رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیکعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و هشتم ژوئن 2021:… در باره مناسبات فرقه ای رجوی، جدا شده ها از آن به وفور افشاگری کرده اند و مقالات و کتب متعددی به چاپ رسانده اند. براي  این فرقه همین بس که به این سؤال منطقی جواب بدهد که چرا مانع انتخاب فرد حتی در بیرون فرقه می‌ شوند؟( در درون بماند) مگر شما به انتخابات آزاد ایمان ندارید؟ شما که نعره آزادیتان گوش فلک را کر کرده است، چرا به رأی دهندگان در خارج از کشور مثل سگ هار حمله ور می‌ شوید و مردم را به ناسزا و باد کتک می گیرید؟ رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک 

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیکباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 27.06.2021

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی، آلمان

انتخابات ریاست جمهوری در ایران انجام شد اما باز هم بر خلاف اظهارنظرها و گفته ها و پیشبینی های آبکی مخالفین و اضداد مردم ایران، میزان مشارکت مردم پای صندوق های رأی چشمگیر بود و با توجه به فشارهای اقتصادی و معیشتی بر اثر تحریم‌های آمریکا و ناکارآمدی دست اندرکاران امور کشور  بر گرده مردم، چرا مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند!؟

مگر واقعیت این نیست که فشار بر گُرده مردم حتی در تهیه معیشت روزانه خود حد و حسابی ندارد!؟

چرا می باید در انتخابات شرکت کنند؟ مگر مردم چه چیزی می بینند که با چنین سختی در تهیه اقلام روزانه مورد نیاز خود باز هم به انتخابات در این نظام تن می ‌دهند!؟

واقعیت این است که مردم ایران میهن پرست هستند و بر آرمان‌های خود پایبند بوده، هستند و خواهند بود.

از طرف دیگر  ایران جایگاهی ممتاز و مردمی با فرهنگ و آگاهی بالایی در سطح جهانی دارد و خوب می دانند که چه  را می خواهند انتخاب کنند و چه را دور بریزند.

مخالفین و اضداد مردم ایران برای  این دوره از انتخابات ریاست جمهوری در ایران کیسه های گشادی دوخته بودند و تبلیغات هیستریک علیه مردم و فرهنگ ایران راه انداخته و فکر می کردند که ایران را به یک کشور تحت سلطه در خواهند آورد و سرنوشتی همچون لیبی و سوریه و عراق برای آن در اذهان کثیف خود رقم می زدند، اما شرکت مردم پای صندوق های رأی خواب‌های مشوش و پنبه دانه ای به اصطلاح اضداد و اپوزیسیون خارج از ایران و در همنوایی عده ای قلیل و آلت دست بیگانه در داخل بر باد داد تا ثابت شود که مردم ایران فقط به توان خودشان برای اداره کشورشان ایمان دارند و نه تحریم و نه نا لیاقتی مسئولین و نه تبلیغات اپوزیسیون و اضداد روی این انتخاب هیچ ذره ای تأثیر منفی نخواهد گذاشت و عزم شان در انتخاب  هدف درست خود بیشتر خواهد کرد.

حال به ماهیت یکی از این به اصطلاح اپوزیسیون خارج از کشور به اسم مجاهدین خلق می پردازیم. ببینیم که عملکرد خودش در درون تشکیلات مبتنی بر آزادی است یا اسارت که این قدر  در تبلیغات ضد مردمی و ضد میهنی خود می دمد و در حقد و کینه با مردم ایران افسار پاره می ‌کند.

در باره مناسبات فرقه ای رجوی، جدا شده ها از آن به وفور افشاگری کرده اند و مقالات و کتب متعددی به چاپ رسانده اند. براي  این فرقه همین بس که به این سؤال منطقی جواب بدهد که چرا مانع انتخاب فرد حتی در بیرون فرقه می‌ شوند؟( در درون بماند) مگر شما به انتخابات آزاد ایمان ندارید؟ شما که نعره آزادیتان گوش فلک را کر کرده است، چرا به رأی دهندگان در خارج از کشور مثل سگ هار حمله ور می‌ شوید و مردم را به ناسزا و باد کتک می گیرید؟

نکنه یادتان رفت که در بیرون از تشکیلات صدای آزادی سر می دهید! ولی از بس غرق در الطاف رهبری شدید که یک دفعه تجسم درون تشکیلات جلوی چشم تان ظاهر شده و چنین رفتار غیر دمکراتیک و ضد بشری به راه انداختید؟(البته از کوزه همان بیرون تراود که در اوست).

آیا این عملتان با توجه به ادعای آزادی و دمکراسی که در ظاهر به آن چنگ می زنید منافات ندارد؟

فکر کنم سوزش پوچی و انتهای خط تشکیلاتی رهبر مفقود و فروپاشی تشکیلاتی شما را به جنون اعلا رسانده و به قول معروف به این نکته رسیده اید« آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب».

پس باید منتظر لرزه های بعد از انتخابات در قلعه ماینز در آلبانی باشید چرا که هر چی که به نفع مردم ایران است به ضرر دشمنان قسم خورده این سرزمین خواهد بود و پیامد مثبت این انتخابات برای مردم ایران و شر و نحوست فشار ناشی از تحریم ها که روی  مردم ایران بود حال شما نیز مقداری از آن فشار را به لحاظ سیاسی پذیرا باشید.

خواهیم دید در آینده ای نزدیک وضعیت تشکیلات شما در آلبانی را.

راستی آن همه تبلغات سوء ضد واکسن ایرانی انجام می دادید و نخبگان و دانشمندان ایران را تحقیر می کردید دیدید که چگونه شخص اول مملکت با افتخار آن را تزریق کرد و تمام شبهاتی که شما و امثال مزدورانی مثل شما در اذهان درست کرده بودید، پوچ شد و ماهیت کثیف تان بیش از بیش در ضدیت با مردم و استقلال ایران بر ملا گردید.

„پایان“

لینک به منبع

رجوی، با تشکیلاتی ضد آزادی و ضد دمکراتیک 

***

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اطاق-فکر-حمله-ارازل-و-اوباش-به-ایرانیان/

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیانمنصور نظری، ایران اینترلینک، بیست و ششم ژوئن 2021:… من نمیدانم کدام احمق ودیوانه ای برای این افراد بدبخت و مفلوک وهرزه سناریو نوشته اما هر که بوده چنان خرمن این اپوزسیون جعلی را شخم زده که بعید است بتوانند به این سادگی ازآن سربلند کنند. همه این اتفاقات نشانگر پدیده ای است به نام هویت. وقتی جریانی هویت ملی ومیهنی خود را از دست میدهد  میتواند تبدیل به هر چیزی شود الا اپوزسیون.  برای درک بهتر اتفاق پیش آمده بهتراست کمی تامل کنیم و ببینیم این ارازل و اوباش چه کسانی بودند؟ و ازکدام جریان فکری تغذیه میشدند؟.  مهمترین جریان شرکت کننده دراین رسوائی بزرگ سازمان مجاهدین خلق است که برخلاف دیگر جریانات که ساز و دهل آورده بودند ، مجاهدین با  چراغ خاموش آمدند. اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیانتناقض فرقه رجوی با جهان امروز 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟ 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

منصور نظری پارسا سربی مردم تی وی

 مصاحبه با آقای منصور نظری

اتفاقی که این روزها دهان به دهان و رسانه به رسانه میچرخد و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته میشود. موضوع بسیار جدیدیست که حتی میشود گفت در جهان بی سابقه است و کمتر مورد این چنینی میتوان در اپوزسیونهای دیگر کشورها یافت. موضوع از این قرار است که در 28 خرداد 1400 انتخابات ریاست جمهوری ایران برگزار میشود وهمزمان در بسیاری از کشورها امکان رای گیری فراهم میشود. تعداد زیادی از ایرانیان که قصد رای دادن را داشتند، عمدتا به همراه خانواده به حوزه های رای گیری مراجعه میکنند اما وقتی به حوزه های رای گیری میرسند با تعدادی عربده کش و چماق بدست مواجه میشوند.  فحش و ناسزا به خواهر و مادر و به نوامیس رای دهندگان کمترین واکنش ارازل و اوباش وعربده کش ها چماقداران است. همچنین در بسیاری موارد ارازل واوباش پا را فراتر گذاشته و با ضرب و شتم رای دهندگان از آنها میخواهند توبه کرده و به جمع ارازل بپیوندند و سپس تهدید به قتل درانتهای کار. نکته جالب ماجرا آنجاست که شعار ارازل و اوباش، دمکراسی در ایران است که گویا قرار است توسط این اوباش هرزه در ایران پس از سرنگونی محقق شود و جالبتر اینکه از رای دهندگان میخواهند توبه کرده والا حتما در فردای سرنگونی مجازات و به قتل خواهند رسید .

من نمیدانم کدام احمق ودیوانه ای برای این افراد بدبخت و مفلوک وهرزه سناریو نوشته اما هر که بوده چنان خرمن این اپوزسیون جعلی را شخم زده که بعید است بتوانند به این سادگی ازآن سربلند کنند. همه این اتفاقات نشانگر پدیده ای است به نام هویت. وقتی جریانی هویت ملی ومیهنی خود را از دست میدهد  میتواند تبدیل به هر چیزی شود الا اپوزسیون.

برای درک بهتر اتفاق پیش آمده بهتراست کمی تامل کنیم و ببینیم این ارازل و اوباش چه کسانی بودند؟ و ازکدام جریان فکری تغذیه میشدند؟.  مهمترین جریان شرکت کننده دراین رسوائی بزرگ سازمان مجاهدین خلق است که برخلاف دیگر جریانات که ساز و دهل آورده بودند ، مجاهدین با  چراغ خاموش آمدند. از جریانات دیگر شرکت کننده در این سناریو وحشت سلطنت طلبان بودند که به شاخه های مختلف تقسیم میشوند. از هواداران رضا پهلوی تا هواداران همایونی تا نوچه های معصومه قمی و همچنین تجزیه طلبان با چندین شاخه عربی ، ترکی ، وکردی ، که با ساز و دهل وپرچم های مخصوص خود آمده بودند و در آخر گروههای مارکسیست کمونیستی وا مانده وهزار شاخه شده.

اما سوال اینجاست چگونه این جریانات مفلوک با همه اختلافاتی که با یکدیگر دارند به اشتراک عمل رسیدند ؟ از آنجا که تمام این جریانات مفلوک که نام بردیم با کمی پس و پیش زیر خیمه ترامپ یا بی بی یا بن سلمان سینه میزنند، سناریو در اندیشکده ها و اطاق فکر صهیونیست ها برنامه ریزی شده بود و مجریانش نیز همان سینه زنان نام برده بودند. نکته جالب اینجاست که اصلی ترین جریان حامی حمله و هجوم و تهدید رای دهندگان خارج از ایران سازمان مجاهدین خلق بود ولی همه چراغ ها را خاموش کرده بودند تا اگر گندش درآمد به اسم آنها تمام نشود.

نکته بسیار جالب دیگر که توجه همه را به خود جلب میکرد این بود که عربده کش ها و قداره بدستان به رای دهندگان میگفتند بی ناموس ها …….و……. اگر میخواهید رای بدهید چرا ایران نمیروید. این درحالیست که تعداد بسیار زیادی از رای دهندگان دنبال سیاست نیستند واگر هم در خارج هستند یا بدلایل کار و شغل و یا خانواده شان است که در خارج از ایران زندگی میکنند و یا اینکه استاد دانشگاه خارج ایران هستند و یا نه خودشان دانشجو هستند والبته هستند تعداد زیادی از ایرانیان بدلایل سیاسی از ایران خارج شده اند و ترجیح میدهند در خارج از ایران در کشورهای آزاد جهان باشند و مبارزه سیاسی هم بکنند و این حق آنهاست اما موضوع از جائی عجیب تر میشود که بسیاری از این قداره بندان مدعی مبارزه مسلحانه هستند و میخواهند مثلا براندازی کنند. خوب اولین سوالی که پیش می اید این است. آقا یا خانم که میخواهی سرنگون کنی. سرنگونی از اروپا و یا کازینوهای امریکا انجام نمیشود. اگر مرد و یا زن جنگی برو ایران و بجنگ. از اروپا و امریکا نمیشود سرنگون کرد. و اگر بخواهیم به زبان خود قداره بندان وعربده کشان بگوئیم، آقا یا خانم جنگجو شما که میخواهید بجنگی ومبارزه مسلحانه کنی در اروپا وامریکا چه غلطی میکنی؟ اگر مرد و زن جنگی معطل چه هستی برو بجنگ ، چرا بجای رفتن به جنگ به جان مردم کوچه و بازار در خارج از ایران افتاده ای ؟

متاسفانه واقعیت این است بیشتر این فحاشان وعربده کشان که ایرانیان ساکن درخارج را تهدید میکنند ، افرادی بزدل وترسو و بی بته هستند که اگر نبودند، به اعتقادات خودشان احترام میگذاشتند و به ایران میرفتند وجنگ میکردند.  سردسته این بزدل ها مسعود رجویست. پس از آنکه فرمان جنگ مسلحانه را داد از ایران فرار کرد و اعضا وهوادارانش را به کام مرگ کشاند و سپس دوباره از فرانسه به عراق فرار کرد و بناگاه  از عراق هم فرار کرد وهمچنان دارد شعار سرنگونی میدهد. مسعود رجوی الگوی خوبی برای همه این ارازل و اوباش است. به باور من حمله کنندگان به رای دهنده ها هرکدامشان یک مسعود رجوی بزدل و ترسو هستند که همیشه درحال فرار بوده اند و وقتی که دستشان بسته است  و جربزه ندارند زورشان را برسر مردم خالی میکنند. مسعود رجوی وقتی شکست را با تمام وجودش حس کرد و از آنجا که فردی بزدل وترسو بود، تمام دق ودلی هایش را برسرافراد و اعضایش خالی کرد تا آرامش بیابد وامروز اپوزسیون جعلی ، بزدل ، وترسو همان کار مسعود رجوی را وهمان دق و دلی ها را بر سر ایرانیان خارج از ایران خالی میکند.

نکته قابل توجه اینجاست که همه کسانی که در خارج از ایران بسر میبرند چه سیاسی چه غیر سیاسی باید این عمل وحشیانه قداره بندان و فحاشان را محکوم کرده و از دولتهای اروپائی یا انگلیس یا امریکا بخواهند جلوی این ناقضان آزادی بیان را بگیرند. اگر کسی فکر میکند میشود زیر سبیلی آنرا رد کرد و یا با سکوت از کنار آن گذشت باید بدانند این اوباشان وعربده کشان فردا به سراغ آنها هم خواهند آمد.

به امید روزهای بهتر برای ایرانیان آزاده در همه جای جهان

منصور نظری، پاریس

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان خارج کشور چه کسانی بودند؟

فرقه رجوی ضد آزادی .

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اشرار-چماقدار-فرقه-رجوی-در-انگلستان/

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستانخبرگزاریهای فارس و ایرنا، لندن، بیست و پنجم ژوئن 2021:… روز انتخابات 28خرداد بود که اشرار وابسته به گروهک منافقین در بیرمنگام انگلیس به یکی از خانواده‌های ایرانی که در انتخابات شرکت شرکت کرده بودند، حمله و آنان را ضرب و شتم کردند که جزییات آن در یک گفت‌وگو تشریح شده است. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، روز انتخابات 28خردادماه بود که عده ای از اشرار وابسته به گروهک منافقین در بیرمنگام انگلیس به یکی از خانواده‌های ایرانی که برای رای‌دهی به مرکز اسلامی امام رضا(ع) مراجعه کرده بودند حمله ور شدند. متن گفت و گوی فارس با این آقا و خانم به شرح ذیل است. اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان دستگیر شدند 

کتک زدن رای دهندگان در اروپاحمله مجاهدین در انگلستان به مراکز رای گیری و ناتوانی پلیس بریتانیا

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان 

1- روز انتخابات در بیرمنگام انگلیس چه گذشت؟ گفت‌وگو با بانویی که مورد ضرب و شتم منافقین و سلطنت‌طلب‌ها قرار گرفت
(خبرگزاری فارس)

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان

اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان

روز انتخابات 28خرداد بود که اشرار وابسته به گروهک منافقین در بیرمنگام انگلیس به یکی از خانواده‌های ایرانی که در انتخابات شرکت شرکت کرده بودند، حمله و آنان را ضرب و شتم کردند که جزییات آن در یک گفت‌وگو تشریح شده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، روز انتخابات 28خردادماه بود که عده ای از اشرار وابسته به گروهک منافقین در بیرمنگام انگلیس به یکی از خانواده‌های ایرانی که برای رای‌دهی به مرکز اسلامی امام رضا(ع) مراجعه کرده بودند حمله ور شدند.

متن گفت و گوی فارس با این آقا و خانم به شرح ذیل است:

فارس: خانم هموطن! میزان جراحات وارده بر اثر حمله اشرار در روز رای‌گیری چقدر است و آیا الان حالتان بهتر هست؟

خانم: شکر خدا بهترم و جراحات جزئی کنار چشمم بود که با چوب خورده بود ولی الان شکر خدا بهترم و خدا خیلی به چشمانم رحم کرد.

آقا: اگر فیلم را دیده باشید، کسی که پیراهن زرد دارد من خودم هستم.

فارس: اتفاق رخ داده برایتان را توضیح می‌دهید؟

خانم: من به همراه پسر و شوهر و یکی از دوستان پسرم به مرکز اسلامی امام رضا در بیرمنگام برای رای‌گیری رفته بودیم و عده ای آنجا علیه رژیم شعار می دادند و به هرکس که بالا می رفت ناسزا می‌گفتند. ما در ماشین بودیم ولی صدایشان را می شنیدیم که هرکس می خواست بالا برود با بلندگو حرفهای زشت می زدند و تروریست و مزدور بی شرف می گفتند. هرکس که می آمد از دور برایش فحش های رکیک می دادند و مخصوصا به خانم‌هایی که تنها بودند و مرد همراهشان نبود خیلی فحش‌های رکیک می‌دادند.

بعد شوهرم به پسرم تاکید کرد که مواظب باش و خودت را با اینها درگیر نکن. ما سمت مرکز که رفتیم، یکی نفرشان در گوشه ای ایستاده بود و با گوشی موبایل از صورت همه فیلم می گرفت و تهدید می کرد که فیلمتان را پخش می کنیم و به حسابتان می رسیم و پدرتان را در می آوریم. من به آنها تذکر دادیم که فیلم نگیرید و پسرم هم دوبار تذکر داد و شروع به بد و بیراه گفتن به ما کردند. یکی از آنها هم با گوشی به صورت پسرم زد که یعنی دخالت نکن و حرف نزن که پسرم عصبانی شد و زیر گوشی او زد و در اینجا با هم درگیر شدند.

فارس: شما اصلا چرا می خواستید رای دهید؟ شما که ایران نیستند؟

خانم: من ایران نیستم ولی ایرانی که هستم. وطن من ایران است و سرنوشت و اقتدار کشورم مسلما برایم مهم است. اگر کشورمان دست یک آدم مطمئن باشد هم مردم و هم کشورمان در امنیت است و دست بیگانگان نمی افتد و کسی نمی تواند به آنها زور بگوید.

فارس: از نظر روحی به حالت قبل برگشته اید؟

خانم: حقیقتا نه. خیلی استرس و تپش قلب دارم و نگران هستم چون بالاخره ما را تهدید کردند.

فارس: ظاهرا پسرتان را هم نگذاشتید به مدرسه برود.

خانم: بله. دیروز خیلی استرس داشتم و می ترسیدم به مدرسه برود و امروز هم خیلی با ترس و اضطراب به مدرسه بردم و خیلی سفارش کردم که با کسی نرود و مواظب باشد. به خاطر فیلمهایی که آنها از صورت ما دارند و تهدیدمان کرده اند آدم مقداری نگران می شود.

فارس: از سمت سفارت ایران کسی پیگیر حالتان نیست؟

خانم: چرا؟‌ شکر خدا همه پیگیر هستند. آن روز با سفیر انگلیس در تهران در مورد این مسائل صحبت شده و اینجا هم پیگیر هستند و پلیس اینجا تا الان سه نفرشان را دستگیر کرده اند.

فارس: می توانید آن حادثه که برایتان رخ داد را با جزئیات بیشتری شرح دهید؟

خانم: جزئیاتش همین بود. با همان درگیری که شروع شد و یقه پسر من را گرفتند و دوستش که آمد کمک کند. آن یک نفر بقیه را صدا زد و از آن طرف خیابان آمدند و با چوب پرچمشان به سر و صورت ما زدند و به سر پسرم زیاد مشت زدند و الان پسرم به همین خاطر سردرد دارد. زیاد دوست ندارم در این مورد حرف بزنم چون وقتی حرف می زنم حالم بد می شود.

فارس: ‌متوجه هستم که اذیت می شوید ولی برای منافع خودمان و برای تکمیل این کار این سوالات پریده می شود و مردم ایران هم از شما متشکر هستند و این مسئله بازخورد زیادی داشته است.

خانم:‌ خیلی ممنون. ولی به آنهایی که نیامدند رای بدهند می گویم که می دانم به خاطر کرونا یا فشارهای اقتصادی یا هردلیلی رای ندادی ولی ما خارج نشینان در غرب حامیان و مدافعین حریم وطنمان هستیم.

سوال: قبلش هم تهدید میکردند یا نه؟

آقا: بله

سوال: با وجود این تهدیدات رفتید؟

آقا: بله. برای ما مهم نبود.

سوال: خود شما در آن فضا می دانستید که ممکن است اینها حمله کنند.انگیزه تان چه بود که تصمیم به رای دادن گرفتید؟

خانم: من یک ایرانی هستم و وظیفه من است و اقتدار و سرنوشت کشورم برایم مهم بود و هرطور که بود باید می رفتم و اصلا برایم مهم نبود که آنها آنجا بودند یا نه. باید در سرنوشت کشورم شرکت می کردم.

آقا: مردمی که در داخل رای ندادند بدانند اگر منتظر چنین اشخاصی هستید که بیایند ایران را درست کنند حال، سلطنت طلب باشند یا مجاهد، سخت در اشتباه هستید. با رای ندادن چیزی عوض نمی شود و فقط جبهه دشمنانمان تقویت می شود.

خانم:‌ مردم ایران نباید کشور و دولت را تنها بگذارند و نگذارند بیگانگان هر تصمیمی دوست داشتند برای کشور ما بگیرند. آنها هیچکسی نیستند و هر کاری نمی توانند بکنند.

آقا: به رسانه ها گفته ام و تا آخرش می روم و پای اقامتم هم می ایستم. حقوق بشر را هم می خواهند بکشانند وسط و هر اتفاق کوچکی می افتد دائما دم از حقوق بشر می زنند. آیا این حقوق و بشر است و دموکراسی هست در کشوری که ادعای دموکراسی می کند؟

خانم: آزادی بیان و دموکراسی این نیست که به یک زن حمله کنند و 10نفر وحشیانه به خانواده ای که آمده اند تا رای دهند حمله ور شوند و این در حالی است که این حق طبیعی ما هست.

آقا: شاید بگویید شما در آن طرف دنیا نشسته اید و می گویید لنگش کن ولی نه!‌ ما اگر تیم طرف باشیم دلمان با ایران است. یکی هم اینکه اگر حساب کنیم، گاهی می‌نشینم و با خودم حساب می کنم و می گویم خیلی از چیزهایی که سر مردم می‌آید فقط بابت ناشکری هست. ناشکری این است که ما در منطقه کشوری هستیم که امنیت و قدرت نظامی مان از همه کشورهای منطقه بالاتر است و باید شکر کنیم ولی وقتی عده‌ای ناشکری کنند خدا هزار بلا سر آدم می آورد.

قسمت ما بوده که اینجا باشیم ولی اینجا هم ما با مخالفان می جنگیم.  خدا خواست اینها یک خطایی بکنند تا دوستان ما در ایران هم بفهمند که ما با چه کسانی طرف هستیم. دوست دارم از طرف وزارت امور خارجه رسیدگی کنند تا چنین اشخاصی نتوانند به مردمی که اینجا زندگی می کنند آسیب برسانند. فرق داعش با اینها هیچ چیز نیست و نباید توانند چنین حرکت هایی انجام دهند و نتوانند به ایران بروند چون خیلی از اینها به ایران هم می روند و کسی با آنها کاری هم ندارد.

سوال: وزارت خارجه برای برخورد با اینها کاری می کند؟

خانم: بله. از سفارت پیگیری کردند و از مرکز امور فرهنگی امام رضا وکیل گرفتند و ما خودمان وکیل گرفتیم.

فارس: ‌راهی برای ارتباط مردم ایران با شما هست؟

خانم: من اکثرا پیام ها را می بینم و کامنت‌ها را می‌خوانم.

انتهای پیام/

لینک به منبع

فرقه رجوی ضد آزادی . 

2- ۳ نفر در ارتباط با حمله به شهروند ایرانی در بیرمنگهام دستگیر شدند
(ایرنا) 

لندن – ایرنا –کاردار سفارت ایران در لندن اعلام کرد که به دنبال حادثه تعرض گروه‌های معاند به یک شهروند زن ایرانی که برای شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شعبه بیرمنگهام حاضر بود تاکنون سه نفر دستگیر شده‌اند.

به گزارش روز شنبه ایرنا، سید مهدی حسینی متین در توئیتی عنوان کرد: «با این خانم محترم و خانواده (پسرو همسرشان) که روز انتخابات در شهر بیرمینگهام توسط عوامل تروریست وابسته، ناجوانمردانه موردضرب وجرح واقع شدند، درتماس هستیم.»

وی با بیان اینکه «عوامل حمله هنوز آنها را تهدید می کنند» خاطر نشان کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران درلندن باجدیت موضوع را پیگیری خواهد کرد.

در جریان این حادثه عناصر ضد انقلاب دیروز یکی از هم‌وطنان زن ایرانی را به طرز وحشیانه‌ای مورد ضرب و شتم قرار داده که از ناحیه سر آسیب می‌بیند. به دنبال این حادثه دلخراش نیروهای امدادگر و پلیس در محل حاضر شده و حادثه را صورت جلسه می‌کنند.

گروه‌های معاند دیروز مقابل شعب مختلف اخذ رای حاضر شده و تلاش کردند تا روند رای‌گیری را مختل کنند. در لندن معترضان مقابل بخش کنسول‌گری سفارت تجمع و با توسل به اهانت علیه رای دهندگان و پاشیدن رنگ تلاش کردند تا آنها را از شرکت در انتخابات منصرف کنند.

حسینی متین پیش‌تر به ایرنا گفته بود: گروه‌های معاند و مخالف در خارج از کشور به انواع ترفندها متوسل شده‌اند تا ایرانیان را از شرکت در انتخابات منصرف کنند. وی تصریح کرد با وجود مشکلاتی که گروه‌های معاند و مخالف ایجاد کردند؛ گروه‌هایی که سوابق تروریستی آنها برای همه هم وطنان و جهانیان عیان و آشکار است؛ استقبال مطلوب بوده است.

در همین حال سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر انگلستان در تهران به این وزارتخانه و اعتراض به بروز مشکلاتی برای رای‌دهندگان ایرانی در کشور متبوعش خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره‌کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه با اعلام این خبر گفت: به دنبال اخلال در برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در برخی شهرهای انگلستان از جمله لندن و بیرمنگام که با توهین به رای‌دهندگان و عوامل اجرایی و ضرب و شتم یکی از رای‌دهندگان از سوی عناصر تروریست ضد انقلاب و مخالف دمکراسی همراه بود، «راب مک» ایر سفیر بریتانیا امروز ازسوی دستیار وزیر و مدیرکل غرب اروپا به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به این تحرکات آشوبگرانه و تروریستی به وی اعلام شد.

وی با بیان اینکه به سفیر انگلستان گفته شد که دولت و پلیس این کشور در عمل به وظایف خود مبنی بر تامین امنیت حوزه‌های رای‌گیری و رای‌دهندگان ناموفق عمل کرده‌اند، اظهار داشت: مدیرکل غرب اروپای وزارت امور خارجه همچنین یادآور شد دمکراسی در پای صندوق‌های رای محقق می‌شود و نه در تحرکات عده‌ای قلیل آشوبگر در خیابان‌ها.

سخنگوی وزارت امور خارجه ادامه داد: در این ملاقات نسبت به عملکرد شیطنت‌آمیز و نفاق‌افکنانه رسانه‌های فارسی‌زبان مستقر در بریتانیا از جمله بی‌بی‌سی فارسی و ایران اینترنشنال که با برنامه‌ها و نوع خبرسازی‌های خود سعی در تقویت تحریم انتخابات، تشویق مردم به اعتراضات خیابانی و اخلال در روند انتخابات داشتند نیز شدیداً انتقاد و تاکید شد این اقدامات خلاف دمکراسی و مشوق تحرکات آشوبگرانه، در حافظه مردم ایران ثبت خواهد شد.

سفیر انگلستان در جریان این احضار گفت، مراتب را به لندن گزارش خواهد کرد.

لینک به منبع 

دستگیری سه تن از اشرار چماقدار فرقه رجوی در انگلستان 

اطاق فکر حمله ارازل و اوباش به ایرانیان

فرقه رجوی ضد آزادی . 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/صدور-کارت-هویت-در-آلبانی/

صدور کارت هویت در آلبانی و چرندیات نامنویسی در مؤسسان پنجم

صدور کارت هویت در آلبانی - عبدالکریم ایراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهاردهم ژوئن 2021:… صدور کارت هویت به اکثر شهروندان خارجی در کشور آلبانی زیر فشار اتحادیه اروپا که یکی از شروط اصلاحات در آلبانی جهت پذیرفته شدن در  این اتحادیه است، فرقه رجوی را در یک نقطه سرنوشت ساز تاریخی قرار داده است که می‌تواند پایانی بر یک عمر تروریسم و کشتار و کیش شخصیت رجوی و فرقه اش باشد. از همین رو،  این عمل دولت آلبانی به مثابه یک شلیک تمام کننده بر فرق و گیجگاه  مسعود و مریم رجوی و سران جانی و شکنجه گرش است که آن ها را پریشان خاطر و سراسیمه کرده است. صدور کارت هویت در آلبانی و چرندیات نامنویسی در مؤسسان پنجم 

صدور کارت هویت در آلبانی - عبدالکریم ایراهیمیموسسان پنجم ارتش آزایبخش ، سناریوی رجوی برای ادامه اسارت اعضای نگونبخت

صدور کارت هویت در آلبانی و چرندیات نامنویسی در مؤسسان پنجم

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 13.06.2021

صدور کارت هویت به اکثر شهروندان خارجی در کشور آلبانی زیر فشار اتحادیه اروپا که یکی از شروط اصلاحات در آلبانی جهت پذیرفته شدن در  این اتحادیه است، فرقه رجوی را در یک نقطه سرنوشت ساز تاریخی قرار داده است که می‌تواند پایانی بر یک عمر تروریسم و کشتار و کیش شخصیت رجوی و فرقه اش باشد.

از همین رو،  این عمل دولت آلبانی به مثابه یک شلیک تمام کننده بر فرق و گیجگاه  مسعود و مریم رجوی و سران جانی و شکنجه گرش است که آن ها را پریشان خاطر و سراسیمه کرده است.

با نگاهی گذرا به این روزهای فرقه و جیغ بنفش هایی که در آستانه غرق شدن، تبلیغات مشمئز کننده و سراپا دروغ از خود بیرون می ‌دهند می شود درک کرد که صدور کارت هویت در البانی برای تمامی خارجیان، فرقه رجوی را در یک تنگنای تاریخی و سیاسی و تشکیلاتی قرار داده است که این چنین رهبری و سران فرقه را به هذیانگویی و تبلیغات دروغ و شیطان سازی در برابر مردم ایران وا داشته است.

پیام رجوی از ته گور به ارتش نداشته برای ثبت نام در مؤسسان پنجم: هر کس که در تشکیلات رجوی نبوده است و سیر و روند سرکوب و شکنجه و مغزشویی  در فرایندی به اسم انقلاب ایدوئولوژیکی کذایی مریم رجوی را از سر نگذرانده باشد فکر می ‌کند حتما پیام رهبر فرقه یک فرایند رو به جلو در راستای سرنگونی آخوند هاست. در صورتی که رجوی شیاد ترین و خود پسند ترین و فقط حفظ جان برای او ارزش دارد و در سرفصل هایی که بحران درونی در فرقه و تشکیلات به نقطه جوش می رسید و از هم پاشیدگی  تشکیلاتی در چشم انداز قرار می گیرد، رجوی یک فیلی به اسم تشکیل مؤسسان هوا می‌کند.

یادم هست در اعلام تشکیل مؤسسان دوم که در سال ۱۳۷۴ رجوی با قدرت درفش و تیر و شکنجه که از حمایت اربابش صدام حسین برخوردار بود به زور همه را به قبول و تمکین با این خواسته کشاند و نشست های طولانی شکنجه روحی روانی و جسمی به اسم « نشستهای حوض» که رجوی جانشین خدا و امام زمان  معرفی می‌شد، برگذار نمود که در تاریخ سیاه فرقه از یادها نخواهد رفت. وضعیت فرقه در آن زمان بسیار ناروشن و مبهم بود، نارضایتی درونی بعلت زندانی کردن بیش از هفتصد عضو فرقه و شکنجه و کشتن و سربه نیست کردن بسیاری از اعضا در یک سال قبل تر از آن، یک جو یأس و ناامیدی و پریشان حالی و نارضایتی  در درون تشکیلات به وجود آورده بود که رجوی را وادار به این نقشه شیادانه و انحلال ارتش به اصطلاح آزادیبخش نمود و مؤسسان دوم را تشکیل داد که باید همه در این مؤسسان ثبت نام می‌ کردند.

مدارک هویتی موجب رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی می گردد

آن زمان هم زمین در اختیار داشت هم نظامی بود و تجهیزات پیشرفته آن وقت در اختیار داشت هم کنار مرز ایران بود و از همه مهم ‌تر مزدور ارتش صدام بود و حمایت و پشتیبانی مالی، تسلیحاتی، لجستیکی و امنیتی را با خود داشت و به اصطلاح نور چشمی بعث بود علاوه بر ترور و خرابکاری در ایران، مهره اصلی در سرکوب و لو دادن، دستگیری مخالفین رژیم بعث بود  و اوامر رجوی به این دلیل بالاجبار توسط نفرات تشکیلات پذیرفته می ‌شد. چون ترس از شکنجه و کشتار و زندانی و سر به نیست کردن وجود داشت. اما آیا امروز هم در آلبانی آن شرایط برای رجوی مهیا است که چنین شتابان بی گدار به آب می زند و فیلی به اسم ثبت نام در مؤسسان پنجم، هوا می ‌کند!؟

ابدا!  اعضا فرقه رجوی در البانی اولاً  در میانگین بالای ۶۰ سال هستند و انتظار مرگی زودرس می کشند. ثانیاً آلبانی عراق نیست. ثالثاً نظام و نظامیگری و داشتن سلاح کجا بود.  یعنی اینکه با گلیمی که به «پته» تبدیل شده و تار و پودش از هم پاشیده و نخ نما شده است دیگر نمی ‌شود او را پینه زد و درست کرد.

اقای رجوی خودتی! دیگر کفگیرت به ته دیگ خورده است و چیزی در چنته ندارید، این واق واق کردنهایت هم از سر ناچاری نیست!؟

آه شکنجه شده ها و کشته ها و سربه نیست شده ها و زندانی شده ها (و از همه مهم تر آه خانواده های دردمندی که از سرنوشت عزیزان خود که به دست شما کشته یا سر به نیست یا اسیر هستند، خبری ندارند) گریبانت را گرفته است و فراری هم از آن برایتان متصور نیست. ‌پس به هوش باش که زمستان سرد و بی روح شما را در آغوش گرفته است دیگر بهار « بعث و صدام » گذشت. انتظاری جز فروپاشی برایتان متصور نیست و نخواهد بود. بیخود ادعای ابراز وجود نکنید. مردم ایران می دانند که هیچ جایگاهی در سرزمین ایران و در میان مردم وطن پرست ایران ندارید، بیخود و به دروغ از کانونهای شرورشی  موهوم ات حرف نزنید چرا اگر هواداری با اعتماد داشتید حتما او را به دست مرگ و نیستی می سپاردید و فدای مطامع شخصی در ستیز با مردم ایران می کردید. چرا که شما ثابت شده هستید که دشمن ترین و کینه ای ترین نسبت به مردم ایرانید.

انتخابات ایران به مردم ایران ربط دارد شما هیچ حق دخالتی در آن ندارید و مردم ایران هم این اجازه را به شما نمی دهند. بیخود در بوق شیطان سازی تبلیغاتی تان ندمید، چرا که بیگانگی و ضد ایرانی بودن تان و همراهی با دشمنان این مردم و این مرز و بوم برای مردم ایران ثابت شده است. شما که جز با منطق زور و چماق و شکنجه ‌و زندان کردن نفرات در درون  فرقه ات هیچ هویتی برای شخص جز خودتان قائل نیستید، و حتی یکبار به اندازه سر سوزنی طعم آزادی و دمکراسی در فرقه تان مشاهده نشده است، چطور از انتخابات آزاد دم می زنید!  و به مردم ایران امر و نهی می کنید؟

این ترفندها نه فقط برای مردم داخل ایران بلکه برای ایرانیان آزاده خارج از کشور نیز خریداری ندارد و همچون انتخابات گذشته در ایران، آنکه پوزه اش به خاک مالیده می شود شما هستید و بس.

„پایان“

لینک به منبع

صدور کارت هویت در آلبانی و چرندیات نامنویسی در مؤسسان پنجم 

فرقه رجوی ضد آزادی . 

***

همچنین: