طرح حمله تروریستی به همایش ویلپنت!؟ ترفند جدید مجاهدین

طرح حمله تروریستی به همایش ویلپنت!؟ ترفند جدید مجاهدین

مهدی سجودیمهدی سجودی، کانون آوا، چهارم ژوئیه 2018:… یعنی یک نفر در کاخ نیست که برای اینا فلسفه وجودی مجاهدین و اعمال جنایتکارانه اینها رو شرح بده و بگه اینها پایه های اصلی تشکیل حکومت جمهوری اسلامی و مبارزین مسلح انقلابی بر ضد دموکراسی بوده اند…امریکایی ها فکر می کنند با استفاده از مریم رجوی و امیرعباس فخرآور می تونن به ملایان فشار وارد کنند در صورتی که نمی دونن … 

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviAmir Saadoni with Mehdi Abrishamchi (Saddam’s secret service operative currently running MEK camp in Albania)

لینک به منبع

مهدی سجودی – کانون آوا – سوم ژوئیه 2018

طرح حمله تروریستی به همایش ویلپنت!؟ ترفند جدید مجاهدین

مطلبی خواندم در مورد طرح حمله تروریستی به همایش که چه عرض کنم شو مسخره سالیانه رجوی که لازم دیدم نکاتی در مورد این مطلب خیلی خیلی مسخره و خنده دار بنویسم.یعنی هم جای گریه داره هم خنده…. عملیات تروریستی بر علیه گروه تروریستی مجاهدین که خودش نماد و زاده تروریست سازمانی هست…طنز روزگارو ببین قاتل مردم و دوست صدام در جنگ هشت ساله، شده نماینده غرب برای جایگزینی رژیم جمهوری اسلامی!!! آخه منفورتر ازین جنایتکاران روانی کسی هست برای مردم ایران!؟ انگار آمریکا برای انتخاب نماینده مردم ایران نیازی به نظر مردم ایران ندارد! هه!!! یعنی احمق تر از این آمریکایی ها خودشون هستند کسی نیست به ترامپ مشاوره بده که مریمک رجوی مهره سوخته ایست که مردم ایران در همه نقاط جهان از خودش و گروهک تروریستیش متنفرن و تا همین چند سال پیش هم در لیست گروه های تروریستی بوده و با پول اعراب تونسته خودش رو از لیست خارج کنه… یعنی یک نفر در کاخ نیست که برای اینا فلسفه وجودی مجاهدین و اعمال جنایتکارانه اینها رو شرح بده و بگه اینها پایه های اصلی تشکیل حکومت جمهوری اسلامی و مبارزین مسلح انقلابی بر ضد دموکراسی بوده اند…امریکایی ها فکر می کنند با استفاده از مریم رجوی و امیرعباس فخرآور می تونن به مولایان فشار وارد کنند در صورتی که نمی دونن سر این قبری که دارن گریه می کنن مرده نیست. مردم ایران اگر تا الان هم امیدی به ترامپ برای رسیدن به آزادی داشتند رو با این حرکات احمقانه و ناشیانه از دست دادند.. باید به حال خودمون افسوس بخوریم که فاحشه شناخته ای شده چون مریمک رجوی با لچکی به سر داره و با اون ژست ایدئولوژیکی مارکسیستی شده نماد آزادی
نکته دیگر در باره این مطلب این است که ایرانی ازاده تروریست نیست و نبوده واین نیز کار خود سازمان تروریستی رجوی میباشد که میخواهد خود را برای جهان کثیف سیاست گنده جلوه دهداین هم دروغ بزرگی است که ایرانیان را به تروریست بودن متهم کنند این جنایت کاران که هر روز رنگ عوض میکنند ومزدوری میکنند کاملا مشخص است یک زمانی دشمن سرمایه داری بودند و استکبار ستیزی که دروغ بود زمانی هم ایدئولوژی مندراوردی اسلامی که مارکسیت بودن انها را نشان میداد واکنون فقط پول وتجهیزات میگیرند که جنایت کنند ویا اشوب راه بیاندازند و جنایت کارترین وبی رحمترین شبکه جاسوسی وترور و جنایت کار که حتی به خودشان هم رحم نمیکنند وترور های درون گروهی انها بارها اتفاق افتاده وثبت شده است از هواداران از انها بریده این گزارشه ها را پخش کرده اند
نمایش خنده داری بود به خودی خود همایش تروریست های تازه استخدام غرب؛ با ادعای نقشه تروریستی علیه این گروهک تروریستی که سالها علیه مردم ایران و عراق ترور انجام داده و هنوز اسناد گورهای دست جمعی و نسل کشی هاشون ، و ترور های کورشون از ذهنها پاک نشده کار را تمام کرد! شاد شدیم!

سالها جمهوری اسلامی برای منتقدینش پرونده سازی کرده و ما به پرونده هاشون بشکل یک جک نگاه کردیم!

اما پرونده سازی که برا 11 سپتامبر علیه ایران شد و این یکی واقعن رو دست جمهوری اسلامی بلند شده!

و در اخر به نوبه خودم که چند سالی را در این سازمان تروریستی اسیر بودم به اروپایی ها باید تذکر بدهم؛ این دار و دسته به هیچکس وفا نمی کنند! مار در آستین اند؛ بترسید ازشون!

***

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28324

فرقه رجوی و دشمنان ایران 

 مهدی سجودی، ایران فانوس، چهارم فوریه ۲۰۱۷:…  و اما عربستان که حامی مالی تمام عیار سازمان مجاهدین و شخص رجوی هاست و خوب دارد آنان را  می سازد، در حالی که همه می دانند که هیچ ایرانی دل خوشی از خاندان آل سعود ندارد و نداشته است. از طرفی دیگر دست در دست رژیم صهیونستی و دولت اسراییل  دارد که آن حکومت همیشه و همه جوره هوای سازمان رجوی … 

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامنامه لابی های فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به ترامپ بوضوح نشان داد که جعبه ابزار امریکا در قبال ایران کاملا خالی است.

لینک به منبع

فرقه رجوی و دشمنان ایران

مهدی سجودیبدون شک رجوی و هر کس که از آخور او می خورد، جزو منفورترین چهره های ایران و ایرانی خواهد بود و باقی خواهد ماند.

علتهای زیادی برای اثبات این حرف وجود دارد که خوب است اشاره یی به آنها داشته باشم. از همان ابتدای امر مسعود رجوی یک آدم خائن و خود فروش بوده و تا الان هم ادامه دارد. از زندان شاه گرفته که مرکزیت سازمان آن زمان را به ساواک لو داد تا جان بی مقدار خودش در امان بماند که بعدها بشود. رهبر تا آن زمان که به عراق و به صدام حسین پناه برد که او نیز دشمن ایران و ایرانی بود، در جنگ با مردم ایران و بسا بدتر که دست در دست صدام حسین علیه نیروهای ایرانی جنگید و فرزندان ایرانی را کشتار کرد و هنوز که هنوز است از همان سفره گسترده ای که صدام حسین برایش پهن کرده بود دارد می خورد و تمام شدنی هم نیست که پای آن همه تسحیلاتی که در آن زمان به رجوی داده شد، توسط آن سلاح خون فرزندان پاک ایران زمین ریخته شد.

و اما عربستان که حامی مالی تمام عیار سازمان مجاهدین و شخص رجوی هاست و خوب دارد آنان را  می سازد، در حالی که همه می دانند که هیچ ایرانی دل خوشی از خاندان آل سعود ندارد و نداشته است.

از طرفی دیگر دست در دست رژیم صهیونستی و دولت اسراییل  دارد که آن حکومت همیشه و همه جوره هوای سازمان رجوی را داشته است، از کمکهای تسلیحاتی قدیم گرفته تا کمکهای مالی میلیونی که همچنان ادامه دارد و رجوی را مثل موم در دست خود دارد و لازم نیست که بگوییم اسراییل چه جایگاهی نزد مردم ایران دارد، بر همگان معلوم است.

و اما آمریکا، آمریکا یکی از حامیان پرو پا قرص سازمان رجوی است که از خیلی سالیان قبل، بوده و هست، ولی نه به هر بهایی، یعنی این که همیشه رجوی مثل نوکر و مزدور برای آنها کار کرده که کارهایش علیه مردم ایران بوده و آمریکا هم بابت آن خیانت ها به مردم ایران، از آنها حمایت مالی و نظامی کرده و اخیرا هم دارد تلاش خود را می کند تا در میان دود و دم و گرد و غباری که میان دو دولت ایران و امریکا، شکل گرفته، جایی بهتر برای خود دست و پا کند، بهتر بگویم خود را خوب علیه مردم ایران به فروش برساند. در حالی که به جرئت می توان گفت، حتی اگر دولت اسلامی ایران نیز روزی از ایران برود، مردم ایران به هیچ عنوان رجویسم و تروریسم را قبول نخواهند کرد که هیچ، حتی تا آنجا نفرت دارند که تیکه بزرگه رجوی گوشش خواهد شد.

„پایان“

*** 

نامه لابی های فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به ترامپ بوضوح نشان داد که جعبه ابزار امریکا در قبال ایران کاملا خالی است.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28177

پیشنهاد مزدوری به دولت جدید آمریکا (مریم رجوی بازبدنبال مرده خوری در جنگ)ا

 مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشمهدی سجودی، ایران فانوس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۷:…  اصلا گیریم همه سلاحهایت را پس بگیری، با کدام نیروها میخواهی حمله کنی یا هرگونه حرکت نظامی. و این همان حرف همیشگی تمام اعضای جدا شده می باشد که میخواهند به گوش همه برسانند که این سازمان در همه شرایط به فکر نظامیگری و برگشت به همان استراتژی مسلحانه و جنگ و خون ریزی و خشونت طلبی، هست … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

پیشنهاد مزدوری به دولت جدید آمریکا

داشتم در فیس بوک چرخ میزدم مطلبی دیدم که لازم دیدم در مورد آن توضیحاتی ارائه دهم. در خبرهای اخیر آمده که تعدادی از سیاستمداران سابق آمریکا از دولت جدید آقای ترامپ خواسته است در مورد سیاستش با ایران، از سازمان مجاهدین کمک گرفته و از آنها حمایت کند.

اول اینکه لفظ بیان این که آقای ترامپ از سازمان و شورای پاشیده مقاومت کمکی در مورد سیاستش با ایران بگیرد، یک توهین به ایشان محسوب میشود. از این لحاظ که خودشان را در سطح ابرقدرت سیاسی و نظامی دنیا میدانند و هر که نداند، فکر میکند آقای ترامپ چیزی از سیاست نمیداند که بخواهد با یک چنین کسانی مشورت کرده و کمک فکری بگیرد.

دوم اینکه مگر سازمان مجاهدینی هنوز وجود خارجی دارد و قدرتی دارد که بخواهد با دولتی با قدرت ایران دربیافتد. واقعا مریم رجوی، هنوز بر این باور هست که یک زمانی میتواند دوباره ارتش درست کرده و دوباره مسلح شوند.

اصلا گیریم همه سلاحهایت را پس بگیری، با کدام نیروها میخواهی حمله کنی یا هرگونه حرکت نظامی. و این همان حرف همیشگی تمام اعضای جدا شده می باشد که میخواهند به گوش همه برسانند که این سازمان در همه شرایط به فکر نظامیگری و برگشت به همان استراتژی مسلحانه و جنگ و خون ریزی و خشونت طلبی، هست که در ذات رجوی نهفته و هرگز عوض نخواهد شد.

نکته سوم اینکه این سازمان همواره و همیشه به قول گفتنی، مرده خور میباشد و همیشه بر این تلاش بوده که از آب گل الود ماهی بگیرد. آن زمانی که آقای رفسنجانی آخرین بار نامزد رییس جمهوری شده بود و اختلافاتی با رهبری ایران داشت و حمایت مسعود رجوی از ایشان تا زمانی که مریم رجوی به نوعی از میر حسین موسوی، حمایت میکرد و حالا هم با عجین کردن تعدادی نماینده سابق و از کار افتاده که خریداری شده می باشند، تلاش میکند شاید از دولت جدید آمریکا آبی برایش گرم شود. آن همه حمایت مالی آمریکا و اسراییل کافی نیست؟

سرانجام این که باید آقای ترامپ و همه بدانند و بپذیرند که مجاهدین و شخص مریم یا مسعود رجوی، اشخاصی بشدت بدنام و منفور در نزد ایران و ایرانی بوده و خواهند بود و هرگونه حمایت و کمکی به این سازمان باعث خرابی چهره و منفوریت او نیز خواهد شد و برای اثبات این حرف هم اشاره میکنم به کامنتهای خیلی زیادی که نظرات مردم ایران زیر همین خبر در فیس بوک یا هر سایت خبری می باشد.

„پایان“

*** 

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf). 
(Mojahedin English Language paper April 1980)

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد