شکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

شکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

مسعود رجوی مریم رجوی صدام حسین مزدوری خیانتبنیاد هابیلیان، دوم اکتبر 2017:… و بالاتر از همه با نفوذ در جبهه‌ها و دستگیری و شكنجه رزمندگان اسلام جهت كسب اطلاعات نظامی و انتقال آن به رژیم صدام، خیانت‌های مجاهدین در زمینه جنگ تحمیلی به اوج خود رسید. ولی به رغم همه این توطئه ها، امت مسلمان و بیدار و رزمندگان فداكار و دلیر اسلام به رهبری امام بزرگوار می‌روند تا سرنوشت جنگ تحمیلی را …

Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

شکنجه بی‌رحمانه رزمندگان اسلام؛ اوج خیانت منافقین در جنگ تحمیلی

مجموعه‌مقالات نقش منافقین در جنگ تحمیلی (4) مهر 10, 1396

منافقین و جنگ تحمیلی

مسعود رجوی مریم رجوی صدام حسین مزدوری خیانت

پس از آن كه بنی صدر از فرماندهی كل قوا عزل شد، نیروهای اسلام با اطمینان و اعتماد بیشتر و با قلبی آرامتر به آماده كردن خود برای حملات وسیع و بزرگ پرداختند و مطمئن بودند كه از كارشكنی‌های بنی صدر و یاران خیانتكارش كه معلوم شد از كدام منبع تغذیه می‌كردند و از كجا دستور می‌گرفتند، دیگر خبری نخواهد بود.

از همان روزها بود كه در محورهای دارخوین، آبادان، بستان و … حملات وسیع و شكننده ای علیه قوای استكبار جهانی كه در صورت سپاه صدامی ظاهر شده بودند، آغاز گردید و از آن هنگام بود كه روند جنگ در جهت پیروزی سپاه اسلام قرار گرفت.

بالطبع این امر ضربه بزرگی به كسانی بود كه همواره تبلیغ می‌كردند ارتش را بنی صدر سازمان داده و بدون او كاری از پیش نخواهد برد. هماهنگی ارتش و سپاه و بسیج مردمی، امری كه بنی صدر و ایادی اش همواره مانع آن بودند، موجب پیروزی‌های پی در پی لشكریان اسلام گردید.

از این به بعد كه هر هجوم سپاه اسلام شكستی سنگین بر استكبار و الحاد جهانی را موجب می‌شد و هر پیشروی ما یك عقب نشینی خفت بار بر عراق و هم پیمانانش تحمیل می‌كرد، جبهه متحد ضد انقلاب به پیروی از اربابان خود دریافتند از تجاوز خارجی و توپ و تانك كاری از پیش نمی رود، لذا از داخل به ترور و تخریب متوسل شدند و جبهه دیگری در پشت جبهه خارجی گشودند.

واضح است كه از این پس مجاهدین ماهیت جنگ را چگونه توصیف نمایند، جنگی كه در صورت ادامه آن ثبات جمهوری اسلامی در منطقه تضمین شده و منافع امپریالیسم و به ویژه سركرده شان امریكا در منطقه به شدت در معرض خطر قرار خواهد گرفت .

از این روست كه منافقین و هم زبان با آنها دیگر متحدان ضد انقلاب، جنگ را به نفع امپریالیسم تحلیل كرده و ادامه آن را در خدمت مطامع امپریالیستی قلمداد می‌كنند و لذا بر خلاف موضع گیری‌های سابق خود، طرفدار صلح و نیات صلح طلبانه !! هیئت منتخب سران كشورهای اسلامی و دیگر هیئت‌ها می‌شوند.

از طرف دیگر پیروزی‌های سپاه اسلام را چنان واروه جلوه می‌دهند كه گوئی این مفسران و تحلیل گران رادیو عراق هستند كه از زبان مجاهدین سخن می‌گویند.

در آستانه عملیات فتح المبین كه سر سلسله پیروزی‌های اعجاب آور و افتخار آفرین برای سپاه اسلام بود و كمر لشكر كفر را شكست و كلید پیروزی نهایی را به دست رزمندگان قهرمان مان داد، منافقین با صدور اعلامیه ای وحشت خود را از شروع این عملیات آشكار می‌سازند.

تكیه كلام جدید آنان در معقول جلوه دادن تحلیل‌های نامعقول شان این است كه جنگ بهانه ای برای رژیم ایران در گریز از واقعیات و سرپوش نهادن بر بحران‌های داخلی ! است و در تأیید صلح تحمیلی امریكائی اعلام داشتند:

” در آستانه عید نوروز [امام] خمینی ماجراجوئی خونین دیگری را در جبهه‌های جنگ ایران و عراق تدارك دیده است تا در آغاز سال نو عید مردم را تبدیل به عزا نموده و آنها را تحت فشارهای اقتصادی و اجتماعی بگذارد. به این ترتیب بار دیگر هزاران سرباز ایرانی در یك جنگ پوچ و بی نتیجه كه استمرار آن فقط خواسته [امام] خمینی است، به قتل خواهند رسید تا [امام] خمینی بار دیگر همچون ماجرای بستان مدعی پیروزی كاذبی شود كه فقط برای ایران نزدیك به دو هزار كشته و پنج هزار زخمی داشته است.

اما این ظاهراً تنها گریزگاه [امام] خمینی برای سرپوش گذاشتن بر همه بحران‌های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی كه رژیم او را در خود فرو برده، می‌باشد.

پاسخ اخیر [امام] خمینی به هیئت صلح اسلامی و این كه او آشكارا صلح را خیانت راه اسلام خواند، بار دیگر مبین این حقیقت است كه رژیم [امام] خمینی بدون جنگ یا ماجراهایی از قبیل گروگان گیری قادر به ادامه حیات نیست و تا [امام] خمینی در قدرت است، تلاش‌های میانجی گرایانه و اعزام هیئت‌های صلح به جز اتلاف وقت حاصلی ندارد و كلمات بعضاً صلح جویانه كسانی همچون خامنه ای تنها مانورهای ریاكارانه سیاسی است … در حالی كه تمام مردم ایران خواهان صلح عادلانه‌اند .”

دفتر مجاهدین خلق در پاریس، 28/12/60

پس از پایان عملیات فتح المین، ورق زرین دیگری بر كتاب پیروزی‌های سپاه اسلام در جنگ افزوده شد و با شروع عملیات بیت المقدس در واقع ناقوس مرگ جهانخواران در منطقه به صدا در آمد. شیطانیان كه به اهمیت قضیه پی برده بودند به دست و پا افتادند تا از شیوه‌های دیگری برای خاموش كردن آتش انقلاب اسلامی استفاده كنند، لذا با تبلیغات وسیع سرسام آور و اعزام هیئت‌های مختلف در صدد تحمیل صلح فرمایشی برآمدند و از طرف دیگر برای لوث كردن قضیه به پخش شایعات و نشر اكاذیب پرداختند.

اما نیروهای اسلام امان نداده و دژ خرمشهر را كه عراق با تمام قوا و با استفاده از بیشترین و مجهزترین امكانات و تدابیر نظامی در حفظ آن می‌كوشید به تصرف خود در آورده و قدرت اسلام را در كوبیدن كفر و ظلم به نمایش گذاشتند، تا جهانیان بدانند كه هیچ نیرویی را یارای مقابله با اسلام و ایمان به خدا نیست.

در این زمان آمریكا و اسرائیل و دیگر نوكرانش در منطقه كه خطر را بیخ گوش خود احساس كرده بودند، وحشت زده از ورود جندالله به خاك عراق و آزاد سازی این سرزمین اسلامی از زیر چكمه‌های ملحدان بعثی، توطئه بزرگ دیگری را تهیه دیدند تا انظار را از این منطقه به محل دیگر معطوف كرده و احساسات مسلمین را مورد سوء استفاده قرار داده و سقوط صدام و پیروزی ایران را به تأخیر اندازند.

این بود كه اسرائیل این بازوی تجاوز آمریكا در منطقه طرح اشغال لبنان را به سرعت و با نهایت قساوت به اجرا در آورد و … متأسفانه شد آنچه شد. ماجرایی كه تغییرات زیادی را در اوضاع منطقه ایجاد نمود، می‌رفت كه سرنوشت جنگ تحمیلی را نیز در هاله ای از ابهام فرو برد كه همچون همیشه، هوشیاری الهی امام امت این توطئه آمریكا را نقش بر آب كرده و كید آنان را به خودشان بازگرداند.

در این اوضاع و احوال منافقین نیز دین خود را به ارباب ادا كرده در جهت ضدیت با انقلاب اسلامی و رشد آن در منطقه تلاش بسیاری را به عمل آوردند. بدین منظور مسعود رجوی مسئول شورای ملی مقاومت ! در پیامی خطاب به رؤسای كشورهای جبهه پایداری، به قول خودش پس از تصرف خرمشهر و خروج سربازان عراقی، نسبت به مقاصد توسعه طلبانه [امام] خمینی هشدار داده است :

(تكیه كلام اخیر آنان در این هشدارنامه ! نیز مشاهده می‌شود و نیز تكیه كلام اخیر رسانه‌های امپریالیستی مبنی بر كمك تسلیحاتی اسرائیل به ایران)

” [امام] خمینی و همه مقامات رژیم ضد بشری او همچنان با صلح مخالفت نموده و ابراز آمادگی می‌كنند تا در عراق شعله‌های جنگ جدیدی را برافروزند. اگر [امام] خمینی خواستار حقوق حقه و عادلانه ایران می‌بود، از مدت‌ها پیش صلح عادلانه بر اساس تمامیت ارضی و حقوق حقه هر دو كشور ایران و عراق محقق می‌شد …

امروز در جهان هیچ كس تردید ندارد كه استمرار جنگ از جانب [امام] خمینی قبل از هر چیز دارای مصرف داخلی به منظور سرپوش نهادن بر نارضایتی‌ها و مسائل بی شمار اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و به ویژه خشن ترین سركوب و اختناق ضد بشری است …

بر همه جهانیان آشكار است كه خود اسرائیل با تصویب آمریكا بخش مهمی از سلاح هایی را كه در عملیاتی كه خود [امام] خمینی نام بیت المقدس را بر آن نهاده بود، تأمین كرده است ! این جنگ را [امام] خمینی زمینه سازی كرد به نحوی كه اگر [امام] خمینی نبود قطعاً جنگ نیز نبود.

اكنون پس از تصرف خرمشهر و خروج سربازان عراقی، جنگ ایران و عراق مرحله تعیین كننده ای را از سر گذرانده و همه ما را در شرایط كیفاً جدیدی قرار داده است، لكن آنچه تغییر نكرده مقاصد سركوبگرانه [امام] خمینی در داخل ایران و نیات توسعه طلبانه در خارج از ایران است. “

مسعود رجوی، مسئول شورای ملی مقاومت، 7/3/61

به نقل از نشریه اتحادیه انجمن دانشجویان مسلمان اروپا و آمریكا، 14/3/61

مسعود رجوی مریم رجوی صدام حسین مزدوری خیانت

پس از تصرف خرمشهر و هجوم وحشیانه اسرائیل به لبنان، صدام جنایتكار اقدام به انجام مانورهایی در جهت حفظ خود و رژیم بعثی صهیونیستی عراق از قهر الهی سپاه اسلام كرده و به طور یكجانبه اعلام آتش بس می‌نماید و اعلام می‌دارد كه نیروهایش را از خاك ایران بیرون خواهد كشید. (البته پیروزمندانه !)

همچنان كه می‌دانیم این حركت نیز از جمله حركات شیطانی بود كه برای جلوگیری از انهدام تجهیزات و اسارت نیروهای صدامی به دست سپاهیان اسلام انجام گرفت. در اینجا نیز منافقین به هم پیمانی خود با شیطان بزرگ و سایر شیطانك‌ها و به خصوص رژیم جنایتكار بعث عراق وفادار مانده و با صدور بیانیه هایی در واقع از موضع عراق در جنگ بار دیگر پشتیبانی نمودند :

” رژیم بار دیگر تقاضای آتش بس هیئت میانجی گری كنفرانس اسلامی را رد كرده است. این رژیم همچنین پیشنهاد عراق مبنی بر آتش بس فوری و بازگشت به مرزهای بین المللی را نپذیرفته و كماكان بر ادامه جنگ اصرار می‌ورزد.

سازمان مجاهدین خلق ایران این تمایل ارتجاعی و جنگ طلبانه را در شرایطی كه تجاوز اسرائیل به لبنان و دست اندازی به انقلاب فلسطین ابعاد تازه ای به خود گرفته، قویاً محكوم می‌كند و آن را در ادامه سیاست دریافت سلاح از اسرائیل از جانب رژیم [امام] خمینی و دلیل مضاعفی بر خصومت [امام] خمینی با دنیای عرب و انقلاب فلسطین می‌شناسد، سیاستی كه مستقیماً در خدمت منافع صهیونیست‌های اشغالگر است. “

دفتر مجاهدین خلق در پاریس، 22/3/61

ورود نیروهای اسلام به خاك عراق به قصد آزاد سازی ملت مسلمان عراق كه به قول ا مام بزرگوار، هموار كننده راه آزادی قدس می‌باشد، بیش از هر حادثه ای وحشت جبهه متحد استكبار و الحاد را برانگیخت.

منافقین این بار با لحنی خشمگین تر از همیشه با این مسئله برخورد كردند:

“‌ افسران، درجه داران و افراد میهن پرست ارتش ! به دنبال آخرین تحولات جبهه‌های جنگ با عراق و عقب نشینی بقایای قوای عراقی تا مرزهای بین المللی باز هم [امام] خمینی … برای سرپوش گذاشتن بر بحران‌های عمیقی كه سر تا پا غرقه در آنهاست، همچنان به شعارهای جنگ افروزانه ادامه می‌دهد.

به این ترتیب آخرین موضع گیری‌های [امام] خمینی در رابطه با ادامه جنگ و اشغال خاك عراق نه تنها از تمام مقاصد تجاوزكارانه او مبنی بر تأسیس یك خلافت ضد اسلامی در كشورهای اسلامی پرده بر می‌دارد، بلكه این حقیقت را نیز بار دیگر اثبات می‌كند كه از آغاز خود [امام] خمینی زمینه ساز جنگ بوده است تا با آوارگی، ویرانی و تلفات بی شمار انسانی و مادی، آتش حرص و طمع و آز ارتجاعی خود را فرو نشاند.

از سوی دیگر آشكار است كه [امام] خمینی با تصریح بر این كه مسئله فلسطین و لبنان باید فرعی تلقی شود و اشغال عراق در دستور روز قرار گیرد، اتحاد عملی عینی خود با صهیونیست‌های تجاوزكار را نیز در وضعیت كنونی منطقه به طور مضاعف به اثبات رسانده است.

بنابراین مسئولیت‌های شما در قبال مردم ایران ایجاب می‌كند كه اولاً به هر ترتیب از ادامه جنگ خودداری نموده و سلاح هایتان را دقیقاً به جانب همان فرماندهان و ایادی [امام] خمینی كه فرمان آتش می‌دهند نشانه روید. ثانیاً پاسداران، مزدوران و همه عوامل سركوب اختناق [امام] خمینی در داخل ارتش را قاطعانه ریشه كن كنید، ثالثاً در هر كجا هستید با سلاح‌ها و مهمات و كلیه امكانات خود به نیروهای رزمنده مقاومت بپیوندید. “

مسئول شورای ملی مقاومت، مسعود رجوی، 30/3/61

به نقل از نشریه شماره 45، اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مسلمان خارج از كشور

تا اینجا سخن بر سر بیان مواضع مجاهدین در زمینه ورود نیروهای اسلام به خاك عراق در جهت تحقق شرایط به حق جمهوری اسلامی و سركوبی تجاوز و دور نمودن آتش نیروهای بعثی از شهرهای مرزی ایران بود، اما باید دید كه این موضع گیری‌ها بر چه محوری استوار است.

بررسی سیاست‌های غرب و شرق و به ویژه امریكای جنایتكار در رابطه با جنگ تحمیلی، نشانگر آن است كه هدف عمده و اولیه این جنگ سرنگونی جمهوری اسلامی بوده است كه با پایداری امت و هدایت امام به شكست انجامید و نیروهای ما در شرایطی قرار گرفتند كه نه تنها دشمن را از خاك میهن اسلامی بیرون رانده اند، بلكه در مرحله آزاد سازی سرزمین اسلامی عراق از زیر یوغ مزدوران بعثی قرار گرفته‌اند و این چیزی است كه برای شرق و غرب و به خصوص امریكا قابل تحمل نمی باشد.

لذا در ابتدا از طریق سازمان ملل متحد و تصویب قطعنامه مورخ 22/4/61، طرفین را موظف به رعایت آتش بس و پرداختن به مذاكره تحمیلی نمود‌اند و از سوی دیگر با ارسال سلاح‌ها و تجهیزات فراوان و مدرن به رژیم بعث عراق، به تقویت آن پرداختند و در ضمن نیروهای واكنش سریع در منطقه خلیج فارس با ایجاد فرماندهی مستقل و پوشش وسیع، خود را آماده تجاوز سریع ساخت و …

اینها همه حاصل بیم و هراس امریكا و مرتجعین منطقه از سقوط رژیم بعث و برپایی جمهوری اسلامی عراق است كه بی شك منافع امریكا در منطقه و به ویژه موجودیت اسرائیل را در خطر كامل قرار می‌دهد و این همان چیزی است كه مجاهدین خلق نیز از آن بیم داشته و بالتبع به محكوم كردن آن می‌پردازند!‌

هنری كیسینجر دلال معروف صهیونیست ها، مدت‌ها پیش و بعد از پیروزی‌های رزمندگان اسلام در مقاله ای در واشنگتن پست نوشت:

” اگر عراق جنگ را برده بود امروز نگرانی و وحشت در خلیج نبود و منافع ما در منطقه آن قدر كه اینك در خطر قرار دارد دچار مخاطره نمی بود. در هر حال با توجه به اهمیتی كه توازن قوا در این منطقه دارد، این به نفع ما است كه هر چه زودتر در این منطقه آتش بس برقرار نماییم .”

گذری بر دو سال جنگ، دفتر سیاسی سپاه، صفحه 108، گلدواتر، سناتور صهیونیست امریكا، بعد از عملیات رمضان می‌گوید:

” امریكا باید از هر جهت به استثناء اعزام پرسنل به كشورهای عرب دوست خود كمك نماید، زیرا پیروزی ایران بر عراق حكومت این كشور را در منطقه به عنوان یك كشور قدرتمند باقی خواهد گذاشت. خطری كه اینك متوجه عراق است در آینده دیگر كشورهای منطقه را در بر خواهد گرفت .”

آسوشیتدپرس، 27/4/61

و رادیو امریكا در تاریخ 1/4/61 اعلام می‌كند:

” در گزارشی كه در مورد عراق برای دولت ریگان تهیه شده، گفته می‌شود كه اگر صدام سقوط كند و اوضاع ناثباتی در عراق به وجود آید، منافع غرب آسیب خواهد دید .”

به گزارش رادیو ریاض ” فهد ” اخطار كرد:

” این درگیری (جنگ ایران و عراق) عواقب بدی برای منطقه خلیج فارس دارد .”

رادیو صدای آزاد گفت :

” كشورهای حوزه خلیج فارس به رژیم ایران هشدار دادند چنانچه پیشنهادی كه از طرف الجزایر مطرح می‌شود را نپذیرد تمام كشورهای عرب رژیم تهران را تحریم اقتصادی بازرگانی خواهند كرد .”

فرانسوا میتران رئیس جمهور فرانسه بیان داشت:

” قدرت‌های غربی نمی خواهند عراق در جنگ با ایران شكست بخورد، زیرا توازن بین آن دو باید حفظ گردد. وی در پایان دیدار سه روزه اش از مصر به خبرنگاران گفت این به نفع كشورهاست كه موازنه بین ایران و عراق حفظ شود .”

رویتر، 6/9/61

برژینسكی مشاور امنیتی كارتر، طی سخنانی در دانشگاه جرج تاون گفت:

” جنگ ایران و عراق امنیت خاورمیانه را به خطر انداخته است … اگر ایران از خطوط دفاعی عراق بگذرد فقط به آن كشور قناعت نمی كند .”

ویلیام كوانت، مشاور امنیت ملی رئیس جمهور امریكا طی مصاحبه ای با مجله كویتی الوطن اعلام داشت:

” پس از كسب یك سری پیروزی ایران بر علیه عراق كه در اواخر سال گذشته صورت گرفت، تغییر جهت در سیاست بی طرفی امریكا در زمینه طرفداری از عراق آشكار شد. وی ادعا كرد كه واشنگتن در مورد احتمال حمله عمده ایران به خاك عراق نگران است.

وی اضافه كرد: تغییر جهت در سیاست امریكا در فروش اخیر 60 فروند هلیكوپتر جنگنده به عراق نمایان گشت و این جدا از یك برنامه 450 میلیون دلاری تهیه مواد غذایی بود كه از سال 1958 تا به حال سابقه نداشته است .”

خبرگزاری جمهوری اسلامی، 6/12/61

در جمع بندی صریح و روشن روزنامه صهیونیستی نیویورك تایمز، نظر امپریالیسم به خوبی بیان شده است :‌

” نگرانی عمده امریكا این است كه پیروزی‌های ایران به سرنگونی حكومت عراق و استقرار یك حكومت اسلامی مشابه ایران در این كشور منجر شود.

نیویورك تایمز، به نقل از روزنامه اطلاعات ،‌13/10/61

روزنامه واشنگتن پست در شماره مورخ 20/12/1982 چنین می‌نویسد:

” تنها راه ایستادگی در برابر پیروزی‌های ایران در این جنگ، اتحاد و همبستگی رسمی امریكا و دیگر كشورهای عضو پیمان ناتو با عراق است. در این زمینه پیشنهاد می‌شود كه اولاً‌ امریكا، مصر، اردن و دیگر كشورهای منطقه را برای كمك نظامی به عراق مورد پشتیبانی قرار داده و تجهیز كند ؛

ثانیاً امریكا باید سطح روابط سیاسی خود با عراق را ارتقاء دهد، زیرا هر دو كشور معتقدند كه چنین اقدامی برای حفظ امنیت خلیج فارس ضروری است. سوم این كه باید جلوی پیروزی‌های ایران را در این جنگ گرفت و راهی برای پایان جنگ پیدا كرد، بدون این كه ایران هیچگونه پیروزی به دست آورد. “

ایران الیوم، شماره 638، 9 ربیع الاول 1403، 4/10/61

مسعود رجوی مریم رجوی صدام حسین مزدوری خیانت

هنگامی كه از جرج بال معاون سابق وزارتخانه امریكا سؤال می‌شود كه تحلیل شما از سیاست ایالات متحده در مورد جنگ خلیج فارس چیست ؟ وی می‌گوید:

” ظاهراً مصالح ایالات متحده تا حد زیادی اقتضا می‌كند كه ایرانیان را به اشغال هر بخش عمده ای از سرزمین عراق و یا تهاجم به آن كشور را تشویق نكند، زیرا چنین حملاتی توسط ایرانیان می‌تواند فشارها و كشمكش‌های زیادی در سراسر منطقه به وجود آورد. آنچه كه ما می‌توانیم در این مورد انجام دهیم خود مسئله دیگری است .

ما تا سر حد امكان باید سایر دول غرب را تشویق نماییم تا بدون درگیری مستقیم به عراقی‌ها كمك كنند، ظاهراً در مورد آنچه كه ایالات متحده در این مورد انجام می‌دهد زیاد صحبت نشده است و زیاد هم نباید در این خصوص صحبت شود.

پیترسون: چه میزان همكاری بین ایالات متحده و شورای همكاری خلیج فارس باید تشویق شود ؟‌

جرج بال: همكاری در این زمینه باید تشویق شود، ولی به آرامی. ما نمی خواهیم در این امر بیش از اندازه دخالت داشته باشیم، چه در غیر این صورت همه چیز را خراب می‌كنیم .”

امریكن عرب افیرز، چاپ امریكا، نوامبر 1983

سرانجام وقتی روند عملیات پیروزمند رزمندگان اسلام در عملیات والفجر به اوج خود می‌رسد، آلن رامبرگ سخنگوی وزارت خارجه امریكا با صراحت تمام اعلام می‌دارد:

” دولت امریكا از تمامیت ارضی و استقلال عراق همچون ایران حمایت می‌كند، وی افزود: ادامه جنگ عراق و ایران یك تهدید شدید علیه امنیت و ثبات منطقه است .”

خبرگزاری فرانسه، 19/11/61

به قول آنجلس تایمز، مورخ 2 می‌1982، اخذ خسارات ایران از عراق و ایجاد جمهوری اسلامی در این كشور و گسترش ارزش‌های انقلاب اسلامی در منطقه، مفاهیم شومی برای امریكا دارد.

جالب آن كه مسعود رجوی رهبر منافقین نیز در تحلیلی پیرامون اخذ خسارت‌های جنگ تحمیلی از سوی جمهوری اسلامی ایران، با خیانت تمام ابراز می‌دارد:

” كسانی كه فكر می‌كنند پرداخت خسارت به [امام] خمینی می‌تواند این رژیم را خاموش كند در اشتباه به سر می‌برند و بلكه بر عكس [امام] خمینی از این آراء و نظرات جهت توجیه و تقویت سلطه خود بهره برداری می‌كند.

من با صدای بلند كلیه كسانی را كه در جستجوی صلح و خواهان برقراری ثبات و استقرار در منطقه هستند، مورد خطاب قرار می‌دهم و می‌گویم: پرداخت خسارت یا فدیه به [امام] خمینی بیش از پیش خطرناك است و این روز هرگز جهت آرام كردن رژیم ایران مؤثر واقع نخواهد شد .”

مصاحبه مسعود رجوی با مجله الوطن كویتی

كویت، خبرگزاری جمهوری اسلامی، 27/10/61

آنچه برشمردیم گوشه ای از واقعیات پشت پرده سیاست‌های امریكا و پیروی كامل منافقین از آن است كه در یك جمع بندی توسط رهبر منافقین در مصاحبه با صوت الشعب بدین صورت بیان می‌شود:

” صوت الشعب: اكنون بیش از دو سال است كه از جنگ عراق و ایران می‌گذرد و [امام] خمینی كلیه درخواست‌های عراق و جهانیان را برای متوقف نمودن جنگ و حل اختلافات از راه‌های سیاسی رد نموده است، نظر شما درباره این موضع [امام] خمینی و خطرات آن چیست ؟

مسعود رجوی: امروز دیگر همه در داخل ایران و در تمام جهان می‌دانند كه [امام] خمینی تنها كسی است كه جنگ را بر ضد عراق ادامه می‌دهد و هیچ توجهی به احساسات مردم در داخل ایران و در جهان بر ضد این جنگ و ضرورت متوقف نمودن آن ندارند و كلیه كوشش‌های بین المللی و كنفرانس اسلامی را در جهت متوقف نمودن جنگ و بستن قرارداد صلح بین دو كشور در چارچوب قراردادهای بین المللی و به خصوص در چارچوب قرارداد 1975 الجزایر كه می‌تواند زیر بنای مشخصی جهت راه حل مسالمت آمیز جنگ بین ایران و عراق باشد نادیده می‌گیرد.

رژیم [امام] خمینی تنها بر ادامه جنگ اصرار نمی ورزد، بلكه پا را از این هم فراتر گذارده و نقشه هایی برای صدور به اصطلاح جمهوری اسلامی ایران و اصول آن به كشورهای مجاوز خلیج فارس دارد. به عنوان مثال رژیم [امام] خمینی بر طبق سیاست توسعه طلبانه و دشمنانه خود در منطقه به اصطلاح مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق را علم كرده است. این خود دخالت آشكار در امور كشور دیگر می‌باشد.

همچنین رژیم [امام] خمینی كلیه تصمیمات مجمع عمومی سازمان ملل و شورای امنیت را كه خواستار توقف سریع جنگ ایران و عراق بوده‌اند نادیده گرفته است. حال آن كه عراق آمادگی خود را جهت احترام گذاردن به مرزهای بین المللی در چارچوب قرارداد 1975 الجزایر اعلام داشته است .”

خبرگزاری جمهوری اسلامی، 8/3/62، به نقل از رادیو بغداد

سرانجام نیز این روند خیانت آمیز با ملاقات رجوی و طارق عزیز به رسوایی تمام انجامید و منافقین به طور علنی دست در دست دشمنان قسم خورده انقلاب و میهن اسلامی ما گذاردند و خبرگزاری‌های جهان اعلام داشتند:

” به گزارش خبرگزاری فرانسه از پاریس، طارق یوحنا میخائیل عزیز معاون اول نخست وزیر عراق و مسعود رجوی رئیس منافقین، دیروز به مدت چهار ساعت در اقامتگاه رجوی در پاریس پیرامون جنگ بین دو كشور ایران و عراق به گفتگو نشستند.

این خبرگزاری می‌نویسد: عزیز و رجوی در این دیدار نقطه نظرهای خود را درباره امكان پایان دادن به جنگ ابزار داشتند !

در اعلامیه مشتركی كه در پایان این مذاكرات انتشار یافته است كه عزیز تمایل صمیمانه عراق را به امضای قرارداد صلح با در نظر گرفتن استقلال، تمامیت ارضی دو كشور، احترام به آزادی عقیده ملت‌های ایران و عراق و عدم مداخله در امور داخلی یكدیگر به مسعود رجوی ابراز داشته است!‌

عزیز ضمناً مسعود رجوی را به عراق دعوت كرده و رهبر مجاهدین وعده داده كه دعوت عراق را مورد بررسی قرار دهد.

معاون اول نخست وزیر عراق به نوبه خود از این دیدار اظهار خرسندی كرد، طارق عزیز در پایان این دیدار به خبرنگاران گفت: می‌خواستم از نزدیك با آقای رجوی آشنا شوم و با وی درباره جنگ و مبارزه دو ملت ایران و عراق تبادل نظر كنم !

عزیز در پاسخ یكی از خبرنگاران گفت: خوشوقت خواهم شد كه دوست عزیزم مسعود رجوی را در مقام نخست وزیری یا ریاست جمهوری ایران ببینم، با این حال ما نمی خواهیم در امور داخلی ایران مداخله كنیم!‌

در پایان رجوی تأكید كرده است كه دیدار طارق عزیر با وی یك نقطه عطف سیاسی مهم در سطح منطقه و جهان در جنگ ایران و عراق به وجود آورده است .‌”

رجوی در مصاحبه با صوت الشعب در این مورد چنین به گفتگو نشست:

” صوت الشعب: شما در ماه ژانویه گذشته در پاریس با آقای طارق عزیز معاون نخست وزیر عراق و وزیر خارجه ملاقات نمودید، در این دیدار شما چه مسائلی مطرح كردید و ابعاد آن در رابطه با جنگ ایران و عراق، روابط آینده بین دو كشور چگونه است ؟

مسعود رجوی: در مورد كلیه امور مربوط به روابط ایران و عراق و ضرورت متوقف نمودن جنگ بین دو كشور در چارچوب احترام هر یك به حقوق طرف دیگر مذاكرته نمودیم و آقای طارق عزیز تمایل مخلصانه عراق را در تحقق صلح بین عراق و ایران بر اساس استقلال كامل و احترام به ایران و آزادی مردم عراق و خلق‌های ایران و عدم دخالت در امور یكدیگر و برقراری روابط بین دو كشور بر اساس احترام متقابل و منافع مشترك مورد تأكید قرار داد. “

خبرگزاری جمهوری اسلامی، 8/3/62

و سپس به دروغ واضح در مصاحبه با سعد مبروك، خبرنگار ویژه المدینه اعلام داشت:‌

” بنابر نخستین گزارش كه مجاهدین از داخل كشور بلافاصله پریروز به من دادند ملت ایران پس از شنیدن این خبر فریاد خوشحالی سر داد!‌ “

و در تحلیل این حركت خائنانه و در پی روند صلح تحمیلی امریكایی و در مقام باصطلاح پیشتازی مردم ادامه داد:

” نتایج استراتژیك این بیانیه برای دو ملت مهم است و نشان می‌دهد كه صلح حتی در چارچوب مذاكرات مستقیم امكان پذیر است. چنانچه هر دو ملت می‌فهمد فقط ایران است كه تا كنون مانع صلح بوده و تمام میانجی گری‌های سازمان ملل، اولاف پالمه، آقای حبیب شطی و … را بی ثمر گذاشته است. من مطمئنم كه ملت عرب در به خاطر این اقدام از مجاهدین سپاسگزاری خواهد كرد .”

با هماهنگی كامل موضع گیری‌های منافقین با سیاست‌های امریكا و اسرائیل در منطقه و به ویژه همكاری علنی آن با رژیم صدام، كه هم اكنون در قالب كلیه فعالیت‌های نظامی و سیاسی متجلی است (و این ماهیت واقعی ملاقات رجوی با طارق عزیز بوده است) و این كه رادیو بغداد به پایگاهی برای تبلیغ مطالب و تحلیل‌های منافقین تبدیل شده و از طریق مرزهای غربی كشور عملیات نظامی چریكی علیه جمهوری اسلامی ایران شكل می‌گیرد و در سراسر جهان نیز به بركت كمك‌های مالی و سیاسی تبلیغی رژیم بغداد، منافقین به خیانت مشغولند.

و بالاتر از همه با نفوذ در جبهه‌ها و دستگیری و شكنجه رزمندگان اسلام جهت كسب اطلاعات نظامی و انتقال آن به رژیم صدام، خیانت‌های مجاهدین در زمینه جنگ تحمیلی به اوج خود رسید.

ولی به رغم همه این توطئه ها، امت مسلمان و بیدار و رزمندگان فداكار و دلیر اسلام به رهبری امام بزرگوار می‌روند تا سرنوشت جنگ تحمیلی را در جهت سرنگونی رژیم صدام رقم بزنند، سرنوشتی كه برای منافقین و سایر مزدوران جز رو سیاهی و برای اربابان آنها جز خذلان و شكست حاصلی نخواهد داشت.

مجموعه‌مقالات نقش منافقین در جنگ تحمیلی (1)

خدماتی که منافقین برای صدام انجام دادند

مجموعه‌مقالات نقش منافقین در جنگ تحمیلی (2)

ماهیت جنگ تحمیلی از دیدگاه منافقین و عملكرد آنان در جبهه

مجموعه‌مقالات نقش منافقین در جنگ تحمیلی (3)

مزدوری‌های منافقین برای صدام با شعار مبارزه با امپریالیسم!

(پایان)

… 

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویطور دیگری هم می توان زیست

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31530

منافقین و کوردلی سیاسی از جنگ تحمیلی تا مواضع ترامپ

 hashemi-nezhad123سید محمد جواد هاشمی نژاد، کانون هابیلیان، بیست و چهارم سپتامبر ۲۰۱۷:… بعد از اظهارات ضدایرانی ترامپ، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین از این اظهارات به وجد آمده و از آن حمایت کردند. البته این بار اول نیست که منافقین تلاش می‌کنند که خودشان را از اسرائیل هم ضدایرانی تر نشان دهند، پس از روی کارآمدن آقای ترامپ در آمریکا، هرگاه وی علیه کشورمان یا برجام سخنی … 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

لینک به منبع

منافقین و کوردلی سیاسی از جنگ تحمیلی تا مواضع ترامپ

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان مهر ۰۲, ۱۳۹۶

بعد از اظهارات ضدایرانی ترامپ، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین از این اظهارات به وجد آمده و از آن حمایت کردند. البته این بار اول نیست که منافقین تلاش می‌کنند که خودشان را از اسرائیل هم ضدایرانی تر نشان دهند، پس از روی کارآمدن آقای ترامپ در آمریکا، هرگاه وی علیه کشورمان یا برجام سخنی بر زبان آورده است مورد تشویق و حمایت این جماعت کینه توز قرار گرفته است.

این اتفاق البته بی حکمت نیست، خداوند این جماعت غافل را مسخره کرده و قرار است که افشاگر طینت پلید خود باشند و سبب ساز برانگیختن خشم و نفرت مردم از خود.

در زمان جنگ تحمیلی هم این جماعت فرصت طلب و سوء استفاده چی، به امید قرارگرفتن در طرف پیروز، در میان خاص و عام  آبروی نداشته برباد داد، تا آنجا که ۲۰ سال تمام از همه سو بر سر وطن فروشی هو شد.

منافقان با چرتکه انداختن و محاسبات شیطانی، «تعادل قوا» با جمهوری اسلامی ایران را با خدمت به صدام که مورد پشتیبانی غرب و شرق بود، میزان کرده بودند و قریب به سی سال آواره بیابان‌های عراق شدند و طعم هلاکت را چشیدند، بی آبروتر از پیش آنچنان پیشانی به خیانت و وطن فروشی ممهور کردند که تا قیامت پاک شدنی نیست. عقلا در غرب آنها را نجاساتی می‌دانند که از بوی بد آنها باید گریخت.

آن معامله تعادل قوا و قرار گرفتن در اردوی پیروز برای منافقان با وجود داشتن توپ و تانک و سلاح شد ذلت امروز، دربدری و آوارگی در دورترین نقطه دنیا، و برای رهبرانشان ماحصلی جز خزیدن به مخفیگاه‌ها از ترس پاسخگویی و عدالت نداشت، یادمان نرود که دست روزگار چگونه صدام را که انا ربکم الاعلی می‌گفت در حضیض ذلت از ته چاهی بیرون کشید و به بالای دار کشاند.

حکایت دم تکان دادن منافقان برای ترامپ نیز، یادآور همان روزگار است که از قضا در سالروز دفاع مقدس مردم ایران عبرتی برای خردمندان شده است.

مردم مسلمان ایران با صبوری و ایستادگی در هشت سال جنگ تحمیلی و تحمل تحریم های ظالمانه اکنون به اوج اقتدار و صلابت و عزت رسیده اند و در مقابل دشمنانش و از جمله جمعیت ملعون منافق در قعر ذلت از خشم دست و پا می‌زند و چاره ای جز عصبانیت عربده کشی نمی بیند.

فاعتبروا یا اولی الابصار

*** 

عبدالرضا نیک بینآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_Regime_ChangePssst, Whisper It, Even Iran’s Enemies Don’t Want Regime Change

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31129

گزارش همایش “ایران قربانی تروریسم. از منافقین تا داعش” ( + سخنرانی پزشکیان)ا 

Iran_Victim_of_Terrorism_Tehran_2017_2بنیاد هابیلیان، بهارستان، تهران، سی و یکم اوت ۲۰۱۷:… طنز تلخ روزگار این است که کشور عزیزمان با آن که پیکرش از ناحیه تروریسم زخم ها برداشته است از سوی حامیان تروریسم و سازندگان گروهک‌های تروریستی به حمایت از تروریسم متهم می‌شود. این وضعیت حاکی از یک دوگانگی تثبیت شده و تبعیض آمیز درباره تروریسم و حقوق بشر است، بر اساس همین وضع می‌توان گفت که تروریسم ابزاری در دست … 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانروز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

طنز تلخ روزگار؛ ایران با ۱۷هزار شهید ترور حامی تروریسم است

گزارش کاملی از همایش «ایران قربانی تروریسم؛ از منافقین تا داعش»

لینک به منبع

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

۳۶ سال قبل در چنین روزی منافقین رئیس جمهور و نخست وزیر کشورمان را به شهادت رساندند اما دریغ که نه آن روز و نه امروز صدایی از دنیا در محکومیت آن برنخواست و عاملین آن در غرب با سیاستمداران آن کشورها کنفرانس دمکراسی و حقوق بشر می‌گذارند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) همایش «ایران قربانی تروریسم؛ از منافقین تا داعش» امروز هشتم شهریورماه به همت بنیاد هابیلیان و با همکاری مجلس شورای اسلامی در بهارستان برگزار شد.

در این مراسم جمعی از خانوادۀ شهدای ترور کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعدادی از سفرای کشورهای مختلف مانند فلسطین و عراق و پاکستان حضور داشتند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان اولین سخنران این مراسم بود که ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان و خانواده‌های معزز شهدای ترور به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه متن کامل سخنرانی وی ارائه می‌شود:

جنایات امروز داعش، مصائبی است که ایران در سه دهه گذشته تجربه کرده است

شهدای واقعه تروریستی ۱۷خرداد حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی، اولین شهدایی نیستند که به دست تروریست‌ها در کشورمان به‌شهادت رسیده‌اند. جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی تاکنون با تروریسم دست به گریبان بوده است و بالغ بر ۱۷هزار تن از دولت و ملت، مرد و زن و کودک، سنی و شیعه، مسیحی و زرتشتی و کلیمی توسط گروهک‌های تروریستی در کشورمان به‌شهادت رسیده‌اند.

روش‌هایی که امروز داعش از قتل و جنایت و قساوت در مقابل دیدگان مردم جهان به نمایش می‌گذارد، مصائبی است که در طول سه دهه گذشته توسط مردم ایران تجربه شده است و انگار که داعش از روی دست گروهک‌های تروریستی در ایران کپی‌برداری می‌کند، پوست کردن سر انسانها و زنده سوزندان مسلمانان توسط کومله و دمکرات، تا انجام عملیات‌های انتحاری، بمب گذاری و ترورهای کور توسط منافقین و سربریدن و مثله کردن توسط جندالشیطان، از جمله آن مصائب است.

۳۶ سال قبل منافقین به نیت تصرف مجلس و سایر مراکز حساس شورش مسلحانه در تهران را به راه انداختند و از زمان رحلت امام به اینسو بارها برای بمب گذاری در حرم ایشان اقدام کردند و درست در روزهایی که منافقین در حال مذاکره با نمایندگان کنگره آمریکا در حال مذاکره بودند، داعش در اقدامی ناکام تلاش نمود تا آرزوی آنها را برآورده نماید.

۳۶ سال قبل در چنین روزی منافقین رئیس جمهور و نخست وزیر کشورمان را به شهادت رساندند اما دریغ که نه آن روز و نه امروز صدایی از دنیا در محکومیت آن برنخواست و عاملین آن در غرب با سیاستمداران آن کشورها کنفرانس دمکراسی و حقوق بشر می‌گذارند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

طنز تلخ روزگار؛ ایران با ۱۷هزار شهید ترور حامی تروریسم است

طنز تلخ روزگار این است که کشور عزیزمان با آن که پیکرش از ناحیه تروریسم زخم ها برداشته است از سوی حامیان تروریسم و سازندگان گروهک‌های تروریستی به حمایت از تروریسم متهم می‌شود.

این وضعیت حاکی از یک دوگانگی تثبیت شده و تبعیض آمیز درباره تروریسم و حقوق بشر است، بر اساس همین وضع می‌توان گفت که تروریسم ابزاری در دست کشورهای استعماری برای پیشبرد مقاصد و اهداف آنان است و شعار مبارزه با تروریسم از جانب کشورهای غربی دروغی بیش نیست.

وقتی که مدعیان صلح و حقوق بشر اینگونه چشم بر جنایات تروریست‌ها می‌بندند، وقتی که بر تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی در کشتار غیرنظامیان و بی‌گناهان چشم می‌بندند و مدافع تروریست‌های مزدور صدام می‌‍‌‌شوند، دیگر نباید سراغ عدالت را از جهان گرفت بلکه باید بی عدالتی را به مردم جهان نشان داد.

همین امروز آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم در سوریه، گروهک‌های تروریستی ضدایرانی را آموزش داده و تسلیح می‌کند. به اسم مبارزه با تروریسم در افغانستان به غارت اموال مردم این کشور و برآوردن منافعش در این منطقه است و علیه تمام همسایگان افغانستان توطئه می‌کند و از این رو باید منتظر به راه افتادن موج جدیدی از تروریسم در اطرافمان باشیم که می‌تواند تهدیدی هم علیه کشورمان باشد.

باید گفت همچنان که تا کنون تروریسم در کشورمان و منطقه ریشه خارجی داشته و دارد و از این رو جمهوری اسلامی بر اساس قوانین و کنوانسیونها و حقوق بین المللی بر اساس حق مقابله به مثل، حق دارد پاسخ کوبنده‌ای به تروریستها در هرگوشه جهان که پناه گرفته باشند بدهد و منتظر اجرای عدالت از سوی حامیان تروریستها نباشد.

ایران با پاسخی قاطع، دست و پای تروریست‌ها و اربابانشان را از منطقه جمع خواهد کرد

پس از سالها مظلومیت و نادیده گرفتن حقوق اساسی شهدای ترور در ایران، اکنون وقت آن است که با پاسخی قاطع (همانند حملات موشکی به لانه تروریستها در دیرالزور) به تروریستها و اربابان آنها فهماند که باید دست و پایشان را جمع کنند، پاسخی درخور شأن و عظمت مردم ایران به هر گونه تعدی و پافراگذاشتن از حدود و خطوط قرمزش.

نباید به بدخواهان و دشمنان مجال داد که گمان برند ایران همواره قربانی تروریسم خواهد ماند و منتظر اجرای عدالت از سوی حاکمان یک چشم جهان خواهد نشست.

 همچنان که در مجلس شورای اسلامی و در محضر نمایندگان ملت شریف ایران و از سوی خانواده شهدای ترور تصویب لایحه ای برای الزام دولت و قوه قضائیه به پیگرد و رسیدگی به جرائم تروریستها با استفاده از تمام ابزار ممکن را خواهانیم.

اگرچه از توجه نمایندگان مجلس به موضوع تروریسم بخصوص در تصویب لاحیه اخیر در مجلس که حامیان گروهک تروریستی داعش را تحت تعقیب قرار می‌دهد کمال تشکر راداریم اما حداقل انتظار این است که رسیدگی به جنایات صورت گرفته از ابتدای انقلاب و نیز جنایاتی که هم اکنون گروهکهای تروریستی در شرق و غرب کشور انجام می‌دهند نیز رسماً و مقتدرانه پی گیری شود.

همچنین از تمام هنرمندان، صاحبان قلم و ارباب رسانه ها می‌خواهم که به موضوع تهدیدات تروریسم به عنوان یک مسئله ملی نگاه کنند، هزینه ها و خسارتهایی که ملت ایران در این مسیر دیده است را در آثار خود به رشته تحریر در آورند و به تصویر بکشند و اجازه ندهند از حافظه تاریخی ما پاک شود و نسل جدید قربانی تروریستهایی که نقاب زده و در پشت شعارهای فریبکارانه پنهان شده است بشوند.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

پس از اتمام سخنرانی دبیرکل بنیاد هابیلیان، مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت و از دخالت‌های استکبار و آمریکا در جنگ‌افروزی در منطقه انتقاد کرد.

پیام دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز به همایش رسید و غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، عضو فراکسیون ایثارگران مجلس به نمایندگی از علی لاریجانی این پیام را قرائت کرد.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

تجلیل و قدردانی از خانواده‌های معزز شهدای واقعه تروریستی ۱۷خرداد مجلس شورای اسلامی بخش دیگر این همایش بود که با حضور مسعود پزشکیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دکتر افراشته و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی انجام شد.

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

در انتهای این همایش نیز بیانیه بنیاد هابیلیان به نمایندگی از خانواده‌های شهدای ترور کشور در محکومیت تروریسم قرائت شد.

مدعیان دموکراسی بگویند کدام کشور به‌اندازه ایران قربانی ترور داده است

پزشکیان در مراسم ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعش

لینک به منبع

همایش ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعشَ

چهارشنبه، ۸ شهریورماه مراسم ایران قربانی تروریسم از منافقین تا داعش در محل سالن مشروطه مجلس شورای اسلامی با حضور مسعود پزشکیان و سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور)، در این برنامه که به همت بنیاد هابیلیان برگزار شد جمعی از خانواده های شهدای هفتم تیر، شهدای هشتم شهریور، شهدای هسته ای، شهدای حمله تروریستی به مجلس و سایر خانواده شهدا حضور داشتند.

قدرت های بزرگ می خواهند منابع منطقه را مجانی غارت کنند

دکتر مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از سخنرانان این مراسم بود و بیان کرد: در منطقه ای زندگی می کنیم که مملو از منابع زیرزمینی و رو زمینی است و تا زمانی که این منابع در منطقه وجود دارد قدرت های بزرگ دست از ما نمی کشند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به یکی از کتاب ها در زمینه حضور قدرت های بزرگ در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه افزود: آمریکایی ها در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه منافعی دارند و به منابع موجود در این کشورها نیازمند هستند لذا نمی توانند دست از این منابع بکشند و می خواهند این منابع را مجانی غارت کنند.

ابرقدرت ها با ایجاد جنگ های منطقه ای اقدامات دشمن اصلی را از اذهان می زدایند

وی با بیان اینکه افرادی آگاه در کشورهای توسعه نیافته و در حال توسعه زندگی می کنند که اجازه نمی دهند ابرقدرت ها منابع آن ها را غارت کنند، ادامه داد: نتیجه این کشمکش بین ابرقدرت ها و افراد آگاه در درون کشورهای منطقه جنگ بی پایان است و آمریکا نیز از دستیابی مجانی به این منابع دست نمی کشد.

پزشکیان با اشاره به ایجاد جنگ ها و کشمکش های مختلف در منطقه یادآور شد: در نهایت قدرت های بزرگ پیروز جنگ های منطقه ای می شوند البته قدرت های بزرگ همانند آمریکا، کشورهای منطقه را از یکدیگر می ترسانند تا بتوانند به راحتی منابع را غارت کنند همانند صد میلیارد دلاری که در یک قرارداد از عربستان اخذ کردند و با این اقدامات دشمن اصلی را از اذهان می زدایند.

ابرقدرت ها ایستاده اند تا کشورهای منطقه را به ذلالت بکشند

وی با تاکید بر اینکه ابرقدرت ها ایستاده اند تا کشورهای منطقه را به ذلالت بکشند، افزود: قدرت های بزرگ می خواهند در کشورهای منطقه عده ای را اجیر کنند تا به مقاصد خود دست یابند.

وی با بیان اینکه ابرقدرت ها انسان های آگاه را از درون جامعه می چینند، اظهار کرد: ۱۷ هزار شهید در کشور با اقدامات تروریستی به شهادت رسیده اند، باید مشاهده کرد که این افراد چه کسانی بوده اند، قطعا باید گفت آن ها کسانی بودند که اگر می ماندند اکنون با این مشکلات در کشور مواجه نمی شدیم.

ایران قربانی ترور و توطئه هایی است که دشمنان در منطقه ایجاد کرده اند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: آن هایی که دم از دموکراسی می زنند بگویند که کدام کشور اندازه ایران قربانی داده است و مشخص کنند که اسلحه ها را چه کسی به این افراد می دهد.

وی با اشاره به ایجاد تفرقه در بین اقوام مختلف اعم از ترک، کرد و عرب از سوی دشمنان ادامه داد: ایران قربانی ترور و توطئه هایی است که آن ها در منطقه ایجاد کرده اند و قدم نخست برای مبارزه با آن ها ایجاد آگاهی در جامعه و وحدت در کشور است.

دولت های اسلامی نباید فریب قدرت های بزرگ را بخورند

پزشکیان تصریح کرد: افرادی را اجیر می کنند تا مردم و همچنین افرادی عالم، دانشگاهی و آگاه همانند شهید مطهری، شهید بهشتی، شهید رجایی و باهنر را به شهادت برسانند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

وی افزود: ابرقدرت ها ما را تحریک می کنند، تا فریبکان دهند، در نتیجه باید در درجه نخست در درون کشور بین اقوام و کشورهای اسلامی وحدت ایجاد کرد و دولت های اسلامی نیز نباید فریب قدرت های بزرگ را بخورند.

دشمنان، عیب ها و ایرادات ما را بزرگ می کنند تا نتوانیم اقدامی انجام دهیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان، عیب ها و ایرادات ما را بزرگ می کنند تا نتوانیم اقدامی انجام دهیم، اظهار کرد: افرادی که شهید شده اند انتخاب شده بوده اند چرا که از بهترین ها، داناترین ها، آگاه ترین ها و ایثارگرترین ها بوده اند و تا جایی که می توانستند این افراد را شهید کردند اما یک عده را نیز با ضرب یا زور خریدند.

پزشکیان ادامه داد: این گرامیداشت ها باید به نسل جوان منتقل شود چرا که نسل جوان با بسیاری از این رفتارها بیگانه است.

این مملکت توسط افرادی اداره می شود که با تمام وجود به صحنه آمده اند

وی با بیان اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا به نوعی زنده نگهداشتن راه شهدا است، تصریح کرد: داعشی ها برای ایجاد ترس و وحشت به مجلس آمدند اما ذره ای باک از آن ها در بین نماینده ها ایجاد نشد چرا که ما از کشته شدن نمی ترسیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: این مملکت توسط افرادی اداره می شود که با تمام وجود به صحنه آمده اند لذا افرادی مرده به حساب می‌آیند که مانند حیوان در جامعه زندگی می کنند و خانواده شهدا منتخب هستند و باید به آن ها تبریک گفت.

(پایان)

*** 

رجایی و باهنرIran marks anniversary of 1981 bombing by Washington backed Mojahedin Khalq terrorists

کشمیری کلاهیکالبد شکافی اقدام تروریستی مجاهدین در ۸ شهریور ۱۳۶۰

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانISIS Attacks in Tehran Expose US-Saudi Lies About Iran

مجاهدین خلق فرقه رجوی داعش تروریسم تهرانIran Unites as Tehran Struck by Middle East’s Proxy Wars 

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

مریم رجوی داعش تروریسم Mojahedin Khalq (MKO, NCRI, Rajavi cult) terrorists openly declare support for ISIL, terror acts

احمد صحوبیMojahedin Khalq ( MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) Affiliated Terrorist Ring Disbanded in Southeastern Iran

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
European MEK Supporters Downplay ISIS Role in Iraq (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Rajavi cult)

https://youtu.be/FCBA2JDt4ak

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISIS

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISIS
Americans take responsibility for recent joint Saudi/ISIS/MEK terror attacks (Mojahedin Khalq, Rajavi Cult, MKO, PMOI, NCRI …)

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsTehran Was Always America’s And Thus The ISIS Final Destination (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult a proxy)

رجوی ویلپنت مجاهدین خلق اول ژوئیه 2014مریم رجوی در پاریس چه مناسبتی را جشن گرفت؟ (نامه ای به امانوئل ماکرون)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30843

وزارت خارجه مکلف به شناسایی و مجازات حامیان امریکایی تروریسم، مجاهدین خلق و داعش شد (+ تعطیلات ترویستی امریکایی در آلبانی)ا 

Maryam_Rajavi_Terrorism_Americans_in_Albaniaخبرگزاری فارس، تهران، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:…  لذا اشخاص ذیل مشمول مجازات‌های مندرج در بخش ششم این قانون قرار می‌گیرند: .. اشخاص آمریکایی که در سازماندهی،‌ تامین مالی،‌ راهبری یا ارتکاب اقدامات تروریستی علیه منافع دولت یا اتباع جمهوری اسلامی ایران مشارکت موثر دارند. ۴ – اشخاص آمریکایی که از گروهک تروریستی منافقین یا سایر گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله … 

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

لینک به منبع

وزارت خارجه با همکاری سپاه مکلف به شناسایی اشخاص حامی تروریسم شد

نمایندگان مجلس وزارت امور خارجه را مکلف کردند ظرف ۳ ماه با همکاری نیروی قدس سپاه، وزارتخانه‌های دفاع و اطلاعات و بانک مرکزی نسبت به شناسایی اشخاص حامی تروریسم اقدام و نام آنها را در فهرست تحریم ثبت و منتشر کند.
 
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) در جریان بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه، ماده ۴ این لایحه را پس از رسیدگی به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، نظر به حمایت پنهان و آشکار دولت آمریکا و نیروهای نظامی و اطلاعاتی آن کشور از گروه‌های تروریستی و اعتراف مکرر برخی از مقامات آمریکایی ( از جمله وزیر امور خارجه سابق آمریکا) به ایجاد گروه‌های تروریستی و حمایت همه جانبه از آنها از جمله ایجاد گروه تروریستی داعش،‌ از نظر جمهوری اسلامی ایران مجموعه نیروهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا حامیان گروه‌های تروریستی در منطقه شناخته می‌شوند، و لذا اشخاص ذیل مشمول مجازات‌های مندرج در بخش ششم این قانون قرار می‌گیرند:

۱ – سازمان‌های نظامی و اطلاعاتی آمریکا و فرماندهان و مقامات ارشد که در تامین مالی، اطلاعاتی، نظامی،‌ تسلیحاتی،‌ پشتیبانی و آموزشی از گروه‌های تروریستی و افراطی در منطقه از جمله داعش و جبهه النصره نقش موثر داشته‌اند.

۲ – اشخاص آمریکایی که در فعالیت‌های نیروهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا مذکور در بند ۱ این ماده مشارکت موثر دارند.

۳ – اشخاص آمریکایی که در سازماندهی،‌ تامین مالی،‌ راهبری یا ارتکاب اقدامات تروریستی علیه منافع دولت یا اتباع جمهوری اسلامی ایران مشارکت موثر دارند.

۴ – اشخاص آمریکایی که از گروهک تروریستی منافقین یا سایر گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله داعش و جبهه النصره به طور مستقیم یا غیر مستقیم،‌ از جمله از طریق ارائه هرگونه کمک‌های مالی، سیاسی، تبلیغاتی، ‌فرهنگی، ‌تسلیحاتی و اطلاعاتی حمایت می‌کنند.

۵ – اشخاص آمریکایی که از تروریسم دولتی از قبیل آنچه توسط رژیم صهیونیستی علیه مردم منطقه بخصوص فلسطین و لبنان انجام می‌شود حمایت کرده و نقش موثری در آن داشته‌اند.

تبصره ۱ – وزارت امور خارجه مکلف است ظرف مدت ۳ ماه با همکاری نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رعایت سلسله مراتب،‌ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت اطلاعات و بانک مرکزی نسبت به شناسایی اشخاص موضوع این ماده اقدام و با هماهنگی شورای عالی امنیت ملی نام آنها را در فهرست تحریم ثبت و منتشر نماید. این فهرست هر شش ماه یکبار و در صورت لزوم به صورت موردی به روز می‌شود.

تبصره ۲ – به منظور مبارزه با تروریسم و در راستای اجرای حکم مقرر در مواد ۸ و ۹ قانون مجازات اسلامی قوه قضائیه موظف است، شعبه یا شعبی از دادسراها و دادگاه‌های کیفری صالح را برای رسیدگی به جرائم تروریستی موضوع بندهای ماده ۱ قانون (مبارزه با تامین مالی تروریسم) که توسط افراد و سازمان‌های تروریستی مورد حمایت آشکار و پنهان آمریکا و یا دیگر کشورهای متخاصم علیه ایران مرتکب می‌شوند اختصاص دهد. هرگونه همکاری با دولت و نیروی نظامی و اطلاعاتی آمریکا در جرائم تروریستی،‌ مستوجب محکومیت به مجازات مقرر در ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی ( کتاب پنجم – تعزیرات) می‌باشد.

انتهای پیام/

دیدار ۳ سناتور آمریکایی با سرکرده منافقین/تنفس مصنوعی به تروریست‌ها

خبرگزاری تسنیم، تهران، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:
لینک به منبع

شناسه خبر: ۱۴۹۰۳۴۶ سرویس: بین الملل

 ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ – ۱۲:۲۷

مزدور مریم رجوی و ولینعمتان خونخوار امریکایی اش

مریم رجوی میزبان تعطیلات سه سناتور امریکایی لابی گر در آلبانی

سه سناتور آمریکایی در راستای تلاش برای تنفس مصنوعی به اعضای گروهک تروریستی منافقین در پایتخت آلبانی با سرکرده این گروهک دیدار کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، در حالی که آگوست به دلیل آغاز تعطیلات کنگره آمریکا معمولاً ماه کم‌تحرکی در عرصه سیاسی این کشور محسوب می‌شود، هنگام بحث از اقدامات ایران‌ستیزانه این موضوع صادق نیست.

روزنامه هافینگتون‌پست گزارش داده هیئتی متشکل از سناتورهای ارشد آمریکا اخیراً در شهر «تیرانه»، پایتخت آلبانی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده‌اند. «روی بلانت»، عضو ارشد چندین کمیته در مجلس سنای مریکا (کمیته اعتبارات، کمیته قواعد و دولت، کمیته بازرگانی و کمیته حمل و نقل)، «جان کورنین»، دومین مقام عالی‌رتبه جمهوری‌خواه در مجلس سنا و «تام تیلیس»، عضو کمیته‌های نیروی مسلح، قضایی و بانکداری در مجلس سنا با سرکرده منافقین و اعضای این گروه تروریستی دیدار داشته‌اند.

تنفس مصنوعی سیاستمدارن آمریکایی به این گروهک تروریستی در حالی انجام می‌شود که حتی رسانه‌های آمریکا هم در ماه‌های گذشته با توصیف گروهک منافقین به عنوان سازمانی مبتنی بر «کیش شخصیت»، بارها بر این موضوع که آنها پایگاهی در میان مردم ایران ندارند تأکید کرده‌اند. 

دو ماه پیش، کاربران ایرانی در اعتراض به نشست تروریست‌های منافقین با حضور سیاستمداران افراطی در حومه پاریس، هشتگ نفرت از این گروه تروریستی #IranHatesMEK را در شبکه اجتماعی توئیتر راه‌اندازی کردند که به پربحت‌ترین موضوع روز تبدیل شد.   

منافقین با حمایت آمریکا، اسرائیل و انگلیس در عملیات مختلف تروریستی حدود ۱۷ هزار شهروند ایرانی را ترور کردند. 

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌تایمز سال گذشته در گزارشی فشا کرد که برخی سیاستمداران آمریکایی در ازای دریافت پول‌های کلان در این نشست‌های حضور پیدا می‌کنند. 

انتهای پیام/

(پایان)

*** 

Elona Gjebrea_Maryam RajaviAlbania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپالیست سرلابی اروپایی رجوی تحت عنوان “۲۶۵ نماینده پارلمان اروپا” وجود خارجی نداشت و تقلبی بود

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

Elona Gjebrea_Maryam Rajaviایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

کارناوال سالانه مریم رجوی در ویلپنت فرانسه با مدعوین کرایه اینمایش هاى مجاهدین خلق، براى گول زدن خارجى ها یا براى گول زدن ما؟!ا

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیلیست قیمتهای سخنرانان و مدعوین کرایه ای بزرگداشت تروریسم در پاریس به یورو

همچنین: