگزاری مهر، هفدهم اکتبر 2013: … یکی از حواشی نشست خبری ظریف حضور 3 عامل منافقین بود که پیش از نشست خبری برای ایجاد اخلال وارد سالن شده بودند. البته این سه با درایت مسئولان به بیرون از محل هدایت شدند اما نکته قابل توجه در این مورد این بود که همه خبرنگاران دارای کارت خبرنگاری بودند و برای دریافت این کارت باید از قبل نام خود را به وزارت خارجه سوئیس اعلام می کردند. نکته ای که به نظر مبهم می رسید …

رجوی مجاهدین خلق اسرائیل


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

حاشیه نگاری مهر از روز دوم مذاکرات در ژنو؛

حضور مشکوک منافقین در نشست خبری ظریف/”مان” نام خبرنگاران را برای سئوال از اشتون صدا می زد!

دومین روز از مذاکرات ایران و 1+5 با برخی حواشی از جمله حضور عوامل منافقین برای ایجاد اخلال در نشست وزیر امور خارجه و همچنین ورود ظریف با ویلچر به نشست و… همراه بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ژنو، دومین روز مذاکرات ایران و 1+5 همراه با حاشیه هایی بود که برخی از این حواشی را در ادامه می خوانید.

– قرار بود مذاکرات در روز دوم از ساعت 11 به وقت محلی آغاز شود. در خواست دیر آغاز شدن مذاکرات از سوی طرف مقابل بود که برای رایزنی های بیشتر صورت گرفت. با این وجود اعضای 5+1 در ساعت مقرر نیز نتوانستند نشست را برگزار کنند و آن طور که مایکل مان در توئیتر خود منتشر کرد و البته اعضای تیم ایرانی اذعان داشتند؛ معاونین 6 کشور تا حدود ساعت 1 در جلسه ای با اشتون حضور داشتند و گزارش خود را مذاکرات دو جانبه و جلسات معاونین ارائه می کردند.

– دیر شروع شدن مذاکرات بازار شایعه را مانند همیشه در محل حضور خبرنگاران زیاد کرده بود. برخی حتی از حدود ساعت 11 در خروجی رسانه های خود خبر آغاز روز دوم مذاکرات را منتشر کرده بودند!

– مذاکرات دور دوم تا حدود ساعت 3 به وقت ژنو ادامه داشت. از زمانی که خبر پایان دور دوم و برگزاری نشست اختتامیه با حضور ظریف و اشتون آغاز شد ، همه خبرنگاران در تکاپو برای نشست خبری روسای هیأت ها بودند.

– یکی از نکات جالب پیش از آغاز این نشست سئوال یک خبرنگار خارجی بود که می پرسید شنیده است به ظریف پیش از سفر به ژنو در تهران حمله شده است!

– به هر حال خبرنگاران داخلی و خارجی از حدود ساعت 4 با اعلام مسئولان و با عبور از گیت های امنیتی وارد سالن برگزاری کنفرانس خبری شدند.

– کاترین اشتون حدود ساعت 5:30 به همراه مایکل مان ، هلگا اشمید ، آلن ایرو سایر نمایندگان 6 کشور وارد سالن کنفرانس شدند.

– مایکل مان در کنار اشتون قرار گرفت و طبق روال معمول با صدا کردن نام خبرنگاران اجازه سئوال کردن از اشتون را به آنها می داد. اشتون تنها به سئوال یک خبرنگار ایرانی جواب داد.

– نشست خبری اشتون بسیار کوتاه بود. اعضای 1+5 بلافاصله پس از نشست محل سالن را ترک کردند و به هیچ یک از سئوالات خبرنگاران به ویژه خبرنگاران ایرانی پاسخ ندادند.

– دقایقی پس از کاترین اشتون ، جواد ظریف به همراه تیم ایرانی وارد سالن کنفرانس شد. ورود ظریف با ویلچر به دلیل کمردرد جلب توجه می کرد و همین باعث شد که خبرنگاران در روی صندلی های خود برای دیدن وزیر امور خارجه نیم خیز شوند.

– یکی از اقدامات جالب وزیر امور خارجه نیز این بود که صحبت های اولیه خود را به دو زبان فارسی و انگلیسی گفت. او اول به زبان انگلیسی صحبت کرد و با وجود آنکه مترجم وجود داشت ، گفت : حالا چند کلمه ای هم برای داخلی ها بگویم و با تبریک عید قربان نکات مد نظرش را مجددا به زبان فارسی بیان کرد.

یکی از حواشی نشست خبری ظریف حضور 3 عامل منافقین بود که پیش از نشست خبری برای ایجاد اخلال وارد سالن شده بودند. البته این سه با درایت مسئولان به بیرون از محل هدایت شدند اما نکته قابل توجه در این مورد این بود که همه خبرنگاران دارای کارت خبرنگاری بودند و برای دریافت این کارت باید از قبل نام خود را به وزارت خارجه سوئیس اعلام می کردند. نکته ای که به نظر مبهم می رسید این بود که این عوامل چطور توانستند وارد سالن شوند!

البته گفته می شود که تعدادی از عوامل منافقین در ژنو مستقر هستند و در مقابل میدان سازمان ملل نیز هر از چندگاهی تحرکاتی را انجام می دهند. خبرنگار مهر برخی از آثار این تحرکات را نیز در نقاشی های دستی که روی برخی از دیوارها در نزدیکی این میدان کشیده شده بود مشاهده کرد.

– در نشست خبری وزیر امور خارجه کشورمان بر خلاف نشست کاترین اشتون به سئوالات بیشتری پاسخ داده شد و البته ظریف به سئوالات بسیاری از خبرنگاران خارجی پاسخ داد.

– پس از پایان نشست ظریف و تیم همراهش محل نشست را ترک کردند اما عباس عراقچی در میان خبرنگارن باقی ماند و به سئوالات بسیاری از خبرنگاران خارجی پاسخ داد تا جایی که نتوانست همراه با هیأت ایرانی محل حضور خبرنگاران را ترک کند.

– به محض پایان نشست به خبرنگاران داخلی اعلام شد که محمد جواد ظریف ساعت 9 به وقت محلی ژنو را ترک خواهد کرد و به همین دلیل به سرعت راهی رزیدانس و فرودگاه شدند.

– ظریف با توجه به وضعیت نامساعد جسمی از طریق بالابر سوار هواپیما شد.

همچنین:

توطئه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای بر هم زدن کنفرانس خبری اشتون و ظریف ناکام ماند

خبرگزاری تسنیم، ژنو، هفدهم اکتبر 2013: …  سناریوی گروهک تروریستی منافقین برای بر هم زدن کنفرانس خبری اشتون و ظریف ناکام ماند. به گزارش تیم خبری اعزامی از خبرگزاری تسنیم در ژنو به نقل از منابع خبری غربی مستقر در محل اجلاس، سناریوی گروهک تروریستی منافقین برای بر هم زدن کنفرانس خبری اشتون و ظریف ناکام ماند. ظاهرا اعضای اخراج شده این گروهک از عراق که از پادگان اشرف به سوئیس منتقل شده …

رجوی، رهبر مجاهدین خلق مامور بر هم زدن خشونت آمیز مذاکرات ژنو شد (نامه سرگشاده به کاترین اشتون)

مسعود خدابنده، ایرانیان دات کام، یازدهم اکتبر ۲۰۱۳: … شما بخاطر دارید که مجاهدین خلق از طریق واسط استخدامی شان در پارلمان اروپا، آلجو ویدال کوادراس، شما را هدف قرار دادند تا قربانی “تایید گفتاری غلط و دروغ” شوید. بخاطر دارید نامه ای را که در جواب وی در تاریخ ۱۹ سپتامبر با کمال اعتماد و خلوص نیت نوشته بودید. و بخاطر داریم که این دسیسه و کلاهبرداری ویدال کوادراس …

دشمنان مردم ایران چه می گویند؟!

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلامیر حسین پناهی، آریا ایران، دهم اکتبر ۲۰۱۳: … مریم رجوی در آخرین سخنرانی اش از اینکه مردم ایران تحت تحریم بین المللی آسیب می بینند،خوشحال است.او و سرکرده فراری مجاهدین سال ها است که تحریم ها را بهانه ای مثبت برای سرنگونی حکومت ایران دانسته و از کشورهای غربی و آمریکا خواستار تشدید تحریم های بین المللی و تهاجم نظامی به ایران می باشند.آنها و گروهی از جنگ طلبان آمریکایی در کنار نتانیاهو …

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و ایفای نقش ذاتی لات بازی

آرم جدید فرقه رجوی مجاهدین خلق لات بازی در غربایران دیدبان، سیزدهم اکتبر ۲۰۱۳: … به هر حال با مشاهده فضای موجود و عربده کشی های دار و دسته رجوی در شهرهای اروپا و فضای اینترنت به خوبی می‌توان فهمید که اولاً دار و دسته رجوی به عنوان یک گروه آنارشیست و چماقدار تثبیت شده که عنداللزوم توسط صهیونیستها و غربی ها به کارگرفته می شوند، دوماً استعداد و توانایی جز لات بازی- برآمده از ماهیت تروریستی -ندارد، سوماً این …

وقتی هیاهو وجنجال های فرقه رجوی فرو نشست_ نگاهی دقیق تر به تخلیه خونین اسارتگاه اشرف (بخش دوم)

کمپ اشرف سپتامبر 2013-2الف .مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی، دوازدهم اکتبر ۲۰۱۳: … با  توجه به انکار رسمی دوات آقای نوری المالکی و نیروای نظامی محافظ این اردوگاه این ادعا را ازاساس مردود می شمارند بنابراین نمی توان تنها به ادعاهای فرقه رجوی براین رخداد صحه گذاشت _ آنچه مسلم است اینکه در نیمه شب یکم سپتامبر یک رخداد تلخ وخونین دراین اردوگاه بوقوع پیوسته  که منجر به کشته شدن جمعی از سرسپرده ترین نزدیکان …

Khodabandeh: Did Pentagon lobby for Mojahedin Khalq?