شکست چماقداران رجوی در مقابل صندوقهای رای گیری

شکست چماقداران رجوی در مقابل صندوقهای رای گیری

شکست چماقداران رجوی در مقابل صندوقهای رای گیریعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیست و ششم ژوئن 2021:… سازمان تروریستی مریم و مسعود رجوی،در ۲۸\خرداد \۱۴۰۰ در روز جمعه هم زمان با انتخابات سیزدهیم دوره ریاست جمهوری ایران می خواست مانع رای دادن هموطن های خارجه نشین گردد. فرقه رجوی که از داستان انتخابات این دوره توسط تعدادی بی سر و پا آگاه شده بود در تمامی سایت های وابسته به این فرقه از چندین ماه قبل شروع به سمپاشی بر علیه نامزدهای این دوره نموده بود. این فرقه برای اینکه بتواند در میان این نامزدها تفرقه بی اندازد با دلسوزی برای افراد رد صلاحیت شده  وانمود کرد که به نوعی میخواهد از آنها حمایت کند و با دفاع از آنها و با مقال های مختلف از افراد رد صلاحیت شده در سابت های خود و وابسته نقش ناجی را بازی کند. شکست چماقداران رجوی در مقابل صندوقهای رای گیری 

شکست چماقداران رجوی در مقابل صندوقهای رای گیریحمله مجاهدین در انگلستان به مراکز رای گیری و ناتوانی پلیس بریتانیا

شکست چماقداران رجوی در مقابل صندوقهای رای گیری 

فرقه تروریستی و دَجالِ مسعود رجوی می خواست با چماق مانع حضور مردم پای صندق های رای گیری گردد

«علیرضا نصراللهی،انجمن یاران یاران،بیست و ششم،ژوئن ،۲۰۲۱»

علیرضا نصراللهی ژوئن 2021

آقای علیرضا نصراللهی ، پاریس

سازمان تروریستی مریم و مسعود رجوی،در ۲۸\خرداد \۱۴۰۰ در روز جمعه هم زمان با انتخابات سیزدهیم دوره ریاست جمهوری ایران می خواست مانع رای دادن هموطن های خارجه نشین گردد.

فرقه رجوی که از داستان انتخابات این دوره توسط تعدادی بی سر و پا آگاه شده بود در تمامی سایت های وابسته به این فرقه از چندین ماه قبل شروع به سمپاشی بر علیه نامزدهای این دوره نموده بود. این فرقه برای اینکه بتواند در میان این نامزدها تفرقه بی اندازد با دلسوزی برای افراد رد صلاحیت شده  وانمود کرد که به نوعی میخواهد از آنها حمایت کند و با دفاع از آنها و با مقال های مختلف از افراد رد صلاحیت شده در سابت های خود و وابسته نقش ناجی را بازی کند.

مریم رجوی که خودش این نقشه را طراحی کرده بود،و فکر می کرد با بازی دادن نامزدها در این دوره می تواند سال ۱۳۹۸ را دوباره تکرار کند،و با تعداد اندکی مزدور که از قبل تمام نقشه ها را برایشان ارسال کرده بود،ایران را به آشوب بکشد.درست همانند همان سال ها که مزدوران سرویس های اطلاعاتی تعدادی کشور با همکاری مستقیم سازمان مجاهدین باعث کشته شدن و مجروع شدن،هزاران هموطن بی گناه همان شدند.

مریم رجوی با پاپوش سازی که تخصص خاصی در آن دارد،همانند سال نود و هشت که توانست مزدوران خودش را جای ماموران و پلیس ایران جا بزند،باعث شد که مردم نسبت به دولت و ماموران دلسرد گردنند،به راحتی مردم را می کشت،و یا آنها را باچشم بند به خانه هایی می برد و بعد از شکنجه های فراوان آنها را در خیابانی رها می کرد تا همه و همه به نام دولت ایران تمام شود.

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان

از این نوع پاپوش ها زیاد هست همانند آقای اسدالله اسدی،که گول بازی فرقه را به راحتی خورد و حتی نفرات خودشان هم رکب بازی مریم را خوردند،و الان در زندان آب خنک میل می کنند.

این فرقه بسیار خطرناک و مخرب با ایجاد رعب و وحشت در دل هموطن های خارجه نشین کشورمان،با دادن فحش و الفاظ رکیک و با گرفتن عکس و فیلم،آنها را تهدید به انواع و اقسام شکنجه ها و کتک کاری می نموده اند،و با این نوع نقشه میخواست آنها را از محل رای گیری یعنی از جلوی سفارت ایران دور کنند.

تمام افرادی که توسط این فرقه در پست های از قبل تعیین شده ایستاده بودند،با نزدیک شدن هر نفر به محل رای گیری با انواع تهدید ها و ضرب و شتم آنها سعی داشتند آنها را از دادن رای به آینده مملکت خودشان باز دارند،که با تمام تهدیدات و نقشه های شوم مریم قجر هرگز نتوانستند جلوی این موج خروشان را بگیرند.

دوستان و عزیزان و هم وطن های گرامی،شما در کجای این جهان دیده و یا شنیده اید که یک کشور مردمی داشته باشد که در زمان رای گیری پرچم همان کشور را پاره و زیر پا گذاشته و از روی آن رد شوند؟

ما اگه هر مشکل و یا تضاد با دولت خودمان داشته باشیم ربطی به پرچمان ندارد و پرچم هر مملکت نماد و ارزش آن کشور است ولی این حرامزادها کاری کردنند که تعدادی برای چند دلار بیشتر به ارزش ها و آرمان های ما توهین می کنند،فرقه رجوی حد را از سر گذارنده و میخواهد از مردم کشور من به عنوان سپر گوشتی استفاده کند،و با سو استفاده از هر کدام از ما بر سر قدرت بنشیند.

اصرار رجوی بر ترور و خشونت ، استراژی به گل نشسته

آیا کتک زدن زنی توسط تعداد نامردی از خدا بیخبر دُرست است؟

اصلا به کسی چه ربطی دارد که من و یا هر فرد دیگر می خواهیم برای هر آرمانی که در سرمان هست به دولت کنونی کشورمان رای دهیم،چرا باید حقوق انسانی و حریم خصوصی هر فرد مورد باز خواست تعدادی وطنفروش قرار گیرد؟

خانم قجر عضدانلو ما مثل شماها گوسفند نیستیم (که واقعآ حبف از اسم این حیوان نجیب که به تو نسبت دادم) و برای رای هر فرد ارزش قائل هستیم،رای هر فرد نشانه ارزش های انسانی و سلامت یک جامعه را می رساند.

ولی ما انسان هستیم و برای همین انسانیت هست که از باغ وحش رجوی جدا شدیم،وگرنه در همان طويله در کنار شما جلادان و آدمکشان می ماندیم.

مریم از خدا بیخبر،یار جمع کردن با کتک و تهدید و شکنجه جمع نمی شود،یار باید از روی تقوا و انسانیت جذب شود،با پول وعده و عید می شود هیمن منجلابی که الان درونش  هستی،زمانی بود یاران تو را نمازی داشتند،با تو عهد و پیمانی داشتند،ولی تو و سران فتنه این سازمان که هرگز در تمامیه سالهای،ذره ای هم با اعضای خودتان صداق نبوید،و همیشه سعی داشت با فریب و نیرنگ خط خودتان را پیش ببرید،ولی به قول معرف ماه هرگز پشت ابر نماند،و  حقایق بر همگان روشن شد،و دگر هیچکس فریب صدا و سیمای شما را نخورد،و یاران یکی،پس از دیگری با دنیایی غم و اندوه برای باختن عمری که هرگز برنمی گردد،باغ وحش مسعود رجوی را ترک کردنند،و جالب اینجاست این تازه شروع ماجراست.

مجاهدین خلق و انتخابات – گفتگو با مسعود خدابنده

مریم خانم میدونی قشنگی ماجرای این فرقه کجاست؟به والله اگه حتی حاضر باشی بهش فکر کنی،چون فکر کردن به آن هم برایت مساوی با خودکشی هست،مریم قجر به زودی درب این کمپ خانه خراب کن باز خواهد شد،و نفرات نه به دلخواه بلکه از روی اجبار باید آنجا را ترک کنند،و هر کدام با دنیایی سیاه پا در درون جامعه بگذارند و وقتی به گذشته نگاه کنند فقط حسرت و آه برایشان باقی مانده،نه زنی نه بچه ای،نه چشم انتظاری و نه حتی یک دوست واقعی،و تازه جالت  اینجاست وفتی به اطلاعات درست و صحیح سازمان رو به رو می شوند تازه با خیانتها و جنایتهای سازمان مجاهدین خلق ایران آشنا می شوند،تازه می فهمند کت تن کی هست،تازه متوجه خواهند شد چهار دهه مسعود خورد،برد،و از آنها فقط سو استفاده کرد،خودت چی فکر می کنی در مورد این داستان،چه اتفاقی حواهد افتاد؟

من برات خواهم گفت آنگاه من و دوستانم و تمام اعضای رنج کشیده،از دست مسعود و مریم رجوی بعلاوه تعدادی دیگری در سر راه آنها قرار خواهیم گرفت و با انبوهی اسناد و مدارک از تمام خیانتهای سازمان پُر افتخار مجاهدین،به آنها نشان میدهیم که از این به بعد مسیر مبارزه عوض خواهد شد و چه روزی بشه آن روز.

شماها هر روز عوضی تر می شوید ولی عوض نمی شوید،ولی بهتر است به جای دروغبافی در درون فضای مجازی سری هم به واقعیتهای این دنیا بزنید و ببینید مردم ایران و جهان چه نفرتی از شماها به دل دارند،البته می دانم الان در دلت خواهید گفت گور…ولی مریم قجری تو به دست همین مردم محاکمه خواهی شد عین روز برایم روشن است.

تو و چماقدارانت باعث برهم ریختگی و ترس در دل این مردم وطن دوست شدید،جتی نتوانستید در ظاهر هم که شده ماهیت تروریستی خودتان را حفظ کنید.

به قول رهبر فراری این گروه،مریم قجر بترس از روزی که تصمیم بگیریم مشت را با مشت و گلوله را با گلوله پاسخ دهیم.

والسلام ۲۶/ژوئن /۲۰۲۱

لینک به منبع

فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوری – گزارش سلسله سمینارها در یزد

شکست چماقداران رجوی در مقابل صندوقهای رای گیری

***

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-رجوی-چند-دهه-خیانت-و-جنایت/

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است

علیرضا نصراللهی - فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، دوازدهم ژوئن 2021:…  سازمان مجاهدین در تمامی این سال ها تمام سعی و تلاش خودش را برای جلوگیری از ورود اعضای جداشده به اروپا انجام داد و برای رسیدن به این مقصود از هیچ جرم و جنایتی کوتاهی نکرد. با خیلی از سیاستمداران باز نشسته  و شاغل در تمام کشورهایی که ضد ایران و ایرانی هستند دست همکاری داد. در تمام مدت روی کار آمدن جمهوری اسلامی ایران از هیچ خیانتی کوتاهی نکرد. از جنگ تحمیلی گرفته تا پروژه های اتمی و غیره. با فروختن اطلاعات جنگ به صدام و شرکای آن در آن زمان که پشت صدام بودنند همانند آمریکا،اسراییل، انگلیس، فرانسه و کشورهای دیگر که باعث ریختن خون بهترین و رشیدترین فرزندان این آب و خاک شدند. فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است 

علیرضا نصراللهی - فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت کارت هویت بلای جان رجوی

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است

«علیرضا نصراللهی،انجمن یاران ایران،یازدهم  ژوئن ،۲۰۲۱»

علیرضا نصراللهی باشگاه خبرنگاران بروکسل

آقای علیرضا نصراللهی

همانطور که در خبرها شنیده اید و در سایت های مختلف  مشاهده کرده اید در این روزها فرقه رجوی افسارگریخته و ترمز بریده خودش را به هر آب و آتشی می زند،تا بتواند از شتاب دولت آلبانی،برای به رسمیت شناختن،افرادی که در این کشور به هر دلیلی بی هویت هستند،بکاهد.

که این قانون جدید دولت آلبانی نه برای دل سوختن است نه برای حقوق بشر،بلکه این کار دولت آلبانی تلاش شبانه روزی و بی وقفه اعضای جداشده از فرقه رجوی و خانواده های محترم آنها و تعداد اندکی از آزادیخواهان روزنامه نگار کشور آلبانی،وگرنه چرا دولت آلبانی در سال های پیش از ورود،فرقه رجوی به آلبانی چنین قانونی را در مجلس خودش تصویب نکرده بود؟

بعد از اینکه تصمیمات بر این گرفته شد که فرقه رجوی برای جابجایی از عراق از لیست گروه های تروریستی بیرون بیاید،و به دولت آلبانی هم تاکید شد که آنها را پذیرش کند،وعده و عیدهایی هم به این کشور داده شد،دولت آلبانی هیچگاه فکرش را هم نمی کرد با پذیرش این گروه در آینده به چنین دردسرهایی بی افتد،و این فرقه تا قلب سیستم هایی دولتی این کشور هم نفوذ کند،و مردم این کشور با حضور خودشان اعتراض حضور این فرقه را در کشورشان اعلام کند،و تا انجا پیش روند که کار به درگیرهایی هم بین فرقه و مردم آلبانی رخ دهد.

از آنجایی که کشور آلبانی یک کشور فقیر به حساب می آید،فرقه رجوی هم با خرج کردن پول های باد آورده،توانست با فشار حداکثر بر روی نفرات خودش و حتی اعضای جداشده زندگی را بر همه ی آنها تلخ کند،تا آنجا که نفرات با تصمیم خودشان به ایران برگردند،و این هدفی بود که فرقه رجوی از عراق آن را دنبال می کرد،تا نگذارد پای هیچ جداشده ای به اروپا باز شود تا آنها خیالشان از افشاگری هر چه بیشتر آدمها در امان بمانند.

فرقه رجوی با پُر کردن گوش همگان از اینکه هر جداشده وقتی به ایران باز می گردد با فشار وزارت اطلاعات دست به افشاگری بر علیه آنها می زنند و چون با شکنجه چنین اعترافاتی را می کنند در جوامع بین اللملی هیچ سندیتی ندارد،این طرز فکر فرقه رجوی که به دروغ به همه ی اعضای جداشده نسبت داده می شود،اشکال خیلی بزرگی داشت،که فرقه رجوی با تمام زیرکی که در دنیای ضد انقلابی داشتند و دارند،متوجه این نشدند که کسانی که به هر دلیل به مهین برمی گردند،هر کدام از آنها صدها هزار نفر هستند،که در جامعه پخش می شوند،و با مردم روزانه در ارتباط هستند،و این یعنی میتواند از گذشته خود برای مردم سخن بگویند،و خاطرات دوران اسرات خود را تعریف کنند،و این فرقه را به مردم معرفی کنند و از خیانت ها و جنایت های آنان پرده بر دارند،همان مردمی که فرقه رجوی به دروغ اسم آنان را کانون های شورشی و یا هر اسم دیگری خطاب می کند.

بزرگترین اشتباه فرقه این بود که خودش با دست خودش کسانی را به کشور روانه کرد که همه ی آنان با کوله باری از شکنجه،و خاطرات تلخ در اسارت راهی خانه شدند،و الان همه ی ما شاهد این موضوع هستیم که در کشور تمام مردم از بچه تا بزرگ همه به خوبی با گروه تروریستی رجوی به خوبی آشنایی پیدا کرده اند،و می تواند به راحتی خودشان را از این گروه خطرناک حفظ کنند،نه مثل دروان ما که حتی کوچکترین اطلاعاتی از این فرقه نداشتیم،و برای همین بی اطلاعاتی به راحتی در دام آنان قرار گرفتیم،و نتیجه آن فقط سال ها ارسات و شکنجه برایم باقی گذاشت.

در اصل ما سپر بلا شدیم و شدیم راهنمای نسل های آینده بچه های ایران،و این بزرگترین افتخار ما می باشد تا بتوانیم گذشته خود را از وجود کثیف این فرقه کمی پاک کنیم،چیزی که فرقه رجوی هرگز نخواهد فهمید که ایران و ایرانی در هر کجای این جهان باید یک ایرانی با غیرت باشد، و نسبت به کشور و مردمش تعهد داشته باشد،نه اینکه هر بی ناموسی از راه رسید با گرفتن چند صد دلار خاک ایران و ریشه ی خودش را به تاراج بگذارد،همانند فرقه رجوی و خیلی های دیگر …

فرقه رجوی بعد از سر نگونی صدام با در دست گرفتن همین پروژه،که تمام کسانی را که میخواهند از او جدا شوند مجبور کند به ایران برگردنند،بزرگترین خدمت را به جامعه ایران کرد،چون هیچ کس نمی توانست به خوبی اعضای جداشده از این فرقه ماهیت پلید و ضد بشری،این گروه تروریستی را به مردم این نشان دهد،

بله دوستان تنها اعضای جداشده از این فرقه می توانستند به مردم ایران و جهان بفهماند که سازمان مجاهدین فقط یک پوشش است برای رسیدن به جاکمیت و قدرت،نه صحبت از آزادی خلق قهرمان است و نه صحبت از جامعه بی طقبه توحیدی،اگر قرار بود چنین جامعه ای به وجود آید اول باید از درون این فرقه رقم می خورد و بنای این جامعه و ریشه ی آن با همین اعضا تشکیل می شد،نه خلق قهرمان،وقتی این رهبران به اصطلاح آزادی خواه،نمی تواند برای نفرات و اعضای خودشان صداقت و فدا داشته باشند چگونه می خواهند برای مردم ایران آزادی و جامعه ای عاری از طبقه به وجود اورند؟

سازمان مجاهدین در تمامی این سال ها تمام سعی و تلاش خودش را برای جلوگیری از ورود اعضای جداشده به اروپا انجام داد و برای رسیدن به این مقصود از هیچ جرم و جنایتی کوتاهی نکرد. با خیلی از سیاستمداران باز نشسته  و شاغل در تمام کشورهایی که ضد ایران و ایرانی هستند دست همکاری داد.

در تمام مدت روی کار آمدن جمهوری اسلامی ایران از هیچ خیانتی کوتاهی نکرد. از جنگ تحمیلی گرفته تا پروژه های اتمی و غیره. با فروختن اطلاعات جنگ به صدام و شرکای آن در آن زمان که پشت صدام بودنند همانند آمریکا،اسراییل، انگلیس، فرانسه و کشورهای دیگر که باعث ریختن خون بهترین و رشیدترین فرزندان این آب و خاک شدند.

حال چگونه می توان بارو کرد که این فرقه دلش به حال این مردم سوخته و می خواهد برای همان مردم که زمانی باعث کشته شدن بچه های آنان شده آزادی به ارمغان بیاورد؟

حتی همین الان هم که دست این فرقه برای تمامیه مردم ایران و اکثر مردم جهان باز شده باز دست از وطنفروشی برنمی دارد،و با دشمنان همین آب و خاک دست همکاری دارد،و با فشار بر روی اعضای در بند و جداشده می خواهد به هر ترتیب که شده آنها را سر به نیست کند،و نگذارد پای این آدمها به جامعه و خبرگزاری های بی طرف باز شود،و کرونا بزرگترین حامیه این فرقه شد.

فرقه رجوی به خوبی آگاه بود هر نفری که پایش به دنیای آزاد باز می شود برای رسیدن به آرامش روحی و تلافی کردن سال های گذشته خودش و خدمت به جامعه ایران دست به افشاگری بر علیه این فرقه می زنند،تا همگان بفهمند که در پشت این چهره ی به اصطلاح فرشته،چه مار افعی خوابیده است و منتظر رسیدن به فدرت است تا بعد از رسیدن به قدرت خون مردم را در شیشه کند.

دوستان و هم میهنان عزیز و ارجمند،بالاخره بعد از سال ها تلاش و افشاگری و رونمایی از سندهای خیانت این فرقه،توانستیم با فشار بر روی سازمان های به اصطلاح حقوق بشری،به این مهم برسیم تا بر اثر فشارهای خانواده ها و اعضای جداشده،دولت آلبانی نه به دلخواه بلکه با تحمیل تن به مینیمم قوانین پناهندگی دهد،و برای نفرات پناهند به این کشور کارت های هویت صادر کند،چیزی که اصلا خوشایند فرقه تروریستی رجوی نبوده و نیست ولی دگر کاری از دستش ساخته نیست .و باید تن به این قانون دهد،قانونی که با صدور آن باعث متلاشی شدن این فرقه خواهد شد.

از این به بعد همه شاهد خواهیم بود که با شروع رفت و آمد اعضای جداشده به اروپا و صدور ویزا برای خانواده های دردمند و چشم انتظار،ریشه ی این گروه را خواهند سوزاند،مریم رجوی به خوبی از این موضوع آگاه می باشد،برای همین شروع کردند،به بازی با کلمات،مثل موسسان پنجم،و تعهد تا سرنگونی و خیلی بازی های دیگر…

مسعود رجوی با راه انداختن این شعبده بازی و بهتر بگویم این مسخره بازی میخواهد برای خودش زمان بیشتری بخرد،وگرنه در دنیای واقعی اگر شما علوم سیاسی داشته باشید با وجود ارتش آزادیبخش و ریيس جمهور برگزیده،راه اندازی و تاسیس موسسان پنجم یک جُک بیش نیست که هم خودش می داند و هم همراهانش،ولی خوب از آنجا که ما عادت به چنین مسخره بازیهایی در این فرقه داریم زیاد تعجب نکردیم،همانند چهل سال گذشته که هر سال دولت ایران سرنگون شد،و تحلیل های پوچ و کشکی مسعود رجوی.

دوستان بالاخره بعد از سال های سال رسیدیم به پایان سازمان مجاهدین،پایانی تلخ و پر از جرم و خیانت،آنهم نسبت به اعضای خود،و خانواده های آنان،سازمان مجاهدین به زودی در دادگاهای حقوق بشری و بی طرف که با فشار اعضای جداشده و شکایات خانواده های رنج کشیده و دردمند،که خواهان رسیدن به مجازات سران این فرقه و به خون خواهی از فرزندان خود در جامعه جهانی خواهند بود.

و امیدورام در آینده نزدیک به جای دادگاه های خارجی روزی برسد که خلق قهرمان ایران خودش به پروندهای کثیف این فرقه رسیدگی کند،و حق مظلوم را از ظالم بگیرند.

پیروز باشید.

فرقه رجوی به پایان چند دهه خیانت و جنایت علیه ایران و ایرانی رسیده است 

***

مسعود خدابنده مسعود خدابنده : مدارک هویتی موجب رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی می گردد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اعضای-فرقه-تروریستی-مجاهدین-را-ممنوع-ا/

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنیدعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، بیست و هشتم می 2021:… آقای مکرون، این فرقه بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی می باشد. در اوج آرامش،به سرعت تغییر ماهیت می دهد و همه را شگفت زده خواهند کرد. همانند کارهای تروریستی که در چند ماه گذشته همه را دچار اندوه کرد. کشتن پلیس های فرانس، عملیات های انتحاری و غیره… آقای مکرون، شما و دولت شما اگر ضریب سطح امنیت را به صد هم برسانید، اگر این گروه ها را به لحاظ فیزیکی مهار نکنید باز هم ضربه خواهیم خورد. به این دلیل شما نمی توانید همه نفرات را هر روز زیر نظر داشته باشید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید 

غفور فتاحیان - تایید اخراج مجاهدین خلق - ویزای چندروزه مریم رجویاخراج مریم رجوی و سران مجاهدین خلق از اروپا 

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه 

نامه به رئیس جمهور محترم فرانسه برای ممنوع ورود کردن اعضای تروریستی فرقه رجوی

علیرضا نصراللهی، انجمن یاران یاران، بیست و هشتم می۲۰۲۱

رئیس جمهور محترم فرانسه

علیرضا نصراللهی پاریس

آقای علیرضا نصراللهی

آنچه که در این روزها مرا بخود مشغول تر و نگرانتر از پیش کرده است،وضعیت امنیت فرانسه نسبت به  اقدامات بیش از پیش افراطگرایان و آشکار آنها در کارهای تروریستی از جمله،فرقه مجاهدین بر علیه جدا شده گان در فرانسه است.

آقای مکرون، این فرقه بسیار خطرناک و غیر قابل پیش بینی می باشد. در اوج آرامش،به سرعت تغییر ماهیت می دهد و همه را شگفت زده خواهند کرد. همانند کارهای تروریستی که در چند ماه گذشته همه را دچار اندوه کرد. کشتن پلیس های فرانس، عملیات های انتحاری و غیره…

آقای مکرون، شما و دولت شما اگر ضریب سطح امنیت را به صد هم برسانید، اگر این گروه ها را به لحاظ فیزیکی مهار نکنید باز هم ضربه خواهیم خورد. به این دلیل شما نمی توانید همه نفرات را هر روز زیر نظر داشته باشید. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

آقای مکرون،در این چندین سال که من دوستان در کشور شما مهمان هستیم،این فرقه در رابطه با ما،اقداماتی نظیر تهدیدهای فیزیکی، پخش کردن اعلامیه های ضدّ جدا شده گان در سطح شهر، مخدوش کردن چهره جدا شده گان با چسباندن عناوین مزدوری و … که در جواب مبارزه دور از خشونت و آرام اعضای جدا شده مجاهدین است.

مبارزه ای که در آن فقط و فقط بیان واقعیات و آشکارسازی آنچه که بر ما طی سالیان سال در اسارتگاه رجوی گذشته است، میباشد. بدون هیچ افراط گرایی کلامی و بدون هیچ مبارزه فیزیکی و اعمال خشونت.

حال آنکه درفرانسه- کشوری که عنوان دمکراسی را یدک میکشد- در روز روشن، بصورت علنی و در ملاء عام و در جلو چشم همگان، عوامل گروه به قطع تروریستی مجاهدین به جان ما، تهدید فیزیکی و ارعاب می کنند و آنچه که مورد انتظار جوامع حقوق بشری و ما شهروندان دارای تابعیت فرانسوی از دولت فرانسه است، متاسفانه برآورده نمیشود.

 رئیس جمهور محترم فرانسه

سازمان مجاهدین که الان در کشور آلبانی و با دست گرفتن قسمتی از خاک این کشور به عنوان پناهنده جاگزین شده اند و با مداخله در بیشتر ارگان های داخلی این کشور باعث آزار و اذیت جداشدهگان شده است و با زد و بند با سیاستمداران این کشور فشار حداکثری را به خانواده های جداشده ها و خود آنها وارد آورده است،آیا چه لزمی دارد که بازهم پناهنده کشور فرانسه هم باشند؟

جناب آقای رئیس جمهور

سران فرقه رجوی از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به اعضای جداشده با همکاری سران کشور آلبانی دریغ نکرده اند،تا آنجا که حتی در بعضی از موارد باعث مرگ و شکنجه آنها شده اند،نمونه های آنها در دست است،و فرقه کثیف رجوی هیچ حیایی نسبت به کارهای ضد بشری خودش ندارد واقعآ سوال اینجاست آنها چگونه به خود اجازه می دهند که به این راحتی دست به چنین شکنجه های بزنند؟

جناب آقای رئیس جمهور

اردوگاه فرقه رجوی در کشور آلبانی همانند زندان گوانتاملا،،پشت درب های بسته باعث شده که سران این فرقه تمامیه اعضای داخل آن را زیر شدیدترین شکنجه های روحی روانی و در بعضی از موارد با حضور بی وقفه کرونا باعث مرگ اعضای ناراضی گردنند،و به راحتی و بدون حضور هیچ ارگان حقوق بشری جنازهای آنها را دفن کنند بی آنکه مرجع قضایی از انان باز خواست کنند و علت مرگ را دربیاورند؟

جناب آقای رئیس جمهور

فرقه رجوی یکی از شکنجه گران تاریخ بشریت می باشد،شما اگر نگاهی به تاریخ نکبت بار این سازمان داشته باشید خواهید فهمید که از زمان خروج از فرانسه تا رورد به عراق،چه کسانی که بی هیچ نام و نشان در این فرقه به دست شکنجه و مرگ سپرده شدند،و حتی هیچ کس نام آنها را هم نمی داند.

جناب آقای رئیس جمهور

من به عنوان یک عضو جداشده از این سازمان از شما تقاضا دارم که شما به عنوان یکی از اصلی ترین مقامات این کشور با ورود این گونه حیوانات به خاک فرانسه جلوگیری نمایید تا بشریت از گزند این وحشی ها در امان بماند.

جناب آقای رئیس جمهور

این که این کشور از نظر دیپلماتیک، روابط بسیار قوی با آمریکا دارد،ولی چیزی که معلوم نیست اینه که چرا امریکا و فرانسه این سازمان را به رسمیت می شناسد و این کشور به مهد جولان دادن آزادانه این فرقه تبدیل شده است».

مگر می شود معیارهای تشخیص تروریست بودن یا نبودن یک گروه یا فرقه، نسبی باشد 

کشور فرانسه در طی این دو دهه شاهد همه گونه عملیاتهای تروریستی بوده و خواهد بود،چطور امکان دارد این گروهای خشونت طلب همانند فرقه رجوی،در این کشور آزادانه به کارهای تروریستی خودشان ادامه دهند و هیچ کس هم از آنها باز خواست نکند؟

آقای مکرون بارها گفته ایم و باز هم خواهیم گفت،تنها راه جلو گیری از این گونه گروه ها برخورد قانوی و کشیدن آنها به پای میز دادگاهی بیطرف و بدون زد و بند می باشد،مردم فرانسه دیگر طاقت دیدن بریدن سر،انتحاری،کشتن پلیس،و مردم عادی را ندارد،هر کدام از ما وظیفه ای در مقابل جامعه داریم،و اگر ساکت و یا بی طرف و بی اهمیت از کنار آنها بگذریم دود آن در چشم بچه هایمان،و نسل های آینده خودمان خواهد رقت.

آقای مکرون،با عرض پوزش از شما،دولت شما هیچگونه اقدام عملی را در رابطه با این گروه جنگ طلب نکرده است، فرقه رجوی تقریبآ نیمی از مراکز خرید و تاکسی و رستوران و در این کشور خریداری کرده و با بنام زدن آنها به اشخاص مختلف از زیر بار دستگاه های اطلاعاتی شما پنهان مانده،و با آنها با راحتی پول شویی می کند،و توسط همین نفرات با جابجا کردن پول های سیاه،دست به خشونت و کارهای وحشتناک په در اینجا و په در جاهای دیگر می گردد.

آقای مکرون،من به شما پیشنهاد می دهم اگر شما ما اعضای جداشده از این سازمان را ملاقاتی دهید تا ما بتوانیم در حضور شما با اسناد و مدارک حقیقی و حقوقی،که در دست داریم شما را از گزند این فرقه دور نگهداریم،و مردم فرانسه از وجود کثیف این فرقه به آرامش برسند.

آقای مکرون این چشم پوشیهای آشکار که دولت ها در دستور کار دارند، دود آن مستقیماً بر چشم همه خواهد رفت.

آنچه که روشن است این فعالیتهای خشونت آمیز و ناقض قانون، قطعاً از چشم مراجع امنیتی فرانسه دور نمانده است.

حتی اگر این فرقه از نظر دولت فرانسه و سایر دول اروپایی دردسته گروههای تروریستی قرار نگیرند، ولی فعالیتهای آنها طبق قوانین مدنی فرانسه، غیرقانونی است و تابع مجازات متناسب می باشد.

اینجانب، به عنوان کسی که در این کشور زندگی می کنم و تهدیدهای فرقه رجوی و عوامل آنها را در نزدیکی خود می بینم، از شما و دولت شما رسماً درخواست می کنم به وضعیت موجود رسیدگی و آرامش امنیتی از دست رفته ما اعضاء جدا شده توسط سازمان مجاهدین را تامین نمایید.

آنچه که در حال حاضر بیش از هر چیزی برای ما ضروری است، اطمینان خاطر ما از امنیت و دوری از تهدیدات فرقه رجوی در این کشور است که امیدواریم شما آن را بازگردانید.

با نشکر از شما علیرضا نصراللهی

اعضای فرقه تروریستی مجاهدین را ممنوع الورود کنید – نامه سرگشاده به رئیس جمهور فرانسه

لینک به منبع

متن فرانسوی نامه:

“Alireza Nasrollahi, Association Yaran Yaran, 28 mai 2021”

Lettre au très estimé président de la France, pour interdire l’entrée de terroristes membres de la secte Radjavi

Honorable Président de la France, M. Macron

Honorable Président de la France Ce qui me préoccupe de plus en plus ces jours-ci, c’est la situation sécuritaire en France face à la multiplication des actes de terrorisme extrémistes et manifestes, y compri secte des Moudjahidines contre les séparatistes en France. M. Macron, cette secte est très dangereuse, et imprévisible, au plus fort de son calme, elle change rapidement de nature, et elle surprendra tout le monde, à l’image des actes terroristes qui ont attristé tout le monde ces derniers mois, tuant la police française , opérations suicides, etc.…
Monsieur Macron, vous et votre gouvernement, si vous augmentez le facteur niveau, sécurité à cent, si vous ne contrôlez pas physiquement ces groupes, nous serons quand même touchés, car vous ne pouvez pas surveiller tout le monde tous les jours. Mieux vaut prévenir que guérir . M. Et… qui en réponse à la lutte est loin d’être des membres violents et pacifiques des Moudjahiddines. Une lutte dans laquelle la seule déclaration est les faits et la révélation de ce qui nous est arrivé pendant la captivité de Radjavi pendant de nombreuses années. Sans aucun extrémisme verbal et sans aucune lutte physique ni violence.

En France, pays qui porte le titre de démocratie, en plein jour, en public et devant tout le monde, les agents du groupe menacent et intimident physiquement les Moudjahiddines pour nous couper la vie, et ce que la société attend Les droits de l’homme et nous citoyens avoir la nationalité française du gouvernement français, malheureusement pas rencontré. Honorable Président de la France L’Organisation des Moudjahidine, qui a maintenant été remplacée en tant que réfugié en Albanie en s’emparant d’une partie du territoire du pays, est intervenue dans la plupart des organes internes du pays, harcelant les déportés et faisant pression sur les politiciens du pays. Elle a apporté un maximum aux familles. des séparés et à eux-mêmes, pourquoi est-il nécessaire qu’ils soient à nouveau réfugiés en France? Monsieur le Président

Les dirigeants de la secte Radjavi n’ont épargné aucun effort pour frapper les membres dissous en coopération avec les dirigeants albanais, dans la mesure où, dans certains cas, ils ont même été tués et torturés, des exemples sont disponibles, et la sale secte Radjavi n’a aucun Cela n’a pas à voir avec ses propres actes inhumains. La vraie question est de savoir comment se laissent-ils si facilement subir une telle torture? Monsieur le Président

Le camp de culte Radjavi en Albanie, comme la prison de Guantanamo Bay, est à huis clos, ce qui oblige les dirigeants du culte à soumettre tous ses membres à la torture psychologique la plus sévère, et dans certains cas à la présence constante de la couronne, causant la mort de enterrer leur corps facilement et sans la présence d’un organe de défense des droits de l’homme, sans que l’autorité judiciaire leur demande de déterminer la cause du décès? Monsieur le Président

La secte Radjavi est l’un des tortionnaires de l’histoire de l’humanité. Ils ont été mis à mort et personne ne connaît même leurs noms. Monsieur le Président En tant que membre détaché de cette organisation, je vous demande, en tant que l’un des principaux responsables de ce pays, d’empêcher de tels animaux d’entrer sur le territoire français afin que l’humanité soit à l’abri des morsures de ces sauvages. Monsieur le Président

“Elle a des relations diplomatiques très fortes avec les États-Unis, mais ce qui n’est pas clair, c’est pourquoi les États-Unis et la France reconnaissent l’organisation et elle est devenue le berceau de la libre circulation de la secte.” Les critères permettant de déterminer si un groupe ou une secte est ou non un terroriste peuvent-ils être relatifs ? La France a été témoin et continuera d’être témoin de toutes sortes d’opérations terroristes au cours de ces deux décennies. Comment est-il possible que ces groupes violents, comme la secte Radjavi, poursuivent librement leurs activités terroristes dans ce pays et que personne ne leur demande d’arrêter?
 
Monsieur Macron, nous avons dit à maintes reprises, et nous le répéterons, que la seule façon d’empêcher de tels groupes est d’intenter une action en justice et de les traîner à la table du tribunal de manière impartiale et sans se quereller., Et il n’y a pas de gens ordinaires, chacun de nous a un devoir envers la société, et si nous passons devant eux en silence ou de manière impartiale et insignifiante, la fumée fondra aux yeux de nos enfants et de nos générations futures.
Monsieur Macron, je m’excuse, votre gouvernement n’a demandé aucune action concrète contre ce groupe de guerre. La secte Radjavi a acheté près de la moitié des centres commerciaux, taxis et restaurants de ce pays et les a nommés d’après différentes personnes. sous le poids de votre appareil de renseignement, et blanchit facilement de l’argent avec eux, et par ces mêmes personnes, en déplaçant de l’argent noir, commet des violences et des actes horribles ici et là dans d’autres endroits.

Monsieur Macron, je vous suggère que si vous nous rendez visite, les membres détachés de cette organisation, afin que nous puissions vous tenir à l’écart de la morsure de cette secte en votre présence, avec les documents réels et juridiques que nous avons, et le peuple de France, détendez-vous de la sale existence de cette secte. M.

Ce qui est clair, c’est que ces activités violentes et respectueuses de la loi n’ont certainement pas échappé aux yeux des autorités de sécurité françaises. Même si la secte n’est pas considérée comme un groupe terroriste par le gouvernement français et d’autres pays européens, leurs activités sont illégales au regard du droit civil français et passibles de sanctions appropriées. En tant que personne vivant dans ce pays et voyant les menaces de la secte Radjavi et de ses agents dans mon voisinage, je vous demande formellement, à vous et à votre gouvernement, de remédier à la situation actuelle et au manque de sécurité de nos membres perdus.

Ce qui est le plus important pour nous en ce moment, c’est de rassurer la sécurité et d’éviter les menaces de la secte Radjavi dans ce pays, que nous espérons que vous restaurerez.

Merci Alireza Nasrollahi

*** 

اخراج مجاهدین از آلبانی به اریترهاخراج مجاهدین از آلبانی به اریتره

همچنین: