طالبان و فرقه رجوی

طالبان و فرقه رجوی

انفجار مکتب سید الشهدا طالبان و فرقه رجویزهرا معینی، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، دوازدهم می 2021:… چند روز ازآن حمله تروریستی و مرگبار در کابل ، در مقابل مدرسه دخترانه میگذارد . فرقه رجوی ، مخصوصا مریم رجوی همچنان در سکوت مطلق هستند ! اختیار کردن علت این سکوت چیست ؟خانم رجوی که خودش را مدافع حقوق زنان میداند !؟مریم رجوی در سخنرانی «نقش کلیدی زنان، در مبارزه با بنیادگر ایی» و ظلم. طالبان و فرقه رجوی

همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شدذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

بیعدالتی که برزنان میشود هزاران فاکت نمونه وجود دارد که در کنفرانس های مختلف در بوق و کرنا می کند. طالبان و فرقه رجوی 

طالبان و فرقه رجوی 

چه رابطه ای مابین فرقه رجوی و گروه تروریستی طالبان وجود دارد؟

خانم زهرا معینی  12.می.2021

بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی

زهرا معینی 2021

خانم زهرا معینی ، آلمان

روز شنبه، ۱۸ اردیبهشت (هشتم مه) پایتخت افغانستان بار دیگر شاهد یک جنایت فجیح بود. شامگاه شنبه رسانه های محلی، خبرگزاری ها و مقامات رسمی جزئیات گوناگون از انفجار بمبی در نزدیکی مدرسه دخترانه «سیدالشهدا» در منطقه دشت برچی، واقع در غرب کابل گزارش کردند .

بر اساس برخی گزارش ها، حمله خونین به شهروندان غیرنظامی توسط موشک انجام شده است .

یک شاهد عینی اما به آسوشیتدپرس گفته است، ابتدا یک خودروی بمب گذاری شده و پس از آن دو بمب مجزا منفجر شدهاند

چند روز ازآن حمله تروریستی و مرگبار در کابل ، در مقابل مدرسه دخترانه میگذارد .  اکثر رهبران جهان با محکوم کردن این حمله تروریستی ،  ابراز همدردی با مردم داغ دیده افغانستان کردند.  اما فرقه رجوی ، مخصوصا مریم رجوی همچنان در سکوت مطلق هستند ! اختیار کردن علت این سکوت چیست ؟

انفجار مکتب سید الشهدا طالبان و فرقه رجوی

انفجار مکتب سیدالشهدا

خانم رجوی که خودش را مدافع حقوق زنان میداند !؟

مریم رجوی در سخنرانی «نقش کلیدی زنان، در مبارزه با بنیادگر ایی» و ظلم بیعدالتی که برزنان میشود هزاران فاکت نمونه وجود دارد که در کنفرانس های مختلف در بوق و کرنا می کند

یا در کال کنفرانسی ماه رمضان 1400 اینچنین بیان میکنند :

“دراین کنفرانس حلول ماه مبارک رمضان را به عموم مسلمانان جهان به خصوص خواهران و برادرانمان در کشورهای عراق و سوریه و یمن و لبنان و فلسطین و افغانستان که قربانیان مستقیم رژیم ولایت فقیه هستند”

اگر به واقع این چنین هست که مردم افغانستان خواهران و برادران هستند چرا سکوت کرده اید ؟ هیچ گونه موضعگیری نکرده ! مگرشما در اروپا از همین مردم کشور افغانستان سواستفاده نمی کردید و آنها را با هزینه ای با هزینه گزاف که در شوی مسخره ویلپن برای پر کردن سالن با ترفند های مختلف و وعده غذا و پول تشویق می کردید که شرکت کنند و در رسانه ها بجای مردم ایران جا بزنید و بگویید که مردم ایران خواهان شما هستند.

تروریسم طالبان و فرقه رجوی

شما حتی صحبتهای خودتون را هم قبول ندارید دعوای شما با دولت جمهوری اسلامی فقط برای قدرت هست وگرنه عمل کرده شما با دولت اخوندی یکی است . از سوئی دیگر در سخنرانی هشت مارس در دفاغ از حقوق زنان خودتان را داشتید خفه می کردید .

این سوال پیش می آید و مریم رجوی باید پاسخگو آن باشد که چرا در باره این جنایت سکوت مطلق کرده اید ؟ چه رابطه ای ما بین شما و گروه تروریستی طالبان وجود دارد که حاضر نمی شوید موضع بگیرید و این جنایت را محکوم کنید ؟. و شاید هم ارباب مشترک شما اجاره نمی دهد که در این رابطه اظهار فضل کنید .

خانم مریم رجوی شما به دروغ خود را مدافع حقوق زنان می خواهید جا بزنید ! در این بزنگاه ها هست که دست شما رو می شود و تمام بافته های دروغین شما پنبه می شود .زمستان می رود و روسیاهی برای ذغال می ماند .

به کدامین گناه - طالبان و فرقه رجوی

شهدای مدرسه سیدالشهدا به کدامین گناه

لینک به منبع

طالبان و فرقه رجوی 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کشتار-کردهای-عراقی-مجاهدین-خلق/

کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلق

زهرا معینی - کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلقزهرا معینی، کانون زنان ایرانی علیه فرقه گرایی، بیستم آوریل 2021:… آمبولانس جلوی ستاد مرکزی در بعداد ایستاد که راننده امبولانس گزارشی از صحنه بدهد . در همان موقع مهدی ابریشمچی این شالارتان در آمبولانس را باز کرد تا من را دید با وقاحت تمام به من گفت بازم تو ، این که بادمجان بم آفت نداره.  دفعه بعد خودم میکشمت ،تو چقدر خراج می گذاری روی دست سازمان مرگ تو بیشتر به درد ما میخوره تا زنده ماندنت در اون وقت من که از درد شکستی پا به خودم میپیچیدم بهش گفتم اگر من و امثال من نبودیم شما اینقدر راحت این حرف را نمی زدید . کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلق در سال 1370 

سالگردعملیات کردکشی توسط مجاهدین خلق مریم رجویسالگردعملیات کردکشی توسط فرقه داعش صفت رجوی

کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلق در سال 1370

خانم زهرا معینی آلمان * 19 آوریل 2021

زهرا معینی سازمان ملل

خانم زهرا معینی

در روزهای پایانی فروردین ماه 1400 هستیم و جنایهاتی که فرقه رجوی در این ماه کرده بی شمار است

در اینجا به یک مورد اشاره میکنم کسانی که دم از آزادی و حقوق برابری می زنند !
افراد اندکی به یاد دارند قبل از جنگ خلیج فارس در سال 1991 که طی آن آمریکا، ارتش عراق را از کویت، بیرون راند و گارد ریاست جمهوری عراق را زمین گیر کرد،.
در سال 1369 تقریبا نزدیک دوسال بود که قعطنامه 598 و پایان جنگ هشت ساله ایران و عراق گذاشته بود و در فرقه رجوی نارضایتی هم زیاد شده بود و هر بار با شامورتی بازی مسعود رجوی از پاسخگو بودن فرار میکرد
پس از حمله عراق به کویت و اشغال کویت توسط ارتش صدام حسین ،سپس عملیات امریکا و ائتلاف در عراق کشوری که در هرج و مرج فرو رفته بود .کردهای کردستان عراق قیام سراسری کردند و برای فتح بغداد رهسپار شدند . که با برخورد شدید و سرکوب نیروهای مجاهدین خلق مواجه شدند . این عملیات در ارتفاعات اغ داق صغیر و اغ داق کبیر و مناطق خانقین تا کفری ، طوز و سلیمان بک در استان دیالی و از سویی در سرکوب شعیان در کربلا و نجف دست داشتند . بیشترین نقش مجاهدن خلق در سرکوب کردها در استان دیالی بود که به کرد کشی معروف است . که بخاطر این جنایت شان بار ها توسط صدام مورد تشویق و تشکر خاص وی قرار گرفتند که در اولین ملاقات با رئیس ستاد صدام حسین سپهبد هبوش مجدد تشکر خاص صدام از رجوی را بیان کرد که فیلم ان ضمیمه است.

فیلم ملاقات رئیس ستاد صدام حسین با ملعون مسعود رجوی
مسعود رجوی چنین بیان کرد: ( حال آقای رئیس جمهور چه طور است .اول باید یک چیزی را متقابلا بگویم . از کلمات محبت امیز آقای رئیس جمهور تشکر می کنم و البته ما چیزی جز وظیفه خودمون انجام ندادیم و نیازی نبود که چیزی را مکتوب کنیم . شما بهتر می دانید که در چه نقطه ای دقیقا ما دستمان را رد دست یک دیگر گذاشتیم رابطه و سرنوشت ما به یکدیگر گره خورده است .
سرنوشت ما واحد است .خون های ما در هم آمیخته است .می دانید که این تعارف نیست و قابل تصویرو تعبیر نیست و فکر می کنم که برای ما کامل شد . هر چیزی که علیه شما است بطور طبیعی علیه ما هم است و امنیت ما یکی است ضربه که می خوریم یکی است . ) .
در یک نیمه شب بود که سران فرقه ای رجوی افراد را بیدار کردن و به سالن غذا خوری فرا خوانندن و در انجا پیام مسعود رجوی را برای تمام اعضا خوانندن که دولت عراق به کویت حمله کرده
همکاری بین ایالات متحده و شوروی باعث شد تا موضوع به شورای امنیت سازمان ملل فرستاده شود. این شورا تصمیم گرفت که اگر صدام نیروهای خود را طبق برنامه زمانبندی شده از کویت خارج نکند، اجازهٔ استفاده از زور علیه این کشور را خواهد داد
اما ما در این میان بیطرف هستیم و ما در تمام قرارگاهها پرچم شیر و خورشید و ارم مجاهدین را داریم که به قرارگاههای ما حمله نشود .

اما بعد از گذاشت چند ماه وقتی دولتهای اعتلاف دیدن دولت دیکتاتوروقت عراق قصد خارج شدن از کویت را ندارد با اعلام اینکه حمله به عراق اغاز میشود . رجوی تصمیم گرفت که ارتش آزادیبخش با تمام تجهیزات سبک و سنگین به منطقه ای کوهستانی کفری بفرستند .
یادم هست در آن زمان که هوا هم خیلی سرد بود در آنجا برای ما چادرهای بزرگ درست کردن که ارتش ازادیبخش در این چادرها اسکان داده شده بودن یادم هست روزها ما را به جای دیگری میفرستادن که برای خودمان سنگر بکنیم سنگرهای انفرادی و جمعی شبها خسته برمیگشتیم به قسمت پشتیبانی که مقر اصلی ما بود آن شب ما در چادر خودمان بودیم و از فرط خستگی خوابمان برد اینقدر عمیق که صدای حمله و بمبارانها را نشنیدیم که گویا دوساعت از حمله گذاشته بود که متوجه میشوند که تمام خانمها غایب هستند و امدن دنبال ما و ما را به محل سنگرها بردن فکر میکنم حدود چهل روز این شرایط ما بود تا اینکه صدام عقب نشینی کرد و مسعود رجوی فرمان برگشت به قرارگاه اشرف را صادر کرد .

روز بعد لشکر ما به قرارگاه اشرف برگشت با تجهیزات سبک و سنگین تانکها هنوز روی کمرشکن بودند .شاید حدود دوساعت بود که بقرارگاه اشرف برگشته بودیم که دوباره تمام لشکر را به سالن غذاخوری فراخواندن و پیامی از طرف مسعود رجوی بود در این پیام آمده بود به لشکرهای که بقرارگاه اشرف برگشتند باید به کمک دیگر لشکرها برسانید چون انها در محاصره سپاه بدر هستند . …و ما دوباره با سرعت به منطقه کفری برای نجات جان بقیه افراد ارتش آزادیبخش رفتیم ودر آنجا فرمانده محور ما فکر میکنم مهری حاجی نژاد بود که هر کدام ما سازماندهی کرد و به نقطه ای فرستاد من سوار نفربر اردیشرشریفیان شدم و در حدود چند کیلومتری با نفربر رفتیم و افراد را با فاصله پیاده میکرد زمانیکه من پیاده شدم و نفربر رفت هنوز چند متری دوان دوان نرفته بودم که از ناحیه زانوی پای راست تیر خوردم ساق پام شکست و نقش زمین شدم بلند شدم که پام را ببندم که به اطراف تیرانداری شد و دوباره روی زمین درازکشیدم تا اینکه همان نفربر برگشت و من دستم را بالا کردم و گفتم تیر خوردم یادش بخیر اردیشر نفربر را هدایت کرد و امدم همانجایکه افتاده بودم زمین من را از روی زمین بلند کرد و داخل نفربر گذاشت هنوز خود اردشیر کامل سوار نفربر نشده بود و نفربر حرکت کرد که در همانجا خمپاره زدند . من را به همانجا به امداد صحنه می دهند و من با یک نفر دیگه که تیر خورده بود را به بغداد منتقل کردند.

امبولانس جلوی ستاد مرکزی در بعداد ایستاد که راننده امبولانس گزارشی از صحنه بدهد . در همان موقع مهدی ابریشمچی این شالارتان در آمبولانس را باز کرد تا من را دید با وقاحت تمام به من گفت بازم تو ، این که بادمجان بم آفت نداره.  دفعه بعد خودم میکشمت  ، تو چقدر خراج می گذاری روی دست سازمان مرگ تو بیشتر به درد ما میخوره تا زنده ماندنت

در اون وقت من که از درد شکستی پا به خودم میپیچیدم بهش گفتم اگر من و امثال من نبودیم شما اینقدر راحت این حرف را نمیزدید . وقتی من به بیمارستان بردند دکتر چک کرد و گفت خوشبختانه صلیب پا سالمه فقط شکستی هست که آن را هم گچ میگیریم بعد از یک هفته به قرارگاه اشرف برگشتم .

خیلی کنجکاو شده بودم که بلاخره جریان چی بود و چی شد؟ چونکه خودم زخمی شده بودم و سازمان هم  واقعیت را بما نمیگفت از چندتا از دوستانم که مورد اعتماد هم بودیم سوال کردم یکی از آنها گفت که دریک صحنه ای بود که چوپانی داشت گوسفندانش را به طرف کوه میبرده  که حیوانات در امان بمانند که مهوش سپهری (نسرین ) این زن جلاد (ننه سرما) به او فرمان میدهد و با دست نشان میدهد  که انجا را بزن وبا تعجب پرسیده که  اون که جوپان با گله گوسفندانش هست چرا بزنم ومهوش سپهری میگوید تو نمیفهمدی در لا به لای این گوسفندان افراد سپاه بدر هستن زود باش  شلیک کن  بعد مدتی که ازشلیک گذاشت رفتیم ببینم چندنفر واقعا انجا بودن با صحنه ای عجیب روبرو شدیم  بجز اون چوپان سگ گله و گوسفندانش که تماما تکه تکه شده بودن کس دیگری در آنجا نبود

زهرا معینی - کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلق

مهوش سپهری شکنجه گر مجاهدین ، ارتش خصوصی صدام

وخانم دیگری گفت    چیزی که بهت می گویم را باز گو نکن . خیلی عذاب وجدان دارم بتول رجائی به من دستور شلیک داد و میگفت باید اون خونه مردم روستایی را بزنی زود باش شلیک کن در اونجا افراد سپاه بدر هستند . این دوستم میگفت بهش گفتم خواهر بتول صاحب این خونه به ما گفت در این خانه افراد مسن و کودک هستند ! بتول رجایی گفت ان دورغ میگوید شلیک کن !

زهرا معینی - کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلق

بتول رجایی کردکشی 1370

این خانم میگفت بعد از مدتی رفتیم دیدیم توی ان خانه پدر ومادر پیر و زن جوان و چندتا بچه بود که بر اثر شلیک کشته شده بودند . این دوستم روحیش خیلی بهم ریخته شده بود و بعد از مدتی او را از لشگر ما بردند .

برای ما نشست برگذار کردند ، که چرا محفل میزنید و با هم صحبت میکنید هرچیزی که لازم است را ما به شماها میگویم ، کسی مطلقا اجازه ندارد با نفرات دیگر محفل بزند هر کسی سوال دارد مستقیم از فرمانده بالا تر سوال کند

بعد از مدتی تمامی افراد برای نشست جمعبندی به سالن اجتماعات رفتیم در انجا مسعود رجوی گفت اگر قرار باشه کسی به بغداد حمله کنند تا ما ارتش ازادیبخش هستم اجازه نمیدیم به بغداد نگاه چپ کنند اول باید از روی جسد ما رد شوند . ما در نقطه ای هستیم که سرنوشت ما به یکدیگر گره خورده است …….

 به امید فروپاشی کامل تشکیلات فرقه رجوی راه رابرای محاکمه سران این فرقه خواهد گشود وما دراینده شاهد ازادی اسیران خواهیم بود……….

لینک به منبع

کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلق در سال 1370

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-و-صدام-حسین،-فاجعه-آفرینان-نسل-کشی/

رجوی و صدام حسین، فاجعه آفرینان نسل کشی اکراد در حلبچه

محمد علوی، آریا ایران، پاریس، هفدهم مارس 2014: …  مسعود رجوی رهبر فراری مجاهدین خلق چند ماه پیش از نسل کشی حلبچه (30 خرداد1366 – 20 ژوئن 1988)، ارتش آزادیبخش ملی را بعنوان ارتش خصوصی صدام حسین در عراق تاسیس نمود.سازمان تحت فرمان رجوی، از مرز حلبچه – سلیمانیه عملیات های زیادی را قبل از بمباران شیمیایی حلبچه بر علیه نیروهای نظامی ایران انجام داد. سازمان مجاهدین …

سالگرد کشتار اکراد عراقی توسط سازمان مجاهدین (Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)(Maryam Rajavi directly ordered the massacre of Kurdish people)

رجوی و صدام حسین، فاجعه آفرینان نسل کشی اکراد در حلبچه

کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلق

طالبان و فرقه رجوی  

در تاریخ 25 اسفند 1366 (۱۶ تا ۱۷ مارس ۱۹۸۸ )، مردم حلبچه توسط رژیم صدام حسین و با همکاری اطلاعاتی رهبران سازمان مجاهدین خلق، بمباران شیمیایی شدند و بیش از پنج هزار غیرنظامی و بی دفاع طی چند ساعت در این شهر جان باختند. این بمباران شیمیایی تقریباً همزمان بود با عملیاتی موسوم به عملیات انفال ( عملیا ت انفال عملیاتی بود که پیرامون آن حدود ۱۸۲ هزار نفر به‌ویژه کودکان و زنان و سالخوردگان مناطق کردنشین توسط ارتش حزب بعث عراق کشته و زنده به گور شدند ).

مناطق اطراف حلبچه در آن زمان ( هنگام بمباران شیمیایی ) در اشغال نیروهای ایرانی و همچنین در دست گروه‌های پیشمرگ کرد بود.

گازهای سمی به‌کاررفته از سوی دولت عراق در حلبچه گاز خردل، سارین، تابون و وی‌اکس بود که از سوی برخی دولت‌های غربی به رژیم بعث عراق تحویل داده شده بود و معامله‌گر هلندی فرانس فان آنرات در این مسئله نقش کلیدی داشت.

فیلمی از حمله شیمیایی به حلبچه


http://youtu.be/MoVcUov9fSE

مسعود رجوی رهبر فراری مجاهدین خلق چند ماه پیش از نسل کشی حلبچه (30 خرداد1366 – 20 ژوئن 1988)، ارتش آزادیبخش ملی را بعنوان ارتش خصوصی صدام حسین در عراق تاسیس نمود.سازمان تحت فرمان رجوی، از مرز حلبچه – سلیمانیه عملیات های زیادی را قبل از بمباران شیمیایی حلبچه بر علیه نیروهای نظامی ایران انجام داد.

سازمان مجاهدین خلق در آن روزها ، در نواحی اطراف حلبچه از جمله در خورمال،سید صادق ، دربندیخان و حتی کمی دورتر در سلیمانیه، پایگاه شنود و جاسوسی داشتند. مجاهدین از آن پایگاه ها برای جمع آوری اطلاعات از نیروهای نظامی ایران یا اعزام واحد عملیاتی به ایران استفاده می کردند.اطلاعاتی که مجاهدین از این طریق کسب می کردند توسط مسعود رجوی،مهدی ابریشمچی،عباس داوری و مهدی براعی به سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین فروخته می شد و مابه ازاء آن پول نقد دریافت می کردند. (فیلم ها و اسناد ملاقات خصوصی مسعود رجوی با روسای سازمان اطلاعات و امنیت صدام حسین در کتابی تحت عنوان «برای قضاوت تاریخ» گردآوری و منتشر گردیده است.

تا اواخر سال 1366 تقریبا اکثر افراد سازمان مجاهدین در مناطق کردنشین عراق اعم از نواحی مرزی حلبچه،پنجوین،خانقین و شهرهایی مانند سلیمانیه،کرکوک و … مستقر بوده و از آن منطقه برعلیه اکراد عراقی بطور خاص یه کتی و حزب آقای جلال طالبانی وایران اقدام به علمیات نظامی می کردند.یکی از دلایلی که باعث شد سازمان مجاهدین تمامی پایگاه های خود در مناطق کردی را تخلیه نموده و در پادگان اشرف متمرکز گردد، شرکت در نسل کشی حلبچه بود.جداشدگانی که در آن ایام در آن مناطق بودند می گویند، رجوی هیچ یک از پایگاه های خود در مناطق کردی را علی رغم درخواست رسمی طالبانی به آنها تحویل نداد و همه پایگاه های خود را تحت این بهانه که ممکن است مورد استفاده عوامل رژیم قرار گیرد با کارگذاری مواد منفجره منهدم نمود.

چند نمونه از فیلم های منتشر شده در همین رابطه


http://youtu.be/NqorDCZGrRQ


http://youtu.be/ZLxaAPEeRLc

بر اساس اسناد افراد جداشده از مجاهدین، مسعود رجوی و رهبران مجاهدین در چارچوب عملیات انفال و زیر چتر حمایت صدام حسین در دیگر عملیات های کردکشی نیز شرکت داشتند که مهمترین آنها پس ازنسل کشی حلبچه مربوط به سال 1991 در منطقه کفری، کلار،سلیمان بک،جلولا،خانقین،خالص و … می باشد. مجاهدین نام این عملیات را «مروارید» نام نهادند و مدعی شدند جنگ آنها با بسیج و سپاه پاسداران بوده است.

رهبران و فرماندهان سازمان تروریستی مجاهدین خلق هنوز با گذشت 26 سال از فاجعه حلبچه و شرکت در نسل کشی اکراد، از قانون و عدالت فراری می باشند و هیچوقت نیز جنایات صدام بر علیه اکراد را محکوم نکرده اند.بر همین اساس، آنها همچنان از بازماندگان صدام حسین در عراق پشتیبانی می نمایند!

17 مارس 2014

کشتار کردهای عراقی توسط سازمان مجاهدین خلق

طالبان و فرقه رجوی 

*** 

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranTectonic Shift In World Order After Unforced Error By Trump
After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

The Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq Anne Khodabandeh (Singleton) Massoud KhodabandehThe Life of Camp Ashraf. Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton) and Massoud Khodabandeh

همچنین: