شیخ نفاق و بانوی شیاد – یکبار دیگر دار و دسته مفلس رجوی رنگ عوض کرد؛

شیخ نفاق و بانوی شیاد – یکبار دیگر دار و دسته مفلس رجوی رنگ عوض کرد؛

ایران دیدبان، ششم ژوئیه 2013: … در تازه ترین نمونه از این روش، شارلاتانهای حاکم بر گروه تروریستی مجاهدین در وقایع مصر برخلاف مغازله های ننگ آلودشان به ویژه در قضایای سوریه با سلفی ها و اخوانیها تا همین هفته گذشته به یکباره و پس از برکنارشدن دولت مرسی، رنگ عوض کرده، به تبریک گویی پرداخته و در اوج قافیه باختگی و در حالی که اسرائیلیها از سرنگونی مرسی اظهار نگرانی کرده و بشار اسد از آن براز رضایت می کند …


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)

لینک به منبع

رجالگی و هر لحظه به رنگی در آمدن، جزء جدایی ناپذیر از بی شخصیتی رهبری گروه تروریستی مجاهدین است که به طرفه العینی می‌تواند رنگ و موضع عوض کند و حتی با شارلاتان بازی تاریخچه بسازد، هنوز شعارهای ضدامپریالیستی و ضد آمریکایی مجاهدین را کسی فراموش نکرده است در حالی که اکنون به دنبال کسب دوستی و حمایت آمریکا هستند.

در تازه ترین نمونه از این روش، شارلاتانهای حاکم بر گروه تروریستی مجاهدین در وقایع مصر برخلاف مغازله های ننگ آلودشان به ویژه در قضایای سوریه با سلفی ها و اخوانیها تا همین هفته گذشته به یکباره و پس از برکنارشدن دولت مرسی، رنگ عوض کرده، به تبریک گویی پرداخته و در اوج قافیه باختگی و در حالی که اسرائیلیها از سرنگونی مرسی اظهار نگرانی کرده و بشار اسد از آن براز رضایت می کند، با هذیان گویی ایران را بازنده تحولات مصر قلمداد می کنند!!!

در حالی که هنوز دهها صفحه از سایتهای اینترنتی گروه تروریستی مجاهدین مملو از انعکاس مفتخرانه مواضع شیخ نفاق یوسف قرضاوی( به عنوان حامی اصلی دولت مرسی و کسی که هنوز مردم را به قبول حکومت اخوانیها تشویق می کند) به ویژه در حمایت از این گروه و  فتوای جهاد علیه حکومت سوریه است، اما بقایای شیاد باند رجوی رنگ عوض کرده و برکناری مرسی را پیروزی مردم بر بنیادگرایی لقب دادند.

در این باره بد نیست تعاریف مهوع باند رجوی از قرضاوی به عنوان یکی از مهمترین علمای اسلامی موثر در انقلاب‌های عربی و یکی از رهبران برجسته دینی جریان اخوان المسلمین از مصر و تونس تا فلسطین و ترکیه و سوریه، را در اینجا مطالعه کنید

فتوای شیخ فتنه برای جهاد در سوریه علیه دولت بشار اسد را در این اینجا مطالعه کنید ، فتوای رهبرمعنوی اخوان المسلمین در باره جهاد علیه ایران را در اینجا بخوانید.

شیخ یوسف قرضاوی رهبر معنوی اخوان المسلمین همان کسی که چند هفته قبل از دار و دسته تروریست رجوی حمایت کرده بود اکنون از مردم مصر می خواهد که مرسی و یارانش را تحمل کنند و مردم مصر هم به وی خطاب می کنند چرا از سوری ها نمی خواهی برای رهبرانشان صبوری کنند ای راس نفاق؟

به گزارش روزنامه العرب، چاپ لندن، یوسف قرضاوی انتظار داشت که همانند همیشه عده ای به ندای او پاسخ دهند و عده ای هم که با نظر او مخالف هستند در برابر اظهاراتش سکوت کنند اما از این که شاهد این حجم گسترده از انتقادها شده شوکه شده است. او انتظار داشته است که ببیند مصری ها تا این اندازه از او تنفر دارند و او را دین فروش و بذرپاش فتنه توصیف می کنند.

یکی از تظاهرکنندگان خطاب به او در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: «من از نفاق قرضاوی خجالت می کشم، او دین فروش است.»

جالب این است که این روزنامه گفته هایی را از مردم مصر در پاسخ به شیخ نفاق منعکس نموده است که بسیار شبیه سخنان مردم ایران در پاسخهای تاریخی و مکرر به رهبران فراری گروه تروریستی مجاهدین است. العرب می نویسد :

یکی از معترضان مصری در این باره گفت: «ای شیخ آیا در شان تو و مصری ها بود که تابعیت مصری را رها کنی و تابعیت قطری را بپذیری؟ خانه را به صاحبان خانه رها کن قبل از این که تو را رها کنند که البته جای تو در جهنم است. این مرد خجالت نمی کشد، دین نزد او مضحکه است، خون مسلمانان سوریه و لبنان به گردن او است. حالا همه را به آرامش دعوت می کند برای این که می بیند بر ولی نعمت جدیدش تاثیری ندارد و ولی نعمت قدیمش نیز او را رها کرده است. آیا این قرضاوی نبود که جنگ طایفه ای را میان مسلمانان به پا کرد؟ خون صدها هزار انسان به گردن او است، حالا به اسم اسلام صحبت می کند و گریه می کند! تو گریه می کنی! اشک های تو اشک های تمساح است ای پیرمرد وحشی. تو و شیوخ دجال و فتنه گر و اهل نفاقت خطرناک تر از هر چیزی برای دین هستید.»

مصری ها می گویند که نظام فعلی به او فرصت داد تا به توسعه و اصلاح برخیزد اما او به پخش بذر فرقه گرایی میان طیف های مختلف ملت اقدام کرد، این مساله سبب شد تا حتی بیش از نادانان نظام سابق مصر ضربه ببیند. آنها همچنین می گویند که شیخ قرضاوی و همه جریان های اسلامی در چند دستگی ملت مصر و تکفیر همه طیف های مصری نقش مستقیم دارند.

برخی از تظاهرکنندکان دعوت او به گفت وگو را نیز به سخره گرفتند و یکی از آنها به العرب گفت: «ای مرد.. هنوز خجالت نمی کشی؟ مشت تو برای ما باز شده است. ملت مصر تغییر کرد دیگر آن مردمی نیست که کنار دیوار راه برود از ترس این که اخوان خونش را بریزد. صبرشان تمام شده است. ملت مصر دیگر منتظر تو نیست که بیایی و با افکار پوچت آنها را فریب دهی. خواستار گفت وگو هستی. سر چه گفت وگو کنیم در حالی که در کنار عاصم عبدالماجد و صفوت حجازی و هر چه تروریست بازنشسته است، ایستاده ای، چه چیزی باعث می شود که مردم مصر به مرسی فرصت دهند تا مجددا اخوان و مکتب ارشاد دوباره بر آنها حکومت کند؟»

جالب توجه و مضحک این که رهبری شارلاتان گروه تروریستی مجاهدین در ابتدای این چرخش صد و هشتاد درجه ای و به یک باره مدعی شد که مردم مصر مقابله با مرسی را از مریم رجوی آموخته اند !

همچنین:

عصبانیت بقایای رجوی از هشیاری سازمان ملل؛ ماجرای کوبلر و مجاهدین

2013/07/02 by

ایران دیدبان، دوم ژوئیه ۲۰۱۳: … رهبری گروه تروریستی مجاهدین نقشه‌های زیادی برای فریب ملل متحد و کمیساریای عالی پناهندگان کشیده بود و بنا داشت کلاه کمیساریا را هم مثل کلاه پنتاگون بردارد، غافل از آن که برنامه پنتاگونیستها آن بود که همسران رجوی دلی از آنان ببرند و با گمان این که افسران آمریکایی […]

دار و دسته رجوی در تعامل با عنصر اجتماعی آسیب می بیند؛ لشکر نفوذیها در اردوگاه مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

2013/06/29 by

ایران دیدبان، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۳: … طبل رسوایی باندرجوی در هر زمان و مکانی که پای عنصر اجتماعی به میان آید و مجاهدین در صدد بهره برداری از انسانها باشند به صدا در خواهد آمد. تعامل مجاهدین با افراد غیرتشکیلاتی، – ولو اندک و کوتاه مدت – با هر نیت و انگیزه ای […]

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و بحران بی اعتباری

2013/06/28 by

حجت سیداسماعیلی، عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین، ایران دیدبان، بیست و هشتم ژوئن ۲۰۱۳: … این انتخابات تنها رای به رئیس جمهور منتخب در یازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در ایران نبود بلکه تیر خلاصی بر ادعای مشروعیت مجاهدین در بین مردم ایران بویژه ادعای حمایت نسل سوم انقلاب از آنان بود. آواری که […]


(Rajavi from Saddam to AIPAC)


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )