صالح کهندل در زندان ماهواره دارد؟ (رجوی برای لجن پراکنی از زندانی هم نمی گذرد)

صالح کهندل در زندان ماهواره دارد؟ (رجوی برای لجن پراکنی از زندانی هم نمی گذرد)

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، یازدهم اوت 2015:…  زندانی مورد نظر صالح کهندل در مطلب خود اشاره ای به برنامه بی بی سی می کند و از شرکت کنندگان برنامه پرگار انتقاد دارد و … مطمئن هستم وقتی از این زندانی سئوال شود اصلا روحش هم خبر ندارد در حالی که هرازگاهی به نام او مطلبی در سایت های فرقه درج می شود. سران فرقه در تمام این سال ها مطرح نمودند که زندان های ایران به اصطلاح قرون وسطی …

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسموقتی زندانی سیاسی کشور، صالح کهندل باشد!

لینک به منبع

دستگاه رجوی ها برای لجن پراکنی خود از نفرات زندانی هم نمی گذرد

وقتی تلویزیون بی بی سی برنامه ای به نام پرگار پخش نمود تمام عوامل جیره خوار فرقه سریعاً برای اینکه زمانی نگذرد دست به کار شده تا علیه این شبکه به لجن پراکنی بپردازند تا شاید مقداری از سوزش و گزش خود نسبت به این مسئله را کم کنند .

سران فرقه که از بس هول شده سعی نمودند از افراد زندانی داخل کشور استفاده نموده و به نام آنان مقاله ای چاپ کنند تا شاید فرد زندانی مورد غضب مسئول زندان گردد ولی چه سود رجوی فریبکار کودن تر از آن است که شرایط فعلی جامعه ایران را درک کند .

این مقاله و نحوه نگارش آن اصلا مهم نیست که در آن این به اصطلاح زندانی و عاشق سینه چاک فرقه چه گفته است ولی می توان روی یک نکته اشاره نمود که دم خروس دروغ های فرقه از این مقاله بیرون می زند.

زندانی مورد نظر صالح کهندل در مطلب خود اشاره ای به برنامه بی بی سی می کند و از شرکت کنندگان برنامه پرگار انتقاد دارد و …

مطمئن هستم وقتی از این زندانی سئوال شود اصلا روحش هم خبر ندارد در حالی که هرازگاهی به نام او مطلبی در سایت های فرقه درج می شود

سران فرقه در تمام این سال ها مطرح نمودند که زندان های ایران به اصطلاح قرون وسطی است اگر اینگونه می باشد پس چطور این زندانی خیلی زود از برنامه پرگار بی بی سی با خبر شده و سریعاً در این رابطه مقاله ای نوشته و به دست فرقه رسانده و در سایت های شما درج می شود .

جالب اینکه شبکه بی بی سی به محض اتمام برنامه خود ، زندانی مورد نظر ما شروع به مقاله نویسی نموده به فرقه می رساند تا مبادا یک روز دیرتر به دست فرقه برسد شیادی و حقه بازی رجوی ها هم حد و پایانی ندارد .

بهتر است خودتان را گول نزنید این چه مزخرفاتی است که سر هم می کنید متاسفانه مطالعه کنندگان و عوامل جیره خوار وی در اروپا اصلاً این تناقض به ذهن شان نمی زند که دستگاه تبلیغاتی فرقه دروغ می بافد .و بیشتر به دنبال پول خود در مقابل این چرندیات سکوت می کنند .

اگر سران فرقه مدعی می شوند که وی مقاله ای در رابطه با برنامه بی بی سی نوشته، باید گفت که دیگر وی در زندان نیست احتمالا او در هتل مجللی زندگی می کند که به همه چیز دسترسی دارد و رجوی ها باید به این نکته اشاره کنند که زندان های ایران در وضعیت خوبی می باشد .

البته در نوشتار این مقاله می توان دریافت که رجوی ها تا کجا سوختند و تا کجا حاضرند به لجن پراکنی علیه افراد بپردازند و حتی از نفرات زندانی هم نمی گذرند .

این گونه دروغ ها و سر هم بندی کردن کلمات سودی ندارد چرا که رجوی خیانت کار کسی است که حتی به بنیان گذار این سازمان رحم نکرد و او را لو داده و باعث مرگ شان شد پس می توان نتیجه گرفت که جان هیچ کسی برایش مهم نیست او با ریختن خون دیگران امرار معاش می کند و همواره به زندگی انگلی خویش می اندیشد.

هادی شبانی

مسعود رجوی و مهدی ابریشمچی مزدوران مخابرات صدام حسینبحث های ایدئولوژیک رجوی یا منتسب کردن خود به امام زمان – قسمت اول و پایانی

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
 Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19444

مطبوعات عراق (مجاهدین، از تاسیس قرارگاه لجستیکی برای داعش در آلبانی تا آماده باش برای حمله به خانواده ها درعراق)

ایران اینترلینک به نقل از “الصباح الجدید” و  “رووداو”، عراق، بیست و چهارم ژوئن ۲۰۱۵:…  مسعود خدابنده همچنین میگوید ” در حالی که مسیرهای ارتباطی و کمپ های آموزشی و پشتیبانی تروریستها در خاک کشورهای ترکیه و سوریه و عراق تحت نظر جدی قرار گرفته و روز به روز برایشان نا امن تر میشود، فرمانده های تروریستها و سران نیروهای مزدور می توانند از این مراکز پشتیبانی و آموزشی مجاهدین …

https://iran-interlink.org

مطبوعات عراق (مجاهدین، از تاسیس قرارگاه لجستیکی داعش در آلبانی تا آماده باش برای حمله به خانواده ها درعراق)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیA list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

نشریه اصباح الجدید یکی از معتبر ترین و پر تیراژ ترین نشریات عراق در گزارشی از وضعیت مجاهدین خلق اعلام کرد که حدود ۵۰۰ تن از این افراد مستقر در لیبرتی تاکنون به آلبانی منتقل شده اند. وی پس از توضیح مختصری از توافق مقامات آلبانی با امریکا برای تقبل تعدادی از این افراد ادامه میدهد که بنابر منابع موثق در پاریس این گروه در حال بوجود آوردن کمپی برای جایگزینی کمپ اشرف در بیرون شهر تیرانا (آلبانی) است و حدود پانزده نفر از سرگردگان گروه را برای این کار به این شهر گسیل کرده است. این نشریه معتبر عراقی با اشاره به شرکت سخنرانان اجاره ای در کارناوال اخیر مریم رجوی در پاریس میگوید حمایت غرب از این گروه الان صرفا در گرو نتیجه مذاکرات اتمی با ایران است و این گروه در صورت توافق بین پنج بعلاوه یک و ایران دیگر کارآیی نخواهد داشت که البته نگرانی جدی سران گروه را بوجود آورده است.

لینک به مطلب (عربی)
http://www.newsabah.com/wp/newspaper/52686

Head of the Iraqi Centre for Media Development, Adnan al-Sarraj

نشریه الصباح همچنین در مطلبی مجزا با دکتر عدنان اسراج، رئیس المرکز العراقی للتنمیة الإعلامیة، و از سیاستمداران متنفذ و با سابقه عراق مصاحبه ای انجام داده است که در این مصاحبه دکتر سراج با تشریح وضعیت عراق و لزوم مقابله با تروریسم بالاخص از داعش و مجاهدین خلق بعنوان نیروهای تروریستی وارداتی یاد می کند و بر اساس مدارک موجود به حمایت مستقیم و غیر مستقیم مجاهدین خلق از داعش و تهدید های آن علیه ملت عراق اشاره دارد. وی در این مصاحبه میگوید که دولت و ملت عراق یکپارچه و مصمم به پایان دادن قائله مجاهدین خلق و داعش در عراق بوده و کشور را لوث وجود این گروههای تروریستی پاک خواهند کرد.

لینک به مطلب (عربی)
http://www.newsabah.com/wp/newspaper/42114

Judit Neurink: Iraq under my skin

نشریه رووداو، از نشریات اصلی منطقه کردستان عراق در گزارشی انگلیسی به قلم خانم “جودیت نیورینک” ژورنالیست صاحب نام هلندی مستفر در کردستان مطلبی در خصوص همین مسئله منتشر نموده است و با اشاره به منابع نشریه الصباح در پاریس به بررسی وضعیت جدید مجاهدین خلق پرداخته و پس از توضیحاتی در مورد تاریخچه خیانتبار و ضد بشری گروه از جمله جنایاتشان در زمان مزدوری برای صدام حسین به نظرات ایران اینترلینک و مسعود خدابنده بعنوان متخصص در این امر اشاره می کند.

مسعود خدابنده میگوید “اکنون که سیاست های بین المللی با مذاکرات بین ایران و امریکا در خصوص مسائل اتمی رو به پیشرفت است مجاهدین خلق نگران تر از همیشه بدنبال ولینعمتانی جدید می گردند”

وی میگوید “گزارشات از استیصال مجادین خلق نشان میدهد که مجاهدین خلق برای یافتن ولینعمت جدید این روزها حتی خود را بعنوان نیروی قابل استفاده در مبارزه علیه شیعیان در یمن به سفارت عربستان عرضه کرده اند”.

مسعود خدابنده همچنین میگوید ” در حالی که مسیرهای ارتباطی و کمپ های آموزشی و پشتیبانی تروریستها در خاک کشورهای ترکیه و سوریه و عراق تحت نظر جدی قرار گرفته و روز به روز برایشان نا امن تر میشود، فرمانده های تروریستها و سران نیروهای مزدور می توانند از این مراکز پشتیبانی و آموزشی مجاهدین در آلبانی حداکثر استفاده را بکنند”.

وی ادامه میدهد “کجا بهتر از این می توان یک مرکز تعلیماتی و پشتیبانی تروریستی امن و بی خطر برای داعش احداث کرد؟ آلبانی بهترین نقطه برای آنهاست. این کشور در خاک اروپا قرار دارد ولی در عین حال جزوی از اتحادیه اروپا نیست و قوانین و نظارتهای این اتحادیه و جامعه بین الملی بر آن حاکم نیست. از طرف دیگر اگر چه آلبانی کشوری مسلمان است ولی فساد شدید اقتصادی ، حضور و روابط باندهای مافیایی در این کشور هم شهرت فراوانی دارد که طبعا دست گروههایی همچون مجاهدین و داعش را باز تر می کند.

گزارش در پایان با اشاره به حضور خانواده های گروگانهای رجوی در خارج از کمپ لیبرتی به این واقعیت اشاره می کند که تمامی این مسائل یک بعد “حقوق بشری” هم دارد و عدم اجازه دیدار به خانواده هایی که بعضی از آنها سالهای سال است که عزیزانشان را ندیده اند را نباید فراموش کرد. گزارش میگوید برخی از منابع اطلاع داده اند که مجاهدین خلق به نفرات داخل لیبرتی دستور تولید “بمب های بنزینی” و آماده باش نظامی داده اند و گفته اند که نیروهای ایران (خانواده ها) قصد حمله و کشتار همه ساکنین لیبرتی را دارند. وزارت حقوق بشر عراق و صلیب سرخ بارها از مجاهدین درخواست کرده اند که اجازه ملاقات حتی محدود به خانواده ها را بدهند ولی متاسفانه تا کنون مجاهدین قبول نکرده اند. برخی از این خانواده ها دهه هاست که نتوانسته اند اعضای خانواده خود را ملاقات کنند.

لینک به مطلب (انگلیسی)
http://rudaw.net/english/middleeast/iraq/230620152

(پایان)

***

همچنین:

مریم قجر و تکرار حرفهای پوچ و بی محتوا در ویلپنت پاریس (اول، دوم و پایانی)

مزدور مریم رجوی انجمن نجات، مرکز مازندران، دوم ژوئیه ۲۰۱۵:…  مسئول نشست در ادامه خبر تحصن آقای مصطفی محمدی با همسر و دخترش مقابل مقر مریم قجر در اورسورواز که خواستار ملاقات با

سرانجام رجوی مجبور شد بگوید درباره خانواده ها دروغ گفته است

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و هشتم ژوئن ۲۰۱۵:… در این مقاله رجوی به صراحت اعتراف می کند که مراجعه کنندگان مادر و پدر پیری هستند که به دیدار فرزند خود آمدند یا دختر و پسری هست

پایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و دوم ژوئن ۲۰۱۵:…  آنها که خود از عوامل شهید شدن بسیاری از فرزندان ایران و منجمله شهدای عملیات کربلای ۴ می‌باشند ، در ادامه خوش خدمتی برای اسرائیل و دشمنی با ملت ایران و ارزش های آنان ، با بی شرمی تمام مراسم به یاد مان