صغرا و کبری فرقه رجوی درمورد خشونت علیه زنان در مقر حقوق بشر سازمان ملل در ژنو

صغرا و کبری فرقه رجوی درمورد خشونت علیه زنان در مقر حقوق بشر سازمان ملل در ژنو

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویمیرباقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، یازدهم سپتامبر 2014: … عنصر معدوم الحال فرقه رجوی آقای بهزاد نظیری این باربا کت و شلوار وکروات نه در لباس فرم نظامی و نه با کلت کمری برتا در مقر حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو در اجلاس خشونت علیه زنان بعنوان مدافع حقوق زنان حاضر شد این پادوی سرگردان فرقه که سالها به اجبار هم منطقه نشین و هم خارجه نشین بود در چاکری …

 

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویکلمه: مجاهدین خلق؛ نماد وابستگی، خشونت و ترور در ایران

لینک به منبع 
(سایت ستارگان: متاسفانه به دلیل مشکلات فنی تا چند روز آینده قادر به آبدیت کردن سایت نمی باشیم. تا اطلاع ثانوی شما می توانید مقالات و مطالب سایت انجمن ایران ستارگان را در سایت ایران اینترلینک دات اورگ دنبال کنید. با تشکر و سپاس از یکایک شما عزیزان. انجمن ایران ستارگان)

صغرا و کبری فرقه رجوی درمورد خشونت علیه زنان

در مقر حقوق بشر سازمان ملل در ژنو

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجویعنصر معدوم الحال فرقه رجوی آقای بهزاد نظیری این باربا کت و شلوار وکروات نه در لباس فرم نظامی و نه با کلت کمری برتا در مقر حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو در اجلاس خشونت علیه زنان بعنوان مدافع حقوق زنان حاضر شد این پادوی سرگردان فرقه که سالها به اجبار هم منطقه نشین و هم خارجه نشین بود در چاکری از بیت رهبرعقیدتی سر سپار مطلق بود و به پاس این سرسپاری مطلق از رهبری عقیدتی رده عضو کمیسیون خارجه را گرفته است بارها به شخصه تعریف و تمجید خانم مهوش سپهری از این شخص را در تشکیلات شنیده ام , سبعیت و درنده گی خانم مهوش سپهری در تشکیلات رجوی زبان زد عام و خاص است تا جائیکه در میان منتقدین درون تشکیلاتی این خانم لقب هند جگر خوار را داشت .

انزجار مردم ایران و دنیا از فرقه رجوی باعث شده است تا آقای نظیری با یدک کشیدن نماینده گی مردم ایران و با کت وشلوار و کروات در مقر حقوق بشرسازمان ملل متحد در ژنو برای پیش برد متامع فرقه رجوی همت کند و به فریب افکار جهانی بپردازد چرا که این فرقه خوب میداند مردم ایران چهره زن ستیز این فرقه را با گوشت وپوست لمس کرده اند و به این راحتی از این فرقه زن ستیز فریب و رکب نخواهند خورد .

گوشه های از خشونت علیه زنان در فرقه رجوی عبارتند از :

زنان در فرقه رجوی برای گرفتن رده تشکیلاتی و شورای رهبری مجبورند به جاسوسی یگدیگر پرداخته و برای اینکار یکدیگر را تحت نظر بگیرند, شکنجه و کشتن زنان منتقد از جمله خانم مینو فتحعلی , طلاقهای اجباری , عقیم کردن زنان از طریق برداشتن رحم آنان , جدا کردن کودکان شیر خوار از مادران و فرستادن آنها به کشورهای اروپائی در سال 1990 , ممنوعیت ازدواج در مناسبات فرقه رجوی , پوشش اجباری متحد الشکل وفرم نظامی در تشکیلات , سوء استفاده جنسی مسعود رجوی از زنان فرقه رجوی در مراسمی به عنوان رقص رهائی و محبوس کردن تمامی پتانسیل زنان در این فرقه تا جائیکه در این 30 سال گذشته حتی یک مورد نداریم که در این فرقه زنی مراتب عالی تحصیلی را از یکی از دانشگاههای معتبر دنیا را طی کرده باشد در عوض در این فرقه زنان را تشویق به خودسوزی تشکیلاتی میکنند از جمله این زنان میتوان به خانم ندا حسنی و صدیقه مجاوری اشاره کرد . این خودسوزیهای تشکیلاتی نتیجه بلا فصل اسارت ذهنی و شستشویی مغزی و انقلاب ایدئولوژی درون تشکیلاتی است .

ایدئولوژی واپسگرا و ارتجاعی فرقه رجوی لاجرم با ظهور گروه داعش بلا مناظره مجبور به حمایت از این گروه تروریستی است بی جهت نیست که فرقه رجوی از این گروه تروریستی بعنوان انقلابیون عراقی یاد میکند وازهجوم و وحشی گری داعش خوشحال است . کدام انقلابی عراقی شهر های موصل , نیروگاه برق موصل و تکریت را تصرف کرده است که فرقه ارتجاعی رجوی از آنها اسم میبرد.

بی شک اینبار نیز فرقه رجوی از صغرا و کبری بافی در مورد خشونت علیه زنان و حضورش در مقر حقوق بشر سازمان ملل در ژنو ترفی نخواهد بست . و ما منتقدین و جدا شدها مکلف هستیم برای جلوگیری از فریب این فرقه دست به افشاگری زده و مقاصد شوم این فرقه را به مردم ایران و دنیا تشریح کنیم .

میر باقر صداقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=10829

فرانسه و اروپا میدان تاخت و تاز تروریست های مجاهدین خلق

نامه رسمی آریا ایران به مقامات دولت فرانسه و آمریکا

... در ژوئن ۲۰۰۷ با بیش از ۵۰ عضو تروریست خود به جلسه انجمن آریا در فیاپ یورش برده نزدیک به ده تن را زخمی نمودند.در سال های ۲۰۰۸ ،۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به اجتماعات جداشدگان در پاریس و سرژی تهاجم کرده و تعدادی را مجروح نمودند.در سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ با پلیس دولت عراق در پادگان اشرف درگیر شدند.علاوه براین با یک توطئه حساب شده برای شیطان سازی از سال ۲۰۰۵ میلادی دست به تهیه و انتشار یک کتاب جعلی با رئیس سابق سازمان ضد جاسوسی فرانسه زدند که سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در دادگاه پاریس بشدت محکوم شدند. ۲* آخرین مورد از این گونه اعمال تروریستی یورش گروهی از اعضای مجاهدین خلق به رهبری “بهزاد نظیری” عضو ارشد مجاهدین و مترجم مریم رجوی در اورسوراواز است که …

(مدیریت مستقیم ترورها توسط مریم رجوی مستقر در پایگاه مرکزی گروه در فرانسه )

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجوی(بهزاد نظیری و دیگر چاقوکش های رجوی در اروپا)

(مجاهدین خلق؛ نماد وابستگی، خشونت و ترور)

آریا ایران، پاریس، سی ام سپتامبر ۲۰۱۱
http://ariairan.com/fa/?mod=view&id=11820

مجاهدین خلق ایران با کارنامه ۳۰ سال فعالیت تروریستی و داشتن پرونده هایی در عراق،ایران،فرانسه،کانادا،آمریکا و برخی کشورهای دیگر،و علیرغم فعالیت برای خروج از لیست تروریستی آمریکا، خشونت طلبی خود را ترک نکرده اند.
این گروه ترد شده از ایران که در ۱۸ اوت ۲۰۱۱ برای پانزدهمین سال متوالی در لیست تروریسم آمریکا جای گرفته است۱*،فرانسه و برخی کشورهای اروپایی را میدانی برای تاخت و تاز بر علیه دگراندیشان تعیین کرده اند. 

بر اساس آخرین اخبار رسیده گروه هایی از اعضای مجاهدین که در اورسوراواز سکونت دارند، به تعدادی از جداشدگان در فرانسه،آلمان،هلند و سوئیس حمله ور شده و مانع از فعالیت افشاگرانه آنان گردیده اند. توطئه ، یورش و ضرب و شتم اعضای جداشده که در مسیر حقوق بشر و افشای اعمال تروریستی این گروه فعالیت میکنند،سابقه دار است.

آنان در سال ۲۰۰۳ در پاسخگویی به حمله پلیس فرانسه خودسوزی گروهی راه انداختند.در ژوئن ۲۰۰۷ با بیش از ۵۰ عضو تروریست خود به جلسه انجمن آریا در فیاپ یورش برده نزدیک به ده تن را زخمی نمودند.در سال های ۲۰۰۸ ،۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به اجتماعات جداشدگان در پاریس و سرژی تهاجم کرده و تعدادی را مجروح نمودند.در سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ با پلیس دولت عراق در پادگان اشرف درگیر شدند.علاوه براین با یک توطئه حساب شده برای شیطان سازی از سال ۲۰۰۵ میلادی دست به تهیه و انتشار یک کتاب جعلی با رئیس سابق سازمان ضد جاسوسی فرانسه زدند که سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ در دادگاه پاریس بشدت محکوم شدند. ۲*

آخرین مورد از این گونه اعمال تروریستی یورش گروهی از اعضای مجاهدین خلق به رهبری “بهزاد نظیری” عضو ارشد مجاهدین و مترجم مریم رجوی در اورسوراواز است که تعدادی از جداشدگان فعال در ژنو را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.بهزاد نظیری بین سالهای ۱۹۹۰ الی ۱۹۹۴ در پادگان اشرف جزو فرماندهان واحد های نظامی مجاهدین خلق بود که مستقیما در کشتار کردها و شیعیان عراقی فعالانه شرکت داشت. ۳ *

با نزدیک شدن به زمان اخراج تشکیلات رجوی از عراق، فعالیت های خشونت بار آنان در اروپا بر علیه دگر اندیشان شدت یافته است.تهاجم به تجمعات حقوق بشری و افراد جداشده در مسیر فعال کردن چهره تروریستی رجوی و تغییر میدان عمل از عراق به فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی است.زنگ خطری برای دموکراسی و نقض قوانین مدنی که بیش از پیش باید جدی گرفت و راه کارهای مقابله با آن را بکار بست.

درچند سال گذشته هشدارها و راهکارهای لازم در برخورد با گسترش تروریزم مجاهدین را ارائه کرده ایم.رهبری تروریست مجاهدین خلق می خواهد میدان دشمنی خود با مردم عراق ، ایران و دگراندیشان را در فرانسه و کشورهای اروپایی بازگشایی کند.میدانی که بیشترین ضرر کننده آن مردم فرانسه و اروپا خواهند بود.

نگذارید یک گروه تروریست ایرانی که در سیستم قضایی فرانسه پرونده تبهکاری و تروریسم دارد، برهم زننده صلح و آرامش مردم شود!

۳۰ سپتامبر ۲۰۱۱ – آریا ایران

۳-۲-۱*اسناد و مدارک لازم در این رابطه ضمیمه است.

رونوشت به
وزارت دادگستری فرانسه
دفتر ریاست جمهوری فرانسه
وزارت کشور فرانسه
وزارت امورخارجه فرانسه
دیدبان حقوق بشر فرانسه
اتحادیه اروپا
وزارت امورخارجه آمریکا

———–

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=10820

مشروح گزارش اقدام خشونت طلبانه و تروریستی فرقه تروریستی مجاهدین علیه فعالین حقوق بشر در ژنو (گزارش شماره ۲)

.… لازم به یادآوری است که هفته گذشته پس از انتشار بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان فعالین حقوق بشر منتقدین این سازمان هشدار داده بودند که مجاهدین به هر وسیله ممکن و با سنگ اندازی مانع اجرای بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان میشوند ومریم رجوی سرکرده این فرقه در فرانسه باتمام وقاحت گفت: “… ما ا جازه نمیدهیم خط مالکی وبارزانی مزدورپیش برود که تحت عنوان مصاحبه با تک تک افراد خط حکومت ایران پیش را ببرد….” و در ادامه این تلاش‌های مزبوحانه میگوید” ….کلیه افراد مجاهدین می بایست با هلیکوپتربرای مصاحبه برده شوند…”و این به این مفهوم است که برای مصاحبه اسیران در بند این سازمان حداقل ۷هزار سورتی پرواز برای رفت و برگشت و انجام مصاحبه‌ها صورت گیرد وهمه …

ایران قلم، بیست و نهم سپتامبر ۲۰۱۱
http://www.iran-ghalam.de/2Haupt/5358-TahririeGalam-EjlaseJenev2-29.09.2011.htm

همانطور که در گزارش شماره ۱ که به تاریخ ۲۸ سپتامبر منتشر شد همزمان با اجلاس سالانه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد گروهی از فعالین حقوق بشر و منتقدین فرقه تروریستی مجاهدین خلق از جمله سرکار خانم بتول ملکی و آقایان مهرداد ساغرچی، روح الله تاجبخش، علی قشقاوی، امیر موثقی، میلاد آریایی، علی اکبر راستگو، علی جهانی و محمدحسین سبحانی در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۱ در شهر ژنو حضور یافتند و در حمایت از نجات اسرا و قربانیان این فرقه خشونت طلب در کمپ عراق جدید (اشرف سابق) به روشنگری پرداختند.

اما بدلیل عدم تحمل هر گونه دیگراندیشی و صدای مخالف توسط رهبران خشونت طلب این فرقه تروریستی وهمچنین بدلیل وجود جو سرکوب و خشونت نهادینه شده در این جریان ضد ملی گروهی از چماقداران اعزامی این فرقه با حمله ور شدن و توهین و گرفتن عکس و فیلمبرداری از منتقدان این سازمان برای سازماندهی حملات احتمالی اقدام به موارد زیر نمودند:

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجوی(بهزاد نظیری و دیگر چاقوکش های رجوی در اروپا)

پیش از اجرای موفقیت آمیز آکسیون روشنگرانه فعالین حقوق بشری که در غالب انجمن‌های متعدد سازمان داده شده بود و به مدت سه ساعت به طول انجامید باعث خشم وغضب مسئولان این جریان گردید که بطور مشخص تروریست بهزاد نظیری نماینده و سرکرده این جریان تروریستی پس از دیدن این فعالیتها با تماس تلفنی اقدام به اعزام این تروریست ها به محل اجرای آکسیون اعتراضی در مقابل مقر اروپایی سازمان ملل در شهر ژنونمود.

سپس دقایقی بعد یکی از اعضای شورای رهبری فرقه با روسری وحجاب فرقه پسند به همراه یک نفر دیگرهمراه با یک خودروی در محل حاضر شده و از درون ماشین مشغول فیلمبرداری وعکسبرداری از آکسیون مزبور شدند.

لحطاتی بعد تیم های اعزامی که پیوسته با تلفن همراه مشغول گرفتن خط وخطوط از فرماندهان پشت صحنه خود بودند در میان آکسیون آمده و آنان نیز در حالیکه بشدت ترسیده ورنگ پریده بودند از فاصله نزدیک ۳-۴ متری از افراد فیلم تهیه میکردند و در همین رابطه یک تیم چند نفره از چماقداران فرقه همزمان با تهدید و فحاشی به خانم ملکی و آقای سبحانی و آقای ساغرچی و علی جهانی خود را برای حمله فیزیکی به فعالین حقوق بشر آماده می کردند که لازم است در اینجا از شجاعت و جسارت سرکار خانم بتول ملکی در این تهاجم فرقه تروریستی به فعالین حقوق بشر تشکر ویژه داشته باشیم. در ادامه یک تیم دو نفره دیگر فرقه تروریستی به تیم های قبلی این فرقه اضافه شدند که عکس های بعضی از آنها در این گزارش مشاهده می کنید.

فعالین حقوق بشر با توجه به اینکه اساساً برای فعالیت‌های افشاگرانه و تبلیغی و برای نجات اسیران و گروگانهای این فرقه در عراق تلاش میکردند و قصد داشتند روشنفکران جامعه جهانی را با اهداف خود آشنا سازنند بلافاصله با پلیس شهر ژنو تماس گرفته و درخواست کمک کردند و همزمان اعضای جدا شده از مجاهدین همزمان با خونسردی و متانت اقدام به ادامه فعالیتهای روشنگرانه خود نموده و با پخش بیانیه و اطلاعیه های متعدد و نشریات انگلیسی و فرانسوی و همچنین ترجمه نامه سرگشاده به آقای اد مرکلت نماینده ویژه سازمان ملل در عراق و ….. و همچنین توضیح و تشریح آن برای فعالین حقوق بشرو مراجعه کنندگان به مقرسازمان ملل در ژنو وکمیسیون حقوق بشرخواستاراین شدند که جامعه جهانی و مجامع حقوق بشری برای نجات و آزادی قربانیان ازبند فرقه، تلاش کنند.

پر واضح است فیلم‌برداری چماقداران این فرقه برای آن صورت میگیرد که در شرایط احتمالی ودرسرکمینگاه های مورد نظر اقدام به تروراعضای ناراضی در اروپا کنند اما لازم به یادآوری است که تمامی فعالیت‌های آنان توسط پلیس کشورها مانیتورینگ می‌شود و با توجه به سابقه سیاه و طولانی این گروه و حضور پانزده سالانه در لیست گروههای تروریستی تاکنون موفق به انجام اهداف پلید خود نگردیده و منتقدین این سازمان با توجه به حفاظت از جانب مسئولان امنیتی کشورها به کارشان همچنان مصمم و پرشور ادامه خواهند داد.

لازم به یادآوری است که هفته گذشته پس از انتشار بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان فعالین حقوق بشر منتقدین این سازمان هشدار داده بودند که مجاهدین به هر وسیله ممکن و با سنگ اندازی مانع اجرای بیانیه کمیساریای عالی پناهندگان میشوند ومریم رجوی سرکرده این فرقه در فرانسه باتمام وقاحت گفت:

“… ما ا جازه نمیدهیم خط مالکی وبارزانی مزدورپیش برود که تحت عنوان مصاحبه با تک تک افراد خط حکومت ایران پیش را ببرد….” و در ادامه این تلاش‌های مزبوحانه میگوید” ….کلیه افراد مجاهدین می بایست با هلیکوپتربرای مصاحبه برده شوند…”و این به این مفهوم است که برای مصاحبه اسیران در بند این سازمان حداقل ۷هزار سورتی پرواز برای رفت و برگشت و انجام مصاحبه‌ها صورت گیرد وهمه این ها بخشی از موانع و مشکلاتی است که برای عدم اجرای طرح کمیساریای عالی پناهندگان توسط بالاترین مراجع این سازمان بوجود می آید .

تأکید میکنیم که این بیانات یک شارلاتان سیاسی است که تلاش میکند برای بازمانده بقای خود راه خروجی اندیشیده و بیش از هر چیز از به خطر افتادن جان سرکرده این جریان یعنی مسعود رجوی به هول و ولا افتاده وبی ربط نیست که بگوئیم که حضور بلا تردید مسعود رجوی در این قلعه باعث بیان وطرح این خزعبلات سیاسی میشود وگرنه همه میدانند این فرقه برای جان اعضای خود هیچ اهمیتی قائل نیست و ازسویی دیگر از آنجا که میداند چنین هزینه وامکانی برای کمیساریای عالی پناهندگان ممکن نیست این فرار به جلو را پر شتاب و بی دنده و ترمزانجام میدهد.

بار دیگر ضمن تشکر از همه دست اندرکاران و حاضر شدگان در آکسیون اعتراضی در گزارش های بعدی سایر فعالیت های صورت گرفته حقوق بشری در شهر ژنو به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

عکسهای از سایر چماقداران در حمله به آکسیون های قبلی

 ———-

همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=10517

مجاهدین خلق؛ نماد وابستگی، خشونت و ترور در ایران

(حمایت از جنایتکاران و منافقین یاد آور کودتای ضد ایرانی بیست و هشت مرداد است)

.

… سازمان مجاهدین خلق نماد خشونت و دشمنی، و نماد وابستگی و تکیه بر قدرت‌های بیگانه و درنتیجه نامشروع است و یادآور تلخ‌ترین خیانت‌ها هست. و امروز که ملت ایران، سر مشق مبارزه ی مسالمت آمیز و ضد استبدادی و نماد «استقلال و استغنا»ی ملتها است. دولتمردانی که فریبِ حمایت از این سازمان را می‌خورند تنها دیوار بی‌اعتمادی میان ملت‌ها را بالا می‌برند و خاطرات تلخ سیاست‌های ضدایرانی همچون کودتای ۲۸ مرداد را در اذهان مردم زنده می‌کنند. به پیروی از همراه بزرگ جنبش سبز، سازمان مجاهدین خلق را همچنان «منافقینی می‌دانیم که با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند» و هشدار میرحسین موسوی را اینگونه تکرار می‌کنیم که «هیچ دولتی نباید برای کسب امتیازهای خود آنان را زنده کند و اگر چنین تلاشی کرد در خاطر ملت ایران به بدنامی نامبردار خواهد شد» …

سایت کلمه، چهاردهم اوت ۲۰۱۱
http://www.kaleme.com/1390/05/23/klm-69203/

من به عنوان یک دلسوز می‌گویم منافقین با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند، شما(حاکمان) برای کسب امتیازهای جناحی و کینه ورزی، آن‌ها را زنده نکنید. (میر حسین موسوی، بیانیه شماره ۱۷)

در تاریخ معاصر ایران، هیچ حزب، سازمان و حتی هیچ فرقه‌ای به اندازه سازمان مجاهدین خلق در نزد ملت ایران بدنام نیست. هنوز ملت ایران، فراموش نکرده است که بهترین فرزندانش، توسط سازمان مجاهدین خلق به فجیع‌ترین شکل ممکن ترور شدند و به شهادت رسیدند و هنوز هزاران خانواده و فرزندان کسانی که توسط این سازمان ترور شده اند زنده‌ و شاهد بر این جنایاتند. ملت ایران فراموش نمی‌کند که این سازمان در کنار صدام حسین، به جان و ناموس ایرانیان طمع کرد و همراه و یاور او در سرکوب و کشتار مردم ایران و عراق بود. ایرانیان به سالهای دفاع در برابر مجاهدین خلق و صدام افتخار می‌کنند و در هر فرصتی صد‌ها هزار شهیدِ این دفاع مقدس را تکریم می‌کنند. مردم ایران به خوبی می‌دانند که این سازمان هنوز هم از منابع نامشروعی بهره می‌گیرد که در اساس متعلق به ملت عراق و ایران بوده است و آگاهند که بقای مالی و موجودیتِ محدودِ این سازمان، وابسته به حمایتهایی است که صدام حسین از زمان جنگ علیه کشورمان از آنان نمود.

سازمان مجاهدین خلق، «نماد خشونت و ترور» در ایران است و کمترین حضور این واژه و کمترین تعلق خاطر به این سازمان، کافی است تا مخاطب ایرانی به یاد خشونت و ترور و خیانت بیافتد. مادامی که شالوده فرقه ای و فردپرستانه‌ی این سازمان باقی است این سازمان چاره ای جز تمکین به بیگانگان برای خنجر زدن به ملت خود ندارد و هر کشور و نهادی که از این سازمان حمایت کند، خود را در میان مردم ایران بدنام می‌کند و در اذهان تاریخی مردم ایران به دفاع از خشونت و خیانت مشهور می‌شود.

دولتمردانی که فریبِ حمایت از این سازمان را می‌خورند تنها دیوار بی‌اعتمادی میان ملت‌ها را بالا می‌برند و خاطرات تلخ سیاست‌های ضدایرانی همچون کودتای ۲۸ مرداد را در اذهان مردم زنده می‌کنند.

سازمان مجاهدین خلق، راندهٔ ملت ایران است؛ پیش از آنکه راندهٔ دولت باشد. زنده کردن نام بدیُمن مجاهدین خلق، آرزوی شوم همهٔ دشمنان دموکراسی و مردمسالاری در ایران است. خشونت طلبان از زنده شدن نام و یاد مجاهدین خلق خوشحال خواهند شد، چه در کنار آن‌ها باشند و چه در برابر آن‌ها؛ زیرا از خشونت، خشونت می‌زاید.

حضور این سازمان تروریست در هر نقطه‌ای از جهان می‌تواند، بهانه‌ای برای برخوردهای نامشروع اقتدارگرایان در ایران با فضای نقد و اعتراض باشد و آن‌ها تنها گروهی خواهند بود که از وجود و حضور رسمی آن‌ها استقبال خواهند کرد؛ حتی اگر در ظاهر خود را دشمنان آنان بخوانند.

سازمان مجاهدین خلق نماد خشونت و دشمنی، و نماد وابستگی و تکیه بر قدرت‌های بیگانه و درنتیجه نامشروع است و یادآور تلخ‌ترین خیانت‌ها هست. و امروز که ملت ایران، سر مشق مبارزه ی مسالمت آمیز و ضد استبدادی و نماد «استقلال و استغنا»ی ملتها است پیوند با «خشونت و وابستگی » را نمی پذیرد و حمایت هیج دولتی را از خشونت و وابستگی برنمی تابد.

به پیروی از همراه بزرگ جنبش سبز، سازمان مجاهدین خلق را همچنان «منافقینی می‌دانیم که با خیانت‌ها و جنایت‌های خود مرده‌اند» و هشدار میرحسین موسوی را اینگونه تکرار می‌کنیم که «هیچ دولتی نباید برای کسب امتیازهای خود آنان را زنده کند و اگر چنین تلاشی کرد در خاطر ملت ایران به بدنامی نامبردار خواهد شد».

***

رهبری فرقه رجوی (مجاهدین خلق) مسبب مرگ تدریجی ساکنان لیبرتی

میرباقر صداقی،  ایران ستارگان، سوئیس، بیست و نهم اوت ۲۰۱۴: … باید از خانم رجوی پرسید چه مرگت است که میخواهی این عزیزان در عراق تلف شوند؟ مگر نمیگویی مریض دارید؟ خب این نفرات مریض را برای مداوا به اروپا منتقل کنید مگر یک کشور جنگ زده جای مناسبی برای ماندن است حتی بلحاظ علمی و پزشکی نیز عراق جای مناسبی برای مداو

فرقه رجوی برای لاپوشی بحران تشکیلاتیش در عراق باز انگشت اتهام را به سوی نخست وزیری عراق گرفت

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، بیستم اوت ۲۰۱۴: … فرقه رجوی درسایت آفتابکاران در مقاله ای به عنوان حیدر العبادی نخست وزیر جدید عراق کیست تلاش کرده است باز بحران تشکیلاتی خود و حضور نامشروع و غیر قانونی اش در عراق را که بیش از این به شخص آقای مالکی نسبت میداد این بار به حضور عناصر رهبری حزب الدعوه در نخست

تاملی در سخنرانی مریم رجوی به مناسبت ماه رمضان

میر باقر صداقی، انجمن  ایران ستارگان، سوئیس، هشتم اوت ۲۰۱۴: … برای تحلیل شرایط عراق و سوریه نیاز نیست حتما فرد , نفر سیاسی کار آزموده باشد تحلیل درست از اوضاع معمولا از گوش کردن به اخبار امکان پزیر است , دنیای ارتباطات امروزی از جمله رادیو امریکا , بی بی سی و رادیو فردا این امکان را به ما میدهد تا با قرار دادن اخ

حکایتی کوتاه از دردهای من از سال ۱۳۷۷ تا روز خروج از فرقه رجوی

میر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، چهارم اوت ۲۰۱۴: … بعد از خودسوزی فرمان در مقر ۳۵ از قرارگاه پنجم بدلیل توهین ناموسی خانم مهری علیقلی در حضور بیش از ۱۰۰ نفردر متینگ جمعی انتقادی به فرمان که گویا پدر فرمان شکم و معاش فرمان و خانواده اش را از طریق فروش خواهرفرمان در کمپ رمادیه تامین میکرد زوایا