(شیادی جدید رجوی، آزادی و انتقال قطره ای گروگانها) انتقال هفت نفر از ليبرتي به آلمان

(شیادی جدید رجوی، آزادی و انتقال قطره ای گروگانها) انتقال هفت نفر از ليبرتي به آلمان

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، دهم ژوئیه 2013: … بنابر اخباري كه از درون تشكيلات به اين جانب رسيده، تمامي كساني كه به آلباني و آلمان منتقل شده اند، كساني هستند كه در تشكيلات خواهان جدايي بودند، و سازمان از آنها خواسته بود كه فعلا بعنوان مهمان در كنار آنها باشند تا فرصت خارج كردن آنها پيش بيايد. البته سازمان در كنار آنها مسئولاني چون جواد خراسان و فرزانه ميدانشاهي را نيز فرستاده تا آنها تحت كنترل داشته و بتوانند …


(Massoud Rajavi and Saddam Hussein)

لینک به منبع

روز گذشته سايت اطلاع رساني سازمان ملل، خبري را منتشر كرد كه حاكي از انتقال هفت نفر از كمپ ليبرتي به آلمان بود. دولت آلمان پيش از اين اعلام كرده بود كه حاضر است صد نفر از مجاهدين خلق را بپذيرد. انتقال قطره اي اعضاي تشكيلات به خارج از كشور، در صورتي كه تمامي مسائل آن حل شده است، نوعي بازي ديگر رجوي است كه در تلاش است انتقال به كندي و حتي غير ممكن شود. دولت آلباني سال گذشته اعلام آمادگي كرد كه 210 نفر را بپذيرد اما پس از گذشت يك سال مجاهدين تنها هفتاد و يك نفر را فرستاده اند.

بنابر اخباري كه از درون تشكيلات به اين جانب رسيده، تمامي كساني كه به آلباني و آلمان منتقل شده اند، كساني هستند كه در تشكيلات خواهان جدايي بودند، و سازمان از آنها خواسته بود كه فعلا بعنوان مهمان در كنار آنها باشند تا فرصت خارج كردن آنها پيش بيايد. البته سازمان در كنار آنها مسئولاني چون جواد خراسان و فرزانه ميدانشاهي را نيز فرستاده تا آنها تحت كنترل داشته و بتوانند با تطميع، آنها را همچنان در حاشيه خود نگهدارند. بنابر همين اخبار رسيده، سازمان بشدت در تشكيلات سعي دارد كه رفتن به خارج را مذموم و زشت جلوه دهند و در نشستهاي درون تشكيلاتي سعي مي كنند اينطوربه اعضا تلقين كنند كه همه از رفتن اعلام بيزاري كنند تا كسي جرأت نكند درخواست براي رفتن بدهد.

تشكيلات مجاهدين از آنجايي كه ساختار فرقه اي دارد و با قطع كامل ارتباط افراد با دنياي بيرون و كنترل شديد تشكيلاتي، به حيات خود ادامه ميدهد، با چنين تلاطماتي كم كم دچار فروپاشي شده و هيچگونه اثري از آن باقي نخواهد ماند.

بعنوان كسي كه بيست سال در اين تشكيلات بصورت شبانه روزي و حرفه اي بوده ام، به سران مجاهدين پيشنهاد ميكنم، براي اينكه به جهانيان اثبات كنند كه تشكيلات شامل افرادي است كه بصورت آزادانه و مختارانه به آن پيوسته و آزادانه و مختارانه در آن هستند، اجازه دهند، فقط و فقط قطره اي آزادي به تشكيلات وارد شود. بطور مثال يكي از اين كارها انجام شود:

1ـ ارتباط تلفني افراد با خانواده يا بيرون از تشكيلات

2ـ برقراري اينترنت و ارتباط اينترنتي افراد با دنياي بيرون

3ـ گذاشتن تلويزيون و راديو و روزنامه درا ختيار افراد (البته به غير از تلويزيون و روزنامه مجاهدين)

4ـ ارتباط مستقيم زنان و مردان بصورت آزادانه با هم

5ـ برداشتن نشستهاي عمليات جاري و غسل هفتگي و لايه اي

6ـ انتقاد آزادانه و بدون پيگيرد از مسعود رجوي و سياستهاي تشكيلاتي و ايدئولوژيك او

قطعا و بدون ذره اي ترديد، هر كدام از اين موارد كه در تشكيلات مجاهدين جاري شود، نقطه شروع فساد و اضمحلال تشيكلات خواهد بود. طلسمي كه رجوي بيش از سي سال است در عراق در تشكيلات حكمفرما كرده، با هر كدام از اين سنگها شكسته خواهد شد. با اين تفسير بخوبي مي توان دريافت كه چرا رجوي با انتقال تشكيلات به خارج از عراق و خارج از كنترل خودش مخالف است.

اگر غير از اين است، مجاهدين نبايستي ترسي داشته باشند كه تشكيلات ولو به صورت تك به تك به خارج از عراق يا اروپا منتقل شود. اگر فرض بگيريم كه همه اعضاي تشكيلات افرادي طراز مكتب هستند و آنطور كه رهبري سازمان ادعا مي كند يكپارچه هستند، مي توان آنها را به اروپا منتقل كرد و در كشورهاي مختلف سازماندهي كرد و بالاي سر هر كشور هم يك فرماندهي مستقر كرد. در صورتي كه سلاح و امكانات يك ارتش در عراق نداريد چه فرقي مي كند كه مثلا در آلباني باشيد يا در عراق؟

اگر تشكيلات قادر به چنين كاري نيست، بايستي به صحت و سقم ادعاهاي رهبري سازمان شك كرد. يعني اين تشكيلات اين توانايي و قدرت در آن وجود ندارد كه از حالت فرقه اي در آمده و به دنياي بيرون راه پيدا كند. دنياي بيرون به مثابه سم هلاك كننده براي تشكيلات است.

در حاليكه الان اعضاي تشكيلات بايستي تمامي افكار جنسي و رؤياهاي خود را در نشست غسل هفتگي بيان كنند واي به روزي كه در دنياي واقعي و بدون رؤيا با زناني كه حجاب ندارند و پوشش درست و حسابي هم ندارند مواجه شوند. در آن صورت نه نشست غسل هفتگي و نه هيچ نشست ديگري اين مردان و زناني كه بيش از سي سال از رابطه جنسي و عاطفي با جنس مخالف بي نصيب بوده اند، را نمي تواند كنترل كند.

رجوي دروغ و تهمت و افترا را در دستگاه تشكيلاتي خود به صراحت توجيه مي كند. رجوي معتقد است كه هدف كه همان مبارزه با رژيم است، هر وسيله اي از جمله دروغ و لاپوشاني و افترا و تهمت را توجيه مي كند. پس تكليف اصول و ايدئولوژي اسلام انقلابي چه ميشود؟

چرا به اعضاي تشكيلات خود و به مخاطبان خارجي و داخلي خود دروغ مي گوييد و چنين وانمود مي كنيد كه تشكيلات با قدرت خود پابرجاست؟ من كه سالها درتشكيلات مجاهدين بوده ام بخوبي فهميدم كه پنل بيروني مجاهدين و آنچه كه پشت ويترين سازمان مجاهدين نشان داده ميشود با محتواي آن و آنچه كه در درون اين تشكيلات وجود دارد بسيار متفاوت است و در برخي اوقات 180 درجه فرق مي كند. اين دروغ و ريا براي جرياني كه خود را اپوزيسيون انقلابي قلمداد ميكند آيا رواست؟

صرف مخالفت با دولت ايران آيا همكاري و حمايت از جنايتكاراني كه بعنوان «ارتش آزاد» در سوريه مي جنگند را توجيه ميكند؟ كساني كه در روز روشن و جلوي دوربين جسد سرباز سوري را دريده و احشام او را به نيش مي كشند؟ اين سئوال و هزاران سئوال ديگر چيزي است كه رجوي بايستي پاسخ دهد. و اگر پاسخ نگويد، قطعا در اذهان همه مخاطبان خواهد ماند و روزي گلوي او را خواهد گرفت چنانچه همكاري او با صدام در جريان جنگ همچنان در افكارعمومي ايران و جهان همچون غده اي سرطاني وجود دارد.

همچنین:

آیا رجوی به انتقادات پاسخ خواهد داد؟

2013/07/08 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، هشتم ژوئیه ۲۰۱۳: … این البته صرفا یک حرف نیست. این یک شیوه کار است که با شدت و حدت در تشکیلات اجرا می شود. کمااینکه ما در مورد علی زرکش و مهدی افتخاری و محمدحیاتی آنرا دیده ایم. بنابه به موقعیت شخص، خشم و غضب نسبت به او تفاوت […]

فاجعه عقب ماندگی در مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

2013/07/03 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، سوم ژوئیه ۲۰۱۳: … مارتین کوبلر پس ازپایان مأموریت سه ساله خود از عراق رفت. اما مجاهدین خلق با هزاران مشکل و مصیبت همچنان در عراق جنگزده مانده اند و هیچ آینده ای برای آنها متصور نیست. از آنجایی که «رهبری عقیدتی هر شکست را برای سازمان به پیروزی تبدیل […]

کینه مجاهدین خلق نسبت به نلسون ماندلا

2013/06/29 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۳: …  امروز با کمال تعجب مطلبی را در یکی از رسانه های مجاهدین تحت عنوان «من نه برای زنده ماندنت دعا می کنم و نه برای مرگت دعا می کنم» دیدم که سخیفانه و بسیار سنگ دلانه از ماندلا یاد کرده است. تنها گناه او […]

آبرو ریزی سیاسی مجاهدین خلق (رجوی:این دختر قرقیز هم مامور وزارت اطلاعات است)

2013/06/28 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و هشتم ژوئن ۲۰۱۳: … رادیو فردا در ادامه این گزارش خود سئوال خبرنگار خود از سخنگوی مجاهدین در این زمینه را پخش کرد. سخنگوی (طوطی سخنگو) مطابق همیشه این دختر قرقیز را هم وابسته به وزارت اطلاعات ایران معرفی کرد و گفت: «این موضوع که شما گفتید فوق‌العاده […]

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen