شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت

شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت

علی جهانی - شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشتعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی ام مارس 2021:… سالی که گذشت سالی سراسر شکست در همه زمینه‌ها بود  . از جمله این شکست ها:  بی توجهی دولت آلبانی به‌ آنها بعد از پنج سال که‌ از اقامت شان در آن کشور می گذرد و ندادن امکانات جدید به‌ این گروه تروریستی و همچنین بی توجهی مردم آلبانی به‌ این گروه و بی زاری آنها از حضور این مهمان ناخوانده  جلوگیری دولت فرانسه از فعالیت های مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی در فرانسه از جمله برگزار مراسم سالانه بزرگداشت سالروز ترور و خشونت در پاریس که‌ مجبور شدند این مراسم را در کمپ خودشان در آلبانی برگزار نمایند . شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت 

علی جهانی - شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشتاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

سران فرقه رجوی بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی علی رغم شعر و شعار های پر طمطراق و پوچ توخالی مقاومت و صدور  انواع و اقسام فراخوان های تکراری و مضحک مثل چهارشنبه سوری در همه زمینه‌ها در سالی که گذشت شکست خورده و يک گام به فروپاشی کامل نزدیکتر شده است و احتمالا سال جدید به عمر ننگین و سراسر خیانت و جنایت خود و حیات خوار و خفیف و خائنانه اش مهر پایان خواهد زد. 

بله دوستان همانطور که عرض کردم سالی که گذشت سالی سراسر شکست در همه زمینه‌ها بود  . از جمله این شکست ها: 

بی توجهی دولت آلبانی به‌ آنها بعد از پنج سال که‌ از اقامت شان در آن کشور می گذرد و ندادن امکانات جدید به‌ این گروه تروریستی و همچنین بی توجهی مردم آلبانی به‌ این گروه و بی زاری آنها از حضور این مهمان ناخوانده 

جلوگیری دولت فرانسه از فعالیت های مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی در فرانسه از جمله برگزار مراسم سالانه بزرگداشت سالروز ترور و خشونت در پاریس که‌ مجبور شدند این مراسم را در کمپ خودشان در آلبانی برگزار نمایند 

در زمینه نیرویی هم نه تنها نتوانسته از ریزش نیرویی جلوگیری کند بلکه جداشدگان هم چه در آلبانی و چه در جاهای دیگر علیه این گروه و سران شان درخواست محاکمه کرده اند و خانواده های نیروهای سازمان هم فرخوان بين المللی داده اند و کارزاری برای ملاقات با عزیزان شان که در زندان این گروه تحت عنوان اشرف سه گرفتار هستند را شروع کرده اند که امسال هم ادامه خواهد داشت تا به خواسته های بر حق شان مبنی بر ملاقات با عزیزان شان برسند. 

در زمینه های اجتماعی هم که این گروه خیلی تلاش کرد که حوادث آبان ۹۸ در سال ۹۹ تکرار شود ولی در این زمینه هم شکست خورده و حساب ویژه ای که در زمینه اعتراضات صنفی مردم باز کرده بود پوچ و توخالی از آب در آمد. 

اما مهمترین شکست این گروه تروریستی در سالی که گذشت باخت ترامپ بود که این گروه روی بردش و ادامه سیاست های جنگ افروزانه و ضد ایرانی اش حساب ویژه باز کرده بود ولی همه خواب و خیال های شان پوچ و توخالی از آب در آمد. و اين گروه که استراتژی شکست خورده ترور و خشونت خود را به‌ استراتژی جنگ طلبانه و فشار حداکثری دولت ترامپ گره زده بود و امیدوار بود که دولت ترامپ وارد جنگ با ایران شده و دولت ایران را سرنگون کند و حکومت را در يک سینی طلایی تقدیم ایشان کند ولي همانطور که امید بستن سازمان به جنگ ایران و عراق فایده‌ای برای شان نداشت امید بستن به سیاست های ضد ایرانی و جنگ طلبانه ترامپ هم فایده‌ای نداشت و باز هم این سیاست آویزان شدن سازمان به قدرت های خارجی برای تحقق شعار سرنگونی شکست خورده است ولی سران فرقه و بطور خاص رهبری اش عبرت نمی گیرد و همچنان به این سیاست حزب باد بودنش ادامه مي دهد و درست به همین دلیل است که سال ۱۴۰۰ سالی است که این گروه تروریستی با سرعت به سمت فروپاشی کامل خواهد رفت. 

لینک به منبع

شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فراخوان-تکراری-فرقه-رجوی-برای-چهارشنب/

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری علی جهانی، وبلاگ آیینه، سیزدهم مارس 2021:…  یکی از این فراخوان های مضحک و تکراری که همه ساله از طرف سازمان صادر می شود فراخوان برای چهارشنبه سوری هست. سازمان علی رغم اینکه می داند دارای پایگاه اجتماعی نیست ولی همه ساله این فراخوان چهارشنبه سوری را صادر می کند تا بعد از ترقه بازی جوانان بخاطر جشن چهارشنبه سوری آخر سال این ترقه بازی جوانان را به نفع خودش مصادره کنند و در تشکیلات به نیروهای مساله دار بگوید که ببینید ما هنوز در بین اقشار مختلف جامعه ایران دارای پایگاه اجتماعی وسیع هستیم و مردم و بطور خاص جوانان به فراخوان سازمان برای چهارشنبه سوری پاسخ مثبت داده اند.  فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری  

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری چهارشنبه سوری و دیوانگان آتش! (مریم رجوی و مجاهدین خلق)ا

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری 

باز هم فراخوان مضحک و تکراری دیگر از جانب فرقه رجوی

سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه تروریستی در حالی که در منجلاب فروپاشی تشکیلات پوسیده و قرون وسطایی اش دست و پا می زند و با انواع و اقسام مشکلات تشکیلاتی از جمله ریزش روز افزون نیرویی مواجه می باشد و همچنین در حالی که نه تنها از هیچ پایگاه اجتماعی در بین اقشار مختلف جامعه ایران بطور خاص جوانان برخوردار نیست و فاقد هرگونه جایگاهی حتی در بین مخالفین جمهوری اسلامی می باشد بلکه بخاطر خیانت ها و جنایاتش علیه مردم ایران و همچنین بخاطر همسویی کامل با اهداف ضد ایرانی آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل به شدت مورد تنفر و انزجار آحاد مردم ایران قرار دارد. با این حال سران سازمان و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه از آنجایی که علاقه زیادی به صدور فراخوان دارد لذا  سعی می کند با صدور انواع و اقسام فراخوان های مضحک و تکراری چنین وانمود کند که هنوز در  بین اقشار مختلف جامعه ایران دارای پایگاه اجتماعی هست. یکی از این فراخوان های مضحک و تکراری که همه ساله از طرف سازمان صادر می شود فراخوان برای چهارشنبه سوری هست. سازمان علی رغم اینکه می داند دارای پایگاه اجتماعی نیست ولی همه ساله این فراخوان چهارشنبه سوری را صادر می کند تا بعد از ترقه بازی جوانان بخاطر جشن چهارشنبه سوری آخر سال این ترقه بازی جوانان را به نفع خودش مصادره کنند و در تشکیلات به نیروهای مساله دار بگوید که ببینید ما هنوز در بین اقشار مختلف جامعه ایران دارای پایگاه اجتماعی وسیع هستیم و مردم و بطور خاص جوانان به فراخوان سازمان برای چهارشنبه سوری پاسخ مثبت داده اند.

حالا از این دروغپردازی های این فرقه تروریستی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این فرقه بگذریم. سوال اساسی از شخص مریم عضدانلو رئیس جمهور مادام العمر این فرقه اینست که شما از طرفی برای مردم ایران و بطور خاص مبتلایان به ویروس کرونا و فوتی هایش اشک تمساح می ریزید و از مسئولین ایران را به خاطر عدم مدیریت درست ایراد می گیرید و از طرف دیگر فراخوان برای چهارشنبه سوری صادر می کنید و مردم را به تجمع دعوت می کنید این در حالی است که وضعیت در بیشتر استان های ایران از جمله استان خوزستان قرمز هست و مسئولین ایران به مردم هشدار دادند که برای عید نوروز مسافرت نکنند. این تناقض آشکار را چطوری جواب می دهید و چه جوابی برای این تناقض آشکار خودتون و این فراخوان مضحک و تکراری تان دارید؟ البته طبق معمول شما و آن شوهر مفقود الاثر تان هیچگاه نه تنها پاسخگو اعمال اشتباه و تناقضات تشکیلاتی نیروهای معترض سازمان نبوده اید بلکه مخالفان و منتقدان سازمان را تهدید به قتل کرده و نیروهای معترض در داخل تشکیلات را هم زندانی و شکنجه و در مواردی اعدام کرده اید. بله خانم رئیس جمهور مادام العمر شما و آن شوهر مفقود الاثر تان هیچگاه پاسخگو نبوده و نیستید و اگر رجوی مفقود الاثر پاسخگو بود سر بزنگاه ها به مخفیگاه نمی رفت و فراری نمی شد. و همچنین شما اگر دلتان برای مردم وجوانان ایران می سوزد چرا از تحریم های اقتصادی و سیاست خارجی ضد ایرانی آمریکا و متحدانش در منطقه نظیر شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران حمایت می کنید؟ شما بجای این فراخوان های مضحک و تکراری بهتر است فکری به حال سازمان در حال فروپاشی تان کرده و بفکر درمان مبتلایان به کرونا در تشکیلات پوسیده تان باشید.

لینک به منبع

فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری 

شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت 

***

مریم رجوی عکس جعلی هویت جعلیچهارشنبه سوری مجاهدین خلق در داخل ایران سال ۲۰۱۵ (عکس جعلی، خبر جعلی، هویت جعلی)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فراخوان-چهارشنبه-سوری-مجاهدین/

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین سعید پارسا، راه نو، آذربایجان غربی، سوم مارس 2021:… همه ما صحبت های مریم رجوی، این بیوه مفلوک را به یاد داریم که سالها با شعار «امسال سال سرنگونی است» اعضای مجاهدین در آلبانی را بر سرکار گذاشت. وقتی هم دید کسی آنرا جدی نمی گیرد و بیشتر به یک طنز تلخ شبیه است تا واقعیت، به شعار «سرفرازی» در سال ۱۳۹۵ روی آورد، تا دروغ های قبلی اش را بپوشاند و حال با شعار «سال تعیین کننده» به میدان آمده است تا با گذاشتن آن در ابتدای هر تعداد از سالهای عمرش که باقی است به عوام فریبی و دروغگویی هرچه بیشتر ادامه دهد. فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین 

کمپ اشرف مجاهدین خلق فرقه رجوی فوریه 2015از توهمات رجوی در آستانه چهارشنبه سوری تا تشدید اسکیزوفرنی مریم قجر

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

شکست های پیاپی فرقه رجوی

تأملی بر فراخوان چهارشنبه آخر سال مجاهدین – از علت یابی عدم خرید واکسن آمریکایی توسط ایران تا رونمایی از شعار جدید در سال ۱۴۰۰

آنچه که در این فراخوان موجبات رسوایی هر چه بیشتر رهبران نادان مجاهدین و حیرت مخاطبان را فراهم ساخته اینبار نه دمیدن بر طبل خشونت، بلکه تلاش های عوام فریبانه در لباس دلسوزی برای مردم ایران از یک سو و کشف شعار جدید بجای شعار چندین ساله «امسال سال سرنگونی است» از سوی دیگر است.

همه ما صحبت های مریم رجوی، این بیوه مفلوک را به یاد داریم که سالها با شعار «امسال سال سرنگونی است» اعضای مجاهدین در آلبانی را بر سرکار گذاشت. وقتی هم دید کسی آنرا جدی نمی گیرد و بیشتر به یک طنز تلخ شبیه است تا واقعیت، به شعار «سرفرازی» در سال ۱۳۹۵ روی آورد، تا دروغ های قبلی اش را بپوشاند و حال با شعار «سال تعیین کننده» به میدان آمده است تا با گذاشتن آن در ابتدای هر تعداد از سالهای عمرش که باقی است به عوام فریبی و دروغگویی هرچه بیشتر ادامه دهد.

سازمانی که در طول سال ۱۳۹۹ هیچ غلطی نکرد حال رهبران فاسد و بدنام  این گروه در اوج پیسی و فلاکت، به آتش بازی چهارشنبه آخر سال چشم دوخته اند!

اما آنچه که در این فراخوان موجبات رسوایی هرچه بیشتر رهبران نادان مجاهدین و حیرت مخاطبان را فراهم ساخته اینبار نه دمیدن بر طبل خشونت، بلکه تلاش های عوام فریبانه در لباس دلسوزی برای مردم ایران از یک سو و کشف شعار جدید بجای شعار چندین ساله «امسال سال سرنگونی است» از سوی دیگر است.

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

رهبران غارنشین مجاهدین در ابتدای این فراخوان اعلام می کنند که حکومت ایران

 «با ممانعت از خرید واکسن از آمریکا و اروپا، آشکارا ثابت کرد که به‌ دنبال کلان تلفات انسانی برای حفظ رژیم خود، در برابر قیام و سرنگونی است تا با زمین‌گیر کردن مردم یأس و انفعال ایجاد کند . . . »!

باید گفت طرح این موضوع از سوی رهبران فاسد و بدنام مجاهدین نه از بابت دلسوزی برای مردم ایران، بلکه بروز دادن ناراحتی شان از هوشیاری نظام ایران در عدم استفاده از واکسن های آمریکایی و اروپایی برای حفظ جان مردم است که هیچگونه مرحله تست انسانی را طی نکرده اند.

چرا که اگر بحث خرید واکسن خارجی مطرح است هم اکنون ایران در حال استفاده از واکسن روسی «اسپوتنیک وی» روسیه و «سینوفارم» چین است. واکسن هایی که هم اکنون اکثریت کشورهای جهان در حال استفاده از آنها بوده و تعداد قابل توجهی از کشورهای اروپایی نیز بدنبال تهیه آنها هستند.

به گزارش «کانسرویتیو کانستیتوشن، جروزالم پست و بیزنس اینسایدر»، تزریق واکسن فایزر و مدرنا سبب مرگ چندین نفر در کشور‌های مختلف دریافت کننده این واکسن شده و در موارد متعددی عوارض تهدید کننده‌ای را به دنبال داشته است.

به نوشته این رسانه های غربی تزریق واکسن‎های فایزر و مدرنا تاکنون مرگ نزدیک به ۹۰ نفر در جهان را بدنبال داشته است. ۹۶ نفر نیز پس از تزریق دوز نخست این واکسن ها شاهد عوارض خطرناکی بودند که زندگی آنها را در معرض تهدید قرار داد. ۲۴ آمریکایی نیز در پی دریافت این واکسن ها دچار معلولیت دائمی شدند. ضمن اینکه ۲۲۵ نفر پس از دریافت واکسن های کرونای فایزر و مدرنا در بیمارستان‌های آمریکا بستری شدند.

کمپ مجاهدین در آلبانی ، از شیوع کرونا و نقض حقوق بشر تا عزا بخاطر بازگشت برجام

پس معلوم می شود طرح «عدم استفاده ایران از واکسن های آمریکایی و اروپایی» دقیقا ناشی از ماهیت ضد ملی و ضد ایرانی رهبران فاسد و بدنام مجاهدین است که در نوک عملیات روانی آمریکا بر علیه مردم ایران مشغول بکارند.

از طرف دیگر اتکای ایران به تولید داخلی و مبارزه سازمان یافته در مبارزه با ویروس کرونا در کشور که حتی جلوتر از آمریکا و خیلی از کشورهای اروپایی گام برداشته ، بارها تحسین مسئولین سازمان بهداشت جهانی را به همراه داشته است.

اگر رهبران فاسد و بدنام مجاهدین می خواهند از واقعیت های بیشتری باخبر شوند باید گفت:

هم اکنون ایران در حال ساخت حداقل سه نوع واکسن ویروس کرونا است که در مرحله تست انسانی بخوبی پیش می روند. همچنین قرار است واکسیناسیون ۵۵ میلیون نفر از مردم کشور مان تا آذر ماه ۱۴۰۰ نیز با واکسن های ایرانی و خارجی به اتمام برسد.

ضمن اینکه  دیروز هم «کریستف همرمن» نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران ضمن تمجید از واکسن سازی ایران گفت: اطمینان دارم ایران در ساخت واکسن یکی از پلتفرم های موفق منطقه را خواهد داشت.

البته حسرت به دلی رهبران خرفت مجاهدین به همین جا ختم نمی شود. آنان سعی می کنند با ابداع کلمات جدیدی همچنان به عوامفریبی شان  ادامه داده و به ساکنان خانه سالمندان این گروه در حاشیه تیرانا و مخاطبان معلوم الحالشان هرچه بیشتر روحیه بدهند.

در بخشی دیگر از فراخوان ستاد اجتماعی این گروه فاسد آمده است که  آنان به «استقبال از سال تعیین‌کنندهٔ ۱۴۰۰» خواهند رفت!!!

ا

دون کیشوتِ مجاهدین و آسیاب های بادیدون کیشوتِ مجاهدین و آسیاب های بادی

همه ما صحبت های مریم رجوی، این بیوه مفلوک را به یاد داریم که سالها با شعار «امسال سال سرنگونی است» اعضای مجاهدین در آلبانی را بر سرکار گذاشت. وقتی هم دید کسی آنرا جدی نمی گیرد و بیشتر به یک طنز تلخ شبیه است تا واقعیت، به شعار «سرفرازی» در سال ۱۳۹۵ روی آورد، تا دروغ های قبلی اش را بپوشاند و حال با شعار «سال تعیین کننده» به میدان آمده است تا با گذاشتن آن در ابتدای هر تعداد از سالهای عمرش که باقی است به عوام فریبی و دروغگویی هرچه بیشتر ادامه دهد.

البته ناگفته نماند بیماری مریم رجوی مسری است و مدتی است ربع پهلوی هم سال «سرنگونی»! تعیین می کند! این بندباز هم در اول ژانویه سال ۲۰۲۰ گفت: جمهوری اسلامی ایران تا چند ماه دیگر سرنگون می شود!

نتیجه اینکه: جمهوری اسلامی ایران از هر چیز که شانس نیاورده باشد، از اپوزیسیون خوش اقبال بوده است! شاه مخالفانی داشت در قامت: خمینی و طالقانی و مطهری و بهشتی و بازرگان و آل احمد و شریعتی و کنفدراسیون و انجمن های اروپا و…الخ، نظام کنونی براندازانی دارد در ریخت و قیافه: ربع پهلوی و مریم قجر و هخا و ضیاء و شهناز تهرانی و زم و فخرآور و علینژاد و شاهین نجفی و ساسی مانکن و…الخ.

اما حرف آخر ما به مریم رجوی این است شما با همین فرمان جلو بروید تا النهایه ارابه «سرنگونی»! تان در قبرستان «کاشار تیرانا»  فرود آید.

مریم رجوی سرنگونی فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

مریم رجوی سرنگونی فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

مریم رجوی سرنگونی فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

مریم رجوی سرنگونی فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین

فراخوان چهارشنبه سوری مجاهدین 

شکست های پیاپی فرقه رجوی 

***

همچنین

علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و سوم سپتامبر 2020:… رجوی همواره با تحلیل های آبکی و وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه می گفت صلح طناب دار رژیم ایران هست و رژیم ایران هیچگاه پای آتش بس و قرارداد صلح نمی آید یک مرتبه متوجه شد که آتش بس برقرار شده و دیگر نمی تواند به زندگی انگلی خودش ادامه…: فراخوان تکراری فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری  شکست های پیاپی فرقه رجوی در سالی که گذشت