شکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

شکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

شکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی علی جهانی، وبلاگ آیینه، نوزدهم سپتامبر 2019:… واقعا خیلی خنده  دار و مضحک هست که بعد ربع قرن سرکرده سازمان بیاد همه اشتباهات و خیانت های سازمان در این سالیان را تحت عنوان دستاورد های سازمان اعلام کند. آغاز مبارزه مسلحانه در سی خرداد شصت که حاصلش کشتن هزاران تن از مردم کوچه و خیابان تحت عنوان سرانگشتان رژیم در طی اقدامات تروریستی و به کشتن دادن هزاران نفر از نیروهای سازمان به بهانه عملیات و حفظ اشرف و حفظ اموال اشرف بود. و از شورای دست سازش هم تحت عنوان جایگزین دمکراتیک چیزی جز چندتا پیر و پاتال نظیر هزار خانی نمانده است. و از ارتش به اصطلاح آزادی بخش هم که حدود سه هزار نفر پیر و سالخورده چیزی نمانده که بیشتر به خانه سالمندان شبیه شده است. شکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی 

شکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

شکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

1- شکست فشار حداکثر ی آمریکا و بور شدن مجاهدین

علی جهانی آلمان

علی جهانی آلمان

همانطورکه همگان در جریان هستید سیاست های ضد ایرانی دولت آمریکا تحت عنوان فشار حداکثر ی تا حالا نه تنها جواب نداده بلکه شکست خورده است و بر کناری و اخراج جان بولتن از کاخ سفید نمونه بارزی از این شکست هست جان بولتن که بعنوان مشاور امنیت ملی آمریکا به کاخ سفید رفته بود از چهره جنگ طلب از افراطی ترین جناح های جنگ طلب حزب جمهوری خواه محسوب می شود و مجاهدین با ورودش به کاخ سفید جشن گرفته بودند و مریم رجوی همواره تلاش می کرد از طریق جان بولتن و جولیانی پایش به آمریکا باز شود ولی موفق نشد و الانم حسابی بور شده است نمونه دیگر این شکست فشارحداکثری تلاش ترامپ برای ملاقات با روحانی رئیس جمهور ایران هست و اکنون دنبال این هست که از آب گل آلود منطقه که بر اثر تشدید جنگ یمن با عربستان سعودی و حمله به تاسیسات نفتی سعودی ها ماهی بگیرد و دلش را خوش کند که شاید تنش بین آمریکا و ایران دوباره بالا بگیرد  ولی مطمئن باشند که این خوشحالی ها بی مورد هست و مدت ها هست که سیاست های جنگ طلبانه و استراتژی ترور و خشونت شکست خورده است و دیگر نمی توان آب رفته را به جوب برگرداند و فقط حاصل این تلاش های مذبوحانه مجاهدین بور شدن هر بیشتر .

لینک به منبع

2- نگاهی به اراجیف جدید مریم  رجوی عضدانلو

به مناسبت آغاز پنجاه و پنجمین سال تاسیس سازمان مجاهدین مریم رجوی عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی طی یک سخنرانی در اسارتگاه کمپ آلبانی تحت عنوان اشرف سه یک سری اراجیف تکراری را بیان کردند ایشان ضمن تعریف و تمجید از شوهر مفقودالثر خود دستاورد های بیش ربع قرن که از تاسیس سازمان مجاهدین می گذرد گفت که با همت و رهبری مسعود رجوی قیام  سی خرداد تا تاسیس جایگزین دمکراتیک شورای ملی مقاومت  و بعدش تاسیس ارتش آزادی بخش و هزار اشرف و پایداری  اشرف و صفی تا تهران و نهایتا کانون های شورشی از مهمترین دستاورد های سازمان مجاهدین در این سالیان بوده است.

سازمان مجاهدین خلق، منفورترین در طول تاریخ ایران

واقعا خیلی خنده  دار و مضحک هست که بعد ربع قرن سرکرده سازمان بیاد همه اشتباهات و خیانت های سازمان در این سالیان را تحت عنوان دستاورد های سازمان اعلام کند.

آغاز مبارزه مسلحانه در سی خرداد شصت که حاصلش کشتن هزاران تن از مردم کوچه و خیابان تحت عنوان سرانگشتان رژیم در طی اقدامات تروریستی و به کشتن دادن هزاران نفر از نیروهای سازمان به بهانه عملیات و حفظ اشرف و حفظ اموال اشرف بود.

و از شورای دست سازش هم تحت عنوان جایگزین دمکراتیک چیزی جز چندتا پیر و پاتال نظیر هزار خانی نمانده است.

و از ارتش به اصطلاح آزادی بخش هم که حدود سه هزار نفر پیر و سالخورده چیزی نمانده که بیشتر به خانه سالمندان شبیه شده است.

و از پایداری اشرف هم که قرار بود کوهها بجبند و اشرف از جایش تکان نخورد  هزار  اشرف و شهر اشرف و اشرف نشان  هم  که  نشانی نماند و دیدیم که با خفت و خواری از عراق بقول خودشان از جوار خاک میهن  اخراج شده و به کشور آلبانی منتقل گشت.

راه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در دشمنی با روش دکتر مصدق است

از صفی تا تهران که قراربود از زنان شورای رهبری و هزار همردیف تشکیل شود هم که اشتباهی این صف بجای تهران به سمت تیرانا تعغیر مسیر داده است.

البته ایشان  خوب می داند چون همه اینها وجود خارجی ندارد برای فریب نیروهای سازمان گفت کانونهای شورشی از دیگر دستاورد های جدید سازمان بوده هست کانونهای شورشی که وجود خارجی ندارد و دروغ و توهمی بیش نیست.

بنابراین ملاحظه می فرمایید که همه این به اصطلاح دستاوردهای سازمان پوچ بوده حالا خانم عضدانلو متوسل به توهماتی نظیر کانون های شورشی شده است.

لینک به منبع

(پایان)

شکست فشار حداکثری امریکا و اراجیف مریم رجوی

***

Alireza Jafarzadehمزدوری چیست، مزدور کیست؟

همچنین: