صاعب الاعرجی: منافقین و همکارانشان تروریستند. عالیه نصیف: سازمان خلق غده ای سرطانی است

صاعب الاعرجی: منافقین و همکارانشان تروریستند. عالیه نصیف: سازمان خلق غده ای سرطانی است

ایسنا، به نقل از مطبوعات عراق، چهاردهم آوریل 2014: … نبیل صائب الاعرجی در گفت‌وگو با اشرف نیوز با تاکید بر تروریست بودن منافقین بیان کرد: آنهایی که با این گروهک همکاری دارند نیز تروریست به شمار می‌روند.  وی که از اعضای جناح اصلاح ملی عراق نیز به شمار می‌رود، ادامه داد: آنچه می‌گویم نظر شخصی من است و معتقدم که گروهک منافقین یک سازمان تروریستی …

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

صاعب الاعرجی: منافقین و همکارانشان تروریستند. عالیه نصیف: سازمان خلق غده ای سرطانی است

دبیر کل حزب آزادی عراق: منافقین و همکارانشان تروریستند

ایسنا، چهاردهم آوریل 2014
لینک به منبع

دبیر کل حزب آزادی عراق گفت که گروهک منافقین یک گروهک تروریستی مجرم و جنایتکار است که صدام از آنها برای نابودی و کشتار عراقی‌ها استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) نبیل صائب الاعرجی در گفت‌وگو با اشرف نیوز با تاکید بر تروریست بودن منافقین بیان کرد: آنهایی که با این گروهک همکاری دارند نیز تروریست به شمار می‌روند.

وی که از اعضای جناح اصلاح ملی عراق نیز به شمار می‌رود، ادامه داد: آنچه می‌گویم نظر شخصی من است و معتقدم که گروهک منافقین یک سازمان تروریستی است که صدام جنایتکار از آنها برای کشتار مردم در شعبانیه و هم‌چنین دستگیری و شکنجه آنها استفاده کرد.

وی این گروهک را سرطانی توصیف کرد که باید از جسم عراق برداشته شود.

الاعرجی در ادامه بر ضرورت محاکمه عناصر این گروهک تاکید کرد و گفت که ممکن است این گروهک از سوی آمریکا و اسراییل برای تحقق اهداف دیگری مورد سوء استفاده قرار گیرد.

وی که از نامزدهای انتخابات پارلمانی عراق نیز به شمار می‌رود، افزود: طرف‌هایی که با گروهک منافقین همکاری دارند نیز جزو تروریست‌ها به شمار می‌روند و باید محاکمه شوند.

یک نماینده عراقی: منافقین همانند غده سرطانی هستند

ایسنا، چهاردهم آوریل 2014
لینک به منبع

یکی از نمایندگان پارلمان عراق با اشاره به اینکه گروهک تروریستی منافقین باری سنگین بر دوش عراق به شمار می‌رود گفت که این گروهک همانند غده سرطانی است که صدام آن را در بدنه عراق کاشته است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) عالیه نصیف در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی الرای با اشاره به ارتباط بسیاری از سیاستمداران عراقی با این گروهک تاکید کرد که دولت باید اعضای این گروهک را از کشور بیرون کند چرا که آنها همانند غده سرطانی هستند که صدام آنها را در بدنه عراق کاشته است.

 

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق

(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terrorists


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

وضعیت مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در سالی که گذشت؛ شکست و حماقت

حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، سی و یکم مارس 2014: …  مجاهدینی که تا پیش از این به هر بهانه ای از تخلیه قرارگاه اشرف طفره می رفتند و هشدارهای دولت عراق را جدی نمی گرفتند تنها بفاصله 10 روز از عملیات، مجبور به تخلیه بی سر وصدای قرارگاه اشرف شدند. بدین ترتیب با کشته شدن 52 تن و مفقود شدن 7 نفر که مسئول

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و سال ۹۲ در یک نگاه؛ سالی که بی آبرویی رجوی به امضای دوست و دشمن رسید

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1ایران دیدبان، بیست و نهم مارس 2014: …  در قضیه اشرف و تخلیه ذلیلانه آن که رهبری مجاهدین می‌خواست با نسق گرفتن از اعضای بدبخت و دربندش از طریق اعتصاب غذا، حقارت رجوی را بپوشاند، معلوم شد که این دار و دسته جز زبان زور نمی‌فهمند و مقابل زبان حق و قانون طلبکارتر شده و بیشتر ها

مطبوعات عراق: پیوستن سازمان خلق به داعش، عفو۴۲۳ تن فرقه توسط ایران، درخواست رجوی از امریکا برای نجات فرقه، …

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هفتم مارس 2014: … این روزنامه آمریکایی همچنین سوال “دانا روراباکر” عضو کنگره آمریکا از “جان کری” وزیر خارجه این کشور را نقل می کند؛ سوالی که پیرامون پیشنهاد انتقال عناصر سازمان خلق به آمریکا و کمک های واشنگتن برای قبول این پیشنهاد و انتقال عناصر سازمان است. این روزنامه عنوان می کند “جان کری” از پاسخ به این