طراحی در اورسوراواز، ترور در سیستان و بلوچستان (فرقه تروریستی رجوی، مجاهدین خلق)

طراحی در اورسوراواز، ترور در سیستان و بلوچستان (فرقه تروریستی رجوی، مجاهدین خلق)

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیامیر حسین پناهی، آریا ایران، ششم دسامبر 2013: … گروه تروریست «جیش العدل» را بازماندگان گروه ریگی فعال نموده اند.ریگی ها نیز از ۳۰ سال پیش با مجاهدین رابطه حسنه داشته و عمده قاچاق نیرو از ایران به پاکستان و بالعکس توسط اسلاف همین گروه انجام می شد. اسناد موثق و بجا مانده از دهه شصت نشان می دهد که عملیات های سازمان در بلوچستان و نوار مرزی

دخالت عربستان و قطر و امارات در حمایت از طرح های سری سازمان خلق در ایران با مشارکت دستگاه های اطلاعاتی غرب

لینک به منبع

طراحی در اورسوراواز، ترور در سیستان و بلوچستان

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیبرای آن دسته از ایرانیانی که اخبار حمایت مجاهدین از تروریست های «جیش العدل» در سیستان و بلوچستان را می خوانند، ممکن است ابهاماتی خطور کند که چگونه ممکن است؟

برای گروهی که خود درگیر مشکلات شدید درونی است، چگونه ممکن است جبهه دیگری در زاهدان و نوار مرزی پاکستان، برای آدمکشی و ترور باز نموده باشد؟

گروه تروریست «جیش العدل» را بازماندگان گروه ریگی فعال نموده اند.ریگی ها نیز از ۳۰ سال پیش با مجاهدین رابطه حسنه داشته و عمده قاچاق نیرو از ایران به پاکستان و بالعکس توسط اسلاف همین گروه انجام می شد.

اسناد موثق و بجا مانده از دهه شصت نشان می دهد که عملیات های سازمان در بلوچستان و نوار مرزی ایران و پاکستان در مشارکت کامل با اسلاف جیش العدل و ریگی انجام می گرفت.همان افرادی که مجاهدین سابقا از آنان بعنوان قاچاقچی،پیک و جابجا کنندگان اسلحه برای عملیات استفاده می کردند!

اما فعال شدن مجدد این گروه تحت عنوان” فرزندان دلیر مردم ایران” در بلوچستان رنگ و بوی دیگری دارد.از آنجا که رجوی امکان فرستادن واحد عملیاتی به ایران ندارد، از این گروه نهایت استفاده را نموده و خلا عدم حضور خود را توسط این گروه پر نموده است.اما این گروه تنها با سازمان مجاهدین ارتباط ندارد.بلکه پای عربستان سعودی و برخی سازمان های امنیتی از جمله موساد نیز در کار است.

به عبارت دیگر گروه تروریست «جیش العدل» محصول مشترک و چند جانبه است.محصول فشار کشورهای حوزه خلیج فارس بر دولت ایران، فعالیت سازمان موساد و گروه تروریست ایرانی به نام مجاهدین خلق که در اورسوراواز مستقر شده است.

این گروه زیر مجموعه ای از بخش اجتماعی مجاهدین است که زیر نظر کمیسیون امنیت رجوی اداره می گردد.ارتباط مستمر اورسوراواز با تروریست های جیش العدل نیز یکطرفه نیست.آنها در سازماندهی که فوقا اشاره شد به شبکه ای متصل هستند که دنبال برهم زدن ثبات در جنوب شرق ایران و حوزه خلیج فارس می باشند.سهم مجاهدین در پشتیبانی از آنان نیز از قطر،امارات،عربستان سعودی و پاکستان تامین می گردد.علاوه براین دانش تروریستی مجاهدین،انسجام و ارتباطات تشکیلاتی، از تجاربی است که مجاهدین در اختیار آنان قرار می دهند.

اخبار موثقی وجود دارد که برخی از اعضای نظامی مجاهدین خلق در پاکستان و امارات به تروریست های «جیش العدل» آموزش تخریب و جنگ چریکی تدریس کرده اند.یک منبع مطلع گفته است پشتیبانی مجاهدین از گروه تروریست ریگی و جیش العدل از کراچی و کویته پاکستان صورت می گیرد!

از طرف دیگر مسعود رجوی سرکرده فراری گروه مجاهدین، پس از درگیریهای پادگان اشرف و در پیام ۲۷ شهریور۱۳۹۲ به اعضای فرقه در سراسر جهان دستور داده است “جنگ صد برابر” خود را گسترش دهند. او تاکید نموده است در مناطق سنی نشین ایران بطور خاص در سیستان و بلوچستان، و با حمایت مالی و نظامی از تروریست های جیش العدل، بهتر از گذشته می توان به نیروهای نظامی ایران ضربه زد!

۶ دسامبر۲۰۱۳

امیر حسین پناهی

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در فرانسه کشتار مردم ایران را جشن گرفتند
(دسامبر 2010)

http://youtu.be/Qj8AKgpFUZ8

همچنین:

 

وطن فروشی: هم استراتژی هم تاکتیک رجوی، مجاهدین خلق (۱۰)

فرزاد ایرندوست، ایران قلم، وین، دهم نوامبر ۲۰۱۳: … حال همه می دانند درست برعکس مسعود رجوی که از زمان آزادی از زندان در دی سال ۱۳۵۷ تا اوائل سال ۱۳۶۴ در طی حدود ۶ سال ۳ بار ازدواج کرد ( و از ۱۳۷۲ به بعد هم که سِری به سِری زنان نگون بخت در […]

حمایت رجوی از تروریست های جیش العدل

محمد علوی، آریا ایران، هفتم نوامبر ۲۰۱۳: …  سازمان مجاهدین به رهبری مریم و مسعود رجوی که مقر فرماندهی آنان در اورسوراواز فرانسه قرار دارد، ضمن حمایت علنی از آن عملیات تروریستی، گروه جیش العدل را تشویق به ترورهای بیشتری در داخل ایران نمود.خبرهای موثقی در این باره وجود دارد که رهبران سازمان مجاهدین با […]

از کمک یک میلیون دلاری آمریکا به رجوی تا قتل عام مرزبانان ایرانی

جواد فیروزمند، آریا ایران، پاریس، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۳: … به عقیده من پس از سرنگونی صدام حسین و خلع سلاح، مجاهدین تمام شدند.از آن روز ماهیت انتقام جوی رجوی به شکل عجیب و باور نکردنی با خون و خونریزی عجین گردیده که غیر قابل کنترل شده است. ماهیتی که سودایی جز خون و […]


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)